Új privát üzeneted érkezett!

ANNAMARI HÍREK: "Megérkeztem ma hajnalban, 04.05-kor. Nevem: Molnar Szonja Noémi. méreteim: 3200 g és 50 cm. mindketten jol vagyunk. Villamgyors szülés volt."

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari,
hatalmas gratula, nagyon jó egészséget nektek!!! Isten hozta Szonja babát!! Majd gyere, mesélj ha lesz egy kis időd!!!!


Angie, köszi a híreket! :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Annamari sok szeretettel gratulálok Nektek! sok sok tejcsit :lol:
Vendég
 

 
 

ANNAMARI, GRATULÁLOK!
+5 nap. Ez akkor felétek lányos szokás.

Angie!
Köszi a híreket.
Jó olvasni milyen sokat ér a hőszigetelés. Egyből kicsit átmelegedtem.
A házról jó lesz a kép úgy is, hogy a fiúk is rajta vannak.
Gergőt a doki 2,5 kg-ra saccolta, és 2560 g-al született.

Boni!
Hogy megy a csana? Van még sírás? Az ügyvédet elköltözettétek?

Évi!
Nagyon ügyes Lilla. Nálunk most is változott a viselkedés. Egyrészt kevesebb figyelmet kap, és persze tanulják is egymástól a jó dolgokat. Remélem Gergő is lassan lenyugszik, néha nagyon kezelhetetlen.

Beze!
Nem mennék oda többet. Nincs szerencsétek Alsópáhokkal.
Gyógyulgatsz?

Teri!
Dokihoz a Mensmentisbe járok. Dr. Arnold László a nőgyógyász. Először én a belgyógyásznál voltam, utána kerültem a nődokihoz. Nem tudom hogy egyből hozzá lehet e menni.
A belgyógyászaton néznek mindent :pajzsmirigyet, Inzulint, LH, FSH (PCO), prolaktint….
A dokik kedvesek. Áruk: fizetős.
A nődoki adja a Clostit vizsgálatok után. 11-13 napon uh, ha kell 2-3 nap múlva ismét, + tüsszőrepesztő + 10 nap múlva HCG és progi szint (vérvétel) és uh.
Szülést nem vállal, de ajánl dokit.

Szilvi!
Sok Boldog 2. hónapot Matyinak! Nagyon szépen nő.
Egy új kép???
franci
 
 


Annamari!

Szívből Gratulálok!!!(léccci Angie add át neki!!)

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annanari!
Szívből gratulálok, Moti reggel tolmácsolta a hírt:jó ilyen hírekre ébredni :D Szívből GRATULÁLOK :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Annamari! Isten hozta Szonja babát! Jó egészséget nektek!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Annamari gratulálok Szonja érkezéséhez. Sok-sok tejcsit. Csak össze jött az éjjeli szülés :lol: :lol: :lol:

Ma voltam integrált teszten és volt down kór szűrés is. Nyaki redő 1,1 lett. remélem továbbra sem lesz baj.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari, gratulálok, sok boldogságot és tejecskét kívánok!

Franci, Szilvi, köszönöm. Hát lehet, hogy nincs szerencsénk a hellyel, de most úgy mentünk oda, hogy Lexi és az apja már eleve hordozták, én tőlük itthon kaptam el. Mostanában mindenesetre nem megyünk, majd évek múlva ismét, mert azért jól éreztük magunkat.

Franci, ma voltam a legvacakabbul, de már jobban vagyok 1 fokkal.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari: GRATULÁLOK SZONJA BABA ÉRKEZÉSÉHEZ, GYORS REGENERÁLÓDÁST, SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Beze,
Továbbra is jobbulást!

Kri,
Szuper jó eredmény. Mikor lesz meg a teszt eredménye?
franci
 
 


Annamariról képek a szeptemberi topikban. Gyönyörűek!!!! Egy ilyen kiscsajt, mint Szonja, én is elfogadnék.
franci
 
 


jaj Csajok, megnéztem a képeket, elállt a lélegzetem, olyan gyönyörű SZonja baba!!!!és az a mosoly..most azonnal szülnék megint. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Gyönyörű kislány Szonja, szerintem pont ilyet álmodott magának Annamari :) Ha sokáig nézegetem, még az is lehet, hogy félreteszem a korom iránti aggályaimat, és bevállalok még egyet, hátha az kiscsaj lesz :lol: :lol: :lol:

Moti!
A szüléssel még várnod kell, de teherbe eshetsz akár pár napon belül is :lol: :wink:

Én ma elmentem még egy uccsót szépülni a fodrászhoz, meg még talán jövő hétre beiktatok egy kozmetikust. Szerintem ezzel idénre ki is pipálom a magammal való foglalkozást.

Nálunk még mindig folynak a munkálatok, már a szines vakolatnál tartanak. Talán a héten meglesz. Anyu már tegnap átjött, és a szekrények tetejét, pókhálókat letisztitotta. A többit, majd ha elmentek végleg a munkások. Jó lenne már túl lenni a nagytakaritáson. Kórházi csomagom bepakolva, baba cuccai is készen. Ma a hálónkban a függönyt akarom egy kicsit átszabni, mert a súlyát nem birták a tartó gyűrűk, és mindig leszakadtak, eltörtek. Most bújtatos módszerrel lesz felfogatva, meg kétoldalt kifüggesztve. Nem nagy meló, ma meg is lesz.

Tesóra váró lányoktól mindig várom a meglepi hirt a pozi tesztről, és nagyon drukkolok, hogy minél előbb meglephessetek!!!!!!!!!!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari, sok szeretettel gratulálok, jó egészséget Nektek!

Nagyon szép kisbaba, megnéztem a szeptemberi fórumon, és Te is nagyon jól nézel ki!
panndi
 
 


Vigantiol Bevontál 2010 10.04.-én

http://www.ogyi.hu/kivonasok_2010/

Ezek a gysz-ak nem jók ne használjátok!!!

6619301 6531802 6531901 6548902 6549001 6565002 65 66003 6566101 6595802 6600902
6633502 6633601 6635502 6636601 109793 109795 111323



A GYÓGYSZER KIVONÁSÁT AZÉRT TESZIK MEG, MERT A MEGENGEDETT MÉRTÉKNÉL NAGYOBB A NEM MEGFELELŐ ANYAG JELENLÉTE, DE EZ OLYAN KISMÉRTÉKŰ, HOGY NEM OKOZ KÁROSODÁST, DE SZAKMAILAG NEM FELEL MEG A KÖVETELMÉNYEKNEK. KÉT JAVASLATUK AZ, HOGY HA MOST VESZTEK VIGANTOLT, AKKOR MINDENKÉPPEN NÉZZÉTEK MEG A SOROZATSZÁMOT VAGY HAGYJATOK KI EGY HÓNAPOT, ADDIGRA BIZTOSAN VISSZAVONÁSRA KERÜL AZ ÖSSZES ÜVEG.


az enyém is ami itthon van és most váltottam ki szerepel :roll:
Vendég
 


közben egy másik topikos társam ezt találta:
http://www.ogyi.hu/a_vigantol_20_000_ne ... _kivonasa/
Vendég
 


a fene vigye el, én ezt adtam a srácoknak.mármint a vigantolt.....


Annamariék gyönyörűek, mindannyian!!!írtam is neki.azt írta, jól vannak, holnap mehetnek haza, akkor tesz majd fel új képeket is.és Rékáék nagyon jól fogadták Szonját, imádják.

Pruci,
mi a helyzet a suliban?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari, csudaszép Szonja :lol: :lol: :lol:

Boni, köszi az infót. Csanával mi a helyzet?

Többiek merre jártok?

Franci, mivel ez integrált teszt volt lesz még egy vérvételem nov 2-án és rá két napra lesz meg az eredményem.
Veled miújság, elkezdted végűl a clostyt?

Tegnap voltam a védőnőnél, végre van kiskönyvem :D , azt mondta nagyon jók az eddigi eredmények a csöppről. Ennek nagyon örültem, remélem továbbra is rendben lesz vele minden. Jó nagyot nőtt már.
Zsombi meg olyan édes minden nap meg akarja nézni a dvd-t amit kaptam az uh vizsgálatról. "Anya megnézzük kistesót" Aztán mikor nézzük egyfolytában magyaráz anya ott mocorog kistesó, anya elbújt, anya mosolyog kistesó. Haláli ahogy kommentálja :lol: :lol: :lol:
Tegnap pár órát a fiúk együtt voltak és mondja párom egyszer csak eltünt Zsombi nagy csend elkezdte keresni. Aztán megtalálta a szobánkban kezében a dvd-vel azt mustrálta és mondta neki is apa megnézzük kistesót :lol: :lol: :lol:
Remélem a lelkesedése akkor is megmarad mikor megszületik a tesója :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Annamari!
Már alig várom a friss képeket!
Szonja gyönyörű :D Remélem egyszer nekem is lesz ilyen bájos tündérkém :)

Boni!
Ez nagyon gáz., még jó, hogy a nyári hónapokat kihagytam...

Angie!
Azért csak óvatosan, mert gombóckaának még bent a helye :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!
nem tudom mi van velem indig mindenen csak sírnék, csak úgy semmiből semmi :( nem értem, egész nap feszült vagyok...

Szilvia!
eyg kozmetikának volt nyílt napja, plyan csajos buli. Alapozás, sminkkészítés, meg minden ami kozm. kapcsolatos. Képek nem készültek. Jó volt kicsit kiesni a mindennapokból. iwiwen mindig megnézem a képeket, gyönyörűek vagytok :D


Holnap megyünk Gryllus koncertre! :D

Mindenkinek jó éjt!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Tegnap haza jöttünk.

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat, kép dicséreteket!!!!

Angie, Moti!
Köszönöm nektek az sms-t, nagyon aranyosak vagytok!!!!!

Panni!
Örülök, hogy írtál, remélem jössz legközelebb is!!!!! :wink: :wink:

Később írok szüléstörténetet, de előzetesben annyit, hogy éjjel 3/4 2-kor mentünk be a kórházba, bő i ujjnyira voltam nyitva. 3.55-kor mentünk fel a szülőszobára, dokim nem ért be, az ügyeletes doki, aki főorvos, ép, hogy odaért, szülésznő kezébe szültem. Részletesebben majd később.

Pár kép, ahogy ígértem.

Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari! Még egyszer: gratulálok! Gyönyörűek vagytok!!!!Remélem nemsokára nekem is lez egy ilyen gyönyörű pici babám...

Kri! Gratula a kiskönyvhöz! De édes Zsombi.

Moti! A suliban a helyzet változatlan. A kisebbségi úgy kiborította a matektanárt, h azt hitük agyvérzést kap. Másnap nem is jött dolgozni. Nem tudom mi lesz a vége. Én eljutottam odáig h beveszem a leszarom tablettát, és amint kilépek onnan nem érdekel. Remélem hamar találok vmi mást vagy jön egy kistesó és akkor elfelejthetem az egészet egy jó időre. de ide nem hiszem h visszamennék.

Maryka! Ha jól esik, sírjál nyugodtan... Jók az ilyen kimozdulások! Milyen volt a koncert?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari!
Gyönyörű Szonja, és Réka és Levente is.
Pihen sokat, főleg hogy Apa is otthon van. Olvastam mit írt, áradt belőle milyen büszke.
Gratulálok nektek!
franci
 
 


Annamari!

Nagyon szépek vagytok mindannyian!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annamari!
De jó, hogy jöttél. Szonja baba tündéri szép!!!
Én is így szeretném Gombóckámat kipottyantani, és azt sem bánom, ha a szülésznőm kezébe :wink: Azért az a kis nyúlfarknyi szüléstörténetet is várom :lol:

Teri!
Jó is ha bent hagyod a benti gondokat. Én nagyon drukkolok, hogy elszabadulj onnan, de az lenne a legjobb, ha végre megoldódnának ezek a diák-tanár gondok. Sokat is foglalkoznak vele a tévében, mert vakvágányra futott ez a történet, mindenki tehetetlen az idióta szabályok miatt. Lassan rájönnek, hogy vissza kell térni a régi fegyelmezési módszerre, amikor a tanár odacsapott jól a diák tenyerére a vonalzóval vagy jól megrángatta a pajeszát, ha szemtelen volt. Szilárd is olyan kis öntudatos, hogy szerintem simán be fog szólni a tanároknak, és abban az esetben én nem haragudnék meg, ha egy pedagógus egy picit fenéken billentené. Én tőlem ugyan ritkán kap (mert rá tudok erélyesen kiáltani, amitől behúzza fülét-farkát), de van hogy muszáj a kezére csapnom. Nem lesz tőle semmi baja.

Franci!
Ti hogy álltok? Dokihoz mész kivizsgálásra? Fülöpről végleg letettél?

Évi!
Hogy vagy? Neme kiderült már a pocaklakónak?

Kri!
Gratula a kiskönyvhöz? Szita az agyam, nálatok sem lehet még tudni, hogy ki lakozik odabent?
Szilárd is látta a dvd-t (a sógornőmék kislányáról), de úgy összezavarodott, hogy a miénket már nem engedtem megnézni. Olyanokat kérdezett, hogy ilyen szürke lesz Adélka? Viszont minden nap többször is puszit ad neki. Megkérdezi, hogy hol a feje, és oda adja.

Maryka!
Milyen volt a Gryllus koncert? Kisöcsinek is tetszett?

Beze!
Ritkán jársz erre. Hogy vagytok?

Ekkora most a pocakom:


Kép Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panni!
Ki lakik a pocakban? Azt hiszem, már sms-ben is kérdeztem. Talán titok :wink: ???

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Köszönöm a kép dicséreteket!!!!!!!

Reggel volt itt a gyerekorvos, védőnő. Minden rendben van. az előbb voltam vissza a zárójelentésért.
Amúgy jó kislány, este 8-kor elaludt, majd 2-kor kelt, s 7-kor. Délelőtt picit nyügösködött, de fél 11 óta alszik. Várjuk, hogy ébredjen, egyen, s megyünk ki sétálni. Tegnap délután is voltunk kint.

Angie!
Most már te következel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép a pocakod. Meglátod, neked is könnyebb lesz a szülésed, bár a fájások biztos, hogy erősebbek lesznek.

Panni!
Mintha most mondtad volna, hogy túl a "12"-ön, s nézem a vonalzód, már a félidőn is túl vagy. Olyan gyorsan megy az idő.
És én is kíváncsiskodok, hogy lehet, hogy lány lakozik odabent???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!
Köszönöm szépen. Szerinted 3 gyerek mellett lehet pihenni??? :D :D :D :D :D :D próbálok amennyit lehet.

Teri!
Neked mikor kell nem megjönnie??? Drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön szabadulnod.
Én is csatlakozom Angie-hez, a mi időnkben ilyen gyerekek nem voltak, mi tudtuk, hogy tiszteljük az idősebbeket.

Beze!
Meggyógyultatok???

Maryka!
Pocifotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Pruci,

legszívesebben én magam tépném meg azt a gyereket mostmár....mi megmukkanni sem mertünk órán.és úgy volt jó!nagyon drukkolok Neked!!!!minden értelemben.

Annamari, egyszerűen annyira gyönyörűek vagytok.nem akadt be a lemez nálam, biztos fárasztó vagyok már, de nem bírom magamban tartani.

A Gryllus koncerten mi is voltunk, és Sebinek is annyira tetszett!!végig állt az ölünkben, először csak figyelt, aztán meg csapkodott és válaszolgatott is.)
Gyurika gyönyörűen végigülte az egészet, mellettük ültünk Boldival!

és Maryka pocija is gyönyörűséges!annyira aranyos, reggel alig látszik, ha nem tudom, nem is veszem észre, hogy kismama.aztán délutánra megnő.hihetetlen. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari,
Szívből gratulálok Szonja érkezéséhez...csodaszépek vagytok :lol:
danyuci
 
 


Moti!
Szívesen hallgatom ezt a lemezt, nagyon jól esik, mikor írod. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De szerintem te sem panaszkodhatsz, neked is gyönyörű fiaid vannak, s én még emlékszem azokra a szép képekre, amiket terhességed alatt csináltattál. A szavam elakadt, mikor megláttam...

Danyu!
Köszi szépen!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri!
Gratulálok a kiskönyvhöz.
Zsombi nagyon édes lehet. Nemsokára majd jön a pocakpuszis időszak is.
Kis csöppnek mi a vég célja? Mikor kéne születnie?

Maryka!
Megmutatod nekünk is az esti pocakodat?

Teri!
Szörnyű ez a suli! Kitartást továbbra is.

Angie!
Szép poci!

Moti!
Édes lehetet Sebi „tánca”.

Annamari!
Szonja babának Boldog Első Hetet!

Évi!
Ugye nem küldtek papírt még.

Beze??????? És akiket kihagytam……

Velünk minden rendben. Gergő is bírja még a strapát. Sajnos elég kezelhetetlen mostanában, kicsit sok lehet neki az ovi. Tegnap közölte „utálja a nagyokat”. Az óvó nénik nem beszélgetnek vele. Ezt persze egyből próbálja pótolni, ha valaki szóba áll vele.
Tegnap édes volt a kisdrága, megkérdezte a pocakban a kisbabák hogy csengetnek… Ez honnan jött neki? Aztán elmeséltem, hogy a babák mocorognak a pociban, és hogy ő milyen mocorgi volt. Jót nevetett rajta.
franci
 
 


sziasztok!
gyors bekukk :D

Igen , hétvégén jönnek az uncsi tesómék a kislányukkal ide-oda foguk mászkálni, szeretnék sok képet csinálni és fel is rakom nektek a legfrissebbeket!

Annamari!
csodálatos, sztem nagyon hasonlít Rád :D

Franci!
beszéltesd otthon sokat a Gergőt, hagyd kibontakozni és hamar átmegy ez az időszak , hidd el :)

Moti!
Amikor mondtam gyurusnak , hogy hétvégén jön Lara(az unokatesóm kislánya)gyurusnak az volt a válasza, hogy jó, de jöjjön Boldi is meg Zsebike(és ez most nem elírás) :D Annyira cuki volt. Esetleg beiktathatunk egy játszóteret valamikor :D

Gryllus koncert, nagyon jó volt, gyurika és Boldi is gyönyörűen bírták a kicsit több mint 1 órás koncertet. Sebike meg ennivaló volt , ahogy énekelt-annyira édes :D :D :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Köszi szépen, Szonja nevében is. :wink: :wink: :wink:
Gergő vegyes csoportban van? Lehet furcsa még neki, hogy nagyok is vannak, a bölcsiben nála kisebbek voltak.
Olyan szívesen érdeklődnék, hogy mizujs veled, de tudom, hogy nem akarsz még beszélni róla. Várunk csendben, s drukkolunk a pozi teszthez!!!!!

Maryka!
Nekem is csütörtök volt a betöltött hetek.
Köszi szépen. Mi egyenlőre keverék gyereket látunk benne, szeme állása Leventéé, amúgy Réka. Már barnul neki a szeme. Pedig egy barna hajú, kék szemű kislányt szerettem volna. Mindegy, őt sem visszük vissza, jó lesz így is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Milyen jó, hogy Motival így össze tudtok járni. Nagyon irigy vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: Fiúk is biztos, hogy később is jóban lesznek, majd együtt mennek a lányok után. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!!!!
Már régen írtál!!!! Meggyógyultatok??? Minden rendben veletek???

Panndi!
Esetleg pozi teszt után lehet érdeklődni??? nálatok is mindig olyan gyorsan összejött a baba.

Kri!
Te is jól vagy?
Még nem is gratuláltam a kiskönyvhöz. :oops: :oops: :oops: Zsombi nagyon édes, hogy így várja a kistesót.

Angie!
Már készen van minden??? Még mindig nem árulod el Gombócka nevét??? :lol: :lol: :lol: :lol: most érted izgulunk majd minden nap.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

Annamari,
hatalmas gratula mégegyszer, csodaszép Szonja babátok! Nagyon szépek a gyerekek, büszke lehetsz rájuk!!! :) Jó lett Szonja vonalzója :wink: Hogy telnek a napjaitok? Milyen baba Szonja? Tejed van?

Angie,
azta, szép nagy már a pocid, nagyon drukkolok neked is, most már te következel a sorban!

Minden kismamának jó egészséget, a gyerkőcöknek is!

Bocs, hogy csak ennyi, de ébredt a nagylegény és megyünk Ilangocskáért a suliba!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Angie, Franci, Annamari, mindennap olvasok, de írni nincs erőm, bocsi. :oops:
Köszönöm, meggyógyultunk, minden rendben.

Annamari, gyönyörűek vagytok! Szonja jó baba? Sokat alszik? Tejci van szépen?

Angie, szép pocak. Hogy bírod? Én már lassan bálnának érzem magam...

Maryka, se a tesztről, se a pocakodról nem kaptunk képet, ejnye!! :)

Kri, gratula a kiskönyvhöz. :wink:

Rakok egy képet, 28+2, most vasárnapi. Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Angi, Beze! Ilyen szép pocikat! Irigy vagyok nagyon!

Franci! Azt hiszem el fogok menni ehhez a dokihoz. Mennyi időt kell várni egy időpontra?

Moti, Maryka! De jó lehetett a koncert! Fiúk meg nagyon édesek lehettek!

A többieknek is köszönöm a doki infókat, lehet h még rájuk is szükség lesz. Azért a Franciéra gondoltam első körben, m annál szeretnék szülni akinél Petra született, és így könnyebb (talán) h ő nem vállal szülést

Annamari! 2 hete volt meg... Most megint beparáztattak egy újabb terhességgel kapcsolatban, m rh- vagyok, és így elég macerás. Na mindegy, majd csak lesz valahogy... A hétvégén megyünk Zsámbékra wellnesselni, majd igyekszünk :oops: :oops: :oops: Az az egy jó van azért ebben a suliban: az üdülési csekk és a kajajegy...

Moti! Ezek a gyerekek sajnos már nem ugyanazok a gyerekek m akik régen voltak. Már nagyon közel állok ahhoz h felpofozzam a kisebbségit, folyamatosan sérteget, és nem csinálhatok semmit. Áááá, nem is húzom fel magam miatta...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Maryka!
Gergőm csak este az ágyban hajlandó beszélgetni, de akkor szerintem reggelig bírná. Sajnos muszáj leállítani egy idő után, aludni is kéne. Hazafelé ha nem kérdezném meg se mukkanna, az ágyba meg dumagép.
Várom már a képeket!!!!!

Annamari!
Gergő szerintem nem a saját a csoportjára panaszkodott, ott csak kicsit nagyobbak vannak, kb mindenki 2006-os. Az udvaron találkozik nagyokkal. Némelyik olyan nagy, el se hiszem hogy nem engedték iskolába.
Ha mégse kell Szonja, én szívesen átveszem. :lol: :lol: :lol:
Nekem is barna hajam és kék szemem van, és örülnék egy ilyen kislánynak, de szőkének is. Viszont apa is szeretné a szemét is örökíteni, és Gergő által kinézett kiscsaj is barna szemű.

Sucer!
Jó téged is „látni”. Hogy bírja egymást a két tesó? Ilang a sulit?

Beze!
Magatokról a másolás is jó lesz. Én már láttam a szép nagy pocidat. Máshol megkuksiztam.

Boni!
Téged is máshol szoktalak olvasni.
Bocsi de érdekel mi van veletek.

Teri!
Arnold doki novembertől nem fog a Mensmentishez tartozni. Azt mondta magánja lesz. De remélem helyileg marad. Amint megtudom mi lesz fogok szólni.
Én nagyon csípem. Őszinte, korrekt.

Tegnap voltam vidéken, jól szétfagytam és hajnali 4-kor keltem. Mikor jöttem vissza találtam egy lakáshirdetést, pont a férjemmel beszéltem, neki kert is kéne az nem jó. Aztán idebenn néztem egy két hirdetést, csak kíváncsiságból, pénz még nincs rá.
Neki persze nem tetszik mert kicsi a kert, hova kerül majd a paradicsom. A pari az erkélyen is elfér, de mindegy. (Most ott van).
Aztán közölte hogy mindig az van amit én (Franci) akarok, egyszer lehetne ő én.
Ezt válaszoltam neki:
„Ma akkor cserélünk: én fürdetek, aztán tv-t nézek, Apa pedig altat, felkel éjszaka a kicsi fiához kb 3-szor. Elmegy bevásárolni, kitalál valami könnyen elkészíthető kajákat amiket a Gergő is megeszik. És szívem van egy valag vasalni való és a mosást se felejtsd el.
Sört és szotyit nem kérek :) :)
Persze azt hitte megbántott. De nem. Csak úgy jött.
franci
 
 


Sziasztok!

Eltűntem, mert sajna kórházban voltam, tegnap délután engedtek haza - nagy rábeszélésemre. Csüt-ön kezdtem keményedni és fájdogálni, de péntekre elmúlt, aztán szombaton éjjel megint de az már nem múlt el, így irány a kórház. Kaptam infúziót meg antibiotikumot, és szigorú fekvés volt/lesz. És komolyan kell vennem, tényleg. Valószínűleg az (is) volt a baj, hogy a magzatvízvizsgálat után kimaradt a fekvés, már másnap nekiálltam ablakot pucolni meg nagytakarítani... Na mindegy, mostmár rendben vagyok, pihenek és kész. Az albérlőm a legfontosabb!!!
Lillussal minden rendben, imádja a bölcsit, ha nem köszönök el tőle még odakint, akkor alig lehet visszahívni egy puszira... Fut be a csoportba, öleli meg Edit nénit és egész délelőtt játszik, elfoglalja magát. Táncban és éneklésben első helyen jár, és ő vonja be a többieket a közös táncba. Gondozó nénik nagyon dícsérik, és pedig nagyon büszke vagyok rá... Délután azért már várja anyát... Itthon kicsit hisztisebb, mint volt, de nem vészes.
Nagyon nehéz volt a kórházban nélküle, első nap sokat sírtam, annyira hiányzott. Aznap ő nem is keresett, csak másnap reggel. De nagyon szépen megértette, hogy anya most nincs itthon, de nemsokára jön haza.

angie, franci: köszönöm, hogy gondoltatok rám!
Legutóbb fiúnak nézték a drágámat, biztosan majd 2 hét múlva tudom, a magzatvízből 100 százalékban kiderül. Nem kaptam értesítést, így nagyon úgy tűnik, hogy minden rendben!!! De még mindig paragép vagyok, ha bp-i telefonszámot látok a telóm kijelzőjén... De a 2 hét már letelt, így tutira minden rendben!

Annamari: én is csak ismételni tudok, gratulálok, gyönyörűek vagytok!

Ó, elszaladt az idő, mennem kell. Este még jövök!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Ejnye-bejnye! Most már akkor tessék pihenni!
Lilla nagyon ügyes kiscsaj. Látszik hogy élvezi a bölcsit, és tudja hogy anyukájának pihenni kell. Gergő ugyanilyen, úgy kell kikönyörögni a puszit, otthon meg vergődik, meg haragszik rám.
franci
 
 


Sziasztok!

Évi!
Légyszi-légyszi sokat pihenni :) Lillus meg nagyon cuki lehet:)
Csak szólok , hogy Gyurus is nagy táncos ám! :lol:

Franci!
ez szép volt, jó visszavágtál :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sucer!
Örülök, hogy írtál. Köszi szépen jól vagyunk. Tejem van, sőt van mikor 4-4,5 órát alszik egyhuzamban. Éjjel is nagyon jó kislány, fél 9 körül elalszik, éjjel ébred, majd reggel 6-kor kel megint.
Nálatok Ilang nem féltékeny??? Szereti a sulit? Reggel te viszed suliba?

Beze!
Nagyon szép a pocakod. Nem is látok rajta csíkot :? :? :? :? milyen szerencséd van. Lexi várja már Matyit???

Évi!
:twisted: :twisted: :twisted: most már remélem többet pihensz!!!!!!!!! Az jó hír, hogy nem telefonáltak, minden rendben veletek. Hamarosan kiderül a neme is.
Hány napot voltál kórházban? Addig apa volt Lillussal???

Kri!
Jó lett a vonalzód!!!! sikerült minden elintézni a munkahelyen???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 



Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Sok boldog Névnapot kívánok!

Annamari!
Nagyon jó a kicsi lány, ha ilyen jó tényleg átveszem. :D
Nem semmi ez a gyerek…. Először a végét néztem meg, hogy
túléli e...
franci
 
 


Teri!
Boldog névnapot!!!!!!

Franci!
Neeeem adoooooom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Réka mindenkinek elmondja, hogy a kistesó a miénk, s nem adjuk oda senkinek, mert, ha bekakil, te nem tudod tisztába tenni. És még meg sem tudod szoptatni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Olyan jó látni, hogy nincs féltékenység. (egyenlőre). Inkább rájuk kell szólni, hogy most már hagyják békén.

Angie!
Most már te vagy mindenórás, napi jelentkezést várunk tőled!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boni!
Már te is régen írtál??? Jól vagytok????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Évi, pihenj nagyon sokat. Vigyázz magatokra. Az tényleg jó hír ha eddig nem hívtak.

Beze, nagyon szép a pocakod :D :D :D

Franci, jól vissza vágtál, tetszett nagyon :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari, köszi a vonalzódicsit :D Szonja nagyon jó kislány. tesók hogy vannak vele, elfogadták? Egy szobában vannak mind?
Munkahely elindítva, vissza tudok menni szerencsére.

Én most kezdek kicsit besokallni a sulitól, minden héten kell mennem így azért sok. Ha vége ennek a félévnek a következőt azt hiszem kihagyom, majd szeptemberben folytatom. Zsombi kicsit náthás. Férjem már majdnem teljesen meggyógyult. Én jól vagyok. Szerencsére a hányingereim is elmúltak már. Most egyes ételek szagát ha megérzem akkor undorodom tőlük. Ma jön hozzánk a védőnő. 28-án kell mennem ismét a dokimhoz.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Teri nagyon boldog névnapot!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Az jó, ha múlóban van a hányinger. Jobbulást a családnak.
Szonja velünk van, a két nagy van egy szobában. Később a lányokat rakjuk egybe, s Leventének is lesz saját szobája. (3 szobánk van)

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
Jobbulást a fiúknak!
Mi apukánk is nagyon régóta köhécsel.
A sulihoz kitartást.

Annamari!
3 szoba van, vagy 3 hálótok van?
franci
 
 


Franci!
Mi annak idején megfogadtuk O.V. szavait. 3 szoba, 4 kerék. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, 1 szoba nekünk, 1 a gyerekeknek, meg van 1 ahol számítógépezünk. Majd ez lesz a lányoké.
Jobbulást apának!!!!!! Nem kéne a takarót lehúzni, ilyen hűvös időben!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De régen volt már laptetőd, igaz???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?