Új privát üzeneted érkezett!

Pihe :D :D :D

Na most már rákerestem az eredeti beszerzési forrásra:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 5&pageno=7
Na nem biztos, hogy ennyit azért kiadnánk egy egyenruháért. :lol:

Én 4000-ért vettem, ennyiért szívesen átadom bárkinek, aki szeretné.

anabique
Budapest
 
 


nagyon jó áron vetted! viszont itt van mérettábla, le lehet ellenőrízni a méreteket:
http://www.brendon.hu/Pages/Alone/merettabla

hopihe79
Budapest
 
 


78as derékbőség? :) mármint pocak nélkül? :)

hopihe79
Budapest
 
 

 
 

Pihe, hogy érted, hogy pocak nélkül? Mármint hogy soknak tűnik úgy, hogy pocak alatt megy a gumírozott rész?

Egyébként a dereka még nem is lenne annyira gázos, mert hogy azt a megkötővel lehet szűkíteni, nálam egyértelműen a csípőbőség a túlméretezett, mert annak ellenére is bő, hogy eleve bő szabású. Na, értitek.

anabique
Budapest
 
 


nem :) a pocak alatti megoldás nem jutott eszembe :) nekem a derék az a köldökvonal. :)
így már értem!
szerintem megyek aludni! :D
Jó éjt!

hopihe79
Budapest
 
 


addisz,
mikor én adtam ki a lakásomat, érdeklődött egy hölgy, és az volt az első kérdése, hogy baj-e, hogy két gyerekkel költöznének? Én meg néztem nagyokat, hogy miért lenne baj, nekem is van kettő. Nagyon sok lakást nem adtak ki nekik. Egyébként nem feltétlen a rongálások miatt, hanem ha nem fizetik a díjat, gyerekes családot nehezebben tesznek ki az utcára. Nem tudom, hogy jogilag is, vagy csak erkölcsileg, de szerintem sokaknál ez a fő motiváló erő, amikor ilyet mondanak. Nekem eddig 4 albérlőm volt, abból 1 fizetett rendesen, a mostani is fizet, de már két részletben, remélem legalább így kitart. Kettőnek meg úgy kellett könyörögni, tartozásokat halmoztak fel, az egyik lelépett kb. 150e tartozással. És persze hiába fizetnél éppen Te rendesen, szerintem úgy általában nem pozitívak a tapasztalatok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska
Tudom, hogy annak is nagy döntés ez, aki kiadja a lakását és megértem, hogy a főbérlőknek sok szempontot kell szem előtt tartani (amortizáció, szomszédok, bérlő anyagi helyzete), de engem ez akkor is baromira bántott...
A mostani főbérlőkkel nagyon jó a kapcsolatunk, kölcsönös a bizalom, soha egy percet nem késtünk még a bérleti díjjal, Lucának mindig hoznak valami apróságot, ha valamiért be kell ugrani stb.
Szóval lehet ezt tök normálisan csinálni, hiszen mindenkinek ez az érdeke...
Viszont így nehezebb lesz normális helyet találnunk, mint gondoltam...:(


Ez az egész lakás ügy amúgy kísértetiesen emlékeztet arra, mikor elkezdtem munkát keresni gyes után. Sok ismerősöm azt javasolta, hogy tagadja le a gyereket, ne írjam be az önéletrajzomba stb., mert akkor be sem hívnak. Nekem ez nem megy, felfordul tőle a gyomrom.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Csak hazajöttünk :wink:
Bár még néhányszor visszamegyek abba az áruházba :oops: (kb. West End nagyságú bababolt)
Szebbnél szebb babaholmikkal tele :lol: :lol: :lol: :lol:

És szerintem olcsóbb, mint ahogy pl. a Brendonban láttam... :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


És a meglepetés... moziztunk is egyet :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Végre megmutatta az arcát is. Eddig mindig a hátát és a nuncusát mutogatta... :oops: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


OFF

Sziasztok,

bocs az off-ért, de hátha valamelyikőtök beleszeret a babakocsiba, amit most szeretnék eladni.

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/ABC_Design_3_Tec_Gold_unisex_autos_hordozoval_keveset_hasznalt_szuper_allapotban/476725?


Kép Kép Kép

ON

KépKép

KépKép
kispocok13
 
 


Leo
De jó kép!!! Még, még, még :)
Nagyon boldognak tűnsz, jó ezt látni :wink:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jó lett a cukrom: éhgyomri 4,1, terhelt 5,8.
Az első terhességemnél 8,4 lett a terhelt, az orvosom szerint azért, mert sok görögdinnyét ettem. Szóval számít mit esztek előtte.
A csoki hatására nekem is mozogni szoktak a babák. Én CTG-re mindig úgy mentem be, hogy előtte csokit majszoltam, így nem kellett szerencsétlen gyereket ébresztgetni azzal a szörnyű csengővel.
Leo, nagyon szuper kép. Jó vásárlást!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Jó reggelt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 19:22-kor.
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Nagyon pörögtök!! :lol:

Betegeknek jobbulást.

Nagyon szép pocakok.

Mrsleo,nagyon boldognak tűnsz.Nagyon szép a kishölgy.Gratulálok! :lol:

Most mi is betegek vagyunk Csenge hány!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Ja, én is nagyon bírom, hogy ilyen lelkes ez a csapat! :) Jó reggelt.

Vivcsen, ó. :( Szegénykém, jobbulást neki! Ti meg próbáljátok meg nem elkapni, már ha lehet...

Brunhild, cuki poci. :)

Lucababa, gratula, ez szupi!

Leo, fantasztikus a kép! És tényleg úgy tűnik, jól döntöttél, eddig legalábbis elég rózsaszín köd árad felőled... :D

Nekem is nagyon jó a kedvem, életemben nem történt még olyan velem, mint ma. Vérvételre mentem, már mikor beléptem, azon gondolkodtam, hogy 1 vagy 2 óra alatt végzek-e, mert nem vicc, kb 80-an voltak a váróban. Épp sorszámot akartam húzni, mikor egy nő felajánlotta a saját cetlijét, mondván, ő ezt úgy sem várja végig. Ekkor egy másik lány, kb velem egykorú, mondta, hogy a terheléses vérvételes gombot nyomjam meg, mert az való kismamáknak. Mondtam, hogy én nem terheléses vérvételre jöttem, de erősködött, hogy akkor is. Megnyomtam, és csoda történt! Abban a pillanatban hívták a számomat az ablakhoz. Elkezdtem szabadkozni, hogy nem is biztos, hogy jó gombot nyomtam meg, de ezzel nem foglalkoztak :), elvették mind a két sorszámot, amit szorongattam, jól volt végre megírva a beutaló!!!!! (ez szintén felér egy kisebb csodával...), és mondták, hogy persze, üljek csak le, mindjárt szólítanak. Leültem, és már meg is jelent a számom a kijelzőn!!! Az egész vérvétellel 10 perc alatt végeztem, és ebből 5 percig nyomtam a vénám a vérvétel után... Bocsánat, kicsit hosszúra sikeredett az élménybeszámoló, de még most sem akarom elhinni, hogy van ilyen... Én vagyok az (a hülye), aki mindig mindent végigvár, közben majd felrobban az idegességtől, hogy miért ilyen szervezetlen minden, és most furcsa érzés a másik oldalon lenni, KIVÉTELEZETTKÉNT.

Ja, és Noppies naci elkelt.

anabique
Budapest
 
 


Vivcsen :(

Leo, tényleg rózsaszín köd árad körülötted, aminek nagyon örülünk! :wink: A kép pedig nagyon jó!!!

Anabique, örülök, hogy elkelt a nadrág! (most írtam privit :))
És tényleg szerencséd volt ma, ez nagyszerű! Vannak még csodák....
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Ana
Apró örömök az életben :) De tényleg, ha az embernek nem rabolják a drága idejét, az felér egy csodával, úgyhogy megértem a boldogságod :wink:
Végül kié lett a szuper naci? Csak hogy tudjam, kire kell irigykedni :P

Vivcsen
Jobbulást Csengének! Remélhetőleg nálatok is gyors lefolyású lesz és hamar erőre kap.

Brunhild
Gömbölyödő pocak, nagyon szép :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, nem a fórumról találtam rá vevőt végül. Nem innen kell irigykedni. :)

Képzeljétek, hétvégén átválogattam a régi újszülött rucijainkat, és jól emlékeztem, volt köztük jópár uniszex ruci. Külön válogattam, hogy mi lehet jó Bercinek, és a vásárolt cuccokkal együtt úgy látom, hogy majdnem kész is a ruhatára! :shock: Soha ilyen korán nem voltam ezzel még kész. Csak 30-án ki ne derüljön az uh-n, hogy mégsem fiú... :lol:

anabique
Budapest
 
 


Úgy látom ma mindenki kihasználja a szép időt és nem ül a gép előtt :) Nagyon helyes.
Én is úúúúúgy kimennék!!! Nem bírok a munkára figyelni, ááá :twisted:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Én takarítottam, porszívóztam, főztem, mindjárt megszakadok :roll:
10 percre végre leülök, addig kihül a spenótom, akkor gyors evés és rohanás oviba...

Tényleg gyönyörű idő van kint!
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Brunhild, szép pocak :)

Leo: jó olvasni Téged :) Baba gyönyörű :)

Csengének jobbulást!

Ana, örülök a jó élményeknek :)

Én is hamar végeztem a cukros vérvétellel, nálunk a kismamákat eleve előbb behívják, eredmény majd holnap lesz.

Azért ahogy hazaértem, felfaltam egy csomó kaját, már nagyon éhes voltam :roll:

Apa reggel elvitte a lányokat orvoshoz, Fruzsi rettenetesen köhög, kapott gyógyszert, de nem fertőz senki sem, Zsófi így holnap már csanázik, és végre mehetünk mindenhova :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én ma idáig ki voltam üldözve a helyemről, leégett a légkondi motorja, és hát elég büdi volt. Mondták, hogy babásan nem biztos, hogy itt kellene ücsörögni benne. Most már visszajöttem, már nincs semmi elviselhetetlen szag.

addisz,
remélem azért találtok megfelelő lakást. Én meg nézegetem a telefonom, mert szentül ígérte az albérlő, hogy máig fizet, eddig még semmi, én meg itt várok a befizetetlen csekkekkel...

lucababa,
és ez cukros lötyis vérvétel volt???

anabique,
jó is az ilyen. Nálunk sajnos nem veszik előre a kismamákat, viszont mivel kisváros, nincsenek is sokan.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Betegeknek gyogyulast!

Brunhild,
Jo a kep, szep a poci! :)
Spenot. Imadom!!

Ana, ugyi vagy es bizti fiu! :D

Leo, nagyon jo a kep es az is hogy maris mozizni voltatok. Mit szolt Mr. Leo a kislanyahoz? Vagy O nem volt veled a moziba?

Tenyleg olyan szep ido van ma :P En kint voltam rozsat metszeni, gyonyoruen sut a nap, mostmar barcsak igy maradna!

Kép

Kép
ica79
 
 


Visszaertünk, Londonbol, majd megprobalok reagalni estefele, de azert van egy meselnivalom ....

Kepzeljetek, letartoztattak minket!!!
Fel akartunk menni a London Eye-ra es volt nalunk egy borsspray, ami ugye Europaban megengedett dolog (Mo es Ausztriaban legalabbis biztosan). Erre a biztonsagis srac közölte, hogy ez fegyver es ki kell hivnia a rendöröket, de nagy valoszinüseggel nem jönnek ki, mert ez eleg gyakori turistaknal es ha ki is jönnek csak szolnak, hogy maskor nem es elveszik.
Ehhez kepest kijött ket bunko rendör. A ferjem mondta nekik, hogy az öve es vallalja a felelösseget, meg hogy terhes vagyok, ugyhogy hagyjanak. En persze zokogtam, meg minden bajom volt, nem nagyon beszelek angolul, ugyhogy nagyon ijesztö volt. Azt mondtak mindkettönket letartoztatnak es bevisznek az örsre, több ezer ember szeme lattara. Nem engedtek, hogy egy kocsival menjünk engem rabiztak ket szemet nöre, akik ugy neztek ram, mint egy terroristara. Kiszallitottak a kocsibol es nem akartak odaengedni a ferjemhez.
Aztan vegül szerencsere együtt lehettünk, de en akkor mar teljesen kesz voltam, remegtem a baba meg lapult es ugy feltem, hogy nehogy baja legyen. Pisilni valami cellaba vittek be ...
3 orat voltunk ott. Vettek ujjlenyomatot, DNS-t, lefenykepeztek, cipömerettöl kezdve mindent felirtak. Hihetetlen volt, mint egy filmben a gyilkosokat! Persze megkerdeztek, hogy ne hivjanak-e egy orvost ... kösz.
Vegül kaptunk egy figyelmeztetest es fönök közölte, hogy azert azt meg kell mondja, hogy nem sok rendör tartoztatott volna le ezert. Hat nagyon edesek ...
Hiaba volt rola szo, hogy felhivjak a nagykövetseget, vegül nem tettek ... ugyhogy most meg telefonalgatunk, aztan biztos lepünk meg valamit, mert ez nagyon durva volt. Apukam regebben diplomatakent dolgozott, a nagypapam pedig 40 evig az angol nagykövetsegen, ugyhogy különösen is erzekenyen erint az egesz :(

Ne haragudjatok, de ezt azert gondoltam elmeselem ...
Majd meg jövök mosolygosabb dolgokkal is :)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Rokakoma
Jesszusom, ez nagyon-nagyon durva! El tudom képzelni, mit élhettél át...:( Nem is értem, miért fújták fel ennyire az ügyet, pedig mindenki olyan laza Londonban...
A lényeg, hogy végül nem lett semmi bajotok! Azért próbáljatok meg lépni az ügyben.

Majd mesélj a pozitív élményekről is! Biztos volt egy ilyen klassz városban :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Rokakoma :shock: :shock: :shock:
Elhiszem, hogy megijedtél, hirtelen elképzeltem, hogy mi lettünk volna ott 3 gyerekkel, őket vajon hova vitték volna??? :shock: :shock: :shock:

Persze azt is megértem, hogy túlreagálnak mindent a terrortámadások miatt, be vannak sz.rva, ott lőttek le pár éve egy egyetemistát is ártatlanul... De elég lett volna mondjuk kihívni a rendőrséget (ha ez elő van írva), felvegyék ott az adataitokat, ujjlenyomatot, elkobozzák a sprayt és elengedjenek egy ejnye-bejnyével :roll:

Gondolom egyhamar nem kívánkozol vissza... :(
20140901114303
 
 


Rókakoma :shock: Ez elég sokkoló!

anabique
Budapest
 
 


:( nagyon durva, kisebbrendűségű frusztrált rendőrök erőfitogtatásának tűnik. :shock:

hopihe79
Budapest
 
 


Rokakoma, ez nagyon durva, el tudom kepzelni hogy mennyire nagy sokk volt.
Sajnos (vagy nem sajnos?!) Londonba nagyon komolyan veszik a terrortamadast es most hogy Libiat megtamadtak gondolom meg sokkal-sokkal komolyabban.....plane a London Eye-nal, arra kulon figyelmet forditanak mert minden evben fenyegetik az arabok oket amiatt :cry:
Sajnalom hogy ez tortent, de a lenyeg hogy tul vagytok rajta......nehany ev (vagy inkabb evtized) mulva mar csak mosolyogni fogtok rajta, de most gondolom hogy mely nyomott hagyott bennetek :? Egy ilyen esemeny annyire el tudja rontani a nyaralast...

Kép

Kép
ica79
 
 


Hat igen ...
Azota felvettük a kapcsolatot a nagykövetseggel, ott is elegge kiborultak rajta. Nem akartak elhinni. Allitolag ilyennel meg nem talalkoztak. Ugyhogy most megy tovabb a dolog ...

Különben London tenyleg szep :)
A Tower gyönyörü volt. Szerencsere ravettek minket, hogy bereljünk audio guide-ot (amit különben soha nem szoktunk), mert nagyon erdekeseket meseltek. Ott voltunk kb. 2 orat.
Es vegig gyönyörüen sütött a nap :)
Most tenyleg nem tervezzük, hogy megyünk, de inkabb csak a baba miatt nem :wink: Majd az Olimpiara. Nehany hülye miatt nem irjuk le az egesz orszagot! Különben is a National Gallery jo resze meg hatra van ...

Leo, örülök, hogy rendben megerkeztel :) Biztos nem könnyü az atallas, de most mar nem kell masra koncentralnod, csak a babara, ugye?

Jucus, hat megertelek! En is ugy vagyok, hogy csak a felevem legyen meg. Bizzunk abban, hogy a pocakok meglagyitjak a vizsgaztatok szivet :wink: Utana pedig szerintem csak jobb lehet.

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


El is felejtettem: ma betöltöttem a 24. hetet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 



linácska: gratulálok! :)

hopihe79
Budapest
 
 


rokakoma: ezt itthon túlkapásnak mondanám... Miért nem a valódi bűnözőkkel vannak elfoglalva? Kiborító!!!

pelenkázóra visszatérve: mi is felnőttünk nélküle :D
kivancsika
Budapest
 
 


Linácska: Gratulálok! :D :wink:
20140901114303
 
 


Pihe
Ez a videó :lol:
Mintha magamat látnám a hullámvasúton, én sem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek :lol:

Linacska
Gratulálok :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Róka
Ez aztán tényleg nem semmi történet!!! Szegény! Képzelem, hogy meg lehettél ijedve...

Leo
Gyönyörű a kép!!! Na, és miket vettél? Hány fok van felétek??

Bruni
Micsoda pocak!! És csak oldalról látszik!

Addisz
Remélem, találsz másik lakást, és a végén úgy fogod találni, jobb is, hogy így alakult!!

Ana
Örülök, hogy egyszer ily gyorsan sikerült a vérvétel!

Pihe
:) :)

Nem akarlak bosszantani titeket, de szerencsére nálunk nem kell cukros lötyit inni, csak szépen megreggelizni! :) :)
Viszont csak a 26. héten.

Lina
Nem is írtam még, hogy a védőnő azt mondta, három fürdőszobás szoba van, csak kettő alapítványi, a harmadik a szerencsén múlik. És lehet szülésznőt választani. Ha jól emlékszem Mártát és Beát említett. Ismered őket? Nem az egyikük az ismerősöd?
Te mikor mész szülésfelkészítőre? Gondolom, csak munka után.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Róka, ez nagyon durva :shock: Hihetetlen, hogy ilyesmi megtörténhet... :?

Linacska, gratula a 24. héthez :) Nekem az vízválasztó volt, mert ugye onnantól már koraszülött a baba.

Én ma döbbentem rá, hogy bő egy hét múlva megkezdem a harmadik trimesztert :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kedves Mindannyian! Jó régóta olvasgatlak már benneteket, és hamarosan több időm lesz (lévén, hogy nem fogok dolgozni ápr 1-től), így gondoltam csatlakoznék hozzátok.
Nem lesz egyszerű, mert egy iszonyat jól összeszokott kis banda vagytok! :) Én valójában június 10-re vagyok kiírva, de azért gondoltam, hogy mégis inkább hozzátok jönnék, mert itt sokkal jobban zajlik az élet, mint a júniusi topikban. Befogadtok így is? :)
Panni
panini
 
 


panini, üdv köztünk :) Első baba?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jaj, én megint annyira köhögök, hogy áááááá. Már attól hányok, hogy köhögök :?

Egy csomó mindent szerettem volna, de azt hiszem, inkább lefekszem :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszönjük! :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, tényleg ellepett a rózsaszín köd :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
A párommal vagyok hosszú idő után megint. Kedvemre vásárolgathatok Maddy-nek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Brunhild
Nagyon csinos pocid van :lol: :lol: :lol: :lol:

Rokakoma
Micsoda "kaland" :roll: :?

Panini
Üdv itt :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


köszi lányok a fogadtatást! Nos, Zsombor nem az első gyerkőc, van már egy 12 éves lányom. Az öcsi lombik baba, és már nagyon várjuk.
Panndihoz hasonlóan Dunakeszin lakunk, és az ÁEK-ban szülök.
panini
 
 


Panini, hát persze! Üdv itt. :) Gyere minél gyakrabban, és mesélj még magadról!

Panndi :( Jobbulást! Nagyon rátok jár a rúd.

Én már leírni is alig merem, de mintha majdnem elmúlt volna a köhögésem. Még mindig nem 100%, de nagyon sokat javult az utóbbi hetekben. Végre.

anabique
Budapest
 
 


Panini, látom, közben meg is tetted. :)

Képzeljétek, délután visszamentem a rendelőbe a vérvétel eredményéért, és tök vicces volt, mert a hosszas sorban mindenki előre engedett. Pedig nem akartam pofátlan lenni, de annyira erősködtek. Azt hiszem, vagy a pocakom nőtt sokat, vagy már nagyon elszoktam az előzékeny emberektől... Ennyi meglepetést egy napra...!

anabique
Budapest
 
 


Linacska gratulálok a 24. héthez. Igen cukros lötyi volt. Néhány jó tanács, ha elfogadjátok. Első terhességnél simán felhígítottam a szőlőcukrot hideg vízzel, amitől úgy összeállt, hogy alig bírtam szétnyomkodni. Szóval langyos vízzel hígítsatok. A védőnő szerint egy fél citromot bele lehet csavarni, kicsit jobb így az íze olyan limonádés. Előtte este csináltam meg és hűtőbe raktam, hidegen ihatóbb(ezt is a védőnő tanácsolta.) Annyi vízzel hígítjátok amennyivel akarjátok, a víz mennyisége nem számít. Én 3dl -t csináltam.
Rokakoma ez szőrnyű!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Sajnálatos ez a sok betegség! Az én lányom múlt héten volt lázas, levert, és fejfájós minimális torokfájással. Bár én szerencsére nagyon ritkán kapok el bármi kórt, azért mégis aggódtam, nehogy pont most. Valójában csak a láztól féltem. De minden ok, ő túl van rajta, én jól vagyok. :) szerencsére.
A terheléses cukron én még 22 hetesen túl estem, mert inzulin rezisztenciám volt, és az endo doki azt mondta, hogy menjek már akkor. Mentem. jó lett az eredmény. :) Nekem egyébként zsömlés volt.
Újpesten csináltattam, és nagyon jól jött ki, mert a kismamákat előre vették! Hálás voltam érte én is!
Egyébként a pocak látványa sok mindenkit késztet jó cselekedetre, ami tényleg néha meglepő tud lenni. :)
panini
 
 


Panini, neked pontosan hogy zajlott a zsemlés vérvétel? Nekem is olyan lesz, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mit lehet mellé inni. :D Csak vizet?

anabique
Budapest
 
 


én csak zsemlét ettem, és nem ittam hozzá semmit. De én azért nem, mert 160g-s CH diétán voltam, amiben reggelire 30 g CH volt előírva, ami pont egy zsemlével egyenlő. Volt olyan, aki tejjel itta az üres zsemlét.
panini
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?