Új privát üzeneted érkezett!

amerikai Gabi:
Húúú az a Nike baki nagyon jópofa Kép Jövő hét szerdán megyünk az ortopédiára és megkérdezzük, hogy hordhatunk-e ilyet, vagy csak speciális babacipőt. Addig is gondolkodj mennyiért szabadulnál meg tőle Kép
Egyébként most vettem egy másik overállt is a neten, mindkettőt 3000 Ft-ért. Pedig a boltban sokkal drágábbak Kép 6-10 között vannak. Csak azért írom le, mert nem nagyon éri meg ilyen jó cuccokat eladni, ha esetleg szeretnétek másik babát is. (Mi ezért minden Laca cuccot elpakolunk a nagyi padlásán.)

És milyen árak vannak Kép Tegnap az Árkádban a Zara spanyol boltban, a BabyBell-ben és a La Halle-ban nézelődtem és gyönyörű édes babacuccok újonnan mgfizethetetlen áron Kép
A neten most vettem egy szupi gatyát 600 ft-ért, nem mintha nagyon hiányzott volna, de a boltban legalább 3000 Ft-ért árulnak egy ilyet.
klarissza
 
 


<font color="0000ff">Halihó!

Ma sok-sok programunk lett volna, de mindent lefújtam a betegség miatt Kép Viszont így itthon vagyunk, és fel tudom köszönteni</font>

Hamit, Verát és Danit

szülinapjuk alkalmából KépKépKép

Kép

Isten éltessen sokáig!!!

Zsoltika és Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Kicsit idegenlégiósként szeretném felköszönteni AnnAnn Hamiját első szülinapja alkalmából, remélve, hogy a képeslapunkat is megkapta.
Sok puszi, Matyi és anyuja
Az én tortámból ez maradt, remélem te jobban jártál!
Kép
zitus
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytokKép
Én is boldog szülinapot kívánok még Brigi Danijának és DBarbinak is!
Kép

Gabi!
Remélem már jobban vagy, gyors gyógyulást neked!!! De mi lehet ez a betegség?!

Klarissza!
Hol veszel Te tuti kis overallokat a neten??? Bencének is kéne egy kétrészes még, de tényleg horror amilyen árak vannak. Mondjuk én még olyan jót sem láttam amire kiadtam volna lóvétKép És nem is 6-10 körül vannak! Nővérem megnézte Szolnokon, ott a tavalyi modellek 10ezer, de az ideiek 14 körül vannak! Tőlem meg akár 10 éves modell is lehet csak olcsó legyenKép Na jó, azért szépet szeretnék én isKép

Brigi!
Mit csináltatok az éjszaka hogy hosszú volt és mozgalmas?Kép

Gabi75!
Nekem meg ez a Reebock cucc tetszik, Dávid tök aranyos benneKép És mégis ez mennyi?Kép
Gratu az angol szóhoz! De jó hogy Dávid kétnyelvű lesz!!!Kép

Na most megyek ebédelni ha már Bence alszikKép

Pussz,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok Kép
Mindenkinek köszönjük a köszöntéseket! Kép
Most hármasban ünnepeltünk, minden nagyon jól sikerült, mindenki határtalanul boldog és még vége sincs a napnak! KépKépKépKép
Jön egy pár kép - visszafogtam magam Kép Majd teszek az albumunkba többet + a szombati nagy családi buliról is.

Ilyen volt:

KépKép
(van róla 1 perces kép is az albumunkban, kis lila Kép de annyira édes!!!)

Na és ilyen lett:
KépKép
KépKép

Zitus, köszi, h utánam jöttél köszönteni Kép, a kedvetekért feltettem azt is, h mi lett a tortából KépKépKép Szétkente, megette és megetetett minket vele, ledobálta és ennyi Kép

Pusszancs
Ann
annann
 
 


Vera. csak most látom, hogy neked is szülinapod vanKép Nagy gratula neked is és DBarbinak isKép
Az éjszakánk azért volt hosszú és mozgalmas mert Bömbike 1000*ébredtKép
Dani Nagyon szépen köszöni a köszöntéseket, teljesen odavolt.
Ann. Látom izlett Haminak a tortaKép Olyan cuki. Milyen tortát kapott?

Pusz mindenkinek
Brigi
bombomanyu
 
 


Ann: Hami bébi tüneményes, főleg a tortás fotó tetszettKép, ezek a szemek, mindig elcsodálkozom rajta.Olyan kreatív vagy, olyan szépen körüldíszitetted a tortájátKép.

Lányok, most csak sajna köszönteni jöttem.Egyszerűen nincs időm írni. Nagyon féradt vagyok, Robó mostanában este időben elalszik, de reggel már hajnalban kukorékol és nem lehet már pihizni mellett, kipattan a szeme és írány a játék.Mellett kis aktív , annyi energia van benne, hogy nem győzőm.Természetesen örülök, hogy ilyen, csak kicsit fáradt vagyok már...De nem is panaszkodom tovább, végülis nem panaszkodás, mert örülök, hogy ilyen drága kisfiam van, csak kéne egy kicsit több energia.Természetesen emellett éjszaka még előszeretettel szopizik hajnalban , így akkor is kilőve az alvás részemről. Ő alszik közbenKép.Sőt mosatnában majdnem csak az anyatej kell neki, alig akar enni mást. Emiatt is aggódom egy "kicsit".Tényleg félre a panaszt jöjjön a köszöntés:

Brigi: természetesen Daninak is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk:

Kép

Vera: itt is sok boldog szülinapot kívánunk egyben DBArbit is köszöntjük, remélem jár erre néha:

Kép

Jó éjt: Anita
anita77
 
 


Ja és Ann, mennyire kiszőkült Hami.Érdekes Robó is fekete volt születésekor, most meg szőkésbarna Kép

ANita
anita77
 
 


Hahó Lányok!

Én is minden szülinaposnak boldog szülinapot kívánok!!Kép (Vera, DBarbi)

És persze Bömbianyu Danijának isKép

Anita!
Ilang is fekete hajjal született és most szökeKép
Aztán majd lesz még újra sötét hajú is meglásdKép

Sok puszkaKép

Tündér
tündér
 
 


Ann!
AZ ilyen volt ilyen lett képek nagyon jók, nem beszélve a tortafalatozósrólKép

Na tényleg mentemKép
T
tündér
 
 


Sziasztok!

Verának, Daninak és DBarbinak (aki tényleg eltűnt, de majd jól előkerítem) boldog szülinapot kívánunk!

Hanzika+Marcus

Kép
hanzika
 
 


Azért egy ilyen volt, majdnem ilyen lett-et én is betennék Kép Az igazi mostaniakat majd vasárnap.

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett (októberben):
D:\Képek\Marcibaba\2004_október\macho2.jpg}

Ann,
A torta engem is érdekelne, saját gyártmány?

H.

Kép
hanzika
 
 


Egy ilyen volt-ilyen lett kombinációt azért én is betennék.

Ilyen volt:
Kép

És ilyen lett (októberben készült):

Kép

Ann,
A torta engem is érdekelne, saját gyártmány?

H.

Kép
hanzika
 
 


VEra,Klarissza es a tobbiek!

A reebock teli overall az 5000 ft,a cipo 3500 ft,az ing 1000 ft.


Hanzika!
Marci baba naygon szep fiu lett(jokepu srac)!!!
A csajok csak ugy rajongani fognak erte!

Ann!
Hami egy tunder tenyleg azzal a gyonyoru szoke hajjal es kek szemmel!Festeni nem lehetne szebb kislanyt!

A tortak is jol neznek ki ,kuldene valaki egy kicsit mert kieheztem az otthonira Kép

VERa!
Neked is Nagyon Boldog Szulinapot kivanununk!

Hat csajok ez a DAvid mar felelmetes,tegnap lementunk setalni es mindig mondom neki hogy auto,busz,truck(nem tudom minek hivjak magyarul olyan mint egy kisteherauto szeruseg de megsem az) es erre gyonyoruen tisztan elomondja utanam hogy truck na azota is mondogatja.Meg ma apaja mondja nekem hogy <na miert? erre DAvid na mie?Lassan mindent utanoz.Nemreg meg azert aggodtam hogy keson fog beszelni mert alig van emberek kozott es csak engem hall beszelni ,hogy fog igy megszolalni.ES tessek lehet hogy megis tulzasba viszem itthon a tarsalgast ,mert be nem all a szam allandoan beszelek hozza mar pici koratol mintha ertette volna,es tessek most nem csak erti hanem valaszol is.
Ma vettem neki egy csomo jatekot,annyira orult neki teszek is fel kepet rola.Hasznaltan vettem es borzaszto olcson,a kacsas tetszik neki a legjobban mert az ha megnyomja kozepul forognak a kacsak es hapognak,a tobbi jatek piano,gitar es kulonbozo amerikai mondokak zenesitve.
Kép
gabi75david
 
 


Na meg ket kep es utana elmegyek.Kép
Kép
gabi75david
 
 


sziasztok!
Kissé késve bár, de törve nem, boldog szülinapot kivánunk MArcusnak, Haminak, Verának és Daninak!

Brigi, nagyon sajnálom, hogy igy megilyesztett BÖmbi. Fura az egész nekem. BOtkának születése óta van affective apnoeja, de azért nem ennyire durva. Egyszerüen csak ha nagyon kiakad, akkor ugy üvölt hang nélkül, hogy nem vesz levegöt, gyakran még a szája is ellilul. De utána azért vesz magától...

Ann, Hami egyszerüen tündéri a szülinapos képeken! Hihetetlen szép kislány! Meg a képes beszámolódon is jó szórakoztam a taliról. Remélem elöbb utóbb egyszer mi is csatlakozni tudunk. Bár most sajna egyre több a munka.

Mennem is kell,
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Jó reggeltKép

Ann!
Naaaaaagyon aranyos Hami a szülinapi képeken, és a tortaevészet is tetszettKép Megy a pólójáhozKépRépa?
Csatlakozom Anitához, nagyon kreatív vagy! Milyen ez a szülinapi vonat? Te csináltad?

Brigi!
És ti ünnepeltetek tegnap? Örülünk hogy Dani örültKépKép
Bömbinek foga jön vagy miért ébred ilyen sűrűn?

Nálunk most olyan nagy változás állt be alvásilag pár napja, hogy örvendetesKép Bencike kb. 5 perc alatt bealszik, leteszi a fejét, kicsit forgolódik és már alszik isKép És ébredés nélkül olyan 10től reggel 9igKép
Persze azt vettem észre hogy ez most azért megy ilyen jól pár napja mert minden napra jutott valami nyüzsi így eléggé elfáradt. Lehet hogy eddig nem fárasztottuk ki rendesen?!

Anita!
Olvastam hogy kértél segítséget a szopi topicban is. Kíváncsi leszek hogy ott mit mondanak a hozzáértők, de szerintem simán lehet hogy Robó a fogzástól nem eszik szinte semmit. Ha szegényt ennyire megviseliKép Inkább nézzd a pozitív oldalát és örülj neki hogy legalább még szopizikKép
De azt nagyon átérzem hogy fáradt vagy!

Hanzika!
Marcus is nagyon szép fiúcska lettKépKép Naggggyon vagány ez a farmercucc! És végre Téged is láthatunkKép (Ugye Te vagy a képen?Kép)

Gabi75!
Ezek az árak jók nagyon! Na majd még lehet értekezünk overall-ügybenKép Mikor jön haza az a valaki aki hozná és hogyan lehetne átvenni tőle? Részleteket kérünk!Kép

Olyan édes Dávid ezen a képen (is)Kép Szerintem ő idősebbnek tűnik a koránál (képeken legalábbis).
Klasszak a játékok is, elhiszem hogy örült nekikKép És nagyon kis ügyi hogy ennyi mindent mond!
És hogy álltok most a kintmaradással? Minden összejött és maradtok? Azért jó lenne egyszer veletek is találkozni, majd szólj ha jöttök haza és mindenképp szervezünk akkorra egy talitKép

Edit!
Jó hogy írtálKép Ritkán jössz mostanában. Persze tudom, munka mellett nem könnyűKép Még sokszor munka nélkül semKép

Én is most csak azért tudok írni mert Bencus még alszikKép
Tegnap elmentünk a Gulliver játék nagykerbe mert idén együtt mentünk nekem ajándékot venni és egy nagy kirakót kértemKép
Hát ott kezdődött hogy a Gulliverbe nem engedték be Bencét, mert 10 év alatt nem mehetnek be gyerekekKép Így én mentem be egyedül, de ehhez nem sok kedvem volt. Nem is vettünk semmit. Egyébként én meglepődtem, mert nem sokkal olcsóbbak ám a játékok mint akár a Westendben. 5-600 max egy ezres különbség van, amiért nem éri meg kimenni!
Végül a Duna Plázában voltunk este, vettünk is egy szép zsiráfos puzzlet, amit majd ha egyszer kirakunkKép Bence szobájába tesszük fel a falraKép
Este fél 1ig kirakóztunk ApávalKép
Ja, meg vörös rószacsokrot is kaptam ámKépKép

Viszont tegnap megnéztük a Bencusnak kinézett játékot karácsonyra, van is a plázában, de 16ezer forint!!! Nem tudtok véletlenül jó játékboltokat Bp-en ahol Fisher Price márka van? Mindenképp ezt szeretnénk neki megvenni, de azért még megnézném máshol is.
Egyébként ez az: http://www.target.com/gp/detail.html/ref=br_1_6/601-3228953-1516930?%5Fencoding= UTF8&frombrowse=1&asin=B0001J2NKK

Mindenkinek szép napot,sziasztok
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Hanzika: hihetetlen Marcus is mennyit változott, kész nagyfiúKép.

GAbi75: hú de klassz játékok, jó nektek, hogy elég olcsón hozzájuttok ott kint, a rucik is jó árban vannak.Megérné árulnod a kinti dolgokat.Dávid de édesen mosolyog.Kép.

Edit: tényleg nagyon el vagy veszve, hiáynoznak az írásaid és már régóta semmit nem tudunk a bölcsis Botiról. Írj egy picit róla.

Vera: kíváncsi leszek mit írnak rá, kissé aggaszt a doldog, holott a doki szerint normális ez , de akkor is.Hihetetlen mennyit küszködök mostanában egy egy étkezéssel. Hol van az én mindenevő Robóm?A Guliverben kártyával mentetek? Amiről tettél fel képet, az olyan lábbal hajtható autóféle ugye?
Írj majd ha lesz egy kis idődKép.

Gabi: gondolom tanulsz ezerrel.

A többiek is hiányoznak, nem is sorolom kik egyszóval mindenkiKép.

MA rajzoltunk Robóval, tiszta filc lett az asztal is, átütött a fránya papír.Szerencsére sikerült eltávolítanom. Vettünk tegnap egy klassz mini projetort. Lehet elelmlámpának is használni, meg kis kártyák vannak hozzá és kb 24 képet lehet vele vetíteni.Nagyon tetszik Robónak, egész este a sötétben járkált veleKépMegyek ebédelek, még alszik.

Anita
anita77
 
 


Hahó!

A képek tüneményesek!Kép Dávid tényleg nagyon nagyfiú, és ezek az ilyen volt-ilyen lett képek!!! Marcus irtó jóképű fiúcskává cseperedett, nekem mégis az első fotó tetszik iszonyúan, annyira édes rajta!Kép Hami is nagyon nagy lány lett, elképesztő, hogy már ő is egy éves!Kép Neki is az első képe tetszik, olyan cukin alszik, zabálnivaló!Kép A torta sem semmi!Kép

Most csak ennyi, megyek a konyhába robotolni.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek! Minden baba hatalmasat nőtt!
Különösen Ádámon lepődtem meg, kész férfi Kép

Most vettem téti cuccot Andrisnak, de végül amellett döntöttem hogy külön kabáror és pántos anorák nadrágot veszek, nem pedig kezeslábast. Eddig kezeslábas volt, csak kinőtte és amúgy sem vízálló.
Ti milyen cipőcskét vesztek télre? Láttam egy bundás csimzát, de nem tudom jó választás lenne-e... Amúgy Budapestienek info: a Nyugati és a Jászai között, a 91-es Tátra utcai megállójánál van egy cipőbolt (ffi, női, gyerek) és elég normális áron vannak gyerekcipők 3990-tól.

D.
Mindenkinek minden jót kívánunk!
71docka
 
 


Sziasztok, én is vagyok, ritkán tudok irni. Ádám megint fogat növeszt,és rászokott a mindenért hisztizek cimü idegölö játékra...Kezdenek az idegeim romokban heverni,nincs elég türelmem hozzá...
Minden szülinapost én is köszöntök,bár igen meglepödtem amikor 3-n láttam DBarbi beirását a babakocsi árulós topicba...IDe hozzánk meg be se néz. Nem tudom miért, esetleg ha most olvasod Barbi igazán meg irhatnád mi van veled...

Dávid tényleg nagyfiú már a képeken, na és a szülinapos fotók is megérik a pénztKépKép Sárgarépa tortaKép csak tippelek,olyan sárga....
Na, megyek, most is itt hisztizik, csak tudnám miért...
BArbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Overallról szólva: én ezt vettem Gabinak a börzén (BarbiKép) vadiújan 4900-ért:

Kép

Eredetileg használtat akartam venni olcsóbbért, de aztán rájöttem, hogy képtelen lennék végigjárni a sorokat a legjobbat kutatva, miközben Gabi a férjemmel várt odakint. De szerintem ez is jó ár, és tetszik is, meg meleg is.Kép

Barbi,
én is meglepődtem, és majdnem írtam DBarbinak, de aztán úgy döntöttem, hogy ír majd, ha akar. Néha én is elvesztem mostanában a türelmemet, ilyenkor az a legjobb, ha kimegyünk Gabival a szabadba. Itt most még elég jó az idő, így sokat kint lehet lenni.

Docka,
a cipőn én is gondolkodom, valami vízállót akarok mindenképpen, de még nem tudom, hogy milyet. Köszi a bolttippet, megnézzük.Kép

Na, bocsi, hogy nem írok többet, esetleg később, de egyelőre vissza kell rázódnom az írásba, és ahhoz idő kell.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok Csajok!

Iszonyat régen nem voltam, de most végignéztem a képeket s naháááát! Hatalmasat nőttek a gyerkőcök Kép Egyszerűen semmi időm nem volt az utóbbi hónapokban, mert szakdogát írtam+dolgozom itthon (a meló egyre több)+egy lányt készítek fel olasz nyelvvizsgára...és ugye itt a "főnök" nem utolsó sorban. Legalább a szakdogát letudtam nov.1-el, de minden más még megvan.

Fanni: még mindig csak 4 foga van, de már jön alul 2. Jól fog kinézni, mert ugye kint van a 2 metsző (azt hiszem...szal a két alsó középső) mellette lesz 2 hely szünet és ott jön 1-1 mindkét oldalon. Már Fanni is jár, most baby taxi-ban nyomulunk, hol tolja, hol teper vele. Nagyon nagy baba, mindenki mondja. Imádja a macskákat, autókat, mobilokat. Nagyon tud lelkesedni.....ennek hangot is ad, nem kis decibellel. Hisztis és akaratos! Egyedül eszik...hol kézzel, hol kanállal. Szókincse: adde (add ide), tyitya (cica)...de többnyire babanyelven dumál. Persze rengeteg mindent ért.

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntéseket, nem felejtettek el Kép
Legalább igazoltan voltam távol ;)

Kép
Kép
Kép

Igyexem benézegetni, de biztos, hogy nem napi szinten,az sajna nem megy Kép.

DBarbi
Dbarbi
 


Laca élete.
Képes beszámoló.
Szereplők: egy barátnőm 3 picije és Laca.
Csütörtök, Ikea.
Megérkezéskor minimum félóra játék a szekrényekkel
Kép
folyt.köv.
végre egy asztalnál a 4 gyerek
Kép
megeszem amit főztem
Kép
az étteremben illedelmesen viselkedünk Kép
Kép
hazaérkezés után kitettem a konyhába az ablakhoz, mert kifárasztotta az öt órás buli Kép
Kép
klarissza
 
 


DBarbi,
jó rólatok hallani, úgy látszik, gyakrabban kéne megróni téged a nem írás miatt, vagy esetleg gyakrabban kéne szülinapodnak lennie.Kép Fanni tényleg nagyon nagy már, igazi kis hölgy!Kép Hú, nem semmi, amit csinálnod kell, hogy bírod? Hisztisség és akaratosság nálunk is játszik, nekünk is van hasonló képünk.Kép

Klarissza,
képes beszámoló nagyon tetszik.Kép

Én is képet jöttem feltenni, de akkor csak egyet teszek, hogy ne legyen sokkal lassabb az oldal. Majd később még teszek fel.

Zsizsa

De most hogy válasszam ki, hogy melyiket???????????

Végül a röhögőset választottam, a másikra, amin (szerintem) gyönyörű, még várnotok kell.Kép
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Laca élete.
Képes beszámoló.
Szereplők: Panu, Lizi és Laca.
Péntek, Mammut 2.
Először össze-vissza szaladgáltunk,
Kép
de anyáék megunták és kimentünk a játszótérre. Lizi beleszeretett egy kiskapuba, majd
Kép
anyája felültette egy sárga disznóra Kép
Kép
Panu szerint Laca állva majdnem elaludt Kép (Itt éppen Lizi kocsijára koncentrál)
Kép
klarissza
 
 


Még egy gyors bekukk Kép

Klarissza: nagyon jók az ikeás képek Kép

Zsizsa: megmondom hogy bírom....issssssszonyat nehezen! Délelött, míg Gábor itthon van, írtam a szakdogát, délután-este tudtam csak dolgozni, persze a meló mennyisége egyre csak nő...
A szakdoga-időszakban szegény Fanni nem jutott le sétálni, csak nagyon ritkán. Ha átmentünk anyuhoz ott tudtam dolgozni, anyu addig Fannizott. Most, hogy vége a szakdogának, a meló mégtöbb lett (erre vártak a cégnél, hogy leadjam a dolgozatot). A lánnyal heti 2 alkalommal olaszozunk....meló vagy délelött vagy éjjel. Ez utóbbit nagyon utálom, mert fáradt vagyok estére és alig látok, holott a munka lényege a pontosság. Emellett persze itt a háztartás, szegény férjem vagy füstlit vagy túróstésztát vitt kajának, esetleg krumplifőzeléket egy héten keresztül, mert főzni végképp nem volt időm. Hát..valahogy így...Kép
Kiváncsi vagyok a másik Gabiképre is ám!

DBarbi
Dbarbi
 


Bocsi, hogy nem írok, csak egy nyúlfarknyit Kép

Vera:
A babaszoba.hu, de az utóbbi overállt legalább két hétig kerestem. Mindennap legalább egyszer beírtam a keresőbe, hogy overáll 86-os és amit kidobott megnéztem. Persze néhány jóról így is lemaradtam Kép

Amerikai Gabi:
Apának is megmutattam és mi kérjük szépen a Nike bakit. A részleteket megbeszéljük priviben, a profilomban van email cím.

Ádibádi a hóban, hisztis Fanni, Dávid beöltözve, szülinapos Hami baba és Marcus nagyon édesek!! Csak így tovább a fotókkal Kép Gabi vigyor Kép

Van akinél nehezen jön be az oldal a sok kép miatt?? Kép Bocsi, akkor önkorlátozásra szólítom fel magam Kép
(Axelero most a letöltési sebességet duplájára növeli, másodpercenkét 1 megabit, kirájjj Kép)
klarissza
 
 


Zsizsa:
Letelt az időd, ide a Gabi képet!!!!Ne húzdd az idegeimet Kép Kép

DBarbi:
Jajj Kép Elég vackul hangzik a jelenlegi "életstílusod"...
klarissza
 
 


DBarbi,
ez tényleg borzasztóan hangzik.Kép Gondolom, muszáj csinálnod, önszántából az ember nem vállal be ennyit. De küldök mindjárt pozitív energiát, és az majd segít.Kép ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Klarissza,
a Lizis-Lacás képek is jók.Kép Hát, a modemeseknek irtó lassan töltődik le az oldal, ha sok a kép, ez szerencsére minket már nem érint, de másokat igen, és tapasztalatból tudom, hogy eléggé idegesítő, és sokba is kerül. Gyönyörű Gabira tessék holnapig várni, amikor archiválják az oldal tetejét, felteszem a képet, addig fúrhatja a kíváncsiság az oldalatokat.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Kép Jajj a modemre nem is gondoltam Kép
Kit érint a lassú letöltődés az oldalon?
klarissza
 
 


Klarissza,
látom, te is éjjeli bagoly vagy.Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Ja, aztán csodálkozok, ha Laca este 11 ugrál a dömperben Kép Kép
klarissza
 
 


Sziasztok!

Klarissza, nagyon jók lettek a képek, a feliratozáson jól szórakoztam, apa is vigyorgott. ezt alvós idillt mintha láttam volna Kép Szerintem tényleg tudna Laca állva aludni, vagy legalábbis egy kicsit megtámaszkodva Kép

Zsizsa! aranyos a vigyorgó Gabi Kép várom a másik képet

Hanzika, 1 éves nagyfiad gyönyörű fekete szemekkel rendelkezik Kép

Hami és a torta Kép látom élvezte a nagylány az ünneplést

Dávid is nagyon aranyos Kép és klasszak a játékok, most a zene a menő Dávidnál?

Dbarbi, Fanni nagyot nőtt, amióta nem láttam, csinos kislány Kép néha mi is járunk a Bikáson heti 1-2x, ott nagy a tér a szaladgáláshoz. majd egyszercsak összefutunk, ha már nem lesz ennyi munkád Kép

ha valakit érdekel, találtam egy homapage-t: www.kreativjatek.hu, vannak jópofa dolgok. ja, és a savoya-parkban lévő játékboltban vannak ilyen játékok.

panu
panu
 
 


Tündér! ma meglepően kevesen voltak az usziban, a 2-es csoportban mindössze 5 gyermek és szüleik pancsoltunk, mit szólsz?? talán jövő héten találkozunk

panu
panu
 
 


Csak jövök megyek és kérdezek Kép Kép

Vettünk egy autósülést Lacának.
Apa kérdezi Tőletek, hogy az autósülést bent tartjátok-e a kocsiban?
(Nem hiszi el, hogy senki sem cipeli magával a lakásba a dög nehéz autósülést. Különben is nem tudom elképzelni, hogy vannak olyan autósülés maffiás fiatal pasik, akik erre az üzletágra koncentrálnak.)
klarissza
 
 


Klarissza!
Akkor meg kell beszelnem a sraccal aki megy haza,hogy haza viszi -e nekunk.Meg egyszer leirom:barna a szine,fekete talppal,21-es meret es szerintem konnyu cipu,hasznalt de kivallo allapotban van ,ara:3500 ft.Nem adnam el mert nagyon jol nez ki csak DAVid egy percet sem hasznalta(amikor vettuk akkor talan 8 honapos volt)vartam vele hogy bele no a laba,no meg itt eddig 40 fok meleg volt most lett volna idealis neki.
Nagyon edes Laca baba,tenyleg faradt volt ha igy bealudt Kép

Vera!
Nekunk van ilyen jatekunk (kockak) amit venni akarsz hasonlo,David nagyon szereti egy elefant es van hozza 6 kocka olyan marka amit keresel,de a kockaval soha nem jatszik,csak az elefantot huzogatja maga utan es az kozben cirkuszi zenet jatszik .Nevetseges hogy milyen arak vannak otthon,itt egy olyan jatek olyan 4000 ft korul van.

Dbarbi!
FAnni nagyot nott,nagyon szep kislany!GRatula a jarashoz!nem semmi hogy milyen nehez lehet most neked,hat nem irigyellek!Gyere gyakrabban Kép,na en beszelek.


Ma sutottem tejszines-turos gyumitortat,holnap nagy magyar talalkozo lesz itt a jatszoteren.MIndenki hoz kajat nagy bulit csapunk a babakkal egyutt.Mar alig varom hogy meg tobb magyart megismerjek itt.
TEgnap voltunk a boltban es meglatta DAvid a kedvenc mese figurajat,ami tancol 11 fele keppen mozog,es 6 zenet tud.Amikor meglatta ujjongott,visiott oromeben.Hat apa rogton meg is vette neki KépMost tenyleg annyi jateka van,csak az a baj hogy igazabol semmi nem koti le Kép,a konyvek az a slager na meg a kacsak.
Kép
Most megyek majd holnap benezek!
gabi75david
 
 


a babaszobás overáll, játszira sárba, hóba jó lesz
Kép
Anyám nevében bocsi a sok képért, Laca
Kép
klarissza
 
 


Csak egy gyorsat, kicsit visszaolvastam.

Vera: mi a Fisher Price cirkuszvonatot néztük ki Fanninak, ami a Savoya parki játékboltban 16 000, viszont a Corában "csak" 9000. Fisher Price-ra pályázunk mi is állandóan, tényleg érdemes több helyen megnézni, hatalmas különbségek vannak árban. Amit Ti szeretnétek, Tescoban, Corában is van. Én a Westenddel nemis próbálkozom...
Úgy néztem, hogy játékot csakis a Corából, sokkal olcsóbb, mint máshol.
Borzasztó különben, néztem a vonatot a neten, USA-ban 20 USD, 4000 ft! Itt meg 12-16...Kép
Kép Ő az! Kép

Zsizsa: köszi az energiát, rámfér! Most még 7végére is van munkám+vendégség ma is és holnap is! Ami muszáj az a meló, az olasz...na azt azért vállaltam, mert ilyen jófej vagyok Kép
Dbarbi
 


Klarissza! mi az autóban hagyjuk az ülést, nem szoktuk kivenni, és mindannyiszor bekötni.még sosem bántották. Overáll klassz Kép Laca is Kép

és a vonat is Kép

és a cukkini főzelékem is isteni lett Kép most lettem kész a főzéssel.

panu
panu
 
 


Hahó!

Jöttem az ígért képet feltenni.Kép Közben meg lettem róva, hogy nem szabad dicsérgetni a saját babónkat, meg azt is mondták a családtagok, hogy nem is ezen a képen a legszebb Gabi, szóval előre is bocsi, hogy így beharangoztam egy teljesen hétköznapi képet.Kép

Mi nem tartjuk bent az autósülést a kocsiban, mert nincsen kocsink.Kép De egyébként sem tartanám bent, szerintem a mi környékünkön simán betörnék az ablakot, és kilopnák. Apu jobb környéken lakik, és lelopták a kocsijáról a dísztárcsáit, nem is vett újakat, minek, hogy azokat is leszedjék?Kép

Panu,
jó a játékos oldal, mentettem is.Kép

Gabi,
a találka biztosan jó lesz!Kép

Klarissza,
klassz az overáll, Laca meg nagyon cukiKép, de mezítláb???

DBarbi,
a vendégség azért olyan elfoglaltság, ami szórakozással is jár.Kép Sajnálom, hogy muszáj dolgozni, én nagyon élvezem, hogy nem kell, meg aztán Gabi mellett örülök, ha a házimunka megvan.

Képzeljétek, Gabi mintha már azt is mondaná, hogy hoppá, és ma adott nekem puszit!Kép Még nem igazán megy neki a cuppantás, de most pont akkor sikerült, amikor ott volt az arcom.Kép

Zsizsa

És akkor a kép:
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jóreggelt!

Panu: jártok a szivárványos játszóra a Bikáson??

Zsizsa: Gabi tényleg csodaszép a képen! Kép
A meló miatt ne sajnálj! Még nem szorulunk rá annyira, csak előrelátok, mikor csak a GYES lesz. Akkor vagy nagyon össze kéne húznunk magunkat, vagy mehetnék vissza dolgozni. Ez így sokkal jobb, (nem mintha milliárdokat keresnék ezzel a munkával, de jobb a semminél). Szerencsésnek érzem magam, amiért egyáltalán van ilyen lehetőségem Kép Hihi és a cég fizeti az internetet is Kép

Fanni órája még nem állt át, az eddigi 8-fél9 helyett 7-fél8-kor kel(ünk),de legalább hosszabb a nap.
A tegnapi vendégség nagyon jól sikerült, ebéd volt, nagyon sokat dolgoztunk egész nap, mert egy ebédhez a lakást némileg át kell alakítani. A mai laza lesz, csak szendvicsek és rágcsa Kép Kolléganőmék jönnek, kíváncsi vagyok nagyon a munkahelyi pletykákra Kép

Játékilag nálunk is kezd tetőzni a helyzet, és még jön a Karácsony! A pelenkázót már levitték anyuék a telekre (jó lesz a tesónak, ha lesz), így egy kis hely felszabadult. Ha a járókát is szétszedjük, jó nagy szobája lesz Fanninak, csak azzal még várok, mert nagyon ritkán még kellhet Kép

Hm...úgy néz ki tényleg sűrűn vagyok itt Kép

Szép napot!

DBarbi
Dbarbi
 


Klarissza,
mi mindig felvisszük a gyerekülést.

Bocs, hogy csak ilyen távirati stílusban vagyok, de mostanában csak ennyire futja.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

Klarissza: mi nem visszük fel a gyerekülést. Az kéne még csak a 2 gyerek mellett!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Rövid leszek, mert Apa játszik lent a játszótéren Zsoltikával, nekem meg tanulnom kéne Kép Szokás szerint.

Klarissza,
csak neked szerettem volna írni, hogy mi NEM hagyjuk lent az autósülést a kocsiban. Épp a múlt hétvégén lopták le a kocsinkról a dísztárcsákat Kép Bár már majdnem 2 éve itt lakunk, még semmi attrocitás nem érte az autónkat, ez volt az első. Ennek ellenére nem hagyjuk lent az ülést, mert szerintem simán betörik érte az ablakot, ugyanis egy ilyen ülést elég jó áron lehet értékesíteni - gondolom. Kép

Nálunk a férjem nem érzi cikinek, hogy hurcolásznia kell az ülést, sőt még ő mondja, hogy ez nagyon fontos, és szó nélkül hozza-viszi. Már nagyon profi a bekötésben Kép

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Minden babó nagyon aranyos képeken!Kép

Bocs, hogy csak így, de most jöttünk meg a mátrai kirándulásból és speciel fáradtabbak vagyunk mint mikor elindultunkKép Ilang végighisztizte az egész 2 napot, semmi nem volt jó, iszonyú akartos lett.
Vísított, csapkodott, ordítozott én meg süllyedtem és nem tudtam magam jólérezniKép Persze folyton a lépcsön kellett felmászni, az útra kellet kimenni és csupa olyat csinálni amitöl az ember haja égnek állKép

Autósülés: nálunk az autóban lakik mindig, de nekünk a kocsibeállóban áll az autó és az is le van zárva kapuval, lakattal szóval azt hiszem én nem vagyok mérvadó..

Zsizsa!
Jó, hogy írsz egy kicsit többet mostanságKép

DBarbi!
Nicsak egy megkerült báránykaKép Tényleg jó nagyot nött FanniKép Nem semmi pörgést müvelszKép

Panu!
A jövö7-en ha minden jól megy megyünk úszni és akkor végre találkozhatunkKép

Bocs, de most ennyire volt energiám, majd holnap igyexem bövebben jönni!

Mindenkinek jó hétvégét a hátralévö idöre.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Megtörtént nálunk is az én családom részéről a családi ünneplés. Ádám szülei még a múlt vasárnap felköszöntötték ugyebár, mert ők a héten nyaraltak Bükfürdőn :-)

Jól sikerült, anyu is főzött, én meg hidegtálakat vettem és csináltam. Plusz a torta. Marcus sok ajándékot kapott, ruhákat, játékokat vegyesen (pl. egy telefont, alvósmackót, fa csacsit stb.). Picur nagyon fel volt dobva, nagyon tetszett neki, hogy ennyien nyüzsögnek körülötte. Az unokabátyáiért meg egyébként is rajong :-)

Akkor a mostani képből egy:

Születésnapomon pontosan:
Kép

És a kedvenc játéka egy macskatulajdonosnak:
Kép

Autósülés autóban lakik. Elég a gyerkőcöt felcipelni a lépcsőkön minden alkalomkor.

Fanni nagylány (aki még mindig nagyon anyájára hasonlít), Laca, Lizi, Dávid, Gabi nagyon édesek Kép

Pusz

H.

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok és örülök, hogy végre DBarbi is ismét közöttünk vanKép

Képek: nekünk gyorsan bejönnek és valójában nagyon szertem őket nézegetni, szóval Klarissza az én részemről teheted őket sűrűben fel KépPersze akit zavar, az szóljon!

Autóülés: náluk szerencsés a helyzet, garázsban áll az autó és a garázs az udvarunkban van, de szerintem ez attól függ, ki milyen környéken lakik és hol pihen az autója.Mert ha kint az utcán, nem biztosn, hogy szívesen benne hagynánk az ülést, főleg a mai világban,melyben képesek pár forint láttán feltörni az autót világos nappal.

HAnzika: MArcus nagyon aranyos egyévesen isKép

Tündér:ha az vígasztal, Robónak is van akarata, de szerintem kell is vamelyien mértékben.Persze tudom, sokszor fárasztó tud lenni. Várjuk a hosszabb irományt és talán egy két kép is jöhet a kirándulásrólKép.

Gabi: kár, hogy rövidre jöttél, de első a tanulás. Zsoltika mellett tudsz tanulni?

DBArbi: jó, hogy végre előkerültélKép. Fanni leányzót is jól ismét látni. Már ő is elindult ugye?Mert erről is lemaradtunk.Nálunk is négy fog van még csak, és szörnyű nehezen akar a többi kibójni. FAnnit esetleg étvágyilag nem befolyásolja a késői fogzás? Jó sok energiád van.

Zsizsa: nyugodtan dicsérgesd ez a gyönyörű leányzót, hiszen van mire büszkének lennetek. Tényleg nagyon szép a fotón és a huncut mosolyú kép is nagyon jóóKép.Jó árban és szép overallja lesz GabócánakKép

Klarissza: klassza az overall és Laca programjai is jók lehetnek. nem unatokoztokKép.Ráadásul olyan jó kis aláfestést írsz a képek alá, hogy már azon elmosolyodom.Laca olyan kis huncut a képekenKép.

GAbi75: úgy látszik jó kis társasággal sikerült megismerkednetek kint. Biztosan jó lesz a holnapi babás buliKép.Jó kis játékokat tudsz venni, meg a ruhákért is irígy vagyok.

Panu: jó volt Lizit is látni, már régen láttam a gyönyörű fekete szemeitKép. Eleven még a leányzó?

Barbi: már kezdtem aggódni, hogy nálunk van műsoron csak mostanában a hiszti c.fejezet, de látom Ádibádi is gyorsan tanulKép.Remélem jobb napjaitok voltak a hétvégénKép

Ann: Hétvégén is ünnepeltetek?

Edit: Boti nagyfiúról továbbra is várom az újabb fejleményeket.

Robó most hétvégén csuda jó kifiú volt, kevés hisztijével lenyűgözött. Egyre okosabb, bár Zsizsa szavaival élve, ne dicsérjem ennyire, ugye?Kép.
Egyre több mindent gagyog már, sok szónak csak az elejét mondja. Vannak előtagok, ami nála többértelmű pl: go az lehet gól is, meg gomb is, meg angolul menniKép.Értelmielg nagyon sokat fejlődött az elmúlt időben, vagy csak nekem tűnik soknak?Kép.

Megyek feküdni, iszonyatosan fáj a fejemKép.Talán holnapra jobb lesz.

Jó éjt mindenkinek:Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem nagyon van időm se írni, se olvasni, most is csak pár sorra futja.

Sok boldog szülinapot kívánok így megkésve Haminak és Marcusnak!Kép

Egyébként megvagyunk, Barni növeszti a rágófogait, szerintem egyszerre többet is, de nem nagyon hagyja, hogy nézelődjek a szájában. Holnap megyünk oltásra, remélem nem lesz nagy sírás-rívás.
Én meg küzdök az autóvezetéssel, őszintén szólva sokkal nehezebb, mint gondoltam, de most már legalább azt tudom mondani, hogy na, ebből azért lesz valami...

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hahó Lányok!!

Jó reggelt én vagyok az elsöKép

Ilang este héttöl reggel 7-ig aludt, valszeg nem volt fáradt szegénykémKép
Este már mindentöl sírva fakadt, szerintem a fáradtság miatt is lehetett, hogy ennyire nem lehetett vele bírni. (magamból indulok kiKép)

Cory!
Zsombinak boldog névnapot kívánunk!Kép

Hanzika!
Marcus nagyon édes a képeken, a leírtak alapján nagyon jól sikerülhetett a szülinapi buliKép
Figyu azt a telefont merre vettétek? Ilang telefonmániás és ami volt játék mobilja azt már darabjaira szétszedte (mérnök lányaKép) szeretnék neki valami ilyesmit, mint ami Marcusnak van.

Hagnosz!
Barninak mielöbbi fogacskákat kívánok nektek meg kitartástKép
Autóvezetésben meg biztos ügyes vagy légy türelmes magaddal. Nyugtasson a gondolat, hogy mindenki így kezdte, még szerintem Schumi isKép

Anita!
Akkor a mi gyerekeink ellentétesen müködtek a 7végén. Bár réjöttem, hogy csüt-pénteken kimaradt a napközbeni alvás, aztán szombaton a kocsiban aludt alíg 1 órát, szóval nem lehetett szegénykém valami kipihent, nem beszélve a helyváltozásról, na meg arról az apróságról, hogy én sem voltam az a birkatürelmesKép Szóval szegénykém lehet nem is volt annyira hisztis, csak én voltam béna?!Kép
Képeket majd rakok fel, de még nincs eröm/idöm letölteni, kicsinyitgetni stb. A közeljövöben teszek fel megígérem. egyébként a Mátra gyönyörü volt, bár visszafelé már elöre ültem, mert a szerpentinek a hátsó ülésen nem voltak annyira lenyügözöekKép

Na most ennyi, aztán még benézekKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?