Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Mára búcsúzom, mert ma hamarabb kell mennem, mert jön hozzám a kis tanítványom.Kép
Puszika mindenkinek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella, Babus Kép
Köszi Kép

Babus Kép
Nekem is eszembe jutott az UH, de nem mertem kérni, most már tényleg várok a soromra még egy picit Kép
Dolfi kutyusnak én is küldöm a gyógysimiket!

Vanda Kép
Mik vannak a kiskönyvedben? Kép

Veronika
Itt bizony sokat lehet tanulni Kép Hol tartasz most a ciklusodban? Neked mikor lehet drukkolni? Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Nagyon aranyos vagy és jólesik, hogy hiányoznék Neked!Kép Ti is hiányozni fogtok nekem. Azért majd megpróbálok jönni, amikor csak lehet. Max. nem olyan gyakran. Két hetente hétvégén itthon leszünk. Lenne kint netünk, ha havonta 17ezerért előfizetnénk (tel+net), de nekünk ez most rengeteg pénznek tűnik. A páromnak elvileg a cég biztosít net hozzáférést, de csak bent az irodában. Otthonra nem:-/ Mindegy. Majd kitalálunk valamitKép Úgysem fogom sokáig kibírni. Nagyon babanet-függő lettem az utóbbi időbenKép)
Én azért nem mertem joghurtot, sajtot, kefírt enni, mert valahol az olvastam, hogy ha folyásod van, akkor ezek a tejes dolgok ronthatják a dolgot. De lehet meg kéne próbálniKép

Vanda
Ha megadod a mail címedet, elküldök neked egy csomó dekupázzsal kapcsolatos dolgotKép Vagy keresgélj a www.decoupage.lap.huKép

Bgy
Erre már volt példaKép Amikor ide költöztem Magyarországra, mindent átszámoltam koronára és ahhoz viszonyítottam, hogy mi a drága és mi nem. De most már pont fordítva vanKép) Nekünk szerencsére a cég biztosít ingyen lakást, kocsit. Úgyhogy csak a kajára kell költenünkKép

Azt hiszem ma már nem jövök többet. Nemsokára indulok a páromért, utána meg megyünk ki az építkezésre. Holnap jövök!
Sziasztok!

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 

 
 

TündiKép
Nem voltál erőszakos! Látod, ha én már korábban rágtam volna a doki fülét, hogy küldjön hormonvizsgálatra, már akkor kiderült volna a hiba.

Henci
henci
 
 


JuraKép
ne legyél berezelve, nincs rá okod!

Feküdj inkább hason Kép!

Rohanok én is haza!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi
Gyógysimi átadvaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Veronika!Kép
Köszöntelek nálunk, nem szeretnél bekerülni a táblázatba?Judyt készíti nekünk, Őt kérheted meg.

Szép délutánt mindenkinek, én búcsúzom, Vali, Henci megy a sok-sok ++++++++++++++ hőfenntartó energia!(Remélem egy pici nekem is marad!)

Kinga
Kinga79
 


Zsófi
Olvastam a választ a másik topikban.
Hát nem örülök neki. Akkor továbbra is ki kell harcolnom magamnak, mert engem márpedig megnyugtat, ha megnézi.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok! Én is megyek haza. Köszönöm mindenkinek a bíztatásokat!
Jura
jura
 
 


Hahó!

Már megint itt.KépKépKép És én nem vagyok álmos.Kép

Vali,
kaptam kenőcsöt is, a dokim a Doxyproct nevűt ajánlotta, valamennyit segített is, de szerintem a torna a legjobb. A Kriston féle intimtornát Kriston Andrea találta ki (azaz fejlesztette ki bizonyos gyakrolatokból, de most már teljesen egyedi). Van róla könyv, én ebből tanultam, szerintem most még mindenhol lehet kapni, nemrég jelent meg. A címe: Kriston intim torna, és 2900Ft. Lehet menni tanfolyamra is, oda, ahol ő tartja, de úgy emlékszem, hogy mintha most emeltek volna árat, a honlapjukon meg lehet nézni, és rá lehet kérdezni: www.intimtorna.hu. De mások is tartanak tanfolyamot, ezek lehetnek olcsóbbak is, de érdemes olyanhoz menni, aki nála tanult. A tanfolyam azért jobb, mint a könyv, mert ott odafigyelnek egyénenként az emberre. Már csak azért is jó a torna, mert a terhesség és a szülés során is hasznos, nem is beszélve a szülés utáni regenerációról.
Szerintem is inkább a férjed fizetéséhez nézzétek meg a telefonárat, mert lehet, hogy ahhoz képest elfogadható. Nekünk ADSL-ünk van itthon, az is majdnem 10000Ft egy hónapra, de muszáj volt, mert annyit neteztem, hogy majdnem elköltöttünk ennyit telefonszámlában, ráadásul még lelkifurim is volt, amikor fent voltam a neten. Így meg szabadon garázdálkodhatok.Kép

Babus,
Dolfinak gyógyenergiák mennek!Kép

Vanda,
terheskönyv.Kép

Veronika,
üdv itt! Remélem, mihamarabb bebabásodsz te is!Kép (Meg én is!Kép)

Edinka,
AFP.Kép

Tündi,
nem voltál erőszakos, én is fogok kérni hormonvizsgálatot, ha januárban sem leszek terhes.Kép

Jura,
nekem is hátrahajló méhem volt, és simán előrejött. Ne aggódj, hiszen te is írtad, hogy elenyésző azok száma, akiknek nem emelkedik ki. Aludj hason, és minden oké lesz!Kép (Meg amúgy is minden oké lesz!Kép)

Henci, Kinga,
mennek a drukkok folyamatosan!Kép

Nekem ma olyan jó kedvem volt, és már dekupáltam isKép, mivel a lányom alszik, amit amúgy nem szokott nappal. Ma este elcsábítom a párom, hátha még van esély a babára, meg amúgy is.Kép

Minden jót!

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor
Örülök, hogy ilyen jó kedved van végreKép

Reméljük lassan hat majd Dolfikánál a gyógyszerKép
Mellékhatásokat eddig úgy tűnik megúszta, kicsit nyugisabb is, csak állandóan nyaldossa a cickóit, pedig nem volna szabad, így állandóan rendszabályoznom kellKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Henci
Menzi?
Köszi, te is megnyugtattál Kép Te türelmes kismamajelölt módjára kivártad az idődet sajnos Kép Azért az a baba megy ám hamarosan hozzátok is! Kép Talán már ot is van, és kopogtat az ajtón Kép

Kinga
Ha nem marad nem baj, mert mi, akik várakozunk, küldjük nektek Kép

Babus Kép
Pétek estétől vasárnapig a kereszt-kutyagyerek ránk lesz bízva Kép Ráadásul kapott egy társat egy pici tacsi személyében, aki a Brúnó nevet kapta Kép A picinek naponta 2-szer kell adni enni, mert annyit eszik, hogy tiszta hordó hasa nő a kajától Kép De olyan édi kiskutya, meg kell zabálni Kép Legalább kikutyázom magam egy kis időre, már nagyon hiányoznak Kép
KÉrdezted ma, hgy nem veszem-e fel a herpeszt a listámra. Hát igaziból nekem kb. 1/4 évente kijön a nyamvadék herpeszem, úgyhoyg nem vágyom rá. Persze ha enélkül nem megy a baba, akkor akármit bevállalok Kép
Az jutott eszembe, hogy a múlkori menzim is 13-án jött meg, és most ez is Kép Én nem vagyok babonás, ezért remélem, ennek semmmi jelentősége, csak hát ott bújkál a kisördög Kép

Móni
Mizujs veled? Beszámolót ugyan nem olvastam itt a részedre, de gondolom a táblából néhány infót ki tudtál hámozni. Hogy vagy???????

Tündi
Vendég
 


Tündi
Most dec. 13.-án nem fog megjönniKép
Én másnap leszek majd negyed évszázadosKép, és nem hagyhatom, hogy egy ilyen csúnya esemény beárnyékolja eztKépEzért elhesegetem neked min. 9hónapra, oké?Kép

Akkor végre kikutyáthatod magadKép
És simán ott marad majd nálatok a kutyus 3 napig? Az én kutyusomat el se lehetne vontatni tőlünk. Min. megharapná, és földbegyökerezett lábbal állna, de akkor sem menne el senkivel sehová. Iszonyú gazdimániásKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Boldog Kóbor Kép
Mit alkottál?
Hát ma én is akarok csábítani meg elcsábulni Kép Megkezdjük az akciózást bemelegítésképpen Kép De jó neked, hoyg tudsz otthon netezni!

Babus Kép
Én rájöttem valamire Kép Eddig mindig csak mi irigyeltünk téged Kristóf miatt Kép Te meg azért irigyelhetsz minket, mert mi meg sokat és jókat akciózunk a projectben Kép

Tündi
Vendég
 


Babus
A világért sem akarom elrontani a szülinapodat, úgyhoyg tényleg nem fog megjönni jövő hónapban, és aztán még 8 hónapig nem Kép
A kutyusok nem jönnek, otthon őrzik a házat, mi megyünk hozzájuk Kép Szerintem nem maradna egy ép lábbeli és kárpitos bútor a lakásban, ha ez a két játékos kutyus beköltözne hozzánk 3 napra Kép De valóban kikutyázhatom magam végre, annyira tud hiányzoni az az öröm és szeretet, amivel fogadnak minket Kép
Jó az ha egy kutyus ennyire ragaszkodik a gazdihoz, mint hozzátok Dolfi Kép Ez az igazi kutyahűség Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Akkor ezt megbeszéltükKép
Számítok rád, hogy nem versz át és 14.-én reggel egy kétcsíkos teszttel lepsz megKép Különben megharagszom ám!Kép
Úgyhogy megvan a listád legutolsó pontja:
Babusnak kétcsíkos tesztet felmutatni a szülinapjára!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szép reggelt mindenkinek!
Tündi, Kóbor!
Köszönöm a drukkolást!Még fent van a hőm, reggel 37.1 volt és ma vagyok a 29. cn-on. Bár még ha holnap leesik akkor sem szólhatok semmit, mert volt,hogy a 30.-ik napra jött meg.SajnosKép.
Így csak várok, várok, várok...

Henci!
Veled mi újság?Nem tesztelsz?

Tündi,Kóbor!
Köszönöm a drukkolást, remélem a tegnap estétek fantasztikusan sikerült!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Babus!
Én is olvastam és megmondom összintén hogy csodálkozom is!
A dolfikád hogy van ma??
A Kristofnak egy nagy pocisimit küldünk!!!!

Tünde!
Nagyon remélem hogy lassan megszünnek a gondok!
Elméletileg még van 2-3 hét ami ilyen lehet!!
A mostani az valami fertözés lehetet mert a keresztlányom is beteg.
Tegnap telcsiztek mert vasárnap nálunk volt.

Edina!
Gratula az afp-hez!!!
De jó nektek hogy már ott tartotok!!

Vanda!
Most már sokkal jobban vagyok!!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Sziasztok!Kép

Vanda, Tündi!Kép

Olyan aranyosak vagytok, komolyan, teljesen meghatódtam, hogy ezen a fórumon dicsérik is egymást a nők.

Általában nem ez a jellemző.

Tényleg jólesett, most már vidáman megyek el a dokihoz 1/2 9-re.

Majd írok utána.

Puszika mindenkinek!Kép

Mea
mea
 
 


Lányok!
Láttátok a szülőszobát?Annyira megható volt.Kép

Stella!
Egyfolytában Te jártál az eszembe, amíg néztem a műsort.KépÉs képzeld, hogy láttam lelki szemeimmel ahogyan nektek is sikerült a lombik program, sőt azt is, hogy elsőre.Kép
Nagyon szorítok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt Kép
Láttam a Szülőszobát, végig bőgtem.

Stella Kép
Remélem Te is láttad, végig Te jártál az eszemben. Látod van remény, hogy már az elsőre egyből megtapadjon a baba. Annyira szorítok, hogy nálatok is így legyen Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


JudytKép
ez nagyon kedves tőled! Én is nagyon bízom a dokiban és abban, hogy sikerül!!

Én is meg akartam nézni a szülőszobát, csak volt egy kis gond. Vízszintesen vártam, hoyg kezdődjönKép!
Egyik pillanatban még két idióta kergetett egy egeret, a másikben pedig egy hatalmas pocakú nő sétált egy kórházi folyosón!
Mér negyed órát bírtam, aztán végképp filmszakadásKép!
Szóval a szülésből semmit nem láttamKép! De nem gond, majd megnézem a neten!

MeaKép
most vagy a dokinál, drukkolok!

LányokKép
mélg mindig maradok a tábla tetején!! Még ma is fent volt a hőm! Okos menzi, kitart hétvégéig. Remélem a doki is bele fog menni, hogy az 5. napon kezdhessem a figigátló szedését, persze csak ha ilyen menetrendet javasol a doki Kép!

Henci, Kinga
Kapaszkodjatok a lábamba. Én ma még tutira nem esek le!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt!
Tényleg nagyon megható volt a szülőszoba.Szerintem nagyon hősiesen viselkedett a kismama, pedig neki két babát kellett megszülnie.Mintha annyit nem szenvedett volna. Vagy csak úgy látszott? Az orvosa is kedves volt, bár nem láttam a műsor elejétől.

Stella!
Én is rád gondoltam a műsor alatt!

Mea!
Drukkolok!

Kinga
Kinga79
 


Judyt, Stella
Tegnap én is megnéztem a szülőszobát és végig rátok gondoltam! Stellára a lombik miatt, Judytra az ikrek miatt. És az anyuka?!?! Hát én legszívesebben felkeresném és és megölelgetném, amiért ilyen gyönyörüen , kitartóan , összeszedetten , erősen szülte meg a babáit. A szememben ez az anyuka egy példakép! És milyen gyönyörűek lettek a babucik! Még most is teljesen a hatása alatt vagyok.

Móni
December 13-án született az unokahúgom, kívánom, hogy neked is ez ilyen szép és jelentős nap legyen!

Kóbor
Annyira örülök a hátrahajló méhednek!( milyen hülyén hangzik, nem?)De úgy megnyugtattál, pedig tegnap nagyon megijedtem ám!

Kinga
Küldök neked hőfenntartó energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++

Babus
Ez pedig Dolfikáé, hogy befejezze az álterheséget++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++

Hétvégén megyünk az anyukámhoz. Ma reggel öltözködm, hát a férjem nagyon néz. Kérdezem mi van? Erre ő: vegyél fel hétvégén valami nagyon laza pulcsit, mert akkorák a melleid, hogy anyukád biztos kifogja szúrni. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de este mire hazaérek, már úgy érzem, hogy megfojt a cicifix! Akkora megkönnyebbülés amikor lekerül rólam.Na és a kaják! Nem igazán kívánok semmi extrát, de mostanában mindennek sokkal jobb íze van mint régen és sokkal jobban esik!
Jura
jura
 
 


JuraKép
Kiváncsi vagyok meddig bírjátok még a titkolózást!!
Karácsonyig még egy egész hónap!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok!

Kinga
Köszi a + menzi fenttartó energiákatKép Meg is van az eredményeKép Ma még egy picit feljebb is ment 37,3 volt a hőm. Remélem, ott is marad 9 hónapigKépKép

Kóbor
Mi szépet dekupiztál?Kép Hétvégén én is akarok egy kicsit művészkedni (most nem kell segítenem az építkezésenKép), ezért vettem puffadó festéket. Meg a 8 hónapos keresztfiamnak egy piros bodyt, amire rajzolok egy ördög-pofit (mert ő egy kis rosszcsont ördögfiókaKép) és az lesz a Mikulás ajándékaKép
Én még nem voltam dokinál (remélem, nem is fog kelleni), a gyógyszertárban vettem Reparon krémet. Egyenlőre még nincs hatása. De ma annyira fáj, lüktet, hogy alig bírok ülniKép. A könyvből nehéz megtanulni az intimtornát?

Tündi
Kicseréltem a cserepet az ablakban egy szebbreKép Hátha azért nem pottyintot még bele egy zebrás tesztet a gólya, mert nem tetszett nekiKép Köszi a honlap címet, ma átböngészemKép

Lányok!
Van valamelyikőtöknek kenyérsütő gépe? Én meg vagyok érte bolondulvaKép Anyósom kérdezte, mit kérünk karácsonyra, én meg arra gondoltam, megvehetnékKép Csak nem tudom érdemes-e, megéri-e? Ma reggel a spárban láttam egy gyönyörű könyvet (szakácskönyv kenyérsötő gépekhez), csak kicsit húzós volt az áraKép De majd valahogy kibulizomKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Babus
Oké, benne vagyok a 13+2 pontban a listán, a világért sem akarom elrontani a szülinapodat Kép

KingaKép
Nagyszerű, csak maradjon az a hő ott fent! Nagyon szorítok neked!
A tegnap esti romantika elmaradt, mert a szerelmem este fél 7-kor (Igen, 18.30) elaludt a nappaliban. Nagyon fáradt volt. 8 körül felébredt, mondtam neki hogy vacsizzon és menjen lefeküdni a hálóba. Azt modnta, nem lehet, törpét kell csinálni Kép Mondtam neki, hogy nem baj ha ma még nem csinálunk törpét, inkább pihenjen Kép Nagyon aranyos volt Kép

Henci Kép
Menzi? Hő? Neked is nagyon szorítok!!!!!!!!!

Zsófi
2-3 hét???? Az sok Kép De végigizgulom veled, az biztos!!!!! Kép

Mea Kép
Mikor érsz már vissza a dokitól? Olyan türelmetlen vagyok Kép Meg kíváncsi Kép

Stella
Ha megjön a menzid akkor fel kell hívnod a dokit hogy megbeszéld vele a fogigátlót? És miért jó az, ha csak a hétvégén jön meg? Mennek még mindig a menzihozó energiák +++++++++++++++++++++++++ Kép Még egy kérdés: miért kel lfogigátlót szedni a lombik előtt? Mért jó az hogy leállítják a peteérést?

Lányok
Én tegnap sem láttam a szülőszobát, este 9-kor már én is aludtam és reggel 7-ig nyomtam. Jól esett ez a sok alvás, de most olyan vagyok, mint aki kómás, vagy belőtte magát Kép Talán bele tudok kukkantani majd a neten.

Tündi
Vendég
 


Tacsifül
Én nagyon szeretem a kenyérsütő gépet. Más jellegű a kenyér benne nem olyan mint a bolti, és mikor kész azonnal elfogy, olyan fincsi melegen. Lehet benne sütikhez kelt tésztát csinálni, és remek pizza tésztát is. Tök jó, amikor szombat
este berakod az alapanyagokat a gépbe, beprogramozod, vasárnap hajnalban elkezd önállóan dolgozni, s reggel finom meleg kenyér illatra ébredsz!
Jura
jura
 
 


Én 1977. május 13-án születtem, délelőtt 11-kor. Abban az évben május 13. péntek voltKépMinden páratlan (akárcsak énKép)
Szóval akkor kinek van oka babonásnak lenni??KépKép Nem akarom elkiabálni, de nekem eddig bejött a 13-as számKép

Hú, képzeljétek az jutott ma reggel az eszembe, amikor láttam a boltban Tibi csokis mikulást, hogy tök buli lenne, ha tényleg lenne most egy pocilakóm idebentKép Produkálnék egy zebrás tesztet, vennék egy TIBI csoki mikulást - ráerősíteném a mikulásra a tesztet és azt kapná a párom, akit véletlenül Tibinek hívnakKép Hogy a Mikulás hoztaKép Jaj, de szupi lenne!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jura!
Nagyon egy hullámhosszon vagyunk.Kép
Már Én vettem magamnak 3 új egy számmal nagyobb melltartót, mert nekem már nagyon kényelmetlen volt a régi.Légyszi Te is vegyél nagyobbat, mert nem szabad nyomorgatni a fejlődő cickókat.Kép
Meg még nem is lessz annyira feltűnő a növekedés.Kép
Na kajáról ne is beszéljünk.KépNekem is minden jobban esik, de azért vigyázok, hogy ne zabáljam tele magam, inkább még eszek utánna gyümölcsöt.Kép
Amúgy Én is olyan ruhában megyek a szülőkhöz, hogy nehogy rájöjjenek.Na de majd dec.5-én elmondjuk.Az már mindjárt itt van.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali!
A 13-as szám nekem is szerencsés volt eddig.13-án volt az esküvőnk, és 13 hónap próbálkozás után sikerült a babucink.KépÉs hátha 13-án fog megszületni.Kép
Nagyon jó lenne a mikulásos meglepi.Kép
Hajrá Vali!!!Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


CsajokKép
Még mindig semmi.

KingaKép
Ha addig nem jön meg, vasárnap tesztelek.

TündiKép
Én sosem mérem a hőmet, így nem tudom mi újság.

Éjszaka azt álmodtam, hogy karácsonyi buli volt a cégünknél. Az egyik féri kollégám odajött és azt mondta: ugye most már bejelented végre, hogy babát vársz? Erre én azt feleltem: De hát, Jancsi, én nem is vagyok még terhes, csak az szeretnék lenni.

Henci
henci
 
 


Vali Kép
Ez nagyon aranyos. Kívánom, hogy lehessen benne részed. Micsoda öröm lenne a párodnak Mikuás nap reggele Kép

Judyt Kép
December 5-e tényleg mindjárt itt van, akkor Te is Mikulás napi ajándéknak szánod a babát?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

A tegnap este nagyon jó volt, remélem, a kistesónak is tetszett, és most már eljön hozzánk.Kép

Tündi,
szép volt az estétek így is, a párod nagyon aranyos!Kép Kutyázás tök jó lehet, én is imádom a kutyákat.Kép

Egy dobozkát csinálok éppen, szerintem szép és elegáns is egyben, de még le kell kennem lakkal, akkor lesz kész. Képet tennék fel, de ajándékba lesz, aztán ha az ajándékozott véletlenül benézne ide, akkor nem lenne meglepi.Kép

Kinga,
azért bíztató ez a hő, én nagyon drukkolok továbbra is!

Zsófi,
örülök, hogy jobban vagy!Kép

Stella,
én sem láttam a szülőszobát, de akkor majd együtt nézzük a neten.Kép Nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön még meg! Vicces lenne, ha terhes lennélKép, bár tudom, hogy erre nagyon kicsi az esély.

Jura,
örülök, hogy örülsz a hátrahajló méhemnek!Kép A lányommal ugye mi is későn mondtuk el a hírt, és én is jó bő pulcsikat hordtam, szerencsére tél volt.Kép Képzeld el ez nyáron!KépKép De nálunk semmit sem vettek észre, mondjuk nekem a rosszullétekkel is szerencsém volt, csak enyhe hányinger volt, más nem. Remélem, most is így lesz.Kép

Vali,
majd kérnék képet az ördögpofis bodyról, nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerül! Szerintem nem nehéz megtanulni a könyvből az intimtornát, rá kell szánni pár órát (nekem talán 3 kellett), de nagyon megéri! Utána reggel 1,5 perc, este pedig 10 perc az edzés, ennyit mindig ki lehet csikarni, ha mást nem, hát az ágyban. Remélem, bejön a szebb cserép!Kép Nekünk van kenyérsütő gépünk (mostanában, amilyen témát felvetsz, mindig tudok hozzászólniKép), és mi csak olyan kenyeret eszünk, amit itthon sütünk. De sajnos nekünk nem süti meg jól, így csak megdagasztatom vele, aztán megformázom, és a sütőben kisütöm. Ha ma vennék, akkor inkább egy jó dagasztógépet vennék, másra úgysem használom. Mondjuk, az ismerősöméknek bejött az ő gépük, és ők abban is sütik. Tibimikulásajándék nagyon jó ötlet, remélem, sikerül!

Judyt,
nagyobb melltartó.Kép Vicces, hogy mennyit változik az ember egy terhesség alatt.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Jura

Szerinted mire érdemes odafigyelni a vásárlásnál? Neked milyen géped van? Nem nehéz összeállítani a hozzávalókat? Az említett könyvben kicsit bonyolultnak, körülményesnek tűnt a magyarázat.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali Kép

Nekem mar tobb mint 8 eve van kenyersuto gepem... Kép Es en nagyon meg vagyok vele elegedve... Tobbfelet is hasznaltam mar, de eddig nekem mindegyik jol mukodott. A hasznalata meg nagyon 1xru, mert alt. alulra a folyadekot, fole a lisztet es egyebeket, legfelulre pedig az elesztot kell rakni... Persze vannak kicsit bonyolultabb receptek is, de azert altalaban nagyon gyorsan el lehet keszulni a hozzavalokkal! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


KóborKép
szerintem is nagy meglepi lenne az élettől egy spontán baba! De azért ebben nem bízom annyira!

TündiKép
azért jó, hogy csak hétvégén jön meg, mert a fogigátlót elvileg az ciklus 5. napjáig el lehet kezdeni szedni.
Ha nekem is azt javasolja a dokim, hogy szednem kell, akkor erről talán meg tudom győzni és akkor nyertünk egy egész hónapot!
A lombikos topikban azt írták a lányok, hogy nem mindenkinek kell szednie, valakinek a ciklus végén adnak valami szurit.
Végül is mindegy! NEm tudom miért van arra szükség, hogy a stimu elött leállítsák a ciklust, de le szokták állítani.
Szóval ha minden jól alakul, akkor legkésőbb január elején meg lehet csinálni a transzfert!
Mindez szerdán derül ki!!!
Már úgy várom!!! Csak nehogy megint koppanás legyen a vége!!!
Drukkolok nektek nagyon a sikeres akciókhoz!!!
Mikor mész a dokidhoz a vérvételes papírért???
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!

Szorítsatok! Mindjárt megyek fodrászhoz. Új a csaj, de remélem jól lenyírja a hajamat.
Ebéd után jövökKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!Kép

Most jöttem vissza.
Eredmények:

Ultrahang:

Uterus: 38mm
Endometrium: 9,5mm
Jobb ovariumban: 18mm átm.folliculus látható
Bal oldalon adnexectómia utáni állapot 13x10mm
ovárium csonk látható (ez a 12 éves koromban végrehajtoot műtét miatt vanKép)

Azt mondta a dokim, hogy picit kicsi még a tüszőm (18mm) de lehet, hogy nálam később érik merthogy 30 napon túliak a ciklusok.

Azt mondta, most startoljunk ráKép

Ha nem esem teherbe most és megjön, kezdjem szedni 2. naptól 5 napon át a Clostilbegyt, hogy segítsük a tüszőérést.

Mit szóltok ehhez?

És 29-én megyek hormonvizsgálatra de csak prolactint és progeszteront néznek.

Szerintetek mindent jól csinál?

Ki szedett közületek clostilbegyt???

Örülök, hogy nincs baj velem, bár egy picit tartok attól, hogy akkor miért nem jön össze?!?

Ugye nem vagyok elzáródva???

Tiszta hülye vagyok.

Mea
mea
 
 


Vali!
Nekünk van kenyérsütönk tavaly kaptuk karácsonyra!!
Sokat használjuk!!
Nem csak kenyeret sütünk vele hanem pl:pizza tésztáját is ebbe készitjük el!!
A kenyérnek pedig teljesen más ize van!
Nagyon finom!
Az a legjobb benne hogy felteszük a programot éjszakára és reggel friss kenyér van!!

Tündi!
Köszike!!
Több idöpontunk van amit teljesiteni kell!!
1. 12 hét
2. 16 hét (afp-jó eredményt fogunk produkálni)
3. 20 hét genetikai vizsgálat (kicsitt félek töle)????
STB....

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jo hetveget szeretnek kivanni, mert ma nem irok tobbet. Ejszaka meg egy ora korul hanytam, igy nagyon ki vagyok merulve, meg most is rosszul vagyok. Hianyozni fogtok!
Vigyazzatok nagyon magatokra. Sajnalom, de nincs erom tobbet irni, es valaszolni a hozzaszolasaitokhoz. Pihenjetek a hetvegen!

Udv:
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


És most nézem, hogy P2 eredményem lett a múltkori vizsgálatnál, meg candida gyanú vagy mi.

Ez nem lehet gond babagyártásban???

Azt mondta, hogy ok minden a múltkori vizsgálatról.

Segítsetek, várom tanácsaitokatKép

Mea
mea
 
 


Judyt, Jura
Úgy várom már, hoyg bejelentsétek a családotoknak a babócákat Kép Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fognak szólni, hoyg fejezik ki az örömüket Kép Ugye majd elmesélitek? Kép

Henci Kép
Na ez a csütörtük akkor ugrott Kép Jövő csütörtökön meg már minek jönne meg, nem igaz? Kép Nagyon izgi napok vannak most Kép Iszonyúan szorítok a vasárnapi teszthez!!!!!!!!!!!!!! Kép

Vali Kép
Az én páromnak is Tibi a neve Kép De a Tibi mikulásos ötletet nem lopom el tőled, azért sem, mert nekem nem is lesz még aktuális akkor a tesztelés Kép Remélem, meg tudod valósítani az elképzelésedet! Kép

Annácska
Ez a kép is olyan cuki a kiscsajról! Kép A párod hamarosan készítheti a légpuskát az ajtó mellé, hoyg legyen mivel elkergetni az udvarlókat Kép

Kóbor
Kívánom neked, hogy a tegnap estétek igazán eredményes legyen! Kép

Tündi
Vendég
 


Mea!
Lehet nem emlékszel, de nekem a múlt hónapban a closty-val jött össze a babucink.Kép
Nekem előtte volt hormovizsgálat.A ciklus 3. és 26. napján.A 3 cn-on az FSH-t, LH-t, és prolaktin szintet nézzték, a 26.-on pedig csak progeszteront.
Ha elkezded szedni a closty-t, akkor a 12-13 napon el kell menned, majd UH-ra, hogy megnézzétek a tüszőket.
Ha valamilyen kérdésed lenne még, akkor nyugodtan írj.Szívesen segítek.Kép
Sok sikert,Szorítok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea Kép
Teljesen jó a P2 amiatt ne aggódj. A többihez sajna nem értek, de majd segítenek neked a többiek. Azt hiszem Judyt is, Babus Clostilbegyt szedett.

Tündi Kép
Már most sem bírunk a pasikkal. Az oviban jelenleg három udvarlója van Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
Ne aggódj.Nekem például januárban P3-as lett az eredményem.Júniusban P2 lett, de HPV risk pozitív lett.Na gondolhatod, hogy mit éreztem, akkor, hogybiztosan azért nem jött össze.Semmi köze nincs hozzá.Én csak rásegítésnek kaptam a closty-t, és látod bejött.Kép

Annácska!
Nagyon szép Annamari, annyira hasonlít rád.Kép

Tündi!
Már Én is nagyon kíváncsi vagyok a reakcióra.Kép
Persze, hogy majd beszámolok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Hát akkor rettentően drukkolok neked a szerdához!!!!!!!!!!!!!!!!! Az az 1 hónappal kevesebb idő nagyon nem mindegy!
Köszi a drukkot! Még nem megyek a papírért, csak akkor ha most sem jön össze. Ezt a ciklust megvárom mindenképpen. Ha nem jön össze, akkor majd december közepén megyek a papírért. Illetve NEM megyek papírért Kép

Vali
Biztos jössz új fodrász után? Remélem nem kell hazarohannod hajat mosni Kép Húúú de gonosz vagyok, csak viccelek ám! Kép

Mea
A dokid biztos tudja, mit csinál, és ha azt modnja, hogy rástartolni, akkor rástartolni! Ha nekem kell majd mennem vérvételre, akkro én szeretném, ha néznék nálam a tesztoszteront is, ez még fontos lehet.
A P2 tök jó, viszont ha az van ráírva hogy candida gyanú, akkor miért nem nézi meg újra, hogy ne legyen gyanú se? Ezt nem értem, de Babus majd szakértőbben elmonjda erről amit tudnod kell.

Judit
Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TE vigyázz magadra nagyon!

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép
Hát ebbe most rendesen belepirultam Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kóbor!

Köszike!

Henci!
Vasárnap nagyon fogok szoritani én is és addig is küldök egy kis +++++++++

Stella!
Remélem minden rendben lesz szerdán!!!

Zsófi
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?