Új privát üzeneted érkezett!

pont akartalak kérdezni, hogy mikor voltatok együtt vetélés után? mennyire érezted az ovut? honnan tudtad, mikor kell együtt lenni?

mi végül így voltunk együtt: cn 8, 10,12,14,15,19...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, orulok, hogy jol vagy! A suli megvar. Tudsz kicsit pihizni igy a napokban? Kuldjel mar hajadrol fotot! A feszbukoson annyira nem jol latom es nagyon kivaaaaancsifancsi vagyok! A frufrud az nagyon csucs, klassz, jo fodraszod van!
Most nem voltam jo passzban sokszor ebben a honapban es ezert mondtam uramnak, hogy inkabb hagyjuk a gyartast. Valahogy igy jott ki. Ma sem vagyok toppon, szetszakad az egesz agyam. Meg valahogy olyan, olyan ideges vagyok, meg ingerult, sehogy sem jo, semmi sem jo, komolyan mondom egy hazsartos venasszony sem rosszabb tolem. Szegeny Gezu csoda, hogy elbir neha viselni.:(:( Valahogy a gyerekrol sem akartam hallani. Egyik nap akartam, masik 3 nap meg nem ezert most ugy dontottem, pihi van, elegem van, volt mar abbol, hogy mensi megjon e. Igy legalabb nem lesz csalodas mert tudom, hogy megjon. Es most kell ez a lelkemnek.
Vendég
 


Selyem, na majd lehet most jon a baba! :wink: :D

Pedi, csucs aZurad! Orulok, hogy jot setaltatok!
Vendég
 

 
 

En pedig mit talaltam itt ma este nagy unalmamban?? A True Movies csatornan eppen az Attila The Hun-t adjak. Leptem is. Sziasztok!
Vendég
 


bogárka... nem tesz neked jót ez az anglia, úgy látom :? :? :?
kitartást!!! és jó pihit! majd, gyere ám ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Kati azért mert akkor még fiatal voltam és mindenki ilyesztgetett hogy mennyire fáj..be sz@rtam.....
de utólag örülök a sima szülésnek:):)
nagyon rendes a dokid hogy érdeklődik az állapotod felől:)
nekem a szülésznőm ilyen:):)
jót nevettem ahogy írod mit művel a párod Bogi szobájába:):):):):):):):):):):):):)

játszószőneyg.......nagyon jó aki kitalálta.....Barni nagyon szerette....el is tettem...nem adom el....

Brita nagyon csinos kismam vagy te is!!!!!!!!!!!!!:):)

lányok mindenki nagyon finit főzött..én csirkepörit nokedlival......fini lett:):)

Selyem papád miatt őszinte részvétem:(:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


selyem: nem tudtam, csak utólag, hogy van/volt pém. mi szinte nem is voltunk egész hónapban együtt, mert eléggé megviselt. pedig közép időben elég egyértelmű pém volt. aztán egy vasárnapi reggel, amikor vártak ránk, mert indulnunk kellett volna, nekünk jobb dolgunk volt... :oops:
tényleg csak szuper gyors, amolyan nyuszis :lol: :oops: :lol: :oops: .
aztán egy szuper gyors zuhany és mentünk. utána megint nem igazán voltunk együtt. aztán jött a 29.nap és nem jött meg. nem csináltam tesztet, mert ráfogtam, hogy tutira bekavart az előző hónap. majd két nap múlva sem jött meg. csináltam tesztet, persze negatív volt. majd 3 nap múlva ismét és az tök haloványka pozi lett. rögtön para, hogy mi lesz. majd két nap múlva reggel 10-es teszt egyértelmű pozi, de délutánra ismét barna. rögtön hívtam a dokim, aki másnapra be is hívott. kaptam duphastont és itt van a csajom!!!

pedi: húúúúú, de jó, hogy sétáltál!!!! azért igazán tolhatta volna a bicajt! :lol:
nem csináltam sok mindent.
nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a fal.
te figyu! elkezdtél már pakolászni magadnak???????? te mész a héten dokihoz????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


tudjátok ma mi jutott az eszembe? az enyém lesz az első lány itt?
mert ugye pedinek kukisa lesz... :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati ezt majd akkor tudjuk eldönteni ha Pedinek is kibujik a bébije!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, ennek a társaságnak az első babája is lány volt, Zsuzsi Zsófikája. (Bár Ő jól eltűnt..., de azért a pocakosságát végigkísértük. :wink: )

Selyem, fogadd őszinte együtt érzésemet a Papád elvesztése miatt. :cry: Nagyon sajnálom!
Szerintem akármi is lehet ebből a hónapból Nálad. Mi sem voltunk sűrűbben együtt a Férjemmel, mégis 3 próbálkozásból 3x bejött a dolog. :wink:

Nita, a csirkepörit is húúúúú de meg tudnám enni! Azt hiszem csinálok is a héten valamikor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én valamiért úgy érzem egyébként, hogy pedi be fog előzni-bár nem szeretne, tudom-és kiskukisa lesz!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: tényleg!!!!!!!!! mennyire igazad van, pedig pont egyik nap néztem, hogy zsuzsi zsófija mennyire gyönyörű!!!!!!!!!
bocsánat zsuzsi!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én ma hamar köszönök el!

jó beszélgetést még!
nyugodt, jó éjt mindenkinek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem semmi mennyit irtatok...elég követni az eseményeket :D

szokott hasfájós lenni,de már kideritettem mitől lehet..nálam a tejtermék meg a narancs csinált galibát,narancstól sugárban jött belőlle vissza a tej.van itthon espumisan csepp és az bevált.De éjjel annak is idő kell mire hat,és éjjel nehéz.
De amúgy imádom és boldog vagyok vele :) És tényleg igaz hogy a kialvatlan éjszakák mellett jól vagyok,friss,és boldog.Néha én is csodálkozom magamon.1-1 ora alvás is csodákra képes.Délután nem szoktam aludni egyáltalán,az elején volt pár alkalom de azota sem.

Segitség nincs,tegnapig főzőtt anyósom nekünk.mától én főzők.

KépKép
bettike83
 
 


Virág van még.....még jó meleg ha gondolod teszek félre neked?:):)

Kati ma oviból hazafele menet pont Pedin járt az eszem hogy akármennyire is nem szeretne februárba szülni akkor fog:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mia

lehet a front miatt fájt a poci.meg igy a végén sztem már egyre nehezebb,tapasztaltam.a végén már én is nagyon szenvedtem.De igy visszagondolva picit hiányzik a pocakosság,a mocorgása a pociban,jó érzés volt.De persze már itt van és bearanyozza a napjainkat :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati! Jót nevettem rajtad! Tök ari vagy, szinte jobban izgulsz miattam/tunk is mint én magam! Ez annyira jól esik!
Holnap megyünk dokihoz, uccsó magánrendelős látogatás! Jövő hét pénteken(február 4.) pedig a kórházba uh-ra is és nst-re is! Nekem amúgy maga az nst vizsgálat nem tetszik, szóval, engem nem hoz lázba, én az uh-kat szeretem nagyon!
Én még bőröndbe nem pakoltam magamnak, de nagyjából azért rakosgatom a dolgokat. A drogériás dolgokat egy szatyorban gyűjtöm. A rucikat meg szinte mind anyósomtól kaptam, aki ki is mosott nekem mindent, és azok nála vannak egy helyen összekészítve. Kaptam két hálóinget, egy köntöst, és három türcsit, ebből kettő fürdőlepedő és egy kis türcsi.
Jaj, ne mondd, hogy be foglak előzni! Tényleg nem szeretnélek, de azért már kezdem magam szoktatni a gondolathoz, hogy nem olyan tuti, hogy az én gyerekem márciusig bent szeretne maradni. Valahogy mindenki azt mondja nekem, hogy érzi, hogy előbb meglesz, csak én magam mondom mindig, hogy igenis március és kész. Zoli mindig azt mondja, hogy szerinte két héttel előtt jön! Hááát.... Nagyon remélem, hogy nem lesz igaza, mert akkor már csak 4hét se! :shock:

Csillag! Még mindig érdekel egy szopis "étrend"! :wink: Majd, ha lesz hosszabban időd, leírnád, hogy nagyjából miket eszel? Milyen napotok volt ma?

Bogárkám! Ez nem ér! Itt mindig Te vagy az, aki felvidít mindenkit, és Te meg csendben, magadban szomorkodsz! Dádádá! Emlékszel? A múltkor azt írtam, Te vagy a topik Napsugara! A napocska pedig mindig mosolyog! Szóval, ha vmi nyomja a kis lelkedet, bármi, akkor azt tessék azonnal megosztani velünk!

Selyem! Ennyi együttléttel simán lehetsz babás! Mi tök keveset voltunk együtt, mikor a mi kis picurunk összejött. Akkor elég zűrös hónapunk volt, és pé előtt szinte egyáltalán nem.

Cham???

Nita! Hm, csirkepöri, most is összefut a számban a nyál!
pedi
Kalocsa
 
 


Nita, jöhet, bár már vacsiztam. Most épp a szopis teámat kortyolgatom... :? már nagyon unom az ízét, de jót tesz.

Egyébként én is úgy érzem, hogy Pedi nem húzza ki márciusig. (bocs Pedi, de tényleg ez a megérzésem...)

Bettike, én sem ehetek déligyümölcsöket, így idén kimarad a téli narancsevés.

Pedi, kérdeztél az ételekről. A legjobban a főzelékek és a zöldségek hiányoznak. Ugye nem ehetek zöldborsót, babot, káposztát, karfiolt, lencsét és még sorolhatnám. Ezek nagyon hiányoznak. :? Legtöbbször marad a krumpli, rizs, valamilyen hús, sajt, tészta. szóval nem nagy a választék. Levest nem eszünk minden nap, de sokszor a Férjem kutyul valami finomságosat mindenféléből. Ma is egy ilyen "mindentbele" ragulevest csinált.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati

a császártól én is tartottam,de igy utolag nem bánom hogy igy szültem.És igy is megható volt a szülés,elpityeredtem mikor merláttam.igaz van egy 16cmes vágásom,de szinte alig látszik,nagyon szép munkát végzett a dokim,hálás vagyok érte és nem mellesleg nem tartott egy oráig,mert sok helyen olvasom hogy sokáig eltartott a műtét,nekem max 12 perc lehetett varrással egyűtt.
Igaz nehéz volt az első nap,de túl lehet élni és hozták a picit,igy könnyebb volt elviselni :)

magamból kiindulva kár volt félni tőle,csak hát izgatott az ember,fél az ismeretlentől,de igy már nem félnék.
Persze természetesen szeretne szülni mindenki és remélem teljesül is a vágyatok.mondjuk van akinek nagyon rossz élmény a sima szülés is.pl a mi fórumunkban(januári babák)elöször szülő nők olyan könnyen szültek...szoval ez is változó.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál! Minden rendben van, Babu szépen növöget, integetett nekünk :) Nagyon cuki volt!

Kedden, szerdán még be kell mennem melózni, mert a főnököm beteg lett, és nem tud jönni...."buli" elhalasztva!

Selyem örülök, hogy jöttél! Papád miatt részvétem, nagyon sajnálom!

Holnap jövök!

Jó éjt mindenkinek! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag

akkor te is böjtölsz,sajna muszájmert inkább én nem eszem olyant minthogy a pici szenvedjen,nem ér annyit.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, én sem akarom kínozni Gergőt a pocifájással, (meg magamat se az éjszakai baba nyugtatgatással... :P :P :P inkább alszom 8) )

Te mikor fürdeted és fekteted le Ferikét?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na, csajok! Nem vagytok semmik! Akkor készülök februárra! :lol:

Csillag! Köszönöm a választ a kajcsikkal kapcsolatban, valahogy én is így képzeltem el.

Bettike! Látod, hogy vigasztalgattunk a császárral kapcsolatban, és tényleg egy a lényeg, hogy Te és Ferike is jól vagytok! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Mona, milyen cuki lehetett, hogy integetett Nektek a Babátok! Ilyet Gergő is csinált.
sajnálom, hogy be kell menned még dolgozni...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Én is elköszönök mára!
Jó éjt Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi párod jól mondja.....a babák általában +/_ 2 hét:):)
pörit vinnék át neked csak legyél közelebb :D

Mona szupi hogy minden rendben van..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


selyem! köszi!

nagyon sajnálom a rossz történeseket, ezek után már csak jó dolog történhet veled! nagyon szorítok!!!

kati! tök rendes a dokid!
mona! örülök h minden rendeben volt!

KépKép
dike
 
 


Köszönöm a pocakdicséreteket. Majd még Regikémről is csinálok képet, már régen készült róla. Legalábbis ebben a hónapban nem csináltam róla.

Délután inkább takarítottam, aztán most dőltem le egy órára, kicsit kipurcantam. Komódom még nem készült el, talán holnap, jó lenne, mert minden össze vissza van, ruhák, zoknik.

Torkom még mindig fáj, köhögök is. Teázok ezerrel. Ma málnalevél teával.

Betty
Tényleg nem tartott sokáig a műtét. Majd menni fog minden. Az elején egyébként is minden nehezebb. A baba sok idődet elveszi, de majd ez kialakul.

Selyem
Én is sajnálom a papádat, részvétem!

Mona
Ezek szuper hírek! Hogy bírod a munkát?

Egyébként a szüléssel kapcsolatosan kár is találgatni. Én is kerestem valami támpontot, ami a szülés közeledtére, avagy időpontjára utalhat, tünetek, egyebek. De semmi. Valójában ez teljesen kiszámíthatatlan. Ami biztos, hogy a dokim 41. hét után nem fogja sokáig engedni, hogy túlhordjam. A baba sem nő már a 40. hét után, hanem még visszaesik, szóval a méret sem indokolja, hogy előbb jöjjön. Így akár holnap is szülhetek, de február közepéig is húzhatom.
Szóval Pedinél sem tudhatjuk. Ráadásul azért az első babáknál inkább jellemző a ráhúzás.

Na lépek, hajat mosni, aztán alszok, ha tudok, mert már megint ég a gyomrom. Nem kellett volna délután palacsintát ennem.
Vendég
 


Selyem : de jó hogy jöttél :):):)sajnálom a papádat :( isten nyugosztalja .
Vizsga meg majd a legközelebb sikerülni fog.

Bogi: azért mert senkinek nincs pénze biztosítást kötni de most a nyugdíjpénztári mizéria miatt szerintem sok ember úgy fogja gondolni hogy inkább biztosításba teszi a pénzét:) legalábbis reménykedünk :)

Kati: de jóóó hallani hogy a párod ennyire várja már Bogi babát :):):)

nekem hétvégén kellett volna jönnie meg ha 28 napos lenne a ciklusom erre a hétvégén volt pém apa meg mint egy kéjenc most három nap alatt 4x voltunk együtt :) de nem bízok én már semmiben sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Brita jó pihizést!!!:)

Nika "apa meg mint egy kéjenc most három nap alatt 4x voltunk együtt"

:P :P :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag

negyed 7 körül van nálunk fürdetés.előtte fél 6kor etetés.

KépKép
bettike83
 
 


Nika, ja, tenyleg, van most ez a kormanyprogram:)otthon nyugdij ugyben. Ja, az lehetseges, hogy sokan inkabb kotnek biztositast, meg aztan ugysem leszunk mi mar nyugdijasok csak emelik a korhatart! :?

Pedi, most mit mondjak Neked. Nekem itt minden egyes nap egy tulelo tabor. Ezt tudja Gezu is. Utalok itt elni, utalok minden napot itt tolteni de egyelore maradni kell, otthon mi a fenet csinalnank? Itt meg igy is konnyebb, hogy nekem szinte nincs is munkam. Keresek de nem talalok. Hogy is mondjam....ugy erzem Nekem itt nincs energiam. Otthon tok jo dolgok tortentek velem, itt meg nincs semmi, nincs kedvem semmihez, nem esik jol megmozdulni sem, csak kinlodok, nem talalom a helyem, nem az en orszagom ez. Hiaba minden, keptelen vagyok feltalalni magam. Mennek mar nagyon haza de nincs is hova es nincs is munka. Car ugy de ez van. Ez mar tudod..az en eletem...en gondom. Itt elmarhaskodok Veletek mert ez bennem van, ez nalam alap de ha az eletet nezem amit elek, akkor az egy kesz tragedia. Es ez nem azon mulik, hogy van Gezu mellettem, hanem azon, hogy en itt nem az vagyok aki otthon lenni tudok. Es ez nem jo igy de sok valasztasom nincs. 2 maximum 3 evet adok meg magamnak es megyek haza. Keptelen vagyok itt maradni tovabb. Mar ez is sok es sokk is. Ugy erzem eveket pocsekolok el magamtol azzal, hogy itt toltom az idom mert nem elek. Nincs esemeny, nincsenek baratok, ezek mind otthon vannak. Otthon van az eletem, amiben jol erzem magam. Itt rohadtul de nem erzem jol magam, sot, egyaltalan nem! Es mondom, hiaba minden, nem vagyok kepes itt feltalalni magam. Annak orulok amikor este lefekszek es megszunok letezni arra az idore amig alszom. Es nagyon, nagyon kerem a jo Istent minden egyes nap, hogy ez, ne tartson mar sokaig mert kib.szottul nem birom mar!
Vendég
 


Nika, nem semmi Apa!hihihi Van Bennetek szufla! :lol: :lol:
Vendég
 


Bettike, Te tenyleg mennyire mas vagy! Mondjuk ezt mindig megallapitom amikor olvaslak! :wink: :D Maradj is ilyen! :wink:
Vendég
 


Pedi, nem lehet ezt igy kiszamitani, mikor szulsz. A lanyok korabban bujnak ki altalaban az idopontnal, a fiuk lustabbak ok vagy idopontban vagy kesobb szuletnek. De ez is cska egy statisztika, vannak persze kivetelek.
Rita irta is, hogy az elso babak kesobb jonnek. Szoval ha azt nezzuk, hogy a lanyok kb. 2 hettel korabban bujnak elo de elso baba ezert kesobb is, akkor mondjuk, 1 hettel leszel korabban a kiirt idopontnal! :lol: :lol: :lol: Na, leszek en a nogyogyid, gyere hozzam nst-re is, iszunk egy teat es kapsz egy 10 pontost! All az alku??? :D :D
Vendég
 


Bogi

az anyaság teszi :)

Most fejeztük be a szopit.remélem ma alszik a picikém :)

KépKép
bettike83
 
 


bogi én sem gondoltam volna hiszen mi nem vagyunk annyira vérmesek de jól esett azért :) ilyenkor mindig érzem hogy mennyire szeret még mindig :):):) :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már nem tudtam jönni!

Mona! Örülök, hogy minden rendben Veletek! Remélem a vizesedés sem tért vissza és bírni fogod ezt a két napot!

Bogárka! Hát, akkor nálad nem igen kell keresni az okát annak, hogy miért nem jön a baba, és miért van ilyen állapotban a méhed! Ezt úgy értem, hogy ha azt vesszük, hogy minden lelki eredetű, nálad valószínű, hogy a méhed "sinyli" meg ezt az állandó rossz közérzetet. Figyu, érzem én az írásodból, hogy hiába is mondok nagy dolgokat, de azért hátha segít!
1. Az, hogy van Gézu, szerintem fél siker!(Ne értsetek félre, nem a fizikai részére gondoltam!) Én sokszor éreztem már úgy az életben, ha nem lenne Zoli, feladnám, de ezt talán már írtam is. Gondolj csak bele, nekem is voltak nehéz időszakaim. 3után otthagytam az egyetemet, mikor már a fele megvolt. De egyszerűen nem bírtam, lelkileg, és életem legjobb döntésének tartom a mai napig, mert valószínű, ha folytattam volna, akkor most nem lennék itt! Nem vagyok rá büszke, de felvállaltam, és 3egyetemi év után beálltam a Rossmannba kasszásnak.
2. Amikor tavaly nekünk sikerült ez a babuci, én teljes életmódot változtattam. De ezt is írtam már! Tudom, nem dolgozol, így kevesebb pénz jut erre-arra. De nem tudnál pl felkeresni egy gyógymasszőrt? Az is nagyon sokat segít. Aztán a másik, hogy musz lesz egy kicsit átformálni a gondolataidat! Én minden nap kikészítettem magam a melóhelyem miatt! Nagyon sokat sírtam a főnököm miatt. Aztán egyik nap megráztam magam, és azt mondtam, hogy ez nem az én boltom, bejövök minden nap, elvégzem, amit kell, és a főnök meg tehet egy szívességet! Onnantól, ha le is b@sszott, én bizony nem sírtam. Aztán elkezdtem újra tornázni. Mert alapvetően rájöttem, hogy ki a fene akarna magának egy ilyen búval bélelt anyukát?!
3. Szedtem ugye a cseppeket, amik alapvetően segítettek abban, hogy menjen a "leszarom-módszer"! Ezek után pedig nem kellett sokat várni a babucira!
Remélem, nem találod ezt okításnak, mert abszolút nem annak szántam!

Rita! Remélem, éjszaka ki tudtad magad pihenni és a sav is jobb lett.

Nika! Örülök, hogy jól éreztétek egymást, és magatokat apával! :wink:

Bettike! Remélem, Ferike aludt az éjszaka!

Na, és akkor a félreértések elkerülése végett! Én abszolút nem akarom megtippelni, hogy mikor fogok szülni. Nagyon sok példa van előttem, hogy bizony az élet ír mindent!
Pl: Ha vesszük a pocakformát! Bújt már ki hegyes pociból is lányzó, és kerekből fiúcska! Szóval, én erre nem adok.
A másik! Azt szokták mondani, hogy lusta fiúk! Na, ez is egy hülyeség! Itt van Nita, Ő pl első szülő volt, fia lett, és mégis majd két héttel előbb jött Máté. Majd ott az egyik rokonom, aki lányt szült másodikra, nagy baba volt, sorolták, hogy előbb fog jönni, erre ráhúzott egy hetet a kiscsaj.
Én inkább azért írtam, hogy készülök a február közepére, mert eddig ugye mindig azt mondtam, hogy tuti ki fogom húzni a végéig, sőt arra számítok, hogy inkább még rá is húzok pár napot! És nem szeretném, ha ebben ringatnám magam, aztán február közepén egyszer csak elfolyna a magzatvizem, és vele egy időben "leállna a szívem"(az ijedtségtől)!Hihihi
Ja, és a baba súlyának sincs túl sok köze ahhoz, hogy mikor bújik elő az a picur. Mert ezt csakis Ő dönti el. Születnek babák 2kg 80dkg is két héttel előbb. A súly csak genetika és vitaminok és mindenféle által befolyásolt dolog. Azt mondta a múltkori doki is uh-on, hogy az, hogy gép azt írja, hogy ez vagy az a méret két héttel nagyobb vagy kisebb, az semmit nem jelent! Az már inkább, ha lent van a feje mint az állat, és nálam ugye ez a helyzet! Bár tegnap óta mintha másképp feküdne, úgyhogy marhára kíváncsi vagyok a mai uh-ra! :roll:
Jaj, remélem értitek, hogy mit akartam itt motyogni!

És előre is elnézést, amiért ennyire hosszú lettem!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, majd akkor fogsz szulni amikor O ki akar jonni. Ugyis tudni fogod, mert lentebb fog koltozni es mozogni sem fog mar akkor tul sokat, + kisebb fajasok is lesznek ilyenkor mar nem?? Aztan meg jon az igazi fajas. :D Es a baba is! :D Egyebkent en meg eddig soha, senkinek nem tippeltem mikor fog szulni, nem foglalkoztam ilyen dolgokkal, nekem ez termeszetellenes. Nyilvan pocakos koromban mas lesz a helyzet magammal kapcsolatban.

Koszke a 3 pontban felsorolt dolgokat, egyaltalan nem veszem oktatasnak, ne gondold ezt, sosem veszem annak, barki, barmit mond, ir.
Milyen egyetemre jartal? Nem is tudtam! Es Rossmannban voltal penztaros?? Behalok!
Nem vagyok am uuuugy keseru, nem szoktam sirni. Neha igen, de ritkan vagyok padlon annyira, hogy bogjek. Elofordul de csak annyira, mint barki massal es ez fuggetlen attol, ki hol, hogyan el, mindenki van mely ponton amikor jon a siras. Mar aki nem nyomja el mert sok ilyen is van.
Masszort nem tudok felkeresni, fel ora hatmasszazs kerul 50 fontba (kb. 16000 ft)!! Es ez csak az alap sved masszazs. :shock: Tornazni szoktam itthon. Ha nagyon lent vagyok, mindig tornazom es ettol jobb lesz a kozerzetem. Ilyenkor eleg kemenyen eddzek, kijon az osszes duh, mereg belolem. A gondolataimmal nincs gond, azok helyukon vannak PediDraga. A gond nalam a lelkemben van, az agyam tudja de a lelkem meg faj es ezt nem tudom egyelore kezelni. De mar van segitsegem es az elmult 2 hetben erzek kisebb valtozast es tudom, hogy kesobb jobb lesz. Nalam fejben minden rendben, lelileg vagyok megtort es ez rosszabb. DE alakulok, alakulok. Csak nehez! A cseppek is jok lesznek, tudom es ezt is koszonom meg egyszer!!
Az uhuhoz drukk, nagyon kivancsi vagyok, hogy mizus odabent!:):) :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!

Bogi megcáfolnám hogy a fiúk később bújnak ki...a Máté 1 a Barni 2 héttel korábban jött kis:):)
Bogi gyere haza azt nyitunk egy baba boltot na mit szólsz??
csak beindul...:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, tudom en, Tesom is korabban jott ki aszonta aZanyam. Azt irtam, statisztika. Statisztikailag tobb a tulhordott fiu es tobb a korabban kibujt lany de ez nem jelent semmit, nem lehet altalanositani.
Megyek, nyitunk de mibbbbuuuuuul??? Nekem nincsen am ennyi peeezem!! Se masom. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nyitnek amugy. :D :D :D Szerezzunk sponzort!
Vendég
 


Sziasztok!

Elkészült Regi jelmeze, majd este lefényképezem. Remélem ma már a komódom is megjön, vasalgatok délután, aztán elrakodok.

Tényleg nem lehet általánosítani. A nővérem a lányával ráhúzott, a fiú előbb jött. A másodiknál azért már lazábbak a kötőszövetek, a szervezet ösztönösebben tudja mit kell tennie, szóval ennek még lehet némi tudományos magyarázata, hogy az elsőhöz képest a második valamennyivel előbb jön.
Nálam meg már főleg nem lehet kitalálni, mert egyellőre a pontos kiírt időpont, sem biztos hogy pontos. Úgyhogy ebből már szerintem inkább február eleje lesz. Legfeljebb el tudom menni Regikém farsangjára, nem lenne rossz. :wink:
Az orvos szerint a frontok is befolyásolják, de csak a kiírt nap körül. Viszont most az sem lesz a köv. két hétben.
Csak a kérdezősködést utálom már. Meg mikor azzal jönnek, hogy te mindjárt szülsz, mert látszik rajtad. :lol: Rá van írva a homlokomra vagy mi. :roll:

A megfázásom javulgat, de még éjjel sokat köhögök. Így már simán elmennék szülni, úgyis algopyrint adnak fájdalomcsillapítónak, az meg a torokfájásomra, gyulladásra is jó.

Mi behavaztunk! És nagyon hideg van. A hasam alja, meg a derekam majd leszakad, úgyhogy fogok pihenni egy kicsit.
Vendég
 


Bogi nyugo én is csoró vagyok... :P :cry:
de szerzünk sponzort........valahonnan.......

Brita sajnos ez ezzel jár......én is nagyon untam a szövegeket de ezt sajna nem lehet megúszni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogárka! Örülök, hogy nem sértettelek meg!
Igen egyetemre jártam, Szegedre Bölcsészkarra töri szakra. És bizony 3év után hagytam ott! Hát, ez van. Szerintem ettől nem vagyok se több se kevesebb, mint ember.
Ami a sírást illeti, én régebben nagyon sokszor sírtam. Ugye a nem túl kiegyensúlyozott gyerekkorom miatt is, aztán meg ezért azért. De amióta kismami vagyok, azóta mintha megkeményedtem volna.
Amúgy mi lottózunk, tehát ha nyerünk, márpedig egyszer miért ne nyernénk, akkor igenis lesz szponzorotok ahhoz a bababolthoz! :wink: :lol: Na, elfogadható az ajánlat?

Hozzám meg nem jött a védőnő. Telefonált, hogy nem tud jönni, mondom neki, hogy de nekem ma kell a vérvétel eredménye. Így kivakartam a kocsit a jégből és elmentem. Jó lett az eredményem, sőt, jobb mint az előző, és a trombocytám is jó! :lol:
Enyém gyerek ma megint nagyon aktív, és éjszaka is az volt! Többször is felébresztett!

Rita! Jaj, sajnálom ezeket az okos megjegyzéseket, kérdéseket, gondolom mennyire idegesítő lehet. Kitartást! Kíváncsi vagyok Regi jelmezére.

Többiek merre vagytok?
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, jajjjj, dehogy sertettel meg! Nem tudsz! Egyebkent meg regebben en is a gyerekkorom miatt bogtem sokat, nem volt kafa.
Bolcseszre jartal?? Nem semmi vagy! Persze, hogy nem vagy kevesebb egyaltalan! Foleg ha a mai vilagot nezzuk. Boldog, boldogtalan diplomaval rendelkezik, nem jelent semmit. Es nagy tudast magadba szivtal, tapasztaltal, vizsgak altal is erosebbe valtal. Nem fejezted be de nem hiaba! Nem az utadon jartal.
Orulok a jo eredmenynek!:) Uhu????? Mikor mesz?
Ja, reggel tok jot nevettem a magaztvizes dolgon amit irtal! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Akkor örülök, ha nem bántottalak meg. Csak szeretném, ha egyedül érzed magad, vagy rossz kedved van, akkor oszd meg velünk. Te vagy itt, aki talán a leginkább szívén viseli mások sorsát. Mi is szeretnénk a Tiédet!
Este 6ra megyünk uh-ra. Lehet, hogy este már nem tudok majd jönni a hírekkel, de igyekszem.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi! drukk mára! örülök h jó lett a vv eredmény!

Bogi! annyira sajnállak, az írásodból nagyon átérzem h milyen rosszul érzed magad ott kint!:((

nita! na láttad a babakocsit? mert facen írtad, h milyet vettem...?

rita! kitartás!!

nika! nem semmi apa:)


mi még mindig nem sexeltünk szeptember óta,nem tudom megmagyarázni h miért....:(((

voltam ma uh-on, ugye múlt héten visszarendeltek mára. minden a legnagyobb rendben, mindenét megnézte, megmérte, és továbbra is kisfiú!

KépKép
dike
 
 


Dike, gratula a kukishoz! Es, hogy minden rendben!! :D :D :D :D Tologassad csak azt a babakocsit! :D :D
Vendég
 


Dike, örülök, hogy minden OK a pocilakóval!

Rita, remélem holnapra még jobban leszel! Azért ne vidd túlzásba a pakolást.

Bogi, azt hiszem, jól írtam Neked már párszor, hogy gyógyítsd a LELKEDET! az jó, ha úgy érzed egy hangyányit már elindult jó irányba a dolog!

Ma tudtam meg, hogy extra rázós hét elé nézek, abból a szempontból legalább is, hogy sokat leszek egyedül a gyerekekkel. Apa nem lesz itthon ma este, holnap egész nap, pénteken egész nap, szombaton pedig koncert Pesten, így déltől leszünk egyedül. :? Ráadásul esik a hó, hideg van, így ma tuti nem megyünk ki. Az Anyukám beteg, köhög, fáj a torka, így oda sem tudunk elmenni a héten kikapcsolódni.
Meg még várom a futárt, hogy meghozza a tejserkentő bogyóimat. Elvileg ma mindenképp ide kell érnie, de ezt is megszívtam, mert a hóesés miatt nem tud feljönni hozzánk a kisteherautóval, így ha szól, hogy itt van a közelben, akkor öltöztethetem a két gyereket és mehetek le a hegyről kocsival. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


És Bence cseszik aludni, Gergő is fél óra alvás után ébredezik... :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?