Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kivel mi történt mostanában senkinél semmi fejlemény??

mmzsó mi volt ma??
boci35
 
 


Boci,
köszi az érdeklődést :wink: jólesik :wink:

Csütörtökön punkció!
már biztosan tudom,hogy 13-án nem megyek a klinikára,Lányok,sok szerencsét!

Akik holnap mentek,úgy készüljetek,hogy nincs Murber,ezren vannak,mindenki a profhoz megy,de a prof nagyon igyekszik mindenkit gyorsan megvizsgálni,úgyhogy azért túlélhető.
Ma nagyon megkedveltem őt,mert rámmosolygott a végén,így már nem tartok tőle (annyira).
Vendég
 


mmzsó,
akkor most nagy az izgalom :)
sűrű hetetek lesz
punkció után mennyit kell várakozni az eredményre?

Boci,
türelem-türelem (1 hét és kiderül, ugye?)

Zsuzsi,
Hannának javasoltad anno az AIDS, Hepatitis és Rubeola vérvételt
Ezek mindenkinél javasoltak, ha jól sejtem, ugye? Kell hozzá beutalót kérni? (háziorvostól kell?)
köszönöm a segítséget, remélem, tudom majd viszonozni
zsuzsanna83
 
 

 
 

Zsuzsanna,
másnap kell telefonálni,hogy hány embrió lett és mikor ültetik be őket (2vagy 3 nap,tehát nálunk vszínű vasárnap).
Beültetés után kb.2 héttel küldenek 2 vérvételre,2 nap különbséggel,és a 2.vv.után mondják meg,hoyg sikerült-e.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Begépeltem a hozzászólást és eltűnt, mert visszaolvastam!

Boci: Hogy vagy? Kitartást!!

mmzsó: Szorítok holnap!

Vizililiom: Neked van már eredményed?

MAry: nagy nehezen válaszoltam, bocs de elvesztem, annyit dolgoztam.

Ma voltam én is a Profnál, és mától ragasztom a tapaszokat, kb 2 hét mnúlvas kapom vissza az embriokat!! :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


Zsó

Holnap ott leszek veled a műtőben, és nagyon fogok neked drukkolni!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok,
Kicsi, de jó újra olvasni, h. köztünk vagy azért!
Mi újság?
Jól vagy?
Zsuzsa,
köszi, válaszoltam!és semmi baj!
Lili,
valami hír?
Zsó,
Mindjárt itt a csütörtök!
Röpcsiről nem tudsz semmit?
Krisztike,
adj már hírt magatokról!
Adri,
Te is eltűntél!Mi újság Veletek?
Kamilla,
Jól vagytok?
Twist,
Te is rég írtál, bár igyekszem nyomon követni Dorkátok!
Boci?
Zsuzsanna?
Hanna?

mary80
 
 


Szia Mary!

Olyan szomorúan olvasom a soraidat, amit a blogodba írsz!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsó

De hülye vagyok, holnap még csak szerda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szóval csütörtökön leszek ott veled!!!!! :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Helló mindenkinek!

Jól vagyok nagyon lassan telik az idő soká lessz még 20-ika :(
szerintem mindenkinek válaszoltam :)

Kitartás mindenkinek reméljük mindenkinél beérik hamarosan a várva várt ,,gyümölcs" :)
boci35
 
 


Kicsi drága,
Semmi baj, tudod!
Valahol ki kell írnom magamból...így is már szerintem a férjem agyára megyek, még ha nem is mondja!Most kértem szabit holnapra, és a főnökasszonytól is megkaptam, h. a problémákat kihívásnak kell venni, nem begubózni!
Kimerültem...fáradt vagyok, egyszerűen...1 hete 3-4 órákat alszom, és azt hittem, h. ma már úgy kell összekaparni melóban...csupán ezért akartam itthon maradni...de tudod, más úgy sem érzi...mindenkinek a saját gondja a legnagyobb!még akkor is, ha tudod, h. vannak Nálad sokkal rosszabb helyzetben lévők!Én ezt így gondolom!Tudod, ismertek nagyjából, ismeritek az élettörténetem...már ami a blogból kiderül...nem panaszkodom, hisz Nektek sem egyszerű, tudom...de ő, aki nem élte át azt, amit nekünk kell, úgy sem értheti és nem is érti!
Na, bocsi a rizsáért...

mary80
 
 


Mary

Tudod nagyon jól hogy nem zavarsz!!!!!! És nem untatsz a "rizsáddal"!!!! :lol: :wink:

Tudom hogy milyen az amikor nem tudod magad kipihenni éjszaka, mert én így vagyok már évek óta, álmatlanságban szenvedek. Többször felkelek éjszaka, reggel az ágyam úgy néz ki mint amiben bomba robbant. Persze reggel fáradt és kimerült vagyok, aztán jön a kávé!!!!!! :wink: Mert az az egyedüli ami nekem jó!!!! Úgy érzem reggelente hogy fáradtabb vagyok mint amikor lefeküdtem!!!!! :( Közben persze jár az agyam ezerrel!!!!!!
Ezért is nem jövök a babanetre mert ki kell hogy kapcsoljam az agyam.
A hétvége lenne az amikor tudnék pihenni, legalább is olyankor erőltetem magam hogy még "gyerek" az idő, és nem kel kelni, így aztán sikeresen szoktam 9-ig aludni, na akkor van meg kb. a 6-7 órás alvási időm. :( Csak sajnos nálunk szinte minden hétvégén van valami program és nem tudok akkor sem pihenni. :(

A párodnak meg volt a kivizsgálása? UH? Cardiológia mit mondott? Volt azóta rosszulléte?
Tudom hogy min mentél és mész keresztül, de muszáj "ledobni a láncot", mert csak jobban a mélybe húz!!!!!!!!!!! Próbálj meg többet mosolyogni, csak a jó dolgokat észre venni, én tévét nem nézek, mert abban kit öltek meg, hányan robbantak fel, repülőgép lezuhant stb......... Jó dolgokat nagyon-nagyon ritkán mondanak.
Hallgass olyan zenét amit szeretsz, kikapcsol, ellazít, igyál este egy citromfű teát(amit mától én is fogok), és olvass egy jó könyvet!!!!!! :wink:
Vedd körül magad pozitiv gondolkodású emberekkel, mert nekem volt olyan a környezetemben aki olyan rossz hatással volt rám, hogy kiszívta az összes energiámat ha vele voltam. Állandóan csak "bántotta" az embereket és panaszkodott(ráadásul rokon), így "leépítettem" az életemből, és őszintén? Nem is hiányzik!!!! :wink: :lol:

Na vége tért a mese mára, zárul Ditke mókatára!!!!!!! :lol:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Halihó :!: :!: :!:

A régi és az új babaneteseknek is nagyon drukkolok és szorítok :!: :!: :!: :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Mi is elkezdtük a harmadik lombikprogramot :!: :D Majd jövök mesélni, csak kicsit összejöttek nálunk a dolgok! :oops:
Vendég
 


Köszönöm a drukkjaitokat,Lányok,nagyon aranyosak vagytok!Este voltam a klinikán,a szülőszobán jelentkeztem Choragont beadatni.egy nagyon kedves szülésznő adta be.Amíg várakoztam egy fülkében,annyira izgatott lettem a tudattól,hogy szülőszobán vagyok és itt babák bújnak ki,hogy majdnem elájultam...

Kicsigeszti,
nálatok valami fejlemény vagy továbblépés?

Mary,
én is aggódva figyelem,hogy lassan 1 éve folyamatosan nagyon mélyen vagy.Persze,hogy nem élhetjük át egymás problémáit,de hidd el,mindenkinek megvan a magáé,amit átél,de nem tartom egészségesnek,hogy valakit ilyen tartósan ilyen mélyen tartson,mint téged.Féltelek.vigyázz magadra és próbáld azt tenni,amit Kicsigeszti írt neked és ha szükségét érzed,kérj hozzá segítséget!Többet ígérem,nem szólok bele a dolgaidba.

Röpcsi,
remek,várjuk a beszámolót!végre jelentkeztél,te kis elkóborolt bárányka! :wink:

Zsuzsika,
hajrá popsitapasztás!szurkolok neked!Mikor mész legközelebb?
Vendég
 


Sziasztok!

mmzsó: szorítok neked! Kitartás és utána pihenés és sok mogyorót kell enni!!! Nagyon fontos.

Én jövő héten pénteken megyek legközelebb és talán 26.-a körül lesz a transzfer. Már nagyon várom, de erre a transzferre másképp készülök,mint az elsőre. Nem izgulok, nem idegeskedek, majd minden szépen megy magától. A májusi dolgok után tudnom kellett változtatni.
zsuzsika76
 
 


Sziasztok,
Kicsi, és Zsó köszi!Írok majd, és nem szóltál bele abszolút, tudod!De ezt már máskor is mondtam!
Zsuzsi, köszi, ma még megteszem!
Röpcsike,írj!

mary80
 
 


Hello Lányok!

Olvasgatom ám a fórumot most is, de igazából velem november végéig nem nagyon történik semmi, csak a várakozás, illetve a hadsereg reménybeli gyarapodása a páromnál. És persze a drukkolás a sorstársaknak, de az természetes.

Egyre többször jut eszembe Almási Tamás: Sejtjeink c. filmje, amit anno a barátnőmmel az akkori Szindbád moziban láttunk 2002-ben. Akkor volt egy nagyon halvány balsejtésem, hogy velem is előfordulhat ilyen...persze ez azért is lehetett, mert annyira azt érzed a film alatt, hogy "az empátia burkát áttörve többé nem együtt érzünk a szereplőkkel, hanem ugyanazt érezzük, mint ők."
Szóval érdemes megnézni, annak aki még nem látta, sok erőt ad és nagyon szép film, katartikus élmény lesz.

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu

Mindenkinek sok dupla-csíkot: +++++++++++++ kíván
Hanna
hanna74
 
 


Hanna,
én is láttam ezt a filmet,de veled ellentétben én akkor el se tudtam képzelni,hogy valaha is találkozhatok ezzel a problémával.Szerintem én régebben láttam,2002-ben már rákkal küzdöttem,ez előtte lehetett.Hihetetlen!Többször eszembe jutott már,hogy szívesen megnézném így,hogy benne vagyok nyakig,de nem tudom,honnan lehetne megszerezni.
Vendég
 


Szia MmZsó!

Szerintem ki lehet kölcsönözni DVD-n, az Odeonban megvan (én is oda fogok beiratkozni) a Hollán Ernő-ben.
Szóval legyőzted a rákot, huh, bátor vagy! Jó hogy tudsz erről írni, ilyen természetesen. Én egy pszichés problémával küzdök, hol jobb, hol rosszabb, ez a kényszerbetegség. A baba-akarás (nem szeretem a project szót, olyan multis íze van, ahol most én is dolgozom) miatt nagyon sokat javult a helyzetem, mert muszáj jobban lennem ha változást akarok az életemben, és ez csak óriási akarattal lehetséges. Ennél a betegségnél pont ez az ami hiányzik, és egyetlen gyógymód van rá: önmagunk átprogramozása. Sok év után most először akarok komolyan meggyógyulni, a gyerek miatt.
Most úgy érzem (és a megérzésekre nagyon oda kell figyelni), hogy biztosan anya leszek 40 éves korom előtt, persze magam miatt kell változnom elsősorban.
További szép napot!
hanna74
 
 


lili

Mi lett az eredmény nagyon izgulok érted :oops: ?
Remélem+++++++++
boci35
 
 


Na csajok tökre felcsigáztatok ezzel a filmel ,
most már Én is megakarom nézni :)
boci35
 
 


Igen-igen, én is úgy gondolom hogy minden lombik előtt álló leendő anyukának és a párjának ajánlott lenne megnézni ezt a filmet.

Ez az egész út ami előtt állok úgy látom egy ugrás a nagy ismeretlenbe, amiről ráadásul nehéz beszélni még a közvetlen környezetemben is...Szóval kevés róla az infó, az ember lánya tájékozódik a lehetőségekről és lépésekről pl. a netről ( tapasztalataim szerint az orvosok nagyon készségesen válaszolnak a kérdésekre, de ált. mindig a következő lépcsőfok a téma és annak következményei, nincs idő az ezzel kapcsolatos érzésekre, arra vannak a barátnők és pl. ez a fórum :) ), de hogy ez mivel jár, arról sejtésünk sincs még így az elején.
hanna74
 
 


Kicsi,
De hülye vagyok, nem is válaszoltam!
Nem voltunk azóta sem, nem lehet rávenni...a dec. időpontunk még meg van az uh-ra, arra így, de úgy, akkor is elhúzom!Egyébként nem volt azóta rosszul!kopp-kopp!a stressz okozhatta...talán.

mary80
 
 


Tudjátok, mi jutott eszembe a sejtről?Anno mikor el kezdtem dolgozni, volt 1 továbbképzés a BMC-ben-elméleti, és gyakorlati.Videót láttunk a hsg-ről, előadások voltak, aztán a laborban mikroszkóp alatt láttuk az ivarsejteket, az ICSI-t, assistalt hatchinget...és akkor eszembe sem jutott, h. mi is erre az útra lépünk...

mary80
 
 


szia Mary!

Akkor ha jól sejtem az egészségügyben dolgozol? (Bocs, nem tudom végigolvasni a régebbi bejegyzéseidet)
Szerintem erről már egész korán el kellene beszélgetni a lányokkal, pl.
"A gyerekek iskolai tananyagába Ausztráliában nem sokára a mesterséges megtermékenyítés eljárásai (ART) is bekerülhetnek. Legalábbis ezért küzd Ausztrália első lombikbébije, a most 30 éves Candice Elisabeth Reed." (Hello Baby, 2010. 08. 23.)
hanna74
 
 


Hanna,
Igen, és tök jó ez a kezdeményezés, amit leírtál!

mary80
 
 


Jó sok mindent írtatok tegnap-ma lányok.

Tibma,
Írtam neked privit, 2x is, mert az első nem ment el, remélem a másodikat megkapod. Nem tudom te láttál-e ma engem, én nem emlékszem rád.

Boci, Mary, Zsuzsika,
Érdeklődtök felőlem - köszi. Bár ma bolondok háza volt az ARO-n, rekordott döntöttem a várakozással du.2-ig, de úgy tűnik megérte, mert a prof. egyértelműen pozitív eredményt mondott a HCG növekedés alapján. Hétfőn ismét vv ennek megerősítésére, remélem addig is kapaszkodnak a kicsinyek. Most még nem merem beleélni magam. (azért a férjem már kismamának hív :wink: )
Boci, te pihenj és kíméld magad. A szülészeten is szeretnék találkozni veled!

Hanna,
Érdekes amit írtál, szerintem jó lenne elébe menni, és arra is hangsúlyt helyezni, hogyan lehet, hogy egyre többen vagyunk ezzel a problémával, mi okozhatja az egyre rosszabb spermaképeket stb. és ennek korrigálását vagy inkább megelőzését is jó lenne oktatni. Jó ötlet amúgy!

Mary,
Én nem ismerem részleteiben a problémáidat, de helyes, szimpatikus lánynak gondollak a fotód alapján, és hittel és akarattal sok mindent el tudsz érni, én mindenesetre szurkolok neked. :lol:

Zso,
Örülök, hogy jól mennek dolgaid, egy ilyen erős lány, akit az élet már ilyen erőpróba elé állított biztosan sikerrel végzi amit szeretne! :lol:

A filmet én is szeretném megnézni, még nem is hallottam róla, de megszerzem, és akkor sokszorosítom nektek is.

Röpcsi,
Írj azért részleteket, kíváncsiak vagyunk.

Szép estét nektek,
Lili
vízililiom
 
 


Lili,
Nagy gratula!:)
Lányok, Ti jöttök most már a sorban-Boci, Zsó, Zsuzsa!Még ha nem is ilyen sorrendben, de reméljük pozitív teszttel!

mary80
 
 


Lili,
nagyon jó hírek! :)
A nap is süt(ött), jó híreket is mondtok, csak így tovább! :)
zsuzsanna83
 
 


Mary, Zsuzsanna - köszi szépen. Kedvesek vagytok.
vízililiom
 
 


Lili,
köszi!Azt el is felejtettem.

mary80
 
 


Lili,
ez szuper!!!!Gratulálok!Hogyhogy hétfőn is lesz vv?Nem ez volt a 2.?

Én már nagyon készülök holnapra...
Vendég
 


Sziasztok!
Na, tegnap én is bekerültem a verklibe! Kitöltöttük a 4 oldalas kérdőívet (bevallom, voltak kérdések, amelyek zavarba hoztak egy pillanatra :)) és megkaptuk az ütemtervet! Remélem 20-a körül megjön és érdemben is elindulnak az események!!
Lenne Hozzátok egy kérdésem. Bizonyára Nektek is kellett használni ezt a DEI OVU-LH tesztet. Tegnap rákerestem és nem olcsó... Szerintetek mikor kezdjem használni? Gondolom amíg megvan nincs értelme, sőt még utána 3-4 napig sem valószínű, hogy pozitív lenne. Köszönök minden tanácsot!
Lilinek ezúton is gratula!!! :) További drukkkkkkkkk :D
tibma
 
 


Sziasztok

timba

LH-tesztben le van írva pontosan mikor és hogy kell elkezdeni és használni nem fogod elrontani :)
Ennek az ára semmi azokhoz a gyógyszer és injekció árakhoz képest amit majd felirnak :(

mary
nagyon jó lenne :)

mindenkinek ajánlom a palástfű teát Én is úgy hallottam róla segíti a beágyazódást és erősíti a méhet most kezdtem el inni :)
Nézzetek utánna a neten.
boci35
 
 


Viziliom!

Tegnap akkor találkozott veled az egyik ismerősöm,aki szintén kismami és Murber tévesen rendelte be tegnapra, biztosan emlékszel rá. Az este tegnap éppen beszélt rólad telefonon. Tudod kicsi a világ!
Szorítok érted!!

Lili gratulálok neked!! :lol: :lol:

Remélem én is szerencsével fogok járni, mert nagyon pozitív vagyok! :lol: :lol:

Mindenkinek kitartást és sok szerencsét!! Nem szabad feladni, mert már többször is végig csináltuk és tudjuk,hogy mivel jár ez az egész!! KITARTÁSSAL!! :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


boci35
Persze, tudom én, hogy ez nem olcsó mulatság, de azért nem akarom 2 kézzel szórni a pénzt értelmetlenül! Nyilván ami kell az kell! Keressük a legolcsóbb patikát és a legésszerűbb megoldásokat! Szerintem.

Még egy kérdésem lenne, hátha valaki ilyet is tud... Keresek közjegyzőt, aki nem 20 ezerért vállal élettársi nyilatkozatot Bp. környékén. Ha valaki írná, hogy fix árral dolgoznak (én is ezt hittem) felhívtam kettőt, az egyik 20.700-at a másik 13-14 ezret mondott. De olvastam, hogy 2-3 ezer körül is adnak ki ilyen nyilatkozatot. Hát nagyon érdekelne, hogy KI... :)
Köszönöm!
tibma
 
 


Tibma,
örülök, hogy neked is elindultak a dolgok (és kicsit irigykedem, hogy te tudsz tervezni - nekem lehet, hogy hónapok telnek el majd az első vérvételig)
Közjegyzőt én is 16 ezres tarifával találtam, jó lenne, ha meg tudnánk úszni olcsóbban...
zsuzsanna83
 
 


Boci,

Most kortyolgatom a palástfű teát - remélem tényleg jó lesz! :wink:

Zso,
De igen, a 2. volt, de valószínűleg túl korán rendelt vissza, mert alacsony még az érték, de látszik a kettő közötti emelkedés. A hétfői már biztosabb lesz. Addig csak módjával örülök.

Zsuzsika,
Igen, emlékszem rá, rövid barna haja van, nagyon helyes lány. Örültem, hogy jött, mert a pozitív példát reprezentálta. Jó kis társaság alakult ki, voltunk vagy 5-en és nagy traccspartit csináltunk, annyit kellett várni, legalább szóval tartottuk egymást.
Szerintem biztosan neked is sikerülni fog hamarosan, ebben bízni kell!

Zsuzsanna,
A házasság az ingyenes, csak besétáltok az adott időpontban, és kész. Vagy házasság-ellenesek vagytok? Nekünk is így volt jó régen, az egyik tanúnk egy ott dolgozó volt, akkor láttam először, a jegygyűrűket kölcsönkértük a szüleimtől, de azért lezajlott. Aztán olyan jól sikerült, hogy megismételtük egy év múlva de már a családdal.

Lili
vízililiom
 
 


Zsuzsanna83, miért kell ilyen sokat várnod???
Azóta felhívtam még egy pár közjegyzőt, most 13-25 ezer közötti árakat mondtak. Hihetetlen... :(
tibma
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon régen nem írtam, de nagyon sokat kellett dolgoznom, és nem nagyon volt rá időm.
Úgy volt, hogy ebbe a hónapba lesz a petevezeték átjárhatósági műtétem, ami miatt nagyon izgultam, mert még soha nem műtöttek.
DE, képzeljétek el, hogy a menszim késett 5 napot és a párom azt mondta, hogy vegyek tesztet, nem nagyon akartam megcsinálni, mert már attól féltem, hogy ismét negatív lesz és már annyira unom ezt, már lassan 3 éve ez van és eléggé bele vagyok fáradva az egészbe. Végül is rászántam magam és hétfő este megcsináltam a tesztet és képzeljétek el pozitív lett, el se hiszem.
Holnap megyek Murber doktorhoz mert addig amíg ő nem bólint rá tényleg nem hiszem el.
Tudtok arról valamit, hogy ilyenkor milyen lehetőségek vannak a Klinikán? Értem ez alatt, hogy ilyenkor mindenki visszamegy a saját nőgyógyászához, vagy segítenek ott is. Én, ha minden jól megy szeretnék Murber doktorhoz járni, de sajna arra nincs kapacításom, hogy végig a terehességem alatt a magánrendelőjébe járjak. Esetleg tud valaki valamilyen alternatív megoldást?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Timi
rothi.timea
 
 


Tibma,
PCO-m van, ami azzal jár, hogy teljesen szabálytalan a ciklusom. Sietni sosem szokott, inkább 40-50 nap, de van, hogy hónapokig semmi.

Lili,
hogy miért a közjegyző, inkább mint a házasság? Sok-sok indok van, párom inkább házasságellenes, én meg úgy vagyok vele, hogy ha egyszer mégis rászánja magát, akkor az ne külső kényszer miatt, praktikus megfontolásokból, család és barátok nélkül legyen, hanem úgy, ahogy mindketten szeretnénk, lehetőleg fák között, örömmel és szabad akaratunkból.

A palástfű teát pedig én is csak ajánlani tudom. (ha a hegyekben járunk, mindig szedek, közte meg irány a Herbária) :)
zsuzsanna83
 
 


Twist, ha olvasol, hová tűntetek????

mary80
 
 


Mmzsó gondolok rád,hiszem hogy minden szuperul fog menni :wink: Irj ha már tudsz!!!!!
lányok annyira örülök a jó hireknek és a fejleményeknek,jönnek mostmár sorba a babák meglátjátok!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
de aranyos vagy,hogy baba mellől is gondolsz ránk!
Tegnap volt a leszívás,4 petesejt lett,most nagyon izgulok,hogy hány embrió lett belőlük!Én már annak is örülnék,ha egy szépet be tudnának ültetni!
Vendég
 


Sziasztok

kivel mi újság?

mmzsó
telefonáltál? mit mondtak mennyi lett ?

lili
Hétfőn találkozunk :)
boci35
 
 


Sziasztok!

Mmzsó

Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Röpcsi

Írja magadról is!!!!!!!!!! :D Neked is drukkolok!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Rothi Tímea

Gratulálok a két csíkos teszthez!!!! :D Mit mondott Murber doki????? :wink:

Kisbabás anyukák hogy vagytok? :wink:

Mary

Gondolkozz pozitívan!!!!!! :wink:
Engem ma is majdnem elütöttek!!!!!! :lol: Még jó hogy nekem volt elsőbbségem!!!!! :wink: Olyan beintettem neki hogy csak na!!!!! Jól esett!!!!! :lol:

Lili

Akkor ezt már vehetjük nyugodtan 100 %-os eredménynek!!!! Gratulálok!!!!!! :wink: :D

Többieknek is drukkolok a háttérből!!!!!!! :wink: :D

Kispatak

Mizujs a melóhellyel?????
Gyerkőcöd? :wink: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok!

Igértem már, hogy olvaslak titeket, ezt holnap meg is teszem!

Geszti: beletrafáltál: ma sikerült az állás dolog végre 4 hónap után. jövő hét közepénz kezdek! Fogam készülget, de most az állásosdi miatt kicsi átszervezés kell. Hétfőn megbeszéljük dokkerral hol és hogyan lesz a folytatás. A kocsi kész, levizsgázott és már vezettem a héten. Gyerek csak akkor ir, ha nagyon kérem a "segítséget" hozzá, tehát sajna ez ritkán van.


Timea: hatalmas gratula, vannak még csodák!

Tudtok valamit Krisztriről? Nagyon eltünt

üdv kispatak
Vendég
 


Kispatak

Akkor hamarabb kellett volna kérdeznem az állást!!!!! :lol: :lol: :lol:

Na de sebaj, a lényeg hogy van!!!!! :wink: :lol:

Tudod hogy én nagyon bízom abban hogy lesztek ti még egy boldog család hamarosan!!!! :wink: :D

Fogad pedig majd készülget, de legalább lesz már miből kifizetni!!!! :wink: :D

A kocsiddal nem vagyok képben. Csak szimplán vizsgázott, vagy valami nagy javítás is volt rajta? :shock: :roll:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsigeszti,
köszi a drukkot!

Boci,
igen,telefonáltam,2 embrió lett,holnap reggel 9-re kell menni értük.Remélem,holnapig már nem lesz semmi baj és mindkettőt megkapom.Nagyon nehéz ez a sok izgalom.

Rothitimi,
gratulálok!De jó neked!Mit mondott Murber?
Vendég
 


Mmzsó

Drukk az ikrekhez akkor!!!!! :wink: :D
Olyan jó nektek hogy olyan közel laktok a klinikához!!!!! :wink: :lol:
Csak pozitívan!!!!! :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Köszi,Gesztenyécske!Nagyon aranyos vagy,jólesik,hogy így drukkolsz!
Igen,ez hallatlanul nagy előny,az biztos,holnap is csak átsétálunk...egyébként örülök,hogy így esett a választás,mert nagyon szeretem őket,bízom bennük teljes mértékig.A prof is olyan kedves volt leszíváskor,tud ő ilyen is lenni...
Különben volt egy aranyos mozzanat,már ott feküdtem,picikét bekábítva,és beszélgettem az altatóorvossal,egy fiatal srác volt,vmilyen Gábor.A szívhngom kihangosítva,szép nyugis pittyegés.Erre mondja a doki,hogy mindig szép nyugis a betegek szívhangja,amíg várják a műtő orvost és beszélgetnek,és amikor bejön,hirtelen felgyorsul.Mondom neki,érdekes,kíváncsi vagyok a sajátomra,mert már úgy le vagyok lazulva,hogy felőlem azt csinálnak velem,amit akarnak....erre bejött a prof és azonnal felgyorsult a szívhangom :lol: még el is nevettem magam :lol: szóval a testünknek nem tudunk parancsolni,nem tudjuk becsapni...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?