Új privát üzeneted érkezett!

Törpi, örülök :)

visszanéztem pár oldalt, TÜNDÉRIEK a gyerekek! MINDENKIÉ :)

És ők az én Békáim :) (én csak úgy hívom őket)

Kép

szép napot, majd azért még bekukucskálok képeket lesni, mert azt imádom :wink:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska: nagyon édesek! Az a vörös haj! Gyönyörű! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Bocsa az eltűnésért, de ezeregy dolgom van, azaz ennyi sűrűsödött össze. Srácokat külön szobába raktam. Bálint nem akarja, csimpizik most is az apján. Túl gyakran ébred :( Gergő most is az ágyában alszik, kicsit hagytam én gonosz sírni, és megtanulta, hogy ott a helye. Fél siker!

Johi szokja az ovit. Tetszik neki. Ma már egyig hagytam, és mielőtt mentem már kezdett hiányolni. Jövő héten már talán ott is alszik!

Gyorsan átfutom amit írtatok, de ne várjatok túl sokat. Baromira fáradt vagyok, tényleg gyors leszek!

Kata
labkat
 
 

 
 

Zsuzska:csuda aranyosak én is imádom a képeket nézegetni

Nálunk most a popsitörlő evés a sláger (gondolom ezen már túl van mindenki) már nekem is meg kellene kóstolnom mi abban a jó
azt szeretem amikor odajön A magzat amikor a B magzatot tisztába teszem, és elkezd ott piszkálódni a trottyos peleka körül

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hám még nem érkezett, mivel ma kaptam baromi pozitív értékelést, ezért holnap vagy holnap utánra várom.

Emellett porszívót is várok,d e az valahogy nem akar jönni. Vagy egy hét mire jöhet - de leht kettő is - mert vacakol a gyártó cég :(

Babusok: nekünk is ilyen Nuk volt Johinak, de azért nem jött be, mert szétlocsolta belőle a cuccost :( Ezért lett Avent, ami viszont nem csöpög (nagyon).

Látom mindenkit meglátogatott valami vírus. Jobbulást!!! Mi már aránylag kint vagyunk, csak B orrát szívom néha, és Vera köhög!

TKata: lemaradtam fotókról :( Remélem azért jól sikerült a party!
áááááááááááá mégsem maradtam le, nagyon szépek vagytok. Olyan furi, most születtek és már egy évesek :cry:

Dechatlonos hótaposót nagyon ajánlotta a barátnőm. Azt mondta ez az egyetlen amibe nem folyik be semmi. Szerintem nekünk télire csak az lesz!!!

Zsófi: jó ez a body :lol: :lol: :lol:

Vanda: köszi, remélem holnap ki is próbálhatom!

Móni: cukik a skacok :D

JAJJ, KÖSZI A SZÜLINAPI KÖSZÖNTÉSEKET :)

Zsuzska: gyönyörűeka a gyerkőcök, de Fanni vörös haja a gyengém!

Kata
labkat
 
 


Móni: srácok is kajolják a popsitörlőt ezerrel :lol: :lol: :lol:

Kata
labkat
 
 


Zsuzska, gyönyörűűűűűűűek!!!!! Végre egy jóképű pasi a közelünkben is. Nyuszi Bazsija és Vanda Danija nagyon messze vannak :lol:

Reunion, lányok mai napig gyorsított felvételt meghazudtolóan kapkodják ki a helyéről a popsitörlőket. Míra maga törli az arcát vele, néha meg takarítási vágy jön rájuk és törlik vele ami a kezük ügyébe kerül. Az evést azonban már nem igazán gyakorolják, talán Nektek is kikopik hamarosan.

Timi, csak azért imádkozz, hogy Alexa ne egye ki szép lassan a házat alólatok :lol: De én már annak is tudok örülni, ha valamit eszik a Törpe. Ne légy elégedetlen, legalább tele lesz a bendő :oops:

Vanda, ne is mond, én erről a 4 óra miatti gondról nem tudtam. Na, gondolhatom újra a dolgokat. Még jó, hogy van egy egész évem.
Mákot bevállaltam, így is, úgy is kész birkózás a pelenkázás, akkor már miért ne nehezítsünk rajta. Ettől függetlenül Míra köpködte kifelé a gubát, és Emma is csak a felét fogyasztotta el a tányéron lévőnek. Ezeknek nem érdemes főzni, de erre már korábban rájöttem, csak mindig adok egy újabb esélyt :? Bezzeg a déli spenót, az kellett :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata: akkor zajlik az élet nálatok!

Reunion: popsitörlőt enyémek is eszik. Alexa meg rendszeresen kikapja a kakis pelenkát Hanga alól, amikor pelenkázok, pedig gyors vagyok, mint a villám, de a gyerek ezt tudja fokozni.

Törpi: spenót-nyami! Én totál megértem őket, én is imádom, talán jobban is, mint a gubát! :wink: Azt mondod, legalább eszik valamit a gyerek-végülis így is lehet nézni, mert az ebéd Alexánál is alig fogy, pár kanállal lemegy jóízűen, aztán elkezd köpködni, de úgy, hogy nekem át kell öltöznöm. :twisted: Ha rákoppintok a szájára, akkor annál jobban csinálja és még ki is vigyorog. A piszok! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kislány reformál
Anya basszus....mondtam, hogy nem ide tedd
Kép

Móni
KépKép
reunion
 
 


Csak bekukk, hulla vagyok. Keményen logisztikázumk. hogy ki, mikor hova fog menni, plusz hova lehetne besuvasztani a szakvizsgámat. Érdekes lesz... :lol:

Popótörlő: én megkóstoltam, iszonyat keserű. :D

A másik szaros pelenkája pedig tök érdekes nálunk is. :P
vovanda
 
 


Sziasztok!
Törpi: Zsuzskát másik topikbol ismerem :wink:
Zsófi: ha sokat irok én gyorsan kimásolom és ha nem küldi el vagy kilép akkor lehet bemásolni :), én is jártam már igy többször, azota másolok ha nem felejtem el :lol:
Móni: hajrá pakolás :lol: cukik :wink:
Timi: azta miket esztek :shock: :lol: nálunk még a régi helyen a csikkevészet volt a sláger, jaj mikor elöször kiszabadultak terepen mást se csináltak csak csikket be a szájba anya meg kiturkászta :oops: :lol:
Nyulasz: az a cipibolt elköltözött, a Kossuth L legelejére, de oda már nem mentem el

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Elfelejtettem az előbb írni: összes fotó irtó jó.

Zsuzska!
Kis vörim még mindig tüneményes, küldöm a fiúkat csajozni. 8)
vovanda
 
 


Babusok: csikk is finom kaja lehet! :lol:

Vanda: hát, le a kalappal előtted! Komolyan!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hallo
Van valakinek chicco modo asztala?
A közeljövőben lehet a lányoknak ilyet venni, vagy vannak kisebb alkatrészei is amit lenyelhet?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,életjel :lol:

Semmi időm nem maradt mostanában,de megróbálok visszaolvasni...mi még taknyolunk,mind a négyen,és tanácstalan vagyok,hogy így vasárnap elmenjünk-e nyaralni :roll:

na,olvasom mi van veletek,hátha még írni is marad időm.
Vendég
 


Jó reggelt!
Móni: mi szülinapra vettük, szerették-szeretik bár a lábai hamar lekerültek, mindig felmásztak :lol: még most is szoktak vele játszani :wink: nincs semmi kicsi rajta és nem törik koppkopp a 11 kilónkat simán birja :lol: :lol: az épitös része nem jött be, inkább a duplo a nyerö :lol:
Nyulasz: jaj millio gyogypuszi!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana,tényleg szépek a dechatlonos hótaposók.Szerintem újat vegyél cipőkből :wink:
"nemmegyünk" édes lehetett :lol: Szóval ti is álldigáltok? :lol:
Ínyecskét sajnálom,de biztos sokat változik még.Mutasd meg dokinak,ha megnugtat.

Szizzsófi,hihi,ilyen bodyt mi is kaptunk :lol: Cuki,én megveszem őt is,és a tesót is :D

Timi,Alexának gratula az álláshoz :D

Reunion,óóóó,de édesek :D Bizony,lassan csak hármasban tudtok vécézni :lol:
Milyen ez az asztal?Fotót vagy linket kérünk!

Labkat,utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :D

Törpi,szépet nőttek a lányok...Míra is ilyen cinkapanna :lol: Nekem Noémi 8.2 :roll: Bazsi meg lassan 12 :lol:
Csigát ebédalnak a lányok :shock: :lol::lol:
Messze vagyunk?És a távszerelem?Nehogymá ilyen könnyen lecseréld Bazsit :lol: Bár Gergő tényleg bájos :D

Zsuzska,mekkorák már :shock: És milyen szépek :D Jól emlékszem,hogy Fanni volt mindig a nagyobb?Most is?

Vanda,melót sajnálom.És akkor mi lesz?

Babus,tényleg elköltözött a cipőbolt? :roll: Melyik végére?Nem jöttök ma játszóra?Még szép időnek néz ki.

Na,ennyire futotta,nagyon rossz így kiesni napokra,de gondok voltak anyummal,plussz minden nap főzés,és az egyalvásnál kevés időm jut már ide,délelött főzök,vagy kinn vagyunk,délután megint kinn vagyunk,alvásidőben meg rohangálok intézni a vásárást,meg egyebeket.Apa most itthon van,így besegít,de a gépen is osztoznunk kell :lol:
Vendég
 


Babus,köszi,annyira nem vészes,csak napi 4-5 orrszívás,de a kedvük jó,sokat vagyunk kinnt a jó levegőn,talán az is segít.Szombaton lesz a szüreti bál,vagy mi a csoda,itt különféle lovas,fúvós-zenész felvonulás,gyertek ki téténybe :D Itt a tétényi suliban a kertben meg mindenféle gyerekprogramok,arcfestés,ugrálóvár,gyurmázás meg egyebek.
Vendég
 


Nyulasz: mi most megyünk ide
http://www.keruletivedonok.hu/programok.html
juj én azt hittem már elutaztatok azért nem hivtalak :oops: :oops:
sztem nekünk is segitett h sokat voltunk kint teraszon :lol: koppkopp este már nem kellett orrsziporszi
szombatot meglátjuk köszi az invitálást ha ugy alakul Rádcsörgök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


cipöbolt az utca elejére költözött

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nyuszi az asztal és jobbulást nektek
http://teszvesz.hu/item1151015917_megki ... t_ert.html

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyuszi!
8 óra és belegebedés, hétfőtől szerdáig gyerekek bébiszitter általi összeszedésével körítve. :?

Bocsi, hogy nem nagyon írok, még emésztem ezt az egészet.
vovanda
 
 


Nyulasz: jobbulást! Remélem el tudtok menni, megérdemlitek!

Mi ide megyünk holnap: http://www.babamamauszas.hu/babafesztival/

Reunion: tetszik ez az asztal, fel is írtam szülinapi ajándék-ötletnek.

Napok óta alig aludtak nap közben a csajok, illetve Hanga aludt volna, de Alexa nem hagyta. Ma kipróbáltam, hogy délelőtt nem teszem le őket, ebéd után leraktam őket és már 1 órája alszanak! :D Az utóbbi napok 10 percei után ez szuper! Kíváncsi vagyok meddíg alszanak, na meg a nap további részére is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: mikor mentek? azaz kb hánytol hányig lesztek ott?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: nem tudom még, de olyan fél 10 felé jó lenne oda érni. Elvileg a mászóversenyen is ott kéne lennünk 9-kor, de az nekünk korán van. Aztán amíg jól érezzük magunkat ott leszünk. Esetleg csatlakoztok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: dobsz egy teloszámot privibe? ha esetleg ugy alakul, bár jön Anyum csak még nem tudom mikor
ez a müvház a campona után van vagy elött?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ez a mászoverseny nagyon jo lehet :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kinek van még kedve jönni?

Nyulasz? Nektek közel van! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babusok: úszásoktatónk szerint Alexa tuti nyerő lenne a versenyen. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi én is elküldtem :wink:
jaj megnézném nagyon :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ide jártok uszni is?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nagyon jó lehet ez a fesztivl, megmutatom én is apának hátha....
Kérdés: tésztát ehetnek már a lányok ennyi idősen?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Reunion: durumtésztát igen, az tojásmentes.

Babusok: Iváncsára járunk úszni, de ez a szervezet jár oda oktatni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Reunion,tök jó ez az asztal :D ebben biztos semmi pici,lenyelhető nincs.

Zsófi,lízing :lol: rendben :wink:

Vanda,sajnálom :( nekem viszont sajnos ennyi választásom sincs,mivel nincs hova visszamennem.A BAT-tól kiléptem még a lombikok alatt,sajnos 6 lombikot nem bírt el,illetve a 4. után nem bírtam visszamenni dolgozni,és a táppénzt húztam,amíg lehetett.Bár azt nem értem,hogy te 6 órában miért ne lehetnél.A fene :twisted:

Babus,milyen volt?Hívtalak,de nem vetted fel.Ó,az én drága dokibácsim volt ott,Gömöri Géza,ő egy tündér :D

Timi,nem tudunk sajna menni,nem lehet kimenni az utcánkból autóval,le lesz zárva a lovas felvonulás miatt...illetve dugig lesz lovaskocsikkal :lol: A babamászás király lehet,szerintem Bazsi megnyerné,iszonyat tempóban bír haladni :lol: De nekünk is korai a 9 óra,mert fél9-kor kelnek.

Ma jól megjártuk,elküldtem nektek reggel a levelet,egyszercsak áramszünet...akkor esett le,hogy egész napos lesz,karbantartás miatt,estig áram nélkül.Így nem tudtunk orrot szívni se :twisted: ont indultunk volna 11 elött itthonról,hogy átmegyünk sógornőmékhez orrot szívni,és visszajött az áram.Ügyesek,gyorsan végeztek :D
Vendég
 


Enyémek 13.15-től alszanak :shock:
Vendég
 


Nyulasz: kár! :( Leversenyeztethettük volna Bazsit meg Alexát! Árammal mázlitok volt, nálunk nem szokták elkapkodni, ha egész naposra hirdetik, akkor be is tartják, ha rég végeztek, akkor is. :twisted: Jó sokat alszanak! Nem semmi! Irigy vagyok!

Enyémek 1,5 órát aludtak ebéd után, azóta nagy buli megy a teraszon. Kíváncsi vagyok meddíg bírják ébren, de szerintem fürdés előtt le kell majd raknom őket fél órára.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok! Én is bekukk. :D

Reunion: Chicco Modo asztalt én kb 3 hónapja vettem nekik, azóta le se szállnak róla, imádják!!! Én a lábait fel se szereltem (akkor még nem álltak biztosan a babák), most meg már minek. Mi is csak a zongorás részét használjuk (egyelőre), a hozzá adott kemény építőkockákat kivettem (azzal verték a zongorát meg egymás fejét), és kicseréltem Clemmy-re, imádják ki-be pakolni (ha épp nem a zongorát nyüvik). Kb fél órába tellett nekik kitapasztalni, hogy mi hogy műkszik rajta. Mostmár "odalapoznak" a zongorához vagy ahhoz a zenéhez, amit akarnak, és állva (a játékon támaszkodva), roggyangatva tánciznak. Nagyon édik! :) Én mondjuk 8-ért vettem (Teszvesz), de Apa is elismerte, hogy eddig ez volt a legjobb vásár, amit csináltam! ;) Szal tuti nem fogtok benne csalódni!

nyulasz, takonykórt sajnálom. :( Miért jön elő ilyen sokszor??? :roll: :(
Szegénykém, ez már csak ígyebbül lesz, egyre kevesebb az időnk...
Ma voltunk fogdokinál, épp ideje volt már végülis, így 11 és fél hósan... :lol: Azt mondta, nem vészes az ínye L-nek, legkésőbb a maradó fogaknál teljesen elmúlik majd. De lehet hogy hamarabb.
Ja, TKata is meggyőzött már, hogy új cipő kell nekik elsőre.
Hát már álldigálunk egy jó ideje (egyre többet kapaszkodás nélkül), meg sétálgatunk a bútorok mellett.. Meg főleg nem férünk a bőrünkbe... :lol:

Vanda, sajnálom a 8 óra munka nulla óra pihenést. :(

Timi, mi az a mászóverseny? :shock: :roll: Ja, bogárkajolás fujj, akkor már inkább a popsitörlő.

Törpi, képet kérek a híres kabátról! (És benne a gyerekről! ;) )

zsuzska, én nem tudtam megnyitni a linket (ezután a sok reklám után gondoltam én is benézek oda ;) ). :roll:

Labkat, utólag is boldog szülinapot!

Képet majd rakok, de most Picasánk van, ott meg egyszerűen nem találom, hol lehet kicsinyíteni... :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


RAna:nagyszerű akkor keresek valahol olcsót nagyon húzós az új ára
Mi is új cipő pártiak vagyunk
amit már egyszer kitapostak az már nem áll rá az új tulajdonos lábára

Móni
KépKép
reunion
 
 


Rana: mászóverseny: egyik szülő indít, 4 m-t kell mászva megtennie a babának, a másik oldalon a másik szülő várja. Bármivel lehet csalogatni. Olyan ez, mint a futóverseny tulajdonképpen, csak négykézláb. :lol:

Csajoknak ma rendeltem szandált bentre. Már nem merem mezítláb hagyni őket, mert egyszerűen nem tűrik a zoknit, Alexa a harisnyát is húzza lefelé. Zeptolt ismeri valaki? Bár jókor kérdezek, amikor már megrendeltem. :?

Ja, és lányaim úgy döntöttek elég nekik a napi 1x 1,5 óra alvás. Nem korai ez még? Vagy ez csak egy véletlen volt?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mi kb. 2-3 hete csak egyszer alszunk 1/2 -1 óra között. Reménykedem, hogy lesz ez még hosszabb, bár itt én döntöttem úgy, hogy délután már nem aludhatnak, mert este 10kor még fent randalíroztak, így viszont 10 perc alatt alszanak 7kor.

t-pk
 
 


Timi: nem csöriztem, Anyum kicsit tulpakolta magát így elhoztuk kocsival :) na majd legközelebb :wink:
Nyulasz: édes kis párosod van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: észre vettem! :wink:

Jó volt. Volt fejlesztő szoba, kíváncsi voltam mit mondanak a lányokról. Tökéletesek, kicsit előrébb is járnak a koruknál. :D Tá-tik-ka is volt, csak ott már álmosak voltak, de Alexa imádta a furulyát (vagy valami hasonlót) hallgatni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: jó nyaralást és jó időt nektek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szizzsófi: beleültette őket a csaj egy nagy tölcsérszerű valamibe és jól megpörgette-nézte a szemmozgást, ezzel az idegrendszert tesztelik, ültek bilibo-ban, Hangánál leesett az álluk, mert azzal nagyon kel egyensúlyozni, ő meg lazán vigyorogva csinálta. A csaj azt mondta, hogy ez nagyon nehéz és ez egy 10 hónapostól hihetetlen teljesítmény. Másztak mindenfélén, gurultak, pörögtek és volt jó sok gyerek.
De jó volt nektek tegnap! Mi okt. közepén megyünk babalátogatóba. Unokaöcsémék szeretnék, ha a lányokat is vinnénk, de abból sok jó nem sülne ki, meg én sem tudnék babázni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkantás: a csajok két hete betegek (takonykór), fogzanak és ráadásul azt hiszem elért minket is a szeparációs szorongás (már ha létezik ilyesmi). Zita és Lili felületek és kúszik-mászik mindhárom. Kezdik bevenni a nappalit (nyitva van a karám és ki-ki jönnek már). Szóval alig van időm olvasni, írni meg főleg nincs (illetve mire én reagálnék már nem aktuális vagy más már írta amit gondolok).
A képek nagyon édesek!
Timi szuper ügyesek a lányaid.
Nyuszi jó nyaralást!
Zsófi! Kell is néha egy kis sétálgatós kettesben nap apával.
T-pk! És meddig alszanak este 7-től?
Labkat, utólag is boldog szülinapot!

Kérdés: ha áttört a fog (érzem a kezemmel és az egyiknél látom is), akkor mennyi idő még szemmel látható lesz? Ugye utána már nem fáj nekik?

Kép
tigriske1978
 
 


Timi de jó milyen ügyesek a lányok:-)
erre én is kíváncsi lennék

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok van valakinek Römer King plus ülése beépített fejtámlás?
Azt a fejtámlát ki lehet venni vagy az tényleg be van építve végleg?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kopaszi gátra már én is olyan rég ki szeretnék menni a januári babás forum találkozók mindig ott voltak de én egyszer sem mentem el gondoltam én is majd apával de ő nem harap rá

megvettem az asztalt meg chicco zenélő vonatot is,
nagyon várom, hogy mit fognak hozzá szólni

Móni
KépKép
reunion
 
 


[quote="reunion"]L írta:reunionányok van valakinek Römer King plus ülése beépített fejtámlás?
Azt a fejtámlát ki lehet venni vagy az tényleg be van építve végleg?

ha erre gondolsz igen tényleg be van épitve nem kivehetö
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tigriske: áttörés után már nem fáj és gyorsan nő a fogacska, hamar lesz látható-legalábbis nálunk így volt. Gratula a kúszá-mászás-üléshez! :D

Mi az a Kopaszi gát és hol van? És mi van ott? De nagyon tudatlan vagyok! :? :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?