Új privát üzeneted érkezett!

Henó: pont ebből a megfontolásból nem akarok valami márkás színes-szagos cuccot venni a babának,minél egyszerűbbet,környezetbarát dolgot,és persze olyat,ami nem irritálja :)

minél kevesebb vegyszer,annál jobb! ráér később mérgezni magát... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi de most csak egy gyors bekukkra van időm, mert annyira álmos vagyok, hogy már a szemeim is égnek, és míg a gyerek alszik, addig kéne nekem is. Holnap meg nem tudok jönni, mert a városban leszünk egész nap.

kisbeeka: igen, sajna azzal a babakocsival, amit direkt azért választottunk mert hogy könnyű, azzal nem tudtam felemelni a buszra. De hozzáteszem, hogy ez az a régi típusú busz b*zi magas lépcsőkkel. Az újabb buszokra már fel lehet tenni, de nem egyszerű. Lényegesen könnyebb a sima egyszerű esernyő kocsi (bár abba meg pakolni nem lehet...) nekem ergo baby sport hordozóm van (ehhez külön kell venni újszülött hordozó betétet) De most már elég sok olyan hordozókondő van, amibe újszülött kotrtól lehet tenni a babócikat :)

vegyszermentes termékek: a sógornőm csak ilyeneket használ a gyereknél, mert szegénykét minden irritálta, még a gyógyszertári kenőcs is (amiben egyébként kőolaj származék is van..) Megkérdezem őt, hogy honnan szedi az okosságokat, mert azt tudom, hogy a netet bújja ezért, és van is valaki akitől ő is kapja a tanácsokat.

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs:köszi,az nagyon klassz lenne!!! :D
pont erre gondolok én is! persze,vannak gyógyszertári kenőcsök,de azt se lehet tudni,hogy abban mi minden van :?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kendős témához nem tudok hozzászólni. Sose használtam, mert nem buszozunk, most meg már elég nagy Zoló ahhoz, hogy sétáljon a kocsi mellett.

Tegnap este megszületett a húgom kisfia!
53 cm és 4600 gramm!!!!! :shock: :D
Császározták, mert nem tágult elég gyorsan és úgy gondolták nagy baba lesz. Hát ez mindeni képzeletét felülmúlta!

rheya: Ezt találtam a neten:

Milyen előírások vonatkoznak magára a biztonsági gyermekülésre?

A biztonsági gyermekülés jóváhagyására vonatkozó előírások 2009. január 1-el megváltoztak. Január 1-e után már csak olyan biztonsági gyermekülések használhatóak, illetőleg hozhatóak forgalomba, amelyek 03, 04 (44.03, 44.04) jóváhagyási számot tartalmaznak, valamint jóváhagyási jelet. Ezen jóváhagyási számokat, illetve jelet minden ilyen biztonsági eszközön meg kell jelölni. A körben szereplő E betű a jóváhagyási jel, és az E betű mellett található szám a jóváhagyó országot jelzi.


nancsa
 
 


Nancsa: gratula a tesódnak!!! :D
Vendég
 


Nancsa: Gratulálok a tesódnak! Hogy hívják a kisfiút?

Kendő téma: Nem használtam eddig, mert Andris nem bírta benne. Össze-vissza tekergőzött és látszott, hogy nem érzi magát benne jól, akárhogy is helyeztem el benne. Most testvérkocsink lesz, de ha így haladunk Andris tuti stabilan járni fog addigra.

KépKépKép
bogme
 
 


Lányok,mit esztek ma?

gondolkozom egy töltött padlizsánon :roll:
annak tud valaki egy jó vega változatot?
zöldségek most vannak itthon,de hús az nincs :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kisbeeka
Nem néztem utána konkrét receptnek, de én sok helyen ettem vega töltött padlizsánt, a legelterjedtebb változat, hogy a húst szójával pótolják vagy másik lehetőség, hogy valamilyen gabonafélét tesznek bele (hajdina, rizs, kuszkusz, búza stb.) Meg persze fűszerek, hagyma, esetleg tejföl, tetejére sajt.

Én ma finomfőzit ettem szójafasírttal :)

Nancsa
Húha, ez aztán méret! 4600 gramm? Nem semmi, gratula a tesódnak!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: köszi :)
Én mondjuk nem vagyok szója-párti,azt inkább kihagynám belőle,a húst meg alapjáraton pihentetem most,nem kívánom.

Viszont párom olyan szép zöldségekkel állított haza hajnalban a piacról,hogy csuda!
Már egy fél zacskó gombát benyomtam nyersen :roll:
Vendég
 


A gombát én is nyersen szeretem a legjobban :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Erről jut eszembe! Miért nem töltöd meg azzal? Hagymán megpirítod, kis majoranna, pirospaprika, főtt rizs, összekevered, reszelsz rá sajtot...hmm...isteni lehet :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


én is imádom nyersen,de hogy lesz így belőle juhtúróval töltött sült gombácska? :roll:
kár,hogy nem vett hozzá párom juhtúrót,azt most nagyon ennék!!! :)

persze gombakrémleves is lehetne belőle,de a tegnapi brokkoli krémleves után most valami eredetibb ötlet kéne :lol: :lol: :lol: :lol:
padlizsán a kedvencem,de csak rántva ettem eddig,az isteni.. :roll:
Vendég
 


Addisz: nem is hülyeség! :D
de akkor egy ostoba kérdés: miután megtöltöm,hogyan kell a sütőbe rakni?
azaz meg kell olajozni? héja?

rosszul írtam,padlizsánkrém formájában is ettem,de csak az ízlett,amit én csináltam itthon,a bolti borzalmas!!!!
Vendég
 


nancsa:
gratulalok a tesod kisfiahoz!! uristen, 4600gramm!! :D nem csodalom, h csaszar lett belole! es milyen jo egyutt babazhattok!!!
hugod szedett a terhesseg alatt vitaminokat?? mert azt mondjak, h terhessegi vitamin jol megnoveli a babakat. lehet, h le is allok a vitaminjaimmal... :shock:

addisz:
en is ma szojafasirtot ettem!!! :))) csak brokkolikremlevessel ;)

beka:
en kuszkuszos-voros lencses-paradicsomos cuccal szoktam megtolteni a padlizsant. vagyis eloszor hagyman megpiritom a paradicsomot, aztan kuszkuszt es voroslencset teszek ra, amit felengedek viz. attol fugg milyen izre vagyom, aszerint fuszerezem.

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


beka:
nem kell a hejat megolajozni, de tegyel ala kis olajat, en le szoktam alufoliazni, es lassu tuzon megsutni. az uccso 15 percre leveszed az alufoliat, h rasuljon a sajtocska 8)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: húúú,nagyon jól hangzik ez is,köszi! :D
van is itthon kuszkusz,bár még sose használtam :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gergő lett a nagyfiú. Már meg is látogattam őket. Édes kis gombóc!

terhesvitamin: Azt hiszem félidőig szedte minden nap, aztán csökkentette, de hogy mikor hagyta abba azt nem tudom. Viszont már a 12 hetes UH-n 1 héttel nagyobb volt, majd a 18 hetesen még egy héttel előrébb hozták a kiírást. Tehát papír szerint pénteken kellett volna megszületnie.
Viszont én a fiamnál végig szedtem napi egy szem elevitet (sőt még a szoptatás alatt is) és mégis 2.140 grammos bébit szültem. :)

Mi mustáros sült húst fogunk vacsizni krumplipürével.


nancsa
 
 


Lányok,semmi összefüggés nincs a baba mérete és a terhesvitamin között....

Anyum is szedte mindhármunkkal végig,és 2750 grammal születtem.. :)
Én is kezdem leépíteni,mert vas+folsav bogyót kaptam a dokitól ehelyett :)
Vendég
 


akkor jo, tovabbra is nyelem a vitaminokat! koszi az infot! (persze a dokitol ilyeneket mindig elfelejtek megkerdezni, h meddig tanacsolja stb..)

addisz:
az 1 kilo plusz az tenyleg semmi!! de ugyes vagy!! es hát, hogy felidos lettel!!! ehhez kulon gratula!!! 8)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: nekem nem a baba súlya miatt nem javasolta tovább,hanem azért,mert a kismamák nagy része a terhesség végefelé nagyon vérszegény lesz,ugyanis nem feltétlenül megfelelő számára az a vas,amit ezek tartalmaznak.

Azaz vagy sok,vagy kevés,vagy nem jó felszívódású.
Ezért most mellette szedek 1 db vas+folsavas bogyót,aztán ha elfogy a magzatvédőm,akkor napi kettő vasat.


Megcsináltam a padlizsánt,végül gombás-paradicsomos-padlizsános raguval töltöttem meg,kapott egy adag sajtot,és még a férjem is befalta,aki egyik összetevőjéért se rajong,még a padlizsánt is kikaparta :D :D :D
Vendég
 


Kisbeeka
Csak most jutottam újra netközelbe, de már Pequ ellátott jótanácsokkal a padlizsánt illetően :) Végül megcsináltad? Remélem fincsi lett!

Pequ
Én is szedtem Lucával Elevitet, bár nem minden nap, csak mikor eszembe jutott... :roll: 2900 gramm lett :)
Köszi a gratulációt, nehéz elhinni, hogy már eltelt 20 hét! A kilókat meg nem értem, kifejezetten jó étvággyal eszem...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: kéééépzeld,megvan a babakocsink!!!! :D

Az Espiro az,amit először mutattam,pirosat szereztünk a Vateráról,és ami a legjobb,hogy a bolti akciós 63.000 Ft helyett 39.000 Ft-ért!!!! :D

Úgy örülök!!!

Persze innentől csend van itthon,nem vehetek semmit,kiköltekeztem, úgyhogy már csak kaját szabad :roll:
Vendég
 


Kisbeeka
Húú, de jó, hogy megvan a kocsitok! Kérek majd képet róla :) És teljesen jó állapotban van? 39.000-ért nagyon megérte!
Én még mindig bizonytalankodom.... Tetszik az Espiro, tetszik a Smarty Beep és a Hauck is. Viszont egyiket sem láttam még élőben, és addig nem tudok dönteni :roll:
És még egy ilyet is találtam a teszveszen: http://www.teszvesz.hu/chicco_4_funkcio ... 57342.html
Ezt a márkát nagyon szeretem, volt ilyen esernyőkocsink Lucával.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: Espiro-t vett 2 barátnőm is nemrégiben,ugyanezt,amit most én is,csak ők boltit,én meg használtat :)

nekik hiszek,úgyhogy nekem jó lesz,ennyiért meg pláne!!! Én meg ha átvettem,beszámolok Neked is róla :)

A Smarty is tetszik,vaterán sajnos csak egy sötét szürke van fent 60-ért...
de a paraméterei majdnem olyan klasszak,mint az Espiro-nak.


Chicco-t nem ismerem,de annak is sokféle változata van,lehet közte jó és kevésbé jó is :D
Vendég
 


Szép nagyon ez a Chicco :D

az enyém ilyen lesz:
Kép
Vendég
 


Nagyon szép pirosban! Jaj, egyre nehezebb a döntés :roll:
Autósülést vesztek hozzá vagy az nem szerelhető a vázra?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Szépek a babakocsik 8)

És nem szeretem a padlizsánt 8)

És dolgozhatok tovább, csak szünetben bekukkantottam. Délután megyek dokihoz!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: én is ma megyek a dokimhoz,16h-ra az Örsre :D :D :D

Addisz: 2010-es a babakocsi,képek alapján semmi hibája,remélem úgy is van,de még ha van is valami,nem gáz :)

Lehet kapni ehhez autós hordozót,de azt már vettünk másfajtát olcsón :)
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


beka:
nagyon jol nez ki az a piros jargany!! na majd akkor lesz igazan meno amikor Maja kukucskal ki belole.... :)

addisz:
probalj meg elmenni egy chicco szakboltba, en epp onnan jottem, mert 2 tipust javasolnak a neten az itteni kismamak. mindegyik 3 kereku - ami a hulye sok macskako miatt sokkal praktikusabb: az egyik a chicco a masik a quinny. szerintem a chicco rohadt nehez, a hordozo is legalabb 10 kilo!!! a kocsija meg mintha fembol lenne :? mondjuk nagyon faradt vagyok ma, ezert is erezhettem nehezebbnek, nincs semmi erom. de mielott megvenned a netrol feltetlen csekkold le. amugy nagyon szep az amit feltettel foton, latom 4 kereku, lehet, h az konnyebb.

esetleg a quinny-t ismeritek?? 3 kereku, elkepeszto konnyen fordul, baromi draga ujonnan, de talaltam neten jo aron hasznaltat!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ
Tegnap írtam a teszveszes eladónak, hogy mérje meg a kocsit és a mózest is, mert ugye a súly nálam is fontos szempont.
Quinny-t ismerem, nekem is nagyon tetszik, de itt nem nagyon találni használtam, újonnan meg tényleg drága.
Most a Hauck-Espiro-Chicco-Smarty Beep között hezitálok. Hasonló árkategória, hasonló funkciók.
Szeretek a netről vásárolni alapvetően, de nekem ezeket a dolgokat meg kell fognom...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Milyen nagy a csönd, megtöröm egy kis táblázattal :)

Ha valakinek valami kimaradt, akkor sikítson :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


gabi:
rengeteg turot es tejfolt vettem...igy tegnap vegre megcsinaltam az alabbiakat:
- tzatziki turoval!!! isteni lett, koszi a tippet!!
- korozottet!
- turos palacsintat!!
itt egyiket se ismeri senki---fogalmuk sincs mi az igazan finom!! :D

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!
Megvan az AFP eredményem:
Súllyal korrigált AFP 26,02
AFP-re vonatkozó MOM: 0,72
Tudja valaki, hogy mik ezek? :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Hú, körözött...fél kiló túróhoz 2 fej lilahagyma...mmm
:oops: :oops: :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Nálunk eluralkodott a káosz. Mindhárman betegek vagyunk. A férjem a hétvégén már annyira köhögött, hogy aludni sem tudtunk. Kiderült, hogy mivel allergiás, egy sima megfázás is beindíthatja nála az allergiát (nemcsak a pollen) és ez a köhögős nyavaja be is indította. Hétfőn a háziorvosnál kezdett, onnan át a tüdőgondozóba. Ott felírták neki az allergiagyógyszerét, plusz köptetőt és asztma elleni szájsprét. Közben én Marcit vittem orvoshoz. Ő csak szimplán megfázott és köhög. Kedd délután nekem is elkezdett folyni az orrom, azóta duda a fejem. Itt nincs vége a történetnek, mert a páromnak csak lassan múlik a köhögése (további nem-alvós éjszakák) és bedurrant a torka-füle, úgyhogy ma délután fül-orr-gégészet. Vettek kenetet, jövő hét csütörtökre lesz meg az eredmény. Úgyhogy újabb két gyógyszer a másik három mellé... És közben a háztartás (meg én is) szép csendben összeomlik... :?

Időm nincs visszaolvasni, de majd pótolom, ha már minden visszazökkent a kerékvágásba.

Fiúk elmentek motorozni (muszáj megmozgatni Marcit, mert itthon beketyózik), kicsit rendet vágok.

Hana

H

Kép

Kép
hana78
 
 


Hana, hát ez nem hangzik jól.. de KITARTÁS! :) Jobbat nem tudok perpill.

Pequ, ezek mind csudafinom dolgok! Jajjj :roll: :wink:

Béka, mi volt a dokinál??
Mi szívhangot hallgattunk :lol: Jövő héten megyek AFP-re, érdekes dolog ez. Azt mondta a doki, NYUGODTAN egyek-igyak előtte. Tudom, sokan éhgyomorra mentek. :roll:

Búvárágnes.. passz..

Addisz, milyen szép már a táblázat eleje :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Buvaragnes
Itt olvashatsz egy rövid és érthető összefoglalót az AFP-ről, az értékekről.
http://www.timmermann.hu/index.php?m=af ... otoprotein
Pontosan mikor vették le Neked, hány hetes és napos voltál akkor?

Hana
Jobbulást a családnak! Még mindig sok nagyon a beteg és úgy tűnik, hogy ezek a mostani vírusok jó sokáig elhúzódnak, mi is több mint 2 hétig betegek voltunk.

Pequ
Ne kínozz....körözött, túrós palacsinta...hmmm :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz!
16. hét + 1 nap volt a vérvétel.
Eddig azért nem aggódtam, mert a doki is és a védőnő is azt mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel a tesztel, mert elavult és nem pontos.
A 12+5 -ös uh-on a csajszi azt mondta, hogy semmi jel nem utal Down-kórra, gyönyörű orrcsont, normál tarkóredő, de most, hogy a kezemben az eredmény, azért összeszorult a gyomrom... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára buvaragnes 2011.03.10 21:22-kor.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Jövő hét szerdán uh, és délután doki, talán ott megnyugtatnak...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Addisz
Az oldal tényleg nagyon jó, végre érthetően leírta valaki!
0,8 a határ...Olyan érdekes, hogy eddig tényleg olyan nyugodt voltam, az ultrahangon olyan egyértelműnek tűnt, hogy nincs semmi gond. Miért vagyok mégis ilyen ideges?! Főleg, hogy tudom, hogy pontatlan, elavult tesztől beszélünk...
Felhívtam a dokimat, mondtam, hogy megvan az afp eredmény, bemenjek-e vele, azt mondta, felesleges, jövő héten úgyis találkozunk, ő nem hisz ebben a tesztben...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nem nyugtat meg senki... :cry:
Úgy látszik, egyedül vagyok...
Jó éjszakát!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nekem nemlett valami jó az AFP,nem magas lett,hanem alacsony,ami elolvasva azt jelenti,hogy a Down kockázata lehet nagyobb,a magasnál lenne az idegcsőz. rende. kockázata nagy.

Így egy hét múlva a kötelező genetikai UH napján még genetikai tanácsadásra is kell mennem.........

0,64 lett a korrigált eredményem :(
állítólag nem durván alacsony,de muszáj mennem a genetikai tanácsadásra.....
Vendég
 


Buvaragnes
Remélem még itt vagy!
Nyugat-Európában sok helyen már nem is néznek AFP-t a sok téves eredmény miatt! Az ultrahang sokkal, de sokkal többet számít!
Ne izgulj, nem lesz semmi baj!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


buvaragi!!!
en nem nyugtalankodtam az afp miatt, mert nekem nem volt, nem is tudtam, h mi az, egeszen addig, amig itt a csajok nem kezdtek el errol a temarol beszelni.
majd mi is idegesen hivtuk a dokimat, nekem miert nem volt??? sot be is mentem hozza. szoval, portugaliaban mar evek ota megszuntettek egy eü-i rendelettel...ezt hivatott helyettesiteni a joval korszerubb kombinalt genetikai vizsgalat, majd kesobb a morfologiai stb. egy jo szonologus mindent lat az UH kepeken! remeljuk megnyugszol, ugyis minden rendben lesz!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Ma genetikai uh-ra megyek 10.30.-ra!!! szorítsatok kérlek!!! Meg meglesz az AFP eredménye is...én nem számítok jóra, mert másfél héttel nagyobb volt a baba, mikor levették, nem 16 hetes...

Buvaragnes
Ne aggódj ez miatt, mert tényleg elavult módszer!!!!!

Milyen szép babakocsikat raktatok fel!!!

hordozókendő
Hááát én nem fogom használni, egyszerűen nem tetszik és abszolút nem látom benne a gyereket kényelmesnek...

Csinálom a diétát, nagyon komolyan veszik...180 grammos szénhidrát diétára fogtak :shock: Már most unalmas..6-szor kell enni keveset...meg van szabva minden kajának a szénhidrát értéke és be van osztva hánykor mennyi szénhidrátot ehetek..banánt szőlőt nem ehetek, tészta, rizs, krumpli ilyen 2 kanalas mennyiség..a bajom az, hogy szinte egész nap ennem kell,és tök unalmas, már most nem tudok semmi újat kitalálni, már most, hogy változatosabb legyen...tegnap már tök rosszul voltam este... :(

Nincs valami ötletetek, miket egyek??? Főtt étel és reggeli-vacsi, ami gáz...

Lesz valami időjárás-változás??? Annyira fájt a hasam tegnap!!!

Voltam védőnőnél kedden...jaj nagyon jó volt :D A vizeletem tökéletes, semmi nincs benne és meghallgatta ilyen ultrahangos kütyüvel a baba szívhangját..és elsírtam magam..örömömben..a hasam alján megtalálta...de a kisfiamnak nem tetszett..pár napja már éreztem a mozgását, de ilyen gyengéd rúgásokat, mintha hullámozna a hasam belülről..na erre a védőnőnek akkorát odarúgott, hogy felkiáltott: jesszus, de kirúgott!!!!!!!!!!!!! :D Annyira nem tetszett a babának, hogy 3 ilyen nagy rúgást csinált..olyan jó érzés volt....Utána nyugi volt megint, 140-et ver a szívecskéje.

A lányom a pocakomban nagyon határozott egyéniség volt, keményeket és nagyokat rugdosott, össze-vissza úszkált a hasamban..és megmaradt ilyen temperamentumosnak..és úgy érzem a fiam nyugodt a hasamban, csak ha valami nem tetszik neki, na azt keményen kinyilvánítja :D (A Bonitám nagyon jó gyerek (leszámítva ezt az életkori néha-néha hisztiket)..de lehet lesz még egy nála nyugodtabb gyerekem :-)


pequ
De szép neve lesz a kislányotoknak!!! Nem tudsz valami olyan fiúnevet, ami spanyolosabb, ilyen latinos hangzású??? A lányom Bonita és szeretnék egy hasonlóan különleges, gyönyörű nevet, amire megdobban a szívem, annyira szép!!! Tudsz valamit?? És a többiek???


Na megyek készülődni...szép napot!!!

SZORÍTSATOOOOOOk....

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


és képzeljétek összesen 1 kilót híztam a terhesség alatt, eddig..nem is értem...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon:megy a drukk!!!! :-) jó lesz ott minden :-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

Kissé megkésve, de csatlakoznék hozzátok :D
Próbálok visszaolvasni.
Aug.26-ra várom az első babám.
Enikő
deniko
 
 


korybon: itt egy oldal, jó kis receptekkel, és kiszámolt ch-val
http://cukorbeteg.wordpress.com/
deniko
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?