Új privát üzeneted érkezett!

:P És igeeen.. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Erzem is es latom is a homersekleten... ma reggelre lezuhant 35.8-ra...tegnap meg 36.5 volt.. ez eleg nagy kulonbseg..
Kedden megyek vissza a verveteli eredmenyert... de pont a mult honap tokeletes volt...
Mindegy, elovettem a bort es a szegfuszeget... ma megisszuk a felet, vasarnap a masik felet. Tudom, az alkohol nem javasolt a babaprojectben, viszont eluzi a stresszt, ami szinten nem jo... de letojom. Evente 3-4 alkalommal iszom...
Koszi Mirci a lakasajanlatot, mi is kertesre palyazunk... meg nem ernek be a munkaba onnan..... :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


meg nem ernek be a munkaba onnan
:D :D :D :D :D :D
Egy jófajta bor szerintem csak javára lehet a szervezetnek :wink: Hallottam már olyan dokit, aki javasolta is a kismamájának...na jó nem napi 2 litert, de néha-néha 1 dl-től nem lesz baja a gyereknek. Sokkal ártalmasabb szerintem a kipufogógáz stb.
Húú..hogy megkívántam a forralt bort...nehogy csináljak estére. :oops: :D Egészségedre malna5! :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 

 
 

mirci: Bizony a magzatkám már akkora mint egy lime, csak nem olyan zöld :D:D Ha a hasamra nézek az enyém akár lehetne két lime méretű is, de mint tudjuk az ott háj....

bbercsi:
Ez a lombik program finanszírozás azért szemét dolog, mert nem úgy megy ez, hogy heló itt vagyok vedd ki, és tedd be... elötte azért mint írtad is egy csomó vizsgálat van, és gondolom az sem mindegy, hogy mikor történik ....

Képzeljétek talán a fórumon olvastam anno mikor Andrást vártam (nika akkor talán te is emlékszel) volt valakit, aki lombik programban vett részt. A beültetés után a doki mondta a párnak, hogy ajánlja dolgozzanak rá egy kicsit... hát rá dolgoztak és megfogant egy baba!!!!!! A testvérek között 5 nap különbség volt! Persze egyszerre születtek.... ez sem semmi nem?

nikiee:
Ne keseredj el lakás ügyileg, mert most holt szezon van. Ahogy kitavaszodik beindul a nép. Sokan keresnek kisebb lakást mert kisebb a fentartási költsége. Nyárra el fog menni!
korenka
Szár
 
 


malna: Nekem nagyon tetszenek a viktoriánus házak angliában. Olyat kerestek? Mondjuk ott egy lepedőnyi a kert (sorházakra gondolok) de olyan maha jól néznek ki...
korenka
Szár
 
 


akartam ide beszúrni egyet, de nem akarja az igazságot mindegy... szóval az a tégla borítású egy szintes kandallós cukorfalatok...
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Egész délelőtt melóztam, nagy gázok vannak a cégemnél, úgy néz ki meg fog szűnni... pont a legjobbkor, mikor a páromnak is február végén vége a melójának :evil:

Pálmi tegnap megkapta az oltást, sírt, de aztán 2-3 perc alatt abbahagyta, eltereltük a figyelmét játékokkal. Jutalmat nem kapott, de jó ötlet. Most jobbnak tűnt inkább teljesen elterelni a figyelmét a történtekről :)

Nem is tudom ki írta, hogy lapítok :) Hát igen, lapítok, bár lassan tesztidő, de szerintem nincs semmi.

Mirci,
örülök, hogy jobb kedved van, most nekem lett borzalmas, és két borzalmas hangulatú egy helyen nem jó! :lol: :lol: :lol:

Fogalmam sincs mit fogok dolgozni... meg egyáltalán találok-e melót mielőtt látható pocakom lesz? Ha meg nem és úgy jön a tesó, akkor mivel nem lesz munkaviszonyom, csak GYES fog járni, abból nem jövök ki...

De tök gáz az egész, hogy babatervezés kellős közepén kell melót keresni? Olyan átcseszés szaga van az egésznek, hogy úgy megy el az ember valahova, hogy tudja, hogy hónapokon belül eljön? Na meg akkor hogy megyek a gyerekért a bölcsibe, stb., stb.... kicsit ki vagyok borulva...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


korenka:
de mint tudjuk az ott háj....
:D :D :D :D :D :shock: Hát persze.... Az a kis domborulat a lime járulékos anyagai és a bőr alatt pedgi bunda van, hogy ne fázzon meg. :wink: :D :D

A testvérek között 5 nap különbség volt! Persze egyszerre születtek
Gyengébbek kedvéért... 8) :P pedig azt hittem, hogy öt nap különbséggel. 8) :D :D :D :D :D :D :D
Azért az állat lehetett. :shock: :D Dupla öröm.

Kép

Kép
mirci09
 
 


sz.veronika:
Húú...elhiszem, hogy most ez nagy dilemma. :shock: Annyira gyorsan felszámolják a céget? Az lenne jó, ha addig bebabásodnál.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Miért akkor mit lehet csinálni? Ha még munkaviszony alatt összejön? Kiíratom magam dokival 9 hónapra? :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Aha...veszélyeztett terhesség...van olyan. :)

Kép

Kép
mirci09
 
 


Én vszélyes munkakörben dolgoztam, már 7 hetes terhesen kiírtak volna, de 13 hétig dolgoztam. Utána otthon önálló felkészülés volt az anyaságra. :roll: :D :D :D :D :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


És ezt a szülész-nőgyógyásztól kell kérni vagy a háziorvostól?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nálam úgy volt, hogy a Béla írt papírt a háziorvosnak...úgy emlékszem, aztán ő vett táppénzre.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
köszi. Na majd meglátjuk mi lesz, meg hogy mennyire lesz gyors a felszámolás, illetve azon belül pontosan mikor szűnik meg a munkaviszonyom...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenkám, most haragudni fogsz rám.
de amit írtál az nem lehetséges 2 okból is.
1. ha lombik programban vesz valaki részt , azaz tényleg méhen kívül történik a megtermékenyítés, akkor a stimuláció után a petefészekben lévő kis petéket leszívják. az összeset.
2. a beültetés után 2 hétig szigorú szex megvonásban van a pár. ugye ne felejtsük el, hogy a petesejtleszívás az altatásos műtéttel jár. plussz nem elhanyagolható a fájdalom sem. tehát nem hiszem. hogy olyan nagy kedve van akkor az ember lányának a bújáshoz.

Viszont ha inszeminációról beszélünk, akkor elhiszem a történetedet.
Vendég
 


Veronika, jól ltáom három nap múlva tesztelhetsz?????
Vendég
 


Meg gyorsan leirom, hogy itt Angliaban sem az ICSI, sem az IVF, vagy Lombik nem tamogatott SENKINEK!!! Csak azok engedhetik meg maguknak, akinek tobb ezer fontjuk van erre.. DE!
Az elozetes kivizsgalasok ingyenesek, varni kell ra, ha allamilag (ingyenesen) akarja vki, de meg a meddosegi kozpont is ingyenes. Csak onnantol kell fizetni, ha elindulnak a konkret kezelesre valo elokeszuletek.
Veronika nagyon sajnalom, hogy most igy jartatok, en is hamarosan valtani akarok, de en onszantambol. (Itt ugysincs GYED). Sajnos nem ismerem elegge az otthoni rengszert, ugy tudom 1 ev folyamatos munkaviszony kell, nem tudom mi van, ha ez kozben megszakad, van-e turelmi ido stb..
De szurkolok, hogy megoldodjon!!!!!
KOrenka te meg mar lassan megerzed az elso mozgolodasokat! Harmadikkal en mar a 12. heten tudtam, hogy buli van bent!!!
Persze nekem fekudni kellett...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


mirci: Most akkor bundázott citromnak fogom hívni.. :D:D:D

bbercsi: Akkor valószínű keverem a szezont a fazonnal elnézést, de a sztori tényleg igaz, nem másodkézből van... :D De innentől majd így mesélem :D:D

sz.veronika:
Hát ez marha jókor jött... biztosan nagyon le vagy törve miatta, meg gondolom a párod is. Tuti már a megszűnés? A multkor már írtad emlékszem, hogy az angolod ki akar szállni az ingatlan bizniszből... ezek szerint határozott?

malna: Nagyon figyelem a mozgásokat, én olyan 16 hét körül szoktam egyértelműen érezni a baba ficánkolást. Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy nagyon mozog és olyan bizsergetős mintha 100 lepke lenne a hasamban.... de én nem úgy szoktam érezni a valóságban.... de azért nagyon jó volt.
korenka
Szár
 
 


Korenka,
bundázott citrom, ez jó! :lol:

Az angolkám nem határozott, hanem összecsaptak a fejünk felett a hullámok, valószínűleg csődeljárásban megszüntetik a céget, van havi 1.5 millió Ft-os hiteltörlesztőrészlete amit nem tud már fizetni, több , mint 3 hónapja, pluszban még most szabtak ki büntetést közel 10 millió Ft értékben az APEH, úgyhogy dőlünk mint a - na még hasonlat se jut eszembe :D

Bercsi,
3 nap múlva teszt :) Nem érzek semmit, de talán ez adhat bizakodásra okot, mert még a cicim se fáj, holott az szokott havi előtt... egy napig fájt szombaton, azóta nem. A hasam is csak enyhén, meg érzem kicsit a derekam, de az lehet attól, hogy itt ülök egész nap a gép előtt... meg akár a stressztől is... Na majd hétfőn meglátjuk :) Vagy nem látjuk meg :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika

Sajnálom! Ha találsz valamit, szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy utána babás leszel, vagy közben, mert ha elmész 1000 ember lesz a helyedre.
Szerintem sok-sok embernek inog a léc, itt sem tudom mi lesz május után, ha nem lendül be a munka...elég szarban a haza :(

Tesztelsz hétvégén vagy megvárod amíg késik pár napot?

Mirci

Olyan nagy lakást is csinálnak panelben? Mi most nagy belmagasságút szeretnénk, szépen megcsináljuk a galériát és akkor lesz még egy szoba - ez a terv.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


sz.veronika:
úgyhogy dőlünk mint a ...kártyavár, esetleg dominó? :roll:
Hát..ha még "csak" csődeljárás indul, akkor lehet, hogy van idő teherbe esni. Az még azért egy viszonylag hosszabb folyamat a teljes felszámolásig. Persze kérdés, hogy téged meddig tartanak ott!?
Azért kezdj el keresgélni...hátha... :roll:

Na majd hétfőn meglátjuk Vagy nem látjuk meg
Mindenképp meglátjuk, csak az a nem mindegy, hogy mit.. :? :D :wink:

korenka:
Bundás citrom.. :D :D :D :D :D

nikiee:
Amikor elhúztak az oroszok, akkor ezeket a lakásokat (tömbönként 3) úgy adták el, hogy össze kellett nyitni két másfél szobásat. A'szem nem annyira világosan fogalmaztam meg, de lehet, hogy érted. Szal most tömbönként 3 ilyen lakás van, de ezek 2 ×43m2-esek. Jó elrendezésű, szertünk is itt, csak már nagyon szeretnék kutyagumit söprögetni. :roll: :D :D
Mellékelném a leendő ebünk fotóját:

Kép
Kép

Kép

Kép
mirci09
 
 


korenka: nem a mienkbe volt mert ott nem voltak ikrek.de nekem is van egy ismerősöm akinek kb 10 nap volt az ikerpár közt a különbség . mai napig is látszik köztük a méretekben az a különbség

nika70
Salgótarján
 
 


sz. veronika: Hát ez igen durva... hogy a fenébe vágott így meg az APEH? Könyvelő volt ilyen ügyes, vagy az angolka ügyeskedet így? :shock: Igaza van nikieenek. Nyugodtan menj állásba, ha arról van szó. Hidd el egy cég sem törődik egy fikarcnyit sem az embereivel. Te miért csinálnál ebből lelkiismereti kérdést?
Ezek után mégis.... azért kívánok neked is egy citromot... bunda nélkül... :D


mirci:
Nagyobb kutyát nem találtatok? :D:D

nika: Akkor nem ott volt ez téma.... de örülök, hogy te is tusz ilyen sztorit... mert már kezdem hülyén érezni magam... :)
korenka
Szár
 
 


Jo reggelt lanyok! elszallt a forralt bor hatasa, jovok kozetek.
Lehet, hogy az van nalam amit Nika irt? 2 peteeres? :roll: :roll: :roll:
Ez a kutyus TUNDERI! Ha lattad Mirci a Beethoven-t, azt is lattad mekkora lesz, es mennyit eszik? En imadom az ilyen maci kutyakat, nekunk bobtail-unk volt. Annyit mondok, ha nemcsak szaraz kajan akarod tartani, eleg koltseges, de nagyon szeretetre melto kutya. Ja, es abszolut kertimado...
Veronka nem garantalom a hetvegi jelentkezest, de meg a teszttel a kezedben irj!!!!!
Haznezos hetvege lesz... Korenka a viktorianus hazak gyonyoruek, jo nagyok es nem is dragak, de altalaban a belvaros rosszabb negyedeiben vannak. (legalabbis itt). Mi sima ikerhazat szeretnenk, annak a felet, ilyesmik>
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Már nem kell tesztelnem, tegnap este 10-kor megjött... akkor még enyhén, most már jól :) Szóval legalább a barnázgatás nincs napokig,mint a múltkor, ez is valami :)

Korenka,
köszönöm a citromkívánságot, én is bunda nélkül kérem! :D

Málna,
Jó ez a ház! :) És hogy álltok vele? Láttotok azóta valami jót, hogy a múltkori az antennákon elcsúszott?

Nika,
de fura! 10 nap különbség miért látszana még felnőtt korban is? Szerintem az csak simán különbség közöttük, nem a 10 nap miatt :lol: :lol: Tényleg 2 peteérés lehetett... vagy te is úgy tudod, hogy beültetett volt az egyik?

Mirci,
köszönöm a dőlünk mint a... folytatását :) először be is írtam, hogy majd Mirci ötletel mi legyen, de aztán kitöröltem :) De végül mégis ötleteltél rá :lol:

Jó nagy behemót kutyus :)

Sokkal jobb a kedvem, lehet, hogy tegnap az is bennem volt, hogy épp készült megjönni - bár fura, hogy ebből semmit se éreztem... pedig én nem szedem a premenst :)
Meg este mikor hazajött a párom beszélgettünk, és megnyugtatott :)

Ma meg egy szépet sétáltunk hármasban a napsütésben, és mikor hazaértünk bejelentkezett egy baráti család, hogy átjönnének, pedig vagy egy éve hívjuk őket, de sosem értek rá :) Szóval hátha megfordult a széljárás és most már a jó hullám következik :) Rohanok takarítani! :) Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok.
Sajnos rossz hírem van.
Nincs már baba. Most jöttem haza a kórházból.
valami miatt meggondolta magát a kis életke. Éjjel féjt a hasam majd kimentem wc re és kevés vér volt. Vissza feküdtem azt hittem netán az aranyeremtől olyan a papír. De éreztem baj van csak nem mertem bevallani.
Hajnali 5kor már nagyon fájt mindenem. Akkor már nagyon véreztem és görcsöltem. Jött fél óránként majd 20 és 10 percenként szabályos fájások.
Reggel ébresztő család Szabina át Mamához mi mentünk a kórházba. Külső méhszáj zárt belső nyitott és hihetetlen mennyiségű vért jött már a doki is megijedt. Minden papír nélkül irány a műtő. Azt mondták ha kevés a kaparás akkro nagy hasi műtét. DE hálistennek elég volt. A petezsák megmaradt az jó nagy volt. A kis babánk pedig nem maradt velünk. MÉg pár napot ha vár a 12hetet betöltjük és ...
Saját felelőségemre kijöttem estére .
Most gyenge vagyok de azt érzem a lelkem nem tört össze teljesen. Még most is azt mondom lesz kistesónk.

Remélem nem vettem el senki jó kedvét.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu,
szegénykém :cry: Van valami ötleted,hogy mi lehetett, vagy mondtak valamit?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera: semmi. A doki sem érti hisz majdnem már a második trimeszterünk jött volna. Nem is tudjuk már meg. A kis élet ahogy jött olyan gyorsan tovább is ment.
Igazából csak most kezdem felfogni. Kaptam méhösszehuzó cseppeket hát nem semmi amit most érzek. Na nem rontom itt a hangulatot.
Megyek pihenni.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


malna5:
Persze, hogy láttam a Beethoven-t, a második rész kivételével. Azt abba kellett hagynom, mert nem bírtam nézni, hogy a kiskutyákat elszakítják az anyjától. :roll:
Tudom azt is, hogy sokat eszik, anyuéknak nagy termetű Rotijuk van, az sem kis étkű a lelkem. 8) :D
Mit csináljak? Gyerekkorom óta imádom az ilyen kutyikat….bundás, jámbor fejű és abszolút családi kutty. :wink: :D

Jó kis ház ez, én is elfogadnék egy ilyesmit. :roll: :wink:

sz.veronika:
Sajnálom, hogy csatlakoztál a megjövősök táborába :? …te voltál az utolsó reménységünk ebben a hónapban. Úgy látom, hogy mi mind tényleg egyszerre leszünk majd terhesek. :wink:
Annyira látszik, hogy jobb a kedved ma. :wink: :) Nem is érdemes idegeskedni, majd lesz valahogy. Persze most nekem is nagy a szám, de vannak pár napja én is úgy éreztem, hogy minden felesküdött ellenem.

De végül mégis ötleteltél rá
Jól látod, kapható vagyok a hülyeségre. :wink: :D :D

csucsu:
Ez aztán a derült égből villámcsapás. :shock: :shock: :cry: Alig hiszem el. Annyira sajnálom. :roll: :(
Mit mondott a doki, mikor lehet próbálkozni? 3 hónap, fél év? Az persze nem is kérdés, hogy lesz kistesó, csak előbb neked is rendbe kell jönnöd. :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Csucsu,
nahát, már ilyenkor is kell a méhösszehúzó? :shock: De hát persze, már biztosan kellett tágulnia a méhnek. Nagyon fura, hogy mindketten most elvesztettétek a babát. Influenza oltást nem adattad be? Egy lány azt mondja neki valószínűleg attól ment el, abban a hónapban kapta amiben utána terhes lett.

Mirci,
azt hiszem 2 hónapot kell várni.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera: még csak két évesek a lányok de látszik a különbség rajtuk. nem volt beültetett hanem valszín külön volt még peteérése és az is megfogant :):):)

Csucsu a másikban már írtam sajnálom.viszont amelyik baba elemgy a 12. hét előtt azt nem is szabad sajnálni mert valószínűleg beteg volt :(:(:(:( de nagyon sajnálom:(

nika70
Salgótarján
 
 


csucsu: Borzalmas..... teljesen le vagyok döbbenve.... Szomorúságodban mélyen együtt érzek! :(

A sok köhögéstől már szinte folyamatosan fáj a méhem és attól félek én is elveszítem a babát ettől a rohadt náthától... egész nap fekszem .... mi a fene van, hogy ennyi kis baba nem marad meg? :(
korenka
Szár
 
 


Draga Csucsu...
ilyenkor nincs mit irni, itt potyognak a konnyeim, en meg csak most olvastam. En csak egyet remelek, hogy nem a kor miatt van ez...es meg van eselyunk..
tudom mennyit vartatok erre a picire, de ugye nem adjatok fel, es a kivart 3 honap utan ujra probalkoztok a tesokaval??

KOrenka, figyelj csak, nyugodj meg, en landzsas utifu szirupot kanalazgattam a kohoges ellen terhesen, probald meg kifekudni ezt a betegseget.! Negativ gondolatokat pedig torolni!!!!! 2 terhesseg sincs egyforma, az, hogy masokkal tortenik vami, nem jelenti azt, hogy veled is fog!

Megyek oltozni a haznezesre, most nem tudok vidamat irni....Veronika sajnalom a Pirosat...Ez a hetvege mar csak ilyen...
Kerlek Csucsu ne tunj el, es legyel itt velunk!
Pont tegnap tudtam meg, hoagy egy nagyon kedves baratnomek, akik mar 4 eve probalkoznak kistesoval, nyarra varjak. Most mertek csak elmondani mindenkinek...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jó reggelt Lányok!

Olvasom a soraitokat és annyira szomorú vagyok. Hogy lehet az, hogy mindig csak rossz dologok történnek? semmi pozotívum? egyszerűen nem értem.....
Vendég
 


Bercsi,
én abban reménykedem, hogy ez csak valami rossz hullám most, és hamarosan megfordul... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Latom nagy a csond... nehez ilyenkor tovabblepni. Remelem Csucsu jol vagy, elmultak mar a pocak-fajdalmak.
Elkezdtunk a hetvegen egy kicsit tudatosabban taplalkozni, lealltunk vegleg a kaveval, a parom nem iszik tobbe csapvizet, megegyeztunk, hogy atall az asvanyvizre, es persze sport. Holnap veszek ovutesztet - kiprobalom mar en is- a mai is mar majdnem pozitiv...
Korenka hogy van a kohoges? Es te?
Nezem itt a hoviragokat a kertben, olyan gyonyoruek...olyan kis egyszeru virag, de ugy szeretem! Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málnám! de szép ez a kis virág! :)
a tavaszt idézi. rájöttem, már nagyon belevagyunk fáradva a télbe, azért ez a rosszhangulat.
de már csak két hét és MÁRCIUS! :)
Vendég
 


Hogy fokozzam a hangulatot, leírom amin az előbb akkorát röhögtem! Egy ismerős iwiw-es adatlapján a következő válaszokat adta:

Ezt csinálom, mikor dolgozom: Szomorúan nézek magam elé...
Ezt csinálom, mikor nem dolgozom: Vidáman nézek össze-vissza!

:lol: :lol: :lol:

Málna, esetleg valami víztisztító készülék? Az ásványvízzel az a bajom, hogy környezetszennyező... Ha más nem is, de a szállítása mindenképp... Angliában rossz a csapvíz? Erre már nem emlékszem... Mindenesetre itthon van Vízműves ismerős, és ő azt mondta, hogy itthon elég jó, felesleges ásványvizezni.

Viszont megkérdezem mi a véleményetek, hallottatok-e a Preventa csökkentett deutérium tartalmú vízről? A honlapját elolvastam és fontolgattam, hogy csináljak-e egy kúrát? Csak elég drága :roll: De mondjuk az Aloe Vera is elég drága, de nekem 100%-osan bejött, és akkor viszont megéri! Csak feleslegesen nem akarok pénzt kidobni erre a vízre, ha humbuk...

Amúgy Málna, nagyon ügyik vagytok a kávéleállással, sporttal!

Hangulatos a kis hóvirág!

Bercsi,
ha csak a hangulatunk lenne rossz, az még hagyján, de konkrét rossz események történnek!!! Nem baj, majd a tavasz meghozza a jó eseményeket! :D

Ha elmúlik a torokfájásom oltatok influenza ellen, és akkor ezt a hónapot kihagyjuk babaügyben. De nem is baj, ha nem most leszek terhes, mert nem kell még egy szurkálódós skorpió a párom és a kislánya mellé :lol: Majd inkább márciusban jöjjön össze egy kis tüzes Nyilas! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


amit most irok, lehet, kicsit vitat fog kivaltani, mert en nem hiszek a viztisztitokban. Van vmi, amit semmi sem takarit ki a vizbol, az a hormonok. Most gusztustalan leszek, de a fogamzasgatlok, novenyvedo szerek hormonjai mind bekerulnek a vizbe, amit tisztogatnak ugyan, de megis megiszunk, fozunk vele stb. Ezeket nem lehet semlegesiteni! Ezek foleg noi hormonok, amit kisfiuk, ferfiak, de lanyok se igyanak meg szerintem! ezert iszunk inkabb asvanyvizet.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


bavallom Neketk őszintén én már nagyon-nagyon régen nem iszom csapvizet. csak és kizárólag palackozott ásványvizet. esetleg ha kicsit változatoságra vágyom, akkor valamilyen finom ízesítettet, ami az édesség utáni vágyam is csökkenti.

szóval én a voksomat letszem Málna elgondolása mellé.

Veronika: nem ismerem azt a márkát amit említettél. Én azt javaslom: próbáld ki, ha a pénztárcád engedi.
Vendég
 


Sziasztok

Utálom ezeket a borús napokat, jöhetne már egy kis jobb idő! Hétvégén megint szaladgáltunk, arra eszméltem fel, hogy már vasárnap este van! :)

Csucsu

Sajnálom, tényleg ennyi negatívum, el se hiszem, hogy mindkettőnk babája elment. :(
Nem szabad szomorkodni, mert jön a tavasz, az új élet kezdete és remélem, hogy most már mindegyikünknek jobb időket hoz.

Malna

Én sem iszom csapvizet, és nem is fogok! Ásványvízpárti vagyok én is. Annyi minden van abban a vízben, kizártnak tartom, hogy mind ki legyen szűrve. Én azt tudom, hogy berakok egy pohárba vizet és két nap múlva még ecettel is nehéz kisúrolni a vízkövet a pohárból.

Korenka

Jobbulást! Pihenj sokat!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Hát az ásványvíz is csak ugyanaz a víz, csak a föld rétegein átszűrve tisztul :) Az se szedi ki a hormonokat... De ne legyen igazam :) Biztos, hogy szennyezzük magunkat folyamatosan, de ha az ásványvizet odaszállítják a boltokba, azzal is szennyezünk, a levegőt... Nehéz ügy.

Amúgy mi nem használunk víztisztítót, szerintem hülyeség, lehet, hogy egy csomó jó dolgot is kiszed a vízből... ásványi anyagokat... amit utána patronból visszapótol? Micsoda hülyeség ez? :)

Az a baj, hogy hallunk csomó információt, de igazán nem lehet tudni mi a valóság és mi az amit az egyes érdekcsoportok próbálnak mondogatni...

Bercsi,
hát most a pénztárcámmal várakozó állásponton vagyunk :) , amíg a munka-helyzet nem rendeződik, most nem aktuális, csak a víz kapcsán jutott eszembe, mert már nézegettem korábban.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak délelőtt nagy magyar háziasszony voltam, délután meg sportnapot tartottam. 3 órát gyalogoltunk/tam....Dani a táv nagy részét a babakocsiban tette meg. (Jahogyígykönnyű) :D

malna5:
Gratula ehhez az egészséges táplálkozáshoz.. :wink: :) Jó ötlet.
Ásványvíz/csapvíz téma:
Nem pártolom egyik oldalt sem, én mindkettőt fogyasztom, a gyerekem csak ásványvizet. Nem hiszek abban, hogy a palackozott vizek annyival tisztábbak, ki tudja azokban is mik vannak. A hormontartalommal viszont tökéletesen egyetértek...veszélyes. De mennyire biztos, hogy palackozottban nincs? Másrészt meg a legtöbb ásványvízben sokkal több az ásványi anyag, mint amennyi szükséges és az sem jó.
Én úgy tanítom, hogy Mo.-on fogyasztható a csapvíz, de aki a palackosra esküszik, az váltogassa a márkákat, mert nem egyenlő arányban tartalmazzák at ásványi anyagokat.

Holnap veszek ovutesztet - kiprobalom mar en is- a mai is mar majdnem pozitiv...
Khm...ezt most én nem értettem....most akarod kipróbálni és azért veszel, vagy már volt otthon, azt elpisilted és most újat veszel?
Én is rendeltem innét a netről, remélem holnap megjön. A héten debütálok, majd írom, hogy mit látok.

Forralt bor:
Annyira felizgattál vele, hogy én is belenyomtam az uram kezébe egy üveg Villányi típusút, hogy sebtiben húzza ki a dugóját, mert muszáj megcsinálnom az évadzáró forralt bort. :D :oops: :D Hú de jó lett... :wink:

bbercsi:
Ha édességet kívánok, én nem ízesített ásványvízzel orvoslom. :oops: :oops: :oops: :oops: 8) :D :D Esetleg lekísérem vele a tábla Milkát. :roll:

sz.veronika:
Nem ismerem a vizedet, legalábbis nem ugrott be semmi amikor olvastam a nevet. Annyiféle víz kering erre is, a tesóm is valami speckósat iszik (és most nem a sörre gondolok).
A bőröndök előkerültek már? :D Most mentek valamikor síelni...ugye? Utána meg belevetitek magatokat az Ádám projektbe. Ez az első féléves terv? :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


jaj de jó téma!!!
sz.veronika: A csökkentett deritériumos vízről nagyon sok jót hallottam, csak ténylek marhára drága. Főleg rákos betegeknek szokták ajánlani. Én is kipróbálnám, csak még nem nyertem a lottón.
Én is sokkal jobban szeretem a palackozott vizet, pedig nálunk nincs mellékíze. A férjem sokat vitatkozik velem ez miatt. Azt szoktam neki mondani, hogy nem akarok olyan vizet inne amiben egy öreg TBC-s megmosta a seggét és még bele is köpott. Nekem senki nem tudja megmagyarázni, hogy ezt a vizet úgy ki lehet tisztítani, hogy azt én megigyam. De amit beercsi mond, a hormonok sajnos benne vannak a palackozott vízben is. Ez ellen semmit de semmit nem tudunk sajnos tenni. Még ha csak tejet innánk mondjuk akkor sem. Nincs alternatíva. Ez nagyon szomorú. Csodálkozunk ha nőisednek a fiaink!!!
Ausztráliában a férfiak szép kis cickókat kezdtek el növeszteni, mire kiderült, hogy a marhahúsban amit ők nagyon sokat fogyasztanak annyi hormon van, hogy elváltozást okoz a szervezetben. Ezek nem alapból vannak a marhában, hanem oltják beléjük... nem tudom már minek... de eredetileg persze nem azért, hogy a férfilakosság is melltartót hordjon ... de félelmetes nem?

Anyósom víztisztító kancsóját elértem nem is olyan régen, hogy kipróbáljam vegyek-e, mert a fiam csak a csapvizet szereti, és ez engem elborzaszt. Hát ne vegyetek. A víz olyan rossz nyál ízű lett tőle, hogy számomra ihatatlan. Mondjuk aki az alföldön él az ilyen vizet iszik, de itt nálunk kemény a víz és egészen más az íze. Na meg az ásványvíznek is más az íze.
ÁÁÁÁ rájöttem mi a megoldás! Esővizet kell gyűjteni és azt inni. Az még nem ment keresztül a földön... vagy igen?...
korenka
Szár
 
 


Tegnap felhívtak az Istenhegyi klinikáról, mert pénteken amikor mennék a kombináltra áramszünet lesz... :shock: Így hétfőn délután várak szeretettel. Viszont voltam a háziorvosomnál, pénteken megyek ÉKG-ra és megkapom a laborhoz a papírokat. Na ez sem volt egyszerű, de nem is vártam, hogy az lesz. Ugyanis én Fejér megyében élek a dokim meg Komárom-Esztergom megyében rendel... vajon a kismama hova menjen.... negyed óra telefonálgatás után kiderítette nekem a nővérke. Albánia.... :(

Még mindig elképesztően köhögök, annyira, hogy hányingerbe és hányásba fullad az egész. Ez újabb minusz kilókat jelent, meg azt, hogy már totál legyengültem. Étvágyam sincs, és egész nap fekszem, vagy ülök. Nézem a tévét, vagy a gépezek Szegény kicsi fiam is elkapta, tegnap őt is elvitte apa a dokihoz. Most anyuéknál van, mert nem tudom egyszerűen ellátni megfelelően, és nem is akarom, hogy oda-vissza fertőzzük egymást. Ettől is rosszul érzem magam, mert rendkívül érzékeny lettem a hormonok miatt... és nagyon hiányzik nekem a kis pöcsösöm... pedig tegnap ment el.... tiszta hülye vagyok.... nagyon érzem a méhemet is, és aggódom a bundás citrom miatt is... képzejétek éjszaka úgy éreztem, hogy mocorog... a hasamon feküdtem.... érdekes volt, mert kicsit korai még....
korenka
Szár
 
 


Korenka,
jobbulást neked! Szegénykém tényleg elég régóta benne vagy már, nem csodálom, ha legyengültél...
Na, hát az orvososdi meg tényleg elképesztő, nálam is gond volt anno hova menjek, stb... a választott dokim nem utalhatott be abba a kerületbe vérvételre, ahol lakom, stb...

Legalább az jó, hogy az Istenhegyiről felhívtak és nem kellett bemászni feleslegesen! Párom ma látogat oda, édesapjával együtt, aki valószínűleg kullancs által Lyme-kóros és csináltatnak tesztet mindketten.

Gondolod, hogy tényleg érezted a kis citromkát? :) Biztos azt jelezte, hogy "anyu, jól vagyok, ne aggódj, pihenj!" :)

Vízre visszatérve, gondolod, hogy van olyan víz - akár eső, akár ásvány, akár akármilyen, ami még itt többezer év alatt nem ment át valakin? :lol: Páromat is megkérdeztem este, azt mondja, hogy ő egyáltalán nem biztos benne, hogy egy vegyület - a hormon - "túléli" a kinti környezetet a vízben és nem esik szét, stb. Az persze más, ha konkrétan beoltják a marhába és megeszed a húsával...

Pálmit holnap viszem dokihoz, mert vasárnap este óta folyik az orra. Más baja nincs, de tegnap délutánra már sárgás is lett, jobb lesz síelés előtt megnézetni. Azt nem tudom nem lehet-e az influenza oltástól esetleg? Csütörtökön kapta.

Mirci,
szombaton indulunk síelni, remélem addigra mindenki rendbejön, Pálminak az orrfolyás, nekem meg már több, mint egy hete fáj a torkom. Semmi más. Csak fájdogál, de nem múlik, pedig szedek rá mindenfélét... Ja és a másik család - akikkel mennénk - jelezte tegnap, hogy az egyik gyereknek tüszős mandulagyulladása lett, ő még talán rendbe is jön szombatig, mert elkezdte az antibiotikumot, de nem tudni, hogy a másik gyerek elkapja-e... Ha ők nem jönnek, akkor viszont fogalmam sincs mi a fenét csinálunk ott napokig Pálmival kettesben, ha a fiúk meg síelnek egész nap...

Na a tábla Milka nálam is bejátszik, tök fura, mert ha nagyon akarom le tudok állni vele teljesen - pl. múltkori terhesség alatt - , de igazából mikor megkívánom mindig arra jutok, hogy miért ne? Jár nekem a kényeztetés :D Sajnos mostanában elég sokat eszem... :roll:

A terv az, hogy múljon el a torokfájás, akkor gyorsan szaladok influenza oltatni - én leszek a családban az utolsó, Pálmi múlt héten, Párom ma kapja. Akkor ebben a hónapban nem próbálkozunk, mert egy lány mondta, hogy neki ettől ment el... és akkor jövő hónaptól Ádám-Éva projekt :) A lánynév még nincs meg :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mondtam en Korenka, hogy ez ilyen koran lesz! En is ereztem, de mondani sem mertem a dokinak, mert hulyenek nezett volna. De elmeseltem egy baratnomnek, akinek 3 gyereke van, es o is nevetve meselte, hogy a 10!!!! . het utan mar tudta, hogy mi az a bugyborekolas!
Kepzeljetek, elballagtam a dokihoz az eredmenyeimert...MINDEN TOKELETES!!! Egy darab elterot sem talaltak, van ovum, jo a progi szint, csak TURELEM!!! Utalom ezt a szot...
Megvarjuk a parom eredmenyet - aki meg el sem ment, allitolag majd a jovo heten...-es utana UH.
Mircikem igazad van, nem voltam teljesen ertheto...1 db ovuteszt volt itthon. Kiprobaltam, es eleg erosen ott volt a masodik csik...persze rastaroltunk igy Valentin napon is-de a papir szerint ez meg nem pozitiv csak akkor, ha ugyanolyan eros a ket csik. Ugyhogy iskola utan a 2 gyerekkel kollektive beruccantunk a patikaba ovutesztet venni anyunak! (fogggalmuk se volt rola mi az, bar a kisebbik kiszurta, hogy egy kisbaba van rajta)..
Hatha a mai mar pozitiv lesz...
Ennyit arrol, hogy ebben a honapban lazan vesszuk a dolgot... meg ovutesztet is vettem...Csak az vigasztal Mirci, hogy nem vagyok egyedul :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


sz.veronika: Sajnos a rohadt hormonok tényleg túlélik, és benne vannak a vízben :( Apa rosszul kombinált...
Jaj de irigykedem még mindig a síelés miatt!!! Hát ez a takonykor valami őrület. Most gyógyult meg Pálmi és már megint folyik az orra... szegény.. remélem lesz társaságod kint.. anno amikor Andris pár hónapos volt és síelni mentünk, hát az nagyon gáz volt. Annyi értelme volt, hogy friss levegőn hajtottam a babakocsit... egyszer kötöttem fel a lécet, közben a többiek visítoztak a gyönyörtől síelés közben.... :shock:

malna: Nagyon örülök neked, hogy minden rendben van. Hát az a szó amitől türelmetlen leszek én is a TÜRELEM... :D:D Talán most!!!! Nagyon szorítok!
Hja és görcs nélkül akkor akar az ember lánya gyereket amikor nem akar... :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Málna,
ezek szuper hírek! :) Akkor mostmár apa is aktivizálhatná magát és elmehetne a vizsgálatra!
A türelem nekem se megy, szeretek mindent irányítani. Ha valamit elhatározok, akkor azon rajta vagyok és legyen meg mihamarabb :) Akár munka, akár bármi más...

Az ovuteszt meg csak jót jelent, megadsz minden lehetőséget, ez nem jelent görcsösen akarást, hanem helyes tervezést! Élsz a tudomány adta lehetőségekkel :)

Korenka,
na én sílécet nem is viszek, én a gyerekfelügyelő leszek :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?