Új privát üzeneted érkezett!

dike, szerintem sem, de holnap úgyis megyek a dokimhoz és megkérdem ;)
lassan te is érezni fogod a mozgást :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok,

Ancsuka
Biztos minden oké, csak nincs kedve mutogatnia magát :D

Georgia
Nálatok mennyi idő alatt van meg a cukorterhelés eredménye?

Dike
Néha már fárasztó a sok mozgás, de én is úgy vagyok vele, hogy inkább mozogjon, mert akkor nagy baj nem lehet.

Tegnap egész nap rosszul voltam, du. felhívtam a dokit, s mondta, hogy vegyek be Pipolphent és ha nem lesz jobb, akkor szerdán reggel menjek be és megnéz, s pár napra fel is vesz az osztályra, szerencsémre már jobban vagyok, nem görcsölök, így megúsztam egyelőre a befekvést. De ha mégegy görcsölésem lesz, tutira bent fog a kórházban. Bár én hülyeségnek tartom, mert van már tapasztalatom a "megfigyelésre befekvésben". Rá sem néznek az emberre, még vizit sincs minden nap, főleg nem ünnepek alatt, de aki volt már kórházban, annak nem kell ragoznom.....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita

Reggel 8ra megyek leveszik a vert, utana itatnak velem valamit, aztan megint vert vesznek.
Nekem az eredmenyt mindig a szulesznohoz kuldik, de ra egy hetre megyek ugyis hozza.
Remelem jol vagy es nemgorcsolsz.
En sok mogyorot ettem 3 napja, es majdnem behanytam, masnap ha mogyorora gondoltam rosszul voltam :cry: :cry: !!
Tegnap meg este fajt a medence csontom a derekam, huuuuuuu gyogyszert kellett bevennem.
De ma mar jobban voltam.

Ancsuka
Ne aggodj, biztosan nem gondd, amugy is minden eredmeny jo :D :D !!

Dike

El jon nemsokara hogy erezni fogod a kisfiadat :D :D !!

En holnap reggel megyek szulesznohoz, meghallgatjuk a szivet a bebinek.
Delutan sutom a pogacsat :D :D holnap!!
A ferjemet sikerul rabeszelnem a Lotti nevre :D :D , kezdd ra hajolni, kitalalta hogy tetszik neki a Babett nev de minden nap futom, hogy nekem a Lotti tetszik nagyon :D :D !!
Remelem belemegy.
Tobbiek merre vagytok?
Vendég
 

 
 

Mindenkinek kívánok Nagyon Boldog Új Évet!!!!
Babásoknak könnyű szülést,várakozóknak mielőbbi két csíkos tesztet!!!

Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek.

Kép

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog uj evet kivanok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D !!
Vendég
 


Boldogságos, babaesőben gazdag, boldog új évet kívánok minden sorstársnak!!!!!!!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog, szerencsés, babás új évet kívánok mindenkinek!
Kép

Visszaolvasás és reagálás majd jövőre;)

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Sziasztok,

Szerencsére jól voltam szerda reggel, így eddig még elmaradt a kórházi befektetés, nem is mentem vissza a dokihoz, pihenek.... egy-két napig nem rúgott olyan sokat a picurkám, kicsit aggódtam is, de most újra kezdte, méghozzá ezerrel :) a nagy rúgások előtt még vannak kisebb görcsei, de remélem semmi extra nem lesz, majd jan. első hetében keresem fel a dokit, ha gond lesz, ha nem akkor itthon pihizek.

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánok! :)
Kismamik vigyázzatok magatokra és a pocilakókra,
Anyukák ti is vigyázzatok magatokra és a csöppségekre
várakozóknak pedig szerencsés két csíkos tesztet kívánok az Új Évre! :) :wink:

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


B.U.É.K. Mindenkinek!

FOGUNK MI MÉG EGYÜTT BABAKOCSIT TOLNI !!!
szrityi
 
 


Sikerekben, örömökben, egészségben gazdag boldog új évet kívánunk Nektek :!: :wink:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anyum elment mar jovoheten mar jovok kicsit bovebben!!!Szal azert jottem hogy BUEK-ot kivanjak nektek :!: :!: :!: Mindenkinek!!!Nem tudom tudjatok-e de a nyulak eve kozetkezik 8)

Kép

Kép


Csak halkan megemlitem oruljunk,hogy mozog a bejbi a pociban hisz erre vartunk es hanyan szeretnek ha mozogna de nem jon :roll: Nem aze nekem is ngyon feszkalodik es neha en is poenkodom apacskanak,hogy atadom neki egy kicsit de azert itt nem panaszkodnek errol mikor mennyit vartam ra es mennyien varnak ra :roll: Szal elvezzetek mert ha nem mozogna az lenne a baj :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
Én is örülök neki, hogy rúg a baba, mert ez a természetes, s igaz, hogy én nem vártam rá olyan sokat, mint más, de nem panaszkodásképpen írtam, hanem inkább aggódok, sőt valószínűnek tartom, hogy a sok rúgástól görcsölök, mivel megállás nélkül rugdos, ill. éjszaka arra szoktam ébredni. S gondoltam írjátok, hogy nektek mennyit rúg, mert nekem kb. 24 órából fent vagyok 13-14 órát, s ebből legalább 10 órán keresztül szokta csinálni, persze vannak gyengébb napok is... vajon még az is befolyásolja, hogy mit ettem aznap? vagy ez hülyeség.... :roll: már a férjem szokta a pocimnak mondani, hogy "jó legyél kisember" :)

Szóval szerintetek mi befolyásolja, hogy mennyit rúg?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok,

Holnap megyünk dokihoz, remélem nincs semmi gond, meg akarom nézetni magam, hogy nincs-e valami gond a görcsöktől. Bár végig feküdtem ezt a hetet, szerda este voltam fent, meg ma délelőtt.... Bár pár baromi okos ember tökre megijesztetett, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem mentem a dokihoz :( úgyhogy most nagyon aggódok, de hát a dokim mondta hogy ha nem lesz semmi bajom szerdán akkor pihenjek otthon tovább. Gondolom ő is úgy volt vele, hogy újévre ha nem muszáj, akkor nem tart bent a kórházban, ő is tudja, hogy olyankor nem foglalkoznak a betegekkel.
Majd holnap jövök, hogy mi volt a dokinál. Szorítsatok, hogy ne legyen semmi gond!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! én szorítok nagyon!!!!!!!!!nem lehet gond!!!

KépKép
dike
 
 


Bri, az elveszett bárányka...... örülök, hogy jelentkeztél.
A pocid már iszonyatosan nagy, nagyon sokat nőtt a babóca pár hét alatt ;)

Rugdosás:
szerintem félre érthetőek voltak az írások, bejedzések. Én nem feltételezem, hogy ennek bárki nem örülne. Nekem kellemetlen, de közbe nagyon boldog is vagyok egyben :)
Hogy mi a normális, hogy egy babóca mennyit mozogjon???????? hát nem tudom, sokat, mert akkor nincs baj. Zitus, én azért ezt megemlíteném a dokinak, hogy ez valóban így jó??? persze jó, de én simán tudok aludni és neki is kellene alvás nem teljesen értem mi ez az állandó mozgás nálad!

Zitus, majd gyere doki hírekkel, hogy mit mondott.

Én ma megyek a tanácsadóba, a "dilis" védőnőhöz, úgy várom már a találkozást :)
Szerintem adja a majd a v.v-re a papírt. Meg lesz uh is feltételezem, úgy mint múltkor. Majd szolok is hogy az arcát látja-e?

többiek?


És majd el felejtem, nagyon boldog új évet mindenkinek!!!

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Nagyon boldog új évet mindenkinek Csajok, várakozóknak sok-sok pozitív tesztet, kismamáknak könnyű szülést, babásoknak sok-sok örömöt a picúrokban!!! :D

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!!!
Csak egy képet hoztam nektek a nagy fiúról!
:lol:

Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zita

Szurkolok neked a mai napra, de biztosan minden oke lessz!
En is erzem elegge a bebit ha rugdos, plane ejszaka :D :D !

Gabi

Nagyon edes a kisfiad :D :D !

Ancsuka

Majd gyere a hirrel , mi volt a tanacsadoban!


Gyancsi, Szuzy

Remelem minden oke es jol vagytok, a babocak pedig novogetnek :D :D !

Anett

El vagy veszve!

Dike

Veletek is remelem minden rendben :D :D !

Vanili? Es meg sorolhatnam, merre vagytok csajok?
Vendég
 


georgia! velünk minden rendben igen.

gabi! édes a kisfiad!

zita! mit mondtak?

KépKép
dike
 
 


Gabi, nagyon-nagyon aranyos, elkezdődött a vigyori korszak? beszélget már? Emlékszem mikor Vivi elkezdte mondani "eő" és közbe nevetett :)

Tanácsadóba nem volt semmi extra 24.-én megyek v.v-re újra vércsoport, toxo, meg a cukor terhelés
Uh volt, és látni lehetett mind a kettőjük arcoskáját, hívtam is egyből apát, hogy minden rendben. Fuu de már nagyon enm tudom melyik hol van, állandóan forognak :roll: :lol: :lol: de nem baj ;)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ancsu
örülök a jó hírednek :lol: (később leszek face-n)

zita
szeded-e a magnéziumot :?:

georgia
köszi a hiányolást :!:
sok időm nincs netezni, jól vagyunk, csak ma különösen rossz napunk van, sokan mondják tuti a front miatt :evil: meleg frontot nem szeretjük, nekem is fáj a fejem :!: :evil:
húú, de telik az idő, már Te is 22 hetes vagy :wink:

puszillak benneteket

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a törődést, s a hozzászólásokat is. Igyekszem mindenkinek válaszolni.

Ancsuka
A sok rugdosás azt jelenti, hogy pl. egyik nap reggel 7-től kb. fél órán keresztül egyfolytában, utána 10-től du. 3-ig egyfolytában, aztán kb. fél óra szünet, aztán meg sem állt este 7-ig, utána nyugi este 9-ig, s még fél 11-ig ezerrel, éjszaka mikor felébredek wc-re, ami általában 23, éjjel 2, hajnali 4, reggel 6 körül akkor mindig rugdos kb. fél-1 órán keresztül, s van hogy vissza sem tudok aludni. Ez egy átlagos nagyon rugdosós nap, de pl. ma nem volt vészes egyáltalán reggeli közben rugdosott, aztán du. 2 körül, meg 5 óra körül, s most. ez egy nyugis nap neki biztos :) Mondtam a dokinak a sok rugdosást, s mondta, hogy lehet hogy én vagyok kicsit érzékenyebb a rugdosásra, ugye a korábbi 2 műtétem, ill. az endometriózis miatt is.
Szuper, hogy láttad a kislányka arcocskáját is :)

Gabi
Nagyon édes kis vigyori :)

Suzy
Igen, szedem, magnerotot napi 3 db-ot, ennyit beszéltünk meg a dokival, ill. ha ilyen görcsök vannak, akkor Pipolphent, amiből csak felet, mert rögtön alszok tőle.


Holnap megyünk az ambulánciára, vesznek mintát a méhnyakról, s elküldik laborba. Mondta a doki, hogy lehet, hogy valami baktérium okozza a görcsöket, s így inkább csináljuk ezt meg, kicsit félek, de mondta, hogy ugyanaz mint a citológia. És egyébként minden rendben méhszáj zárt, méhnyak nem rövidült, csodálatos 3000-em van :D

Ja, és nehogy azt higyjétek, hogy nem örülök a rugdosásnak, mert nem így van, mindig figyeljük, hogy mikor rugdos, csak én is már állandóan parázok, de ha nem lettek volna a görcseim biztos tök nyugodt lennék. A doki szerint a baba sok mozgása is okozhat görcsöket.

Azt hiszem mindent leírtam! :) remélem nem fárasztottam le senkit sem, s remélem senkinek nem lesznek ilyen hülye görcsei!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita

Orulok hogy minden oke!
Miert is farasztanal le minket?
Ha valami olyan van csak nyugodtan ird le!!
Amit furcsalok, ez a mintavetel :oops:
Itt sosem neznek meg belulrol, csak ultrahang es a hasamat tapogatjak.
De biztosan nem lessz gondd!!
Szoritok neked :D :D !!
Vendég
 


Zitus, nem tudom, én még ilyet soha nem hallottam mármint rugdosás témában.
Holnap gyere hogy mi volt? én sem tudom mi lehet ez mármint ez a mintavétel.

Suzy, örülök, hogy írtál

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek BUÉK!!!
Igazából egy másik fórumról kukkantottam be hozzátok, bízva abban, hogy tudtok válaszolni a kérdésemre.
Azt szeretném megtudni, hogy mitől függ az, hogy rövid vagy hosszú protokollt ír elő az orvos. Előre is köszönöm!
Kívánok egy olyan új évet, amilyet szeretnétek, legyen az babát hozó, egészségben, boldogságban gazdag!
tibma
 
 


tibma,
Aki ezt nagyon jól tudná 2 csajszi van az egyik még néha betéved a másik már nem jön :( akik most vannak fogalmam nincs tudják-e vagy sem
Amennyire én tudom, de lehet nagyon nagy hülyeséget fogok írni....
először minden eredményednek meg kell lennie, a hormon vérvétel a döntő én úgy tudom ha az jó akkor rövid ha rossz akkor hosszú.
Lehet iszonyatosan nagy hülyeséget írtam, de szerintem jó felé vezetem a dolgot. Nekem volt egy nagyon rossz amjd egy jó hormon profilom, így én fogigátlót szedtem 1hónapig majd abbahagytam megjött és kezdetét vette a stimulálás azt hiszem 12.napon volt a leszívás és rá 5napra a beülti. Az eredményt pedig láthatod a vonalzón :) :) 5petesejtet szívtak le abból 4 elért a végcélba kettőt beültettek és kettőt lefagyasztottak.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok,

Na itt vagyok jelenteni :)
A kenetvétel ugyanaz, mint a citológiához, s a bakterológiai központba kellett elvinnem a mintámat, s néznek baktériumot, clamidiát, meg még két féleképpen a baktériumokat. Igazság szerint ez arra jó, hogy megnézik, hogy van-e olyan baktériumom, aminek nem kellene ott lennie, vagy nem kellene akkora mennyiségben ott lennie. Azért találta ki ezt a doki, hogy hátha ez okozza a görcsöket.

Tibma
én nem értek hozzá... én 1 hónapig szedtem fogigátlót, abbahagytam, stimu, s utána leszívás a 14. nap, majd 2 nap múlva beülti, hasonlóan, mint ancsukánál.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni, egyik ismerősömről lenne szó, dec. 13-án volt a beültije, most vérzik :( már megvolt a vv, pozitív, szóval sikerült a baba. Egyet ültettek be neki. A Kaáliban megnyugtatták, hogy ne aggódjon alkalmazza az Utrót, Crinonet, az Utrót kicsit megemelték neki és ennyi :? de ez nekem nem tetszik. Volt nálatok hasonló? Mit tesznek ilyenkor a dokik, van vmi tabi amit felírnak, hogy ne vérezzen? Holnap remélem elmegy a magándokijához, közös a dokink....

Előre is köszi, hogy ha tud valaki segíteni.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! örülök h minden rendben volt.

tibma! nekem minden hormonom rendben volt,csak petevezeték elzáródás volt a gond, nekem rövid protokoll volt,mindössze 10 nap,11.en leszívás.

nálunk eddig ez a nyerő babakocsim, a színt még nem tudom.
vkinek van már kedvenc, georgia,zita ancsu stb?

http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/32568

KépKép
dike
 
 


Dike

Nekem mar megvan a babakocsi tudod!
Fel volt ide rakva fenykepen, ugyanigy 3 kereku.
Vendég
 


ja tényleg georgia!



ez de kemény:))

http://www.meblikbutor.hu/hu/oferta/

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Tibma!
Hát azt én se tudom mitől függ,de nekem minden eredményem szuper volt és short protokollom volt.(leszívás 14.napon)Lehet,hogy igaza van Ancsunak! :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Köszönöm a válaszokat!
A hosszút most kellett volna elkezdjük, de sajnos olyanokat láttunk az uh-on, hogy nem lehetett :( Most vissza kell mennem a mensi 2-3. napján megint uh-ra. Titkon abban reménykedem, hogy azért hívott vissza ebben az időpontban, hogy ha minden rendben elkezdhessük a rövidet! Szóval drukkoljatok! :) Köszönöm!

dike, szuper ez a babakocsi! Nekem is nagyon tetszik a 3 kerekű, ráadásul ahol lakunk (földút) meg is követeli a terep funkciót :)

Gratulálok a kismamáknak és ancsukának pedig a nagylányhoz! :)

Még olvasgatlak Titeket! :wink:
tibma
 
 


Sziasztok!

Még mindig csak visszaolvasgatok, így csak pár mondat erejéig.

Zitácska, örülök hogy jól vagytok. Remélem, hogy a kenetvétel eredménye is rendben lesz. Vigyázz nagyon magatokra és pihenj sokat! :wink:
Az ismerősödnek is drukkolok! Én nem véreztem, de ilyen esetekben Rutascorbin-t (vény nélkül kiváltható gyógyszer) szoktak javasolni, Utro megemelését, esetleg szájon át való szedését (hogy biztos bent maradjon :oops: ), és fekvést, fekvést, fekvést.... Remélem, hogy nincs nagy baj és tudnak rajta segíteni.

Timba, ha jók a hormon eredmények, akkor bármelyik protokoll lehet.
A Kaáli előtt a BMC-be jártam. Az ottani orvosom a fiatalabb (jó eredményekkel rendelkező) csajoknak első körben long protokollt javasolt, mert annál 1-2 %-kal nagyobb az esély a sikerre, meg jobban kontrollálható a stimu, mert lassabban és egyenletesebben nőnek a tüszők. Időnként a leszívott petesejtek száma is több lehet. DE! Sokkal jobban igénybe veszi a szervezetet! Egy-két próbálkozás után nem is nagyon szokták ott sem javasolni.
PSO-s és endometriózisban szenvedő ismerőseimnek meg rögtön rövidet ajánlott. Ott kevesebb a hormon, fele annyi idő alatt el lehet jutni a leszívásig, kevésbé megterhelő. Ha meg stimu előtt 1-2 hónapig fogigátlót is kap a páciens, akkor meg még jobb lehet a válaszreakció, mint nélküle.
Ezeket is figyelembe veheti az orvos, de ahogy írtam, ha jók az eredmények, bármelyik lehet. Meg biztos hogy intézménye is válogatja, hogy mi alapján döntenek.

Nekem a BMC-ben volt 3 long protokollom, ezek egyre jobban kizsigerelték a szervezetem. Utána volt egy antagonista, ami nagyon jól sikerült (már amennyire jól sikerülhetett baba nélkül), 8 petesejtem lett akkor is, blaszto embrióim lettek és végre egy kis HCG-m is volt eredményhirdetéskor. De utána sajnos nem emelkedett és nem lett belőle semmi. :cry:
Utána átmentem a győri Kaáli-ba. Boga doki is azt mondta, hogy lehet bármelyik stimu. Én jobban örültem volna egy rövidnek (már nagyon tartottam a hosszútól), de mivel a stimu előtti ciklusomban csinált 3 mini suctiont, így azt mondta, hogy a szakirodalom alapján csak hosszú protokollal mehetünk tovább.... Egész másfajta long volt, mint korábban, teljesen ismeretlen számomra. Nagyon könnyű és egyszerű volt végig csinálni, itt is a szokásos 8 petesejt lett és végre terhes is lettem. :D

A babák csodásak továbbra is, tegyetek fel minél több fotót, olyan jó nézegetni! :D Meg pocifotót is! Ancsu, Dike, Georgia, Melinda! Zitácska Te is régen tettél már! :wink:
Én is igyekszem végre ideérni, bár sajna látom, hogy nem csak én vagyok eltűnve..... :roll:

Jó éjt!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


PCO-s
anett_1
 
 


Ancsuka

Gratula a felidohoz :D :D !
Vendég
 


GEORGIA pocifotója!

Szerintem nagyon cuki

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsuka 2011.01.05 10:19-kor.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Anett; köszönöm a kímerítő választ! Akkor még reménykedem, hogy jövő héten talán elkezdünk egy rövidet! Neked gratulálok a Pocaklakóhoz, vigyázz Magatokra!
tibma
 
 


Georgia képét külön feltettem, szerintem jó nagy pár a pocid!

Babakocsi,
Dike, végreeeee valamiben egyet is értünk :) a babakocsi szerintem nagyon jó választás, fúúúúú nagyon tetszik, könnyű, vaiálható, maximálisan kihasználható. Én is ilyet képzeltem el, de mivel ketten vannak így nem :lol: vagyis lehetne de 160eft-ot nem adok egy babakocsiért. :evil:
Szerintem a döntés szuper és imádni fogod.
Nekünk Vivinél 3 babakocsink volt, de azt hiszem ezt írtam is. Így kapásból tudtam milyet vennék ha lenne tesó, most is tudnám, de ár miatt nem akarom, főleg hogy két gyerekkel pl. belvárosba nem megyek míg picik, ahol lakunk kertvárosi rész mondhatni mindegy miben tologatom ;) busszal úgysem közlekednék, csak kocsival.

Tibma, gondolok rád és gyere hozzánk ha van kedved csatlakozni ide is :) kíváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban :)

Kicsit megfogyatkozott a kezdeti csapat, sőt én is úgy csapódtam ide és a régiekből már nagyon kevesen vagyunk 1-2 csajszi csak kb.

Múlt héten készült egy kép rólam....
20hetesen, én már azt nézem mit írnak a kiskönyvbe meg uh-n mit néznek és ott már 21hetes vagyok betöltött.

Itt a link kat rá akit érdekel
http://lh3.ggpht.com/_fRYs6X-84uQ/TSQsqBAStXI/AAAAAAAACxw/bSLZbh6nGbY/Vivi%20sz%C3%BClinap%20029.jpg

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka

Koszi hogy feltetted a kepet rolam :D :D !
Ari vagy te is a karacsonyi kepen :D :D !
VIVINEK nagyon boldog szuletesnapot :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igaz kicsit megkesve, de annal nagyobb szeretettel!!
Vendég
 


tibma! nagyon drukkolok akkor h kezdhessetek rövidet!!!!!

georgia! nagyon szép a pocid!!!! :D

anett! még h te nem vagy eltűnve,azért mi 1-2 nap után írogatunk, de rólad semmit nem tudunk!rólam 12 hetes pocifotó volt,rólad még az se! tessék jönni,mesélno, most se írtál magadról! érzed már,látszik már a pocid, h vagy? uhukon mi volt?

ancsuka! örülök h tetszik! huu de jól nézel ki, szerintem nem látszik h félidős vagy ráadásul ikrekkel! nagyon szép a fátok is!!!

csajok! én este olyat éreztem, hogy jobb oldalt teljesen kemény lett a hasam,mintha a markomba fogtam volna a fenekét,reggelre meg teljesen a köldökömmel egy vonalban,kicsit balra volt kőkemény...mi lehet? baba...vagy ezt hívják keményedésnek. ja és eddig mindig jobb oldalt lent volt a szívhang, tegnap este keresem mint eszeveszett nincs semmi, átmegyek baloldalra és ott volt,teljesen megfordult a drága:))

KépKép
dike
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm ezt a kedves fogadtatást! Ígérem nem csak nézlek, olvaslak Titeket, hanem írni is fogok (ha lesz mit...) !
Ancsuka, nagyon cuki a pocakod, de én sem hittem volna, hogy félidőben vagy! :)
tibma
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van e valakinek megmaradt gyógyszere?
Tudom, hogy nem szabad árulni, de kérem küldjetek privit.

A következőkre lenne szükségem: gonapeptyl, gonal 900 és 450 (mind a kettőt, de miért?), luveris, ovitrelle, crinone, estrofem, agolutin.
Január 12-én kezdek gonapeptyl-el!

Előre is köszi,
Avarka

Kép
avarka
 
 


Sziasztok,

Anett
köszönöm szépen a választ az ismerős témához, még nem tudom, hogy mi van vele, nem beszéltem vele, de remélem minden oké. Te hogy vagy/vagytok? Dolgozol még? Hogy bírod? Most nézem már te is a 15. hétben vagy :) Pocifotóval még tényleg adós vagy! :wink:

Dike
Én nem szeretnék 3 kerekű babakocsi, de egyébként jól néz ki, amit választottál, bár egy kicsit drága nekem. Férjemnek a 3 kerekűek tetszenek, de úgysem az lesz :) kicsinek találom a rakteret. Mi már a bababútort eldöntöttük, hogy milyen lesz és nem is drága, persze vannak ennél sokkal szebbek, de azok drágák nekünk. Mi ezt a bútort néztük ki, szerintem praktikus, mert később is jó lesz, át lehet alakítani nagyobbra. http://www.babadiszkontaruhaz.hu/termek.php?ID=169
Te hogy vagy? Görcseid még mindig szoktak lenni? Egyébként tutira, hogy azt érezted, amikor megfordult, nekem 3 nap alatt kétszer fordult át :) de azóta már többször is átfordult.

Tibma
Drukkolok, hogy mielőbb kezdjetek és sikeres legyen! Jelentkezz, hogy hol tartotok! :)

Georgia
Én már láttam ezt a fotót, de nagyon cuki vagy rajta, gondolom azóta már nagyobb a pocid megint! :) Egyébként hogy vagytok? férjed még mindig olyan sokat dolgozik?

Ancsuka
Nagyon szépen nő a pocid, s tényleg nem néz ki 20 hetesnek, ill. 21-nek! :) s látom te sem híztál 1 dekát sem :)

Végre átalakítottuk az uh-s videót digitális formában :) meg is néztük nagyon édes rajta :) totál látszik, ahogy fogja magát és keresztbe rakja a lábait :)
Engem is elért a szorulás, vettem laveoloc szirupot, 10 ml-t kipróbáltam belőle, de hatásos, ha kell, akkor tuti alkalmazni fogom.
Ígérem lesz pocifotó, fel fogom tenni, csak még nem töltöttem ki a fényképezőről, s régit meg nem akarok feltenni, úgyis mindjárt szombat lesz, majd azt felteszem! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! nekem tetszik a ti bútorotok is:)))

köszi jól vagyok, görcseim nem nagyon vannak már!

KépKép
dike
 
 


Tibma

Drukkolok neked, hogy mihamarabb kezdjetek, es mihamarabb 2 csikos tesztel gyere hozzank :D :D !
Nyugodtan irj mindig mitortenik veled, hogy vagy, hol tartasz stb...
Sok sikert :D :D !!

Anett

Igazuk van a csajoknak!
Rolad szinte nemtudunk semmit, hogy vagy stb?
Pocifotot se raktal fel eddig...................
Varjuk :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!

Zita

A ferjemnek a reggeli 1tol hajnal 2ig illetve hetvegen 3ig munka mar nemannyira sok, mert most mar vege a teli szunetnek, igy beindultak az edzesek, azt tartja nappal este 6tol hajnal2ig, illetve hetvegen 3ig dolgozik meg a heten, es jovoheten.
Aztan jon vissza a munkatarsa, es beall a regi rendd :D :D !
Edzesek maradnak, de 4 napot fog mellette dolgozni.
Amit nem is banok, mert lassan koltozuk az uj kertes hazban :D :D !!
Szegeny meg szilveszterkor is dolgozott este 10ig :cry: en mentem erte mikor bezartak.
Amugy mi van a nevekkel?
Senki nem irja hogy fogja hivni a bebit :D :D !
Olyan kivancsi vagyok :oops: :D !!
Nagyonszep a butorod.
Nekem a Gyongyosi baratnom vett ilyen agyta mindd a 2 gyerekenek, es utana ahogy nottek at alakitottak, es nagyon bevalt nekik :D :D !

Dike

Nagyon klassz babakocsit valasztottal :D :D !!

Tobbiek?
Vendég
 


georgia! én már sokszor írtam Ármin lesz:)

KépKép
dike
 
 


Dike

Tudom :D :D !
De a tobbiek nem irtak mi lessz a neve a bebinek.

HIR!

Miutan irtam nektek olyanokat rugott a bebi, hogy begorcsolt a huvelyem 2szer is.
Ilyet meg sosem erztem.
A lenyeg felhivtam a szulesznok 24 oras szamat, es 15 percen belul ki is jott a szuleszno, hazhoz.
Vagyis hozzank.
A lenyeg, megvizsgalt, szivet is hallgattunk, azt mondta felfele van a feje lefele pedig a laba, es azert ereztem ugy, de ha maskor is ugy erzem nyugodtam hivjam oket es jonnek, mert este nem mehetunk az ugyeletre, hanem inkabb ok jonnek ki, marmint a szuleszno kozpontbol ahova jarok, 16 szuleszno van, es akik ugyelnek azok jonnek ki.
Nagyon kedves volt :D :D !!
Nekem ha trusszentek nagyot, becsurran egy kicsit a pisi, de aztmondja ez is normalis.
Ez van.
Amugy orulok hogy mozog es erzem, de amikor begorcsolt a huvelyem, huuu bedaraztam!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?