Új privát üzeneted érkezett!

de azt most nem tudok szerezni. nálunk nincs gyógyszertár hétvégén!
milyen rostosat lehet inni? őszit lehet? vagy csak szűrteket a szoptatás alatt?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lehet, hogy most megfogott a vas? terhesség alatt pedig inkább az ellenkezőjét művelte?

csillag: az érdem a tiéd! ha gergőcin múlik, még mindig csak üvölt hason. :wink: de persze, hogy ő is ügyes!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati nekem van ha gondolod adok fel postán.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Kati, még most is szeded a vasat? Az simán megfoghat.
Amikor a kórházban voltam Bencénél Tisasen-t adtak, Gergőnél pedig Stadalax-ot, Úgyhogy ezeket biztos hogy lehet szedni. Kérdezd meg Anyósodat vagy valami ismerőst, hátha van neki otthon. Ezek nem fognak baromira meghajtani, csak segítenek, hogy kijöjjön...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


KATI EGYÉL MEGGYBEFŐTTET!!!!!EGÉSZ ÜVEGGEL,NEM ÁM 1-2 SZEMET...TOLD BE AZ EGÉSZET!!!!AZ TUTI!!!!(LEGALÁBB IS APÁNAK 2 NAP SZÓ SZERINT FETRENGÉS UTÁN EZ SEGÍTETT)

ESETLEG KARAMELLA

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

azt hiszem elmondom a titkomat......
van 2 db pozitív tesztem!!!!!!!!!!

dokihoz 2 hét múlva megyek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, halk gratula!!!!!!!!!!!!!!!! Juj de jóóóóóóóó! Kb akkor fog születni, mint Gergő. Én márc. 2-án teszteltem pozit. 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


novemberinek íja a gép de tuti korábbi lesz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: pont tegnap akartalak kérdezni, de mikor elküldtem az uccsó hsz-t, nem engedett vissza a gép! halk, halk gratuláció!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


köszi Kati:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati
A stadalax jó, de egyszeri alkalommal használd csak, utána ne, mert hozzászokik a szervezeted, és még rosszabb lesz.
Szilvalekvár állítólag tutira meghajt.
Vagy érett banánból, banánturmix (tejjel).

Nita
Gratulálok!

Jó hétvégét! Majd lehet csak kedden jövök legközelebb, mert Regi most 3 napig itthon van.
Vendég
 


Sziasztok,ne haragudjatok az eltűnésért...csak sok minden jött közbe,sok dolgo akadt!!!!!!!!!!!!
Ház eladás,költözés..............................mindez 2 héten belül történt.
Ugyhogy most anyósékhoz cuccoltunk be Egerbe.....maradunk pár hóig aztán remélem mehetünk a sajátunkba!!!!!!!!!!!!!!!

Látom párotoknak megszületett a baba!!Nagy gartula!!!

Nitanak meg halk gratula a pozi teszthez!!!!!!!

Nekem végre most csütrötökön jött meg 49 nap után a missed műtét után!!!!!!!
Hál isten nem erösebb nem fájdalmasabb pont olyan mint amilyen elötte volt!
Alig várom,hogy elmuljon mert akkor ujra babaprojekt lesz:)))))))))

Mindenkinek szép hétévégét!!!És igérem mostmár gyakrabban fogok jönni!!!!!!!!!
Vendég
 


köszi lányok..hétfőn megyek dokihoz!!!!!

Lanyus jó hogy jöttél!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati: szilva befőtt is hasonlóan jó :):):)

Nita: aztaaaaa nagyon halkan egy óriási gratula :) hamar összejött :) bár nekem jött volna ilyen hamar össze :)

Lanyus : jó hogy visszatértél :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nita, halk gratula! :)
Ha nem bánod, a képfelrakást Pedire hagyom.

Csillag, Marcus a 2. kötelezőt kapta, illetve az 1. rotarixet és prevenar-t. A rotáért kellett fizetnünk, de nem tudom, most mennyi, férjem egészségpénztári kártyával vette meg. Ma már jó a kedve, az éjszaka se volt rosszabb, mint máskor.

kati, amit nyugodtan alkalmazhatsz szopi alatt is, az a laevolac. Nekem mondjuk sajna nem segít, de rengeteg embernek bejön.
Lexi nem féltékeny. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nita, felrakod a tesztet?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi mindenkinek!
sajnos még mindig változatlan a helyzet. amit most ki tudok próbálni az a szilva lekvár. hétfőig máshoz nem jutok hozzá.

pediék remélem haza mehettek és sikeresen elrendeződnek és végre megcsodálhatjuk a kis kincsecskét!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


beze: gratulálok, hogy marcus ilyen erős, hogy nem lett baj ennyi megrázkódtatás után!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze, így már értem az oltást, a Rota-t mi nem adattuk be.

Nita, most hétfőn mész dokihoz? Szerinted hány hetes lehetsz most? MIkor volt az uccsó mensid?

Lanyus, örülök, hogy visszatértél!

KAti, esetleg kamillateát is ihatsz, az is segíthet.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ma egyedül leszek a fiúkkal, én fektetem őket. de már megvan a "haditerv".
Most ment el Apa, nemsokára bemegyünk Győrbe egy fullos tuti játszótérre (ott jól kifárasztom Bencust), aztán felugrunk egy szopira meg egy kics dumcsizásra Anyuékhoz és mire hazaérünk már lehet is fürdetni. :D

Ja, képzeljétek, ma beüzemeltük a függő bölcsőt Gergőnek és már másodszor szunyál benne! Miután beletettem pár percen belül már le is csukódtak a kis szemei! (MOst még horkol is egy kicsit. :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: jó terv!!!! :lol: :lol: :lol:

hintának örülök. miénk még a boltban van. bogi még a pihiszéket is csak fixálva bírja, igaz még csak kétszer volt benne. egyszer azonnal össze is bukta az egészet, azóta óvatosabbak vagyunk.
neki a gyomra a gyenge pontja-úgy tűnik.
csinálsz nekünk hintás képet?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Őszilét lehet, én literszámra iszom, naponta fél litert megiszok. Nagyon szeretem, csak most hogy szoptatok, előtte annyira nem kívántam. Jó hidegen, éjjel azt szoktam inni, ha ki vagyok a sok szopi miatt. És állítólag jó tejserkentő.
Langyos-meleg víz? Ez olyan mint a beöntés, csak felülről. Nekem az is segített, amikor a stadalax után székrekedésem volt.
Szilvalé is, jó. Sőt almalé, aszaltszilvával, állítólag tuti.

Beze
A rotát mi sem adattuk be, de azon kívül szinte mindent, ami nem kötelező. Nálunk minden éven a calici járvány van. Az akkori doktornőnk azt mondta, hogy a rotán kívül még 8 hasonló hasmenéses vírus van, és max egy-két napos korházi kezelés, aztán kilábalnak belőle a babák. Anyatejeseknél ráadásul jobb a helyzet. Regi 7 hósan kapott el valamit, és pont elutaztunk, csak anyatejen jobban átvészelte, mint mi. Az is rota, vagy calici volt.
Nekünk egyébként az ára húzos, 3x16 ezer volt akkor, és ezt néhány hónapon belül előteremteni nem könnyű, plussz még akkor az önköltséges prevenar (ami szerencsére már ingyenes).

Csillagvirág
Nekünk mostanában minden napunk így telik. Először Regit szoktam fürdetni 7-kor, aztán jöhet Zalán. Én meg majd, ha elaludtak.

Most voltunk sétálni, szép idő van. Regi azt mondta, "olyan szép illat van". :lol:
Zalán ébredezik, szopcsit akar.
Vendég
 


rota: nekünk egyik csoporttársunk lett rotás karácsonykor és azt mondta anyuka nem egy gyerek volt bent a kórházban olyan akik megkapták időben az oltást.ablakon kidobott pénz. és ráadásul nem 8 hanem sokkal de sokkal több törzse van a rotának az oltás viszont csak egytől véd.olyan mint az influenza nem csak egy faja van ha a másikat kapod el ugyanúgy megkapod.én a kötelezőkön kivűl csak a prevenart adattam be de most már az is benne van a kötelezőben): most az agyhártyáson gondolkodom de szerintem megint fel van csak fújva a dolog.

nika70
Salgótarján
 
 


nika, tisztában vagyok vele, hogy 1 törzs ellen véd, senkit nem akartam rábeszélni, hogy adassa be, Csillag kérdezte, mit kapott a kisfiam, én meg válaszoltam. Aki úgy gondolja, hogy kidobja rá a pénzt, ne vegye meg! Prevenar továbbra sem kötelező, kérni kell, hiába van ingyen.

Rita, meleg vizet próbáltam éhgyomorr, undorító az íze, és sajnos nekem sem segít. Kérdeztem a gyerekorvost a szopi miatt, mit ajánlj, csak a laevolac-ot mondta, illetve ha nagyon gáz a helyzet, akkor dulcolax, de nem szedhetem folyamatosan. Ami nálam tuti volt a magnézium-pezsgőtablettán kívül, az az igazi sötét Vollkornbrot, csak Lexi pár nap múlva nem akart szopni, mert savanyú lett tőle a tej, lévén kenyér is savanyú. Marcusnál így nem merek kockáztatni, pedig nagyon szeretem. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nika sikerülni fog nektek is hidd el!!!!!!!!

Beze én nem tudom felrakni ....ha elküldöm neked felrakod?

Virág az utsó menzim február 1-én volt a net szerint most 4+4 vagyok.....az utsó 2 menzim 31-32 napra jött meg.....
igen hétfőn megyek dokihoz

rota:Máté erlkapta és 4 napot voltunk kórházba.infúziózták.de ott is mondták felesleges beadatni mert nem véd csak 1 része ellen.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mit mindtok az infacol szirupra?
bogim úgy tűnik, hogy sajnos hasfájós. :(
pedig nem eszek, iszok semmi olyat, ami bánthatná a gyomrocskáját. szinte semmi kenyérféle, k-betűs, hüvelyes stb.
szerintem annyira rengeteg a tejem, hogy nem győzi nyelni. sokszor meg is állunk szopi közben és büfiztetem, de mégis rengeteget tekergőzik, gondolom görcsöl a pocakja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára @ka(ti) 2011.03.05 18:58-kor.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati nekünk a Máténál az életünket mentette meg:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hazajöttünk, jövök amint tudok!

Köszi a drukkokat Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


akkor hétfőtől kipróbálom. fel kell íratni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: juhééééé! ebben a pillanatban gondoltam, hogy írok neketek egy üzenetet. de így nem teszem, várlak a mondanivalóddal!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


szia

pediiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati nem kell feliratni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beze: semmi gond :) én csak az én véleményemet mondtam erről.
Biztos hogy nincs benne a kötelezőben? mert először úgy volt hogy ingyen és hogy majd benne lesz.

Pedi: tűkön ülök hogy mi van veletek :) de csak akkor gyere ha tényleg ráérsz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Pedi, én is vártalak nagyon!!! :D

Nita, nagyon szívesen, küldöm a mailcímem. :wink:

kati, nekünk Lexinél a sab simplex vált be, az infacolt nem ismerem.
Szilvalekvár segített?

nika, még uazok a kötelezők, mint 2 éve.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: köszi, valami megoldotta. tutira a vas a ludas. nem is szedem tovább.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Papp Boglárka Születéstörténete


2011. február 20-án, vasárnap este apukáddal feküdtünk az ágyunkban, amikor egyszer csak megkérdezi Tőlem, hogy holnap megyünk szülni? Mondtam neki határozottan, hogy biztso, hogy nem, bár a kiírás szerint a nagy nap következett volna. De én nem éreztem semmit. Sőt! Nagyon jól és kipihenve érzetem magamat. Azt viszont megbeszéltük, hogy biztos ez lesz az utolsó ketten töltött hétvégénk az életünkben, mert az orvosom szerdáig akart várni arra, hogy megszüless, mivel előző héten kialakult egy vesevezeték-gyulladásom, mert már picike volt a hely Neked a pocakomban és azt találtad kényelmesnek, hogy ráfekszel, de így a salakanyag nem tudott ürülni és begyulladt. Ezt kikezelte, de nem szerettük volna, ha újra jelentkezik.
Ekkor este még későig beszélgetünk az Apukáddal, majd elaludtunk. Én olyan hajnali 1 körül fura, még soha nem érzett fájdalomra ébredtem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert igazán nem fájt. Aztán többször is éreztem ezt, kb 20 percenként. De még simán aludtam köztük.
Majd reggel, amikor felébredtünk, Apuci ismét megkérdezte, hogy aludtunk. Erre mondtam neki, hogy szerintem nem várod meg a szerdát, ezért ne menjen nagyon messzire ma. Ami számomra nagyon furcsa volt, hogy erre ő nem pánikolt be. Elment intézni a dolgait, de elég sűrűn telefonált haza.
Délelőtt lezuhanyoztam, hajat mostam, rendbe tettem magamat. A görcsök csak jöttek és mentek, de még kibírhatóak voltak.
Egyszer váratlanul beállított a védőnő. Kérdezet, hogy vagyok. Mondtam, hogy szerintem alakulóban vannak a fájásaim, mire ő rávágta, hogy ezek biztosan csak jóslók! Persze, gondoltam magamban a kiírás napján…
Aztán délben átmentünk a Nagymamádékhoz ebédelni. Hamar el is jöttünk, mert a fájások sűrűsödtek. Felhívtam a szülésznőmet, aki mondta, hogy figyeljem, van-e rendszer, de ő már nem tervez mára magának semmit.
Négy körül hívott újra, hogy mi van? Mondtam, hogy rendszereződtek, már hat percesek a fájások, de még minidig simán elbírom. Mondta, hogy beszéljünk hat körül, de ha maradnak, akkor menjünk be cuccal a kórházba. Én ekkor gondoltam, hogy lefekszek aludni. Hát! Itt már nem működött. A fájások erősödtek, erősödtek, de maradtak hat percesek. Hatkor hívtam a szülésznőt, hogy összeszedem magamat és indulunk. Így is tettünk. Átnéztem a táskáimat, lezuhanyoztam és indultunk, remélve, hogy ma találkozunk Veled.
Amint beértünk, át kellett öltöznöm, felvették az adatokat. Közben jött az ügyeletes doki, aki megvizsgált és közölte a szomorú tényt, hogy még csak szűk egy ujjnyira vagyok kinyílva és ez kevés ahhoz, hogy megszülethess. Apát elküldték haza engem pedig a vajúdóba fektettek, hogy majd várunk még, Közben az orvosommal többször beszélt a szülésznőm, aki bent volt Velem végig.
Az éjszak nagyon lassan telt. Próbáltam én aludni, de a fájások egyre keményebbek voltak, de sajnos még mindig csak hat percenként.
Hajnalban, olyan 5 körül jött ismét a doki, aki újra megvizsgált és közölte, hogy még mindig csak bő egy ujjnyira vagyok tágulva. Ekkor eldöntöttem, hogy sétálgatok, lépcsőzök, de ezt Te nem akartad, mert az nst szerint leesett a szívhangod, így folyamatosan gépre voltam kötve, hogy figyeljenek Téged.
8 körül levettek a gépről, hogy biztosan csak aludtál, mert már minden rendben van Veled, szépen ver a picike szíved. Sokat beszéltem Hozzád. Ekkor lementem a hetedikről lépcsőn a büfébe, vettem pár szem pogácsát, mert előző nap délben ettem utoljára, bár a szülésznő mondta, hogy ne egyek sokat. 9-kor újra megvizsgált egy aranyos doktor, aki közölte, hogy lassacskán elérjük a várt két ujjnyit. Ekkor felhívták a doktorunkat, aki mondta, hogy 1-2 között érkezik, addigra készítsenek elő, de itt van a városban, ha hamarabb magától beindulna valami, siet be.
Ekkor már eléggé erős, semmihez nem hasonlítható fájásaim voltak. Olyan tankönyvszerűek. Indult a hátamból, majd jött a pocakomba és elindult lefelé. Ezeknél éreztem, hogy segíthetek, ha ezeket a fájdalmakat hagyom kibontakozni és leengedem teljesen a picike fejedhez. Valahogy éreztem, hogy feszít és nyit. Így is volt. Fél 2-re túl voltam az előkészítésen és amikor megérkezett az orvosom, akkor már majdnem három ujjnyira nyitva voltam, de még nem tünt el a méhnyak. De ő megrepesztette a házacskádat, a burkot, ami egyáltalán nem fájt. Mondhatnám kellemesnek, mert olyan meleg víz jött ki, mintha egy fürdőben ülnék. Ekkor még elváltunk az orvossal, hogy vagy pár óra múlva ki fogsz bújni, vagy találkozunk a műtőben.
Ja! Közben az apukád valami megérzésre elindult a kórházba, mondván, majd vár. Pedig a szülésznővel megbeszéltük, hogy majd ráérünk olyan fél 2 körül szólni Neki, mivel szigorúan csak a szülésre jöhetett be, mert zárlat volt a kórházban az influenza miatt.
Mi kinéztük, hogy az alternatív szobában szeretnénk szülni, kipróbálni a kádat és a labdát is.
Szóval 14.10-kor elpukkant a magzatburok. Ekkor átsétáltunk a szülőszobára. Na ekkor jöttek azok az IGAZIAK!!! Eddig azt hittem, hogy már nem lesz sokkal rosszabb. Itt már legjobb barátom a kórházi szekrény volt. Azon esett jól támaszkodni. A fájások között innentől nem volt szünet. Egybefolytak.
Előkészítette a szülésznőnk a szülőszobát és megkért, feküdjek egy picit fel a szülőágyra, hogy bekössön egy infúziót és rám tegye az nst-t. Közben Apa is bejött, de bevallom, itt már a látásom is homályos volt, annyira fájt. De végig csak Rád gondoltam. Arra, hogy ez most Neked is borzasztóan fáj. Ezt nem tudom semmihez hasonlítani ezt a fájdalmat.
Mindenki eltűnt, csak Apa maradt velem, akinek szuper hideg volt a keze, mert előtte kellett fertőtlenítenie. Nekem ez pont kapóra jött, mert folyamatosan a fejemen tartotta.
Egyszer csak jött egy érzés, hogy Te elindultál. Kiáltottam is a szülésznőmnek, hogy szerintem jön a baba. Ő csak egy köpenyért indult ki, de nem volt ideje felvenni, mert odanézett és látta rajtam, hogy nem viccelek. Ekkor kiáltottam az orvosom után is, aki majdnem elindult tényleg a magánrendelésére. Ekkor nagyon felgyorsultam az események. Pillanatok alatt szülőágy lett az ágyból és fent a lábam, bezacskózva. Innentől szinte csak homály, odáig, hogy meghallottam, hogy látom a haját. Erre kérdeztem Apát, hogy tényleg van haja? Odanézett és mondta, hogy bizony van. Ekkor az orvosom bíztatott, hogy hamar itt a fejecskéje is, csak nyomjak. Ő a hasamat nyomta, vagyis csak ellentartott én pedig szorított szemekkel, szájjal Rád koncentráltam, pedig nekem borzasztóan fájt.
Nem emlékszem, hogy hányat kellett nyomnom, de viszonylag gyorsan megláttalak. Sokszor néztem az orvosomra, hogy mikor akar csinálni valamit. Gondoltam itt a vágásra. De ő csak állt és mint kiderült Apukáddal diskurált.
Aztán meghallottalak és megláttalak! Annyira gyönyörű voltál és annyira hangos! A bőröd szép tiszta. Csak a hátad volt magzatmázas. Azonnal rám tettek. Ekkor már tényleg nem fájt!!! Én pedig, amikor megláttalak iszonyúan elkezdtem sírni. Te már nem sírtál, csak figyeltél minket, a Szüleidet. Én még mindig és közben ránéztem az Apukádra, akinek szintén könnyes volt a szeme. (még most is látom, és simán belekönnyezek újra, így 10 nap távlatából is.)
Ezután a szülésznő elvágta a köldökzsinórt és Téged elvittek fürdetni, öltöztetni, mert rám még várt egy-két dolog. Például meg kellett szülni a lepényt, ami táplált Téged.
Bevallom, nekem ez fájt. Valószínű, hogy a kimerültség miatt. Aztán azt is megnéztük és megdicsérték, hogy nagyon szép. Majd az orvos megnézte, hogy tényleg minden rendben van-e, tényleg sikerült-e gátvédelemmel szülni, ami nem volt tervezett. Ekkor már türelmetlen voltam és szerintem kevésbé együttműködő.
Aztán visszahoztak és mondta a szülésznő, amit soha nem fogok elfelejteni, hogy 2011. február 22-én 14.55 perckor megszületett Papp Boglárka, aki 3200 gramm és 52 cm. És ekkor lettünk EGY CSALÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennek a történetnek itt vége, mert innentől már Te is részese vagy a történetünknek, az ÉLETÜNKNEK!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bocsi, h hosszú voltam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Pedi, nagyon örülök, hogy már otthon vagytok! Várlak a beszámolóval ha lesz egy lélegzetvételnyi időd! ÉS KÉRÜNK KÉPET BÁLINTKÁRÓL!!!!!!!!!!!!!!!

Nika, a Prevenar tényleg nincs a kötelezők között, nyilatkozni kell, hogy kéred és akkor beadják ingyen.

Kati, Te kenyérfélét sem eszel???? :shock: Akkor mit rágcsálsz reggelire meg vacsira?
Sajnálom, hogy Boginak tekergőzik a pocija, remélem az Infacol segíteni fog! Jó ötlet az, ha szopi közben büfiztetsz, így talán kevesebb levegőt nyel.
(Majd csinálok hintás képet Gergőről. Meg azt is megmutatom, hogy most menyire tudja tartani a kis buksiját hasalva. :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jajj Kati ez annyira megható és szép történet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: nem sokat. soha nem voltam kenyeres. ritkán 1-2 szelet pirítós, vagy barna kenyér. de vacsira például főttet eszek. reggelire pedig husit zöldséggel.
és így is nagy a pics@m... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja! péksüti, az megy. pogácsa, kakaóscsiga stb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mi már pedivel megbeszéltük ezt sms-ben, de képzeljétek, hogy a gyerekeinknek azonosak a monogrammjaik. P.B. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, könnybe lábadtak a szemeim a történted csúcspontján!

A pocid mennyire húzódott vissza? Hogy érzed magad a bőrödben?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: neked tartozok itt még köszönettel! KÖSZÖNÖM!!! a Spock cikk TÉNYLEG sokat segített.
40 óra után már türelmetlen voltam, de az orvosom mégis megdicsért, hogy nagyon ügyes voltam és az osztályon feküdt ismerős, aki este már visszahallotta, hogy milyen szépen szültem ennyi óra vajúdás után.
de ez tényleg agyban dől el! legalább is nagy százalékban!

egyébként jól érzem magam még most tartok plusz két kilónál, amit pont most figyeltünk zsoltival, hogy a hátamon marad belőle. :shock: :shock: :shock:
a hasam nem lapos, de nem volt előtte sem az.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: milyen volt a mai napotok? hogy sikerült a játszóterezés?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, igazán nincs mit, örülök, hogy Neked is segített az a cikk! (azt sajnálom, hogy csak Gergő születése előtt találtam rá... szerintem Bencénél is flottabbul mehettek volna a dolgok, ha olvasom szülés előtt)

A játszóterezés szuper jó volt! Bence végre kezdi keresni az idegen gyerekek társaságát, igazi óvodaérett gyereknek látom! Ennek nagyon örülök! Kb fél éve volt egy olyan korszaka, amikor nem mert bemenni a mekis játszóházba akkor, ha más gyerek is volt bent. :shock:
Gergő viszont nem egyszerű eset... szegénykém annyira kész van az állandó macerálástól, hogy akkor is elkezd sírni, ha az Anyukám ránéz. :cry: (Macerálás alatt itt a gyógytornát, doki viziteket értem.) Csak szopival tudtam megnyugtatni, aztán utána szerencsére oldódott a légkör és már nem volt pityergés. Bár az is igaz, hogy Anyu nem foghatja meg Őt, mert akkor azonnal eltörik a mécses... Sajnos látom, hogy Gergőcit Apán kívül egy hamar nem tudom rábízni senkire, mindenhová vinnem kell magammal.

Most elköszönök, úgy hallom megjött a Férjem. Jó éjt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nem is mondtam ma elmentünk 4-en mekibe..isteni finom salátát ettem na meg fagyit csokiöntettel!! :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag! nagyon ügyesek vagytok, és milyen szépek a fiaid istenem:)!

Bogi! köszi jól vagyunk Drága, örülök h ti is!!!!!sokat nyomja vmi a bordám az ami nagyon fájdalmas, maga a baba még nem lehet,mivel a köldököm vonaláig ér a méhem, de még is a bordáim alatt
érzem az érzést nagyon sokszor!

Többiek szerintetek mi lehet?

köszönöm mindenkinek a hozzászólást,véleményt!!!

na szóval a vérképem: a vas, hemoglobin (vagy mi az )meg a süllyedés ezek rosszak...lényeg vashiány a védőnő mondta. de majd a doki ír fel amit gondol 18.án amikor megyek hozzá. meg egy picivel több a fehérje.
azért is hívtam utána fel a védőnőt, mert h kedden fél 2re nem tudok menni, mert akkor még Pesten leszünk, aztán megbeszéltük, h ő is meg én is bemegyünk a védőbe fél 8ra. így nem kell halasztani.
a cukor: éhgyomri 5 a terheléses 5.9. az jó.

tegnap voltunk az Árkádba Győrbe de csak este fél 6ra értünk oda, 8ig két boltba jutottunk be:))) h&m meg a zara. a babynek vettem a zarába télre egy nagyon vagány kabátot,meg nadrágot, mert nagyon le volt árazva...fuu de vagány:)

Tegnap voltam a rokonomnál is babázni, büfiztettem, fogtam sokat, annyira jó lesz már ha meg lesz az Ármin is!:)))))
Ma elkezdtem kipakolni a kis szobát, rendezgettem a gardróbot, babaruhákat!

KépKép
dike
 
 


Dike nagyon szép neve lesz a pici fiúnak!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dike, tökéletes a cukrod. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nita! hatalmas gratulaaaaaaa!!!

PEdi! de jó h otthon vagytok!!!

KAti! csodaszép, megható!!!

csajok a szoptatós anyukák mit ihatnak a vizen kivül? teát pl lehet, és milyen rostost?

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?