Új privát üzeneted érkezett!

na puff neki, hát nem az enyém lett a laptető? :)

Rilka, te is kiszúrtad, amit én.
Mirci eltünt. Hát merre járhat ez a lány?
:shock:
Vendég
 


Bercsi persze lezsnek képek :)de jóóóó hogy ilyen jók lettek az eredményeid :):):)
ilyen vizsgálatra én is kiváncsi lennék :)


mai szakácsnap :)
Kép Kép

Rilka tényleg jó kis ovi de ez nem az ovi érdeme mert a négy csoportból csak kettőnél van ez hogy egy hétig farsangolnak mert a másik két csoportban nincs ilyen :(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!

bbercsi: Az az igazság, hogy örülök, hogy rilka rákérdezett a konkrétumokra, de nekem meg mindig nem kerek a dolog... mindenesetre úgy érzem nem nagyon akarsz erről írni, de szíved joga, hogy annyit írsz le amennyit te akarsz... mi tiszteletben tartjuk :)

sz.veronika: Örülök, hogy éppségben megvolt az út. Kúráld magad, nehogy nagyobb baj legyen belőle!

nika:
Végre a fiam is eldöntötte, hogy Ő bizony madárember lesz. Ennek mérhetetlenül orülök, mert kartonnal némi lepedővel meg is oldom a problémát. Majd teszek fel képet róla...

Ma reggel bejelentettem a főnökömnek a nagy hírt. Nagyon jól fogadta, meglepően jól. Gratulált hozzá, és mondta, hogy milyen nagy öröm a kisbaba.... leesett az állam. 10 perc mülva a polgármesterem is gratulált vigyorogva... ezek úgy vigyorogtak ketten mintha ők csinálták volna.... mondtam is nekik, hogy nagyon örülök, hogy ennyire örülnek.... azért marha boldog azért nem vagyok!- mondta a Polgármester, de örül a örömömnek. Hát vigyorogtunk ott egymásnak és mindenki ment a dolgára.. :D
Nem árulta el a főnököm, hogy ki az a szemét munkatársam aki szellőztette neki a hírt.. de mondta, hogy ne csináljak ebből ügyet, mert nem érdekes.... azért engem marhára érdekel. Tippem van, de sajnos nem konkrét.... mindegy..


mirci:
Valami életjelet adjál kérlek!!!
korenka
Szár
 
 

 
 

nika70:
Hát ez a hosszított farsang isteni. Gondolom hogy élvezik a gyerekek. :) Nagyon édes a kisfiad, így fényképen olyan nagyfiús. :roll: :D

korenka:
Nagyon ki voltunk éhezve a jó hírekre, köszi. :wink: Gyönyörű ez a gyerek…tiszta anyja. :P :D :D Most végül is mi van a vérvétellel, hajlandó valaki beutalót írni?
a főnököm a takarítónőtől kérdezgeti, hogy tényleg terhes vagyok -e.
Meglelte a megfelelő embert. Amit a takarítónők nem tudnak, az nincs. Amúgy mi mondott neki? Vagy ő is meg lett kenve..? Új partvis? :D :D :D 8)
Ha kijönne a National Geografic itt kutatna 3 hónapig amíg lajstromba venné itt az összes pókfajt és egyéb csodabogarakat....
Állatvédő a lelkem..
A madáremberről mindenképpen kérünk képet. Honnét jött ez, valami mese? Nem vagyok annyira tájékozott… :roll:
ezek úgy vigyorogtak ketten mintha ők csinálták volna....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rilka:
Sopron: nem, nem a férjem soproni(ász), ezért sokszor megfordulunk ott. :)

sz.veronika:
És igen…jól kiteleltétek magatokat, örülök, hogy jól sikerült. :) Ami a takonykórt illeti…szerintem ne várj csodát ilyen rövid idő alatt, pláne, ha a gyógyszerek is itthon maradtak. Mondtuk pedig, hogy síboxban elfér. Pálmi orrfolyása: Már írtam, hogy semmi ötletem… :(
Most akkor mi van, csak lesz ebben a hónapban Ádám-Éva akció? :D

bbercsi:
Én is kérdezni akartam, hogy ha jók a hormonok, akkor miért kell Győr, de időközben megkaptam a választ. A hormoneredmény tiszta jó hír. :) :wink:
Koplaltatod az uradat??? :shock: Milyen módszerrel? :roll: Lehet átküldöm az enyémet is egy kis terápiára, jó hatással lenne a koleszterinjére. 8) :D :D :D

malna5:
Az én pocimon is látszik…csak az a kérdés, hogy mikor fogok szülni. :roll: :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci: Na végre! Hol voltál? Póker mi? :D:D:D:D
A madárember nem tudom honnan jött, mert én sem tudok ilyen meséről, de nem is kérdeztem megmondom őszintén, annyira örültem, hogy nem pókember....

bbercsi: Azt a 20 kilót most 1 hónap alatt dobdta el?

malna: Pocak már kezd domborodni... de még mindig inkább úgy nézek ki mint egy tehén, és nem úgy mint egy formás kismama. Úgy szeretnék hetyke kis hegyes pocakot, ez meg itt csak körbekúszik a derekam körül.... :(
korenka
Szár
 
 


nika:Megnézem újra a képeket. Simán lehetne kislány a kisfiad annyira babás arca van! :D:D Majd biztosan oda lesznek érte a csajok... vagy már most megy ott is a lamúr. Az én fiam állandóan szerelmes valamelyik kiscsajba...
korenka
Szár
 
 


köszi csajok :)

pont tegnap mondta kisfiam hogy anya a viki azt mondta hogy szeret :) és mindezt úgy mondta mint aki zavarban van :) annyira édes volt :) ma meg mondja ma nem szeretgetett meg Viki mert jött ma Gabika :) még annyira nem megy a lamúr mert Gergő elég félénk ilyen dolgokban de szerintem fognak pisilni utána a csajok mert a felnőttek már azt teszik az ismeretségi körünkben :)

Mirci: igen imádják :) már tavaly is ilyen volt :) akkor állatok napja volt meg bohócok voltak meg volt pizsi party is. a negyedikre nem emlékszem már :) ja dehogynem :) tornász nap volt a negyedik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mirciről:
Nem tűntem el,csak átmentem zugolvasó üzemmódba. :oops: Punnyadt vagyok, unom már a gyerek játékait és az összes mesét és verseskönyvet. Nem csodálom, hogy a gyerek is. Sosem lesz tavasz. :?
Sorozatot néztem és közben azon agyaltam, hogy hogyan lehet könnyen gyorsan megtanulni angolul, mert akkor nem kellene várni egy hetet a feliratra. Szal elvagyok... :D
Kint olyan hideg van, hogy egy óra játszótéren is megvisel, a babkocsihoz meg hozzáfagy a kezem. Van Daninak olyan lábbal hajtható motorja, ami autó egyébként :D és még nem tudja nagyon, hogy milyen jó is azzal közlekedni ezért szereltem rá kötelet. Tegnap végighúztam a lakótelepen....volt olyan zörgés ezeken a kiváló minőségű járdákon :oops: 8) ...azt néztem, mikor üvölt ki valaki, hogy hova tegyem a járgányt. :D

Ovulációs tesztelgetek...erről nem írok bővebben egyelőre, mert vagy körbeérne a szátok a nevetéstől vagy megbotránkoznátok, hogy "és még ez akar gyereket!" :D :D :D

Voltam ma vámpírkodni, féltem kicsit, de nem volt vészes annyira. Hétfőn lesz eredmény...kíváncsi vagyok a pajzsmirigyemre.
Ennyi.

Kép

Kép
mirci09
 
 


korenka:
Ja…újra pókerezek, de csak éjszaka. 8)

khm..nem akarok előhozakodni mindenféle népi bölcsességgel, de a fiús kismamiknak van hegyes hasuk, a szétterülő kislányt jelez. Ennek van egyébként tudományos magyarázata is, egyszer olvastam, mert hogy a fiú magzatoknak nagyobb a fenekük. Valami orvosi jellegű ppt-ben olvastam anno…lehet hulyeség.

nika70:
A kis Casanova. :wink: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci: Nem csodálom, hogy punnyadsz. Tényleg kellene már valami napsütés, mert az ember eretvág már..... Reméltem, hogy pókeren nyertél valami nagy summát és éppen egy világkörüli hajókiránduláson élvezed az életet.... úgyhogy húzz bele!! :D:D

A népi hiedelmekről én is hallottam már.... van még egy pár hasonló.... édes-sós kívánás.... én most úgy de úgy vágyom egy kisfiúra.... egyre inkább ... szinte nem is tudok mást elképzelni... ettől kicsit lelkiismeret furdalásom is van, mert mi van, ha kislány, és érzi, hogy másra vágyom..... na megint nyekergek valamin... :)
Abba is hagytam....
korenka
Szár
 
 


Jól van, Mirci előkerült :)

Bercsi,
20 kilótól mennyi idő alatt? Nem semmi!!!

Én ma végrendeletet írtam. Anyukám vetette fel, hogy ilyen fordult meg a fejében, hogy ha most valami történt volna velünk az úton, akkor utánam anyu és apu örökölne felesben, de ők 30 éve elváltak és nem beszélnek, sőt utálják egymást, nem lenne túl jó, ha az anyukámmal közös házunkból tulajdonjogot szerezne apu... Hát amúgy jól belebonyolódtam, hogy milyen esetben kinek mi járna... már egy oldalt teleírtam, most eltettem, majd még gondolkodom rajta...

Korenka, Mirci,
egy zöldcitrom méretű babának mekkora feneke van??? Még ha a fiúké nagyobb is... :lol: :lol: :lol:

Mirci,
jó ötlet hogy kötöttél rá madzagot, nekem Pálmi úgy el tud vele teperni, rohannom kell utána... megfontolandó a madzag kérdés :)
Melyik sorozatot nézed?

Pókerről jut eszembe vettem lottót és még meg se néztem, hogy nyertem-e! Na rohanok megnézni! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mielőtt még nem tudnátok aludni az izgalomtól, nem nyertem :lol: :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


korenka:
Egy két sort még leírok ebbe a fórumba, mire nagyobb summát nyerek pókerezésből. 8)
Nekem egy csepp lelkiismeretfurdalásom sincs...én nagyon kislányt vártam Daninál...a 12. heti UH-ig. Onnantól kisfiút. :D :D Sőt, mindig el is mondom, hogy azért lett ilyen gyönyörű, mert lánynak készült. :wink: :D :D

sz.veronika:
Jól van, Mirci előkerült
:D :D :D :D :D :D

Én ma végrendeletet írtam.
Először jót vihogtam rajta, azt hittem, hogy elvágtad az ujjad. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

egy zöldcitrom méretű babának mekkora feneke van???Jaajmáááááár. :D :D :D :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
akkor értem már miért akartad gyorsan megmagyarázni - mikor említettem, hogy a meleg ismerősömet az anyukája végig lánynak várta - hogy biztos utána úgy is nevelte :) Azért csak nem tetszett ez a gondolat :D

Amúgy tényleg gyönyörű finom vonásai vannak Daninak! És még szöszi is, ami az álmom :)
Anno mikor a húgommal volt terhes anyukám én végig egy szőke kisfiút akartam. Erre fekete hajú lány lett :lol: :lol: :lol: (anyu szőke, ezért bizakodtam :) )

Ma van nyákom, úgyhogy ma azért már elkezdem az ovus tesztelést. Tegnap elfelejtettem :oops: De most teljesen tanácstalan vagyok mi legyen, próbálkozzunk-e ebben a hónapban. Már megint most vagyok beteg, múlt hónapban is pont PÉ-kor... :roll: De lehet, hogy ha arra várok, hogy mikor gyógyulok meg és adathatom be az influenza oltást sose jön össze... hhhhhhhhh Rábízom magam a felsőbb erőkre :D

Mirci,
nálad van jele PÉ-nek?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Holle anyós szép napot! :roll:

Úgy esik itt a hó, mintha december közepe lenne. :shock: Bbercsi, mindenképp beszélj az égiekkel, mert különben a harisnyakötőt a bundabugyira kell ráhúznod! 8) :D :D

sz.veronika:
Neeem, akkor is úgy gondoltam, hogy annak nincs jelentősége, hogy ki milyen nemű gyereket vár, hiszen ma már tudjuk, hogy a homoszexualitásnak genetikai okai vannak. Ahol viszont nem, ott nagy szerepet kap a nevelés, illetve a gyerekkorban elszenvedett erősebb trauma. Régen, amikor nem volt uh, akkor csak szüléskor szembesültek a gyerek nemével, de biztosan akkor is megfogalmazódott a szülőkben, hogy fiú vagy lány legyen inkább, vagy milyen neműnek érzi a magzatát. :)

Egyébként meg mindegy is a nem, korenkának azért, mert már bent figyel, nekünk meg azért, mert már nagyon jó lenne, ha bent figyelne. :D :D :D

PÉ:
Két napig volt olyan barnás nyákdugószerű, a második és harmadik napon pozitív eredményt láttam. Kíváncsi vagyok ma, hogy mit mutat, aztán referálok. Akadt egy kis gond a teszt értelmezésével....szal még képlékeny a dolog. :oops: :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci ,drága: végre megvagy! Remélem tudod, hogy hiányzik a jó kis stílusod, ha nem vagy itt. Te vagy ennek a topic-nak a mozgatórugója, ha Te nem vagy itt, mi is csendben vagyunk.


Az én drága leendő férjem a 20 kilójától december közepétől szabadult meg. (bizti emlékeztek, a karácsonyi ünnepnapokat betegséggel töltöttük). A cél még minusz 5 kiló, ez kicsit húzósabb lesz, de komolyan akarja, így meglesz az eredmény.

Korenka: meddig tervezel dolgozni ?
Vendég
 


Mirci: tudod éppen azon gondolkodtam milyen kevés párnak adatik meg, hogy hóesésben fotózzák őket.... remélem, ha már ilyen cudar hideg idő van és lesz, nem az eső, hanem a hó fog esni a nagy napon.
milyen romantikus hangulatú képek készülhetnének.... :D
Vendég
 


Mirci, ahogy én tudom:

Az a pozitív, amelyik napon a legerősebb a csík. De mivel úgyis 24-36 óra onnantól a PÉ, bőven jó, ha látod a következő napinál, hogy az enyhébb, mint az előző napi, mert aznap kell együtt lenni :)

Elméletileg a kontroll csíkkal megegyező vagy annál erősebb színű a pozitív. De mindenképpen az összes közül a legsötétebb a nyerő, ami után másnap már halványabb.

Abban nagyon is igazad van, hogy évszázadokon át nem tudták, hogy ki jön ki a pocakból, gondolhattak akármit - vágyhattak bármire :)

Itt még nem esik a hó, ne is küldd erre, oké? :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bercsi,
hát nem semmi ez a fogyás a párodnál! :shock: Hatalmas gratula!!! Nem viseli meg, hogy ennyire hirtelen fogyott?

Tényleg milyen hangulatos és romantikus lenne hóesésben! :) Akkor be kell szerezni a ruha színéhez illő prémet amit magadra tudsz venni :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


A kis zöld citromom már 7,5 cm (ülőmagasság) és 70 gramm. Lassan akkora mint 10 deka parizer :D
Tegnap kétszer is megnéztem a videót és háromszor láttam kukit rajta....na mert én annyira értek hozzá.... :D Bár a viccet félretéve most még tök egyforma a nemiszerv, csak az állásából lehet tudni, hogy fiúcska vagy lány.... egy weboldalon láttam erről képeket. elképesztő, de tényleg.
mirci:bundabugyi combfixel marha szexi lehet :D:D

sz.veronika: Lehet, hogy már írtam, akkor bocsi, de én nagyon barna hajú, barna szemű babára vágyom... nekem mindegyik gyerkőckém szőke és kék szemű.. Nagyon szépek, de én mégis szeretnék egy olyan babót aki rám hasonlít.... ego... :D

Ma "jó" napom van. Sikerült kiosztanom egy munkatársamat... már nagyon a bögyömben volt... annyira rossz indulatú és kétszínű, hogy az már tragédiába illő... na mindegy.... jól esett elküldeni a picsába... :D
korenka
Szár
 
 


Jó Reggelt!

Mirci

Én Annyit röhögök rajtad! :) Én is csak vegetálok, mostanában semmi sem jó. Ismét vagy még mindig beteg vagyok. Tegnap ismét felerősödött a nátha, tokom is úgy minden 3. nap fáj, meg szar a közérzetem, de nincs lázam semmi. Nem akarok még elmenni az orvoshoz, mert antibogyót írna fel, most meg azt nem akarok szedni. A vetélés után szedtem, most nem akarok megint. Itt bent mindenki abnormális, nyúzzák ki az emberből a lelket is, mindenkinek hasfájása van, és persze türelem az nincs, mindenkinek azonnal kell minden.
Ma reggelre kiment a tévé képcső, szóval mehetünk venni egy másikat. Mondjuk nem volt egy új darab, de még bírhatta volna egy darabig, de nem most romlott el. Ami persze nagyon hiányzott, mert most autó sincsen, éppen cserélünk vagyis akarnánk, de a mi pénztárcánkhoz mérten ez kicsit több időbe telik.
Szóval én is inkább meghíztam magam, nincs semmihez sem kedvem. Remélem most már hamarosan megjön és be lehet jelentkezni a nődokihoz, hogy történjen már ezzel a dologgal is valami.

Mirci

Te honnan töltesz le feliratot, hogy 1 hét csak a várakozás? Ez azt jelenti, hogy a vadiúj filmekre és egy hét múlva van felirat?
A tesztelést meg tessék elmondani, kíváncsi vagyok, hogy mi történt!!! :)

Veronika

Örömmel olvastam, hogy jót pihentetek. Mi van a munkahelyeddel, van valami hír? Szerintem az oltást semmi képen ne adasd be abban a hónapban ha próbálkoztok, nem éri meg kockáztatni. Meg akkor sem ha nem vagy jól, felerősödne a betegség nagyon.


Korenka

Nagyon szép a baba, nagyon vigyázz rá! :) A kombi tesznek mi lett az eredménye?

Malna

Mindjárt tesztel.... :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


bbercsi: augusztus 23-27 körül fogom világrahozni a kis citromot várhatóan... úgyhogy július közepéig dolgozni akarok, ha jól érzem magam ...
korenka
Szár
 
 


Korenka,
úgy látszik mindenkinek az kell, ami még nincs :) Nekem szőke gyerek, neked barna :) Mondjuk kislánykámmal meg vagyok elégedve, ő kiköpött én :lol: Ego 2 :) Most jó lenne egy apára hasonlító szőke kisfiú :lol: (Mirci kedvéért: Ádám :) )

Hű, már 10 deka parizer??? Növöget ez a bébi! :)

Örülök, hogy jól esett hogy kiosztottad a kolléganőt, nem jó elfojtani és magadban tartani, még a végén árt a bébinek a szorongás! :)

Niki,
hát szerinem ugyanaz a bajod, mint nekem. Eleinte csak pár naponta torokfájás volt. Aztán jött az orrfolyás, aztán ráhúzódott a torkomra-tüdőmre teljesen... kíváncsi vagyok, hogy neked is ez lesz-e a folytatás... remélem nem!

TV :evil:

Igen, én is arra jutottam. Most próbálkozunk és nem oltatok, csak ha esetleg nem jön össze. De ha majd oltatok, akkor azt a hónapot kihagyjuk.

Munkahellyel semmi hír, várjuk mindenhonnan a döntéseket (bank, APEH). Attól függ a cég sorsa. Múlt hét pénteken volt a határidő, addig kellett beadnom a kérelmeket, ez sikerült is, minden papír meglett, leadtam. Most várjuk a csodát :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


bbercsi:
Igazán aranyos vagy :) …azért mozgató nem vagyok, pláne nem rugó. :D Akkor is csendben vagytok, ha itt vagyok, mindig velem van tele az oldal. :oops: A zugolvasásba mondjuk annyira nem fáradtam bele…. :roll: :twisted:
hóeséses fotózás: tényleg szép…utólag, akkor meg nem találjátok el egymás száját, úgy remeg. :D 27 fokos műteremben havas háttérrel. 8) 8) Jó..befogtam. :P :D :D :wink: Nálunk ideális a táj a fényképezéshez. :roll: :?

korenka:
10 deka parizer
Ja…és annyi a parizer víztartalma, mint egy ekkora gyerek körül a magzatvíz. Jó a hasonlat. :D :D :D
Szép méretek egyébként, már nem is lime. :wink: :)

Akkor jó a hangulat ma nálatok. :? Helyre is kell tenni az ilyen kolleginát.

nikiee:
TV: igen, az ilyen kiadások nagyon szoktak hiányozni, pláne ilyenkor január-februárban. 8) Egyik évben nálunk a bojler adta meg magát Karácsony előtt egy héttel. Jó nagy ajándék került a fa alá. :D
Sorozat:
Castle-t nézem. Tömbösítve szeretem nézni a sorozatokat, de itt nálunk még csak a 2. évad megy, azon már túl vagyok. USA-ban megy a 3. évad minden hétfőn este 10 órakor. Másnap reggel már fent van a neten, délután felé az angol felirat. Szombat- vasárnap (valamikor csak hétfő), mire elkészül a magyar felirat. A készítők egyetemisták, gondolom van ezer dolguk mellette és más sorozatokat is fordítanak. Türelmetlen vagyok, mert nem szeretek várni egy hetet a fordításra…ez a gond. :? :D :D Őrült nagy problémák.... 8)

Ovuteszt: Nálam az is gondot okozott, hogy melyik a kontroll csík :oops: :oops: :oops: :oops: 8) ….azért várom a mai napot, lehet, hogy nem is jól értelmezem. Tudom égés… :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci

Tedd ide fel és mi majd kielemezzük. Már van benne tapasztalat :)

Castle - az orvosos sorozat? Még nem is hallottam róla. Majd megnézem. Melyik oldalon nézed a feliratokat?
Párom is most szeretne újra angolra járni, kéne neki a munkához, de kicsit noszogatni kell :) Bár szerintem a sok kiadás miatt most ez is tolódni fog, pedig már majdnem elértem, hogy érdekelje is. :twisted:
Szoktál nézni angolul is néha sorozatot? Ő néha igen, alá teszi az angol feliratot és így egy csomó szót /kifejezést tanul.

Veronika

Remélem azért rosszabb már nem lesz, ha igen, akkor orvos és pihenés nincs mese.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci

Megnéztem, nem ismerős, szerintem még nem is hallottam erről a sorozatról :) Nem is tudom minek nekünk tv, alig nézem, persze, hogy most nincs hiányzik... :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
Nyomozós sori. :)
Itt készülnek a feliratok:
http://deinofeatdarkspell.wordpress.com/2011/02/23/castle-3x15-felirat/#comment-4143
Aztán bármelyik feliratos oldalról le lehet tölteni. Google-be beírod a film címét és máris adagolja a honlap címeket.

Nem, nem szoktam angolul nézni filmeket, mert nem értem. Olvasni jobban tudom, azért töltöm le mindig az angol feliratot is. Én inkább németes vagyok, abból szakmai nyelv is megy....bár már régen gyakoroltam. :roll: :D [/url]

Kép

Kép
mirci09
 
 


hahó csajok!

veronika: a párom nevében köszönöm a bókot. tudjátok mi volt az egésznek a lényege: elhagyta az esti vacsorát és a nassolást. száműztük a csokikat, nápolyikat és ropikat a konyhából. bevallom nektek őszintén, azért én mindennap megeszegetek egy csokit munkaközben. :oops:

igen a fotózásról. ha törik, ha szakad én kizárólag a szabadban fotózkodom. kivéve: ha esik az eső. bizti az összes képen piros lesz a nózim :D

filemkről: töltsétek le a "Csak szexre kellesz" című filmet, ha még nem láttátok. annyira vicces, rég láttam ilyen jó vígjátékot!
Vendég
 


bbercsi:
Én már láttam, tényleg jó. :D :D

Íme a gyerekem:
Kép Kép
Megjegyezném, hogy nem hasonlít rám. :roll: :D

Kép és rilka merre vannak?? Életjel, teszt, állapot?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci: nagyon édes a kisfiad:):):
a has formát megcáfolnám:) nekem mindenki azt mondta lányom lesz mert nagyon gömbölyű nagy hasam volt aztán itt van az én kukacosom :):):)

ma olyan jó volt mert egy ismerősöm aki nem lát mindennap azt mondta hogy fogyózom mert ő úgy látja :):):) olyan jól esett :)
hétvégén méreckedek :)

Bercsi gratula párodnak de három hónap alatt nem sok ez a 20 kg? nem akarok beleszólni tudom hogy betegek is voltatok de soknak tűnik lehet hogy csak nekem :) bocsika

Nikiee: én is netről töltögetek és van hogy két három nap alatt is van felírat van hogy hónapokig nincs :(:)
http://www.hosszupuskasub.com/sorozatok.php
én innen töltök felíratokat :) van filmekhez is itt :)

bercsi : nekem már itt figyel a film a gépen :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok!
Nem volt netünk, ti meg annyi mindenről írtatok itt közben, nem is tudom hol kezdjem.

Korenka:
Ma reggel bejelentettem a főnökömnek a nagy hírt. Nagyon jól fogadta, meglepően jól.
Biztos azért is, mert lélekben már fel volt készülve. Lehet, hogy nem is olyan nagy baj, hogy kiszivárgott a hír a porcicák közül, vagy máshonnan. :)

Erről jut eszembe, ugye tudod, hogy már a gyerek születése előtt is igényelhető rá az adóalap-kedvezmény? (A magzat 90 napos korától.)

A madárember nem tudom honnan jött, ... annyira örültem, hogy nem pókember....
Azért a pókembert ma még ne nagyon emlegesd neki. :) Hallottam én már madárpókról is... :lol: :lol:

Parizer??? :shock: Jaj ne már, citromnak, vagy egyéb gyümölcsnek sokkal aranyosabb. A parizerben annyi vacak van, nekem negatív asszociációim vannak tőle. :)

Mirci:
Örülök, hogy megkerültél, bár nehezményezem, hogy láthatólag kihúzod magad a "szigorú beszámolási kötelezettség" alól, amire pedig Korenka nekem is felhívta a figyelmemet. Ejnye-bejnye! :D

Póker: a srác, aki nálunk lakik, is folyton pókerezik a neten. Lehet, hogy együtt játszotok?

Voltam ma vámpírkodni, féltem kicsit, de nem volt vészes annyira. Hétfőn lesz eredmény...
Ezt ti hogy intézitek ilyen játszi könnyedséggel? Csak nálunk van ilyen rohadt hosszú bejelentkezési idő az orvoshoz?

Sopron: irigyellek :) Én is szeretnék ott sűrűn megfordulni. Mondjuk én már annyi helyen laktam az országban, hogy igazán egyik várost sem érzem otthonomnak, de ott azért elég hosszú időt töltöttem, és mindig visszavágyom. :roll:

Egyébként meg mindegy is a nem, korenkának azért, mert már bent figyel, nekünk meg azért, mert már nagyon jó lenne, ha bent figyelne.
De még milyen jó lenne! De látom, itt csak mi tervezünk ikreket. 8) Az én drága párom már azt is elárulta, hogy egy fiú lesz és egy kislány. (Persze sosem mélyedt el túlzottan a humánbiológia és a valószínűségszámítás rejtelmeiben. :D )

Nagyon komoly kisember a fiacskád. :)

bbercsi:
Tényleg ügyes a párod, és jó nagy önuralma van, hogy így be tudja tartani ezt a fogyókúrás életmódot.
Nálunk meg pont az ellenkezője van. Mióta együtt vagyunk, nagyon keveset eszek nap közben, viszont a vacsora a főétkezés, ami legyen sok, húsos és laktató. És hiába próbálok keveset enni belőle, azóta hízok egyfolytában. Bezzeg a párom háromszor annyit megeszik, és semmi sem látszik rajta. Én meg nem tudom, mi lenne a megoldás, mert se a közös kajálásról nem akarok lemondani, se tovább gömbölyödni.

nikiee:
Szegény, látom te sem vagy valami jó formában. Sok-sok életenergiát neked is, meg mindenkinek, aki hasonló cipőben jár!

Egyébként én is nyavalyáskodok. Már ősz óta az van, hogy szinte minden hónapban pont a mensi kezdetén jól megfázok (épp az előző hónap volt a kellemes kivétel). Úgy látszik olyankor alaposan legyengül az immunrendszerem, pedig próbálok teázni, vitaminozni, de hiába. Most nem vészes, csak a torkom fáj, kicsit náthás vagyok, meg mindenféle csúf váladékok jönnek elő köhögéskor, de olyan rossz a közérzetem, és el tudnék aludni egy ültő helyemben. Ráadásul kétoldali munkaundorban szenvedek. Még jó, hogy a főnök nem látja, mit művelek itt napok óta munka címén... :D

Na, most szinte mindenkihez hozzászólva sikerült a saját búbajomról regélni. :oops: Igazán jó fej vagyok, ugye? :roll: :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Mirci és Nika

Köszönöm a felirat oldalakat. Megnézegetem este, úgysincs Tv amit néznénk! :)

Rilka

Én sem értem az immunrendszert. Mostanában minden nap eszem rengetek gyümölcsöt és zöldséget, hétvégén is csináltam a gyümölcscentrifugával egy zöldség-gyümölcsmixet, még karalábét is tettem bele, aztán nesze neked, megmaradt/kiújult a betegség. Arról nem is beszélve, hogy a terhesvitamint is már több, mint egy éve szedem (oké nyáron kimaradt egy pár hónap) de akkor is!
Lehet, hogy a villamoson/metron való ránkköhögést a szervezet már nem tudja feldolgozni akármit is szedünk?
Nagyon várom már a jobb időt, hogy többet lehessünk a friss levegőn a szabadban, mert hát én is egész nap be vagyok zárva egy műirodába, ahol még az ablakot sem lehet kinyitni. Kapom a fejem fölé a szellőztetőből az elhasznált poros levegőt. Még jó, hogy nem vagyok allergiás.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Bercsi

nekem is nasiról kéne lemondani, mert attól nem fogyok. Este nem is vacsorázom rendesen, csak egy pár falatot, de a napi csoki adagot akkor pótolom be, mivel most megint kívánom. :roll: :oops:

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci

Az a gyerek nagyon édes! Még a szeme sem áll jól! Mekkora sikere lesz a lányok körében ha felnő! :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikie:
Hát nem tudom. Én gyalog járok dolgozni, csak 2 hetente egyszer tömegközlekedek, ráadásul tavasztól késő őszig sokkal többet is vagyok szabad levegőn, mint szeretnék, és mégis ez van. Mondjuk október-november táján még megmagyaráztam magamnak, hogy attól vagyok beteg, mert egész nap vizes bakancsban rohangálok a hidegben, de azóta is szinte minden hónapban ez van. Pedig előtte annyira ritkán voltam beteg.
Mondjuk nálad lehet, hogy segítene a több friss levegő. Csak jönne már a tavasz... :roll:
Egyébként én is több mint egy éve szedek terhesvitamint. Már arra is gondoltam, nem-e attól van. De hát az csak nem lehet...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Mirci: Milyen kis helyes kis pasi a kicsi fiad!!!
imádom a kis kölyköket mellényben, annyira kis vagányak. :)


... az én "két éves nagyfiú" unokaöcsém ruhája is nagyfiús lesz az esküvőmön. én választottam. egy barna kertésznadrág, kis ing - cappuccino-s árnyalattal és felvette egy picivel gyengébb árnyalatú kis mellény, a tetején kutyus hímzéssel. nagyon édes. :)

olyan helyesen lehet öltöztetni ezeket a gyerekeket. :)
Vendég
 


nika: azt látom a páromon a súlycsökkenés miatt jobban érzi magát.
(irulok és pirulok, de bavallom nektek én is.....mert nem horkol éjszakánként a fülembe) :oops: :D
Vendég
 


bercsi: aza lényeg végülis hogy jól érzi magát :)

mai kép :) ma nem csináltam csak kettőt :( majd holnap jobban mert akkor lesz a jelmezes farsang :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


rilka:
Azért nem tettem eleget a kötelező beszámolásnak, mert nem akartam kiröhögtetni magam. Végül csak sikerült…a kiröhögés is és a konzekvencia is. :D :D :D :D :oops:
Szal….ha igaz, akkor a vasárnapi ovulációs teszem egyértelműen negatív volt, de volt nyálka. Hétfőn én pozitívnak láttam, mert erősebb volt, mint a kontroll, de a keddi meg még erősebb. A mait halványabbnak látom valamivel. Ezek szerint ma lehet a peteérés. Nem fáj semmim, de tegnap reggel és ma reggel olyan táskás volt a szemem alja, hogy belefért volna fél kg darált kávé….ödémás, pedig nem vacsoráztam tegnap semmi, nemhogy sósat. Nyálka is van még.
Ennyi a történetem. Majd a csajok megmondják a tutit. nem rakok fel képet róluk, mert elég görcs. :?

Doki: én most egyelőre a háziorvostól kértem beutalót, még nem voltam a nőgyógyásznál…hozzá nem könnyű bejutni, viszont terhesség alatt telefonon is lehetett vele bármikor konzultálni. :arrow: Cukipofa. :D

nikiee:
Azért azt ne felejtsük el, hogy a stressz és a műtét külön-külön is gyengíti a szervezetet. :roll:

Dani:
Köszönöm, köszönöm a bókokat, nagyon egyetértek veletek. :P :wink: :D

bbercsi:
Gyönyörű ruhák vannak kisfiúknak is már, csak legyen elég vastag anyuka pénztárcája. :D :evil: Az unokaöcsédről is kérünk majd képet… :arrow: megnyerted ezt is. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Ma nagyon dolgoztam és suliban is voltam, és mire ideülök, teleírtátok az oldalt. De jó! Örülök amikor ilyen aktívak vagytok.

nikie: Kérdezted az eredményt. Nem tudom konkrétan mit is szeretnél tudni, ezért beírok neked amit csak látok a papíron: CRL 70,5 BPD 25,2 NT 2 NB látható
kockázatok: Down-szindróma 1:3892 Edwards-szindróma 1: 45932 Patau szindróma 1: 108127 Szűrés eredménye negatív. :D:D

mirci:
A kisfiad olyan poszolygatni való kis husos..... naaaagyon édes :D:D Ne légy már hülye!!! Miért nevetnénk már ki! Viccelsz? Ne már! Mi kérlek érett nők vagyunk! Együttérzőek és bölcsek!

Lányok! Gyógyuljatok nekem! Sajnálom, hogy így le vagytok amortizálva. Nálunk most apa dőlt ki Eddig bírta a göthös környezetet.

rilka: Jóvannna akkó nem parizer! :D:D Marad bundás citrom.... báááár inkább most már kisbarack... és nyugodtan nyavalyogjál, itt mindenki nyavalyoghat kedvére... :D:D Nem mindig fenékig tejfel az élet no....
korenka
Szár
 
 


rilka: Bizony, hogy tudok róla, hogy a barackocska 91. napos korától jogosultak vagyunk a családi kedvezményre. A márciusi havi munkabér csöppet növekszik..... nekünk ez marha jól jön... :oops:

bbercsi: Szabad tudni, hogy most akkor hány kiló a párod? Nem horkol... mennyit számít a plusz kiló ugye? Nem is gondolná az ember... gondolom energikusabb is ugye?
korenka
Szár
 
 


Korenka

Nagyon szép eredmények. :) Megnéztem, a mi korunkhoz az 500:1 is már jó/negatív eredménynek számít. Szóval a Tied szuper.

Mirci

Mivel ma már kicsit halványabb, lehet, hogy már ma, de lehet, hogy holnap hajnalban lesz. Azért mondom a hajnalt, mert valahol már régebben azt olvastam, hogy a peteérés legtöbbször a hajnali órákban következik be. Remélem tegnap megölelgetted a párod :)
Irigykedek, nekem még azt sem lehet. :( Rohadt ez a várakozási idő, legalább már próbálkozhatnánk, érezném, hogy mindent megteszünk a dologért.

Nika

Olyan kis szép a kisfiad. nem tudom, de nekem olyanok a képek, mintha egy "kis profi modell" lenne. Ez az utolsó félrenézős kép tök olyan, mintha profin csinálná. :)

Na megyek, elhúzok...

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Korenka:
Milyen suliba jársz?? :shock: Nem is mondtad. :roll:
Ezek tényleg jó eredmények, jobbak, mint az enyémek voltak két éve. :)
poszolygatni való
Ez meg milyen szó? :shock: Nálunk nincs is ilyen, nem is hallottam még. :D :D :D
Mi kérlek érett nők vagyunk
:shock: :shock: 8) Évszám szerint biztos, de annak aki hirtelen beleolvas a fórumba, nem biztos, hogy egyértelmű. :D

nikiee:
lehet, hogy már ma, de lehet, hogy holnap hajnalban leszLehet benne valami, mert szurkál kicsit a hasam. Összeraktam a 3 tesztet és egyértelműen a tegnapi a nyerő. A’szem most már az is biztos, hogy jó csíkot nézek. :oops: :roll:

Remélem tegnap megölelgetted a párod
Hát nem csak pókeroztunk. :oops: :D Két nap egymás után…remélem nem vaktöltények voltak. :roll:

Csajok! Most, hogy így összemelegedtünk....nem vagytok ti fent iwiw-en? :roll: Facebookon csak böngészni szoktam, ott nem regisztráltam.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Jelentem visszatért az életkedvem, úgyhogy be is fejeztem a nyavalygást. :) A párom nagyon finom meglepi vacsorával várt itthon (aztán persze elhúzott dolgozni - megint egész héten így kerülgetjük egymást). Én meg most épp forró kakaót iszogatva olvaslak benneteket, és vidulok tőletek :P (És igen, természetesen továbbra is a páromat hibáztatom minden súlyfeleslegemért, hisz este 11-kor a kakaó köztudottan diétás ital :mrgreen: )

Mirci:
Megnéztem itthon is a kisfiadat (mármint az itthoni gépemről) - hát tényleg ennivaló, különösen az 1. képen az a nézés... És utólag is hamu fejemre, amiért gondolatban megvádoltalak, hogy milyen kis ügyetlen sötét képeket tettél fel, ahol alig látszik a gyerekből valami - persze, hogy nem a képekkel van a baj, hanem a 200 éves céges monitorral, ami rég a kukába való. Itthon egész más a látvány. :D

Azért nem tettem eleget a kötelező beszámolásnak, mert nem akartam kiröhögtetni magam.
Kérlek szépen ez nem mentség. Pl. Rilka is elmeséli, hogy úgy szúrta el az e havi tesztelését, hogy nem szerzett be időben ovu tesztet, így hónap végére pedig egy árva fia petákja sem maradt a megvásárlására. Így az általad emlegetett bűvös vonalakkal csak egy hónap múlva tud megismerkedni. :?

ma reggel olyan táskás volt a szemem alja, hogy belefért volna fél kg darált kávé
Jujjj, ezt most elképzeltem... :shock: :D :D :D

Korenka :
Olyanokat tudsz írni, hogy menten meggyógyulok, ha kétszer átolvasom... :D :D :D

tudok róla, hogy a barackocska 91. napos korától jogosultak vagyunk
Akkor jó. Én most futottam bele véletlenül. Így most már legalább önző nyereségvágyból is akarok gyereket. 8)

Apának jobbulást (nem ám körbe-körbe fertőzni egymást!), barackocskának békés növekedést. Kicsi fiad meggyógyult már?

Nikiee:
Tényleg, arra nem is gondoltam, hogy nálad azért egyéb "amortizáló tényezők" is lehetnek. Kitartást, türelmet, és neked kivételesen mielőbbi piros betűs napokat!

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


mirci: és aki még nem ismerősöm :) Gürtler Mónika néven vagyok iwiwen és facebookon is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép és jó reggelt Lányok!

Jelentem az ország nyugati felében ragyogó napsütés van. A napsütéssel egyenes arányban a kedvem is egyre vidámabb. :)

Rilka: ahogy olvasom a soraidat, egyre jobban tetszenek a kis írásaid. Te is jó stílusban írsz, élmény olvasni minden hozzászólásodat!

Nika: a farsangi mulatsághoz sok jókedvet küldök a kisfiadnak. azt elmaradhatatlan képet pedig várom róla.

Nikiee: a várakozás az egy őrült dolog. sajnos nekem is vant bent részem, de aztán ha az ember szabad utat kap a céljai megvalósításához, visszanézve nem is tűnik olyan hosszú időnek.

Korenka: 105 kg a párom, a 190 cm magassághoz. nem kicsi pasi :)
Vendég
 


Rilka,
ikrekről jut eszembe, most néztem egy videót ikrekről. A riportban volt egy négyesikerpár, ebből 2 kisfiú egy petéjű, és kettő különböző - egy fiú, egy lány!
Nem semmi négyes ikrek, igaz? :) Ehhez már minimum 3 érett pete kellett ha jól számolom! Amiből az egyikből lettek az egypetéjű ikrek!

Mirci,
vagyok Iwiw-en és Facebook-on is, mostanában már inkább ez utóbbi a menőbb, arra jönnek inkább az ismerőseim. Ha kell átküldöm priviben az elérhetőségem.

Bercsi,
tényleg szép méretes darab a párod :D

Én meg tegnap jeleztem apának, hogy akciózhatnánk, erre azt kérdi jelzett a teszt? Mondom nem... én jelzek! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Ma reggel is szarul, ugyan már a náthám fogyóban, de most meg a hangom ramaty, már nagyon unom! :) Doktornő nincs ma, szóval remélem hétvégén nem lesz rosszabb a helyzet, mert az ügyeletre nem akarnék menni.

Mirci

Dehogy röhögnénk ki a tesztelés miatt. Van amikor én is 20X megnézem, hogy biztos, hogy jól látom az árnyalatokat stb. Mi nők ilyenek vagyunk ha nagyon akarunk valamit :)
Amúgy én minden hónapban más drogériába megyek a tesztért, hogy nehogy felismerjenek és rám csodálkozzanak, hogy még mindig kell neki. Oké most pár hónap szünet van, de nagyon remélem, hogy büszkén mehetek megint ovu tesztet venni a jövő hónap végén.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Nika, Korenka: Vidám farsangolást a gyerkőcöknek, várjuk a szebbnél szebb képeket. :)

Mirci: Neked szorítok nagyon, hogy ne kelljen többet ezzel a hülye teszttel bajlódnod! :wink:

iwiw/facebook: épp így állok én is vele. Facebookhoz valahogy nincs bizalmam. Mondjuk az iwiw-et is hanyagolom, kb. 1000 éves képeim vannak még fönt, és általában csak arra használom, hogy bosszankodjak az agyatlan körleveleken. Az "ismerjük meg egymást" klubba szívesen beszállnék, természetesen szigorúan csak zártkörűen priviben küldve.

Bbercsi: Köszi. :oops: :) Ne nagyon dicsérgess, mert már így is kisregényeket írok nektek. :D Mi lesz, ha még el is bízom magam? :D

Párocskád tényleg szép nagy darab. Az jutott eszembe, hogy ilyen fogyási tempó mellett nem lehetett könnyű dolga az esküvői öltöny kiválasztásával. :) Ja, és a másik, ami már napok óta a fejemben jár, hogy ha hosszra is egyezik a ciklusunk, akkor nagyon ügyesen kell szerveznetek, hogy jusson idő és hangulat összebújásra is a nagy nap előtt. Nekünk az esküvő előtti pár napban két puszira se nagyon volt időnk - remélem, ti ügyesebbek lesztek (tudom, hogy nem erre gyúrtok, de azért kár kihagyni az esélyeket). :)

Veronika: Ez az ikres sztori durva. :shock: Gondolom azért volt valami mesterséges serkentés is, ami a tervezettnél kicsit jobban sült el... Mondjuk szép nagy család lettek hirtelen. :roll: :D

Mondom nem... én jelzek!
:D :D :D :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Nekem ma teljesen összevissza napom van. Kezdődött azzal, hogy reggel váratlanul betoppant anyósom. :?
Sógorom szokott mostanság levinni munkába (most lebuktam, hogy nem is gyalog járok :D ), mert úgyis viszi a lánykát oviba. Csönget, beengedem, erre puff neki, anyós is ott jön mögötte. Lakás romokban, szennyes ruha hegyekben... :roll: Jóban vagyunk, meg minden, csak ritkán találkozunk, mert messze lakik, és ő olyan tipp-topp rendszerető, bennem meg még nagy a megfelelési kényszer, nem szeretem, ha nem tudok felkészülni az érkezésére...

Bejöttem dolgozni, erre már ül valaki a helyemen. :roll: Nem, nem rúgtak ki, csak volt valami olyan dolga, amit csakis az én gépemen lehet művelni. Művelte is fél délelőtt.
Pont visszatelepedtem, mikor beköltözött hozzánk egy nagyhangú kollégánk (aki igazából nem is itt dolgozik). Annyit szövegel, hogy képtelenség dolgozni tőle. Egyébként is tiszta átjáróház ma az irodánk. Most meg az egyik kollégánkat köszöntjük fel "munkaebédnek" álcázva. Csoda, hogy nem halad a munka... :roll: :roll: :roll:

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?