Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, mennyire édesek! Milyen kis apró manók voltak, zabálnivalóak! Tortásakat is várom.

Babusok, szegény Tami! Én Emmával sírok a napokban, annyira nehezen viselem, ha fájdalmasan sír. Sose gondoltam volna magamról :? Remélem a homeopátiás bogyó segít, szerintem én is benevezek rá Emma miatt. Úgy tűnik, mindenhol van egy rossz pocakú a családban :( Peluspakolás :lol: :lol: :lol: Nem csináltál képet? Amúgy már én is röhögök az ilyeneken. Míg kárt nem tesznek, addig pakoljanak csak. Jó fejek, mert ha tudják, össze is pakolják nálunk. Különösen Míra kis munkáskezű. Kertben is mindig segít, meg peluseldobásban, öntözésben, pizsi szekrénybe pakolásában... csak le kell kötni. De napi 24 órában erre még képtelen vagyok, de edzem magam. Na, jól elkanyarodtam a témától :oops:

Nyuszi, én örököltem, tehát tippet adni nem tudok, de egy ujjas a miénk is, bár kötött, belül bélelt. A gond csak ott van, hogy képtelen voltam a nagy ujjukat beleirányítani a helyére. Túl szűk a lyuk. Végül ők unták meg a szenvedésem és hagytak ott :? :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kép Emma
Kép

Kép Míra
Kép

Kép Cumiőrülöt MOST

Kép ...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Az én utsó percekben, szülőszobán készült pocakos képemet inkább nem tenném fel :oops: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Kép
35 hetesen az utolsó kép

Kép
a mikulások

Bocsánat, hogy nem reagálok, csak olvasgatok, mert most leszívtak teljesen

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus,nahát,te akkor sem alszol ha a lányok hagynak?Kaki volt?

Képeket méééég :D
Törpi,tessék azt az utolsó percest is felrakni!!!Milyen kis cukimanók voltak,most meg kész hölgyek :D Ez a közös kép nagyon jó lett :wink:

Móni,csini voltál :D És a kis Mikulások :lol: Olyan kis morcosak,amiért ki kellett bújni :lol: De nagyon édik!Mi van a fejükön? :roll:

Ó,én meg felavattam a hajnyírót. :oops: Elkezdtem hátul alul,tök jól ment,de annyira sírt Bazsi,meg odanyúlkált az orrához,és hajazta össze az arcát,száját,meg kapkodta a fejét(pedig apa ölében ült),szóval bénáztam egy kicsit,és amikor nagyobbra állítottam,hogy felül azzal tolom le,akkor fordítva tettem oda a gépet,nem a távolságtartós felével,fel sem tűnt,és szemből toltam neki a feje közepén egy 3 mm-es hajat :shock: :oops: :oops: :oops: Így az egészet le kellett neki 3 mm-sel tolni :twisted:

Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Hú, nagyon jó képek! Móni csini voltál! Tényleg milyen kis morcoskák voltak. :lol:

Nyulasz: :lol: Kis katonás Bazsi! Nekem így is szerelem! :wink: :oops:

Nem tudom mikor tudok én is képekkel jönni, ma nem voltunk itthon, holnap úszás, utána anyósnál névnapozás, de nem ússzátok meg! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: látom nálatok is ízlett a torta! :lol: Szépek vagytok! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nagyon helyesek vagytok :wink: tortaevökék édik :wink: az elökeruha nagyon jopofa :lol: :lol: nagyon hasonlitanak Rátok :wink:
(persze tudom minden gyerek hasonlit a szüleire de nekem valahogy a fiu-lány párosoknál jobban feltünö)
Nyulasz: édik, jo a nullásgépes frizura :wink: (na jo nem is olyan kopi, pont jo :wink: )
jaj ne is mondd, nem tudtam aludni :evil: :evil:
koppkopp de még nem az igazi :? :cry:
Móni: a közös kép nagyon joo :wink: na mi történt huncik a Csajok? vagy semmisejo volt? leeht az idö :?
Törpi: pont töltön volt a fényképezö aksija :evil: :evil: majd a következö pelusnagybevásárlásnál :lol:
nagyon helyesek vagytok a sétáloson, Csajok meg cukik :wink:
homeos bogyot még nem sikerült beszerezni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


No, akkor én is jövök az "akkor és most" képekkel-csak erős idegzetűeknek!
Kép 34+4 (1 nappal szülés előtt) Kép Hanga-szemből nem mertem feltenni és 1 nap múlva még több cső jött- ment ki-be Kép Alexa Kép Alexa Kép Hanga Kép Ketrecben majmócák Kép Első hó Kép Hóóóóóóóóóóó

Bocsánat! Kicsit sok lettem! :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Összes fotó irtó klassz!
Majd pakolok én is, ha hamarabb nem, akkor a szülinapjukon. :D

Timi!
Neked mennyivel születtek a csajok? Csak kíváncsi vagyok, enyémek ugye még hamarabb jöttek, látom, nálatok is hónaljban kicsit szűk volt a pelus.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bakker elszállt a hszem. :( Csodáltam a szebbnél szebb fotókat, mindenki és minden baba gyönyörű volt és most is az. :)

Másra nem emlékszem. Majd hozok én is fotókat.

Ja Zsófit kérdeztem, hogy milyen szülése is volt, sima vagy csaszi????

Ja és Nyuszinak ajánlottam kínai overált, ami olcsó és jó, de a cipzárra érdemes oda figyelni.

Majd én is kicsinnyítek fotókat, és hozok mindjárt

Kata
labkat
 
 


Kép pár nappal szülés előtt a kórházban
Kép jobbra Gergő ballra Bálint
Kép Bálint és Gergő (aki fekszik a pihiszékben)

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Zsófi,de jók lettek a képek :D Micsoda tortaevés van :lol: És micsoda kék szemek :D Melyik játék jött be a legjobban?

Lkata,hű,neked sem semmi pocak :shock: :lol: Ezek a fiúk mindig mosolyognak,olyan édik :D
Fiúk meggyógyultak?

Timi,csinimami voltál te is!Szegénykéim,biztos nagyon nehéz lehetett így látni őket...de megnőttek,gyönyörűek,és boldogok :D

Én meg kérdeznék.

Noémi szandálja 18-as,téli bundás cipő 19-es.Szerintetek a decathlonban a 18-19 vagy a 20-21-es hótaposót vegyem?Mert nekem olyan rossz így a számozás,pont a 19-20 kellene.Nem lesz túl nagy a 20-21? :roll:

Bazsi szintén,21-es a szandi,és a bakancs is,akkor a 22-23-ast vegyem?

Végigjártuk a camponát szombaton velük,de sehol nincs a méretükben hótaposó.Deichmann is nyílt,de 22-től volt csak méret,viszont olyan nagynak tűnt,és csak fiús volt.

És mit adtok az overál alá?Harisnya és vastag zokni?Pulcsi? :roll:

Babus,éjszaka?Kaki?Pisikontroll?Remélem minden okés!

Rana nagyon eltűntél,tessék életjelet adni!

Tkata,Jázmin hogy van?

Tigriske,ti hogy vagytok?Remélem már senki sem beteg!

Törpi,ti?Megkaptátok a 18 hós oltást?

...én szenvedek Noémivel,egyszerűen már nem elég az éjszakai evés,hajnal 4-fél5 körül kezdi a sírást,se inni nem akar,se elfeküdni,csak sír,és kapaszkodik belém,hogy vegyem ki.Ha kiveszem akkor jobb a helyzet,de amikor megkérdezem,hogy alszik-e még egy kicsit,akkor rögtön sírni kezd.Persze a végén visszateszem az ágyába,hagyom pár percig sírni,és akkor talán elfárad,vagy nem tudom,és bemegyek,elfekszik,de 5 másodpercenként felnéz,hogy ott vagyok-e még.És akkor jön a játszadozás,próbálok kiosonni,de az ajtócsukásra újra sírni kezd,míg el nem találom azt a pontot,amikor nem kel fel rá.Aztán szépen alszik még 8-ig,mert akkor ébresztem őket. Vajon rosszat álmodhat?
Vendég
 


Nyuszi: srácoknak 22-23-at vették meg anyuék mert 21-es a lábuk. Én úgy vagyok vele, hogy majd adok rájuk vastag zoknit a harira, és akkor jó lesz. Egyébként elég nagy a bunda bent. A legjobb, ha viszel egy centit, és leméred a belső talphosszat, a lányok lábát és aszerint választasz, bár én a nagyobbat venném meg!
Noémi éjszakai kelése Gergő keléseire hasonlít. Aki ugyan velünk kel, de nem tudom néha megnyugtatni... Én sem értem mi lehet ez!

Kata
labkat
 
 


Lkata,köszi.Akkor viszek centit :D Jó nagy lábon élnek a fiúk,már 21-es :lol:

Kelés :?
Vendég
 


Kata: nem semmi pocakod volt, neked sem! :)

Vanda: Hanga 2380g, Alexa 1830. Ja, pelus, hónaljban kicsit szorított. :lol:

Nyulasz: ha felébredtek lemérem neked a belső talphosszt, mi 18-19-estet vettünk és van egy 20-21-es, amit kaptunk. A fiús színek nagyon le voltak fosztva Budaörsön tényleg, meg össze-vissza voltak dobálva, semmi nem a mérete szerinti polcon volt.-Szombaton voltunk. Sajnálom az éjszakát és rettegek, hogy nálunk is elérkezik ez az időszak. Alexával usziban már semmit nem tudok csinálni, amihez nem lehet a nyakamba kapaszkodni, pedig a vizet imádja, de itthon az etetőszékbe sem tudom lerakni. Érdekes, hogyha mással van (apjával, nagyanyjával) akkor semmi gond, de ha én vagyok, akkor tapadókorongos kismajom és nem bírom levakarni magamról. Nappali alvásaink zajlanak úgy, mint nálatok Noémivel. Ott kell állnom és simizni, vagy csak rajta tartani a kezem, ha kijövök sír. :( Remélem elmúlik hamar ez az időszak!
Overál alá az amit írtál! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]N írta:timi76yulasz: ha felébredtek lemérem neked a belső talphosszt


Timi,miért a hótaposóban alszanak? :shock: :lol: :lol: :lol:

Köszi,várom,ez tök jó,akkor már okosabb leszek.
Tapadókorong :lol: anyaragacs :lol:

Minket is szivatnak,Noémi nem hajlandó az uzsit,és a vacsit az etetőszékben enni,csak a kanapén.Egyszer elég volt nekik,hogy egy túrókrémet ott a kanapén kanalaztam be,gondoltam úgyis fél pillanat alatt elfogy,mire odarakom az etetőszéket,bekötöm őket,addigra meg is eszik.Na,azóta csak ott hajlandó enni :evil: Bazsi meg csak kanállal a kezében,viszont össze-vissza lóbálja róla a kaját,a végén meg csak a kanáldobálás marad,ha nem adom vissza,nem nyitja a száját,ha visszaadom,akkor hajolgathatok egyfolytában :twisted:
Vendég
 


Nyulasz: 18-19: 12,5 cm, 20-21: 13,5 cm Tudod, új csuka-abban alszanak! :lol: A szekrényükben van a szobájukban. :wink: Evést ne is mondd! Én is szenvedek! Hanga simán fogyott fél kg-ot 1 hét alatt, mert nem hajlandó enni, csak ha ő rakhatja a szájába a falatot kézzel, amit persze előtte jól szétken, ha kanalas van, akkor rángatja a fejét és hadonászik, kanállal a kezében természetesen, mert anélkül élni sem lehet, nemhogy enni-éljen a civilizáció! Benyúl a szájába-lehetőleg könyékig és amit ott talál kaját, azt kiszedi. Alexa meg egyszerűen elkezdi gyűjtögetni a szájában, mint egy kis hörcsög, aztán egyszercsak 1 kanál bemegy-6 meg kijön. :shock: És onnantól már egy falatot sem eszik, mindezt 10 kanál után adja elő, ha éppen akkor éhes, ha kevésbé, akkor 5 kanál is elég. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,köszi :D És ez belső vagy külső méret?

Bazsi is szokta gyüjtögetni a kaját a szájában,aztán egyszercsak öklendezik,és vagy sikerül lenyelni,vagy kijön valamennyi kaja :evil:
Én nem is gondoltam,hogy a te jó evő lányaid is így szórakoznak :roll:

Vajon Ranának még mindig olyan jól esznek a lányok?Rana,jelentkezz!!!
Vendég
 


Ja,és Timi,hogyan mérted,mivel?

Lkata,esetleg megmérnéd nekem a 22-23-ast?
Vendég
 


sziasztok
Na itt vagyok ám csak a múlt héten apa délutános volt, és a végére kipurcantam ja és szombaton is dolgozott

a képek nagyon jóóóóóók,
hú Kata, neked tényleg igazi nagy pocakod volt :shock:

kicsit irigykedem,
mert nekünk nincs igazi 1. órás képünk, mert nem lehetett bejönni még páromnak sem, és a nővérek csinálták ezt a 2 képet telefonnal pont az a hülye kórház zárlat volt
a sapit a kórházban adták, a karácsonyi babák kaptak ilyen miki sapkát

Nyuszi: BAzsinak tök jó lett a haja, tényleg kis szívtipró

Timi: ilyen nagy hó volt? :shock: én itt a 10.-en nem láttam éreztem belőle semmit :cry:

itt csajok megint betegek, :evil: pedig nem voltunk sehol, nem találkoztak senkivel, egyszercsak elkezdtek taknyosodni, és most meg köhögnek, én ezt nem értem
ti adtok otthon harisnyát a gatya alá?
mert én nem, itt 22 fok van a lakásban általában
talán ez lehet a baj?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Én most próbáltam megmérni,az én mérésem Noémi 12 centi,Bazsi 13,5.Akkor 1.5 centivel nagyobbat vegyek? :roll: Mert a Noémi 12-esre nem merem a 12.5-et :?
Vendég
 


Móni,jaj,sajnálom a taknyosságot :( Nálunk is 22 fok van,de nem adok harisnyát rájuk,csak a szabadidő naci,meg zokni,szandál.

Ja,emlékszem mikor zárlat volt a kórházban :? Sebaj,nagyon jó az a kép is :wink: Majd legközelebb hátha beengedik apát :D
Jobbulást nektek!
Vendég
 


Nyulasz: belső talphossz és szabócentivel mértem-nem volt egyszerű, mert a kezem nem fér be rendesen, még jó, hogy hosszú ujjaim vannak. :D Szerintem Noncsinak a 20-21-es lesz a jó, zoknit adsz rá, esetleg harisnyát is és máris nem lesz nagy. Hangának 11-11,5 cm-es tappancsai vannak (pontosan most nem tudom) és pont jó rá a 18-19-es harisnyával vékony zoknival.

Mi a PIC-en voltunk, mikor zárlat lett tavaly, én totál kibuktam, hogy nem mehetek még a parkba sem ki egy kicsit sétálni, még jó, hogy a főo. rendes volt és adott ki egy igazolást, hogy apa bejöhet.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,köszi.
Te a parkba akartál sétálni? :shock: Én a csaszi után a vécére is alg bírtam kimenni 3 napig.

Zsófi,éjszakát sajnálom.Náliunk apa nem ébred meg a sírásra :lol:

Nem semmi,saját inku meg minden :roll: Én is toxémiás lettem,és aznap meg is csasziztak.180/110-es vérnyomim lett.Nekem viszont szerencsém volt,a 4.nap reggelén hazamehettünk.Igaz engedékeny a kórház,itt 2 kilósan haza lehet vinni őket,bár Noémi csak 1960 volt(2160-ról)de mivel szépen szopiztak,és elindult a súly,hazaengedtek(szerintem kellett az ágy :roll: )Bazsi meg 2360-ról 2220 volt mikor hazajöttünk.
Vendég
 


Zsófi: azt a szobát! :shock: :shock: Basszus, ha még egyszer szülök odamegyek! :lol:

Nyulasz: nem is a 3. nap után akartam kint sétálni, hanem 1 hét után, másfél hét után már nagyon be voltam kattanva bent és akkor jött a zárlat. A kórház mellett van egy jó kis park-a kórházé akkor már kevésnek bizonyult-róttam a köröket, hogy eszemnél maradjak, mert akkortájt kérdeztem rá, hogy mit jósol a főo. mikor mehetünk haza és azt mondta, hogy jövőre. Az akkor még több, mint 1 hónap lett volna (közben karácsony), erre 1 hét múlva hazaengedett-nem keveset sírtam érte. Alexának el kellett érnie a 2 kilót, Hanga meg akkor már pár napja segítség nélkül lélegzett és az emésztése is kezdett beindulni, utóbbiért nagyon küzdött mindenki, 5 ml-t evett-tömve és a végére felakadtak a szemei úgy kifáradt, de 1 hét alatt elértük, hogy megegye az adagját. Na, szóval, akkor nem éreztem, nem érdekelt, hogy fájok vagy sem, a lelkem jobban fájt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hú lányok,olyan mérges vagyok...kinéztem egy telefont,vártam,hogy mikor jelenik meg,ma már kapható,de sokkal drágábban adják,mint elötte a hírekben írták.valaki nem dolgozik a pannonnál?Az akciók miatt,hogy lesz-e.
Vendég
 


Hú Timi,még olvasni is rossz :(
Vendég
 


Nyulasz: telefon bosszantó. :twisted: Én amit kinéztem magamnak és mire hagytam magam rábeszélni, hogy megvegyük, addígra 1 ezressel drágább lett. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: terminal.hu-n nézelődj, ott szokták tudni, hogy lesz-e valami akciós. (tipp Krisztiántól, mint telefonbuzitól)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: milyen telefon? Már ha szabad érdeklődi! Priviben is jöhet! :oops:

Még nem nagyon merek, de azért dicsekszem! 1x alszanak a törpök már napok óta, bár ez nem teljesen az én elképzeléseim szerint volt eddíg (nagyszülőkkel voltak, akik a nagy játék hevében nem hagyták őket aludni :shock: ) Viszont ma is simán bírták 12-ig. Akkor volt ebéd és fél1 óta szunya. Remélem alszanak legalább 3-ig, mert az elmúlt napokban az az 1x-i alvás 1 órára sikerült és az nagyon kevés.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Megvettem a hótaposókat(Ja,Timi,van benne egy cimke,és rajta van a centi :lol: )viszont hiába írta,hogy van készleten a rózsaszín 21-es,nem volt,azt mondták,telefonon elrakatják :shock: :evil: Így szürke lett mindkettő,sebaj.Majd jövőre foglalózok én is :lol:

alvás :D
Vendég
 


Nyuszi: sajnálom, de nem voltam elég gyors. Amikor olvastam, kerestem mérőszalagot, de nem találtam. aztán ebéd, altatások, és most tudtam leülni. De akkor jó ha megvetted. Milyet vettél? Milyen típusút??? Nekünk ilyen van uígy fehér talprésszel de kék!!! Tényleg benne van a centi??? Tényleg :oops: :lol: A srácoknak a Zetpol féléből 21-es méretet rendeltem, és azért gondoltam, hogy a 12,5cm-es lábukra jó lesz ez a méret, mert féltem, hogy más méretezés, a srácok nem voltak ott a vásárláskor és szerintem ennyi bele fér. Egyébként szerintem nem fogod bánni, hogy sötétet vettél, mert bizony nem lesz vele annyi baj, mint a szép rózsaszínnel.
Kép

Kata
labkat
 
 


Igen Kata,ilyet vettem,csak szűrkében.Ja,erre én is gondoltam,hogy annyira nem látszik rajta a kosz :lol:
Vendég
 


Tényleg van benne cetli, de eszembe sem jutott megnézni. :oops: Viszont így kiderült, hogy jól mérek! :lol: :lol:

Másfél órás alvás volt+ fél óra pihi még utána csendben. Fent voltak de eljátszottak a sötétben, kiságyban. Talán megtanulják majd, hogy egyszerre kell sokat aludni és lesz ez több is! Voltunk egyet sétálni,a kezem ráfagyott a babakocsira, a csodaszép meleg kesztyűm meg itthon melegedett. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok, ezek a képek!
Móni, de szép pocakos anyuka voltál!
Kata, tényleg hatalmas volt a fiúkkal a hasad! :shock: Mekkorán is születtek? És hány hétre?
Timi, annyira szorult a szívem Hangát látva. És annyira jó volt utána látni azt az életerős, gyönyörű kislányt! És ez a havas őrület, nagyon szépek az anorákjaitok. Hogy élvezték :shock:
Nyuszi, Balázs, mint valami hódító, szívtipró.... szavakat sem találok :roll: Pici mázas babókák, mennyire kis aprók voltak ők is :)
Zsófi, ezek a szülinapi képek! Nagyon jól sikerültek, és látom a buli is. Csinos volt Katád, Benyus meg igazi kis pasi. Gratula hozzájuk ismét! És hol a Te hosszú hajad? Mikor váltál meg tőle? És miért?

Móni, Emma nálunk is úgy lett beteg, hogy sehol, semerre,senki.... Számomra is érthetetlenek ezek a dolgok :shock: Jobbulást Nektek!

Timi, nekünk is időbe telt, mire megtanulták, hogy ebéd után 2 órát illik aludni. Most már belejöttek. Kesztyűhöz gratulálok! Magamra ismerek.

Babusok, merre vagytok? Hogy vagytok?

Nyuszi, telefon :evil: :evil: :evil: :evil:

Hát nálunk is hatalmas a hó, bár már olvad. Valahogy most nem tudtam díjazni az óriás teraszunkat :x A tujáink félbe hajolva kókadoztak a hó súlya alatt. Volt melóm, 1/4 12 volt, mire bejutottam a melegre ismét a hóeltakarításból. Rana, most igazán cserélhetnénk már lakást!
Sajna én Törpjeim nem élvezték a havat, kimondottan kiakadtak. Emma közölte, hogy "juj", majd mikor testközelből is találkozott vele, inkább a szobor pozíciót vette fel és sírt. Majd talán jövőre :?

Lakásállapotunk ismét változott, már csak a lépcső van lekerítve, fürdő, vendégszoba szabad rablásra kárhoztatva. Persze, csak ha beengedem őket. De sokáig már semmi nem lesz tabu, mert elérik a kilincset és nyitogatják az ajtókat :? Kandalló-téma még mindig megbeszélés alatt, főként, mióta barátnőm megmutatta a 40 éve elégetett tenyerét, miközben "Forró" felkiáltással is élt. Nem segített a tenyerén. Lányok is tudják, hogy a sütő, gyertya, radiátor forró, de ugye az nem éget. A kandalló nem ilyen kíméletes, attól tartok.

Most ennyi jutott eszembe, de mennem kell, mert magukra rántják a dvd állványt, amit újra felfedeztek abban a szobában, amit eddig ráccsal zártunk el előlük :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Lányok ez a csizma betétes, vagy ilyesmi,hogy ennyire népszerű?

én ugye még egyáltalán nem gondolkodtam cipő vagy csizma vásárláson mert korainak gondoltam,
de egy ideje Rékának van "járássegítője" (Laurát tolja a babakocsiban)szóval akkor lehet hogy ők is talpra állnak még a mostani télen?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi a hólapátolás emlékezetes nekem is otthonról, ott is szétnyiltak a tuják állandóan, jó kis munka ez
Emma :D akkor tuti nem mentek síelni az idén?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi: Hangának sem jött be a hó, nem bírta, ha havas lett a keze, egyből visított. Alexa meg markolta, aztán tömte befelé. :lol: Pedig esküszöm enni és inni is adunk neki! :lol:

Móni: bundás a hótaposó, jó meleg.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,én úgy tudom egy fajta hatóanyagú lázcsillapítóból 6 óránként lehet,de másik hatóanyagú mehet akár kombinálva is egyszerre.Bár ezt magas lázra mondta dokibácsi,de gondolom fájdalomcsillapításra is így kel.Dentinoxxal asszem napi 3x lehet kenni a lidocain miatt,meg chamomilla ch -t szoktak még.De hogy melyik extrém jó,gőzőm sincs.Szegény,remélem már azóta nem fáj neki :(

Törpi,na lassan visszakapjátok a házat :lol: Nálunk Bazsi tenyerelt rá a sütő üvegére,tanítgatom nekik én is,hogy meleg a radiátor,a sütő meg forró.Volt is sírás. Remélem nem a saját kezükön tapasztalják meg a lányok!
Nálunk tegnap reggelre elolvadt a hó.Ma még nem is néztem,de szerintem nincs.Viszont teraszt azóta befedtük,legalább azon nem lesz mit lapátolni...
:shock: :lol: azt hittem minden gyerek szereti :lol: Bár emlékezzetek,a fűvezés is kényeskedéssel indult :lol:

Móni,hát nem könnyű kisakkozni,hogy fognak-e menni most télen,valószínű igen,de lehet 2 hónap múlva,és ki tudja mennyit nől a lbuk.Egyébként 30 napig lehet cserélni a decathlonban a hótaposót,ha veszel nekik,és még nem adod rájuk,és nőne nagyot a lábuk.Bár Noéminek csak 1 számot nőtt pár hónap alatt,de ez a csizma nem olyan vészesen drága,és ha nem is mennek,csak babakocsiban ülnek,akkor is jó meleg a lábuknak,és vehetsz alapból nagyobbat.
Vendég
 


Szép napot! :)

Csatlakozom az éjjel kelők klubbjához! Alexa szerintem a szeparációs szorongása mellé fogat is növeszt-másra nem tudok gyanakodni. De elég volt a cumi meg a kezem. Tiszta ciki, de bealudtam a kiságyra borulva, arra ébredtem, hogy nyom. Mondjuk nem lehetett több pár percnél, de arra elég volt, hogy Manókám visszaaludjon a kezemet az orrához nyomva. :D

Zsófi: remélem már nem szenved az a baba!

Babus: mi a helyzet? Volt pisikontroll? Mi volt? Remélem jól vagytok!

Nyulasz: tényleg a "füvezés" is kényeskedéssel indult, erről már megfeledkeztem, pedig csak pár hónapja volt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Haho Csajok,
olvastam ám csak irásig nem jutottam, tegnap föztem meg du hamar itthon volt Apa véégre kicsit jo volt :lol:
Babák és pocakos képek nagyon jók :wink:
nekem pocakos sincs nagyon meg magzatmázas se :cry: no sebaj, tulélem :lol: majd máséban gyönyörködöm :lol: az se rossz :lol:
koppkopp laevolac ugy tünik bevált ma abbahagytam kiváncsi vagyok mi lesz holnap :? Tamikám végre nem sirt nem mondta h fáj hanem örömmel konstatálja h kakizok meg kakiltam :lol: :lol: jaj izgulok ám h igy marad-e :? holnap jön Anyum reggel beinditom zacsitémát remélem mire ideér Anyum lesz mit elvinni a laborba :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: nálunk van egy szivacs Csajoknál, olyan hempergö féleség, ott szoktak ugribugrizni meg néha lepihenünk és mesét olvasunk, vészhelyzetben én ott szoktam elaludni :oops: :lol:
na de ügyik vagytok 1 alvásátállással :wink:
én is halkan és koppkoppolok egyre kevesebb az éjszakai kelés és egyre több az átaludt éjszaka :lol:
Zsófi: hogy van Kata??? remélem "csak" fogacska a ludas :?
Nyulasz: jo lesz a szürke is, overál milyen szinü Noncsinak?
Móni: mi januárban kezdtünk járni és márciusban kaptak csak cipöt utcára akkorra már valamelyest megügyesedtek a lakásban (babakocsiban lábas overálunk volt meg kocsicsizma ha másik overál vagy gatyo volt rajtuk és lábzsák is volt)
Törpi: kandallot nem tudjátok "gyakorolni" ugy értem h akkor begyujtani mikor mind2en ott vagytok figyelni mennyire mennének közel meg magyarázni ezerrel h veszélyes, lehet aztán félnének e tüztöl nem???
Kata: hu hatalmas csinipocid volt Neked is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,éljen a kaki :D holnapi pipihez drukk!
Overál rózsaszín.

Timi,ugye-ugye,egyszer majd a kajálásra is csak legyintünk,és azt mondjuk"tényleg,volt egy kis küszködés annakidején..." :lol:

Éjszakát sajnálom,de lehet nem lesz belőle rendszer...nem úgy mint Noéminél.Tegnap este főztem,éjfél elött lettem kész,hulla fáradtan bezuhantunk az ágyba,és Noémi 8 perc múlva ébredt is...még el sem aludtunk,lehet jobb is.Én az etetés közben szoktam elaludni :oops: a cumisüveg cuppanására ijedek fel,amikor elengedi Noémi :lol:

Zsófi,jobbulást szegénynek!
vv éljen :D

Hozok nektek pár képet:

azért is felmászom az asztalra:

Kép

add ide azt a sapkát!:

Kép

Ugye nekem jobban áll?

Kép

Közös pancsi:

Kép

Jaj,Bazsi,ne fröcskölj már:

Kép

Anya,szégyenlős vagyok,ezt ugye nem rakod fel a babanetre?

Kép
Vendég
 


Babus: jaj, de jó, most már csak a pisinek kell rendben lennie! :D

Nyulasz: azta mekkora víz! Azt a huncut kópét megzabálom! Noncsi meg kis bájos csajszi! Neki is te vágod a haját vagy fodrász? Vagy még nem is volt vágva? :?

Zsófi: drukk, hogy Katád jobban legyen!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekem kaladosra sikeredett a délutánom! Délben leraktam a csajokat aludni, 1-kor jött egy táposautó, ami két utcával lejjebb is felhallatszik, baromi hangos. Kimentem, megkértem az ürgét, hogy ugyan már ha nem túl nagy kérés halkuljon el előttünk+ néhány háznyira. Rendes volt, azt mondta oké.
Aztán megállt előttünk egy autó, jött csengetni egy bajszos 60-as, megelőztem, hogy ne keljenek fel a csajok. Egy nagyon erőszakos ember volt, igazolványt lobogtatva lógatta befelé a karjait a kapu fölött-amit én sem tudok, mert annál azért magasabb-és 20-34 év között hölgyeket keresett és szerinte ő pont hozzám jött és mobiltelefonokat emlegetett, na meg, hogy most azonnal engedjem be és ugyan legyek már szíves megmondani mikor születtem. Mindezt nagyon erőszakos stílusban. Elhajtottam a francba, mire ő nyugodtan parkolónak nézte a házunk előtti részt és átbattyogott a szomszédhoz (idősebb vékony kis néni), csengője nincs, kapuja nyitva volt, ez az ember meg besétált. Na, hívtam a polgárőröket, a diszpécserük egyből rendőrt küldött, bementek, majd kijöttek és mondták, hogy közvélemény-kutató, de felvették az adatait, ha bármi gond lenne a faluban. Rendesek voltak, mondták, hogy máskor is nyugodtan fújjak riadót, inkább így jöjjenek, mint a bajra.
Mire mindez lezajlott a csajok felriadtak másfél óra alvás után, Alexát 1 órán keresztül még csak 2 cm-re sem tudtam magamtól eltávolítani. A szomszéd nő nem jön ki, hiába szeretnék tőle elnézést kérni, amiért kihívtam a rendőröket és bekopogtak hozzá-nem jön ki. És tulajdonképpen nem is értem miért kérnék elnézést, mert pont miatta hívtam ki őket, mert féltem, hogy esetleg valami bűnöző. Mondjuk aki beenged ilyen embereket, az meg is érdemli, hogy utána kirámolják a lakását-de ez csak az én véleményem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,Noéminek is én vágom,de csak elöl szoktuk,mikor már nagyon pulis :lol:

Nagy víz? :roll: kb a köldökügig ér ülve.Ti mekkorában fürdötök?Vagy csak szívod a vérem,és ti nyakig érőben fürdötök? :roll:

Délutánod nem semmire sikeredett.Szerintem jól tetted,hogy felhívtad a polgárőröket,nagyon sok trükkös tolvaj járkál.Igaz azoknak jobb a stílusuk :lol:
Vendég
 


Nyuszi, Timi nem az a vérszívó tipus, de jót röhögtem :lol: :lol: :lol:
Ezek a képek! Megzabálom őket. Noncsi annyira kis édes, teljesen el vagyok ájulva tőle.
Hó kicsit ritkábban van, mint fű :wink:

Timi, aztaaaaaaa, ilyen délutánt :shock:
Tényleg idő kérdése csak ám. Nekünk is sokáig tartott, mire belejöttek a lányok a nagyobb alvásba, és hogy ne sírva ébredjenek. Türelem, egyszer nálatok is eljön a nyugi ideje etéren. Mert minden máson mi is őszülünk még.
Én voltam a legcikibb elalvásügyileg :oops: Van egy párna az ágyuk között, ott szoktam ücsörögni, míg elalszanak. Éjjel Emma nem hagyott visszamenni az ágyamba egy alkalommal, hát vittem a takarómat, fejem a párnára, én meg a földön hunytam. Mit nekem matrac :oops: :roll:

Babusok, ügyesek legyetek holnap, drukkolok. De jó, hogy Tami nem szenved már! Remélem így is marad!
Kandallóval az a baj csupán, ha Mírának azt mondom, hogy ebből baj lehet, meg fájni fog, valamint Emmának tiltok bármit is, akkor neki abban a pillanatban csakazért is meg kell csinálni. Már csak anya bosszantása végett is. Ha nem foglalkozom vele, előfordul, hogy abbahagyja :shock: De ez elég necces egy forró kandallónál tesztelni :? Nem tom, mi lenne a jó megoldás.

Zsófi, sajnálom Katád, jobbulást neki! Hajad megnő hamar, ha helyreáll a hormonháztartásod.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: hááát, tulajdonképpen nézőpont kérdése, ált nyakig ér, mert fekszenek! :wink: Csak akkor sikerül köldökig érő vizet csinálni, ha valami közbejön a vetkőztetés közben, inkább kicsit kevesebb van, de csak azért mert búvárok, meg óriás sarokkádunk van, így is rengeteg víz kell bele. :(

Törpi: és másnap fel tudtál kelni? Mert én tuti nem bírnék, pedig régen imádtam földön aludni, ma meg öreg vagyok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?