Új privát üzeneted érkezett!

Hali.

Mók,ne izelj mar...40et? :shock: nem tulzol kicsit? :lol:

Xtina szep nev.nekunk is ket csik latszott, :wink:

Kép
monyo83
 
 


óóó mók! mennyire javasolják a -40-et?

Én sem vagyok vékony testalkat, de senki sem az a családból.
Van mindenem így arányosnak mondanám magam.
Vagy van 20-25 kg felesleg, de nem több mivel elmentem egyszer egy olyan vizsgálatra ahol kimutatták, hogy a hülye magasság/kg -s mérőszámhoz képest nekem + 15 kg a normál, mivel olyan vastagok és sűrűek a csontjaim stb... Szóval nem feltétlen kell szerintem annyira lefogyni!

xtina Tamara szép, és ritka, tetszős :))
etike
 
 


etike,Monyo4
Elhihetitek...,durva a helyzet,szégyellem is rendesen!!!! :oops: :oops: :oops: :cry:

Kép
mók
 
 

 
 

Mók,

elhiszem hogy rossz. (amúgy nekem is annyit kellene) nekem is égett a fejem, mikor az altatóorvosnál kérdezték a súlyt. ráadásul én még a szülés előtti súlyomnál is vagyok :oops: :oops: :oops:
annyi, hogy hasonlóan Etikénél, sztem nekem is több a normál, mert nem látszik, hogy ennyi lenne... de ez még nem vigasztal.

Meli,

szégyelld magad, én hiába kértem pocis képet! de meglestelek a lombikos topikban, nagyon csini vagy!

Kép
gota79
 
 


Hali.

Mók,ha befejezted a szopit akkor mehet a dieta:)egyebkent ha elindul a gyerek a napi mozgasmenyiseged is meglesz:)

Gota,hamarosan mutet.felsz nagyon?
Rebeka hogy van?eszik rendesen?

na 29napos ciklus,nem is rosz egy pcos tol:)elozo 32napos volt,mita megszultem csk egyszer volt 35on feloli ciklusom:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Gota,
bocsika! :oops:
Kép 26+2
Kép 28+6

Monyo,
gratulálok a szép ciklushoz!Tényleg, tesón nem gondolkoztatok még?

Mók,
40 kiló?Kicsit nem túlzod el?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Monyó,

nem izgulok egyáltalán. apci izgul helyettem is. Rebeka most nincs túl jól, ma lázas volt. voltunk dokkernál, kicsit piros a torka, és érdes a légzése. kapott anitbiotikumot, köptetőt. úgyhogy most étvágya sem nagyon van, max. tápot eszik, szilárdat nem nagyon. ráadásul jön a 4. foga.

Meli,

semmi baj. amúgy nekem is kb annyi feleslegem van mint Móknak.

Kép
gota79
 
 


Meli,

Nagyon szép a pocid....!!! 8)

Kép
xtina75
 
 


hali.

meli nagyon szep vagy:)kisteso:ugy volt hogy iden majusban kezdunk de az van hogy megsem,hatarozatlan ideig elnapoltuk a dolgot.

gota,az jo ha nem izgulsz.
Rebekanak jobbulast.4fog?az nem semmi,mi meg mindig 2fogasok vagyunk,nem is latszik hogy kozeljovobe lenne tobb

Kép
monyo83
 
 


Gota jobbulást Rebekának. Remélem minden oké volt a műtétnél! gondolok/gondoltam rád.

Meli nagyon kis aranyos a pocid.[[b]b][/b]

Tegnap voltam nődokinál a 14. napon. Van 2db dominánsnak látszó tüszőm. 20mm és 15mm. Reménykedhetünk szte. Nem győzött meg, mert a hőm sem mutat semmit, és Tűű is megmondta, amíg ilyen rossz az inzulinom és az LH-m meg 2x nagyobb, addig ne nagyon éljem bele magam semmibe. AMúgy szte ne is menjek 1hónap múlva, hogy van-e pé. Akkor most mi van? Mi a következő lépés? Honnan fogom tudni, hogy van-e ezen a téren javulás? Várogassak hónpokat?[/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok!

Monyo,
sajnálom, hogy el kellett napolni a tesó-projectet, remélem minél hamarabb nekiállhattok majd!

Szti,
az nagyon jó, ha 2 tüszőcskéd is lett!Ez most spontán hónap volt?Vagy szedtél valami stimut?
Az inzu eredményhez csak annyit, hogy nekünk akkor sikerült a kishölgy, amikor a lehető legrosszabbak lettek az eredményeim.Mondjuk nekünk sokat rontott rajta a lombik stimu!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


mók

az alkonyatos zenére gondolsz?

KépKép
bettike83
 
 


szti,

Nekem mondjuk pont sokat javult az inzulinom, mikor végül összejött, de van, akinek soha nem javul meg, csak a met karbantartja. Én nem várnék, nem is vártam, ha anyagilag megteheted, menj minden hónapban cikluskövetésre. Én erre költöttem inkább, csak ne kelljen a lombik.

Kép
xtina75
 
 


Bettike!
Igen arra gondoltam!!! :D

Meli!
Szép pocak,csinos vagy!
A leadandó súly nálam sajnos nem túlzás! :(

Gota!
Ma gondoltam rád többször,remélem minden rendbe ment.

szti1!
Nekem egy 18 mm-es domináns tüsző volt...,abból lett Lilla!!!


Lányok!
tegnap voltam nőgyógyinál,beindultak a petefészkeim. Jobb oldalon van egy 18 mm-es tüsző,bal oldalon egy 14 mm-es. Méhnyálkahártya 7mm. Lassan megjön a mensim....
Kíváncsi leszek!

Mellékelek Lilláról egy új fotót,vasárnap lesz három hónapos! Kép

Kép
mók
 
 


Köszi lányok a drukkot! annyira nem volt gáz, tegnap jöttem haza. jobban fájt a nyakam, a hátam és a derekam a "kényelmes" kórházi ágytól, mint a hasam. ma már az sem nagyon fáj. a követ nem kaptam meg, a dokker azt mondta elzáró kövem volt. Rebeka tegnap sértődött volt, eleinte alig akart hozzám jönni, de aztán feloldódott. szerencsére anyukámmal és a tesómmal jól elvolt. a tesókám tök rendes volt, direkt tartalékolt a tavalyi szabijából, hogy haza tudjon jönni, és segíteni anyukámnak. betegsége alakul, bár a pocija még nem százas. kapja a normafloret, és még ma az antibiotikumot.

Mók,

Lilla szép kis husi baba! tündéri!

Kép
gota79
 
 


Szti,

gratu a tüszőkhöz!

Kép
gota79
 
 


Mók

akkor mindjárt megnézem és megirom neked a cimét.

KépKép
bettike83
 
 


Flightless bird:american mouth.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike!
Nagyon köszi! :lol:

Kép
mók
 
 


szivesen Mók.imádom ezt a zenét :)

KépKép
bettike83
 
 


bettike: Mi újság? Hogy telnek a napok a fiatal emberrel? Tejcsi beindult? Sebed hogy van, hogy érzed magad?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Syl,

itt is gratulálok gyönyörű Maxim születéséhez!

Kép
gota79
 
 


sziasztok "sorstársak"

bocsánatk, hogy így fogalmaztam a címzést, de hosszas keresgélés után akadtam rátok és pár hsz-ba beleolvasva, látom, hogy ti is hasonló cipőben jártok. szóval sajnos nálam is ez a fránya pco okoz gondot, legfőképp az elhízás, amit eddig a lombiknak tulajdonítottam, de mivel a kisfiam elmúlt két éves, ezzel már 1 éve nem tudom áltatni magam. akkor derült fény a pco-mra. na azóta hánykolódtam rosszabbnál-rosszabb orvosokig, akiket ajánlottak jó orvosokat azok egy gyeden lévő anyuka keresetének elég borsos áron voltak. de most már szeretnénk egy kistesvért az én kisördögöm mellé, de ilyen súlyfelesleggel nem merek nekivágni. előtte már volt 5 vetélésem, mire végre nagy küzdés árán lett a kisfiam, mint írtam lomibkkal. most vettem a bátorságot és az eddig egészségpénztári gyűjtögetésemnek köszönhetően bejelentkeztem a mensbe, márc 8-ra kaptam időpontot, nekem mindenki tűű doktort ajánlotta, de hozzá egész évre nincs időpont :shock: szóval megyek egy rita nevű doktronőhöz. addig is nagyon megköszönném, ha adnátok pár tippet, mert megbolondulok a +30kg túlsúly okozta nehézségektől. arról nem is beszélve, hogy már nem merek tükörbe nézni, mert naponta látom egyre puffadtabbnak magam. inzulin rezisztenicám nincs, hormonjaim rendben vannak, mensim szintén, peteérésem van, ezt mind megcsinálták a kókler orvosok, viszont mindkét petefészekben több ciszta található. a nőgyógy egyértelműen pco-t diagnosztizált, a tb-s endokrinológus az inzulinrezisztencia eredmény alapján nem írt fel mertformint, a nőgyógy pedig az endokrinológusra hagyatkozott. azt senki nem tudja megmondani, hogy miért nem fogyok, mindeni azt hiszi, hogy zabálok. mondjuk az édességvágyam az tényleg brutál, de nem eszem zsírosat, fehér dolgokat mindenből teljes kiörlésűt csak csirke hús, hamlett max napi 4! az elmúlt 1 évben csináltam fehérje turmixos diétát, 160 g szénhidrátos diétát, sőt még reductilt is szedtem amíg be nem tiltották. de fogyás semmitől!!! a súlyom rendületlenül 90 kg! leírni is sok, nemhogy ezzel élni 158 cm mellett. volt azóta szép epekő műtétem, ahol én is szembesültem a súlykimondás okozta sokknak. az altatóorvos simán közölte, hogy dagadt vagyok 34es testömmeg index-el. gondoltam hú de okosat mondtál, pedig azt hittem sovány vagyok,csak a hajam kövérít. :roll:


bocsánat, hogy így leterheltelek titeket is az én gondommal, de ha írnátok pár tippet és legalább mozdulnék már el erről a ro..adt súlyról és pár kg-mal kevesebb lennék márc 8-ig már az is haladás lenne. mivel a korom miatt is jó lenne idén még teherbe esni, ezért tényleg óraketyegés jellege van a dolognak.

kívánok mindenkinek minden szépet és jót, és remélem nem baj, hogy csak így "betörtem " hozzátok kicsiny valómmal.
etna

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szia Etna!
Üdv a csapatban! :D
Gratulálok a kisfiadhoz!Azt megkérdezhetem, hogy miért volt szükségetek lombikra?Talán van valamelyikőtöknek valami szervi problémája?
Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor volt terheléses cukor, és inzulin vizsgálatod!Milyen lett az eredménye?Felrakod ide nekünk?
Hormonsort is néztek mostanában?
Elhiszem, hogy elkeserít a túlsúly, de ne add fel!
A legnehezebb nekiállni valami újnak!De ha már belekezdesz, menni fog!
A diéta mellett sokat jelent, hogy sportolsz-e valamit!Mert a mozgás is nagyon fontos.
Remélem az MM-ben kapsz majd metet, mert sokunknak kellett a fogyáshoz, persze nem mindenkinek.De ez egy jó kiinduló pont!
Túlsúlyon kívül vannak más tüneteid is?Szőrösödés?
Mielőbbi babásodást kívánok Neked (is)!

Többiek, merre vagytok????????

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


etna: üdv a csapatban. Én még nem jártam a mm-ben, nekem volt egy tündéri endós dokim, de sajnos már nem praktizál. Viszont hogy adott annó egy papírt, hogy metformint javasol, így felírta nekem a háziorvos. Most a terhesség alatt leállítottak róla és csak akkor fogja legközelebb felírni a doki, amikor megint gyereket akarunk. Szeretném hamarabb is már elkezdeni szedni, szóval ő majd úgy tudja hogy akarunk. A hajas beszóláson nagyon jót röhögtem, lehet hogy engem is csak a frizurám kövérít. Nekem a cukros diéta nagyon bevált. Terhesen inzulinos cukorbeteg lettem, amikor a gyógyszert abba kellett hagynom és nem híztam a terhesség alatt semmit! A szülés után 7 kilóval voltam kevesebb, mint terhességem előtt, de sajnos az édességnek nem tudtam ellenállni és vissza is jött az a 7 kiló. De megyeget azóta lefelé apránként. Mozogni mennyit szoktál? Nekem az is nagyon beválik, csak mostanában nincs túl sok idő. Kíváncsi leszek mit mondanak a MM-ben. Mennyi volt a terheléses inzulinod? Ugye azt írtad, hogy csináltak neked ilyet. Egyébként a vetélések oka lehetett a pcos, mert állítólag megborul miatta a hormonháztartás és sokan elvetélnek ha nincs kezelve a baj. De most már jó kezekben leszel és jöhet a hugica.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nanicke!

Régen olvastam rólatok,kérlek jelentkezz,és mesélj hogy vagytok??!!
Mekkora már a babuci?

Etna!
Nem szabad elkeseredni,én is nagy túl súllyal küzdök,tudom milyen car kimondani a nagy számot mindenhol ahol szükséges. Majd elsüllyedek szégyenemben. De most elhatároztam magam,nyárig van ugye 5 hónap,ha havi 5 kiló sikerülne,én már jobban érezném magamat. És szerintem ez elérhető csökkenés havi szinten. Te is tedd ezt,és mozogj,és mindenképpen szénhidrát diéta!.....
Persze nem oktatlak ki nehogy félre érts,de tényleg tudom milyen ez. :oops: :oops: :cry: :cry: :( :(
Fel kell venni a harcot!
Ha gondolod segítsük egymást!

Lányok!
Hétfő feltették a spirálomat altatásban,azóta vérzek. Na most ugye írtam nemrég hogy az uh szerint nemsokára mensi...,viszont csak reménykedem hogy ez az.
A szülés óta nemrég kezdték levenni az l-thiroxinomat,még 25 mgrammot szedek,de még mindig szédelgek tőle. Nagyon nem tetszik ez nekem,pedig állítólag 6 hét után tudják csak megnézni hogy mennyire jó ez így?
És ugye ez a fogyásba is beleszól,ami nem előnyös. :evil:
Hát én most ilyen cipőkben sántikálok. :x

Kép
mók
 
 


kedves Melinda, Mók és Vicky!

köszönöm nektek a szívélyes válaszokat. azt hiszem egyben fogok mindenkinek válaszolni időhiány miatt. lombikra azét volt szükségem, mert 19, 20 éves koromban teherbe estem spontán pillanatok alatt, de sajnos két vetélés lett a vége, már ekkor sem voltam sovány, de akkor kb 70 kg környékén jártam. mind a kettő spontán vetéléssel fejeződött be. akkor még nem fogalkoztak ezzel annyira az orvosok. utána az akkori partneremmel befejeződött a kapcsolat és 10 évig soha nem estem teherbe, pedig ez idő alatt 3 komoly kapcsolatom is volt. 29 éves voltam, amikor a férjemmel megismerkedtem és az első hónapban teherbe is estem tőle, 8 hétig örülhettem, utána megint spontán vetélés. csak most 5 napig tarott, mert vérzés mellett volt szívhang. utána jött 1 év próbálkozás, hőmérőzés, gyógyteák, stb. hőmérőzésből tisztán látszott, hogy egyáltalán nincs peteérésem. ekkor kerültünk cze. hez. ahol elkezdődött a kivizsgálás. az első nevetséges inszemnek nevezett átvágás után úgy dönöttem, hogy orvost váltunk ,ekkor találtam rá nyírőben v dokira. a következő dolgok miatt azonnal nagy nőgyógy műtét kellett, addig semmilyen hormon, semmit nem csináltak meg. endometriózis, pco, sövény, egy anatómiai rendellenesség miatt egy kisebb részt ki kellett vágni a méhemből mert volt benne egy kettős görbület. mióma, azt hiszem most más nem jut eszembe a sok bajom közül. szóval műtét után 3 hónappal jött az első lombik. ikerterhesség, két kisfiú. boldogság nagy, csak közbeszólt a hülye kórház bezárás. 19 hetes ikerterhes, lombikos kismamaként nem volt orvosom, mert akkor bezárták a nyírőt és a dokimat elküldték. péterffyben vett át egy fiatal orvos, aki megvizsgált és másnap ismeretlen ok miatt kinyílt a méhszájam korai burokrepedés miatt 19,5 hetesen megindult a szülés. sajnos a fiúk nem maradtak életben, de ez várható volt 19,5 hetesen. ráadásul orvosi hiba hegyek, 17x szúrtak epidurált, rajtam gyakorolt egy bizonyos doki, aki most nagyon szépen mosolyog a babavilág műsorban mint orvosszakértő. aztán fél évig pánikbeteg lettem, gondolom a gyász így jött ki rajtam, de családi, baráti támogatás mellett helyrejöttem. az orvosok nem tudtak mit csinálni, mert az eü dolgoktól pánikoltam be, nem vettem be gysz-tsem. ők meg csak a nyugtatót tudták írni. na ez már rég volt ,utána a ciris intézetbe ment a dokim. magán klinika, kua drága, szóval előtte még beugrottam a bmc-be ahol közel 600 ezret akartak leszakítani rólunk lombik gyanánt vagy végigcsináljuk az inszemeket. jó pénz ez a kórháznak. ha már egyszer megállapították a lombikot utána nem értem miért is kell máshol inszem. egy inszemet megcsináltam de 20 emberből senkinek sem sikerült, persze nekem sem. nyírőben 19 sejtem volt, bmc-ben 1 db ért meg. más volt a gysz protokoll. lettek a nyírőben fagyibabák, de nem vállalták a visszarakást sehol. nyírő közben fizetős lett. felvettünk hiteleket és megcsináltattuk a magánklinikán a lombikot. 330+ gyógyszerek. de ebből lett a kisfiam. 21. héten óvatosságból bevarrták a méhszájam és szinte végig fekvős voltam. így nem csoda, hogy 13kg-ot híztam terhesség alatt. a depis időszak+hormon kezelések +17 kg, így lett 30 kg felesleg rajtam.

na jól leuntattalak titeket a sztorimmal, de még így is rövid voltam :D szóval v doki és egy orvos team segített abban, hogy most anya lehessek. én egyáltalán nem bánom a lombikot, imádtam. én már a sok kudarcot utáltam, minden hónapban megjött, pedig minden hónapban biztos voltam benne, hogy majd most. aztán a pofára esés. most már nem kell hormonoznom, mert van 7 kis eszkimóm. csak fogyni kell. idén leszek 35 éves, jó lenne ha még idén összejönne.

mók!
havi 5 kg fogyás, nagyon jó lenne, ha tudsz tippet akkor vevő vagyok rá. én már mindent próbáltam, de nem hogy fogyok, hízok.

kérdeztétek a mozgást. ráéreztetek a gyenge pontomra. mivel sajnos segítségem nincs, csak a gyerek alvásidejében menne ez a művelet, de után meg olyan fáradt vagyok, hogy kidőlök. 1 hónapig ment. a férjem vendéglátós, hülye beosztással, alig van itthon. amikor meg itthon van, jó lenne vele lennem egy kicsit dumálni, még ha vasalás közben is, mert a házimunka is fontos nekem. sajnos ezt tanultam :roll: otthonról, ahol mindig csilli -villi volt a lakás. nálam botikám már ezt nem hagyja. elmenni nem tudok mert a közelben minden kondi, uszodta, aerobik, zumba horror összegek, sajnos gyes mellett már minden az. itthon meg nem csinálom, mert mindig van mit csinálnom. szóval kifogás, kifogás, kifogás. őszintén útálok mozogni ilyen nagy felesleggel. szívinfarktust kapok egy kis futástól, na lassú futástól, nem rohanástól. gyerekkel napi 2X tuti lemegyek+ egész nap meg nem állok. de ez kevés tudom!

nagyon hosszú lettem, gyorsan elküldöm

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


marha hosszú lettem, bocsi. szóval az eredmények:

vércuk 0, 60, 120 perc
4,9 6,88 5,37

inzulin 0, 60, 120 perc
14,1 69,2 27,5

hormonok, 3-6. napi
fsh:3,7 cortizol: 8, lh: 2,7 prolactin: 11,83 estradiol:37
tsh:1,74 t4:1,22 t3:3,9 (ez kicsit magas, 3,7 ig jó)
glükóz:5 tesztoszt:0,65 atpo:4,02 acth:13,52 dhea 136,8 a
a t3 kivételével mindegyik tökéletes a doki szerint

másnap valmi gyógyszert kellett bevenni és így menni vérévtelre
cortisol 0,4 dhea 75,6 acth 1,6 ezek is jók állítólag


21. napi hormon
prolactin:15,08 progi:13,6 tesztosz:0,52

a nőgyógy diag. jobb bal old ov. pco

hát ennyi!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna,

Hűűű, neked aztán kijutott. :roll: Ha küldesz egy e-mailcímet, átküldök egy kááá hosszú receptözönt - ezekkel fogytam le 1 év alatt 27 kilót. Meg mellette szedtem a metformint, de met előtt is fogytam már 12 kilót, szóval nem reménytelen CSAK diétával lefogyni. Próbáltam én is mozogni, de max ha 3 hónap volt igazán sportos, és nem fogytam többet, csak ugye a PCOsnak, peteérésnek jót tett.

Kép
xtina75
 
 


Üdv köztünk Etna,

Hát nem semmi a story-d.
Én is most vágok bele a kő kemény fogyásba. Nyáron már elkezdtem volt időm mozogni meg figyelni a kajára, le is ment vagy 10 kg, de októbertől folyamatosan vissza is jött, úgyhogy most határoztam el megint, hogy belevágok, nyárra szeretnék -20 kgnél lenni.
Akkor szeretnék munkahelyet váltani, és ezt a stresszest elhagyni, és utána jöhetne a baba nálunk is.
Ha gondolod csináljuk együtt, úgy egyszerűbb.

xtina, ettől jöhetnek a receptek! Nekem is!
etike
 
 


etna: Nem semmi a történeted. Nagyon sajnálom amin keresztül kellett menned. A gyógyszeres cortizol mérés nekem is volt, de nekem azt kórházban csinálták, mert este lefekvés után is vettek vért és ébredés után is. Nekem a tiédhez képest rohadt sok volt a cortizolom. Ezzel állítólag a cushing kórt és a mellékvese daganatot vizsgálják. Nekem azt mondta a doki, hogy nálam ez enzimtermelési zavar. Az eredmények szerintem is jók, ez nem IR. A tesztoszteronod se rossz és az FSH/LH arány sem vészes. Nem is értem miért nem jön a tesó.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


etike, küldj (priviben) e-mailcímet! etna, neked elküldtem!

Kép
xtina75
 
 


sziasztok!

xtina!
köszönöm a segítséged, elküldtem priviben a mail címem. várom a diétát.

vicky!
először is nagy gratula a szép kislányodhoz, megnéztem a képeit, majd húzok sorszámot Botikámnak, a sok pasi mellé. :D valószínű, hogy nem hormonális ok miatt nem jön a tesó.szerintem azért a peteérésem nem az igazi, mivel mindkét petefészekben ciszták vannak. és lombiknál is az icsi eljárás kellett, mert nagyon vastag a petesejt falam. szerintem ez lehet a fő ok. köszönöm az eredményeim elemzését ,fogalmam nem volt róla ,hogy cortisolt vettem be, mert papírtasakban kaptam. a kiválló dokinő meg nem mondott semmit.

mók és etike!
nem tudom ,hogy nektek segít-e de nekem most ez eléggé jól bevált, az édesség zabálhatnékomra ajánlották a bio-krómot, szedem péntek óta, szombaton még semmit nem használt, de ma már nem ettem édességet egyáltalán. ez már valami, mert reggel a 4 hamlett után jön egy túrórudi, ebéd után mindig volt egy édesség, ha más nem ,akkor még egy túrórudi, és vacsi után szintén. állítólag így pótoltam azt, hogy nem eszem kenyeret. most eszem egy kevés barna kenyeret pirítva, de nagyrészt még mindg halett. egy nap kb 6 db. szénhidrát tartalma is jó, de én még szeretem is. most házilag gyártottam egy kis teljes kiörlésű prézlit, a teljes kiörlésű lisztet már évek óta eszem, én nem érzek különbséget ízre, a féjrem érzi. :roll:
a zabálási rohamoknál is mindig édesség kellett. sajnos nálam ez olyan, mint másnál a cigi. ha ideges vagyok édesség, ha örülök édesség, ha szomorú vagyok édesség, ha fáradt vagyok, kitaláljátok, igen édesség :roll: valószínűleg a biokróm nem hagyja leesni az inzulin szintem vagy nem tudom. a mérlegre ráálltam reggel, kicsit túloztam a 90 kg-mal, mivel 92 voltam reggel :evil: talán nem kellene menses alatt mérlegre állni. de legalább két nap múlva azt hiszem, hogy fogytam.

etike!
ha bírod a brutál fogyókúrát, akkor ajánlom az akupunktúrát és a 600 kalóriát. én anno simán végigcsináltam és 3 hét alatt -10 kg. most valószínűleg elájulnék 2 nap után, de ez még lánykoromban volt. de ne az átváltoztatjuk szalonba menjél, amit a kiskegyedben hírdetnek, az egy kalap sz... ha érdekel leírom én hova jártam, ja és horror összeg, 34 ezer ft /10 alkalom. de nekem hatásos volt .mondjuk a kaján spórolsz, mivel szinte nem eszel semmi :?

remélem valami okosságot azért írtam a szokásos regényemben, még jó, hogy gyorsan tudok gépelni. az életben is ilyen vagyok, sokat beszélek, bocsánat.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


xtina!
köszönöm, egyszerre írtunk :)

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


xtina

ment a privi!

Köszi!!
etike
 
 


etike, neked is elküldtem!

Kép
xtina75
 
 


etna: Nem cortizolt, de valami olyan gyógyszer, ami a cortizol meg a dheas hormonokra hat. Ha változik, akkor az jó, akkor reagál rá a mellékvese azt hiszem. Nekem egyébként a cisztáim nem befolyásolták a peteérést. Volt hogy 8 tüszőm volt és nem lehetett megcsinálni az inszemet és volt hogy csak 1 lett. A petesejt vastag fala állítólag a korral is összefüggésben van és sokszor csinálják lombiknál, akkor is ha nincs ok rá. Így biztosabb a megtermékenyítés.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


etna, etike, küldtem még egy (jóval hosszabb) diétás file-t.. remélem, tetszeni fog...

Kép
xtina75
 
 


Etna,

üdv a csapatban! nem semmi a történeted! elég lehetett ép ésszel kibírni!

Tina,

genetikán mi volt?

Kép
gota79
 
 


gota,

Minden rendben van, minden porcikája korának megfelelő, minden mérete jó, egészséges KISLÁNY! Súlybecslés: 232 g.

Ép koponya konfiguráció. Arckoponya: látható eltérés nélkül. Gerincoszlop követhető, csigolyák zártnak, megtartottnak látszanak. Szív 4 üregű, billentyűk ábrázolódnak.
Gyomor és hólyagtelődés látható. Mindkét oldalon épnek tűnő vesék. Végtagok csöves csontjai épnek látszanak.
Magzatvíz mennyisége átlagos.

NB: 4.8 mm (orrcsont)
BPD: 44.1 mm (fejátmérő)
HC: 155.7 mm (fejkörfogat)
AC: 123.7 mm (haskörfogat)
FL: 27.6 mm (combcsonthossz)

A biometriai adatok alapján a grav.s. 18 hét + 2 nap-nak felel meg.
A méhlepény már nem lóg rá a méhszájra (eddig ez volt a gond), bár továbbra is közel van (1.5 cm)

Kép
xtina75
 
 


Tina!

gratula a kislányhoz! Tamara ugye? A vérvétel is oké volt?

Kép
gota79
 
 


gota,

Köszi! AFP 1.47 8)

Kép
xtina75
 
 


sziasztok!


rég voltam de nem volt miről írjak! xtina75 én is szeretném elkérni a recepteket

Kép
horibol
 
 


Horibol,
nagyon ígéretes a görbéd! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


melinda: reménykedek is most benne, októberben lesz pont a 4. házassági évfordulónk:)

Kép
horibol
 
 


Horibol! Drukkk!++++++++++++++ :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Horibol, drukkjaim!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++

Receptekhez küldj emilcímet pü-ben, mert hosszú...

Kép
xtina75
 
 


köszönöm szépen lányok! xtina elküldtem a címem!

Kép
horibol
 
 


horibol, elküldtem! :wink:

Aki megkapta: használható, bejön? Van, aki csinálja már? 8)

Kép
xtina75
 
 


köszönöm szépen!

A görbém katasztrófa már semmit se értek:(

Kép
horibol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?