Új privát üzeneted érkezett!

Móni: baby luff balzsam esetleg??? az olyan mentolos vagy milyen jo nozinak is ha párolog, dmben lehet kapni juj de meg kell nézni nem emlékszem hány honapos-éves kortol lehet
édesek Csajok :wink: nyálas polo jaj de ismerös nekünk is vannak ilyen képek :)
Kata: jaj tényleg kikeveredhetnétek már :( Lányoknak mikor van szülinapjuk?
Törpi: ne pirulj, igazán nincs mit :wink:
nem lehet h Mira allergiás a tejre???
szekrényre nem lehet ráragasztani a zárat? kicsi hely sincs a 2 között?
T-pk: szupi uj vonalzo meg az avatar is :wink:
Rana: köszi akkor majd megnézem ezt a bulgurt csak megtalálom :lol: Apa csak melozott 4 este de hazajött fürdetni 20 percet minden nap :? :lol:
amugy hihetetlen apásak lettek ha itthon van Apa akkor csak Ö jo :lol: Apa adja hamika Apa popópuci Apa játszik Apa gyere stbstb :lol: :lol: :lol:
Tigriskéék kocsija teljesen jo lesz Anyudékhoz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: mi is vizezünk betegen is meg gyümilé kicsit több akkor :wink:
jaj képzeljétek ma nagyiktol is megkapták az ajándékokat Csajok, szeletelhetö gyümik-zöldségek, annyira bejött nekik egész délelött vági-vági volt :lol: :lol:
azt nem mesélem milyen jo volt este megkeresgélni az összes darabkát és egy fél uborka még hiányzik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


délután voltunk ikeában, megszüntették a gyerekrészlegen azt a pici részt ahol ki lehetett probálni a játékokat :evil: :evil: :evil: ki van rakva pár játék de nem ugyanaz :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi,nemáá,mindenkit utolér :evil: Hogy vagytok?Én is csak vizet adok nekik,ha betegek,ha nem.

Labkat,jobbulás nektek is!Azt a versenypályát vetted,amit múltkor belinkeltél?

Rana,és minek neked hármas ikerkocsi? :roll: Csak neeeem??? :lol:

Móni,szegénykéim...nem semi a nyálzás sem :shock: de olyan szépek,rakhatnál róluk sűrűbben is képet :D És tök jó húsban vannak.Nemmis mondanám meg Lauráról,hogy rossz evő :roll:

Törpi,Babus,köszi,hogy leírtátok a tapasztalatokat.Akkor még sokáig marad a babakocsi,úgy látom :lol:

Törpi,hányás :(

Babus,szeletelhető minden gyümi,nem? :lol:
de miből van?Utána összerakható?

Mi tegnap barátnőméknélvoltunk,fél évvel idősebb kisfiú,de annyira édes,minden játékot odaad nekik,simogatja őket,vigyáz rájuk,hihetetlen számomra,a jtszón egész más tapasztalataink vannak,irigyek,csapkodnak a kissebbekre,és főleg a fiúk ilyenek,ahogy tapasztaltam.

Noémi lezúgott az ágyukról,és a szeme alatt jól megütötte,rögtön piros lett,meg a nózit,gondolom ma már monokli lesz belőle.Este meg a fürdésnél a combját odacsíptem a pizsi cipzárjával :( Úgy sírt,annyira sajnáltam.

Bazsival meg nem tudom mi van,ez már a második ilyen alkalom,hogy hazajövünk valahonnan,és nem hagyja abba a sírást.Persze keveset aludtak,odafelé 20 percet,meg hazafelé 30-at,és ébresztenünk kellett őket,a múltkor a fürdés megnyugtatta,most azt is végigsírta,és csak a kaja után nyugodott meg.Pedig ettek rendesen ott is.

Volt náluk felfújható ugrálóvár,nagyon tetszett nekik,meg sátor,az is bejött :lol:

Láttam az auchan újságban plüss fotelt,gondoltam veszek nekik.szerintetek érdemes?Kisszéket még nem lehet,tegnap volt ott egy,imádják,de annyit tornáznak rajta,és a támlájára akarnak ülni,úgy meg felborul ha nem fogom. :roll:

Elküldöm,és leírom a mi kedvenc kajánkat.
Vendég
 


Karfiol,brokkoli,répa,cukkini(meg ki mit talál még otthon :lol: ),ezeket megfőzöm,meg husit átsütöm,beleteszem egy agyagtálba az egészet,leöntöm tejföllel,reszelek rá sajtot,és betolom a sütőbe egy fél órára.

Ezt nagyon imádják,és tegnap besamel mártással csináltam tejföl helyett,csúszott rendesen(igaz turmixolva,mert indulnunk kellett,de a másik felét ma megpróbálom darabosabban)

Ha jó nagy adagot csináltok,akkor anya-apa is eheti ezt.

Spenótot nem tudom írtátok-e,enyémek nagyon szeretik.
Vendég
 


Vendég
 


Törpi: hú, nem semmi ez a hányás Míránál. Sajnálom az éjszakai programot :(

Baby LUFF balzsam 6 hótól 3 éves korig adható. Én is kenegetem a srácokat. Két éves kortól meg van egy Naturlandos légzés könnyítő krém!

Babusok: Johanna szeptember 18-án született, de én, tesóm, anyukám, sógornőm is szeptemberiek vagyunk, és akkor van tesómék lányának a névnapja is. Szóval szeptember is gáz... Októberben nagymamám születésnapja. Novemberben Gergő, Erzsébet (anyukám és mamám) és ugye az én névnapom. Decemberben ugye szülinap srácoknak és karácsony, Január 23-án Vera szülinap, Februárban tesómék kislányának a szülinapja, március Gábor (apu, tesó), Johanna névnap, Április Tibor (férj) névnap. Na jó, nem sorolom fel az egész évet, bár már majdnem végeztem. Férjnek és Verának nyáron van még ünnep, de az annyira nem sűrű. Az a gáz, hogy építőiparban a tél az gáz :(
Vágható zöldségek tényleg mókásak, bár nekem máig kérdés, hová tűntek a darabkák :roll:

Nyuszi: igen azt a múltkori versenypályát vettem meg. Remélem bejön nekik! Jajj szegény Noémit sajnálom :( Jól összejöttek akkor a sérülések!
Plüss fotelt én rokon gyereknél láttam, szerintem aranyos, ha nem nagyon borulós, bizonyára tetszeni fog nekik. Bár azt is vedd számba, hogy bizonyára meg akarják majd mászni!

Kata
labkat
 
 


Köszi Mindenkinek az úszós dícséretet! :D Tényleg olyank a víz alatt, mintha mi sem történt volna, múltkor Hangán már a kopoltyúkat kerestük, mert más magától rakja az arcát a víz alá. Kis vizi iszonyatom-ahogy apa hívja! :lol:

Nyulasz: ha legközelebb ilyen finit csinálsz, akkor nagyobb adagot készíts és szólj, mert megyek! :lol: A besamelt hogy csinálod? Az nem tejes? Vagy már kapnak a tieid ennyit a kajával?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata: gyógyuljatok meg! Nagy családban sűrű a program! :wink: De annál szebb!

Nyulasz: szegény Noncsi! Hamar elmúlik ám a mokka! Nálunk is volt, tán 1 napig látszott. A fotelt én is néztem, mert Hanga nagyon szeret a miénkben ücsörögni.

Anyu megvette az auchanban azt a zenélő mesekönyvet, meg a foglalkoztató asztalt, utóbbira azt mondta, hogy szerinte nagyon gagyi. Végül is ennyiért nem is számítottam csúcsszuper játékra, de a lényeg, hogy tudnak rajta molyolni. És ezt lehet, hogy elrakjuk karácsonyra, mert besokallunk így a szülinapra.

Törpi: szegény Míra! Na meg szegény Te! Tényleg! Nem lehet, hogy nem bírja a tejes cuccokat? Van ilyen, allergia-érzékenység nélkül is.

Babus: szeletelhető zöldség? Tök jó lehet! Összeszedni is!
:lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Nyulasz: fa és az oldalán ahol vágni kell tépözáras
http://fakopancs.hu/konyha-es-kellekei- ... 4da307dec6
nyami, ki is probálom majd
szegény Noncsi :(
plüssfotel jopofa láttam élöben is, rozsaszin tuti volt a savoyában :lol: kékre nem emlékszem :oops:
Kata: aztaa egész évben buli van akkor Nálatok :wink:
egész lakást felturtuk sehol az ubi :evil: :cry: azért remélem nem tünik el minden nap vmelyik mert egy hét mulva akkor nem lesz egy darab sem :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: lejöttök du. Camponába esetleg?
Timi: reggel volt láz Hangának?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: még alszanak :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Labkat,jaja,nagy család,aztán vígad egész évben az ember :lol:
Szerintem bejön nekik a pálya majd :D

Igazából konkrét helyre akarom a fotelt,a szobánkban két szekrény közt van egy kis hely,ott a vasalódeszka,de mindig azt rángatják,már el akartam tenni,de pont mögötte két konektor,egyikben a háló tévéje van bedugva,na tuti azt húzkodnák ki,így gyorsan visszaraktam a vasalódeszkát.És ide gondoltam a fotelt,már ha befér,végülis minden oldalról védve lenne a borulástól :roll:
Ide:
Kép

Timi,megigérem,ha eljöttök hozzánk,akkor csinálok :D
Besamelt tejjel csináltam,szerintem már kaphatnak ennyit,no meg forralni is kellett.Végülis a spenótot is tejjel csinálom.
Az asztalkát én is néztem,de csak újságban...hű,nemsoká buli :D
Vendég
 


Nyulasz: kis házias csapat! :lol: Buli: ne is mondd! Már tisztára stresszelem magam, hogy mi hogyan lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda: merre vagy? Nagyon eltűntél.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]B írta:timi76abus: még alszanak :D

irigyirigy :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: fél 9-kor jöttek az első hangok! Óraállítás óta először, mert eddíg legkésőbb 7-kor már kukorékoltak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ja,csak inkább hátráltatnak a munkában :lol:
Ne stresszelj,csak lazán :wink:

Na,mi lesz délután?Mi tudunk menni :D

Fotelt lehet megnézzük ma vagy holnap,de a szigetszentmiklósiban,savoyát nem szeressem.
Vendég
 


Ja,gyümik tök jók :D Azért egy-kettőnek van ára :shock:
Cipikben,csimmában,hápizsákban,mosógépben,kukában nézted már? :lol:
Vendég
 


Nyuszi!
A nagy porszívóistent Dani is imádja. :D

Timi!
vagyok, csak folyamatosan kattogok a melómon. Hosszú, zűrzavaros, bonyolult história.
vovanda
 
 


[quote="nyulasz"]J írta:nyulasza,gyümik tök jók :D Azért egy-kettőnek van ára :shock:
Cipikben,csimmában,hápizsákban,mosógépben,kukában nézted már? :lol:

igen :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: börsi auchan sztem jo nagy, mi még oda szoktunk menni
ha van kedvetek gyertek, remélem beszélgetni is tudunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: remélem végre valahára jol alakulnak majd a dolgok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: húúúúú köszi a linket, nekünk műanyag van, és törik össze vissza, de ez nagyon király, biztos tetszene a lányoknak is :)

Kata
labkat
 
 


Kata: ikeában pedig van textil jopofa bár azt hiszem azok nem vághatoak :wink: de idén már nem veszek semmi játékot megfogadtam :oops: :lol:
igen bizti bejönne Lánykáidnak is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: csak alakul úgy, hogy neked is jó legyen!

Jelenetem Hanga meggyógyult-már ha volt is egyáltalán valami baja- és bepótolja a tegnap elmaradt durvaságot. Szegény Alexa meg csak tűri többnyire, hogy leüvölti a haját, hozzávágja a legnehezebb játékokat, mindent elvesz tőle, ...stb.

Babus, Nyulasz, ha Hanga így marad, akkor mind a 4-en megyünk. Ma 1 alvás lesz, mert későn keltek és eddíg apró jelét sem láttam álmosságnak. Kíváncsi leszek így mi lesz! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na de jooooo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


AVOKÁDÓ KRÉM törvényszerűen kesernyés vagy valamit rosszul csináltam???

Örülök, hogy Hanga jól :) Arra gondoltam, hogy adok még egy hét szünetet a lányoknak is, és talán akkor mi is leszünk egészségesek!

Kata
labkat
 
 


Hú, hogy is tudnék emlékezni mindenre a túloldalról :oops:

Nyuszi, szegény Noncsi, rájár a rúd :( Fotel tuti, de szerintem nem fog az sokáig a helyén maradni, enyémek tuti elrángatnák onnan :wink: Lányok a szopipárnát használják fotelnek. A kanapé elé teszik, ha nézni akarják az "apartalatt"-ot, és várják a csodát :lol:

Timi, örülök, hogy Hanga rendben van. Mi lehetett vele? :shock:

Babusok, nagyon tuti ez a darabolós cucc, én nem érzem soknak az árát ahhoz, amennyit tudna az ilyenekkel bíbelődni (nekem minden, ami 10 percnél tovább lefoglalja őket, aranyat ér). Bár most már egy órája pakolásznak a konyhában és esznek kanállal az üres tálból. Néha én is kapok, csak ezért nem halok éhen :wink: Kérdezni akartam, konyhából kettőt vettetek? Mert én is a 2. szülinapjukra terveztem azt venni, csak a mennyiségen filózok. :oops:

Vanda, rendesen meg lehetsz lőve :( Nagyon sajnálom, remélem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnéd!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Köszi, csajok, aranyosak vagytok. Pasim töretlenül optimista, én meg irigykedve nézem, mert én meg borzalmasan szkeptikus vagyok.
Barátnőmmel már azon szoktunk vihogni, hogy mintha egymás életét élnénk, csak ő pár hónappal előrébb jár. De ugyanazok a gondjaink. Mondjuk az ő munkáltatója egy fél fokkal rugalmasabb, de az is édeskevés 3 gyerekkel...
vovanda
 
 


Babusok, ja, mi a kirakó darabjait nem találjuk soha. Most épp a bari popsija a hiányzó rész. De ezzel a 3 darabból álló állatkirakóval még nem tudnak mit kezdeni, csak a fogantyúsakat pakolják vakon, meg a hozzá hasonló egydarabosakat.

Nyuszi, én nem hallottam még ilyet, hogy ennyire kiboruljon egy baba. Vendégség? Sok élmény? Fáradság? ????? :?: A fene se gondolná, hogy Bazsi ezektől sírna annyira.

Tejallergia lenne Míránál? Nem tudom, mert főztem én már nekik eddig is tejesen kajákat. Én inkább arra gondolok, hogy valaki visszabukja a tápszert, ha túl híg, Míra meg azt nem bírja, ha sürítve van. Nagyon remélem, hogy nem tej-allergia, mert akkor aztén nem lesz egyszerű az amúgy is válogatós ajszinak főzni. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: igen 2 lett :oops: :lol: elöször 1 nagyobbat akartam de igy a mülleres akcioval a 2 majdnem annyiba került mint az 1 (ezressel volt több kb.) és megsporoltam egy csomo veszekedést :oops: sajnos egyre inkább azt veszem észre h tök jol elvannak ha mindenkinek van és egyforma :oops: remélem ez változni fog és én is igyekszem pl. csereberére tanitani öket, néha sikerül is ám :wink: most pl. ezekböl a vágos készletekböl nem kaptak fejenként 1et :lol: és duplobol sem szoktak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Eddíg jól állunk, csajok fél 11-kor kaptak egy kis gyümit, 12-kor ebéd és kb 5 perce alszanak. Ha fél 3-ig lenne szunya, annyira boldog lennék, hogy csak na! Azért nem volt könnyű ébren tartani őket, pláne vidáman, de sikerült! :D

Vanda: tudsz esetleg valami az ikresek gyeséről? Lesz változás? Itt most főként arra gondolok, hogy ugye megmarad az, hogy az első iskolaköteles év végéig jár a gyes és ha jól értelmeztem, akkor dolgozni is lehet mellette heti max. 30 órában? :? Nagy mellénnyel hangoztattam, hogy én ugyan vissza nem megyek amíg jár a gyes-mondjuk vissza nem is-de így 1 év után azt gondolom, hogy 4 órában nagyon jól érezném magam, ha kicsit mást is csinálhatnék, ha már ovisok lesznek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babusok, fél uborka :lol: meglesz majd, ha beleléptek (mezítláb). :lol:

Egyforma játékok: vettem nekik kettő darab nagy plüss nyuszit. MA! MA! MA!(=maci) izgatott felkiáltással rohanták meg. Na Letti mindkettőt magához ölelte, puszilgatta, Ajsikának meg nem jutott. :shock: :( Aztán amikor elkértem tőle, irtózatos sértődött sírásba kezdett, hogy neki milyen rossz sorsa van. Tanulság: Lehet, hogy hármat kellett volna venni belőle? :roll: :lol: :lol:

Nyulasz, Szegénykék, mi baj lehet velük? Vagy életkori sajátosság?????? :roll:
Jó a fotel nagyon, és a helyét is jól kitaláltad. Más színben nincs, nem tudod? :wink:
Ja, Tigriske babakocsija: a régi, a kettesikres. :lol: (Jó lenne még egy pici babát is tologatni. :roll: :oops: )

Kata, lehet hogy nem volt elég érett az avokádó?
:roll:

Vanda, sajnálom. :(

Timi, hurrá! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi!
Az ikergyeshez nem nyúltak. Részmunkaidőben dolgozhatsz is mellette, úgyhogy nyugi. Felmondási védelem a lurkók 3 éves koráig jár.
vovanda
 
 


Timi, hurrá! Ügyesek vagytok!
Én is akrok menni talizni! Ez nem fair, hogy én itt kell, hogy éljek Kukutyinban :(
A gond az, hogy autóm még van is ma, de nem érnék haza este 6-ra, mikoris apáért kell mennünk melóba. Így teljes lenne a lebukás :wink:

Ja, és Emma hivatalosan is egészségesnek lett nyilvánítva doktorbácsi által. Lepakolta a rendelő állat-állományát, és láss csodát, vissza is rakta őket. A doki sem tért magához, de én is meg voltam illetődve a büszkeségtől :oops: :)

Babusok, én is a kettőre szavaztam volna. De tuti, a család meg a gazdasági vezetőm -apa- kicsinálna már a gondolatért is. Pedig tök jogos!

Rana, igen, néha én is azt mondom, hogy mindenből 4-et, hogy mindenkinek jusson az összes kezébe, és ne legyen szabad mancs a rablásra :lol:

Megyek, szomorúságomban, hogy nem lehetek ott a Camponaban, sütök sütit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ már megint hozzánk csöngettek be nuku vissszaalvás kemény 5 azaz öt percet aludtak
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
és persze nem hozzánk jöttek hanem a szomszédba akinek nincs kint a neve a kapucsengön remélem csuklott ez a vki :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja nem tudom h tudunk igy menni ez bosszant a legjobban :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: köszi! Hurrá!

Nos, elkiabáltam a dolgot, de a fene sem gondolta volna, hogy az én két tökkelütött kölköm 25 percben kialussza magát és azóta, csakazértsem alszanak vissza! Most mi a túrót csinálja???? Mert így uzsi után bizony ő mennek aludni, és a Camponába meg nem jönnek. :(

Törpi: lehet, hogy Campona helyett hozzád megyünk sütit enni és addíg legalább alszanak egy jó a csajok! :D

Nem hoztam ki őket, ott vannak a sötét szobába és dumálnak, de ez lassan át fog menni dühös kiabálásba. Miért nem megy ez nekünk??? Tudom, picik még, igénylik a két alvást, na de a 2x fél órát??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata müllerben nem drágább annyival a játék hogy akciósan annyi mint máshol simán?
Nekm olyan drágának tűnt..

Timi: szerintem bármilyen asztalon elmolyolnak egy ideig, nálunk a Chicco Modo most lett kicsit mellőzve, (el is tettem) pedig már régóta megvan
A zenélő könyvről majd számolj be milyen
Én is csináltam valamelyik nap rakott krumplit, enyémek is ették :lol:

Törpi: a zöldségeket miért pali tésztában sütötted? és nem morzsásban

Nyulasz: nagyon jó a fotel, szerintem is bizti szeretnék, de a fiókoknak nem aggatna? vagy az kintebb van (vagy rosszul láttam?)

Ilyen rakott kaját én brokkolisat szoktam csinálni, (húsosra még nem csináltam de erre is simán)
brokkolira tejföl, tetejére sajt és megpirítom kicsit sütőben csak így eszik meg a brokkolit

Babus: zöldség készlet tök jó, én még nem is láttam hasonlót sem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi: na nem mondod Ti is :evil: :evil: :evil:
figyu beszéljünk még kicsit késöbb h mi a helyzet, hátha :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: francba sosem az van amit te akarsz :lol: :lol:
Hanga milyen ügyes hogy gyorsan gyógyult :D

Nálunk kivételesen alszanak, már a másodikat, pedig alattunk olyan hangosan furnak mintha itt tennék nálunk

Móni
KépKép
reunion
 
 


esküszöm felrobbanok :evil: :evilmondtam Apának este szereljen fel vmi kapcsolot mert ez már nem az elsö eset :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: az a gáz, hogy ma mindenképpen nyélbe kéne ütni az üzletet, mert a héten mi már nem tudunk máskor felmenni. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:cry: :cry: vmit kitalálunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: de irigyellek, hogy alszanak a lányaid! Lehet apa reggel elemet cserélt bennük, mert nagyon pörögnek, pedig ilyen esős időben szunyálni szoktak.

Babus: csak azt nem értem, ha valaki megy egy bizonyos személyhez, akkor miért csönget be egy tök más névre!? Vagy nem tud olvasni? Amilyen antiszoc vagyok biztos megkérdeztem volna tőle! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na hivtam Apát, du mindenképpen hazajön kicsit így én ha elaludnának (na kiváncsi vagyok) akkor is el tudok menni jupijééééé

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: sajnos nem volt idöm összeveszni vele mert Csajok orditva keltek ugy megijedtek :? elég visito hangja van a kaputelefonnak :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, kaputelefon: megértelek, nálunk dettó. :evil: Amit én teszek: 1. leragasztottam szig.szalaggal a kaputelefon hangszóróját, így sokkal halkabb (a játékokkal is ezt szoktam csinálni :oops: ) 2. NEM nyitom ki idegeneknek a kaput, elvből (így kezdenek róla leszokni, bár egy-két barom mindig akad).

Én meg ma ragaszkodtam az egy alváshoz, de lehet rosszul tettem, mert Letti ilyenkor kiveri a kaját a kezemből ("csípi" a szemét az álom). Ajsi mondjuk inkább eszik, mint alszik, ha választani kell. :lol: Bár most tettem le őket, és 3 perc alatt nyikk nélkül elaludtak. Na kíváncsi vagyok, meddig... :roll:

Törpi, én is akartam kérdezni, hogy miért nem jó a panír? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: panelban meg volt szerelve (Apa sk :lol: ) mert ott rengeteg félrecsengés volt, itt nem gondoltam :( evvan
én sem nyitok senkinek :lol: aki jön az ugyis tudja a zsámomat max felhiv :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?