Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy!
Milyen jó, hogy rendbejött a ciklusod 1 év alatt. Nekem sajnos még mindig nincs spontán peteérésem.

Szti!
Ami tegnap kimaradt. Én is jártam jó pár dokinál. Néha már a hajamat téptem tőle.
Ha érdekel priviben elküldöm annak a dokinak a nevét aki nálam észrevette a PCO-t. UH és vérvétel nélkül megmondta. Úgy küldött vizsgálatokra.
franci
 
 


Utolértem végre a doki asszisztensét, és abban maradtunk, hogy akkor szedjek csak fél bromot, mert ha van tejcsorgás, akkor vmi nem stimmel. Doki nélkül meg ne hagyjam abba teljesen.

Honnan illesztitek be a különböző vonalzókat?

Meli a doki azért adta a bromot, mert nyomásra jött tej a mellemből és ebből diagnosztizálta ő a magas prolaktint. De vv eredményt majd csak dec 8án fog látni.

Bikfy jó, hogy a met rendbe tette a tesztoszteronodat. Igaz, 1év sok idő, de ha valóban nagyon magas volt, biztos kellett neki ennyi idő.

Franci persze, jöhet a privi. Elrakok minden esetleges lehetőséget
szti1
 
 


A dátumok is összeesküdtek ellenem. :? A barátom 24én meg az andrológiai vizsgálatra és előtt 5 napig nem lehet semmit csinálni. Szerencsémre 23án leszek a 14. napon. De remélem most pont nem lesz 28napos a ciklusom és akkor még talán belefér 1-2 próbálkozás. Bár nem tudom egyből teljesül-e 2 dolog is, hogy pont most ne legyen 28napos ciklus és pé.
szti1
 
 

 
 

Szti! privi ment!
franci
 
 


szti,

Kérdezted, hogy meddig akarom szedni a metet: remélem, felírják végig. Kiszámoltam, van adagom olyan 5 hónapra :lol: :lol: :lol:

Nevek: mi már régen kitaláltuk: Gergő vagy Tamara 8)

Kép
xtina75
 
 


xtina,szep nevek.mikor lesz a kovetkezo Uh?

szti en csak leirtam hogy velem mi volt.Ha a dokid azt mondta szedd a bromot akkor szedd.nekem nem adott a dokim,igy en sajat felelosegre nem mertem szedni.

Kép
monyo83
 
 


Bikfy,

jó újra hallani rólad. allergiát sajnálom.

lábam sajna nem lett jobb, ma levették a gipszet, de még csúnyán be van dagadva. a doki majdnem vissza is rakatta. úgyhogy még maradunk anyáéknál, sajna még nem tudok ráállni.

Kép
gota79
 
 


szti: a tejcsorgás nálam is már több mint egy éve fent áll de eddig mindig normális volt a prolaktinom. Hozzá tartozik a történethez hogy mindig csak ciklus elején nézték. A mostani dokim kért egy 21napi hormont is és itt már jóval határérték felett lett.

egyébként ilyenek lettek a 21 napi eredményeim: (2 napra rá megjött)
ösztradiol: 121 ng/l
progreszteron: 5,7 ug/l
prolaktin: 534 mU/l (72 - 511)
lh: 5,6 U/L
FSH: 6,6 U/l

Kép
horibol
 
 


gota: sajnálom a lábad

Kép
horibol
 
 


Franci köszi a privit, megkaptam, nagyon hasznos volt.

Xtina 1 hét múlva megint láthatod a kis gyönyörűségeteket. :D

Horibol van egy 25.napi hormonsorom is, majd megnézem azon mennyi a prl.

Gota sajnálom, hogy a lábad még ilyen rossz állapotban van. Szerencse, hogy ott van anyukád.

Monyo tudom, nem is miattad telefonáltam a dokihoz, hanem mert tisztába akartam tenni a dolgot. Tudom, mindenki más.
szti1
 
 


Amúgy voltam ma terheléses vizsgálatokon. Kiakadtam.
Majdnem szétb..tt az ideg, de nem lehetett felidegesíteni magam, mert akkor nem hiteles az eredmény. Kiderült, hogy a nagytudású szaktekintély doki nem is kérte a 120 perces inzulint. A 3. korty után vissza akart jönni a lötty, múltkor simán megittam. Asszisztenshez le, papírt odaadja. Megint csak cukorra adott, vérvételes nő rendes volt, áthúzta, odaírta ló betűkkel. Vissza az assz-hez, mondom neki megint, hogy mi KELL. Erre azt mondja, hogy a doktor úr soha nem kér 120perces terhelt insulint!!! Nekem minek kell? Itt már majdnem beszóltam neki. Mondom elvileg pco, de a doki szerint nem, és a kizáráshoz kell a 120perces. Megkaptam. Úh a doki olyan szinten kizárta a pco-t, hogy még az ahhoz szükséges vizsgálatokat sem írta ki. Most már tudom, hogy ő sem az én emberem. Felhívtam az assz-t és a félbe maradtunk. Beszedem a csökkentett bromót, meg a clostit, nődoki majd nézeget uh-n, dec 8án visszamegyünk professzor úrhoz, és onnatól kezdve asszem többet nem megyünk.

Xtina nagyon szuper nevek. Így,hogy írtad, már emlékszem, hogy beszéltük.
szti1
 
 


szti

Hát ezen én is kibuktam volna az tutti, asszem nem ez a megfelelő doki akkor Neked!
És mi alapján zárta ki a pco-t?


Jelentem én 11 napja mensizek. Már nagyon elegem van nem tudom mitől van :((
etike
 
 


szti,

Sajnálom a kálváriádat... remélem, egyszer megtalálod te is A dokit, aki megbízható! (Én is kiborultam volna. Én ezért hagytam ott egy időre a magyar eü-t és csináltatok mindent magánban.)

etike, 11 nap :shock: :shock: Uhh. Együttérzésem...

Nekem tegnap fájt a hasam vagy a méhem vagy nem tudom, nem ismerem még én ezeket az érzéseket, de minden barátnőm mondta, hogy csak nyúlnak a szalagok... Azért paráztam, mert ennyire még nem volt... Nem volt elviselhetetlen, csak koradélutántól későestig, és ezért tojtam be. Gondoltam, ha reggelre megmarad, felhívom a dokit, de aztán elmúlt.

Úgyhogy monyo, ha tovább parázok, a köv UH ma lesz :lol:, ha nem, akkor jövő csüt. 8)

gota, jobbulást!!!

horibol, neked a dokid adott valamit ezekre az értékekre? Vagy ő mit mond?

Kép
xtina75
 
 


hali.

szti,basszus :twisted: ez tiszta gaz,remelem talasz egy megfelelo orvost,mert igy tenyleg nem jo.

etike 11nap?rendesen megvan annyi ideje?

xtina,aha .egyebkent ahogy a barinoid mondjak nyugi,ez teljesen normalis.No a mehed,nyulnak a szalagok.
Akkor van gond ha menzis eros gorcs van illetve verzes,ami ezen kivul van belefer,csaugye meg kell szokni az uj erzeseket.

Kép
monyo83
 
 


xtina75: a dokim még nem látta csak jövőhét pénteken megyek hozzá miután beszéltem az altató orvossal. A héten amúgy is szabin van.

Kép
horibol
 
 


Etike doki szerint azért nem vagyok pco-s, mert nézzek már magamra. Nem vagyok túlsúlyos, van hajam, nem vagyok pattanásos. 11 nap az nagyon sok. Volt már ilyen?

Xtina elhiszem, hogy benned van a para. Remélem nem lesz semmi és a dokihoz csak jövő héten mész. Ha mindenki azt mondja, aki már szült. hogy ez normális, akkor úgy is van.

szti1
 
 


ELmentem ma a terheléses eredményekért. Nem örülök. Egy hónapja csinálom a diétát. Ne látszik. Sőt. :cry:

Ez volt szept közepén:
Cukor
0: 3,5
60: fejből nem tudom
120: 3,5

Inzulin:
0: <2
60: fejből ez sem
120: 18,8


Nov közepe
Cukor
0: 4,8
60: 6,1
120: 4,9

Inzulin
0: 5,84
120: 38,36
szti1
 
 


szti egy honapos dietatol ne varj csodakat.

a dokid eleg elavult modszerrel allapitotta meg hogy nem vagy pcos.siman lehet vekony no ilyen beteg,sot.

Kép
monyo83
 
 


Monyó hát a doki se egy mai darab. :lol:
Tudom, hogy 1 havi diétától nem lesz javulás, de az hogy rosszabb?? Vagy csak én néztem be vmit?
szti1
 
 


Nna, ma eddig semmi, és monyo: nem menzis, sőt igazából semmihez sem hasonlítható. De nem durva, és ma nincs is (kopp, kopp, kopp), úgyhogy nyugodt vagyok. Világbéke! :lol: :lol: :lol:

szti, először rosszabb lesz, utána meg jobb - sokaknál van így!

Kép
xtina75
 
 


Xtina a semmihez hasonlo jo,na ez a terheseg es vele egyutt a fura erzesek,lesz meg par nyugi :wink: :lol:

szti.lehet rosszab,sot a met szedok koreben gyakori hogy kezdetkor rosszabb eredmeny lesz mint met elott.
egyebkent is legalalabb 3honapot kell varni ket vervetel kozott(met eseteben ugyanugy mint a dietanal,eletmodvaltasnal)egy honap nagyon keves ido.
Mondjuk ha egy doki erre azt mondja hogy ez nem IR,akkor az gaz,erre siman kaphatnal metet.

Kép
monyo83
 
 


Hát még nem volt ilyen soha...
Jó 1X éves koromban voltak ilyen 8 napok de azóta...
Ma reggelre már alig volt, mintha a végét járná.
Nem tudom mitől lehet!

Szti

Furi ez a doki! Én nem hagynám magam. Nekem a véreredmény alapján akarja a doki kizárni a PCO-t, pedig a többi tünet szerintem stimmelne. NA mind1, elég nehéz eligazodni, én is a doki cserén töröm az agyam, csak energiám sincsen keresni egy újat :((
etike
 
 


Xtina semmi fura érzés nem volt azóta?

Etike én sem hagyom magam, csak úgy ajánlottak be hozzá. Nem akartam beégetni, aki beajánlott, hogy nem megyek el. Ha másnak nem is, tanulópénznek pont jó volt. Hová jársz dokihoz? Itt Pesten van egy jóhírű doki, majd jan-ban megyek hozzá. Sok lánynak segített már. Csak abbamarad már a vérzésed. Nőgyógyász?

Monyo az a baj, hogy én tisztában vagyok azzal, hogy nem jó dolog IR-nél össze-vissza terheltetni magam. Viszont az egyik intézmény nem fogadja el a másikban készült leletet. LEgalábbis arra hivatkoznak, hogy mások lehetnek az értékek. Eddig tőlem az MM-ben fogadták el a bárhonnan vitt leletet. Nem akarták jó pénzért újra csináltatni.
szti1
 
 


Xtina!

Nekem is voltak hasonló fájdalmacskák a terhesség elején,de amíg nem vérzel, nem lehet baj. Nekem is a dokim mondta. Nekem 3.4. hónapig tartott ez az állapot, magnéziumot kellet rá szedni. Mondjuk sokat nem ért....Tehát ne izgulj,várd boldogan a kicsikédet!!!! :D
Én izgultam nagyon, nehogy elveszítsem babókát, és így utólag nem is tudtam megélni a terhességem elejét. :?
Te ne tegyél ilyet magaddal.

Kép
mók
 
 


mók,

Nagyon igyexem nem betojni, pl azt gonoltam, hogy hetente rohanok majd UH-ra meg progivérvételre, aztán a doki is, az asszisztens is mondta, hogy felesleges, a progi az egekben van, a baba meg jó helyen van. Mondtam a csajszinak, hogy jó, akkor csak még a jövő héten egy vv... 8) ... Azt mondta, "meg ne lássam...! Ha én leszek, le sem veszem..." :lol: :lol: És azóta nem is volt semmi, csak tegnapelőtt ez a fájás, de ekkor meg körbekérdeztem, és mindenki megnyugtatott. És amikor lenyugodtam, el is múlt! Magnéziumot szedek, azóta hordom is magamnál.

Kép
xtina75
 
 


Xtina,
ne aggódj, az ilyen jellegű "fájdalmak" teljesen normálisak!
Vérvételre meg tényleg nem érdekes rohangálni!
A progiról meg annyit, hogy én 47es progival lettem terhes, igíz kaptam is pótlást, de nem lett semmi baj! :wink:
Nyugi!Élvezd a kismamaságot!
A magnézium pedig jó lesz majd! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


meli,

Tegnap találkoztunk olyan barátokkal, akik régen láttak (volt, aki 27 kiló plusszal, ezer éve), elmondtam nekik a hírt, és azt mondták, hogy mint egy atomerőmű, úgy sugárzik rólam a boldogság :) :) Szóval, ha néha aggódom is, meg pillanatokra eljön az a "biztos, hogy terhes vagyok?"-érzés, olyan nagy gond nincs velem :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Xtina,
örülök, hogy sugárzol! :D
Én attól féltem minden uhu előtt, amíg nem éreztem a picit, hogy mivan, ha azt mondják, nem is vagyok babás, mert ugye nekem semmi tünetem nem volt! :oops: :lol: :lol: Szerintem mindenki parázik egy kicsit legalább, akinek nehezen jött a baba! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Xtina elhiszem, hogy ragyogsz. Megérdemeltétek már. :wink:

Meli mármint semmi terhességi tüneted nem volt? Mázlista. :lol:

A clostitól lehet hányigerem? Napi 2x0,5-et szedtem, és 5-6körül mindig rám jött a hányinger. A fejfájással kelésről nem is szólva, ami egész nap tartott.
szti1
 
 


Szti, closti + hányinger, fejfájás: igen, sajna... nekem is volt az első clostis hónapban. Van, aki vezetni se tud, mert pl szédül. Meg éhséget is okozhat, iszonyatosat, van, aki hízott tőle pár kilót, mert ennie kellett, sokat. Ha szörnyülködni akarsz, olvasd el a papírkáját, mi minden fordulhat elő... de inkább mégse.

Kép
xtina75
 
 


Tina! Nagyon jó hogy ilyen boldog vagy.

Szti! Én nem merek vezetni ha a clostit szedem. A pajzsmirigy gyógyim és a closti nálam összeveszett. Olyan fejfájásom volt egy hónapig, hogy majd meghalltam. Aztán abbahagytam a pajzsmirigy gyógyit és elmúlt. Most úgy eszem ha closti van, akkor nem veszem be a pajzsmirigy gyógyimat.
franci
 
 


hali.

szti nekem jszaki hohullamaim voltak de olyanok hogy elore retegek a kliamxtol.ja es homalyosan lattam,nem tudtam olvasni a monitorrol.
jo hir az utolso szem bevetele utan minden elmulik.

xtina,na vegre elvezd a kismamasagot.egy terhes norol akkor is latszik az allapota ha nincs meg hasa,egyszeruen megszepul tolle,sugarzik.

meli,mikor lehet megtudni kislanyod vagy fiad lesz?olvastam hogy erzed a mocorgast,na az megint egy kiraly erzes.
tok jol kifogtad hogy nem voltak tuneteid,szerencsesek koze tartozol.

Kép
monyo83
 
 


xtina

27 kg?? Az nagyon szép! Mennyi idő alatt sikerült?

Nekem 2 hét után vége a mensinek. Kiváncsi vagyok mikor lesz legközelebb
Jó lenne tudni, hogy peteéréstől volt-e vagy sem! Nem lehet ezt valahogy megtudni? Van valakinek valami tutti ötlete?
etike
 
 


sziasztok lányok.

Lucuzs

gratulálok,szép nagy bébi lett :)

Nem tudtok valamit mokiczárol?olyanrég hallóttam rola,elvileg ő is annyi idős terhes volt mint én,de nyár óta semmi hir.

KépKép
bettike83
 
 


xtina: progikérdés :arrow: nálam az 5. héten volt egy rémisztő vérzés, utána megnézettük a progiszintet, búvár béka feneke alatt volt. Duphaston szinte semmit sem használt, Utrogestan maxi adagban detto, végül progi szurikat kaptam a 8. héttől a 12. hétig.
Ha Arnold azt mondja, hogy nem kell a progicsekk, akkor nem kell :wink: Ha azonban azt mondta volna, hogy kell, akkor nincsen apelláta, menni kell és nézetni kell :)
Minden rendben lesz, nagyon ügyi vagy. A pocifájdalom tényleg lehet a szalagok nyúlásától.
Olyan fura ezt olvasni, még csak 3 hós a lányom, de teljesen elfelejtettem már, hogy milyen várandósnak lenni :lol: Csupa irigy vagyok Rátok lányok, Tina és Meli :lol:

Gota: lábad :( Mielőbbi felépülést kívánok!

Lányok én már lassan 1 hónapja szedem ismét a metet, de semmi fölösleg nem ment le rólam. Igaz a diétával még hadilábon állok, többnyire akkor eszem amikor a gyermek megengedi, nem pedig akkor amikor kellene. Még mindig 11 kg plusz van rajtam és a mérleg nem javul :( Arra gondoltam, hogy elmegyek TSH csekkolásra, hátha a PM hormon elégtelen szintje is közrejátszik. Szerintetek?

franci: closti + PM gyogyi barátságtalan együtt szedéséről már hallottam, egy ismerősöm pont emiatt kapott más stimu gyogyót, talán Merional-t (lehet rosszul írom a nevét, csak az emlékeimben kotorászok :roll: )

szti: eü helyzetet inkább nem kommentálom, szerintem már megkaptad priviben a "jó" orvos elérhetőségeit...
Vendég
 


bikfy: jajjj de jó látni Téged is! Amit írsz azt már kevésbé jó olvasni :( , de pont a napokban gondoltam Rád. Remélem hamarosan Nálad is kopogtat a gólya, most már a Te időd jön! :)
Vendég
 


[quote="etike"]2 írta:etike7 kg?? Az nagyon szép! Mennyi idő alatt sikerült?


2009.szept-nov végéig -12 kg
2010.febr-nov még -15 kg

Utóbbit mettel.

csibuc, én is amondó vagyok, hogy hiszek Arnoldnak. Meg a fenének van kedve 5-kor kelni, hogy bemenjek vv-re ... ha nem muszáj.

Kép
xtina75
 
 


Bettike,

rólad is jó hallani. már neked sem sok idő van hátra.

tényleg, Mókica?

Kép
gota79
 
 


Sziasztok Lányok

Nagyon-nagyon régen én is írtam ebbe a topikba....

Van megmaradt 1 doboz 500 mg (120x) Adimet tablettám - 2011.11 hó lejáratú. Ha vkinek szüksége van rá, a gyógyszertári ár feléért (700 Ft)+postaktsg elküldöm.
Van ugyanígy Duphaston filmtabletta is 3 dob. 2015-ös lejárattal. 500 Ft/dob

Ha érdekel vkit, írjatok a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok sikert kívánok!

Kép
kikka
 
 


drága Kikka, megremegett a szívem, amikor egy másik topikban megláttam a neved.rég hallottam felőled...gondolom, nem akarsz mesélni :cry: esetleg priviben?(régen)Lafi
Vendég
 


Hunci/Lafi/

Írok privit!:)))

Kép
kikka
 
 


Gota

tényleg nem sok van hátra.már néha érzem mikor mocorogni kell,egyre nehezebb ekkora pocakkal :)

én is mindig nézegetem hátha van hir mokicárol de semmi pár honapja.

KépKép
bettike83
 
 


Csajok köszi a clostis „élményeket”. Nem olvastam el újból a closti papírjait, elég volt magában a tudat és a fejfájás is. Szerencsére nem lettem éhesebb tőle.

Etike dokit kérdeztél a 2 hetes vérzésről?

Xtina nagyon szép, fokozatos volt a fogyásod.
szti1
 
 


xtina: doki azt mondta a prolaktin szintemre hogy csak kicsit magasabb nem probléma, de azért holnap amikor felvesz a kórházba laparoszkópra még egyszer rákérdezek.

Kép
horibol
 
 


Bettike!

Mennek a drukkok. Kitartás!!!!

Juli!
Neked is mennek a drukkok, végül is te vagy a következő anyukánk!!!! :P

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Horibol,
mi volt a laparon?Drukkoltam!Várunk a hírekkel! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


melinda84: pco bizonyított illetve elvileg átjárható vagyok többet nem tudok pénteken kapom meg a zárójelentésem. Köszi hogy drukkoltál.

Kép
horibol
 
 


hali.

Horibol jo hogy tulvagy rajta,a legjobb hogy atjarhato vagy.hogyan tovabb?

Kép
monyo83
 
 


monyo83: szó szerint nem tudok semmit nagyon nem csipem a mostani dokim műtét után se ismert meg a szobatársaim szerint is tök bunkó így nem kapott egy fillért se de a pco véget más tuti nem vállal-el. Pénteken kell mennem varratszedésre remélem akkor közöl dolgokat. Kíváncsi leszek mikor jön meg most vagyok a 33.napon és műtét után se találkoztam egy csepp vérrel sem:( Varratszedésnél szerintem adok neki valamennyit hátha akkor megered a nyelve vagy nem tudom mi legyen mert ez így gáz.

Kép
horibol
 
 


Horibol,
örülök, hogy átjárható vagy!
Azt viszont sajnálom, hogy ilyen dokid van!Viszont ha már most nem segítőkész, mi lesz később? :roll:
Nincs senki más, akihez tudnál menni?
Bocsi, nem emlékszem, de endokrinológusnál voltál már?Mert azért ők jobban értenek az ilyen dolgokhoz!És ha rendberaknák a ciklusodat, akkor jöhetne a spontán baba! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?