Új privát üzeneted érkezett!

Rita! Nagyon örülök, hogy jobban vagy! Hú, ez a befeszítés nem lehetett kellemes. Kezd tényleg izgalmas lenni a helyzet!
pedi
Kalocsa
 
 


rita: tutira te hamarabb szülsz, mint én. de a dokim is a víz és a szemész miatt engedett úgy haza, hogy két hét múlva szülök.
örülök, hogy jobban vagy. zalán gondolom tud nyújtózni. és a te vékony testedhez. hát nem irigyellek.
ja! köszi az almát!!!!! anyósoméknál van kb 30 konténernyi még a hűtőházban. jó kis kúra lesz, mi?

most én is lépek takarítani.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja! nem tudok elszakadni!
pedi! szerintem normális az, hogy kezdesz félni, rettegni. én is!!! :oops: :oops: :oops:
minden újtól. nem is a fájdalomtól.
sajnos tudom, hogy mi lehet a magas vérnyomástól. sok-sok ilyen kisgyerekkel foglalkozok, ezért is félek én is. ha már eddig minden oké volt, akkor hatalmas csalódás lenne, ha mégsem lenne happy end a vége. DE AZ LESZ!!!!!!!!!!!!! gyönyörű, egészséges gyerekeink lesznek! mint itt mindenkinek!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!

Virág arra én is kiváncsi lennék mit művelne a 4 fiú:):)
bűnöztem a pizzával:):)csak 1 doboznyi csúszott le:):)

Pedi szupi hogy minden renbdben.lehet kb akkora lesz a babód mint barni....ő is átlagos sulyú volt:)

ezek amiket érzel ezek már jósloűók szerintem....

doki tarifa:ÚGY AHOGY VAN EGY GUSZTUSTALAN DOLOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ők erre esküdtek fel hogy segítik a másikat....erre meg pénzt kérnek ha nem adsz szó szerint lesz@rnak......

nekem Máténál a fogadott dokim volt pofátlan........nem is írok róla mert felmegy a pumpa.........
Barninál csak szülésznőm volt ő 30.000-ret kért...megadtuzk..sőt még többet is adtam volna mert többet tett mint egy doki!!!!!!!!
most is ő lesz majd....már le is fixáltam vele:):)

Bogi szomorúan olvbasom hogy mi van közted és Gézu között......remélem dűlőre tudtok jutni!!!!!!!!!!!!!!!:)
piros Balatoni gyorsvonat 30-án kell érkezzen......néha fájdogál meg szúrogat a hasam de ennyi......
tudod nemfigyelem magam.,nem esek megiont abba a hibába és begolyózok.....

Nika én is igazat adok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brita olyan helyes kis csaj Regina!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)szép a jelmeze!!!!!!!:)
most akkor mi lesz a neve a lányzónak?:):)

Kati nálad is beindultak az események!!!!!!!
reméljük marad asima szülés de ha csaszi az is mindegy..ti legyetek egészségesek!!!!!!!!!

Betti istenem de édes azon a nagy ágyon Ferike:):)

Pedi nekünk is van járókánk illetve anyuéknál itt utazóágya van Barninak ha a konyhába vagyok......

szerintem is kell....100%-ig nem lehet bababizotssá tenni egy lakást...szerintem.....

Betti énis ezt mondtam hogy velem nem fog aludni egyik gyerek se és nem is....csúnya ezt mondani de nem birom elviselni ha ott alszik az ágyba...a másik meg félnék hogy agyon nyomnám......no meg azért vettk a drága kiságyat hogy használja is......nem dísznek vagy porfogónak.....remélem nem bánottam meg senkit?:)

Mona gyógyulj meg hamar!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, azok hat! Mar most is azok! Gyonyoruek es egeszsegesek! :wink: :D :D :D
Egyebkent amit irtam bogyo, terheseknek van direkt, de azert kerdezz ra a dokidnal ha ez megnyugtat ez a biztos. Es persze ha erdekel is. +tudok nem egy kismamat aki szedte, en is toluk tudom. Ha dokid rabolint sztem adj egy eselyt magadnak eddig meg mindenki dicserte.

Ha mindenki takarit akkor en is megyek!

Nita, en azert drukkolok, hogy elhuzzzon a piros budapest-halaszteleki gyors jarat mas iranyba, vagy leglabbis azon az allomason ahol Te allsz, tovabb robogjon! :) :D
Vendég
 


Nita, mikor lesz motoros foto a fiadrol??? Szamon tartom am!!:):):)
Vendég
 


Bogi köszi!!!!!!!!
Barnit most nem lehet lefotózni tiszta zizi:(jön a 9-10 foga és ezek rágó fogak.....
de én se felejtettem ám el!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!
Egy nagyon kedves ismerösöm javaslatára jöttem ide(Bogarka)...azt mondta nagyon jó társaság van itt!!!!Látom Kati te is itt vagy:)))))

Ha nem bánjátok csatlakoznék én is ide!!!Bár sajnos nem vagyok terhes de mi is mielöbb szeretnénk egy kis csodát!

bemutatkoznék pár szóban: 25 éves vagyok,Budapesten élek férjemmel aikvel 2és fél éve ismerkedtünk meg,és tavaly júliusban össze is házasodtunk.
Szeptember óta próbálkoztunk a picivel,aki össze is jött novemberben de sajnos nem fejlödött rendesen ezért január 14-én műszeresen befejezték.
Azóta kicsit megzuhantunk,de bizom benne ,hogy a kis csodánk vissza tér,és ismét olyan boldog lehetek mint elötte,mert most egy kis darabom vele együtt távozott.
Vendég
 


szia Lanyus:)!!!!!!!!!!
sajnálom a babát....Pesten merre laktok?:)
nagyon drukkolok hogy sikerüljön legközelebb a baba:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Köszönöm.
Mi Újpetsen élünk
Igen mi is nagyon bízunk abban hogy legközelebb,már csak örömömben sírhatok....ha terhes leszek.
Vendég
 


milyen sokan laknak Újpesten:))))
bízz magadban és majd a babádban is!!!!!!!!!!!!!
én 2008-ban 2 babát vesztettem el...de utána sikerült:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak nem te is újpesti vagy?
Vendég
 


Cso Lanyuuuuusss!!

De jo, hogy jottel!:):) En nem irok semmit mert ismerlek! hihihi:):)
Ujpesten laksz? Ezt nem is tudtam! Ott merre?
Vendég
 


Hát neked nem kellen most intézni a dolgaid,hisz ezért ejtettél :wink: :P ????
Csak viccelek!+!!!!
Ahol van a posta újpetsen attól 2 percyire!!!ha erre jártok esetleg ....tudod .....remélem mihamarabb jössz haza!!!
Vendég
 


Lanyus én nem ott lakom..én Halásztelki vagyok de közel vagyok nagyon Pesthez..ezért örülök hogy Pesti vagy:):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:)
Vendég
 


Mona: jobbulást ++++++++++++++ a rubophent én sem szedném inkább az Algopyrin

Kati: sajnálom a rossz éjszakát.8 a vérnyomás a terhesség végére felmehet kicsit de a 130-140 még jóóó nekem amikor már vajúdtam volt 170 a vérnyomásom kaptam is rá talán dopegitet nem tudom mi volt aztán szülés után is magas lett kaptam pár napig aztán ennyi.AMÚGY AZ IDEGESKEDÉS IS VISZI FELFELÉ A VÉRNYOMIT szóval nyugika van :D:D:D
Férjed nagyon cuki :):):9 mennyire várja már ő is a kislányát :) annyira édes :)

anno én sem gondoltam hogy apa majd ennyire elérzékenyül mikor Gergő született,meg hogy fog bánni vele hiszen erős férfi suta mozgással volt az elején de hamar belejött :) a fürdetés nagyon régóta már az ő reszortja :) hihetetlen micsoda változást hoz az érzékenyebb férfiak életében egy gyerek.Főleg ha várják is .Persze jó értelemben :)

Pedi: nyugi ki fogja még húzni két hétig hiszen megbeszélted vele :D :wink:

nita "most is ő lesz" valamit nem mondasz el nekünk????????? vagy csak programozod magadat :D

Szia Lanyus üdv köztünk :) igaza van Bogikának nagyon jó a társaság :) érezd jól magad köztünk :)
sajnálom baba elvesztését de majd köztünk erőre kapsz és hamarosan ott fog dobogni az ő kis szívecskéje is a tied alatt :)

Nita nekem is van Újpesti vonatkozásom :):):):) oda jártam iskolába a Kanizsayba :)

nika70
Salgótarján
 
 


Lanyus, kozben dolgozok is!:):) Csak neha beirok!:):)
A postat azt tudom!:) Sokat jartam regen arra, ket pasim is Ujpesti volt! hehe
Vendég
 


Cso, Nika!
Na, itten Zumbazol??? hihi Ma nyomod? Erezd a ritmust! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na, tenyleg elhuztam, jok legyetek!
Vendég
 


Köszönöm Nika a köszöntést,remélem hamarosan hogy itt lesz újra velünk...
Vendég
 


Nika még nincs mit elmondanom....nyugiiii!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A juhtúrós sztrapacskát szeretitek? Ma azt főztem. :D Nem tettem rá sok juhtúrót, hogy ne legyen olyan "durván erős" az íze. Isteni lett! Na ki jön? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pedi, teljesen normális az amit most érzel. Én ugyanígy voltam Bencével, csak a 28. héttől. Nekem ugye már akkor megrövidült a méhnyak + jöttek a keményedések és a jóslók. Tudtam az eszemmel, hogy nem szabad idegeskedni meg aggódni, de itt belül soha nem voltam teljesen nyugodt. Erre az érzésre várnom kellett addig, amíg be nem töltöttem a 37-38. hetet. Szerintem Te is így leszel majd vele.

Kati, sajnálom a car éjszakát. Én is azt mondom Neked, hogy NYUGI!!!!!!!!!!! Pihenj és ne csinálj semmi megerőltetőt, csak azt, ami jól esik.
Én azt olvastam a vizesedésről még régebben, hogy ilyenkor nem tanácsolják a túlzott folyadékbevitelt. A dokid erről mit mondott?

Nita, Barnika hogy viseli a fogzást, Éjszaka nyűgösködik? Tud ilyenkor enni?

Nika, én emlékszem Gergő cowboy-os képére. Tavaly ilyen tájt csatlakoztam a Babanethez és nem sokkal utána töltötted fel.

Lanyus, Üdv! Nagyon sajnálom a Babátokat. Én is átéltem hasonlót, csak egy évvel korábban, mint Te. 2009 novemberében lettem várandós, de elhalt a baba és decemberben műszeresen fejezték be a terhességet. Utána 2 hónap pihi jött, majd februárban beköltözött a pocakomba Gergő, aki most már lassan 2,5 hónapos lesz! Szóval fel a fejjel!!!!!!!!!!!!! Mennyi pihenő időt javasolt az orvosod?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN MEGYEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!

Barnika most változó.....van mikor felsír de nem megyek oda hozzá mert abba hagyja és vissza alszik..ma pl 3/4 8-ig aludt:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virag, Nalam kaposztas sztrapi van! Igaz csak a melyhutoben mert a multkor ezt foztem es lefagyasztottam. Ha esetleg tul sok vendeged lesz ma akkor bevetheted az en kaposztasomat is! Oda adom! Akarom mondani, oda viszem, ki nem maradok ebbol az ossznepi bulibol!
Furi, hogy ezt olvastad, hogy nem szabad sok vizet inni. En meg ugy tudom, akarom mondani, khmmm, azt olvastam, hogy pont azert kell inni, hogy a szervezet be tudja allitani a folyadek szukseglet igenyet, ha viszont ilyenkor nem iszunk akkor visszatartja a vizet ezert a vizesedes ami annak a fuggvenye, ki mennyit iszik, mennyi folyadekot fogyaszt. Aki keveset az jobban bedagad aki tobbet az kevesbe. Nnnna, kafa, irnak errol is mindent oszt mindenki valogassa ki, minek higgyjen. Meg szerencse, hogy ezert vannak a dokik! Mondjak meg Ok! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: En meg sajna alapjaraton vizes vagyok! Most is eppen csalan teat iszok, ma mar vagy 15x voltam pipikelni. :?
Vendég
 


Bogi nem vagy te felfázva?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nem vagyok. Mensi utan mindig ez van. En mar pe utan elkezdek vizesedni, es mensi utan urulok de rasegitek ma mert akkora vagyok ilyenkor, mint a lufi, csak el nem szallok! :roll: Jo, nem 15x voltam pisilni azt csak azert irtam mert sokszor. Nem szamoltam de voltam mar parszor.
Vendég
 


na, jó napot csajszik


szia lanyus

én is most vetéltem január 5én... novemberben lettem babás, de nem maradt meg. mi 2009ben házasodtunk össze, és szeptemberben kezdtük a próbálkozást mi is. én nem zuhantam össze, nagyon pozitívan látom a dolgokat, de a csajok is meg tudnak erősíteni ebben.

20éves vagyok, egyetemista és férjezett :) éééés én vagyok a legfiatalabb 8)

sok sikert a babához ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Bogi értem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Emelet kiglancolva, nagy fürdőszobai takarítás, két szoba félporszívózása és felmosás az egész szinten. Majd még lefelé felmostam a lépcsőt, de mára ennyi bőven elég volt. Kicsit fáj a szeméremcsontom, de nem vészes. Voltam ebédelni anyóséknál, vittem ebédet Zolinak, és most már pihi van jógáig! :lol:

Ésssssssssssssssssssssssssssssss! Képzeljétek!!!! Tesóm lesz a szülinapi ajándékom, ugyanis pont aznap délben száll le a repülőjük, ha minden jól megy! Nagyon happy vagyok!

Lanyus! Üdv köztünk! Sajnálom, amin keresztül mentél! Én egy jó tanácsot tudok csak Neked mondani. Minél előbb próbálj meg előre nézni, mert addig nem fog jönni a következő babó, amíg az előzőt siratod! Tudom, ez így keményen hangzik, de tapasztalatból tudom! :wink:

Csillag! Én Karácsonykor csináltam sztrapacskát, és az egész családnak annyira ízlett, hogy majd fel falták egyszerre az egészet!
Köszi a biztatást, én is azt mondtam, csak ne legyen koraszülött, szóval, már csak két hetet húzzak ki! De tegnap elmagyaráztam neki, hogy ha most megszületne, akkor elszakítanák tőlem, és azt biztosan Ő sem szeretné. Szegényre biztos ráijesztettem, mert ma alig mocorog, inkább csak helyezkedik, de a jósló sincs! :lol:

Bogárka! Sajnálom a vizesedést, kolléganőmnek is volt, és azt hiszem neki a tőzegáfonyát ajánlották rá.

Nita! Fránya fogacskák! :( Barni igazi kis stramm csávó! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, tozegafonya?? Na, veszek is, ugyis kelleni fog 2 het mulva.
Ne aggodj, babaval minden rendben lesz, kihuzza meg tobb, mint 2 hetig! Booooooveeen!
Jo sokat meloztal, alljal le de gyorsan!:) tobbet dogoztaaaa`, mint en!:)):)

Nita, most latom, hogy irtad, hogy 9-10 foga jon Barninak. Ez kimaradt, eddig nem lattam. En meg itt vartam, hogy mikor teszed a fotot, vagy mikor reagalod maaaaaaa` le, a foto igenyemet! Kozben meg megint en vagyok vakhangya!
Vendég
 


Selyem, haho csaj! Mizus Veled? Mi jot csinalsz ma?
Vendég
 


pedi::::::::::::::::::::::::::::::::::::: megint miért hajtod szét magad? :twisted: :twisted:


brita: wáááá, te vagy a következő szülő nőci :)

ma el kell mennem postára, és lehet benézek a müllerbe is... megajándékozom magam valamivel :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


sziasztok!

lanyus: juhéééééééééé, hogy jöttél!!!! ez itt egy szuper, szuper csapat! mindenki sokat törődik a másikkal. sok-sok erőt adnak az élet minden területén itt a lányok.

pedi: dejó, hogy elmúltak a jóslóid. egyébként én az nst alatt beszélgettem a szülésznővel, aki azt mondta, hogy a 35.hét után sincs már előírva az inkubátor. egyáltalán nem biztos. bár nekünk picike még a babánk, ezért én is még a két hetet kértem tőle, amit a doki is mondott. enyém ma elég ficánka, de ő is inkább feszeleg. nem rúg-kapál.

nita: barnikának küldök fogkijövő gyorsító puszikat, szellőket!!!! erre van valami szer? borostyánkő láncot próbáltátok? én boginak nyáron akarok majd venni. nem tudom, h használ-e, de nagyon helyesek benn a babák.

csillag: nem tért ki külön az ivásra a dokim. én egyformán iszok, mint eddig. így is elég sűrűn pisilek. ma szerencsére olyan 120-130 között mozog a vérnyomim.
fiúk? apának ma van a szabad napja? sztrapacska jöhet sok-sok tejföllel és szalonnával.


én házunk is kitakarítva. felporszívózva, felmosva, majd átmentes anyósékhoz ebédre, aztán séta haza, majd aludtam egy fél órát és letörölgettem, majd annyira belemerültem, hogy kipakoltam, kitöröltem a hűtőt. most elindítottam egy adagot a gépben, de már fekszek megint. jól vagyok, kissé gyengus, de kellemesen fáradt. és nem ugrott feljebb sem a vérnyomás, aminek örülök, mert ezek szerint tényleg "csak" a terhesség produkálja ezt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, na, Te sem sokat pihentel ma! Pedihez kotlek! :lol: :lol: :lol:
A borostyan lanc egyik baratnomnek nagyon bevallt, azt mondta,hogy mikor elkezdte hasznalni kevesebbet sirt a lanya fogzaskor. Ennnyit tudok errol a dologrol meg hallom otthon nagyon nepszeru ez most.
Vendég
 


Sziasztok!

Lanyus:üdv köztünk :wink:
Vendég
 


Én ma tök elfáradtam :roll: délelőtt voltunk anyóséknál,hazaértünk és összepakoltam,(Tomi mindig gondoskodik róla,hogy legyen mit pakolni) meg a fürdőt takarítottam ami tegnap elmaradt...utána a garázst pakolásztuk apával,aztán jöttek anyuék,majd 1ütt mentünk Tomiért az oviba,majd hazajöttünk én nekiugrottam főzni,fél órája ültem le,de fáj mindenem,álmos is vagyok... :roll
Vendég
 


bogi: ki kérem magamnak, most is fekszek!!!!! :lol: :lol: :lol: lábam fent, ahogy parancsoltátok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nagggggyyon helyes!!! :D :D :D Ezt mar szeretem amikor azt hallom, hogy pihensz!
Es meselj, mit erzel a nagy napra varva?? Mar minnnnyyyaaaa itten vanik!
Vendég
 


mia: akkor mára te is kapcsolj ki!!!! babakocsi lekerült a padlásról? nektek milyen van?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi jó sok mindent csináltál!!!
szép szülinapi ajándékod lesz!!!!!!:)

Bogi amint Barni fotogén alkat lesz már hozom is a képet!!!!!!:)

Kati ez a borostyán lánc egy kalap szar...én ebbe nem hiszek...de mást használunk.most dologélt de veszek a gyógyiba majd dentinoxot az jól zsíbbaszt neki meg nurofent is adopk néha éjjelre az is fájdalom csillapító......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: bevallom, hogy a nyugalmat felváltotta a félelem. de ez nem igazán a szülés miatt, hanem inkább az új dologra szól. és még a két hét, hogy azt kihúzzuk!
de már kíváncsiság is van bennem, vajon hogy néz ki az én bogicám? én tetszeni fogok-e neki? jó leszek-e neki? szeretni fog-e minket? csupa kíváncsiság, ami bennem lakozik!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati:még krumplit akarok sütni,bár baromira nincs kedvem,viszont azt kívánom :!: mert amit főztem,azt én nem szeressem :!:
Áhh,babakocsi még fentvan a padláson,márkáját nemtom...4funkciós,bordós színű,célnak megteszi :!:
Vendég
 


nita: én eddig jókat hallottam a láncról. vagyis kb, mint a tágulást, szülést segítő teákról, bogyókról. nem tudjuk mi lenne, ha nem használnánk... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jut eszembe,Kati ez a málnalevél tea mire jó?még nemis hallottam róla :roll:

Jajj úgy ég a gyomrom :cry: most pár napja megint elő jött :roll:
Vendég
 


Mia, egyel csokit, van akinek ez jon be! :D :D :D Komolyan! :D :D

Pedi, szupi lesz, mikor van a szulinapod??

Kati, hogyne tetszenel neki? Meg szep! Nem hiaba valasztott Teged anyanak, Apat meg apanak! :wink: Olyan lesz, mint Ti, csak miniben!
Draga ez a lanc? Ha nem akkor meger egy probat, es szepen diszeleg a nyakaban, elvegre...lany lesz! Kis csiniken nyomja mar majd par honaposan! Nyaklanc, fulbevalo! Lesz am ott minden! :wink: :wink: :D :D
Vendég
 


málnalevél: elősegíti a tágulást-azt mondják...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


azt hiszem 5-6-7 körül van. és van több színben is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi:ennék,csak nincs itthon :roll: Hogy telt a mai napod?
Vendég
 


Nita, :lol: :lol: :lol: :lol: majd ha fotogen alkat lesz? :lol: :lol: :lol: :lol: ne erts felre, nem kinevetem csak elkepzelem Barnikat azzal a kis cuki pofijaval, hogy Te meg ott allsz folotte es azt mondod, hogy ejjj, fiam nem csinalok inkabb kepet mert nem vagy egy fotogen! :lol: :lol: :lol: :lol: Behalok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Viccet felre teve viszont egyem is meg es sok puszi arra az edes, zabalni valo, huncut, egyem a zuzajat pofijara! Es gyorsan bujjanak ki a fogacskai! Na, elvezd is ki mert hamarosan megtanul veluk harapni, oszt jajj, Neked! :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?