Új privát üzeneted érkezett!

Judit Kép

Kifejezetten veszelyes szerintem nincs, csak olyan amit nem ajanlott fogyasztani. Maj, nyers cuccok, stb. - de sajnos a husos dolgokkal kapcsolatban nem sokat tudok. Nalam ez a hal volt csak a kenyes pont. Otthon van egy listam, ha erdekel holnapra behozom.

Gyöngyi

bgy
 
 


Móni

Az RPR-t sajna én se tudom mi. Utánanéztem a könyveimben, de ott se találtam ilyetKép

Kép
babus2005
 
 


Judit

Ugye szedsz Elevitet? Akkor az A-vitamin tartalmú kajákkal kell csínján bánnod, mert az Elevit pont annyit tartalmaz, amennyire szükséged van és ha még ehhez beviszel a kajával is, akkor az már sok lesz, mivel az A-vitamin elraktározódik és nagy mennyiségben fejlődési rendellenességet okoz. Én éppen ezért nem vagy csak nagyon-nagyon ritkán eszem májat, májkrémet, hurkát, répát nyersen és egyéb pl. A-vitamint is tartalmazó üdítőket, meg egyebeket.

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Babus

köszi az infót. Lassan vissza kellene mennem a dokimhoz, hogy ezt megbeszéljük. Csak a tüdőgyusziból gyógyuljak már fel, és akkor folytatódhatnak a kivizsgálások. A magas vércukornak nem örülök, ez még bonyolítja a babaprojectet.
mokuci28
 
 


Lányok Kép
Mára végeztem, holnap reggel jövök.
Mindenkinek szép napot Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok

Mára én is zárom soraimat. Apunak csinálok vacsit, aztán pihi.

Én is mindenkinek további szép napot és jó pihenést kívánok.

Móni
mokuci28
 
 


Babus!
Hat most mar kivagyok teljesen. Most akkor ne szedjem az Elevitet? Fogalmam sincs miben van A vitamin. Fott repat a levesben azt szabad? Almaban van? Majat ugy sem szeretem, egy jo hir legalabb.
A hancurozasra visszaterve a ferjem tegnap nagyon be volt ijedve. Azt mondta olyan fura, olyan mas, o ugy fel. Olyan rohogogorcsot kaptam. Azon rohogtem csak igazan, hogy megijesztettem, hogy a baba bekapta... Szoval csak ugy megijesztettem. Olyan aranyos volt. Nem tudom mi lesz a kesobbiekben. Szoval akkor nem veszelyes

Gyongyi!
Koszi, orulnek ha holnap irnal par dolgot, mit nem ajanlott enni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Jó kis szitu lehetett.Kép

Lányok!
Én is búcsúzom mára.Kép
Holnap újra ugyanitt.
Puszika

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mindenkinek elkültem az e-mailt aki kérte.
Mára búcsúzom, lassan indulok haza. Holnap és csürörtökön szabin leszek, de pénteken jövök újrak,+ hírekkel a nőgyogyitól, mert oda csütörtök este megyek.
Puszi mindenkinek
Jura
Ja ,és örülök, hogy tetszett a kép. Köszi mindenkinek.
jura
 
 


Judit

De szedjed nyugodtanKép Én is szedem már több mint 1 éve. Csak azokra a kajákra kell odafigyelni, amik jelentős mértékben tartalmaznak A-vitamint, ezért írtam a fentebbi példákat(főleg májféleségek). A főtt répa egyébként szerintem nem tartalmazhat sokat, hiszen a főzéssel már nagyon sokat veszít vitamintartalmából. Gyümölcsöket is ehetsz nyugodtanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mokuci, Babus
Azért köszönöm, hogy utánanéztetek, én sem találtam semmit ezzel kapcsolatban a neten. Majd hétfőn a doki megmondja, mit is jelent.

Babus,
Majd szurkolok, hogy a szülés napján ne legyenek hóakadályok. Különben én is és a férjem is (kb. 8 óra eltéréssel) egy havas téli napon születtünk, amikor először beszéltünk a babáról, mind ketten azt szerettük volna, hogy ő is téli baba legyen, de most már a mindegy, csak legyen.

Aki hazamegy, annak szép estét kívánok.

Kép
móni23
 
 


Judit
A Babanet főoldalán ha rákattintasz a Rendelő címszóra, azon belül a Várandósság címszó alatt megtalálod az Életmód tanácsok-atKép Ott rengeteg hasznos infót találsz témakörökre bontvaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Móni Kép
de édesek vagytok ezen a képen Kép Még hasonlítotok is egymásra, a szátok pl. pont ugyanolyan Kép Hát nektek se véletlen hogy egy napon születtetek 8 óra eltéréssel Kép

Jura
De kár hoyg nem olvastam előbb! Szóval én is szeretnék kérni abból a sztoriból egy példányt, címem a profilomban! Köszike Kép
És nagyon jó látni benneteket a képen, helyesek vagytok Kép

Lányok, van egy könyvem ami csak a vitaminokról szól. Elhozom, és igyekszem mielőbb megírni nektek, hogy miben mi található, hátha hasznotokra lesz. Meg nem árt nekem is átnéznem, mivel én is elkezdtem az elevitet szedni.

Tündi
Vendég
 


Jura
Én sem kaptam meg a sztoritKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura Kép

En se kaptam meg... Kép Most kifurja az oldalam a kivancsisag holnapig...

Gyöngyi

bgy
 
 


Visszavonom, most kaptam meg! Kép Kép Kép Teljesen meghatodtam! Kép Foleg, hogy ilyen megismerkedest meg en se hallottam! Gratula nektek! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Judit

Olvastam a kórházas topikodban a Praxis-os árakról szóló beszélgetéseiteket. (én már csak ilyen mindenbe beleolvasós vagyokKép)
A Praxisban az alapvizsgálat valóban 8oooFt, ebben az árban már benne van a videófelvétel(ha viszel kazit)és 1 vagy 2 fekete-fehér kép.
Ha itt a Babaneten regisztráltatod magad és a kapott regisztrációs számot fizetéskor megmondod az asszisztens csajnak, akkor ebből lejön 1oooFt. Tehát 7oooFt kedvezménnyel. Ehhez jönnek hozzá az extra kívánságok: CD-re írt színes képek(kb. 5db) 1oooFt, DVD 3oooFt.
Ezek szeptember végi árakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

A dvd-t meg a cd-t is vinni kell? Mennyivel elotte erdemes bejelentkezni? En is gondolkozom rajta, bar en csak 16 hetesen tudok elmenni... se hamarabb, se kesobb...

Gyöngyi

bgy
 
 


Húúú, ILyen sokba kerülnek ott a vizsgálatok meg képek? Kép Nem semmi Kép NA de ilyen nem sokszor történik az emberrel Kép

Na most mondjátok meg, még mindig itt rohadok, komolyan sok ez most már Kép És 7 óránál előbb nem is tudok hazamenni Kép Azt a........ Kép

Gyöngyi Kép
Mizujs a növények "megerőszakolásával"? Kép

Tündi
Vendég
 


Gyöngyi
Nem, a DVD-t és a CD-t ők adják. Csak a videókazit kell vinniKép
Kb. két héttel előtte kell bejelentkezni. De volt már, hogy 1 hét múlvára is tudtak adni időpontotKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


ne izguljatok, ez meg nem is draga. A pozitiv teszt utan (nem tudom emlekeztek-e ra) regi dokimhoz mentem, meg sem vizsgalt, csak uh csinalt, ami raadasul el is tunik egy ido utan, es mindezert 11000 fizettem. Na ezt adjatok ossze. Olyan duhos vagyok, mert ebbol majdnem ketszer el tudtam volna menni 4D. Hat ez van, vannak meg penzehes emberek. Annyira fel tudom magam ezen huzni. Azt a kepet csinalta, amit itt feltettem.

Kepzeljetek milyen jo hir ert ma este. Felhivott az egyik baratnom (jovendobeli szembe szomszedunk) babat var, es harom nap van az utolso mensink elso napja kozott. Mindig azon poenkodtunk, hogy majd egyutt tologatjuk a babakocsikat. Hat most be is jott.
Megyek aludni. Jo ejszakat!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit

Ne is rágódj ezenKép Szerintem abban a boldog lelkiállapotodban még 11oooFt-ot is megért a kisbabád UH képeKép

Tök jó, hogy a barátnőd veled egyidős terhesKép Nekem sajnos egy babás sincs a környezetembenKép Én egyedül tologatom majd a babakocsit.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Irtó fáradt vagyok, ezért tényleg csak pár szót írok, bocsi!Kép

Tacsifül,
oké, támogassuk egymást!Kép Építkezés.Kép

Zsuzsci,
remélem, az urulógus megtalálta a baj okát. Nekem volt egyszer felfázásom, nem kívánom senkinek, három nap alakult odáig, hogy tiszta vér és genny volt a vizelet (bocsi), rázott a hideg, és borzasztóan fájt a pisilés vége, és ekkor vérzett is rendesen. A laboros ki volt akadva az eredményen. Én továbbra is drukkolok neked, hátha...Kép

Tündi,
remélem, Babus jóslata nem válik valóra, és már most zebrás leszel!Kép Én is kétszer is álmodtam az elmúlt hónapban, hogy szülök, egyszer meg azt, hogy pozitív a tesztem.Kép Hát, annyi biztos, hogy foglalkoztat a téma.Kép

Babus,
te kis boszorkány, nekem mit jósolsz?Kép De csak jót mondhatsz!Kép

Judyt,
ez nagyszerű!Kép És lehet, hogy ketten vannak? De jó! Bár ha egy babó van, az is tökéletes, nem igaz?Kép

Stella,
drukkolok, hogy megjöjjön!

Jura,
nagyon jó volt a videós bejelentés, először nem is tudták, hogy mi van, mert csak mondtuk, hogy szeretnénk mutatni valamit, és ők még nem láttak uh képet addig.Kép Aztán megmagyaráztuk, hogy mi micsoda. Anyósom el is sírta magát. Nem hiába, első unoka mindkét oldalon, és nagyon úgy tűnik, hogy a második is nálunk lesz, remélhetőleg minél hamarabb.Kép Én is kérek levelet a megismerkedésetekről!

Judit,
nagyon aranyos a párod, hogy így bejelentette a dolgot a munkahelyén.Kép Ne aggódj a tonhal miatt, ennyi még biztosan nem káros! Ráadásul én úgy tudom, hogy egyes tengeri halak kimondottan hasznosak mert olyan zsírsavak vannak bennük, amik segítenek az idegrendszer kiépülésében. Mondjuk a higanyról nem tudok semmit.

Ildikó,
lehet baba, tesztelj egy kicsit később egy másik fajta teszttel!Kép

Cicikről: nekem nagyon sokat nőtt, 84cm mellbőséggel kezdtem, a terhesség végén 94 volt, amikor belövellt a tej, 100, úgy néztem ki, mint Pamela Anderson.Kép Viszont ezzel kapcsolatban azt kell mondanom, hogy mindenképpen hordjatok melltartót. Én a szülés után két hónapig nem bírtam elviselni magamon, csak akkor volt rajtam, amikor ki kellett menni valahová, de alig vártam, hogy hazaérjünk, és levehessem. Sajnos meg is van az eredménye, ugyanis a szopik számának csökkenésével a cicim mérete visszacsökkent, viszont a bőr, és a rugalmatlan tartószalagok megnyúltak, és most lóg a mellem. Ezt nem elrettentésnek szántam, csak tanács: hordjatok melltartót! A szülés után meg pláne! A Kriston Andrea féle könyvben vannak mellizomerősítő gyakorlatok is, azokat is érdemes csinálni. Ja, és a pocak mellett a ciciket is érdemes kenegetni. Remélem, nem veszitek okoskodásnak, amit írtam, csak szeretném, ha ti nem így járnátok.Kép

Na, befejeztem.Kép

Drukkok mennek Tündinek, Zsuzscinak, és lassan Mohácskának is!

Lányok, ez volt életem eddigi legrövidebb mensije, ma van a harmadik nap, és alig volt valami. De ne gondoljátok, hogy baba van a dologban, mert tegnap és tegnapelőtt erős volt a vérzés, ráadásul a hőm a pince mélyén van. Viszont úgy vettem észre, hogy ahogy csökken a ciklusaim hossza, úgy csökken a piros napok száma. Remélem, ez nem azt jelenti, hogy a méhnyálkahártyám nem eléggé vastagszik meg! Majd minden nap joghurtozni fogok.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!Kép

Kóbor!Kép

Most nekem is erős volt és rövidebb a vérzés mint eddig de nekem hosszú (35napos) volt a ciklusom.
Most majd együtt izgulhatunk ebben a ciklusunkbanKép

Móni!Kép

Szép a képetekKép

Judyt!Jura!Kép

Hogy vagytok? Tüneteitek vannak? Vigyázzatok magatokra nagyon!!!

Babus!Kép

Olyan jóóóóó nektek ilyen hatalmas pocival márKép
Lennék a helyedbenKép

Mindenkinek puszi

Mea
mea
 
 


Mea!
Hogy vagy?
Nekem még eseténként mindig fájdogál a hasam.
Néha émelygek, főleg reggel és este.

Kóbor!
Nekem az előző ciklusomban 3 napig volt meg a mensim, és most a következőben összejött, úgyhogy erre nincs mit adni.
Emlékszel a 13 cn-on voltam UH-on és a dokim azt mondta, hogy nem valami vastag a mnyh-ám, és láss csodát összejött a babuci.Kép
Ne aggódj!!!
Hátha most nektek is összejön, mint nekünk.Kép

Vanda!
Neked is fáj még a hasad?
Te szedsz rá valamit?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JuraKép
szép sztori volt. Hallottam már hasonlót, konkrétan a növérem esetében. Ő is hasonlóan ismerte meg a férjét.

JuditKép
nekem is van egy ilyen barátnőm, akinek szent meggyőződése volt, hogy mi együtt fogunk szülni és babakocsit tologatni.
Ő most kb 7-8 hetes pocaklakóval büszkélkedhet, én meg csak várom a menzit...
Nálunk ez nem jött be, sajnos.
Az viszont jó, hogy Ti pont egyidősek vagytok. Sokat tudtok majd egymásnak segíteni. Látod mégsem leszel annyira egyedül!!

BabusKép
Mi a helyzet a kislegénnyel? Foci, boksz megy ezerrel?

TündiKép
Ugye kapaszkodsz rendesen a zebrásokba?
Ma mi a helyzet veled?
Örülök, hogy elkezdted szedni az Elevitet, egy pipa már tutira megvan.
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt mindenkinek Kép

Stella!
Nálad mi a helyzet, mensi előszele? Úgy drukkolok, hogy megjöjjön. Na ezért se sokan drukkolnak Kép

Judyt Kép
Az émelygés az jó, bár nekem sosemvolt benne részem. Anyukádnak elmondtad már vagy neki is majd csak december elején mondjátok el?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok! Kép

Tegnap voltam dokinál. Megállapította, hogy nem valami fertőzést szedtem össze, hanem abszolút felfázásról van szó.
Antibiotikumot írt fel, de azt mondta, hogy ne kezdjem el szedni, várjak pár napot, hogy tutira kiderüljön, hogy most van-e baba, és csak ha nincs, akkor kezdjem szedni.
A hőm ma 36,6, barnázás, mensi sehol. Tegnap 36.7 volt Kép A hasam görcsölget, a felfázás most teljesen tünetmentesnek tűnik, kivéve a gyakori pisilést.
Megnézett UH-n is, legalább láttam, hogy nincs cisztám. Kép

Tündi Kép
Helyzet, izgulok érted!!!

Kép
zsuzsci
 
 


AnnácskaKép
Sajnos még csak a 24. cn-on vagyok. Kész csoda lenne, ha most megjönne, de én nagyon örülnék neki! Na ilyet is régen írtam!
A hőm, maúgy teljesen kuka, összevissza ugrál. Ma ép leesett, mint azokon a napokon, mikor megjön, de az tényleg csoda lenne!
Veled mi a helyzet?
Stella

Kép
stella9
 
 


Annácska!
Már nagyon elmondanánk a szülőknek, de majd csak Mikulás napra lepjük meg őket az UH képpel.
Szeretnénk tudni, hogy mi a helyzet odabent, hogy 1 vagy 2 babóról fogunk Uh képet vinni.Kép

Lányok!
Mit tegyek ezzel a hasfájással?
Valamit segítsetek.

Tündi!
Mi újság?
Már nagyon izgulok érted.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Tényleg hihetetlen, hogy azért drukkolunk, hogy megjöjjön és minél előbb kezdődhesen a stimu. Hátha úgy gondolta természet anyánk, hogy megkönnyíti a dolgodat és tényleg megjön ma Kép
A hőm nekem is megbolondult ebben a hónapban, nem igazodok ki rajta.
Amúgy meg majd meg őrülök, hogy pont ciklus közepén vagyok és nem akciózhatunk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsuzsci!
Annak örülök, hogy nem fertőzésről van szó.Kép
Várj még 1-2 napot, ha megjön akkor kezd el szedni.Az meg pláne jó, hogy nincs cisztád.Kép
Jobbulást kívánok neked.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Tuti kizart, hogy most nem jott ossze. Tudom, nem felejtettem el, amit irtal a paroddal kapcsolatosan, de megis. Mi lesz, ha megjon, dokihoz kell majd menned? Fogunk mi meg egyutt tologatni babakocsit Pecsen Kép

Babus!
Igazad van, persze, hogy megerte akkor, hogy megtudjam babat varok. Csak igy utolag idegesit.

Zsuzsci!
Orulok, hogy voltal dokinal,es annak is, hogy nincsenek cisztak.

Kobor!
Remelem tenyleg nem lesz baj a tonhalbol!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Szerintem tuti kizárt, hogy most összejött. Ebben a ciklusban kétszer kellett mintát leadnunk a páromtól, ami elött 5-5 napot nem lehet akciózni. Szóval amikor akcióztunk, akkor már az a pár darab sem volt meg.
Dokihoz mindenképpen csak 24-én mehetek. Azért lenne, jó ha most megjönne, mert akkor már ciklus közepén lennék, mikor dokihoz megyünk és nem a legelején, mert mindenképpen meg kell várnom a következő ciklus végét és csak akkor indulhat a móka, illetve a fogigátlás.
De a tologatásban benne vagyok.

AnnácskaKép
Valahogy majd csak túléljük ezt a röpke köztes időszakot!
Kitartás!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést és a drukkokat!!!!! Kép
Hőm ma reggel 36,7, ezt még nem nevezném leesésnek (látnátok a férjemet, amikor megkérdezi naponta, hogy hogy van a hőnk? és amikor mondom hogy mennyi és ez még jó, körberöhögi a fejét Kép annyiara édes Kép). De továbbra is halál nyugodt vagyok, ez magam számára is hihetetlen. Pont 1 hónappal ezelőtt már a küszöböt rágtam hogy még fent van a hőm Kép

Judit Kép
De jól jött ki a barátnőddel, hoyg együtt lettetek babásak Kép Ez szupi Kép Tényleg tudtok majd egymásnak segíteni Kép

Babus Kép
Kár, hogy a te környezetedben nincs babás Kép De én tudom, hoyg te így is nagyon jól elleszel Kristóffal, és ott van a kutyagyerek is meg anyukádék is a közelben laknak Kép Szóval nem leszel azért egyedül, még ha a párod dolgozik is egész nap Kép

Zsuzsci!
Azért én még mindig nagyon drukkolok neked! Mielőbbi gyógyulást kívánok a felfázásodból!!!!!

Mea
Akciózás?????? Kép

Mohácska
Tessék jelentkezni, nem szabad hagyni minket így izgulni! Kép Írjál, hogy minden oké vagy valami hír jöjjön Kép

Tündi
Vendég
 



Itt van a mai táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska Kép
Annyira rossz látni hogy ez milyen kínlódás nektek Kép Nagyon sajnálom!!! Szeretném sürgetni az időt miattad és Stella miatt, akarom hallani az örömujjongásotokat a + teszt után, és tudom, hoyg ennek el is fog jönni az ideje! KÉrlek addig tartsatok ki!

Pilis, Nicol!
Hahóóóóóóóóóóóóó Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép
Akkor ezek szerint lánykát jósolsz magadnak Kép

Tündi Kép
Tényleg borzasztó várni arra, hogy az esélyt megadhassuk magunknak. Hétfőn csapkodva örjöngtem otthon és a párom nem tudott mit tenni, csak nézte a szenvedésemet Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Ígértem nektek a vitaminkról egy rövid összefoglalót. AKinek szüksége van rá, használja egészséggel!
Ha valakinek megvan ugyanez az ásványianyagokról, akkor legyen szives egészítse ki az összefoglalót! Kép
Mely vitamin miben fordul elő leginkább?
A: zöldfőzelékek, saláta, sárgarépa, paradicsom, sütőtök, sárgadinnye, sárgabarack, máj, csukamájolaj
B1: napraforgómag, búzacsíra, pisztácia, mogyoró, burgonya, máj, sörélesztő
B2: máj, vadhús, sajt, mandula, gomba, tojás, tej, magvak
B3: sovány hús, hal, baromfi, földimogyoró, búzacsíra, sörélesztő, teljes őrlésű gabona, kukorica
B5: teljes őrlésű gabona, máj, vese, sörélesztő, tojássárgája, zöldfőzelék, búzakorpa, méhpempő (???)
B6: sovány hús, máj, teljes őrlésű gabona, búzacsíra, sörélesztő, diófélék, avokádó, banán
Folsav: máj, vese, sovány hús, zöldfőzelékfélék, sajt, búzacsíra
B12: máj, vese, sovány hús, hal, tojás, tejtermékek (vaj kivételével)
Biotin: máj, tojássárgája, paradicsom, szójabab, barnarizs, korpa, sörélesztő
Kolin: tojássárgája, máj, búzacsíra, főzelékek, sörélesztő, lecitin
Inozit: hús, tej, teljes őrlésű gabona, zöldfőzelékek, diófélék, citrusfélék, emlasz, sörélesztő, magvak
Para-aminobenzoesav: máj, sörélesztő, búzacsíra, melasz
C: friss gyümölcs, saláta, főzelékek
D: tojássárgája, hal, csukamájolaj, vaj, tej, véres hurka
E: hidegen sajtolt növényi olajok, magvak, diófélék,teljes őrlésű gabona, tojássárgája, zöldfőzelékek
K:zöldfőzelékek, tojássárgája, saláta, paradicsom, tej, joghurt, csukamájolaj
Vendég
 


Tündi Kép
Köszi az összefeoglalót, már ki is mentettem magamnak.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
A párod azt tette, ami legjobbat tehetett akkor. Ilyenkor nem lehet megnyugtatni az embert, hiába is próbálta volna. Kérlek, hogy ne idegesítd magad, mert ezzel sajnos a fertőzés nem fog elmúlni! Biztos hogy rohadt nehéz nektek,és most még olyan sok a hátralévő napok száma is, hogy számolni sem érdemes Kép DE: tudjuk, hogy egyszer elfogynak a napok! Tudjuk, hogy a gyógyszerek segíteni fognak! Tudjuk, hogy végre jó dokihoz kerültél aki foglalkozik normálisan a problémáddal! És tudjuk, hogy az a gyönyörű kislány annyira várja azt a kistesót és be is fog teljesülni a vágya! És mindezzel a sok jóval szemben csak 1 rossz áll: a fertőzés, szóval esélye nincsen! Kép Jó a mérlegünk, nyugi! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Csak az A vitaminnal kell vigyazni? Ha szeretnek paradicsomot enni, akkor aznap ne vegyek be elevitet?

Csajok!
A baratnom majd csak par ev mulva lesz szembe szomszed, addig meg van koztunk 40km. Egyenlore meg a telket sem vettuk meg, csak folyamatban van.

Meg akarom a ferjemet lepni, es kocsival el akarok menni Tescoba. Meg sosem alltam ki a kocsival. Elegge felek is, mert nagyon szuk a bejaro. Kiallni meg csak sikerul, de befele Kép
Viszont, ha megcsinalom nagyon buszke lesz ram. Van valakinek jo tippe? En mar rutinon is elszurtam a szembol beallast Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi Kép
Nagyon jól esik, hogy mérlegelsz nekem és én is így látom a dolgot. Azt hiszem hétfőn az tette be a kaput, hogy a kislányom lerajzolta délután a családot, anyuci, apuci, lánykám és a "lesz majd kistestvérem" Kép
A fertőzésemnek egyenlőre nyoma sincs a gyógyszerek hatására és remélem ez így is marad. Így kell maradnia!

Judit Kép
Mi a baj az A vitaminnal? Miért nem lehet sokat belőle bevinni a szervezetbe?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Tudatalatt kislányt szeretnék, de a legfontosabb az, hogy egészséges legyen.Kép
De úgyanúgy fogok örülni, ha kisfiú lesz.Kép

Tündi!
Köszi a vitamin beszámolót.Kép
Ki is nyomtattam magamnak.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Mindig is kislány szerettem volna, és az is lett. Évekkel ezelőtt azt mondtam, hogy csak is kislányt szeretnék, de most már elbizonytalanodtam Kép Mindegy csak legyen babám Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Ha lesz majd baba a pocidban, akkor te is rajzolhatsz majd egyet a kislányodnak, a képen pedig rajta lesz apuci, a kislányod, és anyuci nagy pocakkal Kép Biztos érteni fogja Kép

Judyt, Annácska Kép
Örülök, hogy hasznosítjátok az összefoglalót Kép

(Judyt, most nem egyszerre cseréltünk képet Kép)

Tündi
Vendég
 


Tündi!
De, Én már tegnap láttam a tiédet, és Én is akkor cseréltem.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi Kép
Mint egy Istennő, úgy állsz a párod előtt Kép

Judyt Kép
Ez a kedvenc képem rólatok, bár már jobb lenne, ha olyan képet láthatnék a profilodban, mint Juditnak. De ami késik, nem múlik Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt Kép
Tényleg? Akkor én tegnap még a képcsere előtt néztem a tiédet Kép Nekem egyébként a horgászós tetszik a legjobban Kép Az haláli jó Kép

Annácska Kép
Persze, mert seggreverés után jön a bocsánatkérés Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska!
Köszi szépen, el is pirultam.Kép
Hát igen "már csak" 19-et kell aludni, és lesz képem.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?