Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok Csajok!!

Jaj ne depizzünk már!Kép

Manócs!
Szörnyü amiket írtál, de sajnos szerintem mindenkinek van az ismeretségi körében olyan akit korán elvitt a betegség. Sajnos, mint sokminden másban is, ebben is élen járunkKép
De nem szeretnék ezen aggódni minden nap, ugyanis nagyon parázós tudok lenni. Föleg Apát féltem én is, dohányzik, stresszeli magát, tiszta ideg vagyok miatta, de mégsem mondhatom neki mindennapKép Le akar szokni, de nem megy könnyenKép
Remélem nem bántottalak meg, csak úgy le tudnak engem húzni az ilyen esetekKép
PadlószönyegezésKép

Na de tényleg vidámabbanKép

Szóval délben értünk haza, megvettem a barátaimnak a babakocsit, egy Pierre Cardin-t, tök új (2 hós), nagyon szépKépKép

Hírdetés alapján vettem, nem mentem el végül babakocsi diszkontokba.

Réka!
Jó, hogy ilyen röviden de jelentkeztélKép
Mi van Danival még mindig olyan aktív?

Kaska!
Gratula nektek, ügyesek vagytokKép SzínekKép

Nelli!
Domcsinak jobbulást!!++++++++++

Toffi!
Hát nekem is kellene tanulnom, de ilyenkor összel valahogy nekem is megnö az alvásigényemKép Azt hiszem pénztelenség ide vagy oda, én is veszek ilyen gömböket majd, de a gipszezést egyenlöre kihagyomKép

Zulu!
Köszi a köszöntést! Jó hallani, hogy haladtok! Biztos baromi jó lehet, látni, ahogy napról napra szebb leszKép A gyerekek egymási iránti szeretete pedig nem unalmas, hanem szép dolog, légy rá nyugodtan büszke. Elárulom, engem mindig meghatnak a közös Malac-Maca fotókKép

Klár!
A mi csajainkat lehet, hogy tényleg össze kéne kötni. Ilang is hihetetlen nagy zabás, bár a hütöböl lopni még nem tud, de ha adok neki bevág ö is 2 joghurtotKép

Miszike, Timici, régen írók, hol vagyok??

Na most lépek, mert elaludt szerintem, így bele tudok húzni a házimelóbaKép

Még benézekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok, lányok,

minden megbecsülésem azoké, akik kibírnak heteket apjukember nélkül. Ma reggel ment el munkába, este-éjjel horgásznak, nem alszik itthon, és csak holnap este meló után jön haza. Én már most féldepi vagyok a gondolatra, hogy este egyedül leszek.Majd az én férfias kisfiam vigyáz rámKép

Ráadásul beütött a krach, 1 hete mindkét húgom munkába állt, rendes 8-ra járós helyre. Az egy dolog, hogy nincs kihez szólnom egész nap (igen, igen, megszoktam a jótKép) de elnéztem a naptárt, hat hete be vagyok jelentve 16-ra fodrászhoz, ami kedd, holnap, aszittem szerda, és persze pont most, először a történelemben a bébiszitty vidéken van, csak kedden jön haza, hiszen én szerdára kértem őt...ááááá!
Úgyhogy most voltunk megnézni az Őrsön a "bébihotelt", hát, nemtom mi lesz, idegen helyen még sose hagytam ott, igaz csak 2-3 óra, de akkor is...És most ráadásul halasztani se tudom, egyrészt ez a nyeremény "sztárfodrász", másrészt ház. évfordulónk van, harmadrészt 3 centire le van nőve a hajam, a fazonját már nem is említem.
Na, ez olyan jó mentegetőzősre sikeredett, de télleg ez van.

Amúgy meg az irományaitok alapján elhatároztam én is, hogy szárítok ki citrusféléket, almakarikát. Idén mi is törhetetlen díszekben gondolkozunk, ami elég nehéz, mert apjuk persze kitalálta, hogy legyen a fa bordó+aranyKép

Klár, Manócs,
héééé, jön a karácsony, ilyenkor boldognak illik lenni, nem szomorúságokon töprengeni. (Na, jó, elmesélem: a hugim legjobb barinőjének volt egy nővére, akivel 1 napon születtünk. 15 évesen elütötte egy kamion, meghalt. Évekig féltem, hogy velem is ez lesz, hiszen egy napon születtünk, talán ugyanaz a sorsunk.)
De félre bú, tessék mosolyogva mézeskalácsot sütni!!Kép

Apropó, a babaszobán szereztünk (Beu isKép) egy klassz gyűjteményt, mindenféle karácsonyi dolog a díszektől-gyertyákon-koszorúkon át az adventi naptárig minden sk. Szupi (és sokszor olcsó) 5letek vannak benne. Akinek kell, szóljon és átlövömKép

Csucsuka
talira megyünk, és szokás szerint van 1 hely a kocsimban, ülés is van pluszba, az első jelentkezőt szívesen elviszemKép

7végén a Récsey Üzletházban volt bababörze (nem csak emiatt mentünk, hanem a bombajó jáccóház miatt is) és összefutottam Tinával (vagy TKriszta, meg Kisvuk néven is futott asszem).
Szépen lefogyott, üdvözöl mindenkit, de csak néha olvas minket, átszokott a babaszobáraKép Csábítgattam a talira, hátha...

Zulu, épp tegnap gondoltam rá, hogy ma megkérdezem Beut a manótornán mi van má' veletek, rég láttalak itt, persze elfelejtettem, de legalább írtál...

Na, jó, MOST fejezem be, ennyit összesen nem írtam az elmúlt hónapban (sajna). Biztos az egyedüllét teszi.
Már itt sem vagyok.
pusza
eKép
ellimami
 
 


Húú, most nézem, a karácsonyi 5lettárban vannak likőrök is (Sk Bailey's!!), sütik, konyhában készülő ehető-iható ajándékok, és még boltlista is, ahol vásárolni lehet a hozzávaló cuccokat!
Szupi!
E
ellimami
 
 

 
 

Ellike!

Én kérnék olyan karácsonyos izétKép

Gyere többet segítünk a magányodon.
Te mi volna ha elvinnéd magaddal Kevint? Ne nevess ki, de múlthéten úgy ültem be a fodrászhoz, hogy Ilang is velem volt. Jó a felénél megjött Apa aki lekapcsolta rólam a gyerköcöt, de hátha addigra valaki tudna segíteni? Hányra kell menned és meddig dolgoznak a tesóid? Na nem okoskodom tovább...

Lépek a dógomra...

Tündér
tündér
 
 


Elli!

Most volt a 700. hozzászólásodKép

T.
tündér
 
 


Sziasztok!

Derüs napot mindenkinek.
Meg vagyunk mi is.Dorka beteg, valami vírusos megfázást szedett össze a bölcsibe, így szerdáig otthon boldogítja az apukáját.
Én meg dolgzom.
Nállunk minden rendben, így semmi különleges nincs.
Szép napot Nektek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Utoljára jövök:
Tündér, annyira gondoltam rád, a börzén voltak Halloween-es bodyk,(újonan, 700 pénz) hezitáltam rajta kicsit, de magunknak sem mertem venni, olyan messze még a következő HalloweenKép
Szóval nem reménytelen, "Karma Kft" gyártja, mind egyforma fazon, a vállán patentos.Egyszerű színekre (kék, rózsaszín, sárga meg fehér) vannak rányomva-vasalva a minták, nagyon édiKép Persze gazdagabbak lettünk egy "vau-vaus"-sal Kevin kedvéért, meg egy kalózossal, Anya kedvéért.Kép
Kép
Ja, és Zulu meg Franyó, van itthon egy pár body ami megmaradt, bár azok nagyobbak (98 méret) meg akkor elnézek a varrodába, van-e még nőcis-mintás.

pusza
e
ellimami
 
 


Tündér,
ááá, 8-ra járnak hugik, 9-re kell mennem. Gondoltam én is az elvitelre, de félek, hogy a fodrásznak nem lenne mit csinálnia, 5 perc alatt hajam hullatnám az idegeskedéstől, hogy hova megy már megint ez a gyerek, mit tör össze...1x már volt velem, tiszta haj lett, én meg tiszta idegKéppedig akkor még elvolt a babakocsiban.Pedig hogy vártam, hogy járjon! Na, mindegy.

Apropó, múlt pénteken voltunka "rossz dokinéninél, aki csak ennyit írt a papírra: "gyógyult". És azt mondta, szereti magukat a Jóisten, ahogy kezdődött, lehetett volna rosszabb is, és hogy ugye nem ment el a kedvem, és lesz kistesó.Kép

Tündér,
küldöm a doksit, jó nagy!!

pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Elli
én is kérek szépen olyan karácsonyi izét! Kép Nagyn nagy? mert akkor mailben küldök egy másik e-mail címet
gyógyult Kevin KépKép

Nelli, Manó2
jobbulást a gyerkőcöknek

Andi
psandi
 
 


Elli!

Nem jött még meg a file, gondolom a nagysága miatt. Halloween-es body, akkor majdan jövöre. De addig is, ha találsz valami csajszisat a varrodába örömmel vennékKép

Andi!
Mi van veletek?
Csak így ennyi?? Mi volt a hétvégén? Volt nagy zabálás? Kacsa, liba, ilyesmi??KépKép

Na lépek, mert eddig csak a St. Tropez plázst néztem meg, nesze neked munkaKép

Tündér
tündér
 
 


Ja még annyit:

Elli! Örülök, hogy Kevin teljesen rendbejött, de miböl? Igazából nem vagyok itt a "kezdetektöl", mi baj volt vele? Nekem mindig olyan egészséges kismanónak tünt Kevin, fel sem merült bennem, hogy bármi gond lenne/lett volna vele. Vagy csak ez a dokinéni ilyen gázos???? Kérdés volt egyáltalán a kistesó??
Bocs, ha kicsit személyeskedö vagyok, ha nem akarsz nem válaszolsz.

T.
tündér
 
 


SziasztokKép
Nagyon régen nem írtam már, de próbálok olvasó üzemmódban lépést tartani Veletek, igaz nem nagyon megyKép

Nem tudom jól emlékszem e, de mintha valaki itt grafikus lenne közületek.
Ki az?
Egy logót szeretnék terveztetni vele, azaz egy kedves barátomKép

Jelentkezzetek, a részleteket meg megbeszéljük mailben

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Már régóta RO üzemmódban működöm. Gyakorlatilag többet szeretnék aludni, mint amennyit Julka alszik. Elkezdtem vitaminozni magamat, hátha segít.
Mit vesztek karácsonyra a Julkámmal egyidősöknek? Elmentünk ma az Auchanba, a nagyoknak sikerült 2-3 dolgot megvenni, de Julkának semmitKép Formadugdosója van, fapuzzle van, autók vannak, babák vannak, kockák, toronyépítő poharak, kismotor, babakocsi, Duplo (ez még nem érdekli), gyerekének CD-k, állatos könyvek stb. vannak (mármint itt, nálunk, a házbanKép), ruhája elég van, szóval passz. Ja, és gyakorlatilag úgysem a játékaival játszik, hanem szétpakolja a házat meg "rajzol", lehetőleg a nagyok füzetébe-könyvébeKép.

Urszila
urszila
 
 


Tündér
köszi megvagyunk, csak hulla fáradt vagyok és nem volt kedvem írni...
a Bál szupi volt, egy csomót táncoltam, de a kaja sajna nem volt olyan jó, semmi kacsa-liba Kép lazac volt, de azt nem szeretem, úgyhogy csak görög salit ettem meg csirkányársat. 2-re értünk haza. Dani viszont tök jól elvolt anyóséknál, szó nélkül elaludt, reggel 10-kor ébredt, egy szavam sem lehet, hacsak az nem, hogy vacsira szalonnát (is) kapott...

Pocilakót egyre jobban érzem, néha befészkeli magát vhova, és teljesen ki tudom tapintani a körvonalát, nagyon izgi Kép

URszila
hát én vettem egy favonatot Daninak, amin vannak ilyen rudak, amire rá lehet tenni lukas fakockákat. Ez nagyon bejött neki egyszer vendégségben... MÉg egy asztalt szeretnék neki, mert csak kisszéke van
És a férjemmel egyidős pasiknak mit vesztek? Kép

Andi
psandi
 
 


KaskaKép
Gratula a csajodnak, látod, neki könnyebb, mint nekedKépKépKép

UrszilaKép
Mi csinálunk Mininek egy kisházat karácsonyra, konyhának rendezzük be. Nem kell hozzá nagy kézügyesség, az ikeában levettem a méreteket, leszabattam, le kell festeni, össze kell csavarozni és kész. Apucit befűzögethetedKépKép

AndiKép
Jó lehet a pocilakót érezniKépKépKép

na megyek, mert most jöttünk haza uszodából, és éhen halunkKép

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Én egy 31 éves anyuka vagyok. van egy 21 hónapos kisfiam Csongor, és most várom a második babát.

Régóta olvasom a topikot, és mondhatom nagyon megkedveltelek benneteket.

Ha befogadnátok, szívesen "beszélgetnék" veletek, mikor időm engedi.

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Manócs!
Én a rossz gondolatokat egyszerűen kinyomom a fejemből.
Az a ház, ami az Ikeában kékben ki van állítva játszónak? Azt én is kinéztem! Tavasszal megcsináltatom valakivel.
A Pólusba jártok úszni? Be kéne csatlakoznunk, csak annyi nehézséggel jár.Kép

Kaska!
Enyém gyereknek minden "kík".Kép Igazából a pirosat biztonsággal felismeri, csak rosszul mondja. A kék, sárga zöld meg olyan bizonytalanul megy. A többiről nem beszélünk.Kép Attól is függ, hogy kérdezem.

Andi!
Pont azokat akartam kérdezni, amiket Tündér! Micsoda bál kacsa nélkülKép Danialvásról meg tudtam, hogy így lesz. Manótornára meg jöhetnétek, ma már Kevin is csinálta a feladatokat.Kép

Urszila!
Nálunk a Ravensburger játékok mennek. Két darabos puzzlék, párosítók. Meg a Lottók, dominók. De ezek már régi kedvencek. Most kap Megabloksot, porszívót, meg akarok egy rajztáblát. Meg asztalt székkel, meg toronyórát lánccalKép

Manó2!
Jobbulást a kis betegnek.

Toffi!
Hogy te milyen aktív vagy!

Na, ébredezik, mára lejárt az idő. Jók legyetek!
Karácsonyi alkotásokról meg tegyetek fel képeket.

Beu
beu
 
 


Szia Anyicsa!Kép
Üdv itt, gyere gyakran!Rég volt már új emberünk!
Kell a frissítésKép
Lőrinc fiam is üdvözöl.Kép
Kép

Beu
beu
 
 


Hali Csajok!

Dani kifejlesztett magának egy kis kruppotKépKép... Éjjel adta elő, beugrottunk a hűtőbe, hamar elhalkult. Volt persze hűtőfürdő is, mert 39,4-et is produkált... Dokibácsi délelött jött ki, én már tök jónak hallottam a srácot, ennek ellenére elég gázosnak minősítette az esetet... Kaptunk dögerős kúpot, remélem használ és nem kell rohannunk a Lászlóba...
Különben édes volt a pasi, doki hallgatta a nyakát, "mondjad három" Dani teljes öszpontosítással próbálta mutatni az ujjaival... de aztán mondta isKépKép

Úgyhogy ha lehet a hullaságot fokozni, ma még hullább vagyok, de márt túlvagyok a holtpontonKép

Urszila, nálunk is játékkonyha lesz, meg öltöztetős baba, és közösen a pasival kapnak egy nagy farmos legot.

Elli, karácsonyi cuccosból én isénis!! Már, ha kaphatnék...Kép Fodrászra ügyin rászerveztélKép...

Kaska, mi nemvagyunk mérvadóak, Zsófi lebeszéli a hajat a fejemrőlKép... Viszont most elkezdett mimikázni, ami eccerűen haláliKép Kér valamit, aztán pillanatok alatt vág vagy 6-8 pofázmányt, hátha valamelyik jobban bejön (reakciótól függ a váltás gyorsasága és a végső pofázmány is).

Tegnap akartam írni, érződő pocaklakókhoz gratula!Kép

Bulira kaja még nem tudom mi lesz, még gondolkodom...

Na menek, eddig kaptam kimenőt
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Tündér,
megpróbálom még 1x, jó?

Urszila,
bár én már elszálltam, tehát több mindenkitől fogja kapni K ezeket, de ez MÁR sok, és hol van még a december...Tehát:
Duplo farm,Megablocks farm (mondtam, hogy elszálltamKép)könyvhegyek (főleg képes-állatos), baby-memória(szép rajzokkal,egyelőre képnézegetős-megnevezős céllal), hintaló, mikrosütő(vendégségben imádtaKép), Tomy lovacska, ami megy és nyihog, jópofa, (vendégségben imádtaKép)

Ja, igen: még nem láttam másfél-2 évest, aki ne cuppant volna rá a porszívóra (3500-ért, Ázsia Center) vagy a mikróra(2600 Auchan) amik működnek, nagyon hasonlóan mint az igazi.Nálunk most kölcsönporszívó van, egész nap hurcibálja, de lehet mindenféle takarítószettet is kapni. Kislánynak pláne klassz.

na, megyek
pusza
e
ellimami
 
 


Heni
Misznia a grafikus, de o nem tudom mennyire gyakran jar erre Kép
Norka
norkini
 
 


Anyicska,
üdv nálunkKép mi a keresztneved amúgy?

Zsófi, Tündér, próbáltam még 1x elküldeni.

E
ellimami
 
 


Ja, és mekkora a pocilakód?
E
ellimami
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre kaptam meg a gépet, Apuci hazahozza a munkát mostanában, úgyhogy nem sokat jutok ide.
Ma van a szülinapom, amit influenzával ünnepeltem Kép.
Babaproject elhalasztva néhány évre, vissza kell mennem dolgozni anyagi okok miatt, ha Beki 2 éves lesz Kép. Remélem változik a helyzet, de most úgy néz ki, hogy ez az egyetlen megoldás.

Anyicska,
üdv itt nálunk! Kép

Elli,
én is szeretnék bodyt! Nekem jó lenne a 98-as is. Milyen színűek vannak? Hogy lehet beszerezni őket?

Tündér,
köszi, hogy hiányoltál! Kép

Franyo, Andi,
puszilom a mozgolódó pocilakókat! Kép

Csucsuka,
szegény Dani, remélem jobban van! Ezt ugye kinövik a gyerkőcök?

Toffi,
az Ötletek, tippek-en belül van a Decoupage kezdőknek, ott válaszolnak minden kérdésedre a gipsszel kapcsolatban! Kép

Kaska,
könnyenalvó Vilcsinek puszi! Kép

Mennem kell, pusz mindenkinek!
Miszike
miszike
 
 


Helló Csajok!

Anyicska!
Üdv közöttünkKépÍrj magatokról egy kicsit, hogy megismerhessünk Benneteket!Kép

Off!
Norka!
Beszéltem a Dettivel (DéKép) és Ö felhívta a Müvházat. Azt mondták, hogy nincs már hely ezekre a foglalkozásokra, úgyanis létszámhoz van kötve, mert olyan sokan akarnak menniKép
Érden is indult egy Tücsök-zene foglalkozás, de már ott is full van, holnap reggel 9:30-ra még volt 1-2 hely így elmegyünk megnézni. A szerda akkor egyenlöre elnapolva és megpróbálom kideríteni, hogy mikor van még szabad hely. Jó lesz így? Egyébként ha Érden lesz már csak hely az nektek nagyon messze van??
On

Elli!
Nem írtad, hogy mi volt a Kevin-nel de sebaj, már nem fontos hiszen szerencsésen meggyógyult!Kép

Andi!
7végeKép Azért a finom cézár sali is jó tud lenniKép
Ügyes DaniKép

Na most ennyi vótamKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Miszike!

Nagyon boldog szülinapot neked!!! Jobbulást, megy egy kis plusz energia+++++++++
Igazán sajnálom, hogy menned kell vissza dolgozniKép

Csucsuka!
Jobbulást a lázas-köhögö Daninak!Kép

Na mostmár tényleg balra el....

Tündér
tündér
 
 


SOS!

Annyi üvegmatricás-sablonos oldalt megnéztem, de egy jó télapót sem találtam. Küldjön valaki egy édes Mikut!!!!

Köszike!
Beu
beu
 
 


BEu
http://sesselpupser.net/Malvorlagen/Weihnachten/index_8.shtm
vagy
http://www.coloring.ws/christmas10.htm

Miszike
boldog szülcsinapot Kép

Anyicska
üdv köztünk Kép írj valamit magatokról, Csongorról és a pocilakóról. Mikorra várod?

Andi
psandi
 
 


Hali csajok Kép

Tökyóó napunk volt, nem is tudok úgy eseményt kiemelni, miért... csak úgy Kép

Ellikém,
Még szerencse, hogy felhívtad figyelmed a mézeskalácssütésre ... Kép
Nyílt titok, hogy mi anyuval el szoktuk osztani magunk között a karácsonyi aprósüti-repertoár elkészítését...ez annyit jelent, hogy én is sütök 6-7 féle aprósütit, meg anyu is, és a végén csereberélünk Kép Sőőőt, mivel idén lett egy szuper sógornő jelöltem is, így lehet, hogy harmadolunk Kép
Amúgy naonn yóóó kis sütireciink vannak, ha valaki pályázik párra, egyik este bescannelem őket, és küldöxívesen Kép

Miszikeeee,
Ha megkockáztat6om (és nem rúx gatyán) : azért lettél náthás, hogy így juttassa tudomásodra a természet : szemtelenül fiatal vagy még KépKép BOCSIIIII Kép
De úgy komolyan : BOLDOXÜLINAPOT Kép

Csucsu,
Krupp KépKép Theophyllin a kúpod szerintem, nagyon jó készítmény állítólag. Egyébként sokakkal előfordul, hogy egyszer produkál efféle tüneteket, aztán többet sohasem... remélem, veletek is így lesz.

Anyicska,
Szia, jöjjenek a "tudnivalók" rólatok. Akár fotókkal alátámasztva Kép

Urszi Kép
Alváshiány KépKép Ismerős Kép Ma reggel én is kuncsorogtam apának, hogy "...csak 10 percre hadd bújjak vissza lustizni..." Kép
Játékötletem nekem sincs. A legjobb, hogy időnként el-eltüntetek egy-egy játékot egy kis időre, aztán mikor előadom ismét, a csajom olyan boldog, mintha valami újat kapott volna Kép Egyébként a lányom lexívesebben a kukából szedegeti ki az összegyűrt papírokat, sajtos fóliákat stb. KépKépKép

Tündérem, lassan tényleg keresek valami celluxot a csajainknak Kép Azért ennyi egybeesés... Kép

Beu,
Lőrinced yó nagy csibész azon a képen KépKép

Na megyek, és kiválogatom a büdigombóc lányomat a "termékből" KépKép

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


Tündér,
ja bocsi, szóval 2 hónaposan még nem nagyon emelte a fejét, volt egy kis kamratágulata is (koponya uh-n derült ki) és hipotóniásnak lett nyilvánítva a Heim Pálban. A Bethesdában meg egészségesnek, "de azért járjanak kontrollra". Dévényeztünk 1 éves koráig heti 1x, meg a Heimbe is jártunk heti 1x gyógytornára. Meg úszás, minden, ami kell...De akik nem tudták a sztorit, soha nem mondták volna, hogy baj van vele...hacsak nem a "kis" túlsúly: 5 hónaposan már 9 kg volt az én kis (most már ex-)DagimadaramKép
Akkoriban még így nézett ki:
Kép

És csajok, ha már a régi képek közt turkáltam, emlékeztek erre?
Kép

Hogy repül az idő!!!Kép
e
ellimami
 
 


Beu,
ezek az én kedvenceim:

Kép
(nem én festettem Kép)

Kép

F.
franyo
 
 


Franyóci,

Karácsonyi vizilovat leloptam APÁNAK Kép
Ellike, karácsonyi "összes" nekem is jöhetne a catworkusa@netscape.net-re pls, bitte, prego etc.

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Nézitek a BK-t? Most mi van a Brigivel??? Egész hétvégén ezen izgultam, erre nem derült ki semmi Kép

Andi
psandi
 
 


Franyó! Andi!
Köszi! Valamikor most már nekiülök, mert nagyban megy a hull a pelyhes, kell már valami kép is.

De rég volt az a kép!! Milyen édes pici babák voltak! És milyen jókat tudtunk dumcsizni! Csak ültek a hordozóban, mi meg pletyóztunk, fél lábbal ringatva a gyereket. Jaj, régi szép dők!KépKépKép
beu
 
 


Sziasztok nőcik!

Kaska,
nagyon ügyes a kiscsajod, ámulok és bámulok, milyen flottul megy ez a cicimegvonás!Kép

Urszila,
nálunk a babakonyha az abszolút menő (és minden, ami evéssel kapcsolatosKép), úgyhogy egy kiskonyhát fog kapni Macus, a Fakopáncsban és a Katicában szuper darabok vannak, sütő, mosogató, mosógép, mini edénykék, fakanalak, stb.

Toffi,
nemsokára Ti is itt tartotokKép. Tavasszal kezditek?

Elli,
képek szuperek!Kép Istenem, milyen kis nyuszifül volt még nemrég Kevin!Kép

Anyicska,
szia ittKép.

Beu,
vigyorka nagyon cukipofa!Kép És mennyi foga van!
Mancika már régóta nem növesztett új agyaratKép.

Most néztem a Szuláksóban Stahl Juditot, teljesen ledermedtem. Szegény annyira görcsösen bizonygatta, hogy mennnnyire nagggyon boldog, kicsit kilógott a lóláb... És valahogy a hangja is totál megváltozott.

Látom, már beindult a karácsonyi nagyüzemKép. Én most valahogy nem bírom rávenni magam, annyira raktárszerű a lakás, már nincs kedvem dekorálniKép. Szerintem sütök majd mézeskalácsot, teszek égőt az ablakokba, aztán joccakát.

pusszanat mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok mamik!

Nagyon nagyon régen irogattam én is ide Kép
Máté már másfél éves elmúlt.

Amiért most megint bekukkantottam:

Játszóházat nyitottunk Kispesten!Fél évestől 3éves korig várunk mindenkit szeretettel,szülőstül!Lehetőségek:
-mászóvár a méretekhez igazítva
-ugrálóvár
-járóka a legkissebbeknek,vagy a tesónak
-sok-sok színes,érdekes,játék
-kismotor a robogás szerelmeseinek Kép
-egy óvónéni,aki kicsit odafigyel,fejlesztgeti a gyerekek képességeit.Később foglalkozásokat tart.
Mindez közel 100nm-en.Ár: 400Ft/óra

Cím:1194 Endresz György u.28.
Nyitva De.9-12,du.15-19 óráig

Aja
aja
 
 


Sziasztok!


Köszönöm az invitálást!

A keresztnevem Anikó.
A pocilakó 23 hetes, 2005. márc. 12-re vagyok kiírva. Psandi, sztem közel egyidősek vagyunk babailag.

A két kissrác között így, ha minden jól megy 2 év, egy hónap lesz. Így kicsit izgulok, mert későbbre akartuk "időzíteni", de már jönni akart hozzánk. Gondolom Gombóc tudna mit mesélni, és a többi 2 gyerkőcös anyuka is.

Egyébként a kissrác igazi kisördög, nem sok nyugtom, viszont sok dolgozni valóm van tőle. Ezért néha csak beülök én is a szemétdomb közepébe.

Elli.
Milyen jó neked! 2 hugi is, + nagyszülők!
Nekem egy fiútesóm van, de Csonginak szigorúan megmondta a nyáron, hogy ha Ő vigyáz rá, nem lehet betojnia. Erre Őfelségének monyott egy akkorát... Mikor hazatértem tesóm így mesélte: B..meg, alig volt elég a popsitőrlő, még a lába szárán is folyt a csocsoládé.
A karácsonyi láz engem is hatalmába kerít, én is kérek cuccos mailt.

Zulu.
Nekem is furcsi Stahl, olyan mintha kicsit erőltetett lenne a főzős műsorában is.
Örülök, hogy nemsoká költöztök (hová is?), bárcsak mi is ott tartanánk.
Gyerkőcökről kép? Régen tettél fel.

Tündér.
Édi a kislány, és nagyon hasonlít is.

Beu.
Nagyon aranyos Lőrinc, az én kicsifiam is szöszi pasi. A könyveket békén hagyja?

Majd teszek fel képet a skacról.

Ti mit vesztek a gyerkőcöknek karácsonyra?


Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


ElliKép
Ezen a képen még hosszú a hajam, a Bogárnak meg még a pocakban volt az EszterKép
Atya ég! Akkor még nem is itt laktunk KeszinKép

BeuKép
A Nórával szinte majdnem minden nap beszélünk, mert itt laknak a közelben, ha gondolod rákérdezek, hogy tudtok újra járni úszni. Minike imádja a vizet, ma is voltunk úszni, már hosszába úszunik a medencében, és karúszóval egyedül, meg most tanuljuk a deszkával való úszást.
Igen, az az ikeás ház, némi átalakítással, baromi egyszerű, pozdorjából van, le kell szabatni, összecsavarozni, valami klassz szín, egy csini függöny rá és kész a kuckó. Tudod, most, hogy ilyen nagy már a lányom, ideje külön költözni, ezért kap egy külön házatKépKépKépKépKépKépKép

MiszikeKép
Boldi szülinapotKépKépKépKépKép
Küldtem Mailt!!!!

Szia AnyicskaKép
Gyere gyakran!Kép Gratula az új lakóhoz, no meg a kinti ManódhozKépKépKépKép

Na mentem informatika házit csinálniKép Nem is akartam babanetezni, vajon mit keresek itt?Kép a házi miatt ültem le a géphezKépKépKépKép
Na pusz:

Manócs
manócs
 
 


Jó reggelt

Klár,
a tiedet 3x visszalökte. Jó a cím? Vagy van másik?

Anyicska
neked meg nincs a profilodban emilcímKép
Küldj egy e-mailt az enyémre: melvira@freemail.hu

De csak majd du. küldöm, már az "új fejemmel"Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Ellikém pussz Kép

Jó is a cím, meg szerintem üres is a postaládám. Mailek másik címről Kép


Klár
clarissa
 
 


Hmmm, azt sem mondtam, hogy pááálinkás yóóóreggelt Kép

Elli, ment a mail.


Anyicska, gratula a nagyobbik pasihoz. Pocilakó ficánkért irigy irigy vagyok Kép
Könyvekről mesélhetnék én is : nekem egy igazi könyvmolyom van : tépi, nyúzza és rossz esetben meg is kóstolgatja a őket a csajszim KépÉs hozzá az az ádáz kis képe.... Kép

Na mentem, mert muszáj Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

ÉN megint jól eltűntem.

Elli,
kösziKép Nagyon jól esett, hogy írtál.

Beu,
küldtem télapós sablonokat. Remélem tetszenek. Ha kell keresek még.

Nem emlékszem mikor írtam útoljára, így gratulálok minden babához. A születettekhez és a még meg nem születettekhez is.Kép

Nóri a nagyobbik lányom most van túl az orrmandula műtéten. Amúgy ovis lett és nagyon szereti. MÁr amikor jár. Nagyon jó ovi.

Bocsi, hogy nem írok mindenkinek de nem tudtam visszaolvasni.

Kriszta
tkriszta
 
 


Jó reggeltKép

Írt apaKépKépKépKépJól van, holnap indulnak Motegibe, itt lesz a következő verseny, és már jövő pénteken itthon is lesz! El sem hiszem!Kép

Csajok,
A Bogartól kaptam a szülinapomra egy IKEÁS ( naná, majd nemKép ) sütit, ami amúgy karácsonyi, de kibontottam márKép Szóval isteni. Mézes süti, de valami fenséges. Én utálom a sütiket, de ez tényleg fini. aki ikeában jár ne hagyja ki, kerek piros fémdobozban van, manók és gyertyák vannak az elején, a karácsonyi kajásrészlegen lehet kapni, asszem 1000 alatt van ( már én is vettem ilyet ajándékba).

Na megyek körmöt vágni Mininek, mert itt nyaggat az ollóvalKép
Puszka, majd még benézek! Ez fenyegetés voltKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


SziasztokKép

Megint rohanok, megyünk egy barátnőmhöz, ott ebédel Zsombi, elaltatom és viszem Szandit a logopédushoz. És még nincs kész az ebéd, de már nem sok hiányzik.


Beu
Lőrinc nagyon vidám, engem is úgy feldobottKép Aztán hátranéztem és elszörnyedtem, milyen rumlit csinált Zsombi Kép


Anyicska
Üdv ittKépKép
Gratu a gyerkőcökhözKép Kép róluk?Kép

Elli
Képek KépKép én is mostanában sokszor nosztalgiázom, biztosan öregszemKép
Én is kérhetnék karácsonyit?

Miszike
Boldog szülinapot NekedKépKép
És hipergyors jobbulást!!!
Munka miatt kár, hogy el kell napolni a tesó-projectet
Szoktam olvasgatni a decoupage-os topicot, sőt, a honlapodon is jártam már, de annyira profik vagytok, nem is merek kérdezniKép Egyébként a tegnapi öntés is sikerült, de szigorúan a jobb felső saroktól indulva tudom csak kiszedni a formából a cuccot. Ha így megy, akkor így...

Zsófi
KruppKép, rosszul hangzik.
Drukk, hogy Klárnak legyen igaza és többet soha ne legyen!

Klár
Ma én is visszafeküdhettem volna, Apa vitte Szandit suliba. Igen ám, de 7 után már hova feküdjek???
Játék: Zsombi Szandi cuccaival szeret a legjobban játszani, az meg már adottKép Egyébként Zsombi mostanában nagyon odavan a kukásautókért, úgyhogy egy ajándék az lesz

Franyó, Andi
Tök jó Mikus képek, nem is tudok választani...Kép

Zulu
Remélem, hogy tavasszal tényleg neki tudunk kezdeni, még ha azon az áron is, hogy "elkótyavetyélem" a lenti lakást. De muszáj lesz, amíg az a nevemen van, se hitel, se szocpol...
Én elkapcsoltam Stahlt, nekem is túl mesterkéltnek tűnt. Tisztára mint Csisztu...
Azért ha teljesen véletlenül (Kép) alkotsz valamit, megírod?Kép

Még jó, hogy fissítettemKép

Kriszta
Nahát, megint egy elveszettnek hitt anyukaKép
Orrmandula műtétKép, de ha muszáj volt...
Oviba majd belejöttökKép

Manócs
Asszem én várhatom, hogy Zsombi hozza körömvágáshoz az ollótKép. Ha meglátja, elbújik.

Na, lelépek, mert aztán csak csúszok mindenütt.
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


ManócsKép
Már letellik a 4 hét? Hihetetlen! De legalább együtt lesz kicsi családodKép

AndiKép
Nem tudom, mi történt Brigivel A BK-ben. Szerintem meghaltKép

Domcsi most esett át a 3 napos lázon. Már csak haloványok a pöttyök is.

Anyósm megvette ugyanazt Dorkának, mint én. Egy játékmagnó mikrofonnal. Biztos láttátok az Auchanba. Ha valakinek kell esetleg, szóljon. Mert hát kettő nem kell belőle. 1.790,-Ft-ért vettem. Egy kicsi árengedményt tudok adni.

Nem tudom, írtam-e, de szeretnék diafilmeket régi típusú daivetítőbe. Ha valakinek van jó állapotban lévő eladó, írjon a mail címemre. Köszi.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Most én is itt vagyok, mert Levi is meg én is betegek vagyunk, így aztán ma itthon nyomulok. Csináltam jó kis takarítókúrát: függönymosás, ablakpucolás, szőnyegsikálás stb. Egészen bevált, holnap már megyek dolgozni.
Levinek megint tüszösmandulagyulladása van, antibiotikumot kap sajnos. Én nagyon ellene vagyok, de nem tehetek mást. Homepátia már nem ért semmit, múlt szombaton annyira köhögött, hogy összehányt mindent, egyfolytában ágyneműt mostam. Bocs a kérdésért, de Ti hogy tudjátok feltakarítani a gyerkőc hányását? Én majdnem mellétettem a sajátomat és a férjem segített takarítani szerencsére. De mi lesz ha nem lesz itthon? Van valami trükk?

Anyicska!
Üdv közöttünk Kép!

Már megint nincs időm mindenkinek írni, bocsánat Kép. De lesz egy fogműtétem dec. 2-án, akkor egyedül leszek itthon, akkor tutira utolérem már magamat Kép. Bááár, lehet, hogy egy kicsit le leszek szedálva, így összefüggéstelen leszek Kép Kép!

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


halihó,

Élünk még! A szó legszorosabb értelmében.
Úgy néz ki kilábaltam a rosszullétekből,bár autózni nem birok,csak ha én vezetek.

Pocilakó jól van,eddig minden rendbe vele,volt 12 hetes UH....bizony ám,mert már mi is ilyen nagyok vagyunk. Kép

Petra is jól van,különösebb dolgot nem is tudok irni róla,nincs új foga (még mindig csak 6 van),rendesen rosszalkodik,ahogy kell,szeret főzőcskézni,babázni,imádja a plüss kutyáját,meg úgy alapjáraton minden állatot. KépEgyre többet beszél,vagyis mondja a szavak első két betűjét. Jobb esetbe a teljes szót egy kicsit halandzsa nyelven. Kép

Látom nagy már a karácsonyi készülődés. Én is nekiálltam dekorálni,készülnek az üvegmatricák,diszek,ajándékok saját kezüleg. a vásárolt ajeszok nagy része is megvan már,de azért még lesz jónéhány körünk. Kép

Zulu,
áruld el légyszi,mi az a Katica és Fakopáncs,vagyis hol vannak?

Petra iszonyú keveset alszik ebéd után.....csak 1 órát.....most ébredt....mennem kell.....még jövök.

pussz
Évi és Petra

Kép
Évi24
 
 


SziasztokKép

Hát sikerült átrágnom magam a hsz-ek tömkelegén, de reagálni csak épp arra, ami eszembe jut:

ElliKép
Én is kérnék a profilomban levő mail címre nagy méretű leveletKép Hajad milyen lett? Hogy sikerült végülis megoldani Kevin elhelyezését? Ja, és persze boldog házassági évfordulótKépKép

MiszikeKép
Nagyon boldog szülinapotKép Gyors gyógyulástKép És sajnálom, hogy halasztani kell a tesó projectetKép Beki bölcsibe megy?

AndiKép
Szerintem is most tették el Brigit a sorozatból, mert már néhány hete szó volt róla, hogy néhány szereplő elmegy (köztük ő is), mások meg visszajönnek.

ManócsKép
Látod, milyen gyorsan elrepül az időKép Férjednek utólag is gratula a szép helyezéshezKép

ÉviKép
Tök jó, hogy jelentkeztél, meg hogy elmúltak a rosszullétekKép

ZsófiKép
Gyerkőcnek jobbulástKép

AnyicskaKép
Üdv itt, és gratula a pocilakóhozKép

Én vasárnap voltam a hugoméknál látogatóban, jól kibabáztam magamKép Olyan hihetetlenül kicsinek, meg könnyűnek tűnt Bence Gergő után. Még vissza kell szoknom ezekhez a mini méretekhez. Tegnap kénytelen voltam elmenni a belgyógyászhoz, mert annyira romlanak a reggeli cukraim, hogy már magamtól nem mertem az egekig emelni az inzulin adagomat (amivel egyébként már most ott tartok, mint Gergővel a 40. héten). De megnyugatott, hogy emeljem nyugodtan. Ja, képzeljétek, egész jól kezd rendeződni a fürdésKép Lehet, h. ebben az is közrejátszott, h. szombaton miután már be sem tudtam Gergőt tuszkolni a kádba, beültem vele. Olyan jól eljátszogatott, hogy ki se lehetett szedni. Aztán másnap már csak a kád szélén ültem, és egy darabig így is elvolt, tegnapra pedig eljutottunk odáig, hogy apa fürdette, és nekem csak néha kellett bemennemKép Azért látszik rajta, h. még fél, de már oldódik.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Elli
Megkaptam, kösziKép
Már a felén át is rágtam magamKép
És délután vettem papírlyukasztót is, karácsonyi mintásat
Boldog házassági évfordulót!
Tényleg, hajad hogy sikerült? Kevin is segített fodrászolni?Kép

Évi
Klassz, hogy jöttél, még ha ilyen keveset is
És már a rosszullét is a múltéKép
Petra mennyit nőtt!Kép

Tüni
CukorKép
De az Kép, hogy a fürdetés terén rendeződni látszik a dologKép

Kicsi fiam bekapcsolta a tv-t, váltogatta a csatornákat, a Fox Kids-ig meg sem álltKép
Én meg úgy érzem, megyek pelenkázniKép
Szandit megdicsérte a logopédus, viszont az iskolából eléggé vegyes értékelést kaptam a csajról, a gáz rész a többiekkel való viszonya Kép, a többi (felnőttekkel való viszony, tanulás, odafigyelés stb.) mind klassz.

LeléptemKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Hát, lányok
a hajam jó lett (Beu szerint, Apa szerint nemKép)
és hát amikor a 25. hét táján anno pocakosan elkezdtem írogatni, és nem sokkal később egy "Beu" nevű illető már szült, álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ő vigyáz a kiskölkömre, amíg én a fodrásznál csücsülök.Kép
Kölkömnek ennek ellenéreKép semmi baja nem lett, tök jól érezte magát.
Örök hálám az alkami bébiszittynek, remélem, egyszer tudom majd viszonozniKépKépKép
Kép
Viszont ma van a ház.évfordulónk, igaz, nem ma ünnepeljük, hanem vasárnap. Megint meglepiprogramot szerveztem, ebéd, utána 15:00-tól Riverdance ír néptánc-showra megyünk, Apa még nem is sejti.Kép
De azért megyek, mert egy icipicit azért ünnepelünk ma isKép
pusza
e
ellimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?