Új privát üzeneted érkezett!

Rita Drága, jaj Szegénykém! Pont most jött ez a láz... egyébként szerintem sem árt Zalánnak, a lázas betegség főleg az első trimeszterben okozhat gondot, amikor fejlődnek a szervek.
Küldök rengeteg gyógyító enerdzsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dike, nagyon jó Anyuka leszel, higgy magadban! Hallgatni kell az anyai ösztönre, megérzésekre! MŰKÖDNEK!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kati, Gergővel én is ittam a málnalevél teát, de nekem nem ment tőle a hasam. Úgy látszik én vagyok az, akinek az emésztését nem befolyásolta se terhesvitamin, se vaskészítmény, se tea. :)

Pedi, csatlakozom Katihoz: KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPEEEEEEEEEET KÉRÜNK A SZOBÁRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: neked rinocérosz gyomrod van!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!

megvettem Máté széééép kobakját!!!!!!!!!
annyira tetszik.......kapott még plüss pacit meg majd még Thomasos UNO kártyát:):)

Rita ha az nst ok akkor minden rendben!!!!!!
puszikállak:):)

Kati az pedig lehet a veséd.....nekem Barni a jobb vesémre feküdt "rá" és irány be a kórház olyan vesegörcsöt okozott....:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nita: ezt kapja máté a szülinapjára? biztos szexi fiú lesz benne!!!

nekem sztem nem éri el bogi a vesémet. ott nem szoktam érezni. és csak mozgáskor érzem és most sem tudok rajta feküdni. de majd holnap említem a dokinak

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hú, de nagy a csend! Mindenki kihasználja a jó időt?

Nekem egészen jó éjszakám volt ahhoz képest, amilyen napot csináltam magamnak tegnap. Viszont a csontjaim eléggé fájnak, csípő, medence, farpofák. Majd ma csinálok képet a falról, és teszek fel. Reggel kifőztem a mellszívót, cumit, cumisüveget. Megint raktam be egy pár dolgot a bőröndbe. Megy a mosógép is egyfolytában.

Csillag! Akartam mondani, hogy én most ahogy elnéztem a Dreft árát más helyeken, nagyon jó áron vettem a DM-ben és azt mondták, hogy tartósan alacsony az ára. Viszont most van külön akcióban 3literes 1800Ft-ért :shock: , persze nálunk babásat nem lehet akkora kiszerelésben venni. A hétvégén majd beváltom a pontjaimat, így szerintem veszek majd a literesből egy párat.

Kati! Remélem, minden ok az nst, kíváncsian várlak a hírekkel!
Én holnap reggel 8ra megyek nst-re.

Rita! Bízom benne, hogy jobban vagy.
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!

mindenkinek felmentése van a babanet alól??? :lol: :lol: :lol: :lol:

pedi: majd csak este megyünk, vagyis 5-re, mert szülőszobát is látogatunk, meg a dokim ügyeletes reggelig, így nyugodtabban meg tud nézni mindent.
én is jól aludtam, bár kétszer éreztem este fájást, de letusoltam és elmúlt. szerintem a front hozta elő.
várjuk a képet!!!
örülök, hogy te is jól aludtál.
én ma csináltam rizskóhot a paradicsomleves mögé. ma is hús mentes kaja volt, de ma már zsolti meg is jegyezte... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati igen ezeket is kapja,.........ma még vettem mellé kis lovasoknak való könyvet!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ma reggeli pizsomás, hordós bogi lak! fej nem szalonképes!!!!

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hú Kati jó nagyot nőtt Bogilak!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: köszi, de az emberek még mindig furán néznek, amikor mondom, hogy a 9.hónapban vagyok. ma is voltam az otp-ben és a nő elég lesajnálóan vette tudomásul, hogy szegényke, csak ilyen picike????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Brita most hívott telefonon:

Ma délelőtt mindössze 3 óra alatt megszületett Zalán baba. 4020 g és 55 cm, Ő is és az anyukája is jól vannak!!!!!!!!!!!

GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jaj de jóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK ZALÁN BABÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati szerintem egyáltalán nem kicsi a hasad.normál méretű....Mátéval nekem se volt nagy hasam még is 4 kilós lett.....Barninál meg volt jó nagy pocak még is átlag 3 kilós baba lett:)):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita gratulálok Nektek Zalán érkezéséhez! Legyetek nagyon boldogok!!! Puszillak!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


tudtam, tudtam, tudtam, hogy rita ezért nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiszta szívből gratulálok Nektek Rita!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: mi következünk a nyafogással!!!!! juhééééééé!!!!! csak győzzék a Többiek hallgatni, olvasni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nyafi nyafi nyafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én is nyafogtam :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: én akkor még nem voltam babanetes, nem tudhatom!!!! és rita sem nyafogott, meg senki. nem is akartam megsérteni ezzel senkit!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Rita, gratulálok, mégis bejött a szerda. :D Sok boldogságot, és tejecskét kívánok!

kati, nagyon szép formás, és egyáltalán nem kicsi, pont jó, végülis nem elefántot vársz! Tudod, egyik füleden be, másikon ki! :wink:

pedi, múltkor nem válaszoltál, mikor jössz hozzánk? Ha már nehéz, és nincs kedved, megértem, nem gond. :wink:

Csillag, hogy vagytok? Sérv múlóban van? Neurológiára kértél időpontot?
Bencust nem emlékszel, meddig szoptattad éjszaka is?

nika, ma hogy ment a munka?

Nita, torta milyen lesz?

dike, mona, hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönöm mi jól vagyunk! Veletek mi újság? Magatokról nem is írtál...

Hoztam nektek fotót :)

17 hetes poci


Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: nagyon csini pocak!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati köszönöm szépen! A Te pocakod is nagyon szép, formás, egyáltalán nem kicsi! Ne foglalkozz másokkal! Az a lényeg, hogy egy gyönyörű, egészséges Lányka lakik benne, aki hamarosan világ jön!!!

Ma vettem egy kismama nadrágot, annyira kényelmes!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Jaj, tudtam én, mondtam én, hogy gyorsan meglesz Zalán baba!

Rita! Szívből gratulálok Nektek, jó egészséget és sok-sok tejecskét kívánok!


Kati! Juj, szerintem is sokat nőtt a pocakod, és aki azt mondja, hogy ez pici, az nem normális. B@sszus, akkor mit mondanának az enyémre?! :shock: Én pont ma reggel paráztam be, hogy nem látom, hogy nőtt volna a pocim, és, hogy biztos baj van, stb... Aztán lemértem és megint nőtt egy cm-t! :D Igen, mi vagyunk a sorosak, de én nagyon szeretném, ha először Te jönnél! Én még szeretnénk 3hétig egyben maradni!

Beze! Éppen tegnap este jutott eszembe, hogy asszem ebből már csak tavaszi mamás-babás találkozó lesz. Zoli minden nst-re jönni akar, pedig be se jöhet :? , és mivel utána megy vissza dolgozni, így mindig rohanunk. Egyébként, hogy vagytok? Mekkora már Marci? Lexivel minden rendben?

Mona! Juj, de cuki poci! Nagyon kis helyes. Örülök a kismamagatyónak!

Nita! Micsoda ajándékokat kap Máté, nem semmi! Biztosan nagyon boldog lesz.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi! holnapra drukkkk!!!

kati! drukk mára, remélem minden rendben lesz! csodaszép pocid van!!!!

nita! tök jókat vettél!:)

RITAAAAAAAAA!!!!!!! azt a mindenit, hogy milyen gyorsan megszületett!!!! nagyon nagyon ügyesek voltatok! gratulálok!!!!sok boldogságot, tejcit, egészséget kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beze! köszi jól vagyok, már éjszaka se köhögtem!!!olyan jóóóó végre!

mona! szépen kerekedik a pocid, nagyon aranyos!

íme a kinézett bababútor....de ha meg is vesszük majd márciusba,de addig még nézelődök:) de egyenlőre ez a befutó!

http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... szoba.html

KépKép
dike
 
 


Pedi, Dike köszönöm!

Dike hogy vagy???? Végül melyik gyógyszer mellett döntöttél? Mit szedsz még?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


suprax amit a nőgyógyász írt fel.most már végigi szedem, de már nem vagyok beteg!

KépKép
dike
 
 


most jött az értesítés a postán hogy a szülésfelkészítő február 21.én kezdődik 16 órakor:)) jupppppiiiii

KépKép
dike
 
 


Rita: nagy nagy gratula a gyors szüléshez és persze Zalánkához:) szép méretekkel született :) sok sok tejcsit és gyere mielőbb a születéstörténettel :):):

Kati: Mona: nagyon csini pocitok van :):):)

Köszönöm jól vagyok bár még elég fáradtan :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kati én csak viccnek szántam ezt a "nyaffot":):)

Beze a torta spongyabob formatorta lesz:):)
az oviba meg sima....veszek az áruházba...:)

Mona szép a pocakod!!!!:):)

Dike,Pedi köszi.ma még vettem neki jégkorszakos párnahizatot is ...ebbe akarok még párnát venni:):)

Dike szép a bababutór:)):
minden darabját megveszitek?:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok,megjöttünk. nst alapján nem szülök mostanság. kisebb fájások voltak, mint múltkor. bogi aludt ezerrel. a dokim műtőben volt, így nem vártuk meg. jövő szerdán találkozunk újra, ha addig nem.

viszont, akinél van cora, érdemes elmenni. sok márkás babacucc van leárazva. baba-mama hetek vannak. mi vettünk mérleget.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


szerintetek attól h meggyógyultam be kell szednem az összes antibiotikumot? nap kettőt szedek és még 3 napig kéne! nem tudom mit csináljak, úgy sajnálom, a kisbabám:(

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Végre,2nap után betudtam lépni,már megint nemengedett belépni ide :twisted: :twisted:

Milyen jó hírekre jövök :D Ritáéknak NAGY-NAGY GRATULA!!!!!JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT!!!!! :D
Szép súllyal és jó gyorsan meglett Zalán baba! :D
Vendég
 


dike: az antibiot kell 5 napig szedni, mert legközelebb immunis lehetsz rá, nem fog használni.(én így tudom)
nagyon szép a bútor!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nekem elmesélte Rita a szüléstörténetét, nagyon izgi, de nem mondom el Nektek, meghagyom ezt az immár kétgyermekes Anyucinak! :D :D :D :D :D :D :D

Kati, szerintem sem kicsi a pocakod! Nagyon szép formás Bogi-lak!

Mona, juj de édi pocid van! Szépen látszik már így ruhástól is. A gatyóhoz gratula. Megmutizod nekünk?

Beze, Bencus kb 6,5 hónapos koráig kelt fel éjszaka is szopizni. De ekkor már nem minden éjszaka. Arra tisztán emlékeszem, hogy amikor a 7 hónapos kort elérte, már nem kelt fel egyszer sem.
Nálatok már nincs is éjszakai etetés???????????
A sérvvel most nem mentem dokihoz, mert nincsenek olyan panaszok, amik ezt indokolnák. Elvileg május-június környékén kellene vinnem Gergőt kontrollra, de majd meglátom, hogy mi lesz belőle. Ha nem változik, azaz nem húzódik vissza úgy, mint a múltkor, akkor valószínűleg előbb megmutatom a gyereksebésznek. Meg aztán nagyon várom, hogy a neurológus megvizsgálja Gergőt, kíváncsi vagyok a véleményére a sérvvel kapcsolatban. Bennem is felmerült a gyanú, hogy azért tarja ferdén magát hason, mert zavarja a sérv. Pont azt a kezét és lábát emeli magasra, amelyik oldalon van ez a sérv, mintha rossz lenne neki az, hogy hozzáér valami. Most pelenkázásnál is figyelem és amikor ott törölgetem, akkor összehúzza sokszor a kis lábát, szóval tényleg lehet, hogy ez lesz a bajok forrása.
Sajnos még nem írt vissza az ismerős gyógytornász, hogy tudna-e segíteni hamarabb bejutni a neurológiai vizsgálatra. Pár napot várok és ha nem válaszol, akkor bejelentkezek a fizetős alapítványhoz.

Nita, szuper ajándékokat vettél Máténak!
Írtad, hogy az oviban is lesz ünneplés. Nálatok hogy csinálják ezt a nyáron született gyerekekkel????? Őket is meg szokták ünnepelni valamikor?

Dike, örülök, hogy jobban vagy! Akkor mégis hatott az a gyógyszer, amit a nőgyógyászod adott.
Nagyon tetszik a bútor is!

Nika, tornázol most a munka mellett vagy elég az ottani lefáradás???

Pedi, örülök, hogy jó éjszakád volt! Holnap én is megyek a DM-be shippingolni egy kicsit. Kell pelenka (majd beváltok egy 50 pontos kuponfüzetben lévő 25%-os kedvezményes vásárlásra jogosító kupont), popsitörlő, szoptatós tea meg még pár dolog.
A Dreft mosógélt legtöbbször a Tecsóban szoktam venni, ott nagyon sokszor adják 2-t fizet 3-mat kap akció keretében.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


pedi: nagyon kivi vagyok, hogy melyikünk következik!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, antibiotikumot soha nem szabad abbahagyni, mindig végig kell szedni akkor is, ha 2 nap után megszűnnek a panaszok. Erre azért van szükség amit Kati is írt, ha nem szeded végig, akkor legközelebb ez a hatóanyag már nem használna Nálad egy hasonló betegségnél.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati:szerintem én beelőzlek titeket,annyira azt érzem,hogy már nemsok van hátra!
Ma például alig bírok menni,úgy fáj a szeméremcsontomnál, szinte terperszben járkálok,annyira rossz :!: Éjjel is már kezdett fájni,mikor megakartam fordulni az ágyon azthittem betojok :!:
Hétfőn megyek dokihoz,kíváncsi vagyok ő mit fog mondani!
Vendég
 


mia: hajrá!!! nekem is kefyetlenül tud fájni a szeméremcsontom, de ettől még nem biztos, h beelőzöl. de csak tessék!!! :lol: :lol: :lol:

csillag, csillag!!!! ejnye-bejnye!!!! hát szabad ilyen kétségek között tartani egy 9. hónapban lévő kismamát?!! :D :D :D
én tudom, de nem árulom eeeeeeel!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
na megállj csak!!!!

azért ha beszélsz még ritával, nagyon üdvözlöm, puszilom és VÁROM a beszámolót!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati én mennék Corába de itt a közelbe nincs:((((((((

Virág ezt nem tudom de szerintem azért őket is megünneplik persze:)

Mia te még ne szülj!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág holnap hozok képet a nadrágról!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


nita: igen, cora sajnos nem sok helyen van. én szeretem. szolnokon van.

megyek feküdni, holnap jövök!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, majd felhívom valamikor még Ritát és elmondom neki, hogy puszilod!
Egyébként ha minden jól megy és Zalán nem sárgul be, akkor szombaton délelőtt haza is mehetnek!

Mia, én is azt mondom, hogy Te még nem szülj!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, a lábdagadásod megszűnt mióta otthon vagy?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita. köszi. igen, ami ott az árban is benne van és fel van tüntetve.

kati. na jól van, akkor még van idő:)))

mia! kitartás!!!!

köszi lányok, akkor beszedem

KépKép
dike
 
 


Virág sajnos nem szűnt meg, változatlan a bokám, de még mindig azt mondják, hogy nem vizes!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Dike nagyon jó ízlésed van!!!!!!!!!!!!!!!jó helyre születik az a csöpp baba!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nita:)

KépKép
dike
 
 


dike, a bigyót végig kell szedni, akkor is, ha elmúlnak a panaszok, de ezt a lányok már leírták. Örülök, hogy jobban vagy!

Mona, nagyon édes pocakod van. Magunkról valóban nem írtam, folyton sietek, csak pár sortban igyekszem reagálni, ezért nem is tudok jönni mindennap.

Pedi, oké, akkor tavasszal várunk benneteket hármasban. :D Nst-re amikor feleslegesen bent fogtak a kórházban, a férjem se jöhetett be, ez akkora hülyeség!!!!!!!!! :evil:

mia, szerintem még nem fogsz szülni, próbálj többet pihenni!

kati, Bogi még jó helyen van, tudja ezt ő is. :D

Csillag, ne viccelj, örülök, ha csak 1x kl Marcus, de a jellemző a kettő, eddig 2x aludtam 4 órát egyszerre, azóta ez is álom... :roll: Azért kérdeztem, mert nem bánnám, ha most nem 11 hónapig kellene éjszakáznom, mint anno Lexivel. :roll:
Szerintem Gergőt tuti a sérv zavarja, jaj, szegénykém, sok puszi neki és persze neked és Bencusnak is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dike: antibigyót minimum 5 napig szedni kell mert visszajön a betegség vagy immunis leszel legközelebb.a babádnak nem ártasz vele mert akkor nem is szedhetnéd ha gondot okozna.attól hogy jobban érzed magad nem jelenti hogy teljesen meg is gyógyultál.Szóval tessék beszedni a gyógyszert ameddig kell.általában egy doboz szokott lenni egy kúra.Gergőnek is egy üveg el is fogy 5 nap alatt.viszont ha segíteni akarsz magadnak akkor normafloret szedjél mellé

Csillag: :oops: :oops: :oops: szánom bánom de a héten még nem tornáztam :( eléggé lefáraszt még ez a munka.de hétvégén már fogok és jövő héten délelöttös leszek szóval tuti fogok tornázni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?