Új privát üzeneted érkezett!

Addisz, szerintem neked hosszú lesz. Bár ilyen buggyos fazon, és ugye gumírozott bokánál, de hosszban még nekem is jó lenne, pedig én 170 cm vagyok.

Teljes hossza: 110 cm
Belső szárhossz: 81 cm

Bocs, ha kicsit off.

anabique
Budapest
 
 


Ja, bocsánat, dereka kimaradt: 45 cm, ez ugye gumis, tehát tágabb is tud lenni, belül pedig megkötővel szűkíthető. A csípője 55 cm, nekem leginkább ez a nagy, popsiban lóg nagyon.

Amúgy van, hogy L-es méret a jó, összevissza méreteznek néha...

anabique
Budapest
 
 


Ana
Ha hazaértem este, akkor megmérem az egyik gatyóm és jelentkezem :) Oké, hogy gumis és nem lépnék rá, de pocakos török basa sem szeretnék lenni :lol: Bár biztos elszórakoztatnám a járókelőket az utcán :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Ana: nekem is tetszik a gatyó :) bár 3 cmvel vagyok magasabb, mint Addisz, a többi méretünk meg elég hasonlónak tűnik :)

bkrisztike: nekem a P betűs nevek mindegyike tetszik, Petra az egyik barátnőm, Patrícia pedig az uncsitesóm, szóval mindkét névhez sok a pozitív élményem :)
A betűs nevek közül nekem Alma, Abigél, Ajna esetleg Auróra
Petrához a hosszabb, Patríciához a rövidebb nevek.

hopihe79
Budapest
 
 


szerintetek meddig lehet hosszabb útra (2-300 km) utazni? 34 hetesen ugye még simán? ;)

hopihe79
Budapest
 
 


Szerintem simán :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hűű lányok, nem tudom, mi tört rám, de annyi édességet megettem az előbb, hogy kezdek rosszul lenni. Remélem holnap a cukros vérvételt nem rondítja el :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ja, és pár napja Hábor nagyon keveset mozog. Ébresztgetésre nagy nehezen rúg párat. De most a sok édesség megtette a hatását, teljesen beindult :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Pihe
Szerintem is simán :)


Én is kívánós vagyok 2 napja... De tiszta őrület, hogy most pl. téliszalámit ennék, pedig 12 éve vegetáriánus vagyok... :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Panndi,
lehet, hogy nem most kellett volna az édesség :lol: Olyan este 10 körül egyél meg egy szelet sajtot, vagy egy pohár tejet, azzal lehet csökkenteni a reggeli vércukorértéket.

Hópihe,
ennyi utazás simán belefér :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


:) a téliszalámi nálam is gyakran megjelenik. mondjuk én nem vagyok vegetáriánus. :)
tegnap uzsira kókuszos tejszínes fehérforrócsokit ittam, és vaníliasodós mákosgubát ettem mellé :) szóval csatlakozom.
most pedig fele lányságomat odaadnám egy Snickers-ért. Bár gondolom jelen állapotomban nem tobzódnának a jelentkezők :D

hopihe79
Budapest
 
 


Cupicica
Köszi az infokat. Találtam olyan merev hátúakat, amelyeket kiságyra is lehet rakni, így még variálható is a dolog.

Lina, Addisz
Köszi a tanácsokat!!!

Kriszti
Abigél nekem is tetszik, amit Pihe is írt. Annamária? A P betűseid is tetszenek.

Pihe
Nyaralni mentek majd? Én óvatosabb típus vagyok... belföld vagy külföld?

Gydavid
1,69 vagyok. Te mennyi vagy, hogy 1m alatt már alacsony? Jobbulást Dávidnak!

Panndi
Hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


oké, akkor megyek esküvőre! :) de mit veszek fel? :) a múltkori ruha az egy másikra lesz, és ugyanaz a társaság :) lehet jobban járok, ha szoknyát veszek, és a felsőket variálom :)

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe, szólj nyugodtan, ha érdekel! Illetve bárki szólhat, még nem kelt el. :)

Utazni lehet, csak arra gondolj, hogy már nem lesz túl kényelmes. Neked ugyan első baba, de akár addigra már keményedhet is a pocid a sok üléstől, vagy rázkódástól, attól függően, milyen utakon jártok. De tiltva nincs. :)

Panndi :D Én is mindig egyszerre csokizok be. Van, hogy napokig semmi, aztán rámtör, akkor viszont egy egész táblával. :D

Addisz :shock: :)

anabique
Budapest
 
 


Pihe
Húúúú, Snickers, az egyik legnagyobb gyengém... A másik a sajtos roló :) Tudom, egész más kategóriák, de egy valamiben megegyeznek: mindkettőt bármilyen napszakban, testhelyzetben képes vagyok megenni :lol:
Akkor megvetted végül a ruhát? Szerintem egy kismamától senki sem várja el, hogy két alkalmi rucit is vegyen, esetleg a kiegészítőket (sál, fülbevaló, kistáska, boleró stb.) variálhatod.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jaj, pihe, akartam már írni, hogy szép a pocid :) Meg a cica :)

addisz: nálam is ez a két kaja a favorit :lol:

linacska, köszi a tippet, kirpóbálom! :)

ana: hát ez az, egy hete nem ettem édességet kb, erre most... :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


De sokat írtatok! :D nagyon örülök ilyenkor, csak válaszolni nehezebb ;)
Linácska, nekem az jutott eszembe, hogy esett az eső és a szél nekifújta/verte a ház oldalának az esőt...más magyarázatot nem találok...

Gydavid, persze, teljesen más a te helyzeted! De az is biztos, hogy ott nálatok valami nagy baj van, ez így nincs rendjén :( És tényleg az lenne a legjobb, ha megszakítanád a kapcsolatot, akkor is ha nehéz..viszont láthatod, hogy ez sem jó így...

Pelenkázólap: nekem többféle volt, az ágyon használtuk (a mi ágyunkon), mert azért jó, ha van valami a baba alatt, ami felfogja a pisit-kakit...Nimródnál kaptunk egy olyan ágyra tehetőt. nem rossz, van alul 2 bigyó (illetve 2*2), ami nem engedi lecsúszni, leesni a kiságyról. De így csak az első 3 hónapban használtuk, után nekem már túl veszélyes volt, féltem, hogy leesik róla. De addig jó, nem akadályoz, ugyanis a baba olyan kicsi, hogy elfér keresztben is az ágy egyik végében :) (nekünk is 60*120 cm-es kiságyunk volt); nem is ronda, és jó, hogy amikor csak tisztába kell tenni, ott van kézügyben....Komódom is volt, de azon azt hiszem sosem pelenkáztam, hanem azon voltak a popsitörlő, kenőcsök stb. Komód magasságát nem tudom...Amig pici, szerintem mindegy, milyen magas (nem alacsony, hanem magas!), utána pedig már úgysem azon fogod pelenkázni...

Anabique, nekem is nagyon tetszik a nadrág, de szerintem nekem a se..em nem férne bele, ugyanis súlyomnak kb 60 %-a oda tömörül :lol:
20140901114303
 
 


Panndi: cica? :lol: az egy kutya :lol:

Utazni lehet, csak nagyon kényelmetlen már...

Jjucuss: utolsó mondatod (a fütyiről) felér egy kabaréval, nagyon jót nevettem rajta :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Brunhild, nem rábeszélni akarlak, de nagyon bő csípőben! Ki van csukva, hogy ne férnél bele.

Pelenkázólap: csak azért nem írtam ezzel kapcsolatban, mert mi a kombiágy végében található részt használtuk erre, ami kifejezetten pelenkázásra való, így két oldalt leesésgátló van, magasságra meg pont kényelmes. De ez gondolom nem túl nagy segítség.

Annyira nem tudok munkára koncentrálni, hogy az hihetetlen. Kín-szenvedés...

anabique
Budapest
 
 


Pihe, amúgy miért vetted le a képet?

anabique
Budapest
 
 


KUTYA????

Tényleg? Jaj de gáz vagyok :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


AMúgy ismerem ám az állatokat általában :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


:D :P :lol:

én úgy kategorizálom, hogy kutyámacs :) tényleg átmenet a kettő között. :)

ana: ma még én sem sokkal növeltem a GDP-t. 8)

azért vettem le a képet, mert túlságosan látszott rajta a fejem :) meg gondoltam, már sokan láttátok, és csak a helyet foglalja, és nehezebben töltődik az oldal :)

panndi: kevesebb, mint 100 napod van hátra! de durva!

a sajtosrudat is imádom!
tényleg, mikor is megyünk cukrászdába? :)

hopihe79
Budapest
 
 


Panndi, azt hittem, poénból írtad, hogy macsek. Mármint hogy igazából tudtad, hogy kutya. :lol: Tényleg 99 nap! :shock:

Pihe, szerintem tök jó kép volt, az oldal meg szuperül töltődött vele együtt is. :) Különben furi, de én is szőkének képzeltelek.

anabique
Budapest
 
 


Anabique: nem ismered testi adottságaimat :roll: Ha senkinek sem jó, majd lemérem magam...

Panndi :lol: Elnézzük neked..és a Hábor-t is Gábor helyett :lol:
20140901114303
 
 


oké, visszaraktam :)
voltam szőke is :)

hopihe79
Budapest
 
 


brunhild, érdekesek a vonalzóink, egyidősek vagyunk, de Neked 2 nappal kevesebb van vissza :)

hopihe79
Budapest
 
 


Én dolgoztam becsületesen, de ugye nekem még újdonság így két év után. A végefele nem tudom mennyire leszek lelkes :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Brunhild
Ott inkább ne...
Szeméremajkakon belülre csak kifejezetten hüvelykenőcsöket szabad kenni! (Kislányoknál a popsikenőcsöt is csak a résen kívülre szabad kenni! :wink: )

Hopihe
Aranyos a kutyusos kép :lol:

Gil
Jól néz ki a babakocsi!
Pelenkázó: Magassága a te magassagodhoz legyen kényelmes. Általában akkora legyen, hogy a feltét ráférjen.
(Ismerőseim sokszor pelenkáznak a lakás más-más pontján is)
Nem feltétlenül kell :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Én most készülődök bababoltozni! :lol: :lol: :lol: :lol:
A párommal már kinézettem, hogy hol vannak jó bababoltok... most felvásárolom a készletet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, köszi!!! Én is így gondoltam, csak mindenhol a kenőcsöket ajánlják, de konkrétan nem írják, hogy hol kell alkalmazni...ezért kérdeztem. Lábaimra én is használom...

És jó vásárlást Leo!!! Én ma vasaltam ki a ruhácskákat :D Olyan kicsik, hogy rá sem fér a vasaló, arról nem is beszélve, hogy érdekes és új élmény volt az icipici fodrocskákat kivasalni, kerülgetni :D

Ja, pelenkázáshoz még annyi jutott eszembe, hogy nincs annál kényelmetlenebb, mint (nagy) ágyon pelenkázni...az ember dereka leszakad :cry:
20140901114303
 
 


Hopihe, igen, érdekesek..ha jól tudom, négyen vagyunk, akiknek ugyanazon a napon volt az utolsó mensink, mégsem egyformák a vonalzók..Nekem egy nappal siet a vonalzóm, nem tudom, miért...
Az rendben van, hogy a babák nem egyidősek, és a szülés várható időpontja se, hiszen a peteérés, a fogantatás nem ugyanakkor volt...
De a terhességet a menstruáció első napjától számolják...vagyis egyidősek kéne legyünk :roll:
20140901114303
 
 


Bkrisztike: Anita? Ha már írta valaki, bocsi :oops: Nekem ez tetszik... :)
20140901114303
 
 


Mikor a barátnőm kisfiát pelenkáztam a nagyágyon, vagy a kanapén, vagy a padlón, leültem mellé :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


A betűs név: Andrea, Abigél, Aletta, Amália, Amina

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Na... megyek :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ha nem jönnék, akkor eltévedtem, bezártak a boltba :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Csak mértékkel, nehogy kifáraszd magad! :wink:
20140901114303
 
 


Brunhild,
a vonalzónál az is számít, hogy mikor csináltad, mert akkor fog váltani, mármint óra perckor. Tehát ha te reggel, hópihe éjszaka, akkor elvileg nappal mindig egy nap különbségl esz közte.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Hábor :lol: Nem vagyok ma formában :roll:

ana, tényleg macskának néztem :shock: Nagyon ciki? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hajrá Leo!!! :)

Panndi, inkább aranyos. :)

anabique
Budapest
 
 


mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, ötleteket!!

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sehol senki?

Azért "elsírom" bánatom: meséltem már, hogy a szülés előtt mi még költözni fogunk, a mostani két szobás lakásból egy 2+1 félbe vagy háromba. Azt is bérelnénk, mint a mostanit. Télen nagy volt a pangás, nem találtam semmit, most kezdtek szaporodni a hirdetések. Meg is találtam végre az ideálisnak tűnőt, pont abban az utcában, amit kinéztek, méret és ár stimmel, szóval reggel egyből telefonáltam. Mikor a nő megtudta, hogy gyerekkel (illetve gyerekekkel) mennénk, akkor fura lett és azt mondta, hogy majd még visszahív, hogy mikor nézhetjük meg a lakást.
Este hívott, hogy beszéltek a férjével és úgy döntöttek, hogy NEKÜNK nem adják ki a lakást, mert oda nem vihetünk gyereket :shock:
Egyrészt felfoghatatlan, hogy lehet valaki ilyen (amúgy neki is van gyereke, említette a telefonban), másrészt nem tudom, mire számít, hogy ki fog kivenni egy három helyiséges lakást? Egyedülállók? :twisted:
Nagyon feldühített!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!
Ezt találtam a veszélyeztetett terhesség és a táppénz ügyében http://www.onadozo.hu/hirek/?f=view&id=2484

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Addisz: elhiszem :( vagy még jobb, ha munkásemberek mennek 6an egy lakásba. merrefelé keresgéltek? semmi sem véletlen! Biztos jön majd jobb! :)

tornázni voltam! bkrisztike nem jössz? sajna két csaj is veszélyeztetett terhes lett, szóval van szabad hely. Az egyik lány 22 hetes terhes, bevérzett, a másik csajnak pedig magas a vérnyomása.

hopihe79
Budapest
 
 


Addisz! Nagyon durva, hogy nem adják ki.

Panndi! MegHáborodtál, hogy a kutyát macskának nézed?

Pelenkázó. Nekem a feltét mellett még volt egy kis szabad sáv, ott tartottam a kenőcsöket,popsitörlőt, kukát. Plussz alatta nyitott polc volt kosarakkal, benne pelusok és alatta volt a szekrényes rész a ruhákkal. Nagyon jó volt, mert minden a kezem ügyébe esett.
Ágyon pelenkázni szörnyű, az ember dereka nem bírja.

Anabique! Nagyon tetszik a gatya. 173 centi vagyok és 68 kiló, széles csípővel. 40-es, néha 42-es gatyákat hordok. Szerinted jó lenne rám?

jjucuss
Eger
 
 



Addisz, ez annyira elkeserítő! Viszont nagyon tetszik Pihe meglátása, és egyet is értek vele: biztos oka van, hogy így alakult.

Jjucuss, a leírás alapján lehet jó, bár látatlanban nehéz megállapítani. Nincs esetleg olyan nacid, amit le tudsz mérni, hogy összehasonlítsd?

anabique
Budapest
 
 


Jah, megháborodtam :lol: :lol:

addisz: hülyék az emberek...

Na én most megyek is, holnap reggel cukros vérvétel, már bepakoltam egy Fejős Éva könyvet meg egy Maximát, véletlenül sem babás újságot, most szingli lányt játszom :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


úgy látom ennek a nadrágnak nagy a sikere! :) derítsük ki az eredeti beszerzési forrást, és lehetne egyen-gatyánk :)

mi viccesebb 15-20 pocakos kismamánál? 15-20 egyen-gatyás kismama :)
mondjuk nem muszáj egyszerre felvenni. :D
látszik, hogy nincs kedvem dolgozni :)

mrsleo: ennyi mosolyjel egy rakáson! :D :D :D látszik, hogy nagyon jó helyen vagy!

hopihe79
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?