Új privát üzeneted érkezett!

Jajj Babusék, remélem nem lesz nagyobb gond :( Jobbulást!

Nyuszi: én hallottam olyat, hogy valaki kocsiban utazott, és a gyerekének ömleni kezdett a szájából a vér, és csak egy fog volt! :shock: Szóval lehetett a vérzés a fogtól!
Nyirokcsomók sok helyen vannak. Ha nem fix és mozgatható - Johinak ilyen a nyakán van - némiképp fejlődési rendellenesség, ha ez folyton érezhető, de nem gond, ha nincs belőle sok! Mármint sok látszó, dudorodó. Úgy magyarázta a sebész, hogy ez a szervezet szemetese, ha jön egy baci, vírus, akkor itt gyűlik össze aki a harcban alul maradt. Betegség esetén megnagyobbodhat, amúgy meg összébb megy. Mindenkinek van, de kinek jobban, kinek kevésbé kitapintható!
DE lehet sérv is, lágyék sérv. Szerintem mutasd meg gyerek sebésznek, ő tudni fogja mi a gond!

Ja képzeljétek, ma megyek rendőrségre. Pénteken megjelent itt egy rendőrkocsi. Olyan nagyon megijedtem, hogy férjjel történt valami, közben meg egy tértivevényt hoztak. Anno nem tudom emlékeztek e, hogy vettem a pihi széket (zebrás FP) és volt vele némi gubanc (egy hónapot vártunk fizetés után, mire megjött) Hát valami gond lehetett az eladóval és valaki feljelenthette. Remélem azért nem lopott áru :( Meglátjuk! Délre megyek!

Kata
labkat
 
 


Kata: azta! Nem semmi! Sajnálom a tortúrát. Nem is hallottam ilyenről. :shock:

Zsófi: uh, lift kemény lehetett! Benyus nagyon-nagyon ügyes!

Nyulasz: krimplistészta fejenként 100 g ment le, látványban, mintha semmi sem lett volna. Hiába próbáltam még egy-egy falatot becsempészni a szájukba, köpték kifelé.

Babusékról tud valaki valamit?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, jaj szegénykéim! Sok-sok gyógy és szerencsepuszi megy Nektek!

Nyuszi, ügyes voltál éjszaka! Talán jó lesz ez hamarosan.
Függő vagy? :lol: :lol: :lol:
Bocs, hogy nem reagáltam eddig, sajna nem megyünk most (ami ugye Nektek jobb), hogy később össze tudjuk-e hozni, az még kérdéses.
Kérdéseidhez én sem tudok okosabbat, mint a többiek, sőt.

Zsófi, nagyon ügyes Benyus!!!!!!! Én már kevéssé vagyok lelkes, mert Míra is kb 16 hósan kezdett el szólni, de még mindig csak ott tartunk, hogy szól kaki előtt, el is húz a wc-re, de produkálni nem produkál. Sőt, olyankor benne "ragad", örülök, ha aznap még kijön. Pedig azt hittem, ekkorra már szobatiszta lesz. Bár Nálatok minden gyorsan ment eddig, lehet, hogy ez is pikk-pakk meglesz.

Tegnap pont ebből adódott egy hatalmas baklövésem; Míra egész nap mondogatta, hogy kaki, és húzott többször a wc-re, persze produktum semmi. Este még mindig ment a lemez, így a további kinlódások elkerülése végett kapott egy kúpot. Na innentől kezdődött a kanossza. Fél órán keresztül ordított. Volt egy sejtésem, hogy a kúp teszi, de azért ekkorra már fel kellett volna oldódnia. Na vagy segítenie. Beleraktam a kádba, hátha a meleg víz jót tesz. Bevált. Mikor eresztettük le a vizet egészben találtunk rá a kúpra :shock: Hihetetlen nekem, hogy nem oldódott fel. Kaki is csak ma reggel volt. Szegényt nagyon megkínoztam :oops: :cry:

Lányok, Tigriskéékről tud valaki? Ezer éve nem jelentkezett :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

sziasztok
Megjöttünk mi is, szokásos fáradtság most is megvan
hazafelé útba ejtettük a heim pál nőgyogyit, megtörtént a "beavatkozás"
Nagyon kedves dokinő volt,
azt mondta, hogy időnként nézzünk vissza, tehát újra összetapadhat
és azt is elmondta burkoltan, hogy a háziorvosok védőnők nincsenek a helyzet magaslatán (tisztelet a kivételnek)
nem kell ilyen esetekben őket zargatni, hanem egyből hozzá menni

Babus: remélem nincs komoly baj, nagyon sok gyógypuszi, jelentkezz ha tudsz

Nyuszi kitartás
én a fogtémához nem tudok hozzászólni, nálunk még alig van
és a másik dologhoz sem

Timi: akartam kérdezni Tőled, hogy uszópelust milyet használtok, vagy mire kell figyelni vásárláskor vagy az csak 1 féle van?
még nem voltunk usziban velük, és 2 hét múlva megyünk

Törpi: szegény Míra jó hogy legalább másnap már reggel volt eredmény

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kaptam sms-t Babustól. kórházban vannak Tamival, ugyanaz a baj,mint ami Laluval volt decemberben.
vovanda
 
 


Vanda: köszi a hírt Babusékról!

Szegények! De jó lenne, ha hamar rendbe jönne Tami!

Móni: nekünk spéci úszógyatyánk van, de az úszópelusok is nagyon jók. Nekem van is a szekrényben talán egy csomaggal, megnézem mekkora méret és elpostázom neked ha gondolod, de nem ígérek semmit, amíg meg nem néztem!

Nekem ma nincs valami jó napom. Épp az imént tört ketté a futópad alattam. :( Holnap vihetjük vissza, szerencsére cserélik azonnal, pedig nem tegnap vettük. De azért ez elkeserítő, hogy októberben vettük és ma kettétörik -szó szerint! Oké, hogy "olcsó" volt, de akkor is többet kéne bírnia, ráadásul azért a 72 kg nem az a súly, amit ne kéne évekig elbírnia. Mondjuk remélem, hogy hetekig sem kell ennyit bírnia, mert fogyok.

Hanga ma nagyon nyafka. Egész nap tutul, Alexa meg olyan kis tündérmanó, egész nap szépen eljátszik, ha kérek valamit, azt megcsinálja, ha rászólok valamiért szót fogad.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: 4-9 kg-ig, úgyhogy szerintem ebből már kinőttetek. :( Ez DM-es, szerintem az a legolcsóbb és teljesen jó. De ha gondolod szívesen elküldöm, mert csak itt foglalja a helyet. Vagy ha kell valakinek, ismerősnek az szóljon ám!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana: Nona Phan tetszcsík, de biztos sok féle van.

Babuséknak jobbulást, én már csak tudom, milyen nehéz lehet most...

t-pk
 
 


Sziasztok!

Babus,remélem mihamarabb hazamehettek!!!

Lkata,hű,azért durva lehetett,hogy annyira vérzett a fog,én biztos nagyon megijedtem volna :shock:
Mi volt a rendőrségen?Emlékszem még,hogy mennyit vártál a pihiszékre.Szegénykém,gondolom először összeszorult a gyomrod,hogy miért jöttek.

Zsófi,de ügyes B,hogy szól a kaki miatt :D
Lift :shock: Jesszus!

Timi,na ez megnyugtató,és ennél sokkal többet vagy kb ennyit szoktatok enni?

Futópad :shock: Nekünk is van,de még apa 100 kilóját is bírta :roll: Mondjuk szerencsém volt,mert 5 éve a cafetéria keretében egészségpénztári számlára is kértem pénzt,és így elég jót tudtunk venni a decathlonban,hogy nem került semmibe,de asszem ezek 130 kilóig vannak,és gondolom az olcsó sem volt annyira olcsó :roll: Szerencse,hogy kicserélik!

Reméljük ma Hanga is kisangyal lesz :D

Törpi,jajj szegénykém,de mi lehetett a kúppal? :shock: Nem te tehetsz róla,annk segíteni kellett volna,nem kínozni.Glicerines kúp volt?Hűtőben tartottad?Vagy mi lehetett?

Móni,simán usziba mentek,vagy nyaralni?Nekünk volt dm-es,és huggies is,talán utóbbi kicsit jobb.
Nőgyogyi rendes volt akkor,és vinned kell máskor is,vagy te otthon tudod ezt kezelni?

Tigriskéről én sem tudok semmit,gondolom lányok beindultak,és nincs sok ideje melletük.


Lányok,ez a hugyuti vacakság mitől van?Tesztcsíkra rá kell pisilnie,vagy hogyan működik?
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyulasz: ennyit szoktak enni nagyjából. Akkor most pakold el a mérleget szépen!

Tigriskét én is hiányolom, tényleg nagyon régen volt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,okés :lol:

Lányok,ha valaki akar homokozót venni akkor a lidlben most egész jót láttam,12ezer forint,igaz csak 1x1 méteres de van teteje,ami le is engedhető,meg fel is húzható.Mindjárt megkeresem a linket.
Vendég
 


Vendég
 


Hű, ez tök jó! Na, megmutatom Gézának, ha felébredt! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ja nekem is tetszik,csak félek kicsi lenne a két gyereknek :roll:

Ja,itt van kép is,meg leírás:
http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/58_23408.htm
Vendég
 


Nem tudom, szerintem elférnek benne ketten. :?

Hihetetlen, amikor én korán felkelek, mert nem tudok aludni, akkor ezek alszanak sokáig. Az előbb mentem be kelteni. Amikor én aludnék, akkor már 7-kor kukorékolnak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


csak gyorsan a homokozóhoz. Nekünk ilyen van, nem éppen nagy, de azért még elférnek. Bár Emma a peremen ül, és bizony már volt róla hátas. Én most akarok csináltatni egy nagyobbat :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Pelenkainfokat köszönöm, közben apa boltban járt, és vett liberot
majd meglátjuk milyen lesz
A sógorék nyertek 4 személyes velnesz hétvégét, és oda megyünk velük gyerekestől mindenestől jövő hétvégén
Babus: remélem mielőbb kijöttök nnagyon sok gyógypuszi Nektek

Zsófi: ényleg a liftes sztori nagyon gáz, én is attól rettegek mindig, hogy beragadok, mert én is meg akarok fulladni a liftekben, ráadásul tetőn lakunk 10.en

Réka ma extra nyűgös, tegnap is esett kelt, már meg voltunk ijedve tőle

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpilla: kicsinek találod a homokozót? Én is ilyet akartam venni, már tavaly is néztem, aztán akkor még nem vettük meg.
Néztem több helyen és máshol sincs nagyobb, csak csináltatni lehet, kértem is tavaly árajánlatot, ha jól emlékszem 25.000 körül mondták a talán 120-130 (kb.) széleset.
Én azt hittem elég lesz itt az udvarban :oops: , hát akkor lehet átértékeljük...

t-pk
 
 


Nyulasz:
elvileg húgyúti fertőzést - ha nincs semmilyen anatómiai eltérés, ami pedig előfordulhat-, akkor a lányok alapból a "normál" anatómia miatt, azaz a kaki odakerül a puncihoz és felmegy a baci a vezetéken és gondot okoz.
De lehet úgymond szájon át is kapni - ha jól tudom- pl ha le van már valamiért kicsit gyengülve az immunrendszer.

Tesztcsík: vizeltbe - sterilbe- kell belemártani, de mi ezelőtt pl úgy néztük meg -persze ez nem helyes, de gondoltuk, ha baj lenne és kimutatna valamit, akkor majd csinálunk rendeset is- szóval egy papírzsepit beletettem a pelusba, mikor pisis lett, kivettem, szétnyitottam és rányomtam a tesztcsíkot. De másnap zacsit ragasztottunk rá és abban néztük meg...

t-pk
 
 


T-pk, nem kicsi ez igazán, de ugye a gyerek szeret beleülni. Nem úgy, mint a képen, a peremen csücsülve, hajladozva. Kettő gyerek meg már sok bele, szerintem. Ha mindkettő a peremen ülne.... na de annak meg az a veszélye, amit írtam, hogy Emma már PostabankMaci módjára dobott egy hátast. Igazából nincs szükségem egy agyrázkódásra. :?
Igazából én azon nem gondolkodtam, hogy mennyibe kerülne csináltatni, mert mind a mi, mind anyumék építkezéséről rengeteg faanyag maradt meg, abból simán össze lehet hozni. Na de ez a tető viszont tényleg isteni dolog, amit már nem tudnék megcsinálni magam. Jól védi a homokot az illetéktelen mancsoktól, kakiktól, meg isteni volt most januárban is, amikor azok a 15 fokok voltak, csajok beletelepedhettek, mert nem lett vizes a reggeli párától, esőtől.
mi amúgy tavaly kaptuk 1 éves szülinapjukra, anyumék kettőt akartak venni nekik, de párom lebeszélte őket róla. Én most már bánom :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


És kettőnek van értelme? Egymás mellé rakva, akkor nem tudnának benne együtt játszani?

Egyébként van alja, vagy csak egy keret?

t-pk
 
 


hát nem biztos, emberem is ezért mondta, hogy elég egy. Bár mi esetünkben lehet, hogy jobb lenne, ha kicsit messzebb lennének egymástól, mert Míra szeret rombolni, és sajna nem csak a saját művét, meg elég szeles helyen lakuk, múltkor is, ahogy az egyik szitált, a másik nyalta be :? . Na meg nem igazán együtt játszák még ezt, inkább csak lesik el a másiktól, hogy az mit csinál. Később azonban már lehet, hogy jobb a nagy közös homokozó.

Alja sajnos nincsen, mi egy fóliára tettük az egészet, de nem a legjobb megoldás szerintem, csak átmenetinek képzeltük. És hát a csavarok, szegek mennyiségét sem ítéltük elegendőnek, de hát ez legyen a legkevesebb. Amúgy iszonyú jó ez a csörlős megoldás, én nagyon szeretem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na van új netünk, pöpecül megy, hátha ezentúl gyakrabban tudok jönni... :lol:
Babusékra továbbra is gondolok. Remélem ír, amint hazamentek.

Kata, köszi a tesztcsíkot. Lehet mi is beszerzünk egyet. Ez a puncikitörlés amúgy is nagy parám, pláne, hogy Ajsika sose engedi rendesen. Úgy félek, nehogy vmi baj legyen. :(

Homokozó: Én is néztem ezt, nem tudom, miért nem tudták 20 cm-vel szélesebbre csinálni, akkor egy másodpercig se gondolkodnék.
De akkor a kupaktanács szerint ;) végülis jó dolog, és elég egy belőle? Ez a végső döntés? Gyorsan kell határozni, mert csütörtöktől akciós. :roll: :)

Törpi, és a tetőt légmentesen (idézőjelben persze) rá lehet ereszteni a keretre / homokozóra? Úgy értem, a macskák nem tudnak alábújni, ha nagyon akarnak?? Nekem az UV szűrő nagyon szimpatikus, ezt ma már egy fa lombja se tudja hozni ugye... Így meg nem is kell fa alá tenni, ki lehet tenni a fűre is. Ha fűre teszed, úgy meg agyrázkódás sincs, ha véletlenül dobnak egy hátast (nálatok betonon van? :roll: ).
Hú, másik arcába szitálás is jó lehet... :shock: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, nem tudom egyértelműen azt mondani, hogy jó a méret. Valóban hiányzik kb 30-40cm, hogy azt mondhassam, ez az igazi. Ha nem ülnek bele, akkor viszont ez is elég. De ez nem hiszem, hogy rajtad múlik. Én hiába ültetem ki Mírát a peronra, visszaül. És sokszor Emma megy bele utána, na olyankor nincs hely rendesen lapátolni, játszani.
A kertünk még mindig ramaty állapotban van, és nem tudtuk volna a végleges helyére tenni a homokozót, ezért a teraszon hagytuk. Onnan könnyebb lesz költöztetni. Ezért sajna aranyom a járólapon koppant. Szerencsére volt sapi rajta.
Cica alá nem fér, az tuti. Hacsak egy, max két centin be nem képes préselni magát. Felénk nem ilyen kamikázék a macskák.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Ja, nekem mindkét csaj befeszít, egyik sem engedi rendesen kitörölni. Én is parázok. De állítólag a para nem tisztít :wink: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nálunk volt egy macska, 3 centinél tuti nem volt nagyobb rés a garázsajtó alatt. Hát az a macska rendszeresen bepréselte oda magát, :shock: :shock: :shock: a fele bundája meg kint maradt, az ajtó alján... A kis hülye, ennyire szeretett bent aludni. ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Befeszítés: remélem megunják előbb-utóbb, és hallgatnak a szép szóra.... :roll: :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Jó reggelt!

Szerintem kicsi két gyereknek,pont amit a Törpi ír,hamindkettő beleül,akkor már alig marad hely :(

Találtam 120x120 ast,de nagyon drága,50ezer,ha jól láttam :shock:
http://www.fahomokozo.hu/homokozotetovel/

Akkor már inkább kettő ebből :roll:

Móni,vannak ilyen nyügi napok :? Jó az új vonalzód :wink:

Babusékról nincs hír?
Vendég
 


A fene,most olvasok egy hirdetést,hogy "néhány alkalommal használt homokozó,mert az öntözőrendszertől mindig vizes lett". Szóval asszem mi a játszótéren fogunk homokozni...
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyulasz : nagyon tuti ez a homokozó, jó drága is, de elmentem az oldalt, mert K. lehet, hogy megcsinálja.

Rana: az a macsek nem volt százas! :lol:

Na, az enyémek nem feszítenek be, úgy szétdobják a lábukat, hogy csak na, szerintem gumiból vannak, mert közben a fülük mellé is rakják. :lol:

Futópadot természetesen nem cserélték ki, még a szervizelést sem akarták intézni, aztán a sarkamra álltam és kinyitottam a szám. K-ra nem lehet ilyet bízni, mert olyan kis "jajnehogymegbántsakmásokat" (kivéve, ha rólam van szó). 2-3 hét a javítás. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,sajnálom,hogy nem cserélték,remélem jól megjavítják!

Arra én is gondoltam,hogy esetleg apa is meg tudja csinálni,ráadásul azon az oldalon részletes összeszerelési útmutató van,ahol simán látszódik,hogy mi kell hozzá...aztán lehet érdemes 150x150-est csináltatni.Aztán majd el is tudjátok adni :lol:
Vendég
 


Nyulasz: K. azt mondja, hogy az anyag hozzá 25 ezer. Így viszont nem éri meg, ha meg kell venni az anyagot, akkor már inkább az aldis.

A futópadban csak az bosszant, de nagyon, hogy kezdtem belejönni, talán fogyni is. Kint meg nem merek futni, mert a térdem legutóbb is totál szétment, menni sem bírtam. Most azon töröm a fejem, hogy mit csinálhatnék, amíg nem tudok futni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,akkor 2 aldist összenyitni? Futópad tényleg bosszantó.

Noémi reggelre tiszta takony lett,már 4x szívtam az orrát.Bada is elkezdett tüsszögni,de még nem taknyos.
Vendég
 


Nyulasz: sajnálom takonyt! Hát én úgy vagyok a homokozóval, hogy elég lesz egy is, nem bonyolítom túl. Meg szerintem Hanga nem lesz az a nagyon homokozós típus, tekintve, hogy ha kint piszkos lesz a keze, akkor feltartja és úgy közlekedik, mintha pisztolyt szegeznének rá. Utálja, ha a kezére kerül valami. Aztán lehet, hogy jó nagyot tévedek-nem először, de nálunk majd akkor lesz homokozó, ha kinövik a mindentaszámbaveszek-korszakot, mert még mindíg nagyon durván nyomják, résen kell lenni. :lol:
Ja, kajához akartam neked mondani, hogy nekünk mostanában a maszkabál nagyon bejön, ha közben nézhetik. Csak tátognak, ha közelít a kanál és nyelik a kaját. :D

Mi ma sétáltunk egy nagyot, mert innen bentről nagyon szép időnek tűnt, de annyira fújt a szél, hogy majd lefagyott a fejem. Alexa is nyafogott már hazafelé, mert persze a kesztyű nem kellett a kezére és jól átfagyott. Hanga szépen eldugja, ha már a kesztyűt nem viseli el, de Alexának mindíg fontos mutogatni valója van. Remélem nem fázott meg!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: mi biztosan nem oltatunk influenza ellen. Krisztián beoltatta magát, amikor születtek, egy éven keresztül havonta - 2 havonta beteg volt, előtte meg azt sem tudta mi az a nátha. Soha nem volt beteg, csak az oltás utáni évben. Én meg eleve nem vagyok oltáspárti. :?
Krisztián kínlódott az etetéssel, kénytelen voltam elárulni neki a taktikámat, de őt eleve szivatják, mert nagyon ritka az, hogy ő etet. De a GyésM is bejövős. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kicsit megnyugtattam magamat, hogy ha nem csak Ti anyukák, hanem az apukák is csinálják, akik nem olvastak minket, akkor nem tőlem van a kaja közbeni tv-zős taktika. Ugyanis nagy szívás, így 2 éves kor felé. Pavlov-i reflexként szállnak be a székbe és már lökik is, mit akarnak nézni - mondókák, nyuszi, babákat, Babócát, apartalatt... és ez még otthon nem is akkora baj, bár nem tudom, hogyan fognak így valaha is velünk enni az étkezőasztalnál. De ha vendégségbe megyünk, ugyanez a műsor. Nagyinál is dvd-t tetetnek be, és máshol is ezt szeretnék. De nem mindenhol van az étkező közelében egy tv. Akkor viszont 3 perc alatt pattannak fel, otthagyják a kaját, és semmi áron nem lehet őket visszacsalogatni :?

Nyuszi, sajnálom a náthát, remélem hamar elkopik, ebben a becsapós időben nem nehéz megfázni.
Naggyon jó a homokozó, köszi, szerintem mi megcsináljuk, mint mondtam, nekünk faanyagot nem kell venni, úgy meg már nem húzos. A leírás meg rengeteget fog segíteni. Anyám, apósom nagy ezermester, tuti összedobják.
Ja, és mivel nem tudtak kutat fúrni a telkünkön, mert rosszul gyűrödik, így öntözőrendszerünk sincsen.

Timi, a fenébe ezzel a paddal! Mi az, hogy nem cserélik :evil: Még jó, hogy a sarkadra álltál és legalább megjavítják. Addig akkor pause? :? Max valami más mozgás, pl egy kis torna, hasizmozás a manókkal a hasadon. Engem mostanában úgy edzenek, hogy dobálni kell őket. Mit ne mondjak, érzem a hasamat :lol:
Emmám olyan, hogy azonnal nyafog, ha koszos lesz a keze (szerintem ezért is tud olyan gyönyörűen enni egyedül, tisztán), de a homokozót szereti. Leporolja a kezét, ahogy tanítottam neki, aztán a nadrágját is, és már mehet is a móka tovább máshol. De szeret benne ücsörögni.

Zsófi, túl egészségesek a majmaid? :lol: :lol: :lol: :lol:

Délután megyünk személyit csináltatni a lányoknak, hogy ki tudjunk menni velük Ausztriába. Persze, hogy Míra ma szerzett a homlokára egy szép hosszú karcolást, Emma homloka közepén pedig egy szép 5ft nagyságú sárga-lila folt éktelenkedik, mert legújabban a hiszti velejárója, hogy döngöli a fejét a földbe. Ennél azért az mégiscsak jobb, amikor beront a sátrába, vagy elrohan a hátsó szobába. Aztán előjön, ha lenyugodott.
Ja, olvastam Vandát is, aki esetleg lemaradt volna, belinkelem, én jókat röhögtem, sok ismerős momentumot találtam:
http://bezzeganya.postr.hu/bolcsinaplo- ... -az-eletem

Ha valaki kap Babusékról infót, ossza meg velünk feltétlen.
Nyuszi, a régi nagy ikres topikban sem írt senkinek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 



t-pk
 
 


Törpi!
Nincs hírem, de kértem, hogy jelentkezzen. Remélem, gyógyulnak szépen.
vovanda
 
 


Vanda, köszi! Akkor olvastad, roppant jól szórakoztam rajtatok, annak meg különösen örülök, hogy Ti is magatokon. Még ha kínotokban is :? :lol: Tök várom a hétfőket! Van egy barátnőm, aki ugyanígy volt, heti gyakorisággal írt magukról, de mikor megérkezett a második poronty, egyszerűen már nem volt kapacitása, örült, ha havonta össze tudott rakni egy szösszenetet. Te meg három gyerek mellett! Még mindig változatlan, minden elismerésem!

Itt ücsörgök puccparádéban, csak a gyerekeim nem akarnak megébredni. Fél4-re van időpontom. Nem tudom ilyen rövid idő alatt összekapni őket és még a városba is bejutni. Ja, autó szervízben, apa időzítette az évest. Após fuvaroz, remélem ő is hamarosan landol.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Melcsiék jobban vannak,kap a kicsi lány ab-t vénásan,még picit lázas. :wink:
szotyo
Kiskőrös
 
 


Szotyó megelőzött. Babusék javulnak, vénás AB-t kap Tami, holnap vérvétel és pisinézés, láza már nem olyan magas. Ugyanaz van vele, mint Laluval volt decemberben. Gyógypuszik innen is!

Törpi: na Hanga viszont disznómód eszik, sőt! Egy egész disznócsorda nem képes olyan mocskot szétkenni, mint ő. És persze amit a kezével széttrancsíroz, azt rázza le róla. Falat is gyakran mosok. :oops: Sikerült a személyi? Mennyibe kerül nekik? Mi kell hozzá?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: más mozgás: nem vagyok hozzá elég kitartó és nagyon el tudom lazsálni a tornát, a futópaddal meg lépést kell tartani, mert különben nagy pofára esés lesz. :lol: Ma délelőtt gyors gyaloglás volt kb. 32 kg plusszal (gyerek+babakocsi) és hazafelé van egy frankó emelkedő, ott egyedül is lógni szokott a nyelvem, mire felérek.


Nyulasz üzeni, hogy a DM-ben akciós a dobozos Pampers!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


kĂśszi csajok irni nem nagyon tudok olvasni nĂŠha igen puszik

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Eszti megelőszött, épp akartam Babusékról híreket hozni.

Törpi!
Olvasgasd a többi posztot is, ha a nagy piros Bezzeganya feliratra kattintasz, bejön az összes. Vannak hasznos infók is, meg igaz, nagy hajtépős viták. :D Ja, és a lényag az Off-topik, reggelente ott kávézik a fél banda.
vovanda
 
 


Babus de jó hogy javul Tami, mielőbb gyertek haza

Timi nem semmi hogy egy futópad szét tud törni egyáltalán, és hogy még csak megjavítani sem akarják.....
Viszont olyan nagyon dícséred, lehet én is elkezek futni ha tényleg olyan jó,
nekünk bent a munkahelyen van egy, főnök vette a csajoknak, (meg magának) hogy mozogjanak ha van kedvük, meg erejük, meg idejük
lehet majd bejárok, ugyis mindig hiányolnak :oops:

Tudom ez már volt téma meg lehet uncsi, de légyszíves írjatok uzsonna-vacsora tippeket

Nyuszi én is lemértem, hogy mennyit esznek lányok
tegnap krumplistészta volt ez adta az ihletet a méréshez, mert írtad hogy azt szeretik
80gr volt, abból kb 60-at Réka evett meg

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,car lehet,hogy mindent a szájukba vesznek.Remélem hamar felhagynak vele.Enyémek soha semmit,mindent hoznak oda,akár szösz,akár ebédből megmaradt tésztadarab az asztal alól,amit nem vettem észre.
Maszkabált és gy és m-et enyémek is szeretik,de az asztaltól nem fogják látni a tv-t,meg a nappalban most ki is van iktatva a dvd,mert még nincs kész az új szekrénye,és addig a tv is egy ideiglenes helyen van.A szobánkban szokták nézni,de ott meg nem kajálunk.

Idő itt is szépnek indult,aztán jeges szél kezdett fújni,de a taknyosság miatt nem is mentünk volna ki.

Zsófi,reméljük semmi nem lesz szuri után!
Én nem vagyok oltás párti,életemben egyszer adattam tavaly,de még nem tudom őket fogjuk-e oltatni :roll:

Törpi,sajnálom,hogy nem lett kút :( Majd kérünk képet ha meglesz a homokozó :D
Ausztriába síelni mentek? :roll: Kérd meg,hogy montírozzák a fotókat :lol:

Zsófi,telók :lol:

Móni,nem uncsi a téma,sajnos én is újra meg újra megkérdezem...uzsi-vacsi:halrudak,májkrémes vagy sonkás vagy tojáskrémes kenyér,virsli,tejpép,ebédmaradék...kb ezeket esszük,illetve hol ezt,hol azt.
Köszi a mérést,szóval ketten 80 grammot ettek?És kb ennyiket szoktak mennyiségre,vagy ez most kevésnek mondható?Mondjuk fél évvel fiatalabbak vagytok :roll:

Ja lányok,pampers 6000 a dm-ben,ma jöhetett,mert volt bőven.

Babus,Taminak gyógypuszik,szegény Lalu is biztos nagyon hiányol titeket,remélem nemsoká hazamehettek!

Vanda,majd beleolvasok én is,csak mindig elúszok,lassan megint nekiállok teszveszezni,persze csak vásárolni,mert eladni még annyi időm sincs,de érdekel az írásod nagyon!
Vendég
 


Jó reggelt!

Azt hittem lassan mellényre cserélhetjük az overált,de látom még a szánkót sem kellett volna elrakni :shock:
Vendég
 


Jó reggelt!

Brrrrr, úúúúúúútálom a havat! :twisted: Nem bírom én már ezt a hideget! És ma is mennem kell postára, pedig nem szívese dugom ki az orrom.

Nyulasz: ebédhez laptopról játszom a maszkabált. :wink: Ja, nagy mázlista vagy te, mert a pampers mától akciós. Nem is értem, miért pakolták ki a camponában! De jól csinálták, meg te is, hogy arra jártál! Én is félre rakattam két dobozzal Battán, k. munka után elhozza. :D


Ma valahogy nem bírtak aludni a lányaim. Hangához 6-kor mentem cumit adni, de nem kellett neki, játszani akart.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,én is útálom már a telet...sajnálom a hajnali kelést,és nem is aludt vissza Hanga?

És hol a laptop,odarakod az asztalra? :roll:

Mi éjjel szokás szerint keltünk,orrot szívtam Noéminek,aztán evett,és azóta alszik.Bada már dumál fél órája.
Vendég
 


Már csak 1 hetet kell kibírni és jön a jó idő :D :D

Timi: jól megy a bolt :lol: mindennap kell postára menned :lol:

Nyuszi: Bada ilyenkor nem ébreszti fel Noémit? enyémek azonnal kelnek egymás mukkanására

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,nem mindig,de néha együtt dumálnak,de van,hogy bemegyek 3/4 9-kor,és Noémi még alszik,betakarom,és már félig át is pelenkázom Badát,mire felébred :lol:

1 hét?Azt már féllábon is :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?