Új privát üzeneted érkezett!

Brigi!

De jó, hogy nem lett komolyabb baj! Te szegény! Megértelek, hogy megrázkódtatás ért, ez nem csoda, hisz aggódsz a kicsidértKép Pihengessetek és szeretgessd meg a nevünkben is a már rosszalkodó BömbikétKép

Panu!
Lizid, hogy van? Még mindig nyügöske?

Zsizsa, Cory!
Köszi a vércsoport leírást, így már értem.Kép

Tündér
tündér
 
 


Klarissza: Igen az. Most én is egy kicsit utánnaolvastam, de élőben sokkal szörnyübbKép
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Brigi:szörnyű lehetett átélni, de azért próbálj megnyugodni.(könnyű mondani..)A pici is megérzi ha feszültebb vagy. Nem is tudom hasonló helyzetben mennyire és mire lett volna lélekjelenlétem.Azért ezek után jó tudni, hogy Bömbi hogyan is reagálhat egy egy sírásra. De azért ne rettegj folyton attól, hogy mi lesz ha ismét sír.Talán kinövi, olyan kicsik még, hogy ezek a tulajdonságok évekig bennük éljenek.

Zsizsa: szalvétából csináltad ezt? Nagyon szép lett, ügyes vagy!!Kép Kép Jó aprólékos munka.A belsejét is te készítetted el?


Ann: szívószállal ivásra nálunk nem kellett különösebb magyarázat, szájába vette és szívta is. Lehet, hogy kicsit ment is elsőre a szívószálból és ebből jöt rá, nem tudom, de biztosan Hami is hamar rájön a trükkreKép.Vagy már azóta már rá is jöttKép

Vera: de ari Bencus apávalKép A játszótér is klassz, jó , hogy rátaláltatok.

Dorki: szerintem soha nem jövünk rá a titkára, melyik baba miért is és hogyan alszikKép. nehéz őket megfejteni.Tisza tóKép

Cory: de jó, hogy írtál végre. Zsomának jobb vérképet kívánunkKép.Gyere sűrűbben ha tudsz.

Klarissza: jó gyorsan született LacaKép.

Barbi, Zit merre vagytok??

Jó fáradt vagyok, Robó hajnal öt órakkor már kukorékolt, ráadásul hatkor már fel is volt öltöztetve, mert már nem akart pizsiben lenni.
Most csak ennyi, megyek teregetni, sajna most ebből állnak a napjaim, mosás -vasalás.Mindenszentek miatt az itthoni teendőim csak szaporodtamKép.


Anita
anita77
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi,
húha, nem semmi amit átéltetek! Kép Szegény Bömbike, no és persze Te is! Próbálj megnyugodni, már túlvagytok rajta, és szerencsére semmi baj sincs!

Klarissza,
mi igyekszünk 9 és 10 között odaérni Kép Ez persze függ a busztól is, mert elég ritkán jár... De Zsoltika ma is 9-ig aludt reggel, szóval ha sokáig lustálkodik, akkor 10-nél előbb mi sem érünk Kép

Ann,
nálunk nem volt gond a szívószállal, bár Zsoltika már hónapok óta kap így mindenféle itókát Kép Még húslevest is Kép Egyszerűen elkezdte szívni. Eleinte ha abbahagyta az ivást, a szájában lévő lé kifolyt, aztán szépen megtanulta azt is lenyelni. Mostanában üvegpohárból iszik szívószállal, meg varázsitatóból, de abból csak vizet.
Türelem, menni fog Haminak is, próbálgassátok párszor Kép

Bocsi, most csak ennyi, megyünk fürdetni, este pedig még tanulnom kell Kép

Jó éjt,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Tegnap már végigolvastam az elmaradásomat,most meg talán van idöm irni is.
Elöször is, Brigi, nagyon sajnálom ami Bömbivel történt,nem lehetett könnyü átélni az egészet.Na de,hogy utána neked a kórházban egy kisszéken kellett ülnöd (gondolom NEM látszik elég jól a pocid még,igaz???),rögtön visszarántott a valóságba, sajnos ez még mindig Magyarország...
Remélem nem lesz ilyen soha többet, egy életre elég volt a kórházból szerintem....

Örülök én is,hogy régnem-olvasott emberkék irtak, Cory és Dorki, jó volt rólatok olvasni!!!Kép Niki nagyon sokat nött, irtó aranyos a képekenKép

Az alvás témában talán akkor Ádám lehet egy példa a könnyen született könnyen alszik el teóriára, mert ezzel tényleg nincs gond, de amióta megszületett igy van. (a születését én könnyünek tartom, elsö fájástól számitott 2 órán belül ott volt a kezemben a baba, 3-ik tolófájásra kinnt volt...) Egész egyszeüen odaadom a cumit, leteszem az ágyba, ö befordul a fal és a nyuszija felé, még látom nyitott szemmel bóbiskol, lekapcsolom a lámpát és kijövök. Nálunk igy müködik minden egyes elalvás, a délutáni is.(na jó, akkor nincs lámpaoltásKép)
Az más kérdés, hogy ö is ébred még, de ez már inkább hajnalnak nevezhetö, 4-5-6 óra körül,mikor hogy alakul. De egy kis tejcsi után mindig visszaalszik,és együtt ébredünk normális idöben.

Zsizsa, szép lett az ajándékod, megérte a sok munka!Kép

Vera, Bencéröl tutti aranyos a fönökös kép és a játszóteres is,tényleg most már olyan jó látni kétlábon járós képeket is Bencéröl!!!Kép
A talihoz jó szórakozást, ha tudtok majd fényképezzetek ám!!Kép

Ann, nálunk se jön be a szivószál, illetve nem mindig. Egyszer egy Mekiben kikönyörögte az én Sprite-os poharamat,hogy szivókázza, hát szerintem abból tuttira lenyelt egy kortyot,olyan arcot vágott, hogy az mindent elárult. De itthon hiába kináltam almalével, nem hinném,hogy az elég csábitó lenne neki...Mindegy, ö iszik rendesen pohárból, varázsitatóból, egyszer majd megtanul szivószállal is...

Anita, jó korán keltetek! Én tutti nem tudnék ilyen korán felkelni, nincs az a pénzKép

Ja, tudom még mit akartam, nálunk meg sem nézik a vércsoportot születéskor!!Én ezen nagyon kiakadtam,mert ez egy olyan alap információ, amit minden embernek tudnia illik,nem???Erre amikor megkérdeztem, hogy miért nem nézik meg, azt a választ kaptam,hogy ez egy bonyolult eljárás, és csak a 300km-re lévö városban nézik meg. Lehet, úgy gondolták most jöttem a falvédöröl, de nekem ez nagyon sántitott...Egyébként meg minden egyes vérvétel elött megkérdezik,de biztonságból meg is nézik az embernek a vércsoportját, akkor meg miért nem tudják ezt megtenni picibabáknál???ÚGyhogy mi nem tudjuk Ádám vércsoportját...Én A-s vagyok, párom AB-s, szóval van pár lehetöség...

Hétvégén kicsit enyhült az idö, elmentünk a hegyekbe sétálni,most már jó sokat tud menni egyedül ÁDÁm,és nagyon élvezi. Minden egyes falevelet, kavicsot, tobozt közelröl megvizsgált, és az arra érdemeseket az üres babakocsiba belepakolta. Több,mint egy órát szórakoztunk ezzel, de annyira jó levegö volt, nem is bántuk mi sem...
Két kép a sétálásról:
Kép

Kép

Sziasztok,most megyek is, alszik a manóm, itt az idö a háztartási ügyködésre...
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Brigi!
Eloszor is nagyon sajnalom hogy ilyen szomoru dolog tortent,es foleg neked igy terhesen.Kép
SZegeny Bombike.

Barbi!
ADam nagyon edes kolok,hogy mekkorat nott!Igazi toddler!!!Kép en sem tudom DAvid vercsoportjat szerintem itt sem neztek meg.

Cory!
Egy buta kerdes,mitol lehet vashianyos egy gyermek.(Tudom hogy pl a taplalkozastol hogy mit eszik vagy mit nem?)EZt csak azert kerdem mert DAvidnak is kimuatta a vereredmenye hogy vashianyos o is most szed valami multivitamint es 2 honap mulva vervizsgalat ujbol.De en DAvid eseteben azert nem ertem mert o kap egy fajta baba muzlit ami itt divat minden este es vitaminnal van dusitva es azt irja hogy egy adag ami kb 2 dkg-nak szamit abban a napi vasszukseglet 40 %-at fedezi ,es o ebbol megeszik 3 adagot legalabb akkor ez 120 % lenne ha jol szamolom.Es minden nap ezt vacsizik mar 7-8 honapos koratol,hust is eszik minden nap legalabb 3-5 dkg-t es rengeteg zoldseget(min napi 10-20 dkg es nagyon valtozatosan kapja ),szoval nem ertem mitol lenne vashianyos,ja es nekem mar tobbszor neztek a vasszintemet mivel szoptatok es mindig azt mondtak hogy nagyon jo.Na meg mindig ott tartok hogy mindezek ellenre mitol lehet vashianyos?Amikor a vert vettek egyebkent lazas volt.Lehet e koze hozza?

EGyebkent a vizelet eredmeny jo lett most hala Istennek!Ma hivott a doki .

VERA!
Most nalunk megy ez a nem akarok aludni cimu fejezet,en meg teljesen kibukok egy ora altatas utan.Olyan edesen nevetgel,beszel,kuncog,huncutkodik alvasi idoben hogy nem tudok ra haragudni,de amikor eltelik 1 ora es ott fekszik rajtam es en mar szedulok az almossagtol o meg nagyban dumal,hahotazik (de min nem ertem)akkor mar nagyon duhos tudok lenni .Napkozben meg mindig alszik 2-szer de igy jon ki neki napi 10-12 ora alvas,ennyit meg egy felnott is alszik.


Lanyok itt az ido kezd lehulni de azert meg mindig olyan 20 30 fok kozott van,csak eleg sokat esik mostanaban.Hat Barbitol nem irigylem a havat vagy talan egyedul DAvid miatt o biztosan nagyon elvezne.
DAvidkam az utobbi 2-3 napban szeret egyedul enni ,amit kanallal adok az nem annyira kell neki(kiveve a tejpep es gyumi),ami szilard azt kezzel akarja fogni.Tok jo mostmar harapdalja a husikat ,kenyeret,ubit stb.Eddig mindent aprora vagtam es kanallal adtam neki.Ja es van egy picike poharka es abbol kapja mostmar az uditojet,tejet.Eleg ugyesen iszik na nem egyedul nekem fogni kell ,de eddig o csoros poharbol ivott.
Beszelni mar nagyon akar mostmar mondja majdnem minden szonak az elso 2-3 betujet,es kb 15 szot mond mar.A kedvenc szava most a busz,de ezt hajtogatja ejjel es nappal de meg almaban is Kép
MOstmar megyek mindnekinek szep napot,ejjelt!Kép
Kép
gabi75david
 
 


Brigi,
huu, szegeny ti, szornyu lehetett KépKépKép de a lenyeg, hogy nincs semmi baj

Vera,
Emma sem csipi a homokt, tul koszos Kép amint hozzaer jon es mutatja, hogy koszos, tisztitsam le. Azert remelem megszokja... Kajanal is, szeret belenyulni, nyomkodni, aztan mutatja hogy toroljem le, addig nem eszik tovabb Kép Ja, es minden hajszalt, poszmotot eszrevesz, felszed es odaadja Kép

Ann,
mi is kisdobozos uditovel probalkoztunk meg, de abbol nem kellett tanitani...

vercsoport: en sem tudom Emmaet, itt sem nezik, igazabol meg vert sem vettek tole, csak a 3. napon 4 cseppet a sarkabol

Olvasom itt az alvas-elmeleteket, es par napja nalunk is valtozas van... csak ugy alszik el, ha ott vagyok es alvast szimulalok es kozben fogja a kezemet. (Eddig csak akkor aludt el, ha kijottem a szobabol) Kicsit olyan mintha felne valamitol, de fogalmunk sincs mitol - semmit nem valtoztattunk a szobaban. Viszont mindig vigyorogva ebred (ha megsem akkor meg almos es szopival visszaaltatom), es az ollyan joooo.

Jok legyetek Kép
batka
batkamano
 
 


Brigi
Borzasztó élmény lehetett, jó hogy nem lett semmi baja Bömbinek és milyen jó, hogy apa is ott volt és rögtön tudott segíteni. Nem lett púp Bömbi fején ?
Batka
Én is úgy szerettem szopival visszaaltatni lurkót. Gyors volt kényelmes és kellemes. Kép

Niki is leesett a kanapéról valamelyik nap és rettentő sírásba kezdett. Azon gondolkodtam, hogy hogy veszem észre, ha agyrázkódása van vagy valami hasonló. És szegénykék még mennyit fognak esni.
Ann
Nálunk apa tanította meg Nikit szívószállal inni egyik percről a másikra. Fölszívta neki és kicsit megnyomta.
Cory
Az üvegfestésben béna vagyok, a szalvétásat azt szeretem, pont most is azt csináltam Niki szobájában a falra. Nagyon jó lett csak még nincs kész. De ajándéknak nem jó, mert már tavaly is voltak ilyen ajándékok. Ráadásul a sógornőmék sokkal ügyesebek e téren, ő szokott ilyeneket csinálni. Ők festenek kézzel órát is lehet a brendonban kapni. Tényleg nagyon jó a kézügyessége. A férje meg mindenre gravíroz.
Bár most az jutott eszembe a "főnök" bodyját látva, hogy valami hasonlót én is csinálhatnék Nikinek vagy a keresztfiamnak. Persze nem pont karira. Textil festékkel bármit rá lehet írni.
76vera
tényleg jó a játszótér Kép nálunk a környéken nincs semmilyen, ami be is van kerítve. Éljen a kutyakaka !Kép

Voltam ma egy barátnőmnél látogatoba. Holnap lesz a kisfia 3 éves. Eddig egy tündér gyerek volt, Nikit is nagyon szerette. Mindíg kisasszonynak hívja. De pár hete sokat változott ma pl. közölte Nikivel, hogy neki van otthon elég játéka és menjen haza. Niki meg szegény ment utána, mint egy kiskutya, de Gáborka olyan undok volt. Ez már gondolom a dackorszak csak olyan furcsa volt látni.
Jó éjszakát
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Dorki: én a szalvétázást nem szeretem. Az üvegfestésből meg csak a matricázást próbáltam. Az igazából másolás és utána ki kell szinezni. De ilyenből is láttam már nagyon szép képeket. Csak aztán, mikor Zsoma megszületett, akkor váltottam a hímzésre. De ez meg lassú nagyon.
A dackorszak 2 évesen kezdődik, de Balunál mostanság látom, hogy mintha újra fellángolt volna (szeptemberben volt 3). Ez a játékait féltő dolog nagyon ismerős. Balu dettó. Nálunk bejött az, hogy aki jön hozzánk, hoz valami cserealapot. Akármit. Pl egy kisautót...

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megvolt a taliKép Én nagyon jól éreztem magam, remélem a többiek isKép Sajnos Gabiék elég hamar elmentek Zsoltikával, mert szegényke álmos volt, de Ann Hamival és Klarissza Lacával jó sokáig maradtak. Annnnnnnyira jó volt ahogy a babák (együtt) játszottakKép
Zsoltika kicsit nehezen engedett fel, de a végén azért csak mosolygott már ő isKép
Hami olyan kis édes volt ahogy jött-ment, mindennel játszott, néha mondott egyet-kettőt. Nagyon szép kislány, az a száj!!!!!!Kép És egyéves korára rengeteg mindent tud már!
Na és Laca!Kép Én őt most láttam először, és hát ugyanolyan mint a képeken. De pluszban még van valami huncut mosoly az arcánKép Ő egyfolytában rohangált, nem sokat ült egyhelybenKép És sokat vigyorgott, ami nekünk nagyon tetszettKép Megtanította Bencikét valami hihetetlen morgásra, miközben egymást kergették az ülőgarnitúra körülKép

Sajna képem egy darab sincs mert én hülye nem töltöttem fel a fényképezőtKép De majd a lányok tesznek fel képet remélhetőlegKép

Bence elég jól elfáradhatott mert már a vállamon majd' elaludt mikor integettünk az erkélyről. Gyorsan adtam rá sapit meg kabátot és kitettem aludni annyira jó idő volt. Aztán 3 előtt felébredt, még csodálkoztam is hogy csak ennyi volt, de nem, mert ahogy levetkőztettem, megint elaludt a karombanKép Úgyhogy még mindig húzzaKép

Remélem mindenki szerencsésen hazaért és tényleg jól érezte magát! Máskor is szeretettel várok mindenkit, de jöhetnétek többen is!Kép

Üdv,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok Kép

Nagggggyon jó volt a tali Veráéknál, szuperül éreztük magunkat!

Mi érkeztünk leghamarabb, mivel Zsoltika már 7-kor kukorékolt. Kicsit tartózkodó volt, meg mimóza is, hát hiába, ő ilyen Kép De azért jól eljátszogattunk, Zsoltika is megkergette Bencét, és nagggggyon élvezte Bencike házikóját is, amin van függöny: összehúzta, aztán vigyorogva kukucskált kifelé Kép

Bence igazi örökmozgó, mászik ezerrel, és tologatja a bébitaxit, nagyon ügyes!

Hami nagylány pedig mindenre felmászik, nagyon tetszett hogy olyan jól elfoglalta magát a mindenféle játékokkal Kép

Laca kicsit sírdogált, ha anyukája távolabb került tőle Kép De aztán megint nevetett, velük sajna már nem sok időt töltöttünk, mert mire ők megjöttek, addigra mi már majdhogynem indultunk, bár így is maradtunk jó 2 órát Kép De Zsoltika a babakocsiban pillanatok alatt bealudt, alig toltam pár métert Kép Itthon aztán felébredt, mikor ki akartam venni a kocsiból, így aztán nagy nyügiben telt a nap hátralévő része Kép MOst viszont lent alukál, anyukám meg tologatja, hogy tudjak egy kicsit tanulni Kép

Megyek is, de előbb még teszek fel képeket, sebtében kiválogattam párat Kép

Hami, Benci, Zsoltika:

Kép

Benci és Zsolti:

Kép

A 4 gyerkőc + Vera Kép

Kép

Szintén Kép

Kép

Ann, Hami, Zsolti, Benci:

Kép

Még egyszer köszönjük szépen Verának a vendéglátást!!!

Puszi,
Gabi

pgaboka
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mi is nagyon jól éreztük magunkat Veráéknál! Tényleg nagggyon nagggyon kellemes délelőtt volt Kép Lacának is nagyon tetszett.

Bence a kisdumás nagyon ügyes, szerintem még Karácsony előtt elindul. Olyan édesen karattyolt ám, nekem is lelkesen magyarázott és anyáját is verbálisan megrendezte egyszer Kép Öntudatos kissrác Kép

Hami egy kistündér, olyan jó kislány, nyugis és nagyon szeret mutogatni az ujjacskáival. Biztos okos kislány lesz, ja és olyan kis érzéki szája van. Menekülhet majd a lelkes fiú udvarlók elől...Kép

Sajna Zsoltit kevés ideig láttuk, mert gonosz anyája hazavitte Kép Pedig nagyon tetszett neki a kis piros házikó Kép És milyen nagy kékesszürke szeme van Zsoltinak! Nagyon jól bírta, hogy a szöszi haját megsimiztem, bátor kisfiú Lacához képest Kép

Jó sokáig maradtunk, de hát jól éreztük magunkat és nem akarózott hazamenni Kép

Sajna már megint iszonyú képeket csináltam Kép d azért teszek fel néhányat.
Kép
Kép
Kép
klarissza
 
 


Jaj Hami olyan cuki a fenti képen Kép Kép Remélem Ann jó képeket csinált Kép És Zsoltiról egysem sikerült Kép Béna Klarissza Kép
klarissza
 
 


Jajjj, de gyönyörűek a csemeték a képeken.

Hami az valami gyönyörűség, igazi egyéves nagylány már Kép, Bencus kis tündibündi, Zsoltika kis totyogó , nameg Laca is kis huncut. Azért már kíváncsi lennék rá is élőben.Kár , hogy nem tudtunk menniKép

Barbi: hóember Ádibádi nagyon édi, de ennek ellenére sem irigykedem még a hó miatt.

Gabi75: Dávid igazi nagyfiú már, tiszta apjaKép.

Most csak enynire futotta, futok továbbKép, vagy inkább Robó utánKép.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok! tegnap este megjöttünk. Lizi már jól van, hatott rá a vidéki levegő Kép köszönjük az aggódást és a jó kívánságokat!

A zsúr látom jól sikerült Kép, gyönyörűek a gyermekek Kép

Ádi is aranyos a hóban Kép

Brigi! nagyon rossz lehetett Kép, ez tényleg az affektív apnoe? azóta sikerült valamelyest lenyugodni?

panu
panu
 
 


jaj, és Dávid nagyon édes a papával Kép most akkor kire is hasonlít a gyermek? Kép

és kimaradt a gyönyörű doboz Kép Zsizsa, nagyon ügyes vagy! gratula!

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ily ritkán és ilyen keveset írok.

Brigi,
biztosan szörnyű volt, remélem, nem kell ilyesmit átélnetek még egyszer!

A képek alapján minden baba gyönyörű, és ügyesedik rendesen.Kép

Gabi is ügyesedik, pár napja néha mondja, hogy va-va a kutyára, és tegnap meg mondta a háp-háp-ot!Kép Beszélni fog a lányom!Kép Egyébként tegnap olyan, de olyan hisztis volt, biztosan volt valami baja. Azért sírt például, mert rácsavartam az üvegre a kupakot, pedig már nem is akart inni, megkérdeztem. Aztán kinyitottam neki, megkínáltam, ivott egy kortyot, elfordult, erre rácsavartam megint a kupakot, mire újfent ordításban tört ki. Bevallom, hogy ezzel nem igazán tudtam mit kezdeni. Aztán elvittem sétálni, és gyorsan bealudt, egy órát, ami nála soknak számít, szóval front volt, vagy tudja az ég.

Kakilt és nyűgös, ezért megyek.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Egy újabb életjel Pécsről:

Nálunk nagyon bekavart az óra átállítás. Ma 1/2 5-kor kelt és csak 7-kor sikerült visszaaltatnom Kép Általában 6-kor szokott kelni, mert apujának csörög a vekker és olyan nagy csinadrattával indul melózni, hogy arra mindenki felébred szerintem a házban.

Ákos befejezte a szopit Kép 3 napja este nem akarta bekapni - elkezdett pityeregni. Megkérdztem , hogy "akarsz szopizni?" - erre azt válaszolta, hogy nem. Átöleltem, adtam neki egy puszit és mondtam neki, hogy jó akkor elrakjuk a cicit. Ő csak mosolygott és én pedig szomorúan vettem tudomásul, hogy lezárult egy gyönyörű korszak az életünkben. Azóta sem kereste Kép Azért már egy pár napja felkészített rá, mert nem volt meg az a lelkesedés benne szopi közben és többször abba hagyta, hogy inkább nem kér. Próbáltam neki újra kínálni akkor elfogadta immel-ámmal. Aztán 30.-án befejeztük - nem erőltettem. Úgy gondolom, 14,5 hónap gyönyörű volt és van egy "nagy" fiam aki önálló életet kezd lassan.

A múltkor írtam, hogy többször ideges leszek hirtelen - azóta felfedztem a citromfű tea jótékony hatását. Kép Tudom ajánlani nektek. Babáknak is lehet adni este 1 éves kortól és jót alszanak tőle.

Tündér
Nagyon meghitt az uszis kép apával! Pécsen nem igazán van lehetőség elmenni, ill. van 1, de az baromi drága. Azért Ti tudtok élni, jó lehet így pörögni mindig. Én néha besavanyodok itthon (ja szoktam olvasgatni más fórumokat is - onnan tudom, hogy milyen jó nektek)

Zsizsa
Nagyon szép a dobozka!!!!! Türelmed is van és nagyon ügyes vagy! Én nálam a konyha is szalad néha úgy kifutok az időből.

Vera
Szívesen mentem volna én is hozzátok, jó lehetett nálatok! Ottaludni nem lehet? Ez csak vicc volt.
Gyönyörű minden baba a képeken!!!

Brigi
Mikor olvastam, hogy mitörtént veletek gyorsan rákerestem. Hát tényleg elég ilyesztő lehetett, és ahogy olvasom nem is lehet vele nagyon mit kezdeni! Volt valaki a családban aki így elájult néha? Olvastam, hogy lehet örökölni a hajlamot. Ákinál is előfordul, hogyha nagyon belelovallja magát a sírásba és nem tudom megvígasztalni akkor nehezen vesz levegőt közben. Ez is előjel. Én is megrémültem. De én már csak ilyen parás maradok.

Anita
Robónál visszaállt a rend? Mármint az óraátállítás miatt. Ez az 5-kor kelés engem is lefáraszt Kép

Gabi
Küldök energiát a tanuláshoz +++++++++

Mennem kell, mert ébredezik a főnököm a másik szobában. Nekünk is kellene olyan póló mint Bencikénak van - hozzá passzolna.....

Pedig még akartam írni másoknak is Kép
Eszti
beszti71
 
 


Helló Lányok!

Tali nagyon jó lehetett minden manó nagyon édes!Kép
Hóember Ádi-bádi is csúcs, azért jó lehet ilyen szép téli természetben sétálni túrázniKép

Eszti!
Gyere gyakrabban, ez is egyfajta szórakozás, hogy ide írogatunkKép Köszi a bókot, én mégis néha úgy érzem, hogy becsavarodok itthon, pedig azért a lehetöségeink jobbak mint például Pécsen.Kép
A házimunka a gyermekkel való ténykedések, a kert, elviszi egy csomó idömet, az egyéb intézendö, munka, tanulás meg már csak hab a tortán. Azért igyekszem idöt szakítani gyerköcös-Apás progikra is, söt mostanság már egyre gyakrabban megyünk koncertre, moziba, kajálni 2-esben ApávalKép
SzopiKép Nálunk is kb. így történt, lassan 1 hónapjaKép

Gabi!
Kitartás a tanuláshoz. Te legalább csinálod. Én még neki sem fogtam, pedig az üzemtan nem az a lébecolós tantárgyKép

Anita!
Rossz lehet, hogy Robót ennyire megviselte az óra átállítás. Javul már a helyzet?

Zsizsa!
Nem csak Gabi volt tegnap nyügi, ha megnézed a babanetet szinte mindenki erre panaszkodottKép A gyerekek kicsit korábban érzik már az idööváltozást a frontokat, plusz az óraállítás, lehet, hogy ez már sok(k) volt nekikKép
Képeket mikor látunk Gabócáról?

Panu!
Örülök, hogy jobban van Lizi!Kép Most szombaton nem megyünk úszni, mert megyünk kirándulni 2 napra a Mátrába, ezért most kimarad. Remélem a jövö7-en már találkozhatunk végreKép

Batka!
Jó, hogy írtál, ritkán jössz mostanság. Ez az elalvás dolog aranyos, teccetKép Már nálunk ez sima ügy, este puszi-simi, aztán szinte rúgja magát, hogy tegyem be az ágyába, kicsit matat még aztán magától elalszik.
Emma fotó??

Dorki!
Szalvétázás engem érdekel, de még nem szántam rá magam. Tavaly gyertyákat öntöttem (zselé, viasz), szépek lettek, idén nem tudom mit kéne csinálni.
Szalvétázni lehet képkeretet, pl.??
AMit most kitaláltam, hogy a fürdöszobánkba csinálok tükröt, aminek színes üvegdarabokkal kirakom a szélét és csemperagasztóval, ill. fugával rögzítem. Anyagom még nincs, de ideje már utánanéznemKép

Na most ennyi voltam, lépek mert iszonyú büdi van itt a lábamnálKép
Képzeljétek nem is írtam, hogy a 7végén, föztünk sütöttünk, stb. olyan nagy volt a páratartalom, hogy kiakadt a páratartalom mutatónkKép
Iszonyú meleg volt és alíg kaptunk levegöt. Mondjuk az igazsághoz tartozik, hogy annyi növényünk van, hogy az ált. páratartalom is mindig 70% közelében van..

Na tényleg leléptemKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Sziasztok Kép

Először is Marcusnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

Ann + Hami

UI: aztán még jövök ám, mert vannak talis képeim, bár ezek is nagggyon jók, de még tudok újat mutatni KépKépKép
annann
 
 


Jaj!!!!

Ezer bocsánat a szülinapi köszöntés lemaradt!Kép

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Marcinak mi isKép

Pussz

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Valami gáz volt a babanettel, úgyhogy pár órás késéssel küldöm a levelem, ami még mindig aktuális mert Bence azóta is alszik! Már lassan 3 órája!!!


Nagyon boldog 1. szülinapot Marcusnak!!!
Képeket várjuk ámKép

Hát én ma akkorát égtem a Matchban mint a házKép Bencike meglátta a kenyereket a polcon és naaaagyon elkezdett örülni nekik. Ez nálunk szokás merthogy imádja. Vettem is egyet de ugye a kosaramba tettem és hát ez volt a bajKép Annyira elkezdett hisztizni hogy vágta magát ide-oda a kocsiban, közben persze egetverő hangon ordított. Tök olyan volt mintha éhezne a gyerekem és a gonosz anyja nem adja neki oda a kenyeret. Hát odaadtam. Megette róla papírt mire odanéztemKép és már a szájában sem találtam.
Kezemben a k***a nehéz kosárral toltam az ordító gyerekemet a pénztárhoz, kígyózó sorok... de túléltük. Páran csak együttérzően mosolyogtak (gondolom ők voltak a gyerekesek) de néhányan úgy néztek rám hogy azt hittem ott elsüllyedek a pillantásuktólKép
Ezek után felhívtam Apát enyhén feltupírozott hangulatban hogy elegem van hogy ő jár kocsival és én vásárolok be hisztigép Bencével. Soha többet nem megyek!
Na, most jól kipanaszkodtam magamKép

Tündér!
Legalább Ilangnak esélye sincs száraz köhögésre ha ilyen párában éltekKép De komolyan hány négyzetméteren hány virágotok van???!!!
Én úgy tudom lehet képkeretet csinálni decoupage-zsal. De még nem csináltam, csak keretbevalótKép
Tükörről majd teszel fel képet, ha egyszer megcsinálod?Kép
Nekem úgy tetszenek ezek az ötletek, de kitartás híján mindig elmarad a megvalósításukKép

Eszti!
Persze hogy itt lehet aludni nálunkKép És ez most nem vicc voltKép
De drága lehetett Ákos a szopival! Ilyenkor tiszta könnyes lesz a szemem. Tényleg szép idő ez a 14,5 hónap! Látod, Bence még addig sem kérte és én is bele voltam betegedve. Ráadásul akkor ő még nem tudta így kinyilvánítani sem az akaratát, csak egyszerűen elutasítottaKép

Zsizsa!
Doboz tényleg klassz lettKép
Gratula Gabi beszédbeindulásáhozKépKép


A fenti képen pedig Hami egyszerűen gyönyörűségesKépKlarissza, még hogy iszonyú képeket csináltál, tök jók!!!Kép

Na megyek ebédelni, mert Bence hazafelé bealudt a babakocsiban, ami már régen történt nálunk. De biztos kifáradt a nagy hisztiben... Egyébként tegnap délután 5ig aludt, így csak 11 után tudtuk lefektetni, de ennek ellenére már 8 után felébredtKép Most pótolja, mikor máskor ha nem nappalKép

Sziasztok,
Vera

(Ann! Várjuk ám a Te képeidet is, lássuk csak azt az újatKép)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera:
Soha ne izgasd magad mások miatt, ha Benciről van szó!!! Szerintem nagyon édes lehetett kenyérért kiáltozó Bence Kép Kép Ha Lacáról van szó, akkor már engem sem izgat, hogy mások mit mondanak, vagy gonosz anyának tartanak, mert hagyom hisztizni. Lehet, hogy épp ezért valahogy mostanában nem is szokott nyilvánosan lefeküdni a földre Kép Kép Látja rajtam, hogy semmi hatással nincs rám. Ha állandóan azt lesném, hgy más mit szól hozzá, akkor tényleg ki sem mozdulnánk. A múltkor kinyomta a szájából a kaját az Ikea éttermében miközben felállt az etetőszékben, csorgott a ruháján a kaja. Egy pasi tök hangosan röhögött rajtunk, az meg nem érdekelt, hogy más mit szörnyűlködik Lacán...

A ronda képet úgy értem, hogy rossz szögből fényképezek, nem veszem figyelembe, hogy honnan jön a fény, nem helyezem középre a témát stb. Este teszek fel néhány elbénázott képet, meg hátha találok még jót is. Lehet, hogy egy album kellenne...na jó, most rohanok.
klarissza
 
 


Ááááááááááá, Bence 3 és fél órát aludt, most meg úgy pörög hogy épp az imént borított ki egy nagy tányér rizst + husit, májat. Nemes egyszerűséggel ledobta a tányért az etetőszék tálcájárólKép
Asszem mozgalmas délutánnak nézünk elébeKép

Klarissza!
Igazából nagyon sokat változtam mióta gyerekem van, nem is nagyon törődöm már vele hogy ki mit szól (régen azért jobban érdekelt). De ez a mai tényleg nagyon durva volt. Tolom a kocsit, karomon a teli kosár, a gyerekem ordít én meg szépen halkan próbálom csitítani, végül már azt sem. Megfordul ilyenkor azért az agyamban hogy milyen szívtelen anyának gondolnakKép

Este jönnek a barátaink forralt bor partyra még rendbe kell kapnom a lakást...

Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Helló csajok!

Vera!
Igaza van Klarisszának, nem kell az emberekkel foglalkozni. AKi botránkozik annak vagy még nincs, vagy már olyan nagy a gyereke, hogy nem emlékszik erre az idöszakra.
Én is hagyom hisztizni, mert csak ez válik be. Egyre kevésbbé csinálja, és hidd el ezt is kinövik egyszer. (szerencséreKép)
Korábban engem is érdekelt, hogy ki mit gondol, de erröl gyorsan leszoktamKép
Forralt bor party, húha ez jól hangzikKép
Pára: szerencsénkre Ilang még nem nagyon köhögött mióta megszületettKép
Egyébként a felsö szint ahol a növények vannak, kb. 45 nm és oda jut a banánfa, különféle pálmák, stb. stb. Ezek elönye, hogy akkorák mint énKép

Klarissza!
Laca édes lehetett az IKEA-banKép Engem nem zavar az ilyen, mivel tudom, hogy mi zajlik le ilyenkor Anyában és gyerekébenKép
Képeidet várjukKép

Ann!
Szívószálat még nem próbáltam Ilangnak adni, de lehet ki kéne próbálni. Jutottatok valamire ezügyben?

Na most megyünk csavarogni, még este benézekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok Kép

Tali - először is tényleg jók Gabi és Klarissza képei, de azért is mutatok én is KépKépKép
Klarissza, a "rosszak a képeim" című elgondolásod nem apa agyából pattant ki véletlenül???? Sztem igenis jók, és a lányoknak is tetszik, úgyhogy ennyi KépKépKép Én nem filózok ilyeneken, egyszerűen fényképezek, a tém úgyis önmagáért beszél.

Szóval nekifutok mégegyszer: tali.
Mi érkeztünk másodjára, Zsoltika éppen Bence etetőszékében táplálkozott, amely tiltott dolog evészetére csábította Bencust is.
Kép
Aztán szolid játék következett, Gabi első 2 képén láthatjátok, hogy még alig fedezték fel Bence rengeteg játéka nyújtotta izgalmakat Kép ld. kosár játék egyben!
Kép
Majd megjött Klarissza és Laca. Laca baba kezdeti visszafogottsága ...
Kép
viszonylag hamar elmúlt. Rátalált Bence cumijára és a Klarissza szerint korábban sosem cumizó Laca rendeltetésszerűen használta a tárgyat. Hozzáteszem, hogy a későbbiekben Bence másik cumiját is kifürkézte a kiságyában... Kép
Kép
Zsoltika folyton felfedezőkörútra indult anyával, néha megkergette Lacát, nagyon édesek voltak! Kép Zsoltika nagyon élvezte, a Bence kisházában való bújócskázást - amint már olvastátok. De a sok játéktól elfáradt és lassan ebédidő volt, úgyhogy haza kellett menniük Kép És meg kell cáfoljam Gabit, mert sztem nem is volt mimóza, igaz még kicsit kellett anya, de így mosolygós és felszabadult volt Kép
És Laca röhög - ha hallanátok, milyen aranyos mély hangon! Szerény személyem volt ilyen vicces :oPP
Kép
Hami pedig feledezte, hogy Bencéék is hordanak cipőt - otthogy az egyik kedvenc játékai a cipők Kép
Kép
Laca a lovag - kézcsók:
Kép
Laca beindult, édes hangokat hallatva hancúrozott, Bence pedig figyelt és tanult
Kép
a két huncut
Kép
Hami pedig...Hát Te meg ki vagy?
Kép
és Bence művelődik
Kép
Amúgy rájöttünk Verával, h Bence és Hami nagyon hasonló hangkészletet használnak - néha nem tudtam, h melyikük szólalt meg.
és Bence megkóstolta a Hamletet is, aminek Klarissza szerint fűrészpor íze van, igaz is még nem evett ilyet KépKépKép - nagggyon fincsi volt, majd leharapta Vera ujját.
Kép
a játék végére a kosár tartalma is megváltozott
Kép

Szerintem nagyon jól érezték magukat minde a csemeték, mind az anyukák, és nem is csináltunk akkora felfordulást KépKépKép Ugye Vera? KépKépKép És hiányoltunk jó pár embert, mert simán befértetek volna!

és végül mindent köszönünk vendéglátónknak: Verának és Bencének, remélem, legközelebb többen leszünk és sikerült lebontani a laksát Kép (Vera, Te ezt ne olvasd el!) Kép
Kép

Segítség, nem tudok leállni.....
Cupp
Ann
annann
 
 


Ann!

Hát ez a képes beszámoló naggggyon jól sikerült, annyit nevettem mire végigolvastamKép (A vaníliás karikát töredelmesen bevallottam Apának,így már nem bukhatok le be-be-beKép)És tényleg így volt, reméljük a képek alapján legközelebb a többiek is kedvet kapnak! Mikor is legyen a következő?!Kép

Mennem kell mert Bence a telefonommal játszik és melyik gomb jön be neki igazán? Naná hogy a wap... Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Hanzika: Marcusnak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk:

Kép

Ann: Hami bébinek,( aki már nem is bébi, hanem nagylányKép) is nagyon sok boldog első szülinapot kívánunk és tessék jól megpuszilgatni a helyünkben is(holnap nem bizti, hogy időben tudok írni)

Kép


Robó és Anita
anita77
 
 


hi

majd éjjel irok még most csak egy szora

VMELYIKÖTÖK mondta, hogy kiszeretne menni a butor kiállitásra....
NE TEGYE!!!!!!!!!
az ott dolgozok szerint sose volt ilyen gyatra még, mint az idei.
orsolya11
 
 


hi

majd éjjel irok még most csak egy szora

VMELYIKÖTÖK mondta, hogy kiszeretne menni a butor kiállitásra....
NE TEGYE!!!!!!!!!
az ott dolgozok szerint sose volt ilyen gyatra még, mint az idei.
orsolya11
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm az együttérző szavakat. Már sokkal jopbban vagyok, bár teljesen nyugodt szerintem csak akkor leszek ha Bömbike kinövi ezt a szörnxűséget. Remélem kinövi. Sajnos ez az egész bármikor megismétlődhet, de remélem nem fog.
Barbi. A pocim már elég jól látszik, nem azért nem kaptam ágyat, hanem egyszerüen nincs, de mivel jogom van a gyerekem melett lenni, nem küldhettek haza. Hát ez Magyarország.
Marcsi: hogy sikerült a nyelvvizsga? gondoltam rád. Ákos hogy bírta?
Látom nagyon jól sikerült a tali. Kár, hogy nem tudtam menniKép Na de a következőn tuti ott leszünkKép
Hanzika Marcusának NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Brigi és Bömbi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést! Kép Képeket majd később, lehet, hogy csak vasárnap teszek fel, mert akkor lesz az "igazi" köszöntés családostul (bár egy része már megvolt, mert anyósomék már felköszöntötték, csak még nem töltöttük le a képeket).

Puszi Nektek!

H.

Kép
hanzika
 
 


Ann,

Haminak BOLDOG EGY ÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Hanzika+az egy nappal beelőző Marcus

Kép
hanzika
 
 


Brigi,

Kívánok kitartást, pár év, és el is fogod felejteni Kép

Egyébként dokik mit mondtak, mire kell figyelni, mennyi idő, míg kinövi (gondolom, nem sok)?

H.

Kép
hanzika
 
 


Csak egy szóra:

Marcusnak nagyon boldog első szülinapot kívánunk!! Kép Kép és várjuk a képes élménybeszámolót.

Haminak is nagyon boldog születésnapot kívánunk, és az elmaradhatatlan részletes beszámolót várjuk Kép Kép

Lizi és panu
panu
 
 


Hanzika Marcusának és Ann tüneményesen bübájos Hamijának is nagyon boldog elsö szülinapot kivánunk!!!KépKép

Kép
Kép
barbi
 
 


Ann:
ez a beszámoló nagyon vicces, még a könnyem is kicsordult a röhögéstől Kép Kép Apának is nagyon tetszettek a képek Kép
klarissza
 
 


Marcusnak Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Klarissza és Laca
klarissza
 
 


Sziasztok!

Marcusnak és Haminak nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!!!,

<font color="0000ff">Klarissza, Ann,
nagyon tetszettek a képek és a szöveg is, én is nagyon jól szórakoztam KépA kézcsókos annyira jó, ez a Laca egy igazi lovag!!! És nagyon vidám minden baba, látszik hogy remekül érezték magukat (és mi is!!!) Kép

Lányok, most csak ennyire futja, mert beteg lettem Kép Egész nap ment a hasam (bocsi), estére meg belázasodtam. Egy csomó ideig nem tudtam kikecmeregni a paplan alól, annyira fáztam KépKépKép Szóval most megyek aludni, hátha holnapra elmúlik, nagyon remélem Kép

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Marcusnak és Haminak boldog szülinapot Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Marcusnak es Haminak Nagyon Boldog Szulinapot kivanunk!!!


Lanyok!
OLyan aranyosak lettek ezek a babak,hihetetlen hogy mar nem is babak Kép.KOmolyan konnyezek amikor latom hogy mekkorat nottek!Mar en is alig varom hogy talizzunk ,remelhetoleg nyaron haza megyunk es akkor sok idom lesz akar minden nap talizni.Kép

Kepzeljetek DAvid kimondta az elso angol szot ;duck(kacsa).Ujabb szavai:laz,haz,mehcc(mehetsz).Az utobbi 2 napban mindent probal mondani hihetetlen eddig csak azt a par szot ismetelgette.

CSajok!
Erdekel valakit egy teli REebock overal?TAvaly vettem DAvidnak es ugy nez ki itt nem fogja hordani mivel nincs olyan hideg.Kifordithato mindket oldalan lehet hasznalni,sotet kek az egyik oldala flanel(belso)a masik oldalon meg olyan mint a dzsekik anyaga >fogalmam sincs mibol van de jo vastag.Van hozza felgombolhato kesztyu,es kiscipo is ugyon olyan anyagbol az is felgombolhato.18 honapos koru babaknak van.Alul gumis ugyhogy kisebb babaknak is jo ,olyan 1 eves kortol 2 eves korig.TEszek fel rola kepet,ha valakit erdekel ez vadi uj,DEcemberber 10-en megy haza az egyik ismerosunk es o haza vinne,ja es van egy barna nike bakkancs szeruseg hasznalt de szerintem kivallo allapotban van,21-es meret DAVid soha nem hordta mert amikor eloszor raprobaltam mar kicsi volt,amikor meg vettuk ( itt kint vettuk a ferjem egyik tanaratol).
SZoval ha valakit erdekekel megbeszeljuk az arat.ES egy vadi uj kek hosszu ujju elegans ing 18 honapos korra sajnos ez is szuk ra ,vasarnap raprobaltam es passzentos neki Kép,ezt is tavaly vettem neki.EZert kicsit igaza van anyukamnak hogy nem szabad elore vasarolni .
Most jonnek a kepek.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
gabi75david
 
 


Bár sokan felköszöntötték Hamit előre, mi Bencével azért is csak most tesszük meg, mivel MA van a szülinapjaKép

<font color="ff0000">Hamika!
Nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!</font>

Kép

Neked is eljött a nagy nap így mostantól már Te is kaphatsz mindenféle finomat, talán Anya még vaníliáskarikát és töltött káposztát is ad NekedKép (Ugye Klarissza?Kép) Ann, ez csak vicc volt ámKép

Puszi,
Bencike és Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Szia HAMI!

Boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Puszi.

Marcsi ás Ákos

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Kedves Ann!

Nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk Hami-babának!!KépKép

Pussz

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


és az elözö volt a 400KépKép

Na leléptem!

Még este benézek és akkor visszaolvasok mert ma nagyon aktív napunk leszKép

Pussz


Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Marcusnak és Haminak boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Zsizsa és Gabó

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hami nagylánynak nagyon boldog 1. szülinapot!!!
Képeket várunk.
bombomanyu
 
 


Jaj elfelejtettem aláírniKép hosszú volt az éjszaka és mozgalmas.


Brigi+Bömbi+a ma 11éves Dani
bombomanyu
 
 


Sziasztok Kép
Köszönjük a köszöntéseket, reggel gyorsan ide is jöttünk elolvasni őket Kép
Mi pedig boldog szülinapot kívánunk Verának
Kép
áés DBarbinak is, aki lehet, h már nem is olvas minket???
és persze Brigi Danijának is KépKép

Cupp, mert akció van! Kép
Ann
annann
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT HAMI BABA!!!!!

Klarissza és Laca


(Képeket! Képeket! Képeket! Kép)
klarissza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?