Új privát üzeneted érkezett!

Na ez igen szép kis laptetű!
nócika
 
 


Itt vagyok ám én is :lol:

Én is épp akartam megjegyezni, hogy nagyon pang a topic :? senkinek sincsen mondanivalója?Ez biztos nem igaz 8)

Kitty, Beze, Dorka???Brit már nem is kérdezem :?

Nóci, te meg jössz a képekkel ám! :wink:

Az is lehet, hogy sokaknak olyan mondanivalója van, amit ide nem szívesen ír le.Lehet, át kellene mennünk, valami zártba?Ott aztán kiadhatja magából mindenki örömét, bánatát, satöbbijét!Nem?

Kép
meli0805
 
 


Laptetű, ha-ha :lol: Kövi hónapban gratulálhatunk, Nócikám? :lol:
Mi is gyúrunk ám :lol:

Kép
meli0805
 
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok én is, köszi Nóci híreket Bri-ről, már én is aggódtam! Jó lenne, ha jönne pár sor erejéig, mondjuk hetente 1x. Hiányzik...

Zsani drága, kitartást, erős nő vagy, menni fog!

Nóci, tényleg, képek?

Meli, nálunk nagyon bejött az új ágy, örülök, hogy cseréltünk. Projecthez drukk!!!!!++++

Dorka, hogy vagytok? Megvettetek mindent?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ujra itt van...ujra itt van...ujra itt van a nagy csapat... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:shock: kinyilt a 4.viragocskam :o :mrgreen: Na kozben elkezdek visszaolvasni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nos írok ilyet és minjá jöttök! El sem hiszem!!!

Meli! Nem kell gratulálni a kövi hónapbban, mert védekezünk nem lesz még kistesó!
Én a zárt topikok ellen vagyok én tuti nem megyek zártba! Ha valakinek mondani valója van mondja ki bátran! Úgy is inkognitoban vagyunk!!! Mindenki tudja, hogy mit akar mondani! Légyszi ne csalj el innen senkit, mert akkor tényleg le lépek!!!

Beze! Képek tudom tudom!!
nócika
 
 


Brid! Szép a rózsád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
nócika
 
 


Meli
Igen miutan betoltottem a 12.hetet elmondtuk a nagyszuloknek.A baratoknak pedig tegnap bar nekem otthon a magyarok mindenki tudta :wink: A babat latni pedig nagy elvezet volt bar az igazi az csak most volt de errol majd nemsoka irok :wink: A kislany kisfiu kerdes (mint tudjuk csak szeretni lehet ezt vgy azt nem pedig akarni :wink: ) szolval nekem kislany az almom...de talan azert mert en is lany vgyok es egy fiut igy nem tudok elkepzelni...de ha fiu lesz mindig az apjat latom majd benne ami szinten ngyon jo erzes lesz :D ugyhogy teljesen mind1 jelen pillanatban azon vgyok ne legyen semmi komplikacio :roll: (jah es ha kislany lenne valoszinu orokolne az en petefeszek kimerulesem ami nem biztos hogy jo :roll: )

Elmentunk igy is 3napra mert pihenni mentunk nem turazni...es hat sajna a verzes ellen nem lehet tenni semmit...van es kesz...a tenger parton is fekudtem meg ahol lehetett pihentem :wink:

Melo ugyben hogy allsz?Olvastam,hogy keresel.Na uj gepetek lett akkor mostmar johetsz te is surubben (mondom ezt en) csak ne nyitogass meg fura linkeket :wink: Hajra kisteso projekt!!!! :D


Kitty
Neked is koszi sogorek neveben is :wink: Ngyon sok muhiba van az usaban lehet hogy fejlettek de hogy itt a noket nem erdekli a kismamisag csodai az tuti...itt semmit de semmit az egegyadta vilagon nem mondanak el az embernek ha nem kerdez ra.Tudom mindig mindenki jon,hogy fej meret ekkora meg CLR meg mittomenmi.Itt meg a szivvereseket se mutatjak az mebernek :shock: semmit... :roll:

Kocsid akkor jobb,mint elotte volt :D neked semmit nem kellett fozetni akkor?Hogy megyeget a melo?Hogy birod parod tavolleteit?


Beze
Farkasehseg elmult 8) Most epp sosem tudom mit egyek mert itt nem kivanok semmit :roll: mondjuk ennek parizsit meg tarjat meg tavaszi felvagottat de az itt nincs :? es a fozelekekre vgyok meg raallva :oops: ugyhogy eleg szarul allunk kaja ugyben :? Az egeszsegugy meg meg mindig ugyanaz mint volt.26.het?Jaj de jooo 8)

Nem volt hematomam...egyszeruen ez meg a masik baba :roll: vgy amit mar most mondtak lehet a miomam ami jelenleg 10cm-esre nott :shock:

Olvasom itt a mereteket es bar nem ertem de legalabb teged tajekoztatnak :roll: Gyomorrontassal meg vigyazz jaj nekem ez a remalmom es itt amilyen szar kajak vannak :? :x :roll:


Noci
Koszonom a gratulaciot.Pocikepet ide meg nem hiszem teszek mert nincs :lol: marmint poci de a blogba majd teszek csak oda is jussak el :oops: Anyosek februarban oda mennek latogatoba marciusban meg ide :lol:

Buszos rendszamat nem irtad fel? :roll: Elotted pedig le a kalappal...wazze ami megtortenhet rossz az veletek mint meg is tortenik es csak jonnek az ujabb csapasok te pedig nem sirsz es nem vgy elkenodve eros vgy.Fejet hajtok elotted! :roll: Es kitartaaaas!!!!


Jeanner
Ngyon tutik a kepek!!!A lagzirol meg nem is meseltel :roll: pedig erdekelt volna hogy minden hogy ment


Dorka
Te mar lassan szulsz :shock: aztaaa gondolom nem a legkenyelmesebb gep elott ulni de azert gyere te is neha en is megporbalok tobbet jonni :oops: Mi lett vegul a hazassagi evfordulos otlet? 8)

Na most olvasom kinyilt a mehszajad...mennyire?Fexel meg? :roll: Utolagosan is :
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, jaj de jó, hogy jöttél! Annyira örülök! :D Aggódtam ám értetek nagyon! Amit a kislányról írsz, teljesen megértem, én anno úgy gondoltam, lesz 2 fiam, és inkább ne szüljek lányt, minthogy ő is annyit szenvedjen majd a gyerekvállalás terén, mint én, de persze imádom, senkiért nem cserélném el. Egyébként is tiszta apja, talán neki nem lesznek gondjai. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindjart irok magamrol is 8)

Beze szijjja :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Eszemben sincs elcsalni senkit sem, csak egy kis ijesztgetés kellett úgy látszik, megjelentetek egyből :lol:

Brid, de jó, hogy jöttél :D
Még nincs pocó?Nekem már a 12. héttől látszott tök jól. Pedig tök vékony vagy te is :wink:
Írjál, milyen érzés a babásság? :wink: Úgy örülök, hogy sikerül neked is átélned :wink: egészen meghatódtam.......... :)

Én is kislány-párti vagyok, jó lenne a második az lenne :wink:
A lányok pedig általában apukájuk, a fiúk inkább anyukájuk, de nálunk ez épp nem így van, mert Marci egyre inkább apja :)

Még vannak hiányzók......Csucsu is hogy eltűnt újra :(

Kép
meli0805
 
 


Nos igen! Meli! Úgy látszik csak egy kis ilyeztegetés kellett!

Brid! Nálunk a mancsika tiszta apja, de hisz láttad már élőben mind a kettöt!!
Írj beszámolot!! És majd nézegetem a blogod!!!
nócika
 
 


Meli
Meg nincs de persze egy kis pup az van...elmeletben 4honapos korig nem is no bar en annyit fekudtem...meg hat a hormonok es hat igen vekony alkat is vgyok talan azert latszik szal aki ismer azt mondja jeee mar no a hasad de aki nem ismer nem latja 8)

Noci
A blogig ma nem hiszem,hogy eljutok :? ma orulok ha itt vegzek bneten bar eleg necces a dolog mert meg a masik topikban min van vgy 6oldal elmaradas ha nem 8 :shock:

En epp jottem volna ma fel mikor is Noci elkapott msn-en :lol: szal telepatia nem azert jottem csak fel :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Roviden irok magamrol.Elvoltunk 3napos turan ngyon jo volt.Pihentem amennyit csak tudtam van egy somo kep is persze mire hozom addigra bekoszont a tel itt :shock: majd holnap a blogom is kezelesbe veszem es remelhetoleg ott is lesznek erdekes dolgok es kepek :wink:

Dokinal csutortokon voltunk baba 6.6cm ulopozicioban napra pontos kiirasilag a merete :D es kutyapozban hatonfekve kezevel labaval rugkapalt 3szor is nekunk :shock: na ez volt az a pillanat amikor is elerzekenyultem....total nagy flash volt 8) apacska fogta a kamerat vette a uhu monitort es mikor meglatta a gerinset kristaly tisztan kivehetoen a sok bordacskaval :shock: eszmeletlen volt meg leis csuszott a kamera annyira figyelte a monitort :lol:

Azon kivul,hogy a miomam megnott 10cm-esre minden rendben.Viszont ez mg noni fog es nagy valoszinuseggel csaszar lesz mert bar allitolag babat a fejlodesben nem zavarja szulesnel utban lesz :roll:

Szombaton voltunk korhaznezoben...hat elmegy a hely semmi extra.Aztan apacskaval beszelgettunk is arrol kerdezett meg hanyszor mehetek lombikra meg mikor megyek :shock: mondom neki eloszor is legyen meg ez meg hat van szoptatasi ido...de annyira jol esett,hogy ezek szerint minnel hamarabb szeretne meg babat. :D

Folyamatosan gondolkozunk a megfelelo orszagon...hova telepedjunk le? :roll: Kevesebbet szeretne dolgozni es nem draga orszagban elni(japan draga csak a suli egy eves tandja 4millio ft :shock: most ez csak egy pelda volt a sok kozul :roll: )

Kovetkezo uhu 3het mulva csutin azaz most csutihez kepest 2het.Akkor lesz AFP vizsgalat Tenyleg letudnatok irni ottnon milyen vizsgalatok vannak pontosan es mikor?Es a kisbabak oltasa is erdekelne szuletes utan :roll: mondjuk 3honapos korig :idea:

Van egy kis pocim semmi extra,nincsenek rosszulletek ,keveseket es rosszul alszom allandoan pipilni jarok,nem kivanok semmi kajat,valami hiperszuper vitamint szedek DHA-vel dusitott 8) itt kint 16ezer ft lenne ez :shock: biztositassal igy csak 7000ft volt :wink:

Vettunk festmenyeket a falra mar felis tettuk oket,Van egy latogatonk budapestrol aki nalunk van most 2honapig Patinak a esoja :) Nagyszuloknek ellett mondva 8) orulnek Teruo anyukaja kuld majd nekem ruhakat amik Teruoe voltak 8)

Megcsinaltam a tesztet amit kimutatja fiu vgy lany e a baba hat nekem total fiu jott ki :lol: pedig mindenki lanyt josol :arrow: bar ezek ugye nem 100%-osak en ugy vgyok vele tenyleg mind1 csak idoben szulessen es epsegben :wink:

Hat mi van meg :roll: mas most nem jut eszembe :P

Legyetek jok gyerek csinalasra fel es elesszuk fel a topikot!Tessek jonni a tobbieknek is akik eltunedeztek csak ugy lehet jokat beszelgetni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid :D

Itt úgy van, hogy a 12. héten egy genetikai uh, 16. héten AFP,18. hét genetikai uh, meg valami kombinált teszt, 4 markeres.Most jött ez be, nekem még nem volt ilyen.
Úgy tudom, nyugaton, AFP már elavult.Nálad a lombik miatt elvileg több vizsgálat is kell majd, de ezt a lombikosok tudják majd.
Aztán 26. héten újra uh, majd a 32.-en is, és a 36. héttől NST, vagyis a magzati szivhang+mozgás vizsgálat hetente egyszer a szülésig.
A baba amikor megszületik, a 3. nap BCG oltás, azt a kórházban adják be hazajövetel előtt, aztán 2 hónaposan, 3 és 4 hósan is oltások.
Utána 15 hósan és 18 hósan, aztán már csak 6 éves korban legközelebb.
Én is lányt éreztem végig, azt is mondták a 19. hétig.A 18. hét körül már meg tudják mondani a nemét. :wink:
Hú, de izgi....... :D

Kép
meli0805
 
 


Azt hiszem a www.csaladinet.hu-n utána tudsz ezeknek a dolgoknak nézni pontosabban

Kép
meli0805
 
 


Brid! És merre voltatok, ha nem titok???? Tenger part meg egyéb nyalánkságok!!! Az nem baj, hogy itthon lassan tél van épp azért akarjuk látni a képeket, hogy küldj nekünk egy kis meleget!!

Huh! Csaszi! Félsz tőle????? Basszus 10cm-es mioma az nem semmi! És ezt majd, ha csaszi lesz akkor meg is műtik vagy kiveszik vagy mi lesz vele???

És milyen korházban voltatok?? Magánban vagy közkorházban?? Gondolom ott a közkorház is millioszor jobb mint az itteni sztk-s!!! Nincs úgy leamortizálva!!!

És mely országokon gondolkodtok letelepedés ügyben?? Mik jöhetnek számításba??? Mi vágyatok! A tiéd tudom Japoka ez nem kérdés!!!

És az anyosodék mit szóltak, hogy nálatok is jött a gólya?? Tudják, hogy lombikkal sikerült?? És milyen édes lehet apa, hogy már a kistesón agyal!! Tényleg anyosodék nemkérdezik, hogy akkor, hogy lesz jövöre szép nagy esküvö?? Vagy akkor az most storno???

Milyen festményeket vettetek???

Baszki Brid! Én elejétől fogva fiút jósoltam neked! Ez egfyébként milyen teszt?? Erről még nem is hallottam!! Olyan mint egy HCG teszt?? Vagy milyennek kell elképzelni???
Kasa a vitamin is! Meglátszik nem M.O.- vagy!! Itt Elevit és Gravida a menő!!! meg 7000Ft-ért nem is vészes!!! Gondolom több mindent tartalmaz mint amit az itthoniak!!!

És részemről oké! Élesszük fel a topikot!!! De nem csak én jöjjek mindenki! Dumcsizzunk mint régen!!!!
nócika
 
 


Brid, én lányt érzek Neked! Apa nagyon édes!!! :lol:

Ja, Nóci, meg jó sok pénzért a Femibion most a legmenőbb :lol:

Kép
meli0805
 
 


Gondolkodtam most, tuti lányod lesz Brid, mert ikreknél, ha más neműek, a fiúk nem szoktak megmaradni, ugye nálad a másik baba felszivódott :?
Hát igen, gyenge pasik......... :lol:

Kép
meli0805
 
 


Meli! Nekem a kombináltat a 12. heti genetikai uhu-nál csinálták miután vittem magammal a pairt, hogy meg volt az uhu és benne vagyok még a 12. hétben! Max a 13.- ban csinálják meg! És itt is úgy tudom, hogy elavult már az AFP!
Mi az a 4 markeres?? Én erről még nem halottam! Ez vérvétel?? Vagy mi a szösz! Mikor csinálják??? Meg mit néznek belöle?? Mióta van???
nócika
 
 


Meli! Én erről a Femibionról sem halottam, semmit és jó az??? Benne van minden! Egyébként csinálnak 100 félét, de egy kutya szerintem!!!
nócika
 
 


A 4 markeres most jött be azt hiszem 1 éve.Több genetikai elváltozást néznek belőle, de ne kérdezd, miket.A down-kór az egyik, a másik 3-at nem tudom
Állitólag jó a Femibion, keress rá a google-ban

Kép
meli0805
 
 


Nóci, neked hogy van a kiscsajszikád?

Kép
meli0805
 
 


Nos azt hiszem a rá keresés majd a jövö zenéje, mert most megyek pihenni!

Mindenkinek nyugodalmas jó éjt!!
nócika
 
 


Csibéim :lol: !(joggal mondhatom, mert asszem én vagyok itt a rangidős 8) )én is elköszönök, jó éjt!

Kép
meli0805
 
 


Meli
Koszi a felvilagositaaast 8) Hat nekem a 12.heten nem volt genetikai annak ugye most kellett volna lennie :roll: es a masik helyen is irtak hogy lesz :roll: AFP az lesz a kovetkezo alkalommal akkor leszek majdnem 16hetes de mivel ikrek voltak vgy ikreknel vgy mi bezavar es mas erteket ad ki :? 20.heten lesz genetikai aztan annyi...

Szulesnel 1szurit kapnak valami immunologiai valamit kalcium vgy mar nem emlexem :oops: azon kivul kikell deritsem :roll:

Tenyleg te vgy a rangidos? :shock:

Noci
Nem titok de itt voltunk 3oras kocsiutra Atlantic cityben ott egy ejszakara megszalltunk es onnan mentunk Cape May-re az a tengerpart resze 8) A kepeket ugy mondtam mire feltoltom otthon tel lesz hogy olyan sok ido tuti elfog telni :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

Csaszitol nem felek csak a hulye miomaval ne legyen semmi gond mert allitolag meg noni fog :? erdekes modon a dokim nem emlitette hogy kiveszi de a Kaalis dokimmal penteken beszeltem neki elso kerdese az volt nem e veszik ki egyuttal mivel olyan nagy hogy az is hasi mutetet igenyel :roll: es akkor ma ne vagjanak 2szer :? Kivancsi leszek mit mond majd legkozelebb megkerdezem :roll:

Itt szerintem senki nem megy magankorhazba hacsaknem hollywood-i star :lol: :lol: :lol: :lol: itt mindenkinek tb-je van es arra megy dokihoz meg korhazba ami eleg ramaty es nem jo :? ha meg nincs biztositasod akkor a legszutykabb korhazban is milliokat otthagyhatsz egy rontgenert pl :shock: ugyhogy itt ugy van,hogy attol fuggoen,hogy melyik biztosito tarsasaggal allsz szerzodesben aszerint valasztassz dokit vgy korhazat.van sok felmegyek a biztositom oldalara beutom milyen dokit keresek kiad egy csomot....csakhat ki a jo azt nem tudni es melyik korhaz? :roll: ezt a neten letudod csekkolni rakeresel miket irnak rola hany csillagot adnak neki vgy a korhaznak...az orvos amugy egy kulon rendeloben fogad vegig es a nagy v izsgalatokra mesz csak a korhazba na meg szulni.

Ugyhogy talan az otthoni meg normalisabb is :roll: de majd ha e\ljon az ido csinalok kepeket a szobaban megmutizom :wink:

Hat apacskanak ausztralia jon be allandoan :? angolul beszelnek neki van allampolgarsagija is nem kell sokat melozni olcsobb az elet is szep is.Japan draga hazat ha szeretnel tuti nem kapsz pl olyat ami megfelelo mert ott egymas hatara epulnek a hazak nincs kert vgy ilyesmi :roll: hacsaknem messze a varostol.Amcsiban meg a nyugdijas eveit toltene :roll: Jah es japanban ha angol suliba kuldod a gyereket az marha draga de ausztraliaban angolul megy a suli de egyenlore abban maradtunk talan kicsit jo lenne japanba menni...de akkor meg nehez megint megindulni :oops: szzal nem jutottunk semmire de a lakas szerzodest csak decemberig hosszabbitottuk meg azaz meg akar koltozhetunk is decemberben 8)

Bar ha itt szuletik a bab akkor amerikai allampolgarsagot kap ami meg szinten jo es szeretne a parom ugyhogy nem tudom mi lesz :roll:

Anyosek orultek a hireknek :D Nem tudjak,hogy lombik baba bar mikor megkerdeztem apacskat azt mondta ot nem erdekli ha elakarom mondani mint ahogy az sem ha a haverok elott kiderul.Szal majd talan egyszer de nem most nehez lenne elmagyarazni ugy hogy nem is ismerik az elozmenyeket :?

Az eskuvorol kerdeznek hogy most akkor egyben lesz a szulinappal?Hat meg nem dontottem el hogy legyen :roll: :oops:

Hat vettunk 2absztraktot vgy milyen a nappaliba apacska ngyon boldog ngyon tetszik neki mar fent van a falon :lol: en valasztottam egy videki tajkepet sok napraforgoval fakkal hegyekkel es kishazakkal a hatterben a kep kozepen meg egy foldesut megy keresztul 8) ngyon tecc :D a masik meg a kisszobaba megy egy gyonyoruen szines kis patak amiben kis vizeses van korben szines novenyekkel 8)

A teszt az ilyen: http://www.google.co.jp/images?hl=hu&rl ... 59&bih=552

Teszt
Reggeli pipit belepisiled egy kis poharkaba felszivsz az injekcios tuvel 20ml-t belefexkendezed ebbe a kis muanyad tegelybe aminek luk van a tetejen es mar van benne valami por szeru valami.korkorosen elkezded lotyizni 10mp-ig es aztan egy fehez alapu valamire rakod es varsz 10percet 8) aztan ha meregzold szinu lesz akkor fiu ha narancssarga akkor lany 8) nem oldalrol kell nezni mert akkor a pisin nezel keresztul hanem ez a por szeru valami az aljan elszinezodik ezert kell feher alapu valamire tenni magad ele az asztalra es ugy nezni.Majd arrol is hozok fotot :wink:

Vitamin
En is febimiont 800-at szedtem de az csak a 12.hetig volt utana jonne a femibion 400 de abban halolaj van azt meg en nem szedhetem :roll: ezert itt kaptam egyet amiben allitolag a DHA-kivonatot nem halbol nyerik hanem tengeri algabol...de kiderult addig addig erdeklodtem,hogy valami iodion is van benne amit szinten halbol nyernek ki es meg mielott valtanom kellett volna kertem ezt a bogyot a dokitol irja fel amit most szedek ez 100% halmentes :wink: hat tb tamogatottan 7000 azert a femibion is van vgy 5000nem?es nem is tamogatott :roll: ez azert az usa szerintem normal ar bar mikor eloszor kifizettettek 16ezer ft-t wazze fulem ketteallt.

Ember aszongya tuti nem neztek hogy van bizotsitasom...eltettem a blokkot es ra egy hetre visszavittem...visszadtak a piiizt :wink:

Na akkor szavazas ugy all 1-1 :lol: 1lany 1fiu en meg nm tudom nem erzek semmit de talan fiu :roll: en hol azt mondom mikor beszelek rola hogy she vgy hogy he az angolban ugye egyik a fiu masik a lanyra szol :) ugyhogy mikor mi...apacska ngyon bennevan a dolgokban es mar alig varja kideruljon mije van a labakozott bar azt mar most megmondta ha lany lesz akkor magantanulo lesz :lol: :lol: :lol: otthon semmi utcara menes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szijasztok!

Brid, ez mind olyan szuper :) már amit írtál :) Mi ausztrália pártiak vagyunk, nagyon ki akarunk menni, de még nem tudjuk mi lesz, mert közben szocpolt is kellene felvenni, ahhoz lakáselőtakarék kellene, szóval nem egyszerű... am én is lányt érzek a legeleje óta :)

A 4 markeresről én is hallottam már...

Femibion nagyon drága, nekem a nőgyógyim a Ladeevitet ajánlotta, ugyanaz, csak fele áron... bár én Gravidát szedek... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci, azt nem írtad, h. Regikével kapcsolatban vannak-e új fejlemények.
Nem raksz róla képet?Már biztos nagyot nőtt.

Meli apa egy héten kb hány napot van itthon?Ezen gondolkodtam múltkor.
Sok az időm :D

Beze, köszönjük megvagyunk.
A fekvést többnyire bírom, bár azért közben lassan csinálgatom a dolgaimat.Anyukám hétfőn itt volt, megpucolta az ablakokat, felporszívózott, nagyon jólesett.
Félre ne értsétek hihetetlenül boldog vagyok, de kezd egyre nehezebbé válni a mozgás és a kismamaság úgy egészében.

Brid, nagyon örülök, hogy jól vagytok és minden rendben!!!
Azokat a fiú lány jósteszteket én is nézegettem annak idején :D De én nem szántam rá magam a megvételre.
Terhesvitaminból Elevitet szedek.
Komoly a helyzet akkor Japánban, valóban drága az élet....Ausztrália- nekem is nagy vágyam, de csak 3 hétre.
Igazából csodálom a bátorságotokat, én nem merném soha itthagyni szerény kis országunkat, csak álmodom róla :D
Tényleg Magyarország nem jött szóba?
Házassági évforduló-pihentem, feküdtem, nem voltam a topon, sajnos, nem készültem végül semmivel.

Zsani, sajna megszüntették a szocpolt, úgyhogy ez ne tartson vissza benneteket a nagy kalandtól, bár én bízom benne, hogy visszahozzák!

Kitty, gondolom hulla fáradt vagy, mire hazaérsz!

Leírom a vizsgálatokat, abban most jól benne vagyok:

Laborvizsgálatok:
Gondozásba vételkor: teljes vérkép, vizelet, vércsop.meghatározás, RH ellenanyagszűrés, szifilisz

16.hét: AFP, hepatitis B

24,hét: teljes vérkép, terheléses vércukor, vizeletvizsgálat

36.hét: teljes vérkép, vizelet, hüvelyváladék

Ultrahang:

12.hét
19-21hét
28-32 hét
38.hét

36.héttől heti 1 NST

Ez az, ami szerint én járok dokihoz.

Ma kimostam az első adag babaruhát, meg csináltam helyet a szekrényben nekik, illetve saját szekrényt szabadítottam fel Lucababának :D

Andrissal feltesszük a dekort a babaágy fölé, aztán majd dobok róla képet.

Megyek is!

Puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Szuper, Dorka, hogy így haladtok :)

Szocpolt elvileg jövőre visszahozzák, csak lakáselőtakarékhoz kötik :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Hááát, Lucababával a pocakomban én holnap reggel beköltözöm a kórházba Sad
Teljesen nyitva van külső belső méhszáj......
Úgyhogy most megpróbáljuk kihúzni még 2 hétig, október 10-én töltjük a 37.hetet.

Onnan biztosan nem fogok tudni majd írni sajnos Sad Az a baj, h. még soha nem voltam kórházban, fogalmam sincs, hogy mi hogyan legyen.....illetve lesz.Félek.


Beze, Brid vigyázzatok magatokra, pihenjetek, amennyit csak tudtok!

Nóci, Meli vigyázzatok a kis tündérkékre!!

Kitty, Zsani ne dolgozzatok túl sokat!!! :D

Majd ha tudok, jelentkezem!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, vigyázz te is magadra!!! Kórháztól ne félj, nem olyan szörnyű, én már sokszor voltam :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Nos tegnap egész nap a jányzó keresztanjáéknál voltunk onnan épp csak belestem, hogy mi zujs, de írni nem tudtam!
Ma is voltam már, de mancika olyan nyügi! Asszem jön a következő fogacska! És iszonyuan fáj a pocakja!! Most épp elaludt így jöttem!!!

Brid! huh! Ausztrális! Ott ti már votatok, ha jól emlékszem és jól éreztétek magatok! Ha jól veszem ki a szavaidból Ti már az idén költöznétek szívetek szerint! De addigra már nagy pocis kismami leszel nem lesz ez megterhelő?? Készülni pakolni intézni repülni??? Nem tudom így van e, de úgy hallottam valakitől, hogy x idős babásan nem is engednek a legtöbb légitársaság repülni kismamikat!
Anyoséknak tán jobb is, ha nem mondjátok meg, hogy lombik! Legyen ez a Ti privát dolgotok! Szerintem!!!
Én még nem is halottam erről a tesztről de ezek szerint van itthon is, ha már más is hallott róla! Hmm! Érdekes!!!
Az én szavazatom mindig is fiúcska marad!!!

Dorka! Sajnos Te ezt az üzit már csak baboval a kezedben olvasod! Nagyon sajnálom, hogy teljesen ki nyilt a mészájad! A korházba mikor engem beutaltak anno a 30. héten én teljesen kiborultam! Órákig csak bögtem! Én tudtam, hogy korházba megyek, de csak szülni és nem így elötte befeküdni! A korterembe egfyenesen féltem bemenni! Sose voltam mindaddig korházban fekvő beteg! De olyan szinten kiborultam, hogy már majdnem nyugtatot akartak adni, nehogy az idegtől megszüljek!!! Gondolhatod, hogy még apa is mejdnem elbögte magát, mert látta, hogy teljes a kétségbe esésem! De aztán bementem köszöntem leültem az ágyra és egy iszonyat jó csapatba kerültem!!! De azért jobb volt otthon! Aztán mikor egy héttel késöbb hazaengedtek az még jobb volt csak akkor még azt nem tudtam, hogy az az én vesztem!!! De mára már tanultam, hogy ha megint ebbe a helyzetbe kerülök, hogy eszembe se legyen könyörögni a dokiknak, hogy haza engedjenek pocakosan csak, ha már meg született a baba!
Szal nyugi és pihenj! Mert ez egy vissza nem térő alkalom!!! Itt van az uccso nagy pihenés ideje!!!! Gondolunk rád!!! És vigyázunk mindenkire!!!

Zsani! És mit tudsz még a szocpolról?? Lakásfelujitásra bővítésre is lesz???
nócika
 
 


Huh, micsoda hírekre jövök....Egyik szemem sír, a másik nevet :?
Sok fekvéssel és állandó ügyelet, odafigyelés mellett, tuti nem lesz gond :wink:
Gondolunk Rátok, és kitartás!!!!

Hát a szocpolról mi sajna lemaradtunk.Úgy tudom, 35 év a korhatár?Hiába, mi már vének vagyunk mindketten :( Bár olyant is hallottam, hogy felemelték 40 évre.Igaz, uram miatt akkor is lemaradtunk róla :?
Én hülye, miért nem vettem fel anno 6 éve....bár én akkor nem gondoltam volna hogy férjem és gyerekem is lesz valaha :D

Többiek?

Kép
meli0805
 
 


Meli! Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: De azért kitartást! És még Marci baba sem segít nektek a járkálásban!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Semmi pontosat nem tudok, csak annyit, hogy vissza akarják hozni, és lakás előtakarékhoz akarják kötni, mert az az elv, h aki azt a havi 20.000et tudja fizetni, az tudja majd fizetni a havi 50-et is a hitel után... nem értem pontosan az elvet, elég nagy baromságnak tűnik, lehet, h hagyjuk is...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Hát így elég nagy hülyeségnek is tünik, mert szerintem, ha udsz fízteni, havi 20ezret az még nem biztos, hogy a plusz havi 50ezer is megy! De hát ezek az okos kosok úgy is jobban tudják! Ja és akor vállalj be kisgyereket, mert úgye a szocpol azért van!És akkor már csak 1 kereset van, mert az anyáé lényegeen kevesebb, ha olyan adókulcsban van és akkor már cseszhetik, mert nem is tudja fízetni a család azt a csőd szélére kerül! Na nem is mondok semmit! Mi nekünk is van lakástörlesztönk és a gatyánk is rámegy, mert havi 140ezeret fizetünk 20 évig, de már csak 14 évig! Szal nem egy leányálom!! Meg va ez buherálva, hogy nekünk tré legyen, de másnak meg jó!!!
nócika
 
 


Havi 140ezret??????? :roll: máriás úristen... mi annyit ki se tudnánk nyögni... főleg nem gyerek mellett...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na azért annyi segítség van, hogy iker családiban vagyunk anyuékkal és a felét én és apa a másik felét anyuék! Plussz negyed évente a biztosítás ami megint csak 16ezer és akkor nem fizettünk még közüzemü számlát nem vettem kenyeret se pelenkát! Mikor dolgoztam akkor még én se nagyon vettem észre csak ha volt szar hónap és elszaladt velünk a ló, de most?! Hát ez valami fenomenális! És most még gyedet kapok és mi lesz velünk gyes melett?? DE mindegy arra még gondolni sem bírok és nem is akarok!!! Még majd egy év van addig! Most is keresek itthoni munkát bedogozást, de ez akkora kamu mint a ház fizess be ennyit meg annyit és lesz melod! Aha meg a kis tökömet! Ez is olyan átkurás! Vissza menni dolgozni meg se nem akarok se nem hagyhatom senkire a kis manot! Bölcsi nálam meg szóba sem jöhet! meg be sem vennék, hogy még ülni sem tud!
Na azért nem panaszkodom! Mert szép házban lakunk és nem albérletben! Abból bármikor kirakhatnak hiába fizetnénk ez meg elöbb utobb a miénk lesz!!!
nócika
 
 


Kép

Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jeanner
Akkor lehet meg egyszer talalkozunk Ausztraliaban 8) Orulok,hogy tetszett az irasom.Noci annyit kerdezett :shock: :lol: A te szavazatoddal 2-1 a lany-fiu :lol:

Dorka
Meg,jo hogy ennyi vitaminunk van :lol: Hat szerintem egy poennak jo ez a teszt de nem szabad komolyan venni.Ere nem alapoznam a babaszobat :wink: De apacska annyira izgul hetrol hetre figyeljuk az irasokat mi tortenik a babaval olvassuk egyutt ugyhogy teljes extazisban van o is :wink: Es miota a vv kimutatta a hcg-t azota azon jar a feje,hogy nem akar ennyit dolgozni...ezert a nagy dilemazas...gondolom a gyerekevel es velem is tobb idot szeretne tolteni mert most meg mindig ott tartunk hogy reggel megy este 809kor jon legkesobb 10 leghamarabb 7...es hulla hogy babazzon akkor meg jah es akkor altalaban meg dolgozik itthon is meg 30oldalas szerzodeseket kell elolvasnia masnapra :shock:

Ausztraliaban en mar jartam...nagyon nem fogott meg...szep volt de annyi...talan nem lattam eleget :roll: Igazandibol en meg mar megulnek egy orszagban a kis popomon de ezek a kulfoldiek allandoan mennek meg mehetnekuk van :x :? Magyarorszagon neki nincs munka...meg ha a biztonsagot nezem a kizsakmanyolast :? Koszonom neked is az infokat :wink:
Ti mikor vettetek meg a babaagyat?Na nem mintha arra keszulnek...en ngyon varni akarok a vasarolgatassal :roll: Kepek a szobarol?

Most olvasom a hireket :shock: Neked is jo sok pihenest!!!!Jaj hogy tudjuk meg a hireket rolad? :roll:

Noci
Jol emlexel voltunk mar ausztraliaban :wink: Parom szereti anyukaja ott nott fel(bar angol allampolgar) nekem elment akkor voltam tengeribeteg emlexel? :lol: Januar elso heteig meg repulhetek :wink: Ugyhogy megmondtam embernek ha koltozni akar nekem felkell ulni a gepre decemberben meg :lol: Hat mi mar holnap utaznank...nem jo itt es kesz...ezen ugy latszik semmi nem fog valtoztatni :roll: En marciusra vgyok kiirva vegere....ugyhogy boven beleferek a repulesbe meg :wink:

Meli
En tegnap nem voltam de elotte irtam egy regenyt 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid, ki tudja :D de egyszer még itt aquincumon is összesodorhat minket a szél :D

Megvannak a profi képek, majd dobok fel, csak egyelőre nem lehet, mert a férjem még nem látta őket, és abból tuti balhé lenne... :roll: szóval majd holnap dobok fel párat :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Mondjuk jovore mikor megyunk aRomai strandra 8) :lol: Varjuk akepeket es a beszamoloooooot 8)

En meg jovok az en elmaradasommal,ha oriasiak a kepek elore is bocsesz :oops:

Bejbi 5+5
Kép

Bejbi 6+5
Kép

Bejbi 9+5
Kép

Bejbi 12+5
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét!

Brid! Persze, hogy emlékszem csak azt azért nem mert ki írni, mert féltem, hogy tévedek, hogy hol is volt az! De most már be ugrott!!
Istenem micsoda csodás bejbi!! Olyan igezi kis pasi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy szoktál hozzá beszélni?? Mert az első pillanattol kezdve jó! Én nekem nem igazán ment! De állitolag nem kellett kétségbe esnem, mert nem mindenkinek megy! És hogy becézitek-hívjátok??? Neveken gondolkodtatok már??? Ha ez ha az alapon!
Mi a kiságyat akkor vettük meg mikor 16 hetes kismammer voltam! A babakocsit meg azt is kábé ennyi idős voltam mikor apa hazahozta!! Úgy örültem mindennek mint majom a farkának! Mindennek annyira örültem, hogy potyogtak a könnyeim!!!
És amugy amcsiban csak más állam se jöhet szóba?? Valami kissebre gondolok! Vbagy csak el onnan gyorsan jó messzire??

Velünk semmi különös leszámitva, hogy kapar a torkom taknyosodok meg és hőemelkedésem van ja és 3. napja késik piri! Csak max most a szentlélektől lehetnék babás, mert gumizunk ami nem titok számomra! Szal hát ez van! Most nagyon nem kéne, hogy lebetegedjek!!!
nócika
 
 


Brid, édes kis babucid van :)

Nóci, kamillás arcgőzölés, forró hársfa tea, nekem mindig segít, a legmakacsabb takony is elmúlik tőle egy hét alatt :)

Na, megyek, veszek be antifrontot, mert megőrülök, úgy fáj a fejem... nem tudom, terhesen mi lesz velem, kismamák nem szedhetik...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Adjon isten szép jó reggelt!!!

Zsani!: Hát a gözölést lehet ki probálom!
Terhesen is vehetsz be egy fél algopirint! Bár én az ilyen fajta gyogyikt amik nem kapszula vagy film tablette nem tudom lenyelni! És akkor szerencsére nem is kellett! Csak néha az elején B6vitamint szedtem ami szintén ilyen poros gyogyi! De csak egyszer jött vissza! De remélem, hogy ha kismami leszel akkor nem kell majd bogyot szedj!

Én ma úgy döntöttem csinálok egy jó kis töltött káposztát! Minjá elmegyek a henteshez oszt veszek hozzá valót!
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák!

Brid :D csudaszép a kismanód!!!Olyan hihetetlen ez!!!Fantasztikus, ugye? :)

Zsani :) ezt én is kipróbálom alkalomadtán :D
Ez az antifront tabletta ilyen frontérzékenyeknek való?Én is megőrülök a frontoktól, meg Marci is :?

Nóci :lol: töltött kápi!Nyami!!
Jobbulást Neked!

Oyan sűrű a napunk mostanában!Zolinak jönnek a telefonok, hogy ide menjen-oda menjen, amikor számítanék rá, akkor kell elmenjen :evil:
Tegnap is még este 8-kor Szolnokra kellett menjen, ami 220 km ide :?
Marci meg bevágta a hisztit, mert nem volt még ebéd fél1-kor, és ő már aludni akart volna.Na, mindegy kapott egy konzervet és el is aludt :)

Dorkáról kár, hogy nem tudunk semmit, valakinek nem adta meg a számát, hogy azért néha tudjuk, hogy mi van vele? :?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, holnap elutazunk, és neki kell állnom lassan a pakolászásnak.

Dorka, drukkolok, de biztosan nem lesz gond! A párod remélem, tud minket értesíteni, ha megszületett Lucababa!

Meli, én is érzem ezt a mostanit nagyon, fájdogál is a pocakom. :(

Nóci, jobbulást neked, mennek a gyógypuszik!

Bri, nagyon szép a picike, én nem érzek semmit, hogy milyen nemű. :wink:

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra és a picikékre!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


uccso hsz az oldalon 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?