Új privát üzeneted érkezett!

Etike hatalmas gratula!!!! :D Lecsaltad az 1/3-át. :lol: :lol: :lol: Boldog babavárást.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Etike,

hatalmas nagy gratuláció! a kritikus 3hónapon így egyből túl is vagy!

Meli, Loviné?

Kép
gota79
 
 


Szti,

laptető :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
gota79
 
 

 
 

Etike, hatalmas gratula!!!! És milyen jóóóó, hogy nem kellett aggódnod, hogy progi szint, hcg-szint, petezsák mérete, szikhólyag, mikor dobog már, stb!!!! Királysáááág!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira tuti!!! Boldog babavárást!!!!

Kép
xtina75
 
 


Etike Gratula,nem semmi ilyesmit sem olvasok itt surun hogy ennyi idosen mennek az elso Uh ra.

Kép
monyo83
 
 


etike!
csatlakoznék az előttem szólókhoz! viccből írtam, hogy le ne késd a kötelező genetikai vizsgálatot, erre tényleg csak egy hajszálon mult. :D biztos vicces kisgyerek lesz, hisz már most az :D hogy én hogy irigyellek, se hányinger, se barnázgatás, se semmi, csak hip-hop majd 13 hetes gyerkőc. mázlista :lol: hatalmas gratula! uh képeket kérünk ha van rá mód.

nekem mától megy a 3x1 meforal. még véletlen sincs se hasmenésem, se semmi bajom tőle. mondjuk tegnap elég éhes voltam, biztos készül a szervezetem a mensire.

a barátnőm meg 5 hónap után elkezdett menstruálni. aki szintén a r.r drnőnél volt, 5nap met szedése után megjött neki. tök jó!

Szti!
tudom, hogy üres szavaknak tűnnek, de hidd el, hogy te is nemsokára beállsz a sorba! nagyjából a legtöbb fórumon kismama párok vannak, nem tudom ,hogy itt igaz -e, de mondjuk,h ogy igen. szóval etike mellé kell még egy kismama. én megszavazlak téged. egyébként ha úgy érzed,hogy rég nem haladsz ezügyben lépjél. sajnos nem tudom pontosan a sztorid, de mindig van egy következő lépés. akár inszem, akár mesterséges megtermékenyítés, stb. kitartás, eljön a te időd is, majd meglátod!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Gota igazad van, egymás után másodszor. :D

Etna köszi a bíztatást! Amúgy nem szokott ilyen kedvem lenni, de most rám jött. Még kb 2hetet kell várni, hogy kiderüljön, leszek-e Etike párja. :wink: Én most ott tartok, hogy a nődoki azt mondta, hogy 3 hónap closti+tüszőrepi. Ha nem történik semmi, akkor lapar lesz belőle. Ezt eltoltuk most 2hónappal, mert nemrég kezdtem csak a metet, és adni akarok annak is esélyt.
Lehet, hogy a ciklusod miatt vagy éhes. Meg most lesz telihold is. Dupla veszély. :lol:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Etike,
órisi gratula! Milyen szerencsés vagy! :D :D :D :D :D

Etna,
gratula a fogyáshoz, ügyes vagy!
Mi Lucuzzsal voltunk zebrapárok, márc. 1-jén, ő 4 hetesen tesztelt mert inszem volt, én viszojnt csak 6 hetesen tudtam meg, és amikor 2 nap múlva UH-ra mentem, már volt szívhang :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Etike,
abszolút kedvesen szeretném felhívni a kismamai figyelmedet arra, hogy a pocakodban lakozó vicces kis lényecskét már MAGZATnak hívják a 8. héttől fogva, nem embriónak! :D
Tekints őrá, mint magzatodra, aki már kapálózik, úszkál, akár ujjat is szopizik! Egy icipici emberke! :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse

Igenis értettem!!!

Nagyon durva, megvan már a 4 végtagja, 4 szívkamrája, 2 agykamrája. És nem tudom mi alapján de tegnap azt mondta a doki szerinte kisfiú...

Ma elmentem gyorsan down kóros vérvételre is.
Ezen kívül milyen vérvétel kellene egy az első hetekben még? Csakmert nekem a dokim Kecskeméten van, a lakcímem viszont pesti, így kecskeméten csak a down kórra vették ma le a vért, a többire nem, de nem is tudom mi a többi :)
Kicsit még fel kellene ezt dolgoznom asszem!
Várom a zebrapárom jelentkezését!
etike
 
 


Most néztem csajok, hogy 1007-es laptető lett az enyém, és rá kb 1,5-2 hétre fogant a babánk!

Úgyhogy szti ti jöttök! Ez az oldal a tiéd lett!!!
etike
 
 


Etike nekem beugrott egyből, hogy örültél anno Xtinától örökölt laptetőnek. :wink: Köszi, rajta leszek az ügyön. Sztem nézzél be Xtina blogjába, ott le van neki írva, hog ymikor milyen vizsgálatokra kell mennie. Amúgy nevetek van már?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Az a baj, hogy én ezek nagy részéről már lecsúsztam :)) Legalábbis az elejéről tutti! :)
Persze kellene labor meg egyebek, de még előbb kell keresnem védőnőt Pesten. Már nézelődtem ma.

Én annyira nem aggódok, jól elúszkál ez a kisbaba odabenn.

Nevek elég régóta megvannak már

Kisfiú: Samu
Kislány: Lelle

Mivel nekem és a páromnak is eredeti magyar keresztneve van, így ragaszkodunk ehhez a vonalhoz, de vegyítve kicsit a modernnel.
etike
 
 


eclipse!
tudtam én, hogy vannak zebrapárok mindenhol. mi nők párosan szeretjük az életet. pisilni is párosan járunk az olyan csajos :D

http://divany.hu/poronty/2011/03/17/pcos/

etike!
jó kis nevek a lánynév nagyon megtetszett, lenyúlom. bár szinte csak fiaim vannak lefagyasztva (hülyén hangzik) de hátha....
a 12. héten kombinált teszt van, mint írtam priviben nekem az istenhegyin csináltak + genetikai uh. azt hiszem akkor volt tejes vér, vizelet vizsgálat is.
16. héten afp
18. héten megint genetikai de az már csak uh.
én elintéztem minél előbb a fogászatot, azt hiszem azt is viszonylag hamar kell. de a védőnő úgyis mindent el fog mondani. az meg a lakóhelyed szerinti, telefonálj be a háziorvosnak és ő majd segít.

a kombinált tesztben nekem nézték: (12. hét)
PAPP-A, Total HCG, Inhibin A, szabad ösztriol. fogalmam nincs ezek mik, de ez van a papíron.

egyébként besz..ás, most derült ki,hogy van manó és már mutogatja a fütyijét :D tudtam én, hogy tökös a legény, azok ilyen kis viccesek. még illik is rá a név eszküszöm, hogy Samu. komoly Samut nem tudnék elképzelni, az már Sámuel. :lol:

Szti!
a gyógyszerről én csak jókat hallottam, closty mellett sok ismerősömnek ikrei vannakk :wink: jó kis turbó peteérést serkentő. szerintme jó úton haladsz. én ezt jósolom neked, ha bejön kérek egy virtuális milkát, képen jó lesz, úgyis csak nézhetem. :roll:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etike,
a védőnő lakcímhez kötött, nem választható, tehát annyi van, hogy ahol éppen laksz most Pesten, akkor is ha nincs oda lakcímed bejelentve, még ideiglenes sem, a körzeti védőnőhöz tartozol. Keress rá a kerületi önkormányzat weblapján az egészségügy fülön, hol vannak a védőnői rendelők, telefonálj be, mondd meg hogy hol laksz és megadják az illetékes telefonszámát. Felhívod, időpontot kérsz és bemész a kiskönyvedért és az első vizsgálatra, beszélgetésre! :D :D :D
Én nem voltam fogászaton egyáltalán :oops: :oops: :oops: :oops: ellenben 10 hetesen voltam EKG-n, azt is jobb az elején elintézni, és tényleg nem árt!
Én nem voltam Down-os vérvételen, csak a genetikai UH-n.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Etike minden aktuális dolgon fetn van Xtinánál, nemcsak az az első 12 hét. Tényleg szép nevek.

Etna én is hallottam, hogy clostinál megvan az esély az ikrekre. Hááát. :D Oké, menni fog a virtuális Milka. :wink: Igazi diabos? :D Jó boszi vagy? :lol:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 



Kép
xtina75
 
 


Sziasztok Lányok,
már egy ideje nem léptem be, de azért mindennap olvaslak Titeket.
Gratula az újdonsült babát váróknak!
Szti, szurkolok, hogy minél előbb csatlakozhass a csapathoz!

Én márc.elején voltam az MM-ben, lett egy csapnivaló terheléses eredményem (ennyire rossz met nélkül sem volt, nem is értem, hogy egy év met után hogy lehet ennyire szar valami), és egy szintén nagyon rossz D vitamin szintem. A metet lecserélték eucreasra, várom a hatást. Két hét után volt kb.egy nap "mensi", meg előtte és utána barnázások. Nem tudom, hogy ez mensinek tekinthető-e egyáltalán. Igaz, az utolsó szeptemberben volt, ahhoz képest talán haladás. De mikor jutok én el a babáig, azt nem tudom...
jud81
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Látom páran hiányoltatok.Nem lesz mégse babánk.
Hétfőn műtenek.
Vendég
 


loviné: mi történt? sajnálom:(

Kép
horibol
 
 


Loviné, nagyon sajnálom.
jud81
Szolnok
 
 


loviné: nagyon sajnálom, virtuális ölelés!!!!

Kép
xtina75
 
 


Loviné,
felfoghatatlan, annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Loviné

Itt is :( :( :( :( :( :(
az ajánlatom bármikor áll, Rebeka nélkül is.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok Lánykák!!!!

kb 2 perce érkezett a hír:

Ma, 10 óra 10 perckor megérkeztem, 3120 grammal, nagy hanggal, hajas babaként! Anya és én is jól vagyunk! Sok puszi: Somogyi Lelle

Meli, hatalmas gratula, sok puszi, sok tejcsi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mókica
 
 


Meli: hatalmas gratula

Kép
horibol
 
 


loviné: Nagyon sajnálom.

meli: Gratula Lelle babához.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meli,
gyönyörű nevű, és biztosan az életben is hasonlóan gyönyörű leányodhoz igaz szívvel gratulálok! Sok tejcsit, gyors regenerálódást, egészséget, boldogságot kívánok!!!! :D :D :D :D

Mókica,
és a Te vonalzód...? amikor utoljára itt olvastalak, kb. 15 hetes voltatok... :roll:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Meli!
Óriási gratuláció!!!!! Alig várom hogy képet is lássak a kislányról!!! :D :D :D :D :D :D :D :D


Loviné!
Iszonyúan sajnálom,már úgy de úgy megérdemeltétek volna... :cry: :cry: :cry:

Kép
mók
 
 


Meli gratula!!! Nagyon szép név, nálunk is abszolut favorit :wink:

Loviné nagyon sajnálom, ha lesz egy kis erőd gyere és mesélj
etike
 
 


Meli!

hatalmas nagy gratuláció! sok tejcsit, és jó egészséget kívánok!

majd ha lesz egy kis időd 8) 8) 8) 8) 8) kérjük a szüléstörténetet, és persze képeket is.

Kép
gota79
 
 


Meli!

Gratula, gratula, gratula!!!! Jó egészséget kívánok, és sok-sok boldogságot a gyönyörű nevű kisbabaádnak és neked!!!

Kép
xtina75
 
 


Sziasztok lányok!

Néha-néha benézek ide még, bár a régi nickemet töröltem és jó ideje csak zugolvaslak benneteket(Csibuc volnék).
....

Meli: gratulálok.

Loviné: sajnálom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bettinyo 2011.05.04 09:19-kor.
bettinyo
 
 


Meli hatalmas gratula. Sok-sok boldogságot, örömet, és nem utoplsó sorban tejecskét is!

Jud81 kitartás, drukkolok, hogy ez a gyógyszer hozzon változást!

Loviné nagyon sajnálom! Küldök erőt a műtéthez!

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Tegnap voltam dokinál, mert minden lépésre nagyopn szúrt a jobb petefészkem. Akkr szokott ez lenni, ha nagyra nőnek a ciszták. Szerencsére nincsenek gigaciszták! Van 1 db 14mm-es domináns tüszőm, a méhnyálkahártya a közép időnek megfelelő. Ennyi.

Már csak azt nem értem, hogyha a hőm alapján vasárnap volt ovuláció, akkor mára nem kellett volna eltűnnie a tüszőnek? Lehet, most nagy butaságot írtam. Remélem vki felvilágosít. Arra is gondoltam,lehet nem tud kiszabadulni időben? Segítsééééééég. :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 52000_.png

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sikerült merckformint szereznem! Szoptatás óta nem írta nekem fel a háziorvos és most is csak úgy, hogy azt mondtam hogy tesó projektet kezdünk. Azt még nem, de szeretném ha kicsit visszaállna a szervezetem. Nehezen ment, de meg van.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meli
Hatalmas Gratrula Lelle-hez! Nagyon sok tejcsit kívánok nektek!!


Loviné
Mi történt, hogy műteni kell?

Nos... már ezer éve nem voltam, de leányzó totál lefoglal egész napra. Olyan mint a villám. Jár kel a lakásban rámol, mindenhova felcsimpaszkodik. No még nem járunk segítség nélkül sem, mert még csak kapaszkodik és úgy tesz 1-2 lépést. De ahogy elnézem, már nincs messze az az időszak sem.

Az újabb kismamiknak gratulálok.

Én meg most megyek majd pénteken vv-re, aztán kiderül, hogy mennyire carok az eredményeim. Valahol már várom a diétát, meg nem is.... ez van...
Azért dobok pár képet, hogy is nézünk ki:

Itt 6 hónaposan
Kép

Itt éppen a cipősszekrényt rámolja lelkesen.
Kép

Azért időnként teregetni is segít :)
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike: Lányod gyönyörű. Nem vagytok még elkésve, Barbus is csak most kezd kapaszkodás nélkül lépkedni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meli!
gratulálok a leányzóhoz!

Etike!
neked meg a pocaklakóhoz!

princzike!
csodaszép a nagylány!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Loviné!
:cry:
rettenetesen sajnálom :cry:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszke Lányok! :o)

Vicky
Hát nem siettetem a dolgokat :o) Azért valahol várom, hogy saját magátol lépegessen, mert bizonyos dolgok könnyebbek lesznek talán :o)

Kép

Kép
princzike
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 



youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Megkaptam a pénteki vérvétel eredményeit.... hát nem vagyok tőle elragadtatva. Mondjuk brutálisabbat vártam, de azért nem dob fel a dolog. Kedden megyek vissza doki bácsihoz, hogy elmondja mizu.

Kép

Kép
princzike
 
 


Gota,
élni fogok vele, majd jelentkezem.
Vendég
 


Loviné,

várom jelentkezésed!

Kép
gota79
 
 


Sziasztok.

Lovine,nem is tudom mit irjak...nagyon sajnalom..sok erot a tovabiakhoz.


Meli,gratulalok varjuk a kepet beszemolot.

Mi jol megvagyunk.Kiscsaj szalad, pakol szorakozik.A fogaink szama hirtelen megugrott 8darab van(egy honap alatt kijott 5darab).

Princzike,Latom Adel is szeret teregetni,Noi is,mindenben utanoz engem.Noi 9,5honaposan indult el maga,elotte 2-3hetig a butorok mellet lepegetett,szoval ti is nemsokara beindultok,igen egyreszt konnyebb lessz,de majd igy oda is eljut ahova te nem szeretned :lol:

Vicky.Jo hogy kaptal metet,megha csalassal is.En meg mindig nem merem szedni,ciklusom 28napos,stabil pe vel,a sulyom tartom,nem merek bekavarni a mettel.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat!
Csütörtökön hazaengedtek már minket!Lelle egy tündérke!Sajna szopi egyáltalán nincs, fejem a tejemet, és anyatej-pótlással azt kapja!De már megemésztettük a dolgot, és kezdünk összeszokni!
Rakok pár képet!És majd jövök, ha lesz egy kis időm.
Kép
Kép
Kép
Kép

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Óhhh Meli,

Gratulálok!! gyönyörűséges!!! Szopi miatt ne stresszelj, így is minden OKÉ!!!
etike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?