Új privát üzeneted érkezett!

Én is ma kaptam meg a levelüketKép A jelentkezéskor nem kértek engedélyt a tegezésre, arra emlékeznék!!
(Csak addig jöttem be amíg apa pucolja a hagymátKép)

H.
nalika
 
 


Akkor jó, nem csak én vagyok hp. Kép
Amatőr
 


Na vagyokKép

Hugi,
Kértél archíválást? Mert ha igen akkor ez most mi??

Bea,
A sógornőd ritka nagy balfácán, nem is értem miért nem csppantod?KépKép

Meli,
A doki úgye azt is mondta, hogy azért tessék pihizni és no cipelés amíg vérés van?!
Amúgy császárosok alapból ne cipeljenek kb. 45- hónapig nagyobb súlyt no persze gondolom itt a ygerek súlya az kivételKépKép

Mucska,
Én ezt most nem értem, lehet, hogy a festett szőkeség miattKép Most akkor mi van tali ügyben?
K
kika
 
 

 
 

Hajni, örülök, hogy Mazsi elaludt. Kép Én lánykám is alszik végre de eltartott egy darabig.

Mazsi nem is volt nagyon nyűgi! Emiatt nem ússzátok meg a következő meghívást! Kép Csak hát Noncsika ugye udvarolt neki de nem nagyon vette a lapot. Kép Biztos van már barátnője csak az anyja nem tudja. Kép

Mikor lesz fürcsi?

Mucska, ment végre mail. Kép


puszi mindenkinek,

R.
chello
 
 


Szia Kika,

45 hónapig? Kép Nem sok az egy kicsit?
Itt is köszi a segítséged. Kép

Tali nem nagyon akar összejönni. Kép

R.
chello
 
 


Chello,
Küldtél nekem egy új emilt? Mert a rendszer nem engedte át a vírus miatt küldd el újra mert meg sem tudtam nyitni.
k
kika
 
 


Kika!

Te szőke vagy????Kép Én eddig barna csajt képzeltem el magamnak. Szőke és jogász? Kép Te a ritka kivétel vagy.

Na akkor a szőkének: Krisz és Hugi progija nagyon ütközik. De Hugi még próbál megoldást találni, mert Krisznek nehezebb jönni. CSak azt akatuk volna, hogy mindenki tudjon jönni, mert ha nem akkor valaki olyan kirekesztettnek fogja érezni magát. És az nem jó. Azért javasoltam, (ötlet szinten) a halasztást.
Aztán megdumáljuk még.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika, küldtem de elküldöm megint.

R.
chello
 
 


Szia Ramcsi!

A fiam pont olyan balfék mint az apja Kép Őt is nekem kellett felszedni Kép Ezek a pasik....

Hihi 45 hónap Kép

Képzeljétek kiszámoltam, hogy ha hivatásos maradok akkor 38 évesen mehetek nyugdíjba, tehát akkor 3 évenként számolva 5 gyerekszüléssel már vissza sem kell mennem Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Ahogy hallom, azért az én ügyes Noncsi barátném nem adta fel és próbálkozott! A kis Mazsi majd csak veszi a lapot.
Nálunk is én szedtem fel apát Kép Hosszú történet! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jajajaja,
4-5 hónapigKép
Mert hülye azért nem vagyok!KépKép
K
kika
 
 


Hugi!
Hogy miért nem mentem én hivatásosnak, már idén nyugdíjba is mehetnék Kép És ez nem is annyira hi-hi Kép

Szia, Ramcsi!
Minitali Kép

Kika!
45 hónap nem semmi! És mégis mi az a nagyobb súly?

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
Alapból barna, de lévén, hogy őszülök kissé, így valamit kellett kezdenem magammalKép így lettem satír szőke.
pill a férjemet kizártamKép
kika
kika
 
 


Andi!

Ajaj, nagyon sok a közös vonás! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Na mostmár vége a cikizésnek, 4-5 hónap csak összecsúszott, ez amikor már nem futja a helyesírás ellenőrzésre, és itt most egy nagy "klasszikust" idéztem Kép

Mucska,
A doki csak a szokásos kontrollon volt, Anna jól van minden okés. A dokink tüneményes és nagyon jó fej csajszi, az a doki akivel mindent meg lehet dumálni gyerekneveléssel kapcsolatban és akinél azt érzed, hogy nem ciki megkérdezni.

Szóval akkor most mi lesz????
K
kika
 
 


Lujzi,
Mondjuk úgy 15 kg feletti, gondolom én?Kép
Kika
kika
 
 


Megpróbálom idevarázsolni a csemetéket, most kaptam Ramcsitól.

<!--attachment: k_lyk_k2-129128.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*250.1**k%f6lyk%f6k2%2ebmp --><center><pre>
Kép
kölykök2.bmp (250.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
Amatőr
 


Na most ez miért ilyen lett???
Én is balfék vagyok, nem csak a kölyköm Kép
Amatőr
 


Ezt el kell nektek mondanomKép
Ma a konyhába tettem vettem és azon a hülye kölcsön bébiőrön egyszer csak azt hallottam, hogy egy férfi hang dumál, hát képzeljétek el mivel a cb frekit használja ez a kütyü is hát majdnem tőlünk rendeltek taxitKép
Férjem közölte, hogy legközelebb a gyerek bébiőrjén rendelünk pizzát!Kép
K
kika
 
 


Kika!

Azért megnyugodtam! Kép Honnan zártad ki ezta z áldott jó embert?
Hát én vörösben pompázok. Hát az sem a zseni mivoltomra utal. De szőkén haláli röhejes lennék! Kép

Krisz!

Gondoltam!
VAgyunk itt egy páran keményfejű férjvadász okosok!

Kika!

te is férj vadász voltál? Mert hogy keményfejű vagy azt tudjuk! Kép

Chello! jött és ment? hova lettél? ha én jövök te menekülsz?
a.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
ja én a ténylegesen az első talink előtt már 5 éve kinéztem magamnak a palit, de akkor még nagyon mással volt elfoglalvaKép
K
kika
 
 


Kika ez nagyon jó, ilyet én is akarok! Olcsóbb mint a telefon Kép

Mindenki férjvadász Kép Hova keveredtem én? Kép
Amatőr
 


Hugi!

Azért meglett a kép Édesek a kölykök!

Kika!

Lehet, hpogy Anna már taxit rendel? Azért ennyi jogi dolgot ne olvass neki, mert túlképzett lesz! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
Miért vagy balfék? Nagyon tündérek, szép pár Kép

Kika!
Így már OK! És ez nem cikizés Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
A lakásbólKép Ott kiabált kint a lépcsőházban, hogy Vilma engedj beKép Még szerencse, hogy anyukáma szomszédunkKép
Kika
kika
 
 


Hugi,
Mindig a nő választ, csak ezt a pasik nem tudjákKép
k
kika
 
 


Kika!

Én meg beteg voltam és egyszál pólóban(hiába magas lázam volt) októberben átslattyogtam a szomszéd nénihez, gyógyszerért. Soha nem volt nála senki, nem hogy pasi. Hát épp ott ült a férjem. Slattyogok haza és mondom apunak, hogy milyen jó pasi ül a szomszédba. Hát nem oda költözött? A szomszéd néni a keresztanyja volt. Na mindjárt jobban is lettem és még kértem gyógyszertKép Aztánmeg gyorsan átköltöztettem hozzánk. Jól tettem!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


De miért nem egyből itt van? Most megpróbálok mégegyet, aztán vége az inkognítomnak Kép

<!--attachment: anya__s_mazsi1-129134.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*257.1**anya+%e9s+mazsi1%2ebmp --><center><pre>
Kép
anya és mazsi1.bmp (257.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
Amatőr
 


Jé van a kiskorú tűzoltónak arca!!!!!!!!!

Szépek vagytok MAzsival!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Ez aztán a romantikusKép
kika
 
 


Kika! Szegény apa!

Andi! Méghogy gyógyszerért Kép

Enyém férjemmel együtt jártunk főiskolára, de majd három évembe telt mire becserkésztem Kép
Egyszer a nagymamája megkérdezte, hogy hogy akadt rá erre a kedves, szép lányra (ez én voltam Kép) mire férjem romantikus válasza: Hát ott ült előttem ...
Amatőr
 


Hugi,
nagggggyon jók a képekKép De ha jpg-ben teszed fel egyből itt leszKép Az oldal csak azt támogatja, a bmp-t csak mellékletként..

H.
nalika
 
 


Nagyon jó a képek, de féltem megnyitni a vírusok miatt.
Kika
kika
 
 


Köszi Hajni, akkor azért nem lett itt. Kép Van mégegy, majd azt megint megpróbázom. Kép

Már ha még nem unjátok nagyon a képem Kép
Amatőr
 


Andi,
nem Anna rendelte a taxit, hanem a kütyü a cb frekit használja és valaki így hívott járgánytKép
K
kika
 
 


Gondolom észrevettétek hogy gyúrok a haladóraKép
K
kika
 
 


Nem kezdődött a kövin még el az a party, hol van Lujza?
Kika
kika
 
 


Kika!


Látom, hogy formában vagy!!!!!!!!!űNAgyon igyekszel, de ez nem azt jelenti, hogy utána síri csend, ugye????? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika most hogy mondod... Kép

Én most megyek megaszart nézni, majd utánna visszakukk.

Pusz

Hugi
Amatőr
 


Megyek egy kicsit dumálni apjukkal mert ebből inter nyet leszKép
Majd gyüvök
Pusz
kika
 
 


Itt vagyok ám én is, csak a lányomat is kell szórakoztatnom, amíg apa haza nem jön. Mondjuk már itt kéne lennie, de aztán megyünk fürcsizni.

Szóval majdnem mindenki férjvadász Kép
Nálunk apósom festette a lakást, és a volt barátom (félreértések elkerülése végett a mostani férjem Kép) segített a festés utáni takarításban. Hát így kezdődött, de a kezét majd hogy nem én kértem meg Kép

Hugi!
Nagyon szépek vagytok Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni!

Hol vagy?

Meli?????

Kika!

Ne csak igérgess, hanem gyüjjé is!


Hugi!
Nem untuk meg, hol van??????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
vagyok. Csak fürdettem, etettem stbKép

Hugi meg a megasztárt nézi, és minket várakoztat a képpelKép

H.
nalika
 
 


A megasztár jó,mert én is hallgatom, de minek látni? Ebben a mostaniban tényleg vannak jók!
Hugi! Legalább a képet rakd már ide, hogy lássuk!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Rólam csak a férjem szokta mondani (de csak kettőnk közt) hogy én szedtem felKép Pedig nem én hívtam koncertre őtKép

H.
nalika
 
 


Én is csak hallgatom a megasztárt, meg néha ránézek.

Hugi,
szünet van, jöhet a kép...

H.
nalika
 
 


Zsuzsa,
te hol vagy??????

Andi,
nem mondtad meg mit jelent Szegeden a fénysorompóval felszerelt fénysorompó???

H.
nalika
 
 


Lassan nevet változtathatunk! Kép
Apa átkapcsolt a meccsre, így én bizti gépezek. Holnaptól meg dolgozik! Halljátok! Dolgozik!
Sokkal jobban is fogok haladni a dolgaimmal.
Ebéd még sem tudom, hogy mi lesz, mert vettem ki húst, de nem tudom mi van benne Kép Holnap rögtönzök, aztán meg írok szakácskönyvet! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Milyen névre gondoltál??
Várom a szakácskönyvet, ezennel előrendelés leadva!!

H.
nalika
 
 


Keményfejű férjvadászok topikja kezdetnek.
Már van egy megrendelésem? Hú én gazdag leszek!!!!! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?