Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!

Miért gondoltad meg magad? Az árak miatt vagy más miatt?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem igazán szoktam határozatlan lenni, de most nagyon az vagyokKép Nem vagyok benne biztos, hogy nekem erre szükségem van-e egyáltalán... Pedig apa holnap be akar íratni.

H.
nalika
 
 


Hajni!

Apa jól teszi, hidd el!
Miért ne lenne szükséged 3 gyerek mellett? NEm kell apára várni, hogy vigyen, és könnyebben mozogsz. Tudom, most jön az, hogy jól el vagyok és a buszon is szöveg. Ezt most csak hiszed! Utána meg apa felkötheti a gatyót, hogy legyen másik autó is.Kép
A lényeg, hogy ne parázz az úton. Én baromi félős voltam amikor jártam. HA esett az eső egyszerűen nem mentem vezetni. Mert tudok én még a tócsákra , ablaktörlőre figyelni? 10 éve vezetek balesetmentesen városban és országuton a kispolskitól teherautóig mindent!
HA nem hősködsz, hanem tudod a korlátaidat, akkor nem lehet baj.
Nem arra kell figyelni, hogy úristen baj lesz. HAnem hogy megtudod csinálni! Hidd el , hogy sokat könnyitenél magadon, amikor már 3 fele kell rohannod.
Tessék neki vágni! Belevaló csaj vagy! Ne parázz. AZ elmélet az pár óra alatt megtanulható, ha nem a könyvet bújod, hanem a teszt könyvet. A lényeg a vezetés, az meg menni fog!!!!!!! Oktató kérdése! Nyugodt oktatót jkeress és nem lesz baj. Általában a parásoknak sikerül elsőre. Láss engem. Szeged legszemetebb vizsgáztatójánál vizsgáztam. A többiek kiíratták magukat. MINDENKI!!!!! én meg szépen átmentem. Vágj bele!!!!! CSak a lényeg, ha meg van a jogsi, akkor ülj autóba rögtön és gyakorolj, menj, mert ha nem akkor kárba veszik az egész.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Milyen helyes kis litániát írtál nekemKép
Már folynak össze a szemem előtt a kérdésekKép Nem fogok tudni sose elindulni, meg ilyenekKép Valszeg az a baj, már megfigyeltem, hogyha nagyon el akarok indulni, akkor nem tudokKép Ha meg oda sem figyelek sokkal jobban megyKép Azt nem tudom, hogy apa hogy használja a tükröt, mert én semmit nem láttam máig benne??? Most állítottuk be, hogy lássam is a kocsi hátulját. Igaz, ő egész nap vezet, ráadásul belső visszapillantót sem használ..
Egyébként már néztem, viszonylag öreg oktatók vannak a SuzukinKép
Majd még alszok rá egyetKép

H.
nalika
 
 


NA látod! Ezt mondtam neked, hogy jobb ha nem tanulsz előre a vezetésből, bár lehet, hogy apával nem értünk egyet.
A tükröt csak ha már gyakorolsz akkor fogod használni. HA vigasztal nekem is csak sokáig sminknek volt. Egyszer meg azon vettem észre magam, hogy használom őket és nincs is nálam fésű stb...
Te ne apához hasonlitsd magad, aki öreg róka a vezetésben.
Én sem használom a teherautón a belső visszapillantót, mert csak a dobozt látnám, azt meg minek! Kép
Fel a fejjel, menni fog. A hasznos oldalát nézd! Mehetsz a gyerkőcökkel kényelmesen többfele is, nem kell apának könyörögni... stb.
Egyszóval: amit érzel egy egészséges izgalom az ismeretlentől!!!! HA láttál volna tanulónak akkor halára röhögted volna magad. Tuti!
De ha nem volna jogsim belepusztulnék!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem akarom apához hasonlítani magamKép Transportert vezet napközben, így ott felesleges a belső visszapill., mostmár a Suzukiban sem használja..
Az a helyzet, hogy nálunk nem kell apának könyörögni, hogy vigyen el bárhová, mert szívesen jönKép Sőt meg lenne sértődve, ha valamiből kimaradnaKép

H.
nalika
 
 


Hajni!
Andinak teljesen igaza van! Nekem is sokkal jobb lenne, ha vezetgetnék, sokkal több helyre el tudnék én is jutni, és nem kellene apára várni a bevásárláshoz. Mondjuk, lehet, hogy többet is költenék Kép

Andi!
Belőled meg nagyon jó pszichomókus lenne, nem mondták még??? Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Feladom! Kép

NA nem győzködlek tovább, de hidd el , hogy jó lenne!
Mostanában mi is apával megyünk mindenhova. Imádom, bár néha idegesít! Főleg vásárlás közben. Valamiért nem ugyanazokat nézegetjük Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Köszi!

Te jössz én feladtam,mert azt fogja hinni Hajni, hogy összebeszéltem Hugi apujával! Kép És nekem is onnan lesz laptopom! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Jó, hogy mondod, nekem is kéne egy Kép
Jut eszembe, a lejárt jogsim is a papírok közt volt Kép Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni!
Mi itt agitálunk-agitálunk, te meg eltünsz???
K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Megcáfolom amit irtálKép pont azért költesz többet, mert csak ritkábban jutsz vásárolni.Akkor aztán mindent!
Most én is így vagyok, mert enyém apa mindig jönni akar. Régen bezzeg......... Beültem és mentem akár minden nap. Szépen megfogdostam mindent, aztán rájöttem, hogy nincs rá szükségem.
Most hogy együtt járunk apa hülyének nézett. A múltkor kivettem egy plüss zörgő játékot a lánynak a polcról. Apa azt hitte, hogy csak úgy hirtelen az első játékot megveszem. Szépen végig játszotta Anna az árúházat, amikor meg a végére értünk, akkor szépen visszaraktam. Már úgyis megunta! Mondjuk csak simizte, nem volt a szájába stb. Hát én ilyen hülye vagyok. De azért van játéka szegénykémnek! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Te pihenni jössz vagy ügyintézni? mert ennyi papirt elinztézni két ünnep közt! Hát felkötheted a bugyót! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem tűntem el, csak tesztelekKép
Most valami debreceni oldalonKép Ott témakörökre van osztva az anyag.
És már nem nagyon olvasgatom a könyvet, csak majd a műszaki részt kell.

H.
nalika
 
 


Hajni!

Belevaló csaj vagy! De tudod ám azért a tanfolyamon is tanulsz valamit. Holnapra nem kell tudnod az egész anyagot.
Egy tipp: általában( persze nem mindig) a leghosszabb válasz a legjobb, mert a rendelet bonyolultan fogalmaz. Kép Tanácsolja neked egy régi Közlekedés Felügyeletes dolgozó.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szoktam figyelniKép Na meg persze nőből vagyok, így vannak megérzéseim isKép
Ja, és elég sokat ültem már apa mellett a kocsibanKép Ja kérem ütöttünk mi már el sast isKép

H.
nalika
 
 


Apa nem repülőt vezet véletlen? VAgy ez egy sétikáló sas volt? és nem tudta, hogy hol a zebra? Beíratjuk kreszre akkor Kép Vagy már csak az emléke él?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na tesztelj szépen vagy inkább aludj egyet, hogy okosan dönts!
Szép álmokat én bebújok apa mellé.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tavaly, amikor paprikáért mentünkKép (tavaly sas, idén a borult kamion) felszállt az út széléről a sas, neki a kocsinak, még jó, hogy apa egy kicsit elrántotta a kocsit. A gumirészen ott van a nyoma, de hálistennek nem nagyon látszik...
Szóval azért ilyen nem mindenkivel szokott ám megesniKép
De utána nem találtuk, biztos nem lett semmi bajaKép

H.
nalika
 
 


Jó éjt mindenkinek!!!!

H.
nalika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Mi már fennt vagyunk Kép

Cora után jövök!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Andi grat. az aranyhoz Kép vagy Kép?
Anna nem akar aludni?? Meg téged se hagy? Nem szép tőle!

Már megint ez a vásárlás.... Kép

Szép napot mindenkinek

Hugi
Amatőr
 


Szia Hugi!

Tudtam, hogy fent van a kiscsaj. Mondom odalopózok az ágy végéhez, hogy ne lásson és megnézem, hogy mit csinál. Én lopózok, kukucskálok és Anna vigyorog vissza Kép Azon az oldalon volt és hason, ahol nem számitottam rá. Igy muszáj volt észrevennem 1/2 7 kor, hogy fent van. Általában 7-ig hagyom, hogy akiságyba játszon, ha csendben van. Szerencsére ő türelmesen várja, hogy valaki észre vegye!Kép

Hogy vagy????

Remélem Meli is jobban van!

Orsi Gergőjének boldog névnapot!

NA megyek ágyazni és ha apa elrendezte az egy óráig tartó ceremóniáját megyünk.
Látod HAjni ezért jó a külön jogsi Kép, csaka lové meg apánál van!
Mindenkinek szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jó reggeltKép
Látom nem megy ez az alvás??Kép
Mucska,
Képzeld ma Anna ismét 5-ig aludt, no azért ebben volt egy kis huncutság ui. 3-kor felkelt és neszezett én odalopoztam, mire ő vigyor, cumi a szájba és rögtön vissza is aludt. Az 5-ös kelés azonban már az éhség jele volt.

Most még durmol.
Lujzi,

Azt komolyan kérdeztem, hogy foglalásotok sem volt, úi. vannak terhelések a bankszámlán amiket nem terhelnek be azonnal (ált. ilyenek azok amikor üzletben vásárolsz, bár ezek sem mindegyike ilyen). A foglalás itt azt jelenti, hogy a "foglalt" összeghez már nem juthatsz hozzá mert az a jogosultnak jóvá fogják írni, úgy hogy téged terhelnek.

Hugi,
Hogy vagy az epegörcs után?

Meli, Neked is jobbulást!

Andi,
Köszi az infót a haladórólKép még messze vanKép
K
kika
 
 


Szia Andi!

Már jól vagyok, remélem már nem romlok el Kép Akkor Annácska ma jól megtréfált Kép Huncut az a csaj, mondtam én!

Tegnap elfelejtettem beszámolni anyósomról a nagy haldoklásban. Szóval közölte, hogy nézzek ki valami üdülőhelyet legalább egy hosszú hétvégére, ő jön vigyázni a gyerekre, fizeti az utat, mi meg menjünk pihenni meg szórakozni, ne üljünk állandóan itthon. Kép Utánna még azért megkérdezte, hogy mit hozzon, mire van szükségünk. Hát nekem már nem volt pofám mondani semmit, mondtam hogy most nem kell semmi, köszönjük szépen. Erre közölte hogy én milyen hülye vagyok, mondjak már valamit, nem lehetek ennyire nem életrevaló Kép Úgyhogy jövőhéten megyünk Mazsinak bútort venni Kép

Na, most lehet irigykedni Kép

Gergőnek nagyon boldog névnapot!

Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi,
Ritka jó fej anyósod van. Bár nekem is jó az enyémmel a kapcsolatom, de a Tiétek példa értékű.
Becsüld meg ám!Kép
K
kika
 
 


Köszi Kika igyekszem megbecsülni. Bár anyámmal lenne ilyen, de vele lassan már beszélni se tudunk Kép
Amatőr
 


Hugi,Kép
Az unokáját azért csak kényezteti?
K
kika
 
 


Hát nem. Eddig talán 2x vette fel, ez volt a kényeztetés. Meg még születése előtt kaptunk két ruhát, de azt is azért mert a tesóm gyerekének vette, de rá már kicsi volt, így nagy kegyesen nekünk adta.
A múltkor közölte is, hogy minek vegyen neki bármit is, a másik nagymamája úgyis biztos mindent megad neki. Hát ez igaz, de itt nem a "vegyen neki valamit" volt a lényeg. Aztán meg csodálkozik, hogy Mazsi rá sosem nevet. Hát miért nevetne, mikor még soha nem foglalkozott vele?!
Amatőr
 


Hugi,
Nem lehet könnyű NekedKép Közel lakik hozzátok?
Beszélgettél már vele erről vagy reménytelen?
K
kika
 
 


Andi!
Jó vásárlást! Kép
Eszter is csöndben van ám egy jó darabig, miután felébredt. Annyira édes, amikor egyikünk megnézi, ő is tele szájjal vigyorog! Ma is már 6-kor fenn volt, akkor adtam neki egy kis teát, most még alukál!

Hajni!
Akkor most hogy döntöttél? Hagyod magad beíratni?

Kika!
Nem tudom, van-e foglalás, mert hétfőn még a mi szombati Metro-s vásárlásunkat sem tudták megmondani. A tegnapi kivonaton meg már rajta volt az is, meg a hétfői kp.felvétel is. Hát remélem, hogy már nem ér meglepi Kép

Hugi!
Nem semmi anyósod van Kép Bár az enyém is próbál nagyon adakozni, főleg mióta itt az unokája Kép De most nincs pofám elfogadni tőle, mert azért most elég jól állunk, ő meg már nyugdíjas. Meg most ott a sógornőm, aki most, úgy néz ki, válik, úgyhogy most neki nagyobb szüksége van a segítségre.

K.

Kép
lujzika
 
 


Na Anna
ébredezik én most el majd még visszajövök. Ez ígéret volt, nem fenyegetésKép
K
kika
 
 


Sziasztok!

Hugi!
SajnálomKép Soha nem volt jó a kapcsolatotok, vagy csak mostanában ilyen?
AnyósodKép

Kika!
Kis huncutKép Én nem hiszem el, hogy a babák nincsenek tisztában vele, hogy mi történik körülöttük. Szerintem értenek mindent, csak még nem tudnak beszélni, egyéb eszközökkel viszont jól kifejezik magukat. Lehet, hogy én látom rosszul, de nekem mindig a Nicsak ki beszél jut eszembe.

Nalika!
Jogsiba gyorsan tessék belevágni! Az egyik barátnőm is nemrég csinálta meg, kérdeztem tőle, hogy ha ezt tudta volna, hogy mennyire könnyebb lesz az élete akkor mikor csinálta volna meg? Azt mondta, hogy 17 éves korában, mert akkor lehet.

Andi!
Vásárolj helyettem is, mert én a héten már biztos nem megyek, pedig kelleneKép Csak annyi minden összejött, hogy nem marad rá időm, hétvégén meg nem akarok. Utálom a tömeget.

Kriszta!
Berlinben jár az álommanó???

Meli!
Jól vagy?

Pusz
Vendég
 


Szia, Bea!

Sokszor én is úgy látom, hogy Eszter mindent megért, vagy legalábbis nagyon sokat. Már csak azért is gondolom, mert ha pl. mondom neki, hogy emelje fel a lábikóit, vagy valami ilyesmit, akkor meg is csinálja. És nem véletlenül, mert már sokszor kipróbáltam. Szóval, nem hülye, csak még kicsi! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


De vajon miket gondolnak rólunk? Úgy belenéznék a fejükbe! Kép

Anyuval soha nem voltunk túl jóba, de egyre rosszabb Kép Valahogy soha semmi nem jó, amit csinálok, és én utálom hogy mindenbe a hibát keresi Kép Bár már kerülöm a konfliktust, inkább veszek egy mély levegőt, mert semmi értelme vele vitatkozni, de hát azért ez így nem az igazi.

Mazsi szerintem csak azt érti, hogy nyugi, mindjárt eszünk Kép Ha meglátja a cumisüvegét akkor már tud cuppogni Kép
Hét körül evett, és most tisztára úgy csinál, mint aki álmosodik. Nem értem én ezt a gyereket! Csak egyszer legyen akkora, hogy elmondja mi a baja! Kép

Hugi
Amatőr
 


Ja, és egy nagy ciki: nem lettem nagylány. Hupsz!
Most aztán van egy kis kézremegésem Kép

Hétvégére kiderül hogy mi van, de remélem nem tesó, mert akkor megöngyilkolom magam Kép
Amatőr
 


Hugi!
Anyukád Kép
Nagylányság: KépKép melyik legyen?? Amúgy pontos szokott lenni??
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta inkább Kép Bár....
Pontos szokott lenni, de előfordult már késés máskor is, minden különösebb ok nélkül, remélem most is ez van.
Valahogy még nem érzek erőt egy újabb terhességhez Kép
Amatőr
 


Hugi!
Megértelek! De ha mégis, gondolom, azért mégse lesz öngyilok! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Van aki esküszik a kis korkülönbségreKép

Kriszta!
Az a baj, hogy ezt a tulajdonságukat idővel elveszítikKép Dávidnak sokszor hiába mondom, hogy koszos ruhát a szennyesbe tesszük, vagy használja a lábtörlőt, meg sem halljaKép

Pusz
Vendég
 


Bea!
Hát igen! Kép De lehet, hogy csak a férfiagysejtek "pusztulnak" ilyen rohamosan, azoknak is csak egy bizonyos része Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Mondasz valamitKép Apánál ez már nagyobb méreteket öltKép Minden nap megküzdök vele, hazajön és a tökéletes rendből olyan kuplerájt tud varázsolni egy perc alatt, hogy csak pislogok. Nekem ahhoz kellene egy óra, de lehet, hogy akkor sem sikerülneKép

Pusz
Vendég
 


Ez megesik nálunk is, sőt naponta többször is, mert van, hogy apa napközben is hazaugrik átöltözni. Ez azért érdekes, mert amúgy meg szereti a rendet ő is! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Apától egy jellemző: leüll a gép elé, nincs az asztalon semmi, illetve két alkoholos filc, a billentyűzet meg az egér. Előszed minden sz.rt, lemezeket, újságokat, bevisz magának innivalót, az ugye egy pohár meg az üdítősüveg+ egy kis ropi vagy valami, közben szétpakolta a lemezeket, majd öt perc múlva közli, hogy ebben a kupiban nem talál semmitKép Az nem tünik fel neki, hogy öt perccel ezelőtt még rend volt, és ő csinálta a kupit. Ez a férfi agy...

Pusz
Vendég
 


De hát ugye azért vagyunk mi (többek között), hogy a kupit orvosoljuk.Kép Nem tudom, ki hogy van vele, de én régen ilyentől a falnak tudtam volna menni, de mióta itt a Vigyorbogyó, sokkal lazábban kezelem ezeket a helyzeteket. Kép Lehet, hogy a babával együtt türelem is született?? Kép
Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Na vagyok, játszottunk, ettünk és most alszik mit a bunda.Kép Szerintem lefárasztottamKép
Megnéztük Stahl nénit a konyhájábanKép és ezek után lett éhes a gyermekem, na azért tv-t nem engedek neki nézni, mielőtt vérmes anya-társak megszólnánakKép.

Hugi,
Eljön a nagylányság is meglátod, bár azt mondják, hoyg terhesség után közvetlenül sokkal nagyobb a termékenysége a nőnek. Kivéve ha szoptat a mama és az egekben van prolaktin szintje.
Nem szedsz semmit?
Kika
kika
 
 


Lujzi,
Mondasz valamitKép Engem régebben az vitt az örületben ha "apjuk" tv-t nézett, ilyenkor se kép se hang, mármint a férjemnélKép a tv-ben persze voltKépKép
Most abszolute nem foglalkoztat, szerintem ez már az osztott figyelemKép
K
kika
 
 


Na szép napot mindenkinek!

Én már jól vagyok, mert nincs egy vasunk se. Kép
De megvannak a karácsonyi ajándékok is, a hűtő tele, szóval a legnagyobb rendben minden!
NEmsokára jövök.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
Tévé: ismerős, most még hozzájött a számítógép is KépKép Én beszélek, beszélek, jön a válasz: aha!
És halvány lila gőze nincs róla, hogy mire válaszolt Kép Most már néha vissza szoktam vele ismételtetni, hogy mégis mit mondtam Kép

Andi!
Gratula a pénzköltéshez! Most már nyugodtan alszol, mi?? Kép
Ügyi vagy, hogy már megvannak az ajándékok. Egy-kettő már nálunk is megvan, de van akinek még gőzöm nincs, mit vegyek Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Hát igen. Én is lehiggadtam, most sokkal nehezebben kapom fel a vizetKép Meg az is közrejáttszik, hogy régebben pörögtem ezerrel(kicsit munkamániaKép), nem sok időm maradt a háztartásra, most pedig időmilliomos vagyok. Ha egy nap tízszer kell összepakolni, akkor tízszer pakolok, régen csak egyre volt időm és sokkal jobban idegesített, hogy apa semmibe veszi a munkámat. Tudom, hogy nem szándékos, különben ő a világon a legjobb férjKép Ez most kicsit giccses lesz, de én még mindig halálosan szerelmes vagyok belé, a hibái ellenéreKép

Andi!
Karácsonyi ajándékok??? Te aztán ügyes csaj vagyKép Én még azt sem tudom, kinek mit veszek.

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?