Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajok!

Akkor legyen Délután, mondjuk 3-tól beengedjük az éppen felénk járó érdeklődőketKép, mit szóltok?
Na jó, ha valaki előbb jön, nem kell kinn fagyoskodniaKép

Momokám, nálunk lesz, útleírást, térképet, meg amit még akarsz küldöm mailben, mitszólsz?Kép Szoptatós párnát biztosítok, viszont a pelenkázónkat már elsóztam... csak megoldjuk valahogyKép

Képzeljétek, van új lépcsőnk, garázsunk (vagyis hivatalosan csak beállónk) és a talira lehet, hogy lesz előszobaszekrényünk is!

Névnapos pasiknak gratula!

Gombóc, gratula a szopihoz, annyira örülök, hogy most összejött!!

Sofka, ez már kb. a 35. hét, nem? Azt a kéthetet bírjátok még ki 2 in 1! Számításaim szerintKép ha dec 20.ig kibújik, már otthon tudtok karácsonyozni... Lesz segítséged? Mert így most leírva elég vészesnek tűnik... Minden esetre én drukkolok ezerrel!Kép

Momokám, lánykáid édesekKép! Apjuk reakcióján jót rötyögtemKép, érdekes módon az én nézésemre is ilyen a reakcióKép. (Spirál nem vált be, most rettegés, jövő héten doki, asszem bogyó lesz...)

Megyek, mert holnap suli... elfelejtettem dicsekedni Nektek: az egész évfolyamon egy 5-ös lett a 2 héte írt Zh-n. Szerintetek kié?KépKép

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsombiknak (Gombóc, Toffi),
Boldog névnapot!Kép

Kangi,
Szupi képKép és szekrény.

Tündér,
SzekrényKép
Köszi, jól vagyunk. Csak a szokásos, semmire sincs időm.
Igen, Roni már elég sok szót ismer. Szinte mindent elismétel, ha van kedve. De sokat halandzsázik még.
Képekkel hasonlóan állok, a kártya már tele, de a gépen nincs hely.

Manócs,
Sajnálom a nagyidKép

Beu, Tündér,
Nagyon jók a játszóházas képek.

Tüni,
Sajnálom, hogy mégis kell inzulin. Pedig nagyon drukkoltam.
Én holnap ebédre csinálok ilyen sajtos tésztátKép

Mariann,
Jaj de jó!KépKépKép
Sokszor hiányoltalak, de senki nem tudott rólatok.
Szupi, hogy Marcit hivatalosan is gyógyultnak minősítettékKép Nagyon várom a képeket!
Babaprojekt előtt azért mindenképpen rendezni kellene a cukrod. Hátha nincs is vele gondKép
Szemüvegre rávenni Marcust nem lehet egy leányálom.
Merre dolgozol?

Andi,
Kicsit azért már látszik az a pociKép
Pöttyök elmúlásaKép

Kakukk,
Újabb elveszett báránykaKép

Réka,
Szegénykém, átérzem a helyzetet. Roni is mindig olyat csinál (pl. szemből az etetőszékbe mászik), hogy a hajam égnek áll.
Képek?

Elli,
KépekKép
Ilyen segítség mellett könnyű lehet takarítaniKép

Gombóc,
SzopiKép Megy ezKép

Miszike,
Hogy van Beki buksija? Remélem már gyógyul. Rossz lehetett.Kép

Momo,
Nem lehet könnyű neked. Azért máskor is feldobhatsz pár képet. Csábos mosolyuk vanKép
Heppiéknek hatalmas gratula és sok energiát a nagycsaládhoz!Kép

Csucsuka,
Hogy szerezte a fiad a színjátszó homlokot?
Dobhatnál fel képeket.
Hozod a formádKép

Norka,
Laza csajKép

Toffi,
Fogorvos eredetileg éves kontroll volt, aztán kicserélt egy tömést, amiből gyökérkezelés lett, ezért kellett visszamenni.
Zsombi körömKép

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Momo!
Csucsukánál, de közelebbit még nem tudunk. Vagy csak én nem?Kép

Csucsuka!
Helyszín?Kép

B.
beu
 
 

 
 

Sziasztok!

Heppiéknek hatalmas gratula, nagyon szép méretekkel jöttek a fiúk!

Norka, köszi kérdésed, vagyogatunk, nagyon extrák nem történnek velünk. Ancsi (18,5hó) egyre többet dumál, most már két szavas mondatai is kezdenek gördülékenyek lenni, van egy-két éneklése is, ami többnyire halandzsa. Változatlanul szopizunk, éjjel is, néha ugyan kiakadok egy-egy rosszabb-hosszabb este vagy éjjel után, de semmi drasztikus szoktatás, meg órákon át síratás, nekem ehhez nincsen már szivem.
Olvasgatok ám, csak mivel hűde dolgaink nincsenek, nem nagyon írok, meg amikor néha két-három napit egyben olvasok, akkor már kevés a nem elavult dolog, már nem érdemes írni rájukKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Kezdem a gratulaciokkal, mert lehet , hogy tobbre nem lesz erom.

Heppinek hatalmas gratula a fiukhoz!

Zsombiknak, boldog nevnapot!

Szulinaposoknak boldog szulinapot!

Koszi a tanacsokat apukammal kapcsolatban, sajna szemellenzot novesztett es nem lehet meggyozni a bnoje hulyesegeirol.

Zsofi ha nem lesznek itt anyosomek akkor mi is mennenk MIki bulira (ami Bori buliKép)Nekunk a delutan lenne jobb.

Mariann jo, hogy elokerultel. Mult heten jartunk feletek gondolkoztam is, hogy be kellene menni, mert biztos itthon vagytok mar Kép Cukros dokihoz minnel elobb menjel el!

Tuni inzulin Kép

Manocs nagyid Kép Aterzem a helyzetet engem a nagynenem amr nem is ismer meg. Kép

Andi el tudnad kuldeni az ablak cserelo szakik parameterit? Koszi!

Elli, mi Borival mosogatni szoktunk egyutt, atoltozes a vege de legalabb el tudok mosogatni Kép.

Miszike gyogypuszik Bekinek!

Toffi, nevnaposodnak is a kormere.

Reka nem semmi furge kicsi fiad, ha erdekel van egy elado porazom, meg ki sincs bontva, ajandekba kaptuk (a parjaval van Bori bekotve a babakocsiba, mert a normal kotesbol kimaszik)

Kifizettuk az uj lakasunkat, viszont a koltozes csuszik, mert nem tudnak idoben kikoltozni. Kép Viszont igy lehet, hogy ki tudjuk cserelni az ablakokat, Nem volt mostanra tervezve, de megjott egy olyan munkam ara amit meg terhesen csinaltam es mar nem szamitottam ra!Kép
Bori ma megkapta baranyhimlo elleni oltast. A tanacsadoban amint meglatta a doki nenit ram csimpaszkodott, nem is tudtuk megmazsalni pontosan. Mostansag kesz kinszevedes az oltozes csak a neki tetszo ruhakat akarja felvenni, neha szoknyabol negyet is egyszerre ami nem tetszik azt meg veszi cibalja le magarol. Mi lesz itt kesobb Kép

Ari
ari
 
 


Na hali csajok Kép

Olyan jó volt a heti jó híreket olvasni (Csucsu, ZH - klapp klapp Kép, Gombóc nagyszopis Nándija Kép, Momo nőciinek fotói, Kangiék szekrénye stb. Kép).

A rossz hírekhez hadd ne fűzzek külön kommentárt. Max. annyit, hogy igen, sajna elég lassan konstatáljuk, hogy a gyerekeink kis villámokként mindent kipróbálnak, és ezen próbálkozások látványa sokszor jár nálunk szívbaj közeli tünetekkel, náluk pedig különböző helyzetű és színű huplikkal, puklikkal, itt -ott-amott sebekkel.... huhh Kép


Mit ne mondjak, ismét átmentünk kapkodósba, kinn a telken ma jutottam hozzá, hogy Kancusss alvásideje alatt gyorsan lekapkodjam a szőlőt. Apropó, Kangi, nálatok milyen volt a termés idén?

Aztán a héten rengeteg mindent csináltunk anyuéknál is, meg gyorsan varrtam egy újabb polár együttest a kisasszonyomnak.

Aztán nem kívántam sok boldog szülinapot és névnapot a közelmúltban ünneplőknek. Utólag megtenném, vagyis Zsombik, Nándi, Orsik, Manócs, Ikertesómami, mindenkinek sok-sok boldogot Kép

Csajok, szerintetek mit lehet csinálni egy nagyakaratú, hisztis, szelektív hallású gyerkőccel hosszú távon ? És azzal, hogy úúúútál hajat mosni ? Egyszerűen nincs ötletem, mit tegyek, van, hogy mint egy szép kövér strucc, már én menekülök a lakás másik végébe majdhogynem bőgve, mert úgy érzem, kudarcot vallok gyereknevelés terén....tiszta katt Kép
Na most megyek, mert talán van egy fél órám a saját xaraimmal is törődni.

Pussz csajok :


Klár

Kép

Kép

Kép

Kép

PS : sajna a nacit nem tudtam rendesen lefotózni rajta, pedig azon is van egy ugyanilyen macska, csak kisebb Kép
clarissa
 
 


SziasztokKép

Jelentem, sajtos tészta naggggyon finom lett, mindenkinek csak ajánlani tudom.

NelliKép
Játszóházas infot köszi, de szerencsére mégsem kell vinnem Gergőt, mert sikerült befűznöm a hugomat gyerekfelügyeletre. Tészta pedig a vasárnapi Stahl-ból származik.

KlárKép
Nagyon ügyi vagy a varrássalKép És Ancsi milyen nagy lány márKép

ManócsKép
Mindig elfelejtem: utólag is nagyon boldog szülinapotKép

Zsombiknak pedig boldog névnapotKép

Jajj, annyiszor akartam már mesélni, hogy milyen hülye voltam. Nekünk gázmelegítő csinálja a melegvizet, ami a fürdőben van. Egyik este párom fürdette Gergőt, én meg elkezdtem mosogatni, a melegítő meg jó hangosan belobbant, amitől Gergő elkezdett üvölteni. Na, azóta nem hajlandó rendesen pancsizni. Épp csak annyit enged, hogy gyorsan lemossuk, és már nyújtogatja a kezét, hogy ki akar jönni, közben meg rémülten néz a melegítőreKép Szerintetek ez el fog múlni, vagy már mindig ennyire félni fog? Mit csináljak?

A szakdolin most teljesen felbuzdultam (más választásom amúgy sincs), úgyhogy vasárnap megyek a HR-es kolléganőmhöz konzultációra. Aztán hajráKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Zsuzsó!

Küldtem mailt.

Tüni
tüni
 
 


Helló Lányok!

Meg volt a tegnapi barinös beszélgetös, nassolós partyKép Ettem répatortát és frappét ittam, nagyon jó volt!Kép
Majd negyed 10-kor értem hazaKép Gyermek addigra megfürdetve, megvacsoráztatva, elaltatvaKép

Ma jön Anyukám, valami progit kéne szervezni, de ez az idö nem kedvez a kreatívitásomnakKép

Tüni!
Sajna nincs ötletem a melegítövel kapcs., de szerintem idövel elfelejti. Szakdoli és sajtos tésztaKép

Ari!
Jó, hogy jelentkeztél, gratula a lakásvásárláshoz!Kép A késöbbi költözés még azt jelenti, hogy karácsony elött vagy csak januárban? ApukádKép

Klár!
Nagyon jó szerkót varrtál a csajszidnak!Kép Ha megnyugtat, nekem is van egy nagy akaratú, hisztis csemetém, aki pluszban fogzik is ezerrel...
Ja! A hajmosás nálunk sem nyerö, söt(!), de sajna muszáj, ezért megmosom a haját, bömböl egy kicsit, aztán amikor már szárítom, nincs is gondKép

Ildi!
Na helló, de rég jártál erre! Tessék már egy képet a gyerköcökröl feldobni!! Ancsi is jó nagyot nöhetett amióta nem láttuk! Én azt hiszem az állatkertben találkoztam veletek elöször és utoljáraKép

Zsófi!
Nekünk jó a délután a Miki party-ra, mivel gyermek ebéd után alszik, szóval ha felébredt mi mennénkKép Útleírásos email-listára feliratkoznék ha lehetKép (persze csak akkor ha elkészül a cipösszekrényKép)

Maci_2!
Azért jó, hogy ha ritkán is de be tudsz jelentkezni!
Amit még akartam kérdezni, hogy a te egészséged, hogy áll? (a fogorvoson túl)

Sofka!
A BH-s topicban azt rebesgették, hogy bezár a kórház. Te hallottál erröl valamit? Hogy öszinte legyek szerintem ez valami pletyka lehet, de biztosat nem tudok.
Kitartás még egy kicsit, hogy együtt legyetek a babóvalKép Tényleg lehet, hogy írtad már, de nem emléxem, hogy milyen nemü a pocilakó?
Szerintem ne aggódj a szopizás miatt, Marcipán érdeklödni fog, ott lesz veletek addig, legalábbis elég sok helyröl hallom eztKép

Zsuzsókám!
Nem irigyellek! Azért nem lehet eccerü a két kisasszonnyal. Még jó, hogy a nagyik segítenekKép
Milyen ügyes Abigél, hogy magától kezdi felfedezni az ízeketKép Azért ez a 3,5 óra sírás rémesen hangzikKép Cumibetétel, nálunk is csak nagyobb korban ment már. Mostmár többnyire megkeresi, illetve azt hiszem Elli után szabadon, este beteszek az ágyába 5-6 cumit abból 1-2 biztos megtalál még reggel is. A többi a földön, a paplan alatt és egyéb helyeken landolKép

Momo!
Ezek a joghurtos csajok nagyon édesek!Kép Szerintem nem gázos a sérójuk, az a lényeg, hogy nem lóg a szemükbe. Bátor vagy, hogy le mered egyáltalán vágni! Nekem is le kéne Ilang haját legalább elöl vágnom, de valahogy nem visz rá a lélek, pedig már belelóg a szemébe...

Réka!
Minden rendben Danival? Gyógyulgat a bibije?
Hogy van a lelked? Lassan lejár a kényszervárakozás, nem?Kép

Norka!
Valamikor egy játszóházhoz mit szólnátok? Milyen volt a bébisintér? Mit szólt hozzá Jázi?

Miszike!
Merre vagy? Gyere írjál, ha kicsit rosszabb a kedved mostanság, majd mi felviditunkKép

Beu!
Csinálunk akkor egy heti fix napot amiröl a talin beszéltünk? Tudod, amikor mennénk játszóházba, vagy ilyesmi, tekintve, hogy jönnek a hosszú téli napok.

Na most ennyi voltam, megyek most délelött kicsit melózom, telefonálgatok, aztán du. megyünk sétálni ebben a zimmában.
Mindenkinek szép napot!Kép

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Ez lemaradt:

Elli, merre vetted azt a halloween-es body-t?
Nagyon bejöttKép

Tegnap vettem a Mammutos Játékszigetben Ilangnak telefonokat karira, mobilt is, meg amolyan vezetékeset isKép Na meg egy kisautót, mert lány létére imádja az autókatKép (anyja lányaKép)

T
tündér
 
 


KlárKép

Hisztis, akaratos lányból nekem már kettő vanKép
Mikor Dorka dackorszakban volt, semmit nem tudtam vele csinálniKép Volt, hogy órákig üvöltöttKép De aztán 3 éves szülinapja előtt hirtelen abbahagyta. Most más gond vanKép
Domcsi most kezdett hisztizni. Próbálok következetes lenni, és nem engedni, amit nem szabad. Gondoltam már füldugóra, hátha jobban bírom a nyafit-hisztitKép
A hajmosás nálunk kész katasztrófa, pedig Dorka már nagy. Muszáj megmosni, így nincs mese, az akarata ellenére megmosom. Próbálok közben mesélniKép

MomoKép
Én is még mindig magam vágom Dorka haját. Szerencsére kicsit hullámos a haja, így nem nagyon látszik, ha csámpás leszKép
Elől meg majd megnől, így nem túl kirívó, ha ferdeKép

TüniKép
Sajtos tészta receptjét leírod röviden? KösziKép

Zsombiknak utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Klár,
a hisztit egyszerűen csak ki kell bírni...én már csak tudom, most a 2. ilyen csemetét nyűvömKépKépKép
Nemszeretem hajmosáson is túljut egyszer, nekem Timi volt ilyen üvöltős 1 évig, aztán végre használtak a kedves rábeszélő szavak, hogy nem belefojtani akarjuk a vízbeKép Ma már önként fekszik bele a kádba, hogy szép legyen, igaz, most már lehet a hiúságára is hatniKép

Csucsuka,
sejtettem én, csak jobb a biztosKép Pelenkázni már szinte állva is tudok, nem ma keztem az ipartKép
Nem illik ám itt leépülő agyú kismamáknak holmi ötös zh-val dicsekedniKép(...a jelző lehet, hogy csak rám érvényes, senki ne vegye sértésnekKép)
Spirállal mi volt a gáz? Én még csak 1,5 hete nyűvöm, egyelőre a kezdeti nehézségek kötnek le, ami inkább a hormonkibocsátás miatt van (fejfájás, vérzésKép)

rohanok
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

A bárányhimlő elleni oltásról mi a véleményetek?
Mikor ajánlatos ezt beadni?
Jók legyetk
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2!

Képzeld éjjel Emma hányt, így ma itthon vagyunk. Ma semmi baja, jókedvű, de néha szól hogy fája hasa. Hát nem tudom lezs e valami, vagy csak gyomorrontás, tegnap össze vissza evett.

Bárányhimlő elleni oltás: hát én úgy vettem ki itt a neten hogy többségében ellenzik. Én mégis úgy döntöttem beadatom, mérlegelve pro és kontra érveket. Nálam az nyom a latab sokat hogy sajnos Emma nagyon érzéken ybőrű lett, iszonyú nehezen viseli a viszketést, és agy is sokszor a lába nagyon viszket. plusz kiderült fémallargiás, szóval amiatt is szokott viszekteni, illetve most már nem mert rájöttünk sé bevarrtunk mindne patentot a ruháin védőborítással. De ezket is agyon szokta vakarni és hisztizik hogy viszket Emma lába, viszekt Emma háta, miért viszket Emma lába? Szóval én így döntöttem hosszú vívódás után. Ezen a héten kapta volna pénteken, de így nem tudom mi lesz hogy ma hányt meg hőemelkedése volt. Majd felhívom az orvost.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Tudom, megint eltuntem Kép

Sajnos nagyon magam alatt vagyok, miota Viola nem taknyos, elkezdtem a cicileepitest... hat ez egy horror Kép
Eloszor a konnyebbekkel kezdtem, ejjel mar tobbnyire jol elvan cici nelkul, es ha hajnalban szoptatok, akkor kihagyom a reggelit, ha atalszik, akkor kap. Ez eddig sima ugy.

De most nekialltam a delelotti bealtatos szopi leepitesenek. Rettenetes. 1 oraig magabol kikelve bombol, ha le akarom fektetni, ketsegbe esve maszna ram. Ott ulok vele a matracon, karba veszem, megnyugtatom, amint lerakom, ujra szivettepo bombi, levegot is alig kap Kép Kép szerintem a vegen csak a kimerultsegtol alszik el... pedig probalom simizni, enekelni, megnyugtatoan dunnyogni, meg beken hagyni is, de semmi nem jo Kép

A vegen alkoholista leszek, ma megittam egy fel konyakot, miutan vege lett, mert az egesz testem remegett Kép
De akkor se akarom feladni. Napi 1-2 cici, az rendben, de nekem mar nagyon sok a 4-5. Es nagyon szeretnem szetvalasztani a cicit meg az elalvast...

Bocsanat, hogy csak onzozok, masrol most nem is tudok irni, de muszaj voltam kiadni magambol.

Azt is leirom, hogy tegnap volt egy nagyon jo dolog, mikor felebredt es nyugos volt, karba vettem es ringattam, es elaludt rajtam, mint regen Kép Egyutt aludtunk, annyira edes volt, ahogy bujt, keze-laba lelogott rolam... talan ez karpotolta kicsit, mert utana teljesen jokedvuen ebredt.

Legyszi drukkoljatok kicsit! Majd csak lesz valahogy...

Kaska
kaska
 
 


Kaska!

Igazából semmi okosat nem tudok mondani, csak azt, hogyha szereted, mint ahogy ez nem kérdés, akkor minden helyre fog rázódni. Neki is idöre van szüksége, mivel nem önszántából megy a dolog, több idöre lesz szüksége(tek).
Ettöl még nem vagy alkesz sem, bár nem ez a megoldás, de ezt te is tudod, bár gondolom abban a pillanatban nem lehetett könnyü.
Legyél vele minél többet és szeretgessd sokatKép
Ilangot is elválasztottam kb. 1 hónapja, de nálunk már megindult részéröl is az elválasztódás, szóval azért lényegesen könnyebb helyzetben voltam...

Ezerrel mennek nektek a drukkok és biztos lesz valahogyKép, hogy téged idézzelek. A szopis topicból nem kérsz esetleg segítséget? Nem ismerem annyira, ez csak egy ötlet. Vagy netán az LLL-esek?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Momo
joghurtos csajszik szépek Kép és nem is gáz a sérójuk

Zsófi
gratu az 5-ös ZH-hoz, ügyi vagy Kép

Ari
mikor költöztök? mindjárt megkeresem az ablakosokat és akkor küldöm

Klár
tök jó hacukát varrtál Ancsának? Nagyon édi a kiscsaj Kép

Tüni
hát én csak annyit tudok, hogy Dani elég sokáig kiskádban fürdött, aztán a kád eltörött, így átmentünk a nagyba, ott viszont a 3 . alkalommal elesett és beverte a fejét. Azóta nem hajlandó a nagyban fürdeni, mi meg vehettünk másik kiskádat. Remélem, Gergő hamarabb felejt és megint szeretni fogja a pancsit.

Tündér
répatorta??? az meg milyen? valahogy nem kívántam meg Kép

Kaska
drukkolok ezerrel, hogy Vilcsi könnyebben vegye az elválasztást +++++++++++

Dani üvölt a kiságyban, már elegem van. Bezzeg az etetőszékben elaludt, de amikor beraktam a kiságyba, hirtelen már nem is volt álmos. Aztán 40 percig dumált, majd bekakilt, peluscsere, szeretgetés, meseolvasás, most meg üvölt.

Andi
psandi
 
 


Andi!
Nem könnyü az anyasorsKép
Ilang ma délelött se szó-se beszéd egyszercsak bealudt. Most itt bömbizik, mert rászóltam de egyébként ma nem nyügösködikKép Szerintem vedd ki a Danit, hagyd egy kicsit játszani, majd késöbb próbáld meg újra. Én ezt szoktam ált. beválikKép
A répatorta egyébként nem narancssárga és répaízü, hanem olyan hogy a csokistésztában, répareszelék van a tetején meg marcipánKép Nos??Kép

Na megyek elmegyünk egyet sétálni, aztán ma jön Anyukám és még az is lehet, hogy eljutok fodrászhozKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Valami lehet a levegőben, MArcipán egy óra alatt aludt el (pedig én hagytam cicilni, de nincs energiám leszoktatni). Ja, és hajnali öt óta nyomja az ipart.

Bárányhimlőoltásról nekem jó a véleményem. Ill. beadatnám, azt hallottam a János kórházban, hogy mutálódott a vírus, és ennyi szövődményt (ezek csak sebészetiek, és ugye ez nem is a László) még sosem láttak. Kép
Ha valakit érdekel érdemes beleolvasni a www.baranyhimlo.hu Orvos válaszol részébe.

Tündér, első kézből szerzett infok szerint nem zár be, de idővel lehet, hogy átköltöztetik a Róbert Károly körútra. (túl értékes a telek).

s
sofka
 
 


Sziasztok!

November 27.-en koltoznek ki utana ablakcsere festo. Remelem december masidik heteben sikerul koltozni es nem dobozokon karacsonyozunk Kép


Tuni Bori is kb 2 honapig nem akart furdeni az okat en nem tudom, de nem volt hajlando beleulni a vizbe, meg velem sem pedig ugy szopizhatott is volna Kép. Aztan kb 2 hete leult es azota szeret furdeni.

Klar szupi rucit varrtal!

Tunder en is vagyom mar egy pletyi partira.

Mano2 Bori tegnap kapta a baranyhimlo elleni oltast, dokinenink javasolta, nem nyujt 100%-os vedelmet, de ha el is kapja nehany pottyel megussza a gyerkoc.

Kaska, megy a drukk a leszoktatashoz. Reggelente amikor ugy ebredek mint aki egesz ejjel fat vagott en is elhatarozom, hogy ejjel nincs szopi, de amikor felalomban mondja anya cici cici, akkor mindig gyenge vagyok sirni hagyni. Neked tobb erot!!!

Andi varom a parametereket.

Ari
ari
 
 


Sziasztok csajszik!Kép

Momo,
én gyerekemet nem nyírnád meg? Nemrégiben két fodrászt tett taccsra a nőci, már mindent bevetettek szegények, az egyik dalolt, a másik nyírt, aztán csere, hátha a hangszín irritálja a csajt, de nem. Így most hobófazonban nyomjuk.
Te csajaid viszont roppant csinoskák!Kép

Sofka,
hűha, már mindjárt itt a vége!Kép Barioltásról szinte szó szerint ugyanezt mondta a dokinénink. (aki pár éve még nem ajánlotta, mikor Malacka miatt kérdeztem) Olyan mutánsok vannak, hogy borzalom, és állítása szerint eddigi praxisában összesen nem volt annyi szövődmény, mint idén.

Kaska,
drukkok Nektek ciciügyben!Kép Vagyis no cici ügybenKép.

Csucsuka,
ezt a kérdést fel sem kellett volna tenned!Kép Gratulálok, ügyi vagy!

Mariann,
jó hallani felőletek!Kép Fotó?Kép

most, hogy így jól kiírogattam magam, megyek kakaót gyártani Malacnak, mert addig úgysem hagy békénKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Dolgoznom kéne, de már úúúgy hiányoztok Kép!

Momo,
Mesi is, és a két "öreg" boszi is csudaszép!!! Zsebi mennyit változott, igazi nagylány már ö is!

Sofka,
hú, tényleg, nincs már sok hátra! Drukkolok, hogy a karácsonyt már otthon tölthessétek!

Zsombiknak én is boldog névnapot kívánok!

Balesetes babáknak jobbulást Kép, anyukáknak no lelkifurdit Kép!, elöfordul!
Velünk is történt ma egy eset, a szomszéd kisfiú, aki már nyáron is úgy megölelte egyszer Ankát, hogy a játszótéri kútnak esett, és belilult a homloka, ma megint sikeresen ledöntötte a lábáról a csajszit (ez ugye szó szerint értendö), de most úgy, hogy Anka elharapta az ajkait. Nagyon vérzett, és nagyon sírt szegénykém, én meg tiszta pánik. Aztán láttam, hogy foga nem tört, nyelve nem sérült, az ajkak repedtek csak meg, úgyhogy megnyugodtam. Persze tartotta, hogy "puszit rá". Én is majdnem elsírtam magam.
Tök gáz, de tényleg nem tudom, mit csináljak, mert a kisfiú nagyon szereti Ankát, és állandóan nyomul rá, de sokkal erösebb, és Anka nem áll meg a lábán a súly alatt, és elöre lehet tudni, hogy el fognak esni. Én már hülyének érzem magam, hogy amint látom, hogy Zsoltika közelít felé, rohanok szétválasztani öket. De ez van, azt hiszem, ezután még inkább így fogok tenni, nehogy egyszer nagyobb baj történjen. Az is gáz, hogy Anka már rémülten tiltakozik, mikor Zsoltika közelít felé... Kép, pedig szereti ö is, amikor hazaértünk, még legörbülö szájjal mondta, hogy "Zsóti ajanos, szejetem".

Bárányhimlö-oltást én beadattam, ugyanazokat hallottam, mint Sofka és Zulu.

Klár,
nagyon ügyi vagy, és a lány nagyon csini a szerkóban! A hiszti nálunk is megy ezerrel, a hajmosást gyülöli Anka, hiába mondom, hogy csukja be a szemét, akkor nem megy bele a víz. Az segít valamelyest, hogy mikor behabozom, csinálok neki kakastaréjt, ilyet:
Kép
És kukorékolunk hozzá, és megmutatjuk a tükörben neki, és azt imádja, úgyhogy arra mindig abbahagyja a sírást.

Tüni,
lehet, hogy hülyeség, de ha megmutatnátok neki közelröl, hogy nézd, ez ilyen, szokott ilyet csinálni stb., lehet, hogy megtetszene neki, és már nem félne töle???

Kaska,
sok eröt... nem irigyellek... Kép

Tündér,
nekem tetszik a répatorta a leírás alapján, csak azt nem értem, minek bele a répareszelék Kép... egyébként Anka is nyügi volt délelött, aztán délután akkorát aludt, hogy ihajj, és délután mint aki becsiccsentett, körbe-körbe rohangált a lakásban, és minket is erre biztatott Kép ("Köjbe-kajikába sétálunk, anyuci, apuci, gyeje, sétálunk, sétálunk...")

Ari,
drukk a mielöbbi költözéshez...

Zulu,
múltkori képeidre nem volt idöm írni, de itt érzékenyültünk Apájával a monitor elött, és már alig várjuk a kistesót. Kép

Csucsuka,
Mikibuli esetleg nekünk is bejátszik, egy térkép-szerüséget kérnénk szépen majd...

Egyébként mi is jól vagyunk, pocak növöget, Anka is, rengeteget dumál, és hihetetlen gyorsan fejlödik, már egész kerek mondatokat mond, ragoz, elmesél dolgokat, meg énekel. Olyan énekeket is, amiket csak néhányszor énekeltem neki. Profilomban van új kép Kép.

Pussz
Franyó
franyo
 
 


HalihóKép
Máskor 2 nap alatt nincs ennyi olvasnivaló!Kép

CsucsukaKép
Akkor most végül nálatok lesz a télapó? vagy rosszul vettem le?
Amúgy, ha esetleg gondolod átküldöm a vizsgaidőpontjaimat, ha csak a felét teljesíted mint a sajátodén, nekem már jóKépKépKépKépKép

FranyóKép
Azért elképzeltem ahogy csupa habos Ankával kukorékoltok a tükörbenKépKépKép
Már én is alig várom, hogy mondatokat is mondjon a kölök, aztán meg majd visszasírjuk a csöndetKépKépKép
Rakhatnál fel újabb pocis képet, hogy mennyit nőtt, én vizuális típus vagyok!KépKépKépKép

BeuKép
Mi az Ikeába szoktunk ebédelni a Bogárékkal, egyszer összefuthatunk, és akkor játszóház + ebéd project lehet, mit szólsz???

KaskaKép
Drukkolok a leszoktatáshoz!Kép

Boldi névnapot a névnaposoknak!!!KépKépKépKép

Én még a hétvégi utazás fáradalmait pihizem,de asszem Mini is, olyan kókadt volt egész nap.
Apától utoljára péntek éjjel jött e-mail, úgyhogy már alig várom, hogy valamit írjon. Tudtam, hogy nem nagyon fog tudni írni a két verseny között, de azért olyan vacak, hogy nem tudok róla semmit. Már csak 16ot kell aludni, hogy hazajöjjön, de szegény Mini már minden pasinak azt mondja, hogy apa. Valószínű neki is annyira hiányzik mint nekem, de azért én még nem próbálkoztam más pasiknak azt mondani, hogy apaKépKépKépKépKépKép
Na megyek megnézem videóról a vészhelyzetet, bár valami égett nő volt benne, nem kéne rosszat álmodnom! Puszka:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Koszonom a biztatasokat, mar kicsit osszeszedtem magam. Hala az egnek lanyom se nez ki boldogtalan gyerkocnek. Ugy gondolom, ezt a hetet vegigcsinalom, aztan ha semmi javulas, visszamegyek egy lepest, es kap cicit, csak nem hagyom elaludni rajta. De hatha sikerul.
Annyira rohejesnek erzem magam, fel evig azert remegtem, hogy tudjak szoptatni, most meg...

Na nem ragozom, inkabb visszaolvasok.

Manocs,
Mini beapasitja a pacakokat, olvadnak, mi? Kép (persze kicsit Kép is)

Franyo,
lanyod meseszep, kakastarejjal es anelkul egyarant Kép
Baleset Kép meg jo, hogy a kis szajuk hamar gyogyul (tapasztalat Kép ). Zsoltika mennyi idos? nyilvan nem direkt csinalja, de csak meg kellene tanulni neki is, hogy ne tiprolanccal szeretgessen...

Zulu,
na kivancsi leszek, en most akarom kiprobalni a fodraszt, mert Vilcsi is pulikutya serot hord. Egyszer en is probalkoztam, de az apja sikitofraszt kapott, hogy kart teszek a gyerekben Kép

Ari,
mi ejjel mar tobbnyire jok vagyunk, simivel meg korty vizzel. Mert akkor akar is visszaaludni. Sirnihagyas nekem is csak egyszer jott ossze, amikor annyira faradt voltam, hogy azt hittem, csak almodom, apaja szolt ram, hogy szegeny csaj feloraja mammazik...
Drukk cakkpakk koltozeshez! Kép

Andi,
maxiegyutterzes... Viola detto ilyen, ha pl. tornarol jovunk es 2 percet alszik a kendoben. Persze ha kirakom, megebred es keptelenseg visszaaltatni, pedig majd eldol. En is azt szoktam, hogy varok min. egy orat, aztan meg egyszer, erzessel...

Tunder,
teljesen igazad van Kép
Az az igazsag, hogy en vegtelenul halas vagyok a szopis tanacsadoknak, hogy atsegitettek a kezdeti nehezsegeken, de most inkabb nem akarok hozzajuk fordulni. Eleg sokat kellett magam gyozkodni, hogy ettol meg nem vagyok szornyeteg, es felek, hogy megprobalnanak tapintatosan lebeszelni...

Ezer bocs mindenkitol, de mennem kell, mert hianyol a ferjem, ami alapvetoen jo jel Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!Kép
Olyan jót aludtam! Csajszi még hortyogKép

KaskaKép
Nekem is állandóan mondták, hogy minek szoktatom le a tejciről, de miután már legtöbbször csak játszott a cicivel, vagy harapdálta, nem is szopizott rendesen, így leszoktunk. Mondjuk nekem nem volt balhés, ebből is látszik, hogy már csak szórakozásból cicizett. Nézegette, piszkálta, 100szor elmondta, hogy cici, szóval már nem a tejci miatt volt szopi. Szerintem, minden nő el tudja dönteni mikor szoktassa le, van aki 3 hónaposan, aztán mégsincs lelkiismeret furdalása. Ha az elején azt mondják, hogy 15 hónapos koráig szopizik, rögtön aláírtam volna, hogy ok, így jó lesz. De szerintem te is így vagy ezzel, nem?
Még azt csináltuk az esti szopizásnál, hogy ne aludjon el a cicin, hogy a tv előtt szopiztattam, meg apa néha beszélgetett velem, így kicsit nyugtalanabb a szopi, de nem is alszik be.
Na további drukkokKépKépKépKép

Csajok, Mini nem hajlandó tejet, kakaót inni ( anyja lányaKép ) de sajt, kefir, joghurt megy rendesen. Hogy szoktassam rá? Vagy hagyjam, elég Ca- hoz jut így is? Most szerzek be rágható Ca tablettát, gondolom nem árt neki, ha kap belőle.

Na pusz, és szép napot mindenkinek!KépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Kaska! Még Virág is szopizik, naponta háromszor. Reggel meg sajna a napközbeni ill. az esti alváshoz. (Ráadásul mostanában éjszaka újra rákezdte, úgyhogy átmentem zombiba.) Az érdekes az, hogy napközben kizárólag szopival alszik el, viszont este már sikerült rászoktatnom, hogy ha úgy gondolom, hogy már csak játszik, abbhagyatom vele, és a nélkül alszik el. Azt gondoltam, hogy ez lesz az első lépés, de sajnos nem sikerült továbblépni innen, úgyhogy inkább belenyugodtam. Remélem ti több sikerrel jártok, aztán majd oszd meg velem a receptet! Kép

Az összes Rékáknak sok boldogságot!!! Virág helyett most "csak" vidámságot, tessék: Kép Kép Kép

Mi jól vagyunk, segítségeim ismét minimalizálódtak, illetve ad hoc jellegűek, úgyhogy még olvasni se tudok igazán babanetet, de azért a Mikibulit kiszúrtam! Kép Esetleg mehetnénk mink is, ha mán virtuálisan nem tudunk itt lenni?... Kép
Manóm hihetelen poénokat mond, a szopiról nem hajlandó lemondani, keveset eszik, keveset alszik, de vidám és virgonc, no és én, mint elfogulatlan anyuka, bizton állítom, hogy egy lángész a csaj. Kép A kiságyából kiszedtünk néhány rácsot, úgyhogy tegnap éjjel végre nem sírt, hanem egyszerűen csak "Bemenek" megjegyzést hallatva átsétált hozzánk. Hát nem tudom melyik a jobb... Kép Kép

Most hív a kötelesség, úgyhogy mindenkinek szép napot!

Detti és Virág
dé_
 
 


Sziasztok!

Rémálmaim voltak éjszaka, egy földalatti vezető üldözött azért, mert nem szálltam be rögtön a metróba. CSökkent elméjűnek nevezett, és amikor az anyjára hivatkoztam, kicsit berágott. Majd üldözött és mindenhol megtalált, a végén meg akart verni, én nekivágtam a Dani kisszékét és megpróbáltam kilökni az ablakon de nem sikerült. A végén én ugrottam ki az ablakon aztán felébredtem. Kép Olyan kalandosakat tudok álmodni, hogy egy regényíró simán megirigyelhetné!

Bárányhimlő elleni oltást az én dokim is támogatja, be is szeretném adni, csak még azt nem döntöttem el, hogy mikor? Olyan sokat nem járunk közösségbe, hogy emiatt indokolt lenne, de ha pont akkor kapja el, amikor a pici megszületik az gáz lenne... Még gondolkodom.

Franyó
veszélyes ez a szerelem, ami Anka és Zsoltika
között van Kép
Tarajos Anka tündéri és profilodban lévő kép is csúcsjó Kép

Rékáknak boldog névnapot kívánok KépKépKép

Tegnap apu elvitt vacsizni, omlós kacsamellszeleteket ettem áfonyamártásban krokettel, nyammm Kép De hogy ma mi lesz az ebéd, dunsztom sincs...

Andi
psandi
 
 


Ja, Dani tegnap végül nem aludt 1 percet sem, pedig próbálkoztam 2 órán keresztül kisebb-nagyobb megszakításokkal, aztán feladtam.
Viszont 7-kor ülve elaludt és csak ma reggel fél 10-kor kelt fel. Olyan édi volt, ahogy laposakat pislogott, hatalmasakat ásított Kép

Andi
psandi
 
 


Csajok,
még nem olvastam, de ezt muszáj megmutatnom, még csak tervek, de sztem tökjók!!!
A babaszobán újítottam őket, és meglepi hűtőmágnes lesz a család tagjainakKép
Nektek is tetszik?Kép
Kép
Kép
(Az a feka folt a vállán nem lesz ottKép)
még jövök,
pusssz
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Na ma mar egy lehelletnyivel talan jobb volt...
Bekapcsoltam a gigamaxtolerancia faktort, es nem is probaltam lefektetni, csak besotetitettem, lelkere beszeltem es nem engedtem kimaszni a matracrol. Lefektettuk az osszes jatekot aludni, aztan engem is, es o is probalkozott parszor, a kis draga, de ha foldet er, mint a rugo, pattan fel... egyszeruen semmi technikaja nincs, hogy el tudjon lazulni, ha nincs cici a szajaban! Kép
Aztan a vegen mar bogott, de nem azzal a vad hisztivel, mint eddig, inkabb csak faradtan. Akkor segitettem neki lefekudni, es harmadszorra mar nem birta felemelni a fejet, azonnal horkolni kezdett... Kép
Sajnos igy tobb, mint 1,5 ora volt Kép de meg mindig jobb, mint az az orjongo tiltakozas.

Na ha megebred, zabbantunk es uzsgyi ki a terre, remelem, kitart addig ez a gyonyoru napsutes...

Andi,
remalom Kép hajmereszto!

De,
mi is pont itt tartottunk, csak Viola meg 2-szer alszik napkozben. Esti szopink is ugyanilyen.
Most nekunk is ramaty ejszaka volt, biztos meg van kavarodva a palanta, meg iszonyu lassan jonnek a nagy ragoi, es kicsit gyulladt is korulottuk... de hajnalig muxott a visszasimi, csak ilyenkor elvarja, hogy ott uljek, amig el nem alszik, en meg fejrebukok.
Hajnalban meg egy nagy halozsakos hernyo kuszott a hitvesi agy fele, de megfogtam Kép na akkor mar kapott cicit Kép

Manocs,
szerintem a tejtermekek teljesen egyenertekuek a natur tejjel Ca szempontbol, ugyhogy ha abbol megvan a mennyiseg, ne aggodj! Kép

Rekaknak boldog nevnapot kivanok! Kép

Megyek, mert nyomban ehenhalok.
Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Szia Csajok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket, magamra veszemKép

Réka!(druszám)
Neked is boldog névnapot kívánok!!Kép PusszKép

Kaska!
Azért ez már egy fokkal jobban hangzott, amit írtál, talán szép lassan rájön Ö is, hogy attól még nem veszít el tégedKép Biztos ilyenkor az is benne van Vilcsi lelkében/agyában, hogy ez nem jelenti-e az Anya elvesztésétKép De ügyes vagy nagyon és még mindig küldöm nektek a nagy-nagy drukkokat!Kép csak így tovább!Kép

Dé!
Nicsak-nicsak kit látnak szemeim??Kép
Én csak megerösíteni tudom, hogy Virág, nem egyszerüen értelmes, hanem kifejezetten okos kislányKép Na és szép is perszeKépKép
Éjszakai átgrasszálás kommenttel édes lehetettKép

Elli!
Jópofa 5let még nem is hallottam/láttam ilyet eddigKép A felsö, a sapis kép az csúcs, a második is édes, de nálam az elsö a nyeröKép Van még másfajta is?

Franyó!
Megnéztem ám Anka fotóját a profilodbanKép Hihetetlen nagyot nött amióta nem láttamKép kakastaréj édesKép
Zsoltika érzelmei kissé hevesekKép Azért az még mindig jobb ha közbelépsz, nehogy tényleg nagyobb baj legyen.

Andi-drága!
Te mostanában kacsát eszel kacsával.Nem vagy véletlenül terhes?Kép
Álmod hajmeresztö, de számomra nem szokatlan én is hasonlókat szoktam álmodniKép

Manócs!
Én nem adok tejet Ilangnak, csak min. 2 éves kora után. Addig kapja a sajtot, túrót, joghurtot. Szerintem ez böven elég, de ha nyugtalanít kérdezzd meg a gyerekorvosotokat.
Apa hiányKép

Zulu!
Jó, hogy jelentekztél csak magatokról nem nagyon írtálKép Hogy haladtok az építkezéssel? vagy inkább ne kérdezzem meg minden 2. héten mert falra mászol? Jobb már a kedved?
Tényleg és Malac beszokott teljesen az oviba? Na és mi lett az autósülés sorsa, kellett venni egy másikat, vagy Apa nem felejti el reggel kitenni az oviban?Kép

Ari!
Mennek a drukkok, hogy minden terv szerint haladjon és hogy már ne a dobozokon karácsonyozzatokKép

Sofka!
Kösz az infótKép Bár én nem örülnék neki ha beköltöztetnék a kórházat a városba, ez olyan jó helyen vanKép Remélem azért ez ha igaz is, nem 1-2 éven belül leszKép

Képzeljétek tegnap du. eljutottam fodrászhoz, a fodrász ingyé lecsipte Ilang haját, amit én nem mertem volna. Most kicsit vicces, vagyis szokatlan, de muszáj voltKép
Anyukám is ittaludt, sikerült megbeszélnünk a nézeteltéréseket, úgyhogy szent a békaKép

Na most megyek mert ma jönnek az uncsitesómék este vacsira (fondue lesz), és még eléggé kupi és kosz van szóval nekilátok rendet varázsolniKép

Mindenkinek szép napot!Kép

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Rékáknak boldog névnapot!

Andi,
bocsi, de én hülyére röhögtem magam az álmodon Kép. Én is ezzel küzdök egyébként, minden éjjel valami marhaságot álmodok, pl. pár éjszakával ezelött azt, hogy lelopták a kocsink kerekeit, és kibelezték az egészet, mi Apával mikor megláttuk, csak álltunk és bögtünk Kép. Ez is egy rémálom. Ma éjjel viszont Brad Pitt-tel álmodtam Kép, ez nem volt olyan rossz Kép (Egyébként nem az esetem, és talán max. egy filmet láttam vele, az volt a vicces, hogy egész éjjel csak beszélgettem vele, és az iránt érdeklödtem, hogy hogy vannak a kedves nejével KépKépKép)

Elli,
képek Kép

Kaska,
örülök, hogy ma jobb volt, és drukk, hogy holnap még jobb legyen!!!!

Manócs,
enyémlány se iszik tejet, se tápit. Én is aggódom, hogy elég-e a kalcium. A napi egy joghurt, plusz némi vaj a kenyéren nem tudom, hogy elég-e Kép, ö mostanában a sajtot se eszi. Viszont újabban rákapott a tejfölre, azt igyekszem nyomni neki, amikor csak lehet...
Pocakkép nincs, ill. egy van, de azt nem teszem be, mert szegény Anka nagyon bénán néz ki rajta, nem akarom égetni Kép. Ha lesz, rakok be, ígérem!

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Elli
ilyet hol lehet csinálni, hogy kiegészítem a gyereket mindenfélével? Kép Nagyon teccik

Kaska
örülök, hogy ma egy kicsit jobb volt, és ez remélehetőleg napról napra jobb lesz Kép kitartááás

Tündér
most mért mondod? a múltkor különben is libát ettem Kép
Örülök, hgoy tisztáztátok anyuddal a helyzetet. Nem volt semmi sértődés?

Franyó
a férjem is hasonlóan reagált, mikor elmeséltem neki Kép
Én azért nem csak beszélgettem volna Braddel Kép

Nekem azt mondta a doki, hogy 2 éves korig meg kéne innia a gyereknek napi fél liter tejet vagy azzal egyenértékű tejterméket. Hálistennek Dani szereti a tápit, így ezzel az eggyel nincs gondunk kaja terén.

Rólam van friss pocis kép, apa csinálta tegnap. Érdekel valakit? Kép

Andi
psandi
 
 


LÁnyok, vettem egy bilit. Most ráültettem Danit csak úgy, de kilóg belőle a kukija. Kis méretűt vettem vagy én vagyok a béna? Gondolom nem állva kell belepisilnie.
Andi
psandi
 
 


Á, mégse tudok jönni, céges vacsira megyek, búcsúzik az egyik kollegina, de mivel apa nem jön, kéne neki rittyenteni vmi vacsit...Fenefene.
Csak a végét futottam át, Andi, a babaszoba Csereberében KMariann csinálja rendelésre, egyéni 5let alapján is, nem csak hűtőmágnes, hanem kulcstartó meg mindenféle más is van.Még 2-t küldött, mingyá földobom azt is.
rohanok milánóit főzni
pusza
e
ellimami
 
 


Na, ez a másik kettő, nálam is a sapkás a nyerő, meg a szalagos is jóKép
Kép
Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!
Rékáknak boldog névnapot kívánok!
Kép
Beu
beu
 
 


SziasztokKép

ElliKép
Ez tényleg ari kari ajándék lenne, mennyibe kerül darabja? Mennyi idő alatt lesz kész?

FranyóKép
Én is a Ca miatt aggódom állandóan, de most , hogy van rágható Ca, már nem olyan gáz. Legalábbis a rágható C vitamint úgy eszi, mint a túróruditKép Meglátjuk, ízlik-e neki a Ca.
Szerintem amúgy ezek a mai vacak tejek sem dúskálnak Ca-ban, szóval sokat nem veszítünk vele.

AndiKép
Jöhez a pocis kép!!!!Kép

Rékák!Kép
Boldi névnapot nektek!!!KépKépKépKép

Ja és a nagyikámnak ma van a 84.szülinapja, úgyhogy neki meg boldi szülinapot innen, ha már gazul elfelejtettem felhívni szegényt!

Apáról még mindig semmi hír, remélem nem egy csábos japán lánka van a dologban!!!KépKépKépKépKépKép
Na de már csak 15öt kell aludni, és személyesen is megkérdezhetem a véleményét a japán csajokrólKépKépKépKép Próbálok egész nap lótni-futni, hogy ne hiányozzon annyira.
Ma Minivel lefekvés előtt 10 percig puszikáltuk apa képét, állandónan megfordította a képet, hátha valahonnan kiesik az igazi apaKépKép pedig tudja mi a fénykép.Kép

Na szép álmokat mindenkinekKép

Manócs
manócs
 
 


ElliKép
Biztosan én vagyok a béna, de nem találtam meg a hűtőmágneses dolgot.
SEGÍTS!!!!!!
Köszi:

Manócs
manócs
 
 


ManocsKép

ez a lany is nagyon klasszakat csinal:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=189326

ill itt van az elli-fele:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=129110

asszem ez az, majd Elli megmondjaKép
orsoly
 
 


Hali csajok Kép

Először is boldog névnapot az összes Rékának Kép

Másodszor : köszi az "elmúlik a hiszti" c. biztatásokat. Ma ennek megfelelően egész toleráns voltam a gyerekemmel, hátha így hamarabb múlik... affene a kis pofáját, azért kivívta, hogy este egyszer nagyon rákiabáljak. Na mindegy. Mire kinövi a hisztit, belőlem addigra tuti türelmes anyuka lesz már Kép De most tuti én vagyok a zord anya anyámék szemében is Kép, mert nagyon sok mindent nem engedek a kisasszonynak.

Franyó : hajmosós kép tök tuti Kép Napközben eszembe jutott rólatok, hogy nálunk is ideje lenne egy frufrunyissznak, így megbeszéltem a gyerekemmel, hogy fodrászolás - egy mozdulattal egész egyenesre tudtam vágni elől azt a 3 szál rőzséjét édesemnek Kép
Profilodban képet megkukkeroltam, és kezdek megnyugodni, hogy nem vagyunk egyedi esetek a fiús játékokra való bukás tekintetében Kép

Elli, képek - WOW Kép Nálunk Peti tavaly csinált Annaptárt a dédszülőknek, tök el voltak ájulva Kép

PSAndi, rémálmod nem kismiska.. Kép Pocis kép ha nem kompromittáló, akkor jöhet, hadd irigykedjek Kép

Kaska, ne izgulj a cicibibik miatt... nálunk is még napi 2 szopi van, pedig Kancus is már elmúlt 18 hónapos. Nekem a mai napig cickón alszik el este a beste (vagy nem alszik el, na akkor van az általad is említett másfél órás gáz). Ha majd már nem akar, állítólag nagyon hamar magától le fog szokni rólad. Kép
De vígaszul : 2 hónapja még napi 3-4 cici volt, aztán egyet elhagytunk belőle (először a délutánit, mert azt ki lehetett váltani egy kis almával, vagy joghurttal), aztán a reggeli másodikat is viszonylag hamar. Ha úgy alakítod a programotokat, hogy ezekben az időpontokban elmentek valamerre, akkor ő sem figyel annyira az elmaradt cicizésre talán.

Ari : költözés - brrrr. Tudod, mi is mostanában költöztünk, és apával pakolásztunk, ami nem is lett volna baj, de a legfontosabb cuccaink tuti azokban a dobozokban vannak, amiket ő pakolt be, és naná, hogy nem feliratozta meg, hogy mik is vannak bennük. Vagyis karácsonyi meglepinek jó lesz ezeket bontogatni KépKép

Na csajok, rövid a billentyűzetem madzagja, az ágyamban meg mintha egy száz kilós mágnes lenne - megyek aludni.

Ciao mindenkinek :


Klár
clarissa
 
 


Jó reggeltKép

Köszi OrsolyKép
Na de itt is csak rávasalhatós képet olvastam, bár csak épp, hogy ránéztem. Majd este többet tanulmányozom. Asszem a hűtőmágnes verzió a legjobb!

Megyünk ma ikeázniKép Esküszöm ez a hetem legjobb napja!KépKép

Manócs ( az ikeaőrültboldogsághormonhajszolóKépKépKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a játszóházba. Hát az utazás lefárasztott rendesenKép

AndiKép
Én mindig azt álmodom, hogy kirúgnak a munkahelyemről, és mindig nagyon rosszul esik, mert sokat dolgoztam nekikKép
Biztos foglalkoztat belül a dolog, hogy mi lesz gyes után?
Üldözős is volt márKép
Nem néztél mostanában sok hasonló filmet?

TündérKép
Na látod, rendeződtek anyukáddal a dolgokKép

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Úgy akarnék jönni, de annyi minden van. Tegnap voltam kint a munkahelyemen, elkezdtem az anyagot gyűjteni a szakdolgozathoz. Mondták a lányok, hogy sok mindent átalakítottak, de arra nem számítottam, amit láttam. Szó szerint tátva maradt a szám, szerencsére csupa pozitív dolgot láttam.

Délelőtt voltunk Zsombival az obiban, bevásároltam, hogy tudjak kreatívkodni.

Tényleg, tud valaki segíteni? Ma öntöttem először gipsz képet. Hogy lehet kivenni a formából, hogy ne törjön el? Két sarka is lenyalódott, elég csúnyán, úgyhogy ez megy a kukábaKép. Még várni kellett volna a kivétellel?

Ari
Megy a drukk lakásügyben még mindig!

Klár
Nagyon ügyi vagy!
Ancsis képek klasszak. Hisztit már kivesézték a többiek, én várok türelmesen, hátha elmúlik, de a hét_éves_múlt Szandi is nagyon profi ez ügybenKép (vagy Kép)

Manó2
Én mindkét gyereknek beadattam a bárányhimlő ellenit, Szandi eddig nem kapta el, főleg azért, egyébként meg a szövődmények miatt.

Kaska
Megy a drukk! Nem próbálsz meg valamit adni cici helyett?
AlkoholistaKép azért csak nem

Franyó
Hajmosós Anka nagyon klasszul néz kiKép
A profilban meg olyan, mintha bánatos lenne... de szépKép

Andi
Micsoda kajákKépKép
Hol az a pocis kép???Kép

Elli
Kevin-képek királyakKép
Nekem még ötletem sincs, mit kapjanak a nagyszülők + dédi. Illetve van, csak egyelőre reménytelen.

Rékáknak (Réka, Tündér) utólag is boldog névnapot kívánunk!!! Tegnap sajna nem tudtam jönni.

Megyek, mert már csúszik az ebéd.
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Fantasztikus hireim vannak Kép Kép Kép

Ma Viola atvette az iranyitast Kép amikor mondtam, hogy nincs cici, nyafogott kicsit, aztan beult az olembe, kerte, hogy enekeljek Vukot, meg meg enekeljek, lehajtotta ram a kis fejet es elcsendesedett. Mondtam, hogy le fogom tenni, es lesz simi. Hagyta, aztan kerte, hogy fektessuk le az osszes jatekot. Megvolt, mondom, hogy most o is fekudjon le. Segitettem neki, odaadtam az alvosrokajat, mondta, hogy "si-si" es masodszorra sikerult lent is maradnia, mikozben simiztem a buksijat Kép Kép Mindez alig tobb, mint fel ora alatt Kép Kép

Hat ilyen lanyom van nekem Kép Kép Kép most olyan buszke vagyok ra, akkora lelkiereje van!

Klar,
kiruccanas nalunk azert nem muxott, mert alvas-cici kapcsoltaru volt eddig nappal is. Nem is igazan szopizni akart o, hanem elaludni a cicin. Maskor csak olyankor nyaggatott, ha pl. latta, hogy melltartot veszek Kép

Mas: neztetek a Megasztart? Kicsit el vagyok kenodve, hogy a Faith no More-os sracot kiraktak Kép szerintem nagyon odatette, es mar a rostan kiszurtam, hogy nagyon tud a gyerek. Es olyan normalisan is viselkedett, nem volt 2meteres arca. Szerintem baromsag, amit a Presser mondott, hogy affektalt volna...
A hosszu haju divattervezo lany is szimpi volt, de o tenyleg elszurta.
Akik bent vannak, azok is egesz jok voltak, bar az Ivett nekem kicsit jellegtelen, de korrektul enekelt...

Toffi,
gipszet meg nem ontottem, de alkalmasint majd megkerdezem a hobbiboltos baratnomet.

Manocs,
ikeazas klassz, kar, hogy tolunk nagyon messze van.

Elli,
Kevines kepek cukrok Kép Kép fog majd nagyot nezni a fiatalember, ha meglatja magat rajtuk Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Kaska: nekem az elso lany egyaltalan nem teccett megasztarban, aki vigaszagra kerultKép nekem meg az a lany teccett, aki gloria estefant enekelt...neha egyebkent telleg olyan nagy hujesegeket mond a zsuriKép
orsoly
 
 


Tenyleg lanyok, erdekelnek valakit Tupperware cuccok? lenne par darabom elado, olcsobban mint a katalogusban. Persze vadiujakKép

http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=325675
orsoly
 
 


Tüni,
beszéltem vele, de sajna nem ér rá, annyira sok a munkája, aztán el is utazik egy hónapra.
Sajnálom,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Rekaknak boldog nevnapot!

Marciknak boldog nevnapot!

Toffi, ocsednek boldog szulinapot!

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan:

Minden Marcinak boldog névnapot kívánunk!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?