Új privát üzeneted érkezett!

Mucska: ezt még találtam! Ilyen az az etetőkabát, amit emlegettem!

Kép
zerko
 
 


Andi,
tegnap este is bejelentkeztemKép Meg ma is korábban írtam, mint szoktamKép
Végre van olyan képetek, amin Anna mosolyog, és a fogacskái is látszanakKép

Krisz,
az új rucik így szoktak járniKép Még jó, hogy fehérKép

Meli,
mi a helyzet????

Hugi meg nem ér rá jönni, azóta is biztos a vezetékes telefonon ülKépvagyKép

H.
nalika
 
 


Zsuzsa!

Tudom milyen, csak itt nincs a Corában jelenleg.
Lehet, hogy kevésbé kennénk össze magunkat, ha Anna egyedül enne? Kép Lehet, mert én is potyogtattam rá ma. Hát ez egy ilyen nap.

Krisz!

NEkem már nincs hajam ma, először az etetőszék, most Anna evése Kép

Azt gondolom, hogy estére meg is fogok hülyülni.

Remélem Melinek nincs nagy gondja és már nem olyan erős a lánysága.

Kika? Hugi? Orsi? Ica?

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Krisz,
ha tényleg be kell szerezni a papírjaidat, akkor a legfontosabbak az anyakönyvi kivonatok. Remélem azok legalább itthon maradtak, és nem kell azokból is másolatot csináltatni!!Kép Azért még reménykedem, hogy vki megszán titeket, vagy vhol megtalálják...

Andi,
te ilyen öreg vagy, hogy már remeg a kezed etetés közben?Kép Azért ne hülyülj meg, jó!?

H.
nalika
 
 


Andi!
Nálunk is az a gond, hogy Eszter próbálja már kiszedni a kezemből a kanalat, és általában akkor történik baleset, amikor viaskodunk Kép
Hajhullás Kép vagy Kép

Tényleg, vajon mi van Melivel? Ment ma a dokihoz?
Hugi is jól eltűnt!
Nem is beszélve Kikáról!
Ica meg szerintem megijedt az olvasnivaló mennyiségtől Kép Lehet, hogy hétvégén kellett volna benéznie Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Találtam egy autósiskolát, ami viszonylag közel van, és vmi olyasmit írt a honlapjuk, hogy a kismamákért házhoz jönnekKép
Mondjuk azért lett sürgős, mert lehet, hogy lassan bekerül a ÁFA körbe, és akkor ráteszik a 25%-otKép

H.
nalika
 
 


Hajni!
Az anyakönyvi kivonatok megvannak, azokat soha nem szoktam magammal hordani szerencsére.
Most egyelőre azzal vígasztal mindenki minket, hogy volt már olyan, hogy 1-2 héten belül visszaküldték a papírokat. Nagyon nincs kedvem otthon ezek után rohangálni Kép!

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
gondolom, hogy inkább talizni akarsz hazajönniKép Az útleveled azért megvan???

H.
nalika
 
 


Nalika: akkor hajrá! Sokkal jobb ám az, ha az ember tud vezetni!!!

Nalika: a péteki még mindig passz? Feladjuk Lujzikának? Kép

Lujzika: szurkolok, hogy meglegyen!
Kerestem képeket! Remélem a csajok nem küldenek el! Legalább látjátok, miből lesz a pillangó! Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

És végül az egyik kedvenc képem:

Kép

Zs.
zerko
 
 


Sziasztok!

Mucska! Hogy vagy? Tavasszal majd bepótoljuk a talit.

Lujzika! Van autósülésetek a babának? A legtöbbnek átfordítható a karja, és akkor szinte teljesen ülő helyzetben bele tudod rakni a lányod, és abban is etetheted. Nem tudom milyen hosszú távra tervezel, meg hogy kinn mennyire drágák a Stokke termékek, de nekünk nagyon bevált a Tripp-trapp nevű etetőszékük. Nő a gyerekkel, nem kell háromévesen kidobni, elajándékozni, stb. A kezdetektől az asztalnál ülhet. Az ülőfelület és a lábtámasz magasságga a gyerek növekedésével állítható. És a 85 kilós páromat is elbírja, azaz még kamaszon is használhatja a gyereked. A magyar honlap: www.unico.stokke.hu És ahogy elnéztem az etetőszék árakat, a hiper-szuperek nem sokkal olcsóbbak.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Szia Zitaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Hát láz már nincs csak takony de rendesen, meg fejfájás maradék. 2*100 db zsepit tüntettem el. De Anna nem beteg!
Szombaton szomorkodtam sokat, mert annyira rád voltam készülve. De nem lehetek annyira felelőtlen, hogy nem szólok, hisz 3 gyerkőcöd van. És megütött volna a guta, ha elkapod/játok.


Jól sikerült a szegedi kruccanás? Jó rossz időt fogtatok ki Kép

Hajni!

Hát igen öregszem Kép Remeg a kezem. Csak a tied ne remegjen vezetés közben!!!!! Kép
Jövök csak Anna a hangos oldalát mutatja!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Itt vagyok, csak közben apa hazajöttKép Ne tessék semmi rosszra gondolni, csak eddig vele voltam elfoglalva. Meg a lánnyalKép Megettük a másik fele sütőtököt, hát az eredmény hasonló mint nálatok, még a fülünk is tökös volt. Az övé, az enyém, meg még apáé is, jól néztünk kiKép

Pusz
Vendég
 


Mucska! Jó volt Szegeden, csak még legalább két hét kellett volna, hogy minden ismerőst meglátogathassunk. Egyébként úgy tűnik, hogy ha mi ott vagyunk, akkor törvényszerűen rossz idő van. Volt olyan mikor jégpáncél volt reggelre ott az autónkon. Az úton szintén. Most ez a szélvihar esővel kombinálva sem volt túl jó, mert én vezettem hazafelé, és kifejezetten fárasztó volt.

Gyógyulj meg mielőbb!

Zita
pzita
 
 


Lányok! Nem emlékeztek arra a mesére, amikor a Kutyus tanította a Cicust közlekedni??? Csak mert akartam írni, hogy közben próbálom a Kresz-t olvasgatni, de eszembe jutott, hogy ezért is megszólnak majd "egyesek", akik túlképp "kettesek"Kép De nekem megvan ez előbb említett mese könyvben, így a gyerekeknek azt olvasom mostKép

H.
nalika
 
 


Bea: ennyi tököst Kép

Üdv Zita! Amúgy én is megkaptam már a jogsimat! Szép rózsaszín!

Zs.
zerko
 
 


Zita,
Szegedről hazafelé ilyen időben?? Minden csodálatom a tiédKép

H.
nalika
 
 


Zita!

LEgközelebb bekalkulálom a rossz időt ha jöttök. Kép
Remélem azért nem csak tavasszal!
Örülök, hog yrendben hazaértetek, sokat emlegettelek ebben az időben. Itt estére a nyaralóknál rendesen dőlteka fák. Kép

HAjni!

Nem korai a gyerekeket Kreszre oktatni? Kép

Ez neked:http://www.delmagyar.hu/index.php?id=219
NA megnézem apa milyen képet csinált a lányról, ha jó akkor felrakom.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


NA bátran előke nélkül az előbbi uzsi képei:
Egyébként tényleg velem van a gond, mert ha nem kotorásznék, akkor Anna kiinná a pohárból egyedül Kép


Kép

Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
jaj, de édesKép Köszi az oldaltKép Ahhoz képest, hogy fi..om nincs a Kreszről, azért az első teszt eredménye 18 hibapontKép

H.
nalika
 
 


Mi kvizesekbe léptünk bele és jól össze is vesztünk Kép Szerintem a hivatásos és a koca is visszaadhatná a a jogsiját Kép
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja én nem a hivatásos vagyok! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Azt még nem néztemKép Majd idővel azt is... Elvileg jövő héten kezdődne a tanfolyás...

H.
nalika
 
 


Ezek nagyon jók,mert sokat tanulhatsz belőle. Az egész vizsga erre épül, én soha nem tanultam a könyvet (látszik is Kép) hanem a teszteket gyakoroltam. És eddig az elmúlt 10 évben a terhességem előtt minden napot autóban töltttem, szerencsére baleset mentesen.
Szóval érdemes nézegetni.
Ugyanezek vannak a könyvekben is. Én szerettem a kreszt tanulni. A régi munkahelyemen jó sokszor összevesztünk a fiúkkal, hogy mikor kinek van elsőbbsége. Pedig ők is hivatásosak és nem okoztak balesetet. De jó sokat röhögtünk. Kép
Szóval tessék gyakorolni. Itt legalább kinyomja, hogy melyik a jó.
A kviznél azonnal látod, hogy jót nyomtál e.

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, de tegnap de. kimerült az elem a klaviatúrába. Gondoltam sebaj, kicserélem. Hát kicseréltem, de nem működött Kép Apa ma vagy két órát sz...kodott vele, de végül újra fel kellett telepítni. Kép
Szóval ez volt az ok, hogy nem bírtam jelentkezni. Mazsi meg a másik fele, alvássztrájkot tart.

A Metro-ba a telefont az anyósomnak vettük, Andi! Sajnos azonban a dobozt nem tudjuk majd odaadni neki, mert most az Mazsi kedvenc játéka. Kép
Most is itt ül mellettem, és azt tanulmányozza Kép

Most is egyedül vagyunk, de este ha hazajön apa megpróbálok jönni.
Tegnap semmi nem lett a nagy takarításból, mert hogy kekec-kukac még véletlenül se akart aludni, szóval ma kellett befejeznem. És hogy ne érezzem jól magam, a töltött káposztát se tudtam tőle megcsinálni, de mivel a husi már ki volt olvasztva, a káposzták megfőzve, este áltam neki.
Remek volt Kép

Remélem mindenki meggyógyult!
Az én kedvenc epeköveim is sz..kodnak velem, nem ismertek jó belgyógyászt/sebészt aki megszabadítana tőlük?

A gyerekem mostanában azt játsza, hogy semmi nem érdekes csak én. Nálatok is volt ilyen? Nem kellenek a játékai, max. a telefondoboz köti le, csak beszéljek hozzá, meg lásson. Ez szerintetek így normális? Biztos tetszem neki Kép

Hajni! Nincs ám elfelejtve a jogsid, beszéltem apával, este jön ő is, és elmondja hogy van, okszi?

Pusz mindenkinek

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Ne aggódj vannak ilyen időszakok. Még jó hogy apa felvált néha, mert mi is tele vagyunk játékkal, de csaka mi kezünk az érdekes. Most kiraktam meztelen fenékkel és bűvöli apát.

Telefon doboz: persze kibontottátok és higgyem is le, hogy az nem a tied!!! Kép Azért is nem jöttél, mert azt sem tudtad, hogy melyiken beszélj mi? Kép Na de szerencséd, hogy az internetes telefon is végre eszedbe jutott!!!!

HAjni jó tanítvány lesz, mert már csinálja a teszteket!!!!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Ezek a maszatos képek annyira jók! Az én kukacom szerintem fél éves korára késsel villával fog enni, mert mi még sima előkét sem használunk Kép
Egyszerűen soha nem ette le magát, és egy idő után már rá se raktam.

Etetőszékek is nagyon szépek ám! Akkortól lehet használni, ha már ül a gyerek?

Hugi
Amatőr
 


Nalika: a mai számjegyek összegével függ össze, és a c.

Lujzika, és a többiek:
<font size="+1"><font color="ff0000"> Feladvány
Melyik betű kerül a sor végére?

I, N, L, H, ?

Megoldások: K, L LY, M, N vagy NY ???? </font></font>

ZS.
zerko
 
 


Hugi!

Hát irigy vagyok. CSak egy etetésre kölcsön adom Annát, hogy lásd milyen amikor a sárgarépa kellős közepén bekapja az ujját cumizni, és onnatól kezde nyakig úszik a répában minden.
Én minden etetésnél rendesen kiakadok.
Anna ma már abban evett,mert csakúgy hajlandó enni. mOndjuk ezt is lehet dönteni, hogy ne a gerince terhelődjön annyira. Igy eszik, csak azért maszatolunk is rendesen.

NA majd fürcsi után jövök.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa,
köszi, de ezt azért én is tudtamKép Szeretem a két kérdőjeleseketKép

Andi,
mai menü lemaradtKép Nálunk körözött a menü, érdekes módon a gyerkők is nagyon szeretikKép Az esti nass (csak félve merem leírniKép) somlóiKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!
Hugi!
Ezt hogy csinálod??? Zsófi minden kanál után kicsit rásegít a kezévelKép Naná, hogy még a jövőhét is tiszta kaja!

Andi!
Nagyon jó az etetőszéketek! Jó nagy összemaszatolható felületek vannak rajtaKép

Nalika!
Én is, én is somlóit!!! Ugye küldesz egy kicsit?Kép

Pusz
Vendég
 


Somlói!
Aki ide leirja, az kikap!

Hajni!
Nálatok somlói gyár van?

Bea!
Már megtapasztaltam, hogy lehet összekenni! Kép

Hugi!

Valamit nagyon tudsz. Bár mi is így kezdtük Kép Majd vigyorgok még nagyokat!!! Kép
Fürcsi után jövök.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
apa szokta hozni a s....-tKép Tényleg klassz az etetőszéketekKép Nekünk a másik fajta van (asztal+székké alakítható) de csak azért, mert azt választottuk annak idején a Milupa katalógusábólKép

Bea,
majd csak kicsit később küldök, jó?Kép

Meli,
mi volt a dokinál???????? Elmúlt már 4 óra!!Kép

Kika???????
Ica????????

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Itt van apa, diktálja, hogy mi a helyzet jogsi ügyben.

Az ár kb. 100.000,- ennyire mindenképp számolni kell, akció ide-oda.
Orvosi alkalmassági 5.000,-
eü tanfolyam vizsgával kb. 8.000,-
Kresz vizsga 2.500 tesztlap, 3.500 ha számítógépes
járműkezelés vizsga 2.500,-
forgalmi vizsga 3.500,-
egy gyakorlati óra (30 kötelező, 40-45 óra a reális) 1.300-2.200,- között (iskolától függően)
tankonyv, tesztkönyv 4.000,-
elméleti tanfolyam (Kresz, műszak, járművez. elmélet) 15.000,--25.000,- iskolától függően
Ha olcsó az óra meg a tanfolyam, akkor ált. van beiratkozási ktg., regisztrációs díj, meg kiskutya füle. 95-100.000,- körül lesz a vége.
Ha nem kell 800 pótórát venned Kép
A tavalyi órarekord egy 72 éves bácsinál 172 óra volt Kép
Ha érdekel, megadom apa elérhetőségét, okszi? Csak aztán óvatosan vezetni Kép

Pusz, Hugi
Amatőr
 


Sziasztok
ilona
 
 


Szia Ica!

Mi még nem "találkoztunk" szerintem, de így utólag is üdv!

Mi újság veletek?

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Hát könnyekig hatódtam, hogy ennyire aggódtok és szorítotok értem.
Igen 4h-kor voltam, de ugye Bpesten, mi viszont Tatabánya mellett lakunk, úgyhogy másfél óra az út oda és ugyanannyi vissza is (bár vissza több volt, mert ugye a csúcsforgalom).
Mondta a doki, hogy jól tettem, hogy mentem, mert ez tényleg nem normális, nem olyan mint mensikor, hanem mint egy friss seb, élénkvörös (na most jól kielemeztem). Megvizsgált, megnyomkodta a hasamat is, ami bal oldalon érzékeny, nyomásra tompán fáj. Gyulladásra gyanakszik, kaptam antibikát, gyulladáscsökkentőt és vérzéscsökkentőt. A következő nagylányságom után újból látni akar.
Nem tudni, hogy miért pont ilyenkor zavar be, de reméljük, hogy a gyogyók használni fognak.
Körbecsókolt minket, a leányzóval még dumáltak is egy jót. Kiscsaj tegnapelőtt óta nagyon be van lendülve a kocsiban is amikor nem aludt be nem állt a szája. Tündéri voltKép
Szóval köszi mindenkinek az aggódást mégegyszerKép

Fáj a fejem!!! Front van vagy mi???

Bocsi, de csak kutyafuttában olvastam vissza. "Látom" a gyerkőcök igencsak maszatolós kedvükbe vannak. Ma megpróbáltam Hipp-es körtét adni a lenyzónak, hát nem arattam sikert vele! Ehhez képest a többit azt zabálta (már ha azt a három-négy kanalat annak lehet nevezni).

Szerintetek rá fog majd azért kapni az ízére???
Egyik ismerősöm kislánya kilenc hónapos és semmilyen bébiételt nem hajlandó megenni!!! (hamburgert viszont igen!!! lökött anyja!KépKépKép)

Nem semmi lóvéba kerül már a jogsi, én anno 50 körül fizettem érte és akkor az is rengeteg voltKép

Na megyek mert most a monitortól is fáj a kobakom!
Ne hari! Majd holnap tovább leszek! (de azért lehet, hogy még bekukkantok, mert hiányoztokKépKépKép)

Puszi mindegyikőtöknek!
Meli
Bnm
 


Meli remélem most már rendbe jössz! És azt nem mondta a doki, hogy ez mitől van?
Amatőr
 


Sziasztok!

Szia Ica!

Hol csavarogtál?

Meli!

Remélem most már rendben lesz minden!!!!!
Körte próbálgasd, hátha megszereti. Anna pl . imádja. De ugye mindenkinek más az ízlése.

Hugi!

Nem semmi árak vannak. :8 Annak idején az őskorban nekem is majd 50 volt. Pedig nem is buktam semmiből és pótórám is "csak" 8 volt.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Andi !
Dolgoztam , befejeztük az aratást , mindig nagyon későn jöttem haza és nem tudtam , hogy vagytok e még 10 ora körül
ilona
 
 


Ica Andi állandó késő esti műszakban van Kép

Hugi
Amatőr
 


Szia Amatör . Tényleg nem találkoztunk még
ilona
 
 


Akkor jól sejtettem Kép Pedig vártunk ám nagyon!

Hugi
Amatőr
 


Szia Ica!

Itt éjszakai műszak is van. Most már befejeztétek?

Hugi!

Remélem te is maradsz még? Reggel igyekezzek vagy alhatok? Kép

Kikának nem tudjuk a telefonszámát? Péntek reggel óta eltünt teljesen!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Úgy látom Hajni padlót fogott az áraktól Kép

Krisz meg apázik megint? A múltkor lelkifurija volt.


Azt látom, hogy Bea kapott somlóit, mert csámcsog és nem jön. Én bezzeg aki imádom csak várhatom.
Te meg tudtad nyitni amit Krisz küldött?

Krisz nekem nem megy! Küldd el mégegyszer, mert kilukad az oldalam. Vagy valaki meséljen, Már mint ha lehet! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi !
Igen befejeztük , ugy , hogy mostmár eljutunk hozzátok is . Képzeld van egy itteni házaspár akik doktornőhöz járnak és most lesz nekik a második lombik nagyon istenitik mondtam is nekik majd a negyedik ötödik után nem fogják , ez elsőnél is nagyon el voltak bizakodva , hogy sikerül mert azt mondta nekik , hogy minden optimális minden sikerül , de nem sikerült nekik , most meg hosszu stimuláciora fogta öket hát nem tudom , az én bizalmamat elvesztette az utolsónál engem biztos nem lehetne rá venni , hogy még egyszer elmenjek hozzá
ilona
 
 


Kika él még,nem alakitott új fórumot , de megint bekaptak egy virust! Kép
Apája most teszi rendbe a rendszert és ahogy tud jön, mert elvonási tüneteti vannak! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ica!

Hát az jó ha bíznak benne. De lehet, hogy gyorsan elmúlik! Kép Te csak járd a saját utadat és meg lesz az eredménye.
Mikor mentek megint?

Amúltkor megbeszéltük a csajokkal, hogy mire meg lesz a kicsi Ica, addigra túlképzett anyuka leszel, úgy kiokosodsz köztünk.Kép

Láttad Anna képeit?
Már lassan oviba megy! Mikor jöttök? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!


Hol vagytok????????????????????????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Már meg tudtam nyitni!!!
Köszike!
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi ! Én rájuk hagyom ugy vagyok vele nekem meg van a saját véleményem rola ők meg majd rájönnek,igen láttam a képeket nagyon tetszenek amiket küldtél azokat is mindet elmentettem és mutogatom is , azért még nem megy oviba , még nem tuudom mikor megyünk Pestre mert még nem jött meg , már két napja késik de biztos a gyogyszerek miatt.Jövő hétre terveztük , hogy megyünk de még majd pontosan megirom melyik nap .
ilona
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?