Új privát üzeneted érkezett!

Sys!Kép
Gratulálok szép babucid van.KépTök jó,hogy fiú.Elvileg egy lány mellé fiú dukál.KépMizus veletek?Pocaklakód milyen súlyú már?

Bagzer!Kép
Szerintem annak a csajnak feltűnési viszketegsége van.KépNe foglalkozz ilyen pihent agyúakkal!Kép
Dia 33+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Akkor a friss táblázat! És egy hétig nem teszem fel újra:

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Bendegúz 30 nov.17. 1 Bence Bp./Szt.István kh.
Márti05 31 nov. 20. 1 Brigitta Bp./ Bajcsy K.
Bringa 29 nov. 22. 2 Bernárd ?
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Dezi 29 dec.15. 2 ? Nyíregyháza/Jósa A. kh.
Mackósajt 32 dec.15. 2 ? Bp./Szent István kh.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./Szt.István kh.
Babar 28 dec.14. 1 Szonja, Barbara Bp./Szent István kh.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Benedek Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi 31 dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Katinka 27 dec. 23. 1 Lili Székesfehérvár
Zsófi ? dec. 24. ? ? Bp./ Margit K.
Edina 23 dec. 29. 1 Bálint v. Olivér Bp./Szt.János
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
Fabrika ? jan.? 2 ? ?
Noémi 23 jan.? 1 Levente, Donát Bp./Szabolcs u.
Rita 23 jan. 4. 1-2. Balázs v. Bence/ Emma v. Anna Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 Hanga Bp./ Schöpf-Mérei
Hanitka 29 jan.10. 1 Hanna Bp.
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Tüni 28 jan.12. 2 ? Bp./Máv kh.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Gergő Ádám Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Eszter2004 28 febr.1. 1 Petra Bp./Máv kh.
Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./Szent István kh.
Bagzer 26 febr. 2. 1 Simon, Gábor Otthon
Katy 27 febr. 3. 1 Dávid, vagy Ábel Bp./ Schöpf-Mérei
Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szent István kh.
Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szent István kh.
Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./ János K.
Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka Bp./ Schöpf-Mérei
Enikö 26 febr. 19. 2 ? Szeged/ Klinika
Eszi 30 febr. 22. 1 Anna v. Luca Bp./ Kútvölgyi K.
Zsuzsa 28 febr. 26. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
Aura 23 febr.? 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
</pre>
Katy
 


Bagzer, Legalább van, aki eltartsa az ilyen mindenféle tanfolyamokatKép Üdv a kismamádnak. Én még el se mertem hinni, hogy tényleg minden ok lesz a babucival 20 hetesen, ő meg már megnézte a szülőszobát?... hmm. Mit fog csinálni az utolsó hónapokban? Nem sok újdonság lesz neki. Egyébként ti szerintem 26 hetes körül pont időben vagytok az ilyenek elkezdéséhez, szerintem előbb korai. De lehet, hogy nincs igazam.

Bennem felmerült a kérdés, hogy nem vagyok-e rossza anya, mert nem fényképezem a pocakom, mint Bagzer. Elkéstem, már nem lesz animáció, nem tudom visszacsinálni!!!!Kép én nem tudok olyan vicsorgósat csinálni, hogy kell?

Puszi,
Noémi
28+5
vghnoémi
 
 

 
 

Hahócska!

Gondoltam felugrom, amíg várom a szállítókat...
LEnne egy kérdés amiben szívesen venném a véleményeteket!
Szóval 2 hete az anyósom javasolta, hogy csináltassunk őssejtet...Mi ennek utánna is néztünk, és megtaláltuk a legolcsóbb verziót, az első magyarországi intézetet, a Kriot, ...csakhát a baj az, hogy 120 ezer Forint
ami azért most nagyon húzós szerintem!!!DE-
apácska, meg anyósom ,is azt mondta, hogy csináltassunk, mert ha meg nem akkor megenne minket a bűntudat, ha mégis csak ebből tudnának valamit gyógyítani és nem lenne ...
hátttttt őszintén szólva nehezen tudom elképzelni, hogy ha ki is találnak mondjuk a leukémia gyógyítására valamit, akkor az olyan dolog lenne, ami csak annak lesz, aki befizette ezt a pénzt...szóval...nemtomnemtomnemtom...és a párom meg ennek az egynek igazán nagy híve...erre az egy dologra mondta azt eddig igazán lelkesen,hogy húúúú ez fontos....persze ezen igazán nem akarnék összevészni, de szerintem racionálisan ez nem létfontosságú...
szerintetek????

Noémi-igen, nagyon kösszönöm!Ne haragudj, hogy nem válaszoltam de látod még az imádott babanetre is csak most jöttem föl, pedig elég szófosi vagyokKép,írok még !...csak egy kicsit most elhavazódtam a lakásdolgokkalKép

Millió puszi, eszti=esztyx
esztyx
 
 


Katy, kösz, hogy betettél! Úgy látszik, mindenki most van gépközelbenKép
Sys, mi egyszerre vagyunk kiírva! És lehet, hogy Hulcsival együtt leszünk a Szabolcs utcában...

Puszi,
Noémi
vghnoémi
 
 


Esztyx, hol találtad a 120 ezrest? én csak olyan találtam, ami 350 volt (levevés meg 20 év tárolás)... és elég keveset találtam a cégről, szóval kicsit kétkedtem... Egyébként ugyanerre a bűntudat dologra gondolok én is, mikor szeretnék csináltatni köldökvér-levevést. Már most is gyógyítanak őssejttel, szóval ez nem a jövő zenéje. Szóval ilyent hogy leukémia, most is gyógyítanak. Meg még egy csomó vérbetegséget, meg szívizom-pótlást, meg ilyenek, akinek nincs köldökvére elrakva, annak gerincvelő-donort próbálnak találni, csak az kevésbé hatásos, meg nehéz nagyon találni. Ugyanis a gerincvelőben is van őssejt. Amilyen iramban meg a gésebészet fejlődik, én azt is el tudom képzelni, hogy létre tudnak majd hozni az őssejtekből vesét, vagy valalmi ilyesmit, aztán lehet, hogy ez túlzás, bár a tengeralattjáróval is kiröhögték Vernét...

Katy, nagyon jó lesz nektek vasárnap. El sem tudom képzelni, hogy lehet egy hónapot kibírni japánok között nonstop, engem nagyon megvisel a napi 8 óra is (mááár, csk 5 hét juhhéj Kép ) bár az is lehet, hogy nekünk különsen hülyék jutottak Kép Akkor most már neked tök jó lesz, és már nem megy világgá többet, míg a baba meg nem érkezik?

Bagz, még azt akartam kérdezni, hogy mikor megszültél otthon, akkor be kell majd menni a kórházba, és ott lenni pár napot? vagy házhoz megy minden orvos meg minden? egyébként én is félnék itthon szülni. arról nem is beszélve, hogy brútuszkutya, aki főfoglalkozásban hivatásos érdeklődő, hogy élvezné... Kép persze ez csak vicc, mert elpaterolnánk biztos, csak elképzeltem... Kép

Kép = : meg egy nagy O

kikocska
 
 


Kép

IGEN!!! Kösz!

Katy, én meg egy hónapot a párom nélkül nem is tudok elképzelni... Telefonoztatok vagy hogy érintkeztetek? Jól meg fog lepődni a pocakodonKép
Kép

NoémiKép látjátok, milyen jól megy?Kép
vghnoémi
 
 


én Gergőm nélkül egy napot sem nagyon. vagyis úgy, hogy ha nincs velem, nem tudok aludni. Az elég necces volt nálunk is, mikor két éve havonta egy hetet kinn volt bécsben... Pedig akkor simán mentem óvárra lakni szüleimhez, lévén, hogy győrben jártam suliba, így nem is voltam egyedül.

Noémi, egyébként Katytól tanultam Kép

kikocska
 
 


Esztyx!
A barátnôm dokia, azt tanácsolta, hogyha van felesleges lóvéjuk akkor csináltassák meg, amúgy az a gáz vele, hogy olyan kevés mennyiségben lehet levenni az ôssejtett, hogy csak kicsi gyerek gyógyítására lenne alkalmas ez nem biztos, de ha jól emlékszem kb. 5 éves korig, még nagyon-nagyon gyerekcipôben jár ez a dolog. Szerintem kérdezd meg a dokidat, sôt több dokit is mert igazán ôk tudnak pontos infot adni.
Bombomanyu!
A fiatalabb a dokim, nem az aki a táblákkal próblémázott. Kösz a biztatást, szükségem is van rá!
Ma front van? A bébim reggel óta az oldalamat akarja kirúgni, gyakorlatilag megállás nélkül Kép.

Kép
Kép
bendegúz30
 
 


Többnyire er&otilde;sen felh&otilde;s lesz az ég. Es&otilde;re kell számítani.

Front nincs hazánk felett, kellemes, tavaszias hangulatú id&otilde;nk lesz.

Ez a met.hu-ról vanKép A babád lehet, hogy eltéveszti a kijáratotKép

Kikocska, én se tudok aludni nélküle...

Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok lányok!

Már jó régen jártam nálatok, de nem akarok eltünni csak aug. végéig dolgoztam és csak ott volt net. Igaz 1 hete már itthon is van, de csak most jutottam el hozzátok.

Katy
Látom, pont lemaradtam 1 nappal, hogy ne törölj ki engem. Feltudsz engem újra írniKép Ígérem, hogy most már nem tünök el, csak mostanra sikerült a net.
Szóval a nevem:Márti, 29 éves, első baba és 1 van a pocimban, a neve Péter Benjámin, és a Shöpf-Méreiben szülök.
Elvileg a Rékacs a szobatársnőm, ha még megtartott????

Bagzerka
Én pont tegnap vettem melltartót a C&A-ba (Váci u.)3990.- Ft-ért. Mivel én is ilyen nagy mérettel rendelkezem, 85B-sel kezdtem és most 90Cs-nél tartok, nagyon tudom ajánlani neked (másnak is). Imádom azt az üzletet, mert nagyon jó anyagból van minden ruhájuk is elég jó áron. Van olyan szoptatós melltartó is pamut, hogy 2 db. van egy dobozban és 5.390.-. Nagyon megéri, csak nekem hajkurászni kell a méretet mert mindig az fogy el ami nekem kell. De úgy emlékszem, hogy 85D sok volt.

Kikocska, Esztyx
Mi tuti, hogy csináltatunk köldökzsinór-levételt, már amikor megfoggant a babci akkor el volt döntve. A barátnő 2 hónapja szült és én intéztem nekik is, hogy merre menjenek ez ügyben és akkor találtuk mi is a Krio Inzézetet (XV.ker). Itt azért nem 340.000.- mint a Sejtbanknál, mert idehaza tárolják a plazmát és neked kell beszállítani, míg a másikná Hollandiában tárolják és ők szállítják. Ha gondoljátok akkor beskennelem az árakat és a leírást és talán még az is sikerülne, hogy a kapott CD-t (rajta van egy levétel, hogy hogyan kell)is elküldjem. Az ár valóban 120.000.- Ft szerződéskötéskor az adott évre és utána évente 12.000.- Ft, de vannak több féle variációk, ha előre kifizetsz 10, 20 évet akkor olcsóbb.
A barátnőméknél minden jól sikerült, pedig izgultunk, hogy a szállításnál mi lesz. (hűtőtáskában, figyelve a C fokot)

Nagyon bánom, hogy nem sikerült elmennem a talira, de remélem a következőbe még beleférek. Úgyan nem is tudtam volna, mert a védőnőnél muszály volt jelentkezni.

Orbis
Alvás? Én már úgy 1 hete csak hajnalban feszkem és kora reggel kelek. Egész éjszaka 2 óránként pisi, közben forgólodás jobb-bal(a háton alvást megtiltották)párnacserék. Így gondolhatod,hogy milyen sokat alszom azon a pár órában is egyáltalán?Ja, és mostanában egész éjszaka amíg küzdök, hogy elaludjak, arra eszmélek, hogy kiver a víz. Néha az egész hajam tiszta víz.
Valakinek van ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen "kivételezett"?

Rékacs!!! Kedves Szobatárnőm(még remélem)!!!!

Hát már megint elkerültük egymást a Shöpfibe?Hihetetlen!!! Hogy-hogy csak most voltál a cukorvizsgálaton? Nekem azt már rég megcsinálták a 25. héten. Iszonyú volt. A leletem nem is lett jó, jól meg is kaptam a magamét a belgyógyásztól. Teljes cukormentesdiéta!!!! Csak víz,tej ivásnak. Enni no gyümölcs és minden olyan amiben cukor van. Gondolhatod,hogy hogy sikerül a nagy diétám? Pedig ijeszgetet a doki, lhogy ha nem sikerül odafigyelnem és nő a cukor, akkor akár inzulin is lehet belőle. Én meg a napi hasi szúrim mellé nem nagyon szeretnék még egy inzulin szúrit is.
Mi ma voltunk Uh.-on. Ime a mi Benikénk a 30. héten:
BPD: 82 mm
OFD: 102 mm
AC: 254 mm
FL: 58 mm
Becsült súly: 1700 gr

Azt mondta a doki, hogy jó nagy baba lesz belőle. Jónak nézek elébe, mi?
Olvasom, hogy párocskád beteg. Abba hagyhatnátok már ezt sok vírus nyalogatást, nem? Ennyire hiányzik a László kórházKép

Egyébként írtam neked hosszú-hosszú levelet, amikor sms-tünk, de te rám se tojtál!!! Hát szép mondhatom.

Atyám, milyen hosszúra sikerültem de sajnos én nagyon szeretek p...ni, és egyébként is próbáltam bepótolni minden lemaradásomat. Remélem visszafogadtok!!!!

Ja, nagyon sok gratula a házasoknak!!!

Sok puszi mindenkinek: Márti (30+1)
hajdum
 
 


Hello Kismamik!

Olyan szépen sütött ma a nap, hogy reggel felkeltem és kimostam egy adag babarucit, hogy a napon száradhassanak meg. Olvadoztam teregetés közben, olyan édik! Ti nem szoktátok a pocakotokra próbálni őket? Kép

Hanyag Kismamák, én is csatlakozom! Kép Nekem a védőnéni még a terhesség elején adott egy tornászós kazit, amit aztán egyszer végig is csináltam. Kép Mire elhatároztam volna magam, addigra meg már nem lehetett. (De a Kismamát akkor én is megveszem!) A szülésfelkészítő meg igazából a kórházi lehetőségek miatt érdekel, még nem igazán érdeklődtem utána ezeknek.

Bendegúz! Te már akkor bármelyik pillanatban várhatod a Babuci érkezését! Irigyellek is, bár már nekem sincs olyan sok hátra. Kép Bár tegnap még nagy lazán bejelentkeztem a kiírt időpontom előtt három nappal a kozmetikusomhoz arcmasszázsra, ez lehet, hogy már kimarad. Kép

Pusszancs,
Katinka
katinka
 
 


Sziasztok Lanyocskak!

Regen irtam, mert elarasztott a munka a cegnel, de most vegre volt idom egy kicsit vegigolvasgatni titeket. Ezt annyira szeretem!!!
Kepzeljetek holnap megyunk 4D-s ultrahangra! Eleg vicces lesz, mert a ferjemen kivul meg jon velunk a hugom es a szuleim!!! Kép talan beferunk majd a szobaba.

Katy, pont nekem is az jutott eszembe, hogy mennyire meg fog lepodni a parod a pocidon!! Kemeny csaj vagy, hogy kibirtal egy honapot egyedul! Ha legkozelebb frissited a tablazatot megteszed, hogy kijavitod a datumunkat januar 22-re? Sajnos meg az elejen el lett irva es azota se javitottuk ki... Koszi Kép Ja, es ugy nez ki Panna lesz a kiscsaj!

Ma voltam terheleses cukron egesz jol ment, mondjuk szerencsem volt, mert cukros lotyi helyett zsemlet kellett vinnem tejjel.

Nagyon jo hosszu hetveget mindenkinek!
Kedden jelentkezem keppel egyutt!!

Puszi Kép
Eszi
eszi
 
 


Márti! Ma nekem is ugyanilyen éjszakám volt: tiszta víz volt a hajam, mikor felébredtem, hogy pisilnem kell. Én is alig alszom éjjel, a párnacserélgetés se egy leányálom. Kép Úgyhogy már legalább ketten vagyunk "kivételezettek". Apuci persze úgy alszik mellettem, mint a bunda (nem mintha azt akarnám, hogy ő is szenvedjen...).
katinka
 
 


Sziasztok!

Obis, Katy! Az Rh negativitással kapcsolatban:
Ha kiderül, hogy már elkezdte a szervezetem az ellenanyag termelést, akkor mit tudnak tenni? Nektek már termelődik ellenanyagotok? Én most várom a vérvétel eredményét!

Katy, a táblázatodhoz az adatok: ttimi, 26 év, kiírás 2005. feb. 23., Pécs, Szülészeti klinika

Aura!

A védőnéni sajna elszámolta magát 3 nappal a kiírási időpontomat tekintve, és 24 hetes, 3 napos vagyok (ezért írtam 25-öt)!

A keményedésekre visszatérve, az még normális ha naponta 15-20 alkalommal érzem?
Nálunk a doki nem magen B6-ot ad (csak az első 3 hónapban), hanem egy gyógyszertárilag elkészített Kálcium-Magnézium készítményt kapszulázva. Abból már 4*2-őt kell szednem (plussz 2*1 vas, 1 materna, ha görcsölök no-spa).
A hétvégén rendesen görcsölni kezdtem, felhívtam éjjel az orvost, bevetetett velem két no-spát és 250 mg magnéziumot. Ha egy órán belül nem múlt volna el a görcsöm, be kellett volna mennem a kórházba. Azt mondta, visszatartó gyógyszert fog fölírni (nem az első alkalom, hogy erősen görcsölök).

Valahol feljebb olvastam, hogy valaki méri a pocakját! Hogy, teljes kerületre, vagy csak elől?
ttimi78
 
 


Sziasztok!!

Katy, biztos nagy meglepi lesz a pocid és nagy öröm lesz megint együtt lennetek.

Márti, csatlakozom hozzád én is, nálam is előszokott fordulni az izzadás éjszaka, persze nekem is a tarkomnál, tegnap is ez történt.
Miért nem alhatsz háton?
Szerencse én még tudok háton és baloldalon aludni, jobb oldalnál valamiért fáj a hátam.

Nálunk minden rendben, jók az nst eredmények, nem romlott az állapotom miután abbahagytam a MagneB6-ot. A pocim csak nő és nő, lassan sürübben eszek mint pisilek. Iszonyat mit összetudok enni, szerncse, hogy gyümik, joghurtok és ilyen lightos kaják a menők. No meg a tejbegríz, szinte minden nap kell ennem.

Gondos anyuka, hát én sem fényképezem magam állandóan, nem jártam tornázni, szüléselőkészítőre sem pedig azt szerettem volna, de mire eltudtam volna menni addigra ágytilalmam lett. Mult hétvégén viszont üres volt a szülőszoba amikor a párommal bent jártunk, s így megnéztük. Tudtam, hogy szupi, de saját szemmel látva mégszupibb. Semmi kórházi hangulata sincs teljesen korrekt.
Légzőgyakorlatokról pedig valahol azt olastam, lehet, hogy a saját ritmus a jobb, most kezdenek rájönni, hogy itt is bejön az ösztönös viselkedés.

További szép estét mindenkinek
Márti 36+6
márti05
 
 


Sziasztok!

Márti! Végre! Hova írtál nekem?! Én meg folyton várom a leveled!!!! És Te megkapatd az enyémet? Mindkét cimre elküldtem amit megadtál!!
Amúgy már hogyne Te lennél a szobatársnőm?! Amúgy Te már bejelentkeztél fizetős szobára. Én még nem, de
Ez most kifakadt!
Milyen szép nagy a babád!!! És kisfiú?! de jó!

Na, most továbbolvasom, hogy miket hordtatok össze!!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


NA, végigolvastalak Titeket!

Tök klassz, hogy amint Katy írtást végzett a táblázatban egy csomóan újra megjelentek. Te Katy ezt előbb is megtehetted volnaKép!!!

Főztem brokkolikrém levest, megyek eszek belőle. Mert nem tudom megvárni a pasimat, mert még mindig vár szegény a dokira. Mert most épp a hátfájásával van reumatológusnál. Mindenki sajnálja?Kép

Tényleg a Ti pasijajitok is elkapták a bénaságot? Az én kezemből ugyanis minden kiesik! És mostanra eljutottunk odáig, hogy Zoliéból is. És olyankor jól csúnyán rámnéz, hogy hogy lehetek ilyen....Kép

na csaó
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Tök arik vagytok Kép most elkezdtem büszke lenni magamra Kép !Hát ez az 1 hónap meglepő volt számora is-mármint, hogy kibírtam! Főleg, hogy régebben féltem éjjelenként egyedül aludni a lakásban!Bár most a macskám és a gyerkőc nagyban besegített! Szerencsére kb. két-három naponta felhívott a párom, és akkor abba a pár percbe mindketten megpróbáltuk belesűríteni a fontos dolgokat!Szerencsére csak ritkán utazik a férjem, főleg amióta együtt vagyunk (színházban dolgozik és ezek külföldi előadások).

A táblázatot újból javítottam, illetve az újakat(üdv!) is beírom!!!

Éjszakánként én is izzadságban úszok, de nekem a nappalok is gyakran ilyenek!Elviselhetetlen! Még jó, hogy nem nyár van Kép !

Timi!
Ne izgulj az ellenanyagon, biztos, hogy nem lesz gond!!!A doki dolga, hogy szűrje, tehát a lényeg meg van!Nekem eddig egyszer nézte az elején, illetve most a terhelésesnél meg fogja!De első babánál tényleg semmi sem lehet!

Na én is csatlakozok a hossszú levélírók közé!!!

Puszi:Katy
Katy
 


Timi!

Őszinte részvét a visszatartó gyógyszerhez, én is szedtem egy hónapot. Mi a neve a tiednek? A keményedés, amit írtál azért picit sok már... Nem nyílik a méhszájad? Mert ha nem, akkor tök jó, ne aggódj. És az ellenanyag nem gond első babánál tényleg.
Ez Dr Noémi állapotfelmérése, Rékacs!Kép

Én is izzadok éjszaka, és pisilek, és cserélgetem a párnákat. Szakaszos eléggé a dolog. Azért azt hittem, mire megszületik a baba, legalább kialszom magam. De ez úgy tűnik, egyre rosszabbKép...

Üdv a visszatérőknek, tényleg hatásos volt ez a nagytakarításKép

Szép hétvégét, sok örömet nektek, különösen KatynakKép Színész?

NoémiKép
vghnoémi
 
 


Sziasztok!

Annyira pörögtök, hogy sajnos nem bírlak követni! Most csak beugrottam szólni, hogy köszi, megvagyunk, látom, ti is.

Én a légzéssel úgy voltam, hogy próbáltam a hivatalosat, jó mélyeket, meg felszínesen, de nem volt jó. Ordibálni se volt jó, csak az, hogy szép egyenletesen, normálisan lélegeztem a fájások alatt. Azt meg nem kell tanulni.Kép

Szió,
Vica
mvica
 
 


Sziasztok!!
Hú, ez a mai termés aztán tényleg nem semmi!! Alig győztem végigolvasni, pedig 2 körül olvastam utoljára.

Képzeljétek, az új függöny meg az új hűtő mellé megvettük a szőnyeget is KépKép Egyre szebb itt minden. Úgy Örülök. Már csak egy-két bútor lecserélése van, aztán téyleg csak apróságok!!

Timi!
Ha ellenanyag termelődne, kapsz egy szurit és kész, legalábbis én úgy tudom.

A köldökvér-levételt azért vetettük el mi is, mert elég kis korig alkalmazható, viszont egy csomó betegség, amire jó lenne, az meg általában később jelentkezik. Biztos én is szidni fogom magam, ha mégis kellene... de ne kelljen!!!

Ma a buszon az egyik barátném, akinek három hónapos a babája, hangosan azt mondta nekem: igen, látom az utóbbi néhány hónapban sem változtak az emberek, még mindig mindenki kifelé néz az ablakon, amint kismamát lát!
Jót mosolyogtam rajta, de hatástalan volt Kép Továbbra is valami roppant érdekes volt odakinn.

Bagz!(meg a többiek)
Nyissunk egy hanyag-nemtörődöm kismamák topicot szerintem!! Én eddig egyszer voltam tornán, ezzel ki is fújt. Szülőszoba-látogatást tervezek, dehát sokmindent terveztem már eddig is, aztán...
Kikocskának igaza van, én is azt gondolom, hogy aki ennyi mindent csinál, csak saját magának akar valamit bizonyítani. Különben is, ő meg biztos nem pihen eleget, pedig az is ugyanolyan fontos!!

Szóval ezek szerint a nemalvás a "korral" jár. Hát nem vagyok tőle feldobódva.
Háton aludni azért nem szabad, mert pont a méh mögött futnak olyan vastag erek, amiket így összenyom a baba, és nem tesz jót a vérkeringésnek, sokat fog zsibbadni a láb!!

Na mára asszem kiokoskodtam magam, pusza:
Orbis
orbis
 
 


Nem, mégse!! KépKép

Szerintem tűzzünk ki valami időpontot a következő tali ügyében!
Pl. lehetne jövő hét szombat? (hogy a dolgozó népek is eljöhessenek) Vagy valami hétköznap kicsit később? Csütörtök?

Csak ötletek voltak, de mostmár eltűnök magamtól melegebb éghajlatra, mielőtt ti küldenétek Kép
orbis
 
 


KÖSZÖNŐŐŐŐM!!!
tényleg nagyon jól esik a támogatásotok! köszi mindenkinek, most megnyugodtam, azt hittem csak itt nem kerül szó ezekre, de közben mindenki buzgón csinálja, eljár. szóval szupi!!!! tényleg! annyi bíztatást kap itt az ember! nekem részben azért is van még itt "dolgom" mert az elején is annyira szuper csapatnak lehettem részese (friss terhesek 3-10hetesek, asszem ez volt a topic neve) és ott is annyira sokat segítettek/segítettetek nekem hogy tényleg ne hagyjam magam, és igenis álljak a lábamra. pedig egyszer el is köszöntem, és megfogadtam hogy nem nézhetek vissza a babanetre mert csak fájna, de mégis beleolvastam, és akkor, amiket írtak/írtatok az segített a végső igenlő döntésemben, egy egész bíztatás-vihart kaptam, és az utsó csepp a pohárban nekem az volt!!!!!! ezért maradtunk végleg együtt a babóval, és szerencsére a párom is úgy gondolta, hogy ha így, akkor ő nem hagy minket egyedül.......

jaj, bocsánat, ez nem is tartozott ide, lehet hogy van akit megbotránkoztattam ezzel, sajnálom!!! de nekünk ilyen volt a kezdet! nehéz es határtalanul szomorú. csak hálás lehetek, és mondom, nektek is nagyon hálás lehetek, hogy így alakult minden, az életem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szóval, ez kicsit érzelgős, lelkem-kiöntése lett, de ez hozzá tartozik az igazsághoz, így kerek a történetem.

mindenkinek ezerszer hálás vagyok! hatttalmas lelkitámasz nekem ez a biztos bázis! és így ismeretelenül is annyira tudjuk egymást támogatni! nap mint nap, tudom hogy bármi bajom, aggodalmam van, ha hozzátokfordulok, mosolyt csaltok az arcomra!!

KÖSZÖNÖM!
bagzerka-eszterke
26+5

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


jaj........most mindenkit ledöbbentettem?? -hogy senki nem ír......vagy csak bulizik mindenki???? elvégre péntek este van, nem??!!KépKép
b

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bendegúz
Azt hittem én le vagyok maradva, hogy még nem vagyok összepakolvaKép De látom, te még jobban Kép
A dokid jó fej volt!!

HanyagmamikKép
Én tornára járok, de nem divatból, hanem azért mert tényleg jó! Semmi bajom, Így 37 hetesen, nem fáj semmim, s szerintem azért, mert heti kétszer mindig tornázom. Meg azért is jó, mert van onnan egy csomó bnőm. És főként azért járok, mert Hannával a 7. hónapban nagyon fájt a hátam.De remélem, csatlakozhatom, mert szüléselőkészÍtőn em voltam egyszer sem!!!! Kép

Estyx
ha az őssejtlevételt vki fizetné, én bizti megcsináltatnám a helyedben!

Márti, Katinka, Katy, Noémi
Én is állandóan leizzadok mostansáég, biztos a hormonok Kép

Bagzerka
Nagyon jól döntöttél!!!! És azal ia, hogy sokat Írogastz Kép
bringa 36meg5
bringa
 
 


Katinka, druszám Márti05,Katy és Noémi

Nem azért mert rossz májú vagyok, de ÚGY ÖRÜLÖK hogy nem csak én szenvedek a vízben tocsogástólKép

Esküszöm már minden estétől félek előre, hogy milyen lesz, mert már jó lenne egy jó nagyot pihenni. Az én apuskám azért forgolódik akár hányszor szambázok kifelé vagy a párnákkal görcsölök, de állítólag nem ébred fel ő sem.(vagy csak lehet, hogy nem akarja mondani?)
Tegnap óta már nálam is jelentkezik a napközbeni hőhullám. Iszonyú!! Napi 3x tuti, hogy fürdök. Valóban még jó, hogy nincs nyár, mert így is olyan érzés mintha 40C-os napsütésben lennék a szobában. Nektek is úgy jelentkezik, hogy inkább ha éppen evés v. ivás után vagytok?

Márti05
Azért nem aludhatok a hátamon, mert volt egy mélyvénás trómbozisom még 4 éve és a babci miatt kell a hasamba adni szúrit, ami véd a trómbozistól és erősíti egy kicsit a vénáimat és ha háton aludnék akkor a baba nagyon nyomná a főartériámat és se nekem, se neki nem lenne jó.

Rékacs, drágám

Megkaptam a leveled mind a 2 címemre és vissza is írtam a freemail-re. Vagy inkább a másikat használod többször? Azért nem arra küldtem, mert azt mondtad,hogy az a lenti szinten van és én vigyáztam az egészségedre és a babcikádra, hogy ne lépcsőzgessél.
Én se jelentkeztem be a fizetős szobára, mert még korai. Egyébként pont az én dokimnál lévő asszisztensnél kell intézni ezeket(Sztefkánál). Azért is mondom, hogy korai mert úgy a 38. hét körül szoktak többnyire. De úgy is megyek kedden v. szerdán a dokimhoz és akkor megkérdezem a Sztefkát, hogy mikor kell jelentkezni.Jó?
Ügye milyen szép nagy Hulk-os babám van? Tisztára be vagyok parázva, hogy mi lesz a szülésnél, ha már most ilyen óriás. De hát apácska se egy kis darab meg én sem, nem is tudom, hogy mit várok mást?Kép
Nem sokára sikerül felrakni a képeket a babciról is (igaz a képeken még 21.hetes )és rólunk is, hogy milyenek vagyunk
Imádom a brokkolikrém levest!!!
Az én apácskám olyan rendes, hogy mivel már elég nehezen megy a zokni felvétel, meg a cipő bekötés, ő csinálja meg nekem. Na, mit szóltok milyen rendi?Kép

Bagzerka
Én szokásomhoz híven, még mindig fenvagyok és kukorékolok. Most pont megint hőhullámom van és ázok.

Pusz mindenkinek és jó éjt.
hajdum
 
 


Bringa

Neked is részvétem az vízben tocsogástólKép

Már lehet,hogy jó lenne már az olyan finisbe lenni mint te meg BagzerkaKép

Na, most már ásítottam, úgy hogy megyek az ágyikóba. Remélem aludni is tudok.

Puszka, jó éjt!!!!
hajdum
 
 


Na, sziasztok!

Akkor én szertném megalapítani a "vízben tocsogós"(azaaz VT) klub mellett, az "éjjel felkelek és képtelen vagyok visszaaludni" (azaz ÉFKVV) klubot!
Ki csatlakozik?

Márti! Szuper aranyos vagy, hogy nem küldted lenter, de nyugodtan megteheted, mert azért lemegyek mert az ott az én óriás gépem minden kafa kis okosságával. Meg vonalazás nélkül ki sem bírnám! de nem is ez a lényeg, hanem, hogy nem kaptam megKép Hiába vártam, már azt is gondoltam megint baj van, vagy jön anyós, vagy átalakítod a lakást és a konyhában lesz a ygerekszoba, de ezért szétkell verni a fürdőt, hogy beférjen az ajton a kiágy, ami sajnos most a hálóból nyílik és jobb lenne, ha a nappaliból is rálátnál........
Szóval ilyesmik jutottak eszembe.
Na, de a lényeg ! Mi van veled? És nagyon-nagyon örülök, hogy előkerültél és a kövi talin remélem találkozunk máááá személyesen is, hogy ne a kórházban kelljen kiderüljön, hogy .....Kép

Na, te Bagzer! Akkor én most pofátlanul a múltadban fogok vájkálni,nem bánod?
Amúgy én is nem egyszer elfordultam már a babanettől, de most naygon szeretm. Vagy Titeket, vagy mi is?Kép

Az én múltam a "már megint mejött". Szép múlt!!Kép

Na tsók mindenkinek
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


BAgzer!

De jó, hogy így döntöttetek!Kép
Végigizgultam, hogy mi lesz a vége! Tök hülye vagyok!!!
Meg bőgtem is!
NA, helyes kis esti mese voltál, most megyek aludni!Kép
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Bagzer!Szerintem nem megbotránkoztató,ha akkor úgy érezted, ahogy... Biztos vagyok abban, hogy vannak olyan helyzetek, amikor nehéz bavállalni egy tökmagot!Na, de megtetted, és ez a lényeg Kép! Különben három és fél évet tai ji-ztam, de tudjál róla, hogy 3 hónapos kor után árt a babának, és én emiatt abba is hagytam!Szóval, vagy tai ji név alatt hadonásznak ott vm-it a mamik,vagy nagyon nem jót tesz, amit csinálnak!

Rékacs! Én az álatlad indított mind a két klub oszlopos tagja lehetek! Ma hajnalban négytől fél hat,hatig forgolódtam, és malmoztam,hátha vissza tudok újra aludni!Aztán negyed kilenckor véglegesen fel is ébredtem...

Egy lényeges infó annak, aki megnézi a Madrinát! A Kenguru-Gold tegnap küldött akciókról tájékoztatót és ott írja,hogy a Matti-Kenguru Babydepoban (Budaőrs, Ipari park,Neumann János út és a Gábor Dénes körút kereszteződésében) kifutó Kenguru Goldos ruházat, illetve bútor, babakocsi 20-50%-os engedménnyel kapható!Szépséghibás termékek akár 30-50%-os árnegedménnyel!
Élőben nem láttam, úgyhogy fogalmam sincs, hogy megéri-e kimenni, de ha már úgy is ott vagytok...
Lényeges, hogy szombat-vasárnap 9-14-ig vannak csak nyitva!

Puszi: Katy
Katy
 


Szép jóreggelt mindenkinek! Kép
Bagzerka, nagyon jó, hogy itt vagy Kép És ezt azért csak most írom, mert én tényleg "bulizni " voltam teganp. Ami nagyon nagy szó, mert eléggé kirobbanthatatlanok vagyunk a párommal itthonról, csak akkor megyünk, ha nagyon muszáj, de most már hónapok óta hívtak minket, és most már a csütörtök este 9 -re felfogták, hogy nem jó, mert én akkor már alszom, legalábbis nagoyn közel vagyok hozzá, és el kellett menni kocsmázni péntek este hétre Kép Kicsit aggódtam, merthogy füst, meg zaj, meg este, meg minden, de aztán arra gondolotam, hogy ennyi biztos belefér, ha én jól érzem magam, nem lesz gond, ennyi füsttől meg nem lesznek tüdőproblémái. És tényleg jól éreztem magam, maradtunk fél 11-ig is. Valami érdekes zene is volt, ami kismanót is megmozgatta, már nem mindegyik, néha elbújt, bár szerintem elég érdekes az ízlése... Kép
Ami miatt ezt írom, az egy elég furcsa dolog volt. Már a talin beszélgettünk arról, hogy picibabával mit lehet, meg mit nem, és valahogy ennek kapcsán gondoltam, hogy megosztom veletek, bár már most is hosszú vagyok.
Szóval, fél 8 körül megjelent egy házaspár babakocsival, és egy max8-10 hetes babával. Akkor még azt is gondoltam, hogy ok, bátrak, én nem merném, mert ugye tényleg hangos zene meg füst, de ettől lesz strapabíró talán. Aztán mama megszoptatta a babát egy takaróalatt, ami miatt már sajnáltam a babát, mert elég meleg lehetett alatta... Aztán kezdem elképedni, mert a mama szoptatás közben rágyújtott. És sört ivott közben. Még a sörre is azt mondtam, hogy esetleg 1-2 kortyot iszik, van benne valami vitamin, már olvastam róla. De aztán (mikor befejezte a szoptatást) még felesezek is... Meg egyik cigi a másik után. Ami az érdekes volt, baba egy hangot nem adott, meg lehetett látni, hogy jó gyerek, meg kiegyensúlyozott, meg felváltva játszott vele a papa meg a mama, közben barátaik voltak ott, azok csak messziről nézték, szóval nem adták ki a kezükből. Egyszer sírt a baba, mikor fél 11-kor mentünk el, akkor mentek ők is, és kinn az utcán a padon tisztába tették. Nem volt hideg este mondjuk, de a 10 fok nem erre való szerintem.
Nem tudom, mit gondoljak. Nem tűnt úgy, mintha a babának rossz lett volna (mondjuk a szopi után sajnáltam, mert nem tudott aludni, nert tényleg nagy zaj volt) Mit mondotok?

Egyébként asszem jó az, ha valaki vízben tocsog, mert legalább nem marad benn az a víz, mint nálam. Van olyan, hogy estére a zokni 1 óra alatt(ha nem húzogatom állandóan a szárát, pedig nem is szoros) akár fél centi mély nyomot is hagy a lábamon... és még hol vagyok a végétől. még csak most töltöttük a 25. hetet. Egyébént napközben néha rám is rámjön ilyen hullám, de inkább csak rosszul érzem magam, és egy nagyon kevés hideg verejték. Éppen hogy kellemetlen legyen Kép Alvásügyben meg semmi probémám nincs egyenlőre, bár nagyon remélem, hogy még sokáig tudok háton aludni... Mert azért oldalt fekve megfájdul a vállam. Egyébként lehet, hogy a matracunk is bejátszik a jó alvásba. Kókusz-latex matrac, drága volt, de párom annak idején beleszeretett, és tényleg minden pénzt megér. Akkor vesszük észre, mikor nem a galérián alszunk fenn, hanem tv-zik későig, és a nappaliban letesszük a pótmatracokat. (mert gyakran ugye még úgy sem tudok elaludni, hogy nem hallom a szuszogását. Kép )

Ja, tali. Nekem jó a minden, csüt. is, mert értetek érdemes otthagyni a japánokat Kép csak mondjuk legkorábban 1 óra. Esetleg a szombat annyival jobb, hogy tényleg, aki nem tud eljönni munkahelyről. Mert jó a 4-5 óra biztos sokaknak, de akik meg otthon vannak egész nap, és a párjuk akkor ér haza, azoknak meg az a rossz, hogy legalább az a kevés idő lenne... Legalábbis én így voltam vele, mikor otthon voltam, este már nem szívesen mentem sehova nélküle. Igaz jön a festő nekünk szombaton, de úgyse tkellek neki Kép
Egyébként csinálhatunk kispapás talit is, csak félek, hogy esetleg Aurát vagy Edwiget rosszul érintené... És személy szerint nekem Aura biztos nagyon hiányzona a hatalmas optimizmusával, és Edwiget meg rettentően szeretném megismerni. Meg a többieket is. Kép

Huhh, na, igyekszem befogni a pofámat egy időre... Kép

kikocska
 
 


Mivel ott dolgozok Budaörsön, gondoltam, hogy megírom, hogy a Budaörsi Kika mögött vanaz a bizonyos ipari park, Terraparknak hívják, és pont a Neumann u-ban dolgozok. Úgy lehet odajutni, hogy Budaörs nyugat felé kell menni, és a Pannon Gsm-nél kell befordulni jobbra. Bár még sose láttam ezt a boltot, szzóval ennél pontosabban nem tudom leírni... De a helyiek nem szokták tudni, hogy hol van a Neumann J. u. Kép

kikocska
 
 


Sziasztok!!

Kikocska, engem eléggé megdöbbentett amit írtál.
Pedig valahogy én is úgy képzelem a jövőt, hogy el-el fogunk járogatni a picivel, s nem fogunk állandóan itthon dekkolni. De ez azért sok volt.
Főleg a cigi és a pia, a füstöt alapból utálom, talán ez az egyik pozitívuma a szobafogságomnak, nem járok sehová így tuti nem füstölnek föl. Nagyon furcsa amikor a kórházban a folyosón cigiznek a betegek és megcsap a bűz, s olyankor boldog vagyok, hogy nem élek ilyen környezetben.
Néha nekem is jól esik a feles, vagyis jól esett, de vannak időszakok amikor az ember erről simán le tud mondani. Na jó én általában ha valahol voltunk megittam 1-et, szóval nem nagy áldozat, nem vagyok hős. S most lehet,hogy semmi baja sincs a babának, de bizonyos szellemi és lelki bajok csak később jönnek ki. Bár totál jó környezet mellett sincs garancia arra, hogy minden 100%.

Én pl nagyon félek, hogy minden rendben lesz-e a picivel, nem is a szülés megpróbáltatásaitól félek hanem ettől. Ti ?

Márti, hát akkor nem egyszerű az életed így, de azért ügyesen megoldod.

Remélem még ma is szép napunk marad, azt hiszem ez az év a mi ajándékunk. Kellemes nyár, hosszú ősz!!!!
További kellemes hétvégét
Márti 37
márti05
 
 


Sziasztok!

Kikocska! A pálinkás kenyér is nyugtatta a babákat, gondolom épp olyan írtó jó a pálinkás tej! Néha van olyn érzésem, hogy azért valami teszthez kéne kötni a gyerekcsinálást. Mert ez azért naygon durva. Nem mondom, hogy fel ekll adni az embernek mindent, de bizony a ygerekvállalás lemondásokkal jár. És nem hiszem, hogy oylan nagy lemondás, hogy most nem gyújtok rás és nem iszom. És én ezt bátran mondhatom, mert 14 évig cigiztem és amikor lehtároztuk a babót onnantól nem gyújtottam rá. És nem kellett túl nagy lekierő, csak annyi, hogy az ember rájön, hogy nem Ő a legfontosabb a világon!
Mert persze, szegény gyerek nem tudja mondani, hogy neki nem jó! Meg nem sír, mert tök tompa!

na, jó abbahagyom! Kicsit felidegesített ez a történet, még jó hogy nem láttam, mert lehet rossz lettem volna!

Bagz! Elalvásom eklőtt még tűnődtem egy csomót. És arra jutottam, hogy elmondom neked azt amit én mindig szem előtt tartok. Egy barátnőmtől tanultam és mindig segít:
"ha, igazán szeretsz, ha megbánt megvigasztalod"
Hát azt kívánom, hogy ez mindig menjen nektek és akkor úgy tökre jó lesz. hiszen nem mintha nagy öreg lennék, de tényleg 24 évesen még annyi mindent gondol az ember. De tutira rájön, hogy mi az élet értelme(42Kép)
Meg pl az én pasdimnak is kellett egy teljes év hogy rászánja magát, meg három hónap különéélés,ő Londonban én itthon( mint Szegény Dzsoni és ÁRnika) Pedig ő idén már 37 volt. de még korainak gondolta......KépDe aztán hazajött és azt mondta, na siessünk, nehogy karácsonyi legyen. Nios ha minden jól megy nem is lesz, de elég cinkes(és a kijelentéshez képest eltel majd két év)

na, mindenkinek tsók
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Ja, csinált rólam tegnap képet a pasim:

Kép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Jajj mennyit írtatok, én meg még azt hittem, hogy sokat vagyok fennKép

Bagzerka!
Jól lemaradtam mindenről, de Kikocsnak totál igaza van. Annak a maminak nagyon hiányozhat valami (szegény) és így, mások riogatásával próbál magának visszaigazolást szerezni. Valószínű képtelen ráhangolódi a babájára, mint mi. Egyébként is se babát várni se gyereket nevelni ne lehet papírforma szerint. Amíg mi próbálunk bébire ráhangolódni, ő majd jól kétségbeesik ha a lurkó nem úgy reagál ahogy a könyvben megírták...
Úgyhogy, ha hanyagok vagyunk mert a szívünkre, lelkünkre, testünkre és a kisbabánkra hallgatunk a reklámok helyett, akkor szerintem így leszünk isteni hanyag boldog ANYÁK boldog babákkal.
Olyan jó az is, hogy leírtad a "kálváriát". Szerintem bátor döntés volt a tied, így prblémák között, mi meg azért vagyunk itt, hogy meghallgassuk egymást! Nekem is nagyon jól esett, hogy nem támadtatok le amiatt, hogy egyedül babázom.
Különben meg ha már egyszer egymás emésztését is kívülről fújjuk, pont ezekről a dolgokról ne beszélhetnénk?! Na ugye!
Juhú, fél napig nem vagyok itt, oszt máris osztom az észt erendesen Kép Bocsi, csak olyan jó itt veletek!

Van egy könyv amiben ezt írja a bábanéni:

"Először egészen másképpen lesz.
Másodszor úgy, ahogyan aszülők gondolják.
Harmadszor pedig minden kialakul magától!"

Én ez alpján igyekszem megélni a terhességet és felkészülni a szülésre. Igyekszem hagyni, hogy minden úgy legyen, ahogy lennie kell.
Na jó, befejezem az érzelgősdit.

Katy! febr. 26-ra vagyok kiírva, köszi!

Mindenit ezerrel puszilok!
Éljenek a Hanyag Boldog MamikokKép
aura
 
 


Sziasztok!

Én is azt a véleményt osztom az őssejttel kapcsolatban, hogyha valaki kifizetné helyettem, akkor nyílván bevállalnám. Pár hete volt az egyik újságban erről szó (a 360 000-ről), hogy miért kerül ennyibe. Aztán egy kis kurta mondatban benne volt, hogy a visszaszállítási kötsége-ha baj van- az is legalább ennyi. De ha nem a mi kasszánkat nyomná, bevállalnám én is Kép Nekünk tuti nem lesz rá pénzünk. Tegnap voltunk bútorokat nézni, hát.. ami tetszett, az méreg drága volt Kép NIncs valakinek valami jó bútorasztalos ismerőse? Kép

Bagzer, én még emlékszem amikor a pár hetes topikba írogattál. Örülök, hogy így döntöttetek Kép

Rékacs Kép Nagyon jó fotó Kép tök szép kismami vagy Kép
Tudjátok látok az utcán olyan igénytelen kismamákat, hogy csak na. Ápolatlanok, zsák ruhákban. Pedig szerintem ez nem pénz függő. És jó látni sok ellenpéldát Kép Szerintem attól, hogy babát várunk, még nem kell nőiességünktől megszabadulni. Vagy nem így van?
Nah, ezt nem tudom miért írtam le, de már mindegy Kép úgy látszik én is fosom a szót Kép

Hát, az az ivós-cigizős-szoptatós mama nekem sem tetszett volna. főleg így egyszerre. Merthogy pl. egy fél pohár sört megiszik két szopi között, az hagyján. Vagy beleslukkol a férje cigijébe. Node a gyerekkel a mellén??

Márti, én is ezzel vagyok bajban Kép Mármint a szüléstől nem félek, sőt várom (mostmég Kép ) de attól én is tartok, hogy a babával rendben legyen minden. Meg hogy nehogy elakadjon. Meg legyen elég oxigénje. Na meg én főleg attól parázok, hogy hogyan fogok én beérni a kórházba? Most hogy költözni fogunk, nem lesz öt perces az út, márpedig én mindenképpen az Istvánban akarok szülni. Befeküdni nem feküdnék be előtte, meghát a két szép szememért nem is hiszem, hogy lehetne Kép Mi lesz, ha óriási hóesés lesz? Vagy dugó? Vagy meg sem bírok majd mozdulni? Szal átérzem Kép

Üdv. cic
cicmerák
 
 


sziasztok Lányok,

könnyes lett a szemem a monitortol mire végigolvastam a leveleket. Aura köszi a fogdokis kalciumos infot, megnyugodtam. Kép

Össejt ügyben nem tudom mit tegyek, mi is gondolkodtunk rajta, de tanácstalan vagyok teljesen.

Bagz, szerintem semmi megbotránkoztatót nem irtál, söt ujra végig kellett olvasnom hogy rájöjjek mire is gondoltál pontosan, ami olyan szörnyü. Kép

Most kezdem megszokni a keményedéseimet, nem tartanak sokáig, és olyan 5-6 van naponta. MagneB6-ot szedek rá.

Lelkiismeretfurdalásom van. Nem táplálkozom egészségesen, azt eszem amit mindig is szerettem: szénhidrátok, édesség. Rettenetes vagyok.....

ja, én egyáltalán nem izzadok esténként (söt arra kelek fel hogy a pocim hideg, és jobban betakarom), és tök jol alszom háton meg oldalt. De akkor háton nem is szabad mert elnyomom azokat az ereket? Jaj! Majd felpárnázom a hátam alatt.

Pussz!
Eszter2004
26+4
eszter2004
 
 


ja, annak a cigizös sörözös anyukának tuti beszoltam volna,hogy mit képzel. Arrol már hallottam hogy alkoholmentes sört isznak hogy serkentse a tejképzödést. na de ez? hogy nem szégyeli magát!
eszter2004
 
 


Bagzer, elolvastam azokat, amikre utaltál itt, hogy hogy is volt veled az elején, én korábban jártam arra, meg babaneten sem, amíg a kritikus időn túl nem lettünk. És minden elismerésem a tied, bár ez lehet, hogy nem jelent olyan sokat Kép Egyébként nagyon örülök, hogy így döntöttél, és főleg annak, hogy úgy tűnik, tényleg ez volt a legjobb megoldás Kép Kép

Őszintén szólva cigizős-kismamaügyben örülök a felháborodásotoknak, mert Aurával folytatott egészséges vitánk után a talin féltem tőle, hogy túl aggódós vagyok azzal kapcsolatban, hogy mit lehet meg mit nem. Bár ez elég nyilvánvaló volt, hogy nem való ilyeneket csinálni, de az a nyugodt baba felébresztette a kételyeim... elvégre ivászat szopi közben meg után volt...

Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok úgy általában, de én ma szenvedek, mint a kutya. Ha kicsit megyek, már fáj a hasam, alig tudok fordulni meg ülni. Most már csak fekszem. Ráadásul felfedeztem, hogy keményedek ám én is, csak azt hittem, hogy nem, mikor fáj a hasam. Csak én azt hittem, hogy sokkal erősebben lehet érezni, főleg, hogy az első 3 hónapban ugye nekem sokkal erősebb görcseim volak, meg hosszabbak is.... szóval asszem nekilátok számolni én is, mert lehet, hogy akkor mégis abba fogom hagyni a munkát.

kikocska
 
 


nézzétek mit tudok!!!
Kép
Kép
Kép
Kép

kikocska
 
 


úgy kell csinálni ezeket, hogy baloldalt a társalgó legördülőknél a formázást ki kell választani, aztán a képek, mellékletek és jelképek nél van egy kis táblázat a legutolsó kockában van egy link, aminek a szövege az, hogy index. és ott vannak a szmájlik Kép nem is nagyon láttam semelyik topikban ezeket használni, de a topikok felsorolásánál voltak, szóval tuti volt, hogy vannak valahol Kép és az én szuperhős informatikusgergőm megtalálta nekem Kép

kikocska
 
 


Köszi lánykák!!!
megint jólesőket kaptam!Kép
nekem ma megint migrénem van! itt a front és megőrülök! tegnap egész éjjel vetített a párom, és reggeltől 8tól kb délután 6ig aludt, így befészkelődtem mellé egy pár órára, hátha elmúlik a fejfájásom, persze hogy nem!!! szóval azóta is itt szenvedek! remélem mindenki sajnál!KépKép
ma este mozizgatunk itthon, meg ketteskedünk, cicánkkal együtt persze. elutaztak az öcsémék két napra, így miénk a lakás!! hurrá!

na pá,
esztók-bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Cic, szerintem ne félj, mert az első szülés elég hosszan szokott tartani. Legfeljebb ne az 5 perces fájásoknál induljatok el, hanem a 10 perceseknélKép

Én az egészségi állapota felől nyugodt vagyok, nem tudom, miért. Arra szoktam gondolni csak, hogy ha koraszülött lesz, nehogy agyvérzést kapjon szegény...

Nehéz eldönteni, mi a jó a babábak, mennyi fér bele, Gondban is vagyok picit, mert még nem fejeztem be azegyetemet, és kell mennem gyakorlótanítani jövő félévben. Nagyon rugalmas a vezetőtanárom, de biztos, hogy itthon kell hagynom a babucit egy-két órára, ha én tanítok, mert órán azért mégse hordozgathatom... A férjem tud vele lenni hála Istennek, mert kötetlen a munkaideje, de nem gáz? Mikortól nem teszek rosszat neki tapasztalt anyukák?

Péter vett egy irtó édes bundazsákot a babának! Teljesen el vagyok olvadva tőleKépMajd teszek föl képet. És kabátnak is használható később!

Bagzer, az a fantasztikus, hogy így alakult!!! És nagyon gratulálok hozzá, nem lehetett könnyű...

Rékacs, nagyon szépek a képek! És milyen szép helyen laktok!! És az az idézet nagyon bölcs, jó, hogy felírtad.

És olyan jó, hogy 3 napos 7vége van! De az én kis uramnak tanulnia kell... meg dolgozni.. és én azt szeretném, ha csak velem foglalkozna!!! Önző vagyokKép

Én "elaludni nem tudok" egy csomószor. Tök álmos vagyok, és mire aludni lehetne, felébredek. Ez az ENT klub.

Kikocska, aranyosak a jelekKép De bonyolultnak tűnik előállítani őket. Majd megnézem jobban.
Ja, én is jobban keményedgetek meg görcsölök ma. Melegfront van.Kép

Puszi mindenkinek, és nagyon sokat segít, hogy vagytok! Meg hogy tudja az ember, hogy nincs egyedül a problémáival, más is küzd, meg ilyenek.KépSzerintem is jó találmány ez a babanetKép!!!

Puszi,
Noémi
28+6!!!!
vghnoémi
 
 


Kikocska!

Nagyon ügyi vagy, engem is furdalt a kíváncsiság, szmájli ügyben!Na majd próbálkozom!

A sztoridhoz csak annyit, hogy pont a héten beszélgettünk a barátnőmmel, hogy durva,hogy pont az anyasághoz nem kell semmilyen "végzettség"-pedig óriási felelőség egy manócska!Sajnálom azt a gyereket!Kép

A taliban én is benne vagyok, de valószínű, hogy a +papás tali még bonyolultabbá tenné, az amúgy is kilátástalan helyzetet-mármint időpont ügyben!

Puszi mindenkinek: Katy
Katy
 


Kikocska!

Köszönöm az aggódást, nagyon hiper jólesik ám! Részemről nyugodtan jöhetnek a kispapik is, engem nem zavar (és szigorúan tartom a "házinyúlra nem lövünk elvet" Kép)valahogy úgy vagyok vele, hogy ez az én döntésem volt és minnél több boldogság van körülöttem, én is annál joban érzem magam. Legalábbis iszonyúan igyekszem.

HŰ megmég HA is! Az az idióta nőci (az ivós) engem is totál felháborít!!! A hülye, őt nem sajnálom csak a gyerkőcöt. Jó-jó én elég liberális vagyok, szerintem alkalmazkodjon az új jövevény a többiekhez, na de ne az egészsége árán! Ez mégsem egy olyan dolog, hogy kiviszem-e az első héten a levegőre, vagy este 8 helyett néha 10-kor fektetem. Ejnye. Szerintem nem vagy ám túl aggódós, csak te máshogy érzed jónak és ti pont úgy lesztek a legjobban!

De jó, hogy bulizni voltál! Én most indulok, csak nem bírok innen elszakadni. Kicsit volt lelkiismeretfurdalásom, hogy na ez már tényleg a hanyag mami kategória, de ugye ezt még szabad?! Nem füstölök és nem iszom, csak alkoholmenteset, kisdobos becsület szavamra! Kép Ugye elengedtek Kép
Remélem Erikám bírni fogja a hangzavart, ha nem max hazajövünk.
Pussz mindenkinek, megyek táncizni!!!
(Vagy legalábbis nézni)
aura
 
 


Hello Lányok!

Megint mennyit írtatok! Gondoltam, vacsi előtt még elolvasgatlak Benneteket, de lassan már éhen pusztulok, mert itthagyni meg nem bírom a gépet. Kép

Rékacs! Én személy szerint akkor az összes klubhoz csatlakozom, ma megint nyűgös éjszakám volt, reggel meg (mikor végre aludtam) a védőnő ébresztett, hogy mégsem szerdán, hanem kedden reggel jönne.

Bagzer! Olyan jó, hogy a Baba mellett döntöttél! Mi sem terveztük a Picit, úgyhogy át tudom érezni az akkor érzéseidet. Nekünk annyival könnyebb volt dönteni, hogy pont addigra lábaltunk ki egy anyagilag bizonytalanabb időszakból.

Cic! Mi úgy csináltatjuk a pelenkázót a egyik barátunkkal, aki bútortervező-asztalos. Igaz, fehérvári, nem tudom, mennyire vagytok mobilak. Mi nagyjából megterveztük, ő adott még ötleteket, aztán 2-3 hét múlva készen is lesz. Majd teszek fel képet. Szóval, ha érdekel, akkor szólj!

Kikocska! Én is teljesen ledöbbentem a történeteden. Kép Én még a reggeli híg tejeskávémról is lemondtam a Baba érdekében, meg semmi fekete tea. Pici vörösbort iszom néha-néha, de az meg még jót is tesz állítólag. Kép

Bagzer, az előbb hívott a 20 hetes sógornőm, neki is nagyon fáj a feje egész nap. Szóval nem vagy egyedül, sajnállak mindkettőtöket.

Márti, Cic! Úgy örülök, hogy nem vagyok egyedül a szülés körüli félelmeimmel! Kép Én is sokkal jobban félek attól, hogy Babucinak valami baja esik közben, mint a fájdalomtól. De úgyis biztosan mindenkivel rendben lesz minden közülünk, én tudom! Kép Kép

Rékacs! Csinos kismami vagy! Kép Ma délután Apával mi is pocakfotóztunk, de rendhagyó módon most az ő pocakját is lekaptuk, vagyis összedugtuk, amink van. Kép Felraktam az albumomba, akit nem botránkoztat meg, megnézheti.

Na, most már tényleg indulok vacsizni!

További szép hétvégét!

Pusszancs,
Katinka
katinka
 
 


Mindenki! aranyosak vagytok!!!!!

Katinka! üzenem a sógornődnek hogy találtam megoldást! nekem elmulasztotta a fejfájásom, kell hozzá az ember párja, egy kis összebújkodás, meg jó sok szeretet!!KépKép;) -kacsintósat kár hog ynem lehet, ez az lenne......

no, kiélvezzük még ezt a pár éber órát, mert holnap éjszaka újra vetít a drágám reggelig! hát, legalább neki van melója, de azért ilyenkor nagyon hiányzik!!!!!

no, filmezgetünk!
mindenkinek jó estét!!!
pussz,
begzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Na akkor most front van? Mert ma nagyon inaktív a babám. Tegnap bezzeg végigdörömbölte a napot Kép Ma meg csak ha szólongatom és ha a kezemet a hasamra teszem. Jó, egész nap meg sem álltam, csak ide felkukkantani.

Katinka Kép érdekelne az ismerősötök. Főleg, hogy mennyiért csinálja, ha lesz fotód, rakd fel Kép
És mi a cím, megnézném a pocifotókat Kép Az én párom is beillene egy négy hónapos kismaminak hasilag Kép hihi, remélem nem olvassa.

üdv.cic
cicmerák
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?