Új privát üzeneted érkezett!

Egész jól álltok a vásárlással :) Lassan "megfertőződöm" :D
kivancsika
Budapest
 
 


Most, az elmúlt 1-2 napban intéztem a bibaros vásárlást, és tényleg nagyon szép, márkás rucijai vannak teljesen reális áron. Én is vettem Pannának is, meg Bercinek is. (Lillának óriási ruhatára van már, ő örököl meg mindent Pannától. Meg hát pluszba is szokott kapni. :) ) Na megyünk gyerekbútort nézni! :)

anabique
Budapest
 
 


Panndi: 22.45kor biciklit venni? Na itt vidéken szegény mehetne :) :) :) És sikerült?
És ma a bútor?

Tanácstalan vagyok ezzel a kórházi ruhával, mert napozóban azért mégsem lehet haza hozni júli elején, vagy mégis? Kell venni b verzióra is ruhát, mi van, h nem lesz hőség? Akkor mi kell egy nyári babára? Bolerós pilótasapis cucc? Zéti őszi volt, most meg tanácstalan vagyok....

Ma most először tettem le a s.ggem. Reggel óta sütkérezek, főzőcskézek, takarítok, most kipurcantam. Ráadásul Zenta olyan élesen bökdös, h az már fáj...

Mindenki tavaszolni van?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 

 
 

Bútort mi nem is akartunk venni ;)

Biciklit sikerült, még a kamrában dugdossuk, a régi biciklije tönkrement, abból futóbicikli lett, most egyelőre annak örül :)

Szerintem haza lehet hozni napozóban, ha kánikula lesz. De szerintem én kikészítek egy kánikula idős ruhát, meg egy hűvösebbre valót, aztán reggel szólok apának, melyiket tegye be :)

Hűű, én ma is annyit ettem, mi lesz így velem a végéig... :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Üdv Zircről :)

Ebéd utáni sziesztát tartok.

Én ebbe a ruhába fogom hazahozni Johannát:
(kánikula lesz, akkor csak ebbe, ha nem, akkor adok alá bodyt. ez is Bibartól van :))
Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ki az a Bibar?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Gydavid
Itt is hirdetett a mi topikunkban, egy babanetes felhasználó, akinek nagyon szép ruhái vannak!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mi az elérhetősége?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Itt tudod megnézni az albumait:
https://picasaweb.google.com/bucsibarbi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Köszi!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


:D Jelentem , mi tavaszolni voltunk :D Végre! És holnap is megyünk!

Addisz, azt a ruhát én is nézegettem, de aztán lemondtam róla..így is túl sok lesz :oops:
Ana, Addisz: ti már meg is kaptátok a ruhákat? Én szerdán fogom :D
És én is egy halommal rendeltem :oops: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.03.12 18:47-kor.
20140901114303
 
 


Szerintem ha meleg van, haza lehet hozni bármiben, én eredetileg bodyban akartam hazahozni. Ha pedig hűvősebb az idő, akkor vékony nadrág és felső, vagy kiskabát, be is lehet takarni..attól fog, mennyire van meleg/hideg :)
Nekem is egy őszi (szeptember végi) és két téli gyerekem van, úgyhogy nekem sincs tapasztalatom, de úgy gondolom , 56-62-es méretben kellenek nagyrészt nyári cuccok + pár melegebb darab, utána már jönnek a vastag ruhák, mert jön az ősz....
20140901114303
 
 


sziasztok!
4D-nk eredménye: TUTI LÁNY
BPD 5,45
HC 19,54
AC 16,33
FL 3,99
súly: 472 g
korának pont megfelelő 22hetes Kép tuti lány Kép picurkánk Kép Kép

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Bkrisztke, gratulálok! Nagyon jók a képek, főleg az arcocskája! :D
20140901114303
 
 


Brunhild,
Mi még csak péntek este fixáltuk le az összes részletet, így csak szerdán fogok utalni. De ha te megkaptad a rucikat, írj majd lécci, hogy milyenek!!! :)

Nekem tavaszi és téli gyerkőcöm van, nyárival nekem sincs még tapasztalatom.

Bútort mi néztünk, de csak nézés volt tervbe véve, vásárlás nem. És sajnos weboldalon sokkal jobban nézett ki, mint élőben, úgy hogy le is tettünk róla. :(

Viszont szerintem sok volt ma a mászkálás, nagyon sokat keményedik a pocim. És még magne b6 sincs itthon. :(

Bkrisztike, gratulálok! :) Gyönyörű szép baba, és már neki is szép méretei vannak! Nevetek van már?

anabique
Budapest
 
 


Anabique, rendben, majd jelentek! :) A képek alapján nagyon szépek, és én úgy voltam vele, hogy azért a kevés időért, amig hordani tudja, kár több ezer forintot kiadni egy ruhácskáért, csak ezért, hogy vadiúj legyen. Ez így nagyon megéri :lol:
20140901114303
 
 


Eszterke nyári, de a nagy hőség utáni aránylag hűvősebb héten született. Bodyban és ujjatlan rugiban, kissapiban vittük haza.
köszönöm a gratulációkat.
Neve még nincsen, de rajta vagyunk.
Eszterke a Pannit illetve a Franciskát javasolta.
A picurka is kb ugyanabban az időben fog születni, mint nővérkéje, így ruhára nem igazán lesz szükségünk. Persze nagyon nehéz megállni.
De legalább 3 kislányra elegendő ruha van lent a pincében. :D

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


bkrisztike: Gratulálok! :) az arcfotók tényleg nagyon jól sikerültek! :) és már majdnem fél kiló! :)

tényleg nagyon szép ruhák vannak ott, én is nézegettem, de úgy tűnik, lecsúsztam :) pl. arról, amit Addisz vett! :) azért a maradékból is fogok tudni választani! :) annyian ígértek csajos rucikat, hogy csak utána vásárolnék.

jól elfáradtam én is, hosszú volt ez a nap!

Ana: valami multivitaminod sincs otthon? hátha valamennyit segítene!

nem jár valaki holnap az Arénában? összefuthatnánk egy kávéra! :)

hopihe79
Budapest
 
 


krisztike, gratulálok, szép kisbaba :)

Mi ma a budakeszi vadasparkban voltunk, jó volt nagyon :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kicsit eltűntem, mert egy kurzuson voltam a Felvidéken ... most van egy estém itthon, Pesten és megyek tovább egy 3 napos konferenciára :)

Annyira kifárdatam a napokban ... naponta 4-5 órát fuvoláztam, hihetetlen jó volt :)

Most sajnos nincs időm ragálni, de indent elolvastam ... remélem holnap még valahogy internethez jutok!

Szép tavastodást nektek :)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Hopihe, ne búsulj, szerintem lesznek ott még szép ruhák, csak figyelni kell :wink:

Panndi, ezek szerint jobban vannak a lányok?!

Rokakoma, jó, hogy bírod! :)

Jjucuss, remélem csak tanulsz és azért nem jössz...!?
20140901114303
 
 


Találtam egy képet második terhességemből, majdnem 8 hónapos terhesen..most pedig 5.hónapban már úgy nézik ki mint akkor :roll:

:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 19:13-kor.
20140901114303
 
 


Brunhild
Még nem kaptam meg én sem, csak elküldtem a rendelést, egyeztetünk néhány méretet és jövő héten fogjuk mi is átvenni.
Ha beválik, akkor még néhány darab szerepel a várólistámon ;)
Azért van különbség a két pocakméret között, de úgy látszik igaz, hogy az első várandósság után a többinél már jóval gyorsabban nő a pocak.

Pihe
Ha Pesten lennék, akkor szívesen kávéznék veled, de most a friss bakonyi levegőt élvezem :)

Bkrisztike
Gratulálok a Kiscsajhoz :) Szuper képet és nagyon jó, hogy minden rendben!

Panndi
Múlt héten mi is megjártuk a Vadasparkot, akkor még sártenger volt a melegedés miatt, ennek ellenére nagyon élveztük.


Ma meglátogattuk a család legifjabb tagját, aki 5 hetes és 2800 grammal született. Most már 3700 ugyan, de annyira elképesztően pici, hogy majdnem elájultam. Mini ujjak, apró orrocska, icipici fülek... El sem hiszem, hogy Luca is volt ekkora! Nagyon fura volt látni nekem közel 7 év után. Alig mertem megfogni :oops:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Brunhild, akkor én mit szóljak? :)

Kép Zsófival 38+3

Kép Fruzsival 35+1

Kép Gáborral 24+0

Egyre hamarabb lesz nagy a hasam :roll:

Lányok tegnap épp jól voltak, mára Zsófi bárányhimlős lett :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: Nem semmi fotók...Hihetetlen nagy a hasad.
Zsófinak gyors lefolyást kívánunk a himlőben.

Brunhild :Neked is óriási a hasad a régebbi képhez képest. Hihetetlen :-)

Ana, bocs, tegnap azt hittem Panddiék mennek bútort nézni is. Mit szerettetek volna?

Addisz: Édes kis darab, amit belinkeltél. Csini lesz benne a leányzó. Tényleg egy csomó jó cucc volt ennél a csajszinál.

Én megtaláltam a B verziós rossz idős kórházi cuccost :-)

Kép

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Panndi, tényleg, a te hasad is jobban nő :)
Himlő :(

Netty: ez gyönyörű! :lol:
20140901114303
 
 


Panndi
Szerintem nem most van nagy hasad, hanem a lányokkal volt pici. Az első képről meg nem mondtam volna, hogy 38 hetesen készült! És milyen vékony voltál akkor is!
Szegény Zsófi :( Reméljük ő is gyorsan átvészeli majd!

Netty
Nagyon csajos szerelés :) A kissapka tündéri!

Brunhild
Tegnap elfelejtettem írni, hogy szemügyre vettem a babakocsit. (régebben mondtam, hogy a párom unokatesó olyat vett, mint Te)
Nagyon masszív, stabil járgány, könnyen tolható, az itteni terepre (Zirc) abszolút ideális, a kerekei nem akadnak el. Szereti nagyon a rokon csajszi.
Nekem kicsit nehéz és széles, de ugye én mondtam, hogy sokat bkv-zunk, ezért is nem jön szóba.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Olyan szépen süt a nap! :D

Leo vajon mikorra fog odaérni?szörnyű lehet egy helyben ennyit ülni a repülőn, de a cél érdekében megéri! :)

jjucuss hiánya már nekem is feltűnt, jó lenne, ha bejelentkezne

klarisszával mi lehet? reméljük nem kellett bent maradnia a kórházban

brunhild: azért az első képen sokkal nagyobb még a hasad! :) először csak azt láttam meg, és megijedtem, hogy 1-2 hét alatt ekkorát nőtt? :) mert persze a képet néztem, a szöveget csak később olvastam el :)

panndi: hihetetlenül pici pocid volt Zsófival. A mienkhez képest most sincs nagy! :)

netty: nagyon cuki a B verziós cucc is! :

addisz: pedig nézhettünk volna babaruhákat is! :) majd legközelebb! :) :lol:

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild, először én is csak pislogtam, hogy mi történt a pociddal 1-2 hét alatt :shock:, aztán olvastam csak a leírást. Szóval van azért különbség. :)

Addisz, apukám a Bakonyból származik. :) Sajnos már nagyon ritkán járunk arra, pedig gyönyörű vidék!

Panndi, hihetetlen, hogy mekkora pocid volt 38 hetesen! A szülésznők nem akartak hazaküldeni a kórházból, amikor szülni mentél?! Zsófinak jobbulást!!!!

Netty, hát ez hihetetlenül gyönyörű!!!!

Bútort Panna szobájába néztünk, mert a sok variálás eredményeként neki nem lesz ágya és szekrénye. Na meg íróasztala.

Leo nem csak valamikor 17-20-a körül utazik? Na most lehet, hogy én emlékszem rosszul. :oops:

Jjucusst már én is hiányolom!

anabique
Budapest
 
 


Ana:Panna biztos örül az új bútoroknak! :) mikor kezditek a garázsbeépítést?

igen, lehet, hogy Leo csak akkor utazik, csak már elköszönt tőlünk. Bár biztos van addig egy csomó tennivalója! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild, tenyleg jobban no a most a pocid :D De lehet hogy lelassul nem?
Akkor en mit szoljak? Nekem nincs viszonyitasi alapom, de ugy tunik hogy lepest tartok veletek :lol:

Pihe, neked tenyleg nagyon pici pocid volt Zsofival! Milyen sullyal szuletet Zsofi? Vagy nincs osszefugges?

Netty,
Nagyon szep ruci! Csini lesz a kicsaj :P

Ha jol emlekszem Leo csak 16-an megy, de biztos millio elinteznivaloja van elotte. Nem egyszeru egy ilyen ujrakezdes, de biztosan megeri! Minden jot neki es egy nagy kalappal!

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica, szerintem tőlem kérdezted, nem pihétől ;) Zsófi 3250 grammal született és 53 centivel. Tényleg nem volt nagy a hasam, őt indították, és szülés előtti nap a kórházban vártam az ultrahangra, és valaki sajnálkozva kérdezte, hogy mi a baj, hogy máris befektettek a kórházba. Mondtam, hogy nincs baj, holnap szülök :lol: Kerekedett a szeme rendesen, amikor megmondtam, hogy 41 hetes terhes vagyok :lol: :lol:

Köszi a jobbulásokat, úgy néz ki, Zsófinál durvább lesz, már most rengeteg apró pötty van rajta. Már Pöttyös Panni meséket is olvastunk, tetszett neki, hogy más is bárányhimlős :)

Netty, ez is gyönyörű ruha! :)

Én még nem tudom, Gábor miben jön haza, majd keresek valami vagány szerkót :)

Addisz, pici babát látogatni jó lehetett :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, igen, igen, toled akartam kerdezni :wink: Akkor ezek szerint abszolut nincs osszefugges pocakmeret es babasuly kozott.
Zsofi nemszeretett uszkalni, kis helyen is megvolt :D

Ma levettem a gyurumet mert a bal kezem elkezdett bedagadni....azon tanakodom hogy a karikagyurutol is meg kellene szabadulni mert nem szeretnem ha le kellene vagni. Nem tul korai meg a vizesedes?
Csak az ujjaimon (es csak a ball kezemen) vettem eszre, labon nem, de gondolom ott is kezdodik :(

Es meg egy furcsasag....zuhanyzas utan a pocimon apro pici piros pottyok vannak, olyan mintha etelallergia lenne, de nem tart sokaig. Beolajozas utan elmulik. Ez vajon mitol lehet?

Kép

Kép
ica79
 
 


szerintetek egy ilyen ruha jó lehet esküvőre? mármint nem a sajátomra, csak vendégként :)

http://waitingforyou.hu/hu/fooldal/kism ... zaten-ruha

hopihe79
Budapest
 
 


Egy szep cipovel es taskaval szerintem tokeletes eskuvoi oltozet, nagyon csini es elegans! :P

Kép

Kép
ica79
 
 


szerintem igen! Egyszerű, de elegáns!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


köszi! cipőm, táskám van hozzá! :)
akkor megrendelem!

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe, biztos fog örülni. Én is örülnék új bútoroknak. :wink: Még nem tudom, mikor kezdünk neki a beépítésnek, még mindig csak a tervezési fázisban vagyunk. :(

Melyik színt választod a ruciból? Egyébként tényleg nagyon szép!

Panndi, szegény Zsófi. :( Eddig mindenki azt írta/mondta eddig, hogy aki másodiknak kapja el a bárányhimlőt a családban, az sokkal rosszabbul jár. :(

Ica, én is elkezdtem már vizesedni, korai, de sajnos van ilyen. Arra figyelj nagyon, hogy mellette nem magas-e a vérnyomásod és nincs-e fehérje a vizeletedben, ezt elvileg védőnő tudja ellenőrizni. Amúgy meg sószegény diéta segít, meg sok pihenés, és felpolcolt lábak.

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Elöször is elnézést a zavarásért!
Eladnám kislányruháimat, nagyon jó áron, kérlek nézz körbe nálam párszáz forintért találsz bodykat, rugikat, együtteseket, kisszoknyát!
Ha valami érdekel kérlek küldj privit!
Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, az ár akár lehet alkuképes is, több áru vásárlása esetén.

Itt találod a termékeket:

https://picasaweb.google.com/1010172533 ... 2074205266

https://picasaweb.google.com/1010172533 ... 0059111474

Köszönöm, és elnézést mégegyszer!

Kép
lumaluba
Sopron
 
 


Addisz, köszi, hogy megnézted! Az jó, ha meg van elégedve vele. Kíváncsi vagyok, mikor kapom meg. És arra is, hogy milyen árban..mert 61-ért rendeltem meg, de szóltak, hogy abban a színben csak március végén lesz és hogy így is kérem-e. Mondtam, hogy igen, nem sürgős. Most látom a honlapon, hogy felvitték az árát 64 500-ra ... Amikor megrendeltem, kaptam több visszaigazoló mailt is a rendelésemről, amin rajta van az ár..úgyhogy kíváncsi vagyok, mennyiért kapom meg :roll: Én úgy gondolom, hogy 61-ért kéne, azt nem írták, hogy drágább lesz..

Hopihe, szép a ruha!
Panndi, én is úgy gondolom, hogy kicsi a pocakod, és előző terhességeknél nagyon kicsi volt :D , de nálad is látszik, hogy most nagyobb lesz..nem NAGY, de nagyobb :D

Tudom, hogy az enyém sem akkora még mint a régebbi fotón, de már nagyon hasonlít, akkoriban 5 hónaposan fele ekkora volt, első terhességemnél pedig alig kezdett kidúdorodni az ötödik hóban..hát ez van :)
20140901114303
 
 


Hát igen, egyre nagyobb hasakat tudunk produkálni :lol: Bár én ma amúgyis tettem róla, két tölcséres jégkrémet megettem uzsonnára, pénteken erre járt a Family Frost :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, de csütörtökön vizsgáztam, előtte nem értem rá, azóta meg vendégsereg jár nálunk :) De megint mindent elolvastam, csak már csomó dolog nem aktuális, úgyhogy csak az utolsó oldalra reagálok.

A találkozó nekem április 4-én vagy 5-én jó lenne Pesten is, és nagyon szívesen mennék. Vagy most a dolgozós szombat nem lenne jó? Sokan dolgozzátok le a hétfőt?

Micsoda pocik!!! Nekem két-három napja hirtelen nőtt, előtte alig. Viszont ha rendes adagot eszem, akkor nagyon feszít, mintha egy szétpattanni vágyó lufi lenne, elég kellemetlen. És tényleg olyan érzés, mintha szét akarna repedni :( Van ötletetek, hogy mit lehet tenni ellene, azon kívül, hogy inkább sokszor keveset kellene enni. Csak ha vendégek vannak, nehéz...

A másik kérdésem, hogy mivel érdemes kenni magam, mert nem a hasamon (az alig nőtt), hanem a mellemen jelentek meg vörös csíkocskák (ezek már a rettegett terhességi csíkok lennének???), mert az hirtelen megnőtt. Kinek mi vált be? És ha már megjelent, nem lehet eltüntetni????

Lina
Elhiszem, hogy nem egyszerű most a munka miatt.... és a pasik már csak ilyenek... de Te erős csajszi vagy, és számold a napokat, valahogy csak el fog múlni!!! Jó pihenést Sopronban!!

Bruni
Szerintem tuti a régi áron kell még küldeniük a kocsit, nagyon durva lenne, ha nem így lenne.

Addisz, Netty, Bruni
Csodaszép csajos cuccokat választottatok!! Nagyon édesek!!

Leo
Nagyon jót utat!!! Nem semmi döntés!! Sok szerencsét kívánok! És várjuk a híreket!!

Panndi
További jobbulást!!! Szerintem is az első gyerekeknél volt kicsi a pocid.

Kriszti
Gyönyörűek a képeid! Nagyon jól látszódik! Gratulálok a jó eredményekhez!

Ana, Ica
Sajnálom a vizesedést!

Pihe
Az a ruha tökéletes szerintem is! Csini leszel!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Ana,
koszi a tanacsot. El is megyek csutortokon a vedonohoz. A vizeletet O is meg tudja nezni (tesztcsikkal vagy valami hasonloval) vagy laborba kell hozza menni, mert az itt nincs.
Mindket kezemrol levettem a gyurut, mondtam is a ferjemnek hogy mostmar bukni fognak ram a pasik mert nincs karikagyurum
:wink:

Bruni,
Szerintem is regi aron kell megkapnod, hiszen akkor rendelted meg es nem a te hibadbol nem volt akkor nekik raktaron. Bizti regi ar....

Gil,
Nekem is van cicin 3-3 csik, a kulso felen :( A vicc az hogy az en cickoim nem is lettek sokkal nagyobbak es ugy tunt mintha nem is nonenek, ezert nem is kenegettem. Erre egyik naprol a masikra 3-3 voros csik! :roll: Szerencsere nem nagyok, de nem tudom hogy el lehet-e tuntetni oket?
En estenkent Bio-Oil -al kenegetem a hasam mar a 3. honap ota es mostansag a cickokra is rakok :wink:

Szuper ez a hosszu hetvege (na nem mintha maskor nekem nem ilyen hosszu lenne, de most a parom es anyum is itthon van :) )

Kép

Kép
ica79
 
 


SZIASZTOK MOST MÁR SÜRÜBEN LESZEK.A MULTHÉTEN MEGTUDTAM ISMÉT KISFIAM LESZ :lol: :lol: :lol: :lol:
80olgi
 
 


Jó reggelt!

Csíkokhoz nem tudok hozzászólni, főleg a melleken, gondolom ugyanúgy kenegetni kell olajjal, mint a hasat :roll: Én a hasamat sem kentem, csak az első terhesség elején (mert olvastam, hogy kell), aztán rájöttem, hogy nem szükséges, mert nem leszek "csíkos". Egyetlen hely, ahol csíkjaim lettek, de ott már előtte is voltak, az a combom és a fenekem :? De azt eszembe sem jutott, hogy kenni kéne, és amint mondtam, ott már előtte is voltak, szóval már mindegy...

Vizesedés, hát most még nem vettem le a gyűrűket, de ha melegebb lesz, biztos le kell majd. Este a lábamon szoktam észrevenni, hogy megmarad a zokninak a helye, jól bevág. Viszont ötletem nincs, különösebb gondom eddig nem volt a vizesedéssel egyik terhességnél sem, gyűrük levételéről eltekintve.

Anabique, keményedik még a hasad? Én kb egy hete (amióta uh-n voltunk és jól bekeményedett) naponta 2 magnéziumot veszek be. Addig csak egyet délelőtt, de mostanában délután még egyet, mert érzem, hogy rakoncátlankodik a hasam. És nem Magne B6-ot, hanem Magnesolv-ot, amit még Leo ajánlott; ez sokkal "erősebb" mint a MagneB6.
20140901114303
 
 


Olgi, gratulálok! Egy fiad van már? Ne haragudj, de ritkán jössz, és vonalzód sincs, nehéz észben tartani...
Nem akarsz vonalzókat tenni, úgy könnyebb lenne mindenkinek :)
20140901114303
 
 


sziasztok!

gil: a mellemen nekem is vannak csíkok :( a mellbimbó körül, 6-8 cm sugárirányban körben. Az elejétől kentem Johnson's oil gellel, meg Rossmannos babydream-mel. Sajnos úgy tűnik, egyik sem volt az igazi, pedig nekem ezeket ajánlották.

A ruhát nem tudtam megrendelni, valami miatt nem engedte a rendszer, pedig kitartó voltam. :) Szóval ma elmegyek az outlet boltba, és megnézem, ott legalább fel is tudom próbálni. így a szín sincs még eldöntve. :)

tegnap vettem három kismama felsőt, meg egy rózsaszín kisruhát Hangának! :) rögtön jó kedvem lett! :)

beültünk egy kávézóba barátnőmmel, rendeltünk két kávét. A felszolgáló megkérdezte, hogy ugye nekem koffeinmenteset? tök jó fej volt, persze azt akartam kérni, csak kiment a fejemből :)

ma is lehetne olyan szép az idő, mint tegnap, elvileg csavargunk!

Szép napot!

hopihe79
Budapest
 
 


Olgi: gratulálok! a neve is megvan már?

ica79: én is vizesedek, elszakadt már egy cipőm is :(. vérnyomásom magasabbk, mint lenni szokott. Kaptam a háziorvostól 3 kémcsövet, hogy minden héten adjak le egy adag vizeletet, azt beküldik a laborba, és megnézik a fehérjeszintet. Nálatok így nem működhet?

hopihe79
Budapest
 
 


ogalmam sincs hogy kell beileszteni :? :? igen megvan a neve is Sándor ISTVÁN SZERINTETEK SZÉP NEVEK?? :roll:
80olgi
 
 


Olgi, a Sándor vezetéknév? Vagy két keresztneve lesz?
Mindkettő szép, hagyományos név.

A vonalzót én itt javasolom elkészíteni http://lilypie.com/create.html, de persze bárhol máshol is lehet, én ezt használom. Ha eljutottál a végére, több kódot fog megadni, neked a BBCode-ot kell kimásolnod és itt a profilodban az aláíráshoz bemásolnod. Kipipálod azt, hogy aláírás hozzáadása és elmented. Ennyi :)
20140901114303
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?