Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Mi vagy te, gondolatolvasó???Kép
Vendég
 


Igen nyugodt vagyok! Nincs gond, mert nincs lóvéKép Lett kistv, vasaló, parfümök. És még kaja egy csomó persze.
Ilyen egy szép nap!
NA megyünk reggelizni!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Csajok, ezt most halkan írom, mert ennyire hülye nem lehetekKép Odamentem a mosógéphez, hogy rakok be egy adag ruhát, és mi van benne??? A tegnap reggel kimosott ruhákKép Elfelejtettem kiteregetni. Akkor jöhetett a sógornőm kiidegelni, úgyhogy erről is ő tehetKép
Vendég
 

 
 

Megnyugtatlak! Nekem sógornő se kellett hozzá Kép
Úgyhogy most mehetek én is gyorsan teregetni Kép De psssz nálam is!
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Ha valami őrült zagyvaságot hordanék itt össze eme pár perc alatt, akkor azt nézzétek el nekem.
Az éjszakám elég érdekesre sikeredett. Fél 11h-kor bedőltem az ágyba, 1h-kor felébredtem és csak forgolódtam össze-vissza, aztán fél 4h-kor felkeltettem apát, hogy baromi szarul vagyok. Azt éreztem, hogy vagyok agyilag, de testileg egy nagy nulla, mozgatni tudtam kezem lábam, de érezni nem éreztem, mint ahogy most sem. Furi egy érzés, a rohadt gyulladáscsökkentőre van ráírva, hogy a kezdeti időszakban vezetni tilos...stb. Szóval egy baromi nagy lórugás és írtó sz@r. Féltem, hogy a gyerek is kiesik a kezemből, de szerencsére nem.
Volt már ilyen érzésetek, hogy vagytok, de mégsem, mintha kívülről szemlélném önmagamat.Kép Remélem azért a dolgokat helyreteszi, és nem fölöslegesen kóválygok itt.

AndiKép
Hát jól kicselezett a leányzódKép
Fél négykor belestem a kiságyba, mert hallottam, hogy mocorog, odahajolok, erre egy huncut mosolygó szempár és egy teli vigyorú kisszáj tekintett vissza rám, hát nem tudtam megállni és agyon puszilgattam, erre totál felébredt a kiscsaj, úgyhogy apától rendeltem is neki a kaját, mert a konyháig már nem maradt erőm kimászni.

BeaKép
Én is meg vagyok győzödve róla, hogy értik amit mondunk, csak még válaszolni nem tudnak! Egyenlőre! (nekem is mindig a Ni csak ki beszél még! jut eszembeKép). Tényleg jó lenne egyszer megnézni, hogy mi jár a kis fejükben. Szerintem sokszor jókat vigyorognak rajtunk magukbanKép

HugiKép
Nagylányság hiánya:KépKép
Múltkor voltam én is cidriben, hogy mi van, mert a 9 hónapos böjtölés után ugye nem vártuk meg a 6 hetet és hát a védekezés elmaradt. Járt az agyam rendesen, hogy ha nem jön meg, akkor mi lesz, hogy bírok két kicsivel, de engem sokkal jobban idegesített az, hogy ott csengett a fülemben a doki szava, hogy azért a császár végett várjunk másfél-két évet. Nem is magam miatt paráztam, hanem amiatt, hogy a babának lesz baja, vagy hogy nem tudom kihordani, mert nem vártam eleget.Kép
Na de nem ez lett, lett helyette másKépKépKép

Ma végre a helyére kerülnek a cserepek is és végre tavaszig elfelejthetjük az építkezést. Bár nem is tudnánk most folytatni, mert kiürült a pénztárcaKép
Nem semmi lóvé a bővítés sem, hát még egy építkezés. Hülye (kedvenc) sógornőmék meg 5 millából akarnak egy 100m2-es házat építeni, hát ezek sem komplettek. Mi 40m2-t építettünk hozzá, majdnem a felébe került eddig és hol van még a vége!

puszi:
(kótyagos)Melinda
Bnm
 


Melinda!
VoltKép Kitartás, ha a bajodon segítene akkor már megérteKép
Építkezéssel ne is idegesíts, mi jövőre szeretnénk, de már most idegbeteg vagyok.
JobbulástKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Meli!
Tényleg jó nagy lórugás lehet ez a gyógyszer. Viszont ha a tünetek továbbra is fennállnak, én azt mondanám (para ide, para oda), hogy szólni kéne a dokinak.
A vérzés csökkent legalább???

Huncutka: akkor nem vagyok egyedül, aki nem tudja megállni, hogy meg ne puszilgassa a Vigyorbogyóját Kép Még ha fel is ébresztem vele Kép

Építkezés: ne is mondd Kép Mi még el se kezdtük, és fogggalmam sincs, 3-4 év múlva mennyi pénz kell hozzá?? Remélem, legalább a beugróra valót össze tudjuk kalapálni Kép

Pusz

K.

Kép
lujzika
 
 


Bea!
Akkor most ki a gondolatolvasó ??? Kép

Kép
lujzika
 
 


Szerintem miKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát nálunk a reggeliből ebéd lett.


Bea!

Én a múltkor este annyira el voltam foglalva( nem is tudom mivel Kép), hogy az éjszaka kellős közepén akartam csendebn teregetni. Persze tök sötétben. Hát átestem a ruhaszzárítón Kép apa meg jól megdicsért, de úgy hogy piilanatok alaltt még a gépet is kikapcsoltam csak ne morogjon!


Kika!

Kapd össze magad! Kép
Nem sok az ha néha küldesz egy viogyorgó jelet! Kép


Melinda!

LórugásKép Remélem gyorsan rendbe is jössz tőle!

Hugikám!

Öngyilkolászni nem ér! Bár én is azt tenném. De mindig azzal vigasztalom magam, hogy 7 évig nem lehetett, akkor most miért sikerülne megint. CSoda csak egyszer van! A párom szerint meg ha egy üzlet egyszer beindul.... Szóval jövőhéten nődoki, mert eddig csak húztam.

Krisz!

Pusz! Minden rendben? Apának beárulunk, hogy nem teregetsz. Szerintem ha a ti vásárlásotok már rajta volt, akkor nem lehet gond. Reméelm legalábbis.


HAjni!!!!

Ébresztő!

Na mit aludtál ki? mégy vezetni vagy nem? Csak hogy tudjam, hogy hiába koptattam e a billentyűzetet este Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Császáros Csajok,
Ti is érzitek az időjárás változást?Mármint a sebetek érzékenyebb akkro?
K
kika
 
 


Andi, Ez most kifejezetten Neked megy! KépKépKép
K
kika
 
 


Andi!
Hajnit szerintem már apa beiskolázza, azért nem jön Kép Teregetés: már nincs bizonyíték Kép

Már kérdeztem, de nem válaszolt senki: akkor most lesz tali, vagy nem lesz ??????

Kika!
Én nem érzem! Viszont nekem a seb körül még mindig tök érzéketlen a bőröm. Lehet, hogy ez már így marad? Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!
Most próbálom elképzelni, de a röhögésig jutottamKép De te legalább kiteregettél, nekem meg eszembe se jutott, nem baj, most apának kétszer mosott melósruhái lesznekKép

Kika!
Igen, ez állítólag az összes műtéti hegre jellemzőKép Apa bokáját 6 éve műtötték, soha nem fáj neki azóta de az időjárásváltozást ő is megérzi.

Most megyek készülődni, mert temetésre kell mennemKép

Pusz
Vendég
 


Andi!
Láttad már Ritáék fürdőszobáját??? Valami gyönyörű, legalábbis nekem nagyon tetszik, imádom a fát, meg a natúr színeket !!!
K.

Kép
lujzika
 
 


Én sem érzem!

Nekem apa megigérte, hogy felvisz, ha lesz tali! Drága árat kell érte fizetnem. Addig minden hétvégén kettő tepsi süti!
De kikönyörögtem!!!!!

NA megy akiscsaj ebédelni!
A.

JA kika!

Azt elfelejtettem mondani,hogy mindegyiket másik hozzászólásba kellett volna rakni, mert igy lassan haladsz előre! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!
Jó lenne, ha lenneKép Többiek???

Pusz
Vendég
 


Nem öngyilkoltam meg magam, még....

Csak hát be vagyok sz...va. Egyébként nincs túl sok esélye a dolognak, de valahogy fura érzésem van. Majd kiderül Kép

Tali: igen-igen-igen! Én is akarok!

Kika nekem nem fáj, nem érzékeny, és már a bőröm is érzem. Olyan mintha nem is lenne, bár nem is látszik, csak ha nagyon keresem.

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Akkor én is dicsekedhetek??Kép Az én lányom az érti meg, hogy kérem a popsidat, és már emeli is. Aztán a pelenkázón megkérdezem tőle, hogy most mi jön, és már cuppog nagyokatKép Szóval tényleg nagyon okosak már ilyen kicsinek isKép

Hugi,
Vérzéssel kapcsolatban: nem tudom, hogy mihez szurkoljak inkább?Kép De arra emlékszem, hogy amikor Tomci olyan 8 hónapos lehetett, akkor nekem is késett majdnem 10 napot, pedig ok nem volt rá... Lehet, hogy neked is csak ilyen vanKép

Még olvasok vissza, csak ezeket gyorsan le kellett írnom.

H.
nalika
 
 


Lányok!
Van valakinek ötlete, hogy hol legyen? Én tudok egy jó helyet, igaz még nem voltam ott, de a barátnőmék már sokszor, láttam képeket, és nagyon tetszik. Kölyökpark a neve, és ha jól tudom a Régifótin van valahol(Újpest), tehát nem kell a belvárosban parkolót vadászni. Szerzek képeket meg telcsiszámot, megérdeklődöm, hogy mi, mennyi, hol stb. Képek alapján hasonló a hely mint ahol a nyári-babás tali volt októberben. Érdekel valakit? Vagy van jobb ötlet?

Pusz
Vendég
 


Tali, IGEN, IGEN!Kép
Szerintem mindenképpen várjuk be Lujzit! Arra azért gondoljatok, hogy decemberben már baromi hideg lesz úgyhogy a kerthelységek nem jöhetnek szóbaKép
Szóval hol legyen??

A Marcello (Zerko törzshelyeKép) amúgy jó csak szerintem nincs igazából olyan helyen ahova mindneki egyzserűen eltalál.
Nalika Te újpestről jösz, Fifi Mogyoród, Mucska Szeged, Lujzi Berlin-?, Hugi ? a többiek??
K
Kika
kika
 
 


Bea,
nem tudom, hogy oda mennyire lehet babákkal menni? Ha gondolod, akkor apa úgyis arra jár mindennap meg tudja kérdezni...

H.
nalika
 
 


Andi,
Nagy árat fizetsz Te ezért a fuvarértKép
K
kika
 
 


Anna már megin a takaróját esziKép így most el szórakoztatni majd gyüvök.
K
kika
 
 


Andi,
Kép
Szerintem megériKépKépKép

H.
nalika
 
 


Lányok!

Virusírtókat bekapcsolni, mert nem jártam most sehol csak itt és mégis kiütött 10 trójai vírust a gép!!!!!!
Vigyázzatok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mondtam Eszternek a talit! Ő is nagyon örült nekiKép Amúgy olyan kíváncsi vagyok, hogy mit szól majd a többi babához, mert még közelről nem találkozott eggyel sem Kép
A szervezésben sajna innen kicsit nehéz segíteni, de mi el tudunk menni bárhová! Na meg azt kéne még kitalálni, hogy mikor legyen! Végül is nekünk mindegy, de szerintem két ünnep között lenne a jobbik, mert Kari előtt gondolom mindenki sütés-főzés lázban ég! Ugye, Andi??? Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Két ünnep közöttKép
Szülinap, házassági évforduló meg még tali is???Kép Viccet félretéve, nekem is az lenne a legjobb.

Pusz
Vendég
 


Na megyek megkuksizom, mi van a csomagombanKépKépKép Remélem semmit nem vettek ki a vámosok!!!

H.
nalika
 
 


De jó neked!
Én már olyan rég kaptam csomagotKép Pedig szeretekKép Csak ne mindig utánvétes lenne, mert kifizetni már nem annyira szeretem.Kép Apa meg főleg nem, szerinte rajtam gazdagodnak meg a hobbiboltokKép

Pusz
Vendég
 


Bea,
már jön hazafelé a nagynéném, így többet én sem kapok ingyenes csomagotKép
Apának mondd meg ennyi szórakozás neked is járKép

H.
nalika
 
 


Ja, apa határozottan állítja, hogy ma beiratKép Én meg egyre jobban félekKép Lehet, hogy azért, mert lassan meg kell jönnie, és azt érzemKép Mert mi van, ha nem vagyok rá alkalmas és kidobunk egy csomó pénzt az ablakonKép De ez csak a mostani lelkiállapotom, majd remélem változikKép

H.
nalika
 
 


Szia Hajni!

Okos apucid van!!! Kép Ezek szerint ő aludt rá egyet. Te meg csak legyél betojva, annál ügyibb leszel! Kép

Tényleg figyeljétek a gépet, mert a virusírtó kijelzett és írtott egy csómó szemétséget.
Nálam nincs semmi, mert megcsináltam egy nagy ellenőrzést.

Virusmentes napot mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ha tudnád, hogy ez a kis szórakozás mennyibe kerül lehet, hogy apának adnál igazatKép

Igenis alkalmas vagy ráKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Andi,
nekem elég jó a tűzfalam, mindig jelez, és egyből blokkol. De köszi, hogy figyelmeztetsz, mert ilyenkor mindig eszembe jut, hogy frissítenem kell a vírusírtót.Kép

H.
nalika
 
 


Hol van az archíválás felelős????

H.
nalika
 
 


Bea,
nem hiszem, hogy olyan sok lenneKép Bár én csak a hímzés árait ismeremKép Az sem szokott olyan kevés lenniKép Csak jóval több időbe telik megcsinálniKép De talán a lányom szülinapjára elkészülök az oroszlánjávalKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok! Talizni fogtok???------???

Mi köszi jól. A csajok elaludtak. Edina annyira tornászott, és forgott, hogy jól el is fáradt, és belealudt a kaja végébe. De. sétáltunk egy nagyot! ZSófit is megjárattuk, mert nem volt levegőn péntek óta.

Közben csináltam egy rizskohot, kiteregettem, ...

Kika: milyen lett a vargabéles?

Zs.
zerko
 
 


Sziasztok! Talizni fogtok???------???

Mi köszi jól. A csajok elaludtak. Edina annyira tornászott, és forgott, hogy jól el is fáradt, és belealudt a kaja végébe. De. sétáltunk egy nagyot! ZSófit is megjárattuk, mert nem volt levegőn péntek óta.

Közben csináltam egy rizskohot, kiteregettem, ...

Kika: milyen lett a vargabéles?

Zs.
zerko
 
 


HAjni!

Igen frissits,mert trójai virus akart volna próbálkozni egy csomószor. Nem jött össze neki. De másik oldalon nem jártam csak itt. MOst csináltam három ellenőrzést is, de nem nálam van a bibi.
Voltam mondjuk másik topikban is. A szegediben,meg a nyári babáknál. Nem tudom,hogy honnan akaródzott jönni!

Látjátok milyen áldozatot hozok értetek! Apa kemény árat szabott !!!!!! De már ő is kiváncsi, mert állandóan elalszik, mire mellé bújok. Kép
Hogy ki a fontosabb őnálla! Kép KAptok ám majd fejmosást! Kép
KÉt ünnepközt talán nekünk is jobb lenne, mert az ünnep az nálunk , mint tudjátok katasztrófa.
CSak abban bizok, hogy apának nem kell menni dolgozni épp akkor.Mert akkor kiakadok!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nekem 2 külön progim van erre. Az egyik a tűzfal, a másik a vírusírtó.. Csak úgy mertem még anno először is felcsatlakozni a netre, miután ezeket telepítették rá!!Kép
Akkor nyomást kell gyakorolnunk apára, hogy ne dolgozzon akkor??Kép

H.
nalika
 
 


Zsuzsa,
rizskochKép A tegnapi válasz: november, ugye?

H.
nalika
 
 


Apa igéretett tett már csak az alkalmazottakra kell nyomást gyakorolni. VAgyis csak egy fiú kavarhat be, azért lenne nekem jó, hogy a napot minnél hamarabb tudjam. VAn egy fiú aki másodállásban dolgozik még pluszban délután. És vele kell egyeztetnem, hogy aznap mindenképp tudjon jönni! Meg azért nem volna baj, ha nem méteres hó van, mert akkor apának itt kell teljesíteni.Tudjátok, ha elakad valamelyik autó, akkor gáz van. Akkor biztos, hogy nem tudunk felmenni. De remélem ilyen nem lesz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Lehetséges ám, hogy simán a neten keresztül akart bejutni. Ilyen volt már nálam is.
Szóval apa kíváncsi Kép Az jó, mert az már fél siker. Egye fene, azt a fejmosást csak kibírjuk Kép

Hajni!
Jól teszi apa, ha beírat Kép És különben is, miért ne sikerülne??? Nekem is elsőre ment a Kresz is, a vezetés is. (ha belegondolok, hogy akkor még -1987- max. 10e volt az egész, bár arányában az se volt kevés!)
Nálam az volt a baj, hogy vizsga után szinte rögtön jöttem Berlinbe dolgozni. Kocsi nem volt, nem gyakoroltam, pedig akkor, rögtön melegében kellett volna. Akkor még fiatal is voltam, kevésbé besz@ri, mint most! Kép

Most eltűnök egy kicsit, mert nagyon muszáj vasalnom, a lánykám pedig végre elcsicsikált, így most lehet!

Majd jövök, mert ha minden igaz, apa sokáig dolgozik, mert holnap fogadás lesz.

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Nalika: aha, november! Kép

Nálunk NA van. De nem is szívtunk be semmit mellette.

ÉS engem is meghívtok?

ZS.
zerko
 
 


Na sziaszok
Anna most tök nyügi, úgyhogy aki rámküldte a nyügi manóját az azonnal hívja visszaKép Ez annál is inkább kéne mert jön a doki nénink.

Lujzi,
Most éppen kinek főz a párod? És mi finomat?

Vargabéles (nem stíriai) nagyon fini lett, ma alkotni fogok este egy zeller krém levest.
Még 4-ig próbálok jönni.
Pusz
kika
 
 


Apjuk a pc guruKép végre valahára telepített egy routert és feltett két bustert, remélem ez csak elég, nem?
a szlogenünka következő: hackerek kíméljetekKép
K
kika
 
 


Ja és azt elfelejtettem, hogy a fontos anyagok és a munkáink azok a másik internet által nem hozzáférhető gépeken vannak, úgyhogy a hackerek ne is strapálják magukatKép
K
kika
 
 


Szia Kika. A cheten most is éppen belépett KV!!!

Amúgy a dokinéni is talizhat nyügimanóval!

ZS.
zerko
 
 


Help me!!!!

Én nem ismerem ezeket az írókat!
Lujzika!!! Feladat!

Ki írta az alábbi anagrammába bújtatott művet?

PARÁNYI KISEMBER IGAZA

--------------------------------------------------------------------------------

a. George Orwell
b. George Gershwin
c. George Sand
d. George Lucas
e. George Bernard Shaw

Előre is köszi!!!

Zs.
zerko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?