Új privát üzeneted érkezett!

Á, Mayday, sajnálom, ez annyira dühítő! :evil: Én állandóan rettegek, hogy eltűnnek a képeink a gépről. Ki kéne mindet írni cd-re is. Csak amikor az embernek arra sincs sokszor ideje, hogy a fényképezőről letöltse...

Nálunk is van havonta ellenőrzés, mérés,...

Nekünk fa járókánk van, és ami nagyon jó benne, hogy állítható a magassága úgy, mint a rácsos ágynak, így nem kell a mélybe hajolgatnom, és a baba sem a hideg padló közelében hűsöl. :D Nálunk csak a hálóban van parketta, ott viszont hely nincs, a földön, ahol játszhatna Samu. Én nagyon szeretem a járókát, mert a kutya nem fér hozzá sem Samuhoz, sem a játékaihoz, és én sem esem hasra a babán, ha keresztül megyek a szobán. :D Ja, és ki lehet takarítani alatta úgy, hogy nem mozdítom el. Samu ma fél órát el volt benne egyedül, aztán játszottunk a kanapén úgy, hogy melléfeküdtem, aztán elfáradt, és a hordozóban elaludt. Miután elaludt, lefektettem a kanapéra, és melléfeküdtem, de végül nem tudtam aludni, most meg már háromnegyed órája ott dumál magában. :)

Zsu, köszi! :)

Húha, mi is volt az előző oldalon? :oops:

Csöpplány, mi azt beszéltük a férjemmel, hogy lehet, hogy szombaton megnézzük. Jó volna a 3 órás előadást elérni, de nem tudom, hogy sikerül-e. (Előtte 1-re megyünk valami Zepter bemutatóra.) Ja, meg attól is függ, hogy meggyógyulok-e, ami a következő sztori... :D

Fú, képzeljétek, éjjel 3-kor arra ébredtem, hogy már egy ideje azt álmodom, hogy nagyon fáj a hasam, és ráz a hideg. Ez így is volt igaziból is. :) Megszoptattam Samut, aki pont akkor kelt, és Barnussal összebújva (ő melegített) visszaaludtam. Reggel 9-kor keltünk Samuval, és azóta banyek semmi nem marad meg bennem! De olyan szinten, hogy ha iszom 3 korty Laktoherbet, 10 percen belül már a wc-n ülök! Nagyon-nagyon sz@r! Ittam Normaflore-t, de egyelőre semmi hatása. Este jön a következő. :) Jaj, nagyon kivagyok! Semmi erőm, és félek, hogy a tejcsi is kevesebb lesz így. :(

Na, megyek, mert most kezd Samu panaszkodni. Unatkozik szegénykém...

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


ó barba, jobbulást. :( mit ehettél?

mayday próbálok fotózni, de elég bolondgomba, most is nyöszörög a pihenőben. szerintem jön a mellette lévő. vagy remélem. be nem áll a szája, mindig nyög, mint a hétvégén. :cry:

hibernia
 
 
 


Na az elobbi pihi kemény 7 azaz hét percig tartott. Mire elkuldtem a hsz-t kb 10 perce aludt és utana rogton felébredt vmi irdatlan kutyaugatasra. aztan gyorsan cicire dobtam (Zsu ezt a kifejezést nem tudom azota sem elfelejteni :) ); elszundikalt, de felébredt. Még fekudtunk egy fél orat, de aztan bekakalt... azota nyugos...

Hibernia,
a fog az gyerekfuggo. Maté elso foga 3,5 hosan, a 2. két nappal késobb, 6 hosan mar 5 vagy 6 foga volt... Alex eslo foga 8 hosan... Elisa passz.
Gyumolcs és zoldség téren én is szenvedtem amikor Nemétorszagban éltunk, de itt azért nagyon jo minoségu a kaja.

Barbazso
gyogyulast, igyal sok sok vizet, kis mennyiségekre osztva... és diéta, h atmenjen a virus hamar rajtad.
A mi jarokank is ugyanigy allithato.

Na megyek, mert nagyon panaszkodik!
s.orsi
 
 

 
 

a sajat magam érdekébe felkotottem a kendobe, csak elalszik igy. muszaj. estig nem brja ki alvas nélkul! Pedig kedden meg szerdan milyen jo napja volt Elisanak....
s.orsi
 
 


küldtem képet, nem röhög. :D

ez a törlés milyen idegesítő. :cry:

hibernia
 
 
 


orsi, 3,5 hósan?? te jó ég, szenvedhetett szegény....

nálunk most a fűnyíró bácsi verte fel, úgy utálom az ilyet. mintha tankkal nyírta volna azt a szart komolyan. :evil: nem tudom, minek két naponta nyírni. :evil:

a dobozok itt állnak, de még nem kezdtem el telirakni... :? nem tudom, hol kezdjem. elvileg holnap megyünk az ikeaba venni ezt-azt, szombaton jön egy barátunk segíteni pakolni meg összerakni az ikeás ezt-azt, azalatt én Petizem 24 órában, aztán vasárnap kipakolunk + a héten mikor Peti alszik, akkor fejezzük be. ez a terv.

mayday lakás hogy áll nálatok?

húúú ez most lefoglalja, nézi a kezem, ahogy gépelek. :lol: :lol:

ja ilyen havi vizsgálat itt nincsen. ha gond van, doki. :? de amúgy nem. ja meg a szurik. 6 hósan három szúrást fog kapni. :cry: előre fosok.

hibernia
 
 
 


Három szúrás?!? Szegény! :(

Samunak egy ilyen van a billentyűzet mellé tapasztva. Nagyon brutálul csapkodja, sikongat is hozzá. :D
http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... jatek.html

Jaj, de édes Balu a képeken! Peti meg tiszta nagyfiús lett! Annyira komoly! És semmi rózsaszín?! Ne már! :D Nagyon cuki az az átszellemült alvós fej!

Orsi sajnálom, hogy nem tudtál aludni!

Ez valami vírus, nem kajától van. Remélem, nem a gyógyszertárban szoptam be, amíg arra vártam fél órát, hogy kiderítsék, hogy nem válthatják vissza a Vigantolt! :evil: Elég dühös voltam, mert vasárnap mondta a nő, hogy ha megvan a blokk, becseréli. Most meg kitalálták, hogy mégsem. Amúgy hülyeség, mert 300.- az egész, csak az idegesít, hogy hülyére vettek.
Most épp krumplit meg répát főzök magamnak. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


barba pépesen eszed? :D
ez a vigantol... ááááááááááááá... blokk hogy volt meg? :lol:

köszi a dicséretet. igen, olyan nagy már... :oops:

hibernia
 
 
 


húúú tök jó ez a játék.
ma próbálok bemenni a kp-ba venni ezt-azt, nézek játékokat is szerintem. :)

hibernia
 
 
 


Hibernia, nektek milyen fényképezőtök van, hogy ilyen állat képeket tudtok csinálni? a mi makrónk ezt már nem bírná el....

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


A krumplit meg a répát rágtam, de az almát ledarálom. :D

Tök véletlenül volt meg amúgy a blokk. Akkor vettük, amikor a rotát, és kértünk egészségpénztári számlát, amit viszont még nem küldtünk be a pénztárnak. Kár, hogy vasárnap nem jutott még ez eszembe (mármint, hogy egyszerre vettük a kettőt), mert akkor nálunk volt a Vigantol is és a számla is. :) Amúgy elég gáz, hogy valamit kivonnak a forgalomból, de aki már megvette, az adja csak nyugodtan továbbra is a babájának...! Közölte a gyógyszertáros néni, hogy igen, az hogy visszaveszik, azt jelenti, hogy kidobhatom az ő veszélyes hulladék kukájukba. Köszi! :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Ja, a szülcsi felcsi...! Charlott, kár, hogy lemaradtál! Rengeteget röhögtem rajta! Arról volt szó, hogy az egyes szereplők hogyan "találkoznak" a sztriptíztáncos csajjal. A végén odaköltözött Katherine-hez, aztán bevallotta, hogy egy ideje csak csajokkal kavar. :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Hibernia: hogy tudtad elkészíteni ezt állati jó fogas képet??? :shock: :D Párommal tegnap próblkoztunk, de vagy jó erősen összezárta a száját vagy a nyelvével takarta az éles kis szerszámát! :lol: Ja, és este reszelgette a bimbómat a fogával. :? :roll: :D

Barbazso: köszi az szüli feli infót :wink: , remélem jövő héten nem felejtem el.

KépKép
charlott
 
 


Hali!!!

Bubu ma 6kor ébresztett,tiszta kóma vagyok...Általában 7ig el szokott aludni. :roll:

Hibernia,állat a fogas kép nagyon!!!Köszike. :D
Amúgy tényleg nagyon szép,tiszta a kép.Mintha vaku se lenne.

A kutyus videóját megkönnyeztem.Szegény...Annyira tudom sajnálni az állatokat.Többet érnek sok embernél.

Lakás,hát ja..Keresgélünk,de még semmi említésre méltó nincs.Sajna.A kolontári este óta mennek fel az ingatlan árak...Ez milyen mi?Pffff.... :twisted:

Mi ez a szülcsi felcsi lányok?Valamiről megint sikerült lemaradnom... :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


Mayday ma mi is 6kor keltünk egy borzalmas este után tiszta gáz vagyok+egykezes is így most csak ennyi... ha őurasága alszik megpróbálok jönni

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


köszi a sok dicséretet. :oops:
ez egy Olympus gép, apjuk vette 5-6 éve aztán ő kapott profibbat, én meg megörököltem és kiismertem minden csínját-bínját, imádom. :roll: ez amúgy nem makró fotó volt, úgy próbáltam először, aztán nem sikerült, csináltam még egyet nem-makróval, azt már el is tudtam küldeni. :) :)

charlott sajnálom a reszelést... :? elég szar lehet, nálunk eddig még nem volt... remélem nem is lesz.

mayday, kutyut talán elviszik hurráááá...
szülcsi-felcsi = született feleségek ;)

zsu, sajnálom a szar estét + éjjelt. :( lehet, fogacska jön?

nekünk szurkoljatok, ma kezdtük a csomizást nem tudom, mikor tudok jönni legközelebb... :( jááááj

hibernia
 
 
 


ja ilyen játékot kapott a kis reszelős:
http://astore.amazon.co.uk/baby-everyth ... B000M59DJM :D

hibernia
 
 
 


Zsu,sajnálom a sz@r éjszakát. :?

Hibernia,örülök a kutyusnak.Én is megosztottam,hátha,bízom a még jólelkű emberekben.

Jó a játék!!! :D

Sok sikert és jó Pepkét a pakoláshoz!!!

Bubu kapott apa főnökétől egy játék zongorát.Hát meg lett az eredménye...Anya két napja Örömódát tanul... :roll:

Kép

KépKép
mayday
 
 


HAli!

Köszi az együttérzést :D
Este: 9 kor szundi keltünk 3/4 12kor, aztán 3/4 1kor amikor is 1/2 2ig buliztunk, utána kelt 1/2 5kor a kislegény igazából azóta fenn vagyok... én nem bírtam vele be tettem a kiságyba hason..nyöszörgött mint a rozsdás ajtó úgy 15 percet..mi jókat röhögtünk kimerültségünkben aztán apa hátra fordította így nyertünk 45 perc csöndet..nem tudom aludt-e vagy nézelődött vagy mit csinált, aztán 6kor hívott hogy most aztán jöjjek... utána mondjuk 1,5 órára bealudt ami életmentő volt mert bár már aludni nem tudtam azért vizszíntbe vágtam magam ami azért jól esett :D

Barba jobbulást neked! Ma hogy vagy??

Mayday sajnálom, hogy nektek is hajnalban indult a nap..ez a sz@ros 1 órat mennyit tud jelenti??!!

Hibernia, gondolok rátok..és nem lennék a helyedben!
Azért kitartást és ha tudsz adj jelet mi van veletek :)

Mayday zongora..de jó...nekem furulyám van és azon játszom ezt-azt a gyereknek :)

Most ennyi megyek kitalálom mi legyen az ebéd hétvégére...

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


nekunk ma jobb volt az éjjel, mert én bealudtam szopi kozben. éjfélkor kezdtem szoptatni, aztan 2kor arra ébredtem, h még mindig (vagy mar megint) szopik. Utana visszaraktam a kisagyba. fél6kor ujabb szopi. és 7kor kellett kelnem, Elisa ott volt mellettem. 8.20kor apa telefonjara ébredt, mert itthon felejtette. K..a telefon, legszivesebben kivagnam...

Itt olyan hideg van, h hétvégén huslevest fozok! hatha attol a tejem mennyisége is gyarapszik. marha kevésnek tunik a tejem. szerintem el kell kezdenunk a fozeléket hamarosan. :(
s.orsi
 
 


Zsó,jobbulást!!!

Hibernia,elvileg(ezen nagy a hangsúly) jövő utáni héttől november végéig csak 7végézik apa,december teljesen szabad,illetve dec 28-jan 2ig megint mindennap.Szóval tök jó szilveszterünk lesz... :?

Bubu ma nagyon nyűgös.20 perceket alszik és semmi nem jó neki. :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


bubunak boldog 5 hót!!!
juhúúú :D
megyünk ikeába

hibernia
 
 
 


bubunak innen is bolgog 5 hót!!!!
Neked meg kitartást Mayday! Gabi detto, lehet front van? vagy a fog? na mindegy tűrni kell az tuti :?

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


mmmmmmmmmmmmm,mmmm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ő-

ezt a kisfiam küldi :lol:

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


egykezes

köszönjük!!! :D szépen "ünnepli" a gyerekem. :roll:

hibernia,ikea.én is menni akaroooook!!!imádom.

zsu,hát én személy szerint bízom a fogba,már olyan régóta akaródzik kitörni a kis ínyéből.
kitartás neked is!!!

Kép

KépKép
mayday
 
 


zsu, :lol: :lol: :lol: :lol:

enyém ezt küldi:
eheeee,güüüüüüüümmmmmm,eeeeeeee,őőőőmmmmmmm

:lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
mayday
 
 


megjottunk a dokitol. olllyan rendes volt! 50 percig beszélgettunk! A masik doki megirta neki, Elisanak ujszulottkori asztmaja van, de valszinu el fog mulni. Azért kell a ventolin és a masik spray, mert valszinu, ha megnathasodik, abbol rogton bronchitis lesz.... tehat megelozésképpen...

a sulykérdésben megnyugtatott. szoptassam tovabb, nem baj, h csak ennyit hizott. mindent tud, amit egy 4,5 honaaposnak csinalni kell. Egy honap mulva ujra konzultalunk, ha stagnal hozza kell taplalni. de o tapszerparti lenne elso lépcsoben és nem fozelék. na de erre még van egy honap. én pedig jobban oda fogok figyelni, h tobb legyen a tej. ezentul minden este sorozom. :) egyébként egy hét alatt hizott 70 gr-t. ilyen korban havi 400-500 grt illene hizni... Most 6é,5 cm és 5700 gr. A mult héten elmérték a 65 cm-t (vagy osszement :) )

az oltast jol turjuk eddig.
s.orsi
 
 


62,5 cm
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Balu tegnap elaludt fél 10kor és húzta 8ig :roll: Örülök hogy tetszett a mentegetőzésem,csak olyan szar érzés leírni tudván hogy vannak akiknek zűrös az éjszaka :roll: Ezért szabatkozom.Egyébként utána még eljátszott magának fél órát,aztán gondoltam benézek már hozzá,mivel szórakozik ilyen jól.Hát bebújt a macija alá (ami kivan kötve az ágyhoz), és azt harapdálta alulról :) Aztán megemeltem és meglátott és hatalmasat vigyorgott,édes pofa :D Jó így ébredni :) Aztán mentünk Tescoba,aztán én bementem a keletihez Balunak ruhát túrni,addig rá anyum vigyázott,így ő is unokázhatott.Vásároltam 16ezer forintért :shock:Rengeteg plüss rugdalózó van ,és van köztük új is!!!Mindenkinek ajánlom figyelmében a helyet.Vannak anorákok is 1990ért!!!Érdemes benézni.Ha érdekel valakit,akkor itt a cím,Bp,Rákóczi út 73. Ez a keleti pu-nál van,nem az aréna pláza felé kell menni hanem ugyanazon az útón ellenkezőleg.
Na aztán most értünk haza,7kor pancsizott,meg puccoskodott egy jót,most meg az apjával játszanak :) Én meg vacsizok ha ezt megírtam :D
Olvastalak titeket,de a felére nem emlékszem! :?

Járóka:én is szeretnék de eléggé helyhiányban szenvedek.A konyhában lesz egy játszósarok neki,aztán majd meglátjuk.Egyébként én is a fát hallottam hogy jobb.És annál meg érdemes állítható magasságút nézni,meg aminek vannak görgői,így könnyebb a helyváltoztatás is,csak húzod magad után a gyereket :D :lol: Szóval ha lenne helyem ilyet vennék :D

Orsi:szerintem már Elisa-nak is mindegy ha főzelékkel pótolsz,mint tápival,nem?Úgyis kezditek nemsokára a hozzátápit,így legalább ki tudjátok hagyni a tápszert.De ez csak az én véleményem.Szép méretei vannak Elisának :) Kicsit kisebb a súlya mint Balunak :)

Na nem is emlékszem másra :? Szita-agy..Na majd megpróbálok most már bekapcsolódni aktívan.Pussz :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!
Gyorsban:
Tegnapi nap kemény volt de túléltük. Cserébe az éjszaka végre kezelhető volt 2x keltünk 1-1 negyed órás szopira..ezt el tudnám viselni hosszú távon is :D
Most ennyi ezernyi dolgom van majd még benézek
Pusszanat

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!

Hát jól elszóltam magam,mert a mai éjszakánk vacak volt.Balut nagy nehezen elaltattam 3/4 11kor (fél 7től fent volt),csak ölben ment.És közben játszott,fogdosta a számat én meg közben puszilgattam a kezét,ezen röhögött aztán bepilledt.Ez még nem is lenne gáz,de éjszaka fel felsírt,de nem az a szokásos nyöszögés a cumi miatt,hanem mintha fájna neki valami.Kapott cumit,úgy nyöszögött még,de visszaaludt,ezt eljátszotta vagy 3-4 szer.Szegény apa is ma ment dolgozni,alig aludt Balutól.Aztán Balu végül fél 8kor kelt,evett,aztán mellettem szórakozott,én meg még visszaszundiztam csöppet.Aztán fél 10kor hívott apa,arra ébredtem,de akkor már Balu is fent volt.Most a habtapin játszik.
Na megyek is felvakarom magam,iszok egy kávét aztán meg megpróbálok rendet csiholni.
Egyébként merre jártok lányok?????Eltűntek???Mucus,Anita,Kriszták,Juci,és a többiek?????Tessék jelentkezni!!!!!!!!

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Kinek van az erdőn két darab reszelője? :lol: :lol: :lol: :lol:
És csöpplány, peti is belépett a rákok táborába, ő is hátrafelé halad, lassan, de bizonytalanul. :)

hibernia
 
 
 


Hibernia mire én erre rájöttem, hogy mia fenét akarsz :lol:
Gratula a .-hoz :D Ezek szerint ezek gyors egymásutánban jönnek....

Gabi is kúszkál már hátra meg a saját tengelye körül...de neki a forgás kimaradt... baromira nem motivált bene..ma pl az asztalra akrt felmászni..hihetetlen mennyire menne szegény :)

NA most megyek, fürdi lesz majd jövök valamikor

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


2.-hoz

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Hibernia: ezt a feladványodat én is többször olvastam el és próbáltam értelmezni....najó, hajnali 6-kor nem vág az ész... :oops: :) De akkor gratula a 2. foghoz! :wink: Nálunk még nincs változás, az az egy növekszik, élesedik. :roll: :D

Kúszás:Krisz előre próbál haladni, főleg ha élénk színű játékot teszek elé, akkor aztán teljes erőbedobással beindul és addig erőködik míg valahogy el nem éri. :D

Tegnap megtörtént a nagy takarítás!!! El sem hiszem: vendégfogadó állapotba került a lakás! :lol: Aki akar jöhet! :wink:

Krisz mindennap meglep valamilyen újításával, de a tegnapi volt az eddig legaranyosabb: délutáni séta után kicsit elfáradva a karomban tartottam és azt vettem észre, hogy a fejét (oldalasan) a vállamra tette és cumizik, szopta az ujját. :) Eszembe jutott a gyerekkorom, amikor én is így pihiztem szüleim vállán, milyen jó is volt ez! :oops: :D

KépKép
charlott
 
 


Azta de pörög ez a topik :lol:

Charlott édes lehetett Krisz ahogy pihizik..érdekes nekem nem szokott nagyon eszembe jutni a saját gyerekkorom..inkább csak szimplán tócsában vagyok a fiamtól milyen cuki és nagyon-nagyon remélem, hogy jól érzi magát nálunk és örül, hogy mi vagyunk a szülei :D
Végre megint kezelhető volt az esténk...az ilyet már szeretem :D De sajna vasárnap van..nemsokára megint hétfő és apa megint eltűnik a távolban :cry:

MAyday amúgy neked kitartást..ez az egyedüli anyaság nagyon brutál.....

Orsi... tök jó, hogy megnyugtatott a dokid..azért már van ezeknek a lurkóknak egyrészt tartalékuk, másrészt biztos szólna, ha nem lenne elég, nem? Bár 3. gyerekkel tuti nem könnyű, tudsz valamikor egyáltalán pihenni???

Csöpplány Baluval mi a helyzet? Milyen volt a mostani éjszaka?

És hát igen többiek???? Gyertek-gyertek :D

Hibernia rád meg sokat gondolok..az erő veled van :D Na meg tóték is :D

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!

A tegnapunk megint kissé mozgalmasra sikeredett. Elmentünk fogászatra, mert tuti van legalább 2 lukas fogam, persze doki azt mondta nyugodtan lehet tömni szoptatás alatt....na ja, azért én még utána nézek ennek, mert azért szerintem a lidokaininekció nem teljesen ártalmatlan... aztán meg 2 óránként szoptattam :shock: megint kevesebb a tej, vagy Gréti éhesebb, vagy passz. Már ott tartottam, hogy kibontom a tápit, de végül nem.

Hibernia, gratula a 2. hoz!!! Jól belehúztatok! :lol:

Charlott, édi lehetett Krisz a válladon :D
Kúszás nekünk egyenlőre semerre sincs. Annyi van, hogy teljesen S alakban tekergőzik pár napja :lol:

Felkelt, megyek.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Jó reggelt!

Zsu:hát nem volt jobb.Balu folyton megébredt,kis butuskám folyton átfordult a hasára aztán nem tudott aludni.Hiába kipóckolom már elszedi :? Hajj nekem.Szóval keltem vagy 6szor.Kérem vissza a jóalvó babámat!!!!!! :lol:
Ma jönnek párom nővérei,meglesik milyen lett a lakás.Már teljesen készen vagyunk takarítás ügyileg,bár apósom szobája úgy néz ki mint valami háborús övezet :D Akar valaki szörnyűlködni? :D Mert akkor csinálok róla képet :D A szobánkat sikerült tegnap puccba vágni.Balu egész nap tök édes volt,tudtam haladni közben.Míg én takarítottam addig ő egyedül játszott hol a kiságyban hol a habtapin,mikor hova pakoltam szegényt :D :lol: Szóval ezért se írtam tegnap,na meg nem volt kinek :D Szobáról kértek képet?Bár azt 2 éve újítottuk :D

Hibernia:hát ezen én is filóztam hogy mit is akarsz :D Aztán Zsu rávezetett :d Gratula második fogacskához!ÉN úgy hallottam hogy az első után hamar jön a második :)

megyek balázsozni

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Hibernia:megnéztem a reszelőt,nagyon tuttti :D Hogy tudsz ilyen jó képet csinálni?Nekem mindig belemozdul Balu.Aranyos a lemászós kép is :)
Balunak is mintha érezném már a fogát.Még nem törte át,de határozottan látok valamit :D Remélem hogy nincs sok hátra,na meg hogy ezért ilyen kezelhetetlen néha.Ma még eddig tök cuki volt :) Vigyorog mindenkire mint a tejbetök,szépen játszózik, szóval szavam nincs.Most próbáljuk altatni.
Apa ma még megcsinál egy két dolgot meg megpróbálunk ösvényt vágni após szobájába :D :lol:
Még belököm az újabb adag kávémat,aztán nekilendülök a kajának.Töltött káposzta lesz meg apának rakott krumpli :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Ennyire hétvége van csajok? :lol:

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Hali!!!

Hát látom nem sok mindenről maradtam le.. :D

Túlléptem a havi sebesség keretet (fb :oops: ),babanetet kb fél órát töltötte be. :? Amúgy érdekes a fb majdnem ugyanolyan gyorsan bejön mint eddig.Ki érti ezt?

Szóval pár szó rólunk...Hát ja,nem sok minden történt,én hulla fáradt vagyok és még vár rám a konyha,meg fürdeni se ártana...
Bubu egész jó gyerek volt a napokban,ma este nyügizett csak picit.Talán megjavul még a végén?

Fúúú,ennyire futotta,reag se megy,sorry hegyek érte... :oops:

Jó éccakát,pusszanat.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Estét!

Barba, lattad a filmet?

Hibernia, koltozés? Hogy ment?

Csopplany, sajnalom a zuros éjszakat. Nalunk sem volt most zokkenomentes. Fél5tol fél7ig nem aludt a kisasszony, igy viszont fél 10ig aludtunk.

Elisanak megjott az étvagya. Tegnap este annyit evett, mint egész nap egyszerre. (de igy sem tudta ataludni az éjszakat..) Ma is nagyon jokat kajalt, remélem nemsokara minden visszatér a normalis erékvagasba!

Ja és akartam mar rég irni. Megtanultam a hatamrakotni Elisat a kendoben; Hat szuper. O nagyon élvezi. Napi 1x fél orat van a hatamon, amikor érzem hogy kezd elpilledni, gyorsan lerakom, ne a hatamon aludjon.

Nem tudom ott milyen, de itt nagyon mord hideg ido van. alig lehet kimenni.

Apa holnap elutazik és tulajdonképpen vasarnapig nem talalkozunk. Kozben hazajon szerda éjfélkor, de csutortokon ujra elmegy. brrr. azt hiszem utana még egy ilyen non stop hét lesz neki, aztan nyugisabb lesz.
s.orsi
 
 


fuh, mi élünk még, bár alig, sehol sem tartunk még kb. :(
iszonyat sok szar cuccunk van. :evil:

keddet tűztük ki, mint első ott alvós éjszakát, csütörtökön kell elhagynunk ezt a lakást... hát nem tudom, mi lesz belőle... :(

szegény Peti ma elaludt a kupi közepén fél órára, egy pólóval takartam be... :lol:

jó éjt nektek

hibernia
 
 
 


Boldog 5. hónapot Bubunak, Petinek és mindenkinek, akit kihagytam! :oops: :)

Gratulálok a kis reszelőhöz is! :)

Végül a filmet esélyem sem volt megnézni. Majd máskor. Kicsit sűrű volt a program. Szombaton Zepter előadás, anyuék, Auchan, Ikea, ma meg egész nap takarítás, babaruha-válogatás,... Szegény Samu, szerintem sanyarúbb sorsa volt, mint Pepkének a költözés kellős közepén... :) Amúgy Samu olyan alkalmazkodó, mint egy 3. gyerek. Nagy mázlink van vele! :) Szegény ma járókából etetőszékbe, etetőszékből pihenőszékbe vándorolt egész nap. Közben néha szopizott, és aludt egyet. :) Kis angyalom, cserébe este jól megszeretgettem. Mértünk is, 6900g, bár a dokinéni mérlegén már kedden annyi volt. :D De az béna mérleg volt...

Köszi lányok az érdeklődést! Hát valamivel jobban vagyok, de még mindig nem tökéletes. :) Az első két nap kőkemény volt, de inkább nem részletezem. :D A nagyobb baj az, hogy valószínűleg tegnap estére kevesebb lett a tejem, mert ugye minden folyadék rögtön távozott csütörtök, pénteken a szervezetemből. Na, erre szegény Samukám ma éjjel másfél óránként kelt enni!!! Ja, és szegény én... :lol:

Na, de képzeljétek, totál kész voltam ma! A héten két poharat eltörtem, és kétszer is volt olyan megmagyarázhatatlan hányingerem, erre ma ebéd után egyszer csak elbőgtem magam!!! :? Elkezdtem mondani, hogy Barnus... na, itt sírtam el magam. Csak azt akartam mondani, hogy köszi, hogy ennyit segít. Nagyon nagyot dolgozott ma, hogy szép legyen a lakás. De nem a meghatottságtól sírtam, hanem visszafordíthatatlanul rám jött a sírhatnék. Hogy őszinte legyek, ilyen kb egy éve történt velem... :shock: Na, de kistesó nem lehet, mert védekezünk. :) Azért elég meglepő volt ez az egész. Amúgy vicces, mert pont ma kérdezte Barnus viccből, hogy ennyi üvegszilánkról nem-e egy kistesó tehet?! :lol: Fú de kemény lenne! Alig lenne egy év köztük... :D Én nyár előtt nem nagyon akarok még próbálkozni. Leghamarabb májusban. :roll:

Mi elkezdtünk komolyan gondolkozni egy 0-25kg-os autósülésen, mert Samu kinőtte az állítható méretű recaro-ját. Ahogy beletesszük, már feszíti ki magát belőle, annyira kényelmetlen neki. Én mondjuk amúgy is utálom, hogy mindig ki-be kell kötözgetni az autóban. Már nagyon várom, hogy csak be kelljen tenni Samut az ülésbe, és becsatolni, azt annyi. Ha tudom előre, hogy van 0-25-ös ülés, lehet, hogy nem vettem volna kagylóülést is. Bár igazából a babakocsit vettük, és ajándékba kaptuk hozzá. A vicc az, hogy időközben a babakocsit ellepte a penész a nyári konyhában tavaly télen... :) Nem tudom, hogyan tudnám kitakarítani. Csak a lábtartó résznél, de akkor is... Undi, és kész! :)

Zsu, most eszembe jutott, hogy holnap hétfő, és helyetted is görcsbe rándult a gyomrom. Kívánom, hogy legyen jó napotok! Tényleg! Azóta beszéltetek Gabival erről, hogy neked még a heti egy nap is sok?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Charlott, Krisz tényleg nagyon aranyos azon a képen! Ja, és a vállra hajtós történet is tök megható. Olyan jó, hogy ilyen emlékeid vannak!

Hibernia, a hátrálós képen totál-totál olyan Peti, mint te voltál kiskorodban! Az a tekintet apám! :D

Én is szoktam szavazni a http://sweetybears.com -on. Eddig mindennap másik fiúra szavaztam (Gabi, Balu, Döbrögi), hogy ne legyek részrehajló, de most látom, hogy igazából Zsuék küzdenek csak az első helyért, és épp lekörözték őket, szóval ha csak páran szavaztok rájuk egy héten egy-kétszer, akkor nekik lehet esélyük a győzelemre. Ráadásul az ellenfelük... Húha! :D (Nem egy szépség...) :) Bocs a többiektől, hogy ezzel kicsit ellenük írok, de látni, hogy ez az előny már behozhatatlan, és csak Gabin tudunk segíteni. :(

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Lányoknál meg egyértelmű, hogy kire a szavazunk... :) Nekem legalábbis nincs más ismerősöm, csak Kendra, aki tuti befutó. :)

Amúgy én még sosem OFF-oltam, mármint nem írtam oda, de csomó más témáról beszéltem már. Ez idegesítő szerintetek? Néha eszembe jut, hogy a fórum "hajnalán" ebből még vita is volt... :?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Na, még egy utolsó.... Alhatnék, de... ...eddig a régi hozzászólásokat olvasgattam. A 121. oldalon van, hogy miről témáztunk kereken fél éve. Hát szétröhögtem magam néhány dolgon. :) Közben azon gondolkoztam, hogy sokan még egyáltalán nem találkoztunk, mégis valamennyire ismerjük egymást, és egymás életének egyik legmeghatározóbb szakaszának részesei vagyunk. Elég bonyolultan fogalmaztam, de remélem, érthető. :roll: :D Aki nem akar visszaolvasni, röviden: kitör a vulkán -> Hibernia sík ideg, szülés utánra milyen betétet vegyünk, Kismaminak beindul a szülés (először), kismama nap, Csöpplány hazajön vidékről,... :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Na, még egy utolsó.... Alhatnék, de... ...eddig a régi hozzászólásokat olvasgattam. A 121. oldalon van, hogy miről témáztunk kereken fél éve. Hát szétröhögtem magam néhány dolgon. :) Közben azon gondolkoztam, hogy sokan még egyáltalán nem találkoztunk, mégis valamennyire ismerjük egymást, és egymás életének egyik legmeghatározóbb szakaszának részesei vagyunk. Elég bonyolultan fogalmaztam, de remélem, érthető. :roll: :D Aki nem akar visszaolvasni, röviden: kitör a vulkán -> Hibernia sík ideg, szülés utánra milyen betétet vegyünk, Kismaminak beindul a szülés (először), kismama nap, Csöpplány hazajön vidékről,... :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Na, még egy utolsó.... Alhatnék, de... ...eddig a régi hozzászólásokat olvasgattam. A 121. oldalon van, hogy miről témáztunk kereken fél éve. Hát szétröhögtem magam néhány dolgon. :) Közben azon gondolkoztam, hogy sokan még egyáltalán nem találkoztunk, mégis valamennyire ismerjük egymást, és egymás életének egyik legmeghatározóbb szakaszának részesei vagyunk. Elég bonyolultan fogalmaztam, de remélem, érthető. :roll: :D Aki nem akar visszaolvasni, röviden: kitör a vulkán -> Hibernia sík ideg, szülés utánra milyen betétet vegyünk, Kismaminak beindul a szülés (először), kismama nap, Csöpplány hazajön vidékről,... :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Na, még egy utolsó.... Alhatnék, de... ...eddig a régi hozzászólásokat olvasgattam. A 121. oldalon van, hogy miről témáztunk kereken fél éve. Hát szétröhögtem magam néhány dolgon. :) Közben azon gondolkoztam, hogy sokan még egyáltalán nem találkoztunk, mégis valamennyire ismerjük egymást, és egymás életének egyik legmeghatározóbb szakaszának részesei vagyunk. Elég bonyolultan fogalmaztam, de remélem, érthető. :roll: :D Aki nem akar visszaolvasni, röviden: kitör a vulkán -> Hibernia sík ideg, szülés utánra milyen betétet vegyünk, Kismaminak beindul a szülés (először), kismama nap, Csöpplány hazajön vidékről,... :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?