Új privát üzeneted érkezett!

Az szép kis alvás.Bubu tegnap később feküdt,de 7kor ugyanúgy kelt.Azóta aludt 20 percet. :roll:

Nagyon sz@r idő van,csak esik és esik...Attól tartok ma nem lesz séta,nem hiszem,hogy délutánig megjavul. :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok!

Én már nagyon rég nem jártam itt csak olvasgatlak benneteket.Még a topik indulásának a legelején irogattam ide.Néhányan talán emlékeztek is rám.

Matyi szombaton töltötte a 4hónapot 7210g és 68cm.A szoptatás sajna már nagyon nem megy mert nem fogadja el a mellem talán reggel és este igy tápot és tejpépet kap legtöbbször.

Ha megengeditek akkor jövök kicsit többet én is majd.

Csöpp mi van veled?Miért nem irsz a tanyára már?Hiányolnak ám ott is.

Pár kép a kicsi fiamról. Kép Kép Kép
gtimi83
Győr
 
 


Timi szia,üdv újra itt!!! :D

Matyi aranyos baba és szép méretekkel rendelkezik.Mennyivel született?

Kép

KépKép
mayday
 
 

 
 

Mayday!

3420g és 51cm volt a kis Drága!Nagyon gyorsan nől ezt nagyon sajnálom.Már fel kellett újitani a ruhatárat és a 4 es méretet használjuk pelusból.

Épp valamelyik nap olvastam azt a részt ahol kezdtünk irni a topikba milyen izgalommal vártuk az első ultrahangot és arra gondoltam milyen jó érzés is volt amikor elősször behözták a kicsifiamat a kórterembe.

Majd leirom a szüléstörténetem is ha a főnökúr bealszik és ráérek.
gtimi83
Győr
 
 


Timi,ok,várjuk a szüléstörténetet!!!
Amúgy Matyi milyen baba?Nyugodtabb vagy sírósabb?

B@sszus,megbolondulok.Reggel úgy keltem,hogy be van dugulva a bal fülem és az Istennek nem akar kidugulni. :evil: Nagyon sz@r!!!Már fújtam bele audi spray-vel és semmi.Félsüket vagyok... :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


Ja,csajok,új számom van,elküldöm gmailre.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkit nyomaszt az idő. Engem is. És állítólag ez marad még napokig. Férjemnek vasárnap céges nap lenne, szabadtéri, hát, remélem elhalasztják :D

Mi tegnap voltunk a gyerekorvosnál, megkérdeztem, hogy gáz-e, hogy ennyit bukik Bori, azt mondta, hogy azzal alapjáraton nincs baj, ha bukik, inkább azt próbáljam kerülni, hogy emésztettet (túrósat) bukjon (kerülni, de hogyan???...), mert az már savas, és marhatja a nyelőcsövét. Viszont ugye B hason alszik, nagyon szeret hason lenni napközben is, így viszont szépen kitornássza a kaját magából. Na mindegy, nem gáz. Amúgy viszont minden OK vele, 6550 g, és 64 centi.

gtimi szia, nagyon helyes és hatalmas fiad van! :D És milyen sok haja van! B még nagyon kopasz :D

Orsi, ágyleesést sajnálom, nálunk is volt a fiamnál amikor átszoktattuk gyerekágyba, szegény annyira megijedt mindkétszer, hogy a férjem szerelt rá egy leesésgátlót, azóta nincs baj. Én is próbáltam már mindenhogy hason aludni, de nem megy. :( Lehet, már sosem fog.

Hozzánk ma jön anyukám, legalább délután nem leszek egyedül, illetve kihívtuk a pedikűröst, némi kényeztetés... A délelőttöm totál elment a főzéssel, annyira utálom, magam miatt nem csinálnám, de fiamnak muszáj normálisan étkeznie. A főzés az egyik leghaszontalanabb tevékenység számomra. Órákig tart míg elkészül, de percek alatt elfogy. Na mindegy, már megint depi. Pedig annyira ma nincs is szar hangulatom.
monde
 
 


Mayday!

Matyi Nagyon aranyos nyugodt baba csak ha éhes akkor türelmetlen.Rengeteget sikongat beszélget.Szereti a hasát nagyon.Születése óta átalussza az éjszakákat csak mostanában szokott kelni éjjel is.Az apján röhög állandóan hangossan kacag ha a kezébe veszi vagy beszél hozzá.Már látszik két metszőfogának a helye.

Monde!

Matyinak sincs ám már olyan sürü haja de ő folyamatossan növeszti az újjat.
gtimi83
Győr
 
 


Timi,akkor nagy szerencséd van,hogy Matyi már a kezdetektől végig alussza az éjszakát.
Fogak nálunk is jönnek,már másfél hónapja. :roll: Remélem már tényleg csak hetek kérdése,mert megszenvedjük ezt az időszakot nagyon.

De jó,megint aludt 20 percet. :roll:

Kép

KépKép
mayday
 
 


Halihó!

Mi jól vagyunk,Balu ma extra sokat alszik.Kis álommanó :) Elmentünk a csempéért,szóval ez is megvan.Holnap még van egy két beszereznivaló,de ez már a vége :) Remélem :) Megjött a páraelszívó is.. hurrá :D
Itt is szar idő van,egész nap esik,kedvem is kb ugyanilyen :? Egyébként semmi különös nem történt.Balu rájött hogy ha hason van és felemeli a lábát akkor tud a hasán forogni.Break-el a drága :D

Mayday:megnéztem a videót,nagyon tutti :D Milyen szakértelemmel vizslatja :) Balu is ezt csinálja,és jól megtapiiza és ahogy esik úgy tömné a szájába vissza :D

Szavazósdi:én Balut már nem nevezem ilyen versenyekre,mint a picibaba,mert sajna már nem azok nyernek akik szépek (ne értsd félre Kati,Kendra aranyos,nem rá gondolok :) ),hanem akiknek sok ismerőse van,vagy vesz egy feltöltőkártyát és elnyomja az összeset smsre(mert az kapásból 3 pontot ér) meg társai.Kicsit elszomorít,mert valahol nagyon igazságtalan így :( Én is ezért nevezem Balut inkább ilyen oldalakon mint ahol Ercsi is zsűri lesz,mert ott anyukák döntenek,akik függetlenek,elvileg ugye nem befolyásolja őket senki :) Bocsánat de ez annyi bántotta a csőrömet hogy leírtam :D

Timi:de jó hogy írsz ide is,gyere bátran,nagyon jófejek a csajok :D

Ágyleesés:szegény,remélem azért nem marad benne roszz nyom emiatt :(

Orsi:Elisának van ám alvókája :D Balu tegnap 9től aludt 8ig :) Bár háromszor kelt fel mert kiesett a cumija,de visszaadtam és aludt tovább :) Apával kitaláltuk hogy azért van a cumin két luk,mert ott kell a gyerek szájához szögezni a cumit hogy ne essen ki :D :lol: Tiszta bolond :D

Na elolvasom az előző oldalt is hogy miket írtatok :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Mayday:apa csak most 36 órázott (volna) mert vállalt túlórát,de ő mindig 24be nyomja.Néha nehéz,főleg ha Balu nyűgisebb :( Azért csak "volna" mert az eső miatt nem tudott menni,mert valami kábeleknek kellett volna árkot ásni,és esőbe elég nehéz.Ilyen melók vannak túlórába mint fűnyírás,gereblyézés,ásás,ilyen "karbantartó" melók,de jól fizet,nettó 7-800 :)

Barba:én ajánlok neked egy tök jó progit :) Photo Frame Studió (nekem 2.3-as verziója van meg),nagyon jó,és vannak montázsok is,meg mindenféle keret,nagyon állat. :) Majd teszek képet amit csináltam :) Meg találtam egy tök jó keretet,azt viszont apa csinálta meg de nem tudom hogyan azt is beillesztem :)

Asszem ennyi :) Mindjárt csatizom a képet :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Kép
Ez amit apa csinált :)

Ez meg ami a progiban benne van :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Csöpp!

Jók a képek! :lol: Irtam neked a Tanyán megértelek de ne menj el.
Bizti jó lehet ahogy a Balu brékel. :lol: Azért a videóhoz a képeket elküldöd majd nekem?Majd kérünk képeket a lakásról!

Tényleg kedvessek a Lányok és nagyon örülök neki hogy emlékeznek rám.
gtimi83
Győr
 
 


Timi:persze hogy elküldöm :) Hát a konyháról elfelejtettünk képet csinálni,mármint még a régi állapotáról.Már le volt szedve a felsőszekrény mikor eszünkbe jutott :D De szerintem a lényeg látszódni fog :) Nem hiszem hogy elmegyek tanyáról,csak hirtelen túltengtek bennem az érzések :lol: De tényleg bántottak belül ezek a dolgok inkább leírtam :(

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Csöpplány,annyira jók ezek a montázsok!!!! :D :D :D Főleg az első tetszik!!!Én is akarooooommm!!!!!!
Ezt a progit le kell tölteni netről,iga?Segghülye vagyok az ilyenekhez... :oops: Egyik nap blogot akartam csinálni,de a felénél feladtam. :roll:

Amúgy teljesen egyetértek Veled ezzel a szépségverseny témával kapcsolatban.Jobb az,ha van egy zsűri és ők döntenek,mert tényleg sok olyan baba van(én se Kendrára gondolok) akik nem érdemlik meg a dobogós helyet...Nem rosszindulat,de ez az igazság.
Bár a zsűri sem mindig igazságos,sőt!!!Tavaly voltam a Királynő elődöntőjén,10en voltunk egy öltözőbe.Volt ott egy csaj aki flegmán közölte velünk,a maradék 9el,hogy tök fölöslegesen vagyunk itt,mert már a verseny előtt meg volt a 24döntős. :? Persze,az ember valahol sejti,hogy így van,de akkor mi a sz@rnak kell a verseny :?: :!: :?: :!: Mindegy,azért bulinak jó volt. :D

Fülem még mindig dugult,ha így marad,hétfőn doki.Ohh,jee,pont erre vágytam.... :twisted:

Kép

KépKép
mayday
 
 


He,tegnap ilyenkor már aludtam....

Kép

KépKép
mayday
 
 


hali

köszönjük a hiányolást semmi nem volt, csak úgy le voltam törve, mint a bili füle nem akartam itt rontani a levegőt... :?

holnap (hétvégén) próbálok reagálni is, most csak mondom, hogy élünk ám. :)

ja mayday, nekem is van blogom, ha gondolod, segíthetek, bár nem nagy ördöngösség, csak bele kell jönni. ;) én 2005 óta nyomom, így könnyű... :oops:

na fekvés

hibernia
 
 
 


Hibernia,azt megköszönném. :oops: Én lenni totál alap....szégyen...

Miért voltál letörve?Úgy tűnik a depi végigsöpört a topicon. :(

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok!

Matyi 2x kelt éjjel és tök fáradt vagyok ráadásul ki sem nyilt a csipám és itt álltak az ajtó előtt megint a Jehova tanúi.Elegem van.
gtimi83
Győr
 
 


Szép jó reggelt!

Nálunk minden ok :) Balu aludt 11-9ig,bár kelt vagy 8szor hogy kiesett a cumija.Szerintem éjszakára a szájába fogomm ragasztani :D :lol: Na de tényleg aranyos,reggel sem sírt mikor felkelt,csak magyarázott valamit nagyon :D Aztán belestem hozzá,rámnézett hatalmas szemekkel és egy hatalmasat vigyorgott :) Egyem a szivét :)

Hibernia:jajj ne butáskodj már,azért vagyunk itt hogy meghallgassuk egymást,ha jól esik hát gyere és panaszkodj,hátha jót fog tenni hogy kiadod magadból,mi meg pár vigasztaló szóval támogatunk :) Egyébként párod jól van?Hogy bírod? :? Elküldöd a blogod címét? :) Szívesen bekukkantanék :) Gondolom már Petya is rajta van :) _Szívesen követném az életeteket :)

Mayday:elküldtem a szerkesztő progit gmailre :)

Timi:hát akkor szép reggeled volt :? Úgy útálom őket :? Én tuti elküldeném úgy őket hogy legközelebb hatszor meggondolnák hogy becsengessenek-e még egyszer :D

Na megyek ebédet főzni,aztán meg elvileg megyünk vásárolgatni őszre,meg még egy-két holmit beszerzünk a felújításhoz,mert úgy néz ki hogy jövő héten már tudnak jönni :) Lehet nem kell megvárnunk a 23.-át :D Hurrá :D

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Jehova tanúk...Biztos egy élmény volt... :roll:

Bubu kelt fél5kor,nagy nehezen visszaaludt,nekem viszont nem sikerült...Marha jó,tiszta kóma vagyok...

Kép

KépKép
mayday
 
 


Csöpplány,köszi,ari vagy!!! :D

Kép

KépKép
mayday
 
 


Mayday:igazán nincs mit :) Mi volt a baja Bubunak?Éhes volt ?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Nem,inkább a foga.Szerintem már csak napok kérdése és kinn van.Egy tuti,de talán 2 is.Próbáltam neki tápit adni,de nem evett,csak ivott,de azt sokat.Utána adtam neki Panadol szirupot úgy aludt vissza.Szegényem.
Nekem viszont teljesen kiverte az álmot a szememből,csak forgolódtam,aztán fél 7kor felkeltem.

Mi jót főzöl?Én tegnap megfőztem 2napra,legalább azt nem kell ma,nem is bírnék...

Kép

KépKép
mayday
 
 


Mayday:marhahúsleves meg chilis bab :D Szegény Bubu :( Nálunk még csak puklik vannak az ínyén :) 2,és hálisten nem zavarja csak néha ömlik a nyála,meg mindent töm a szájába :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Mmmmm...nyami-nyami hegyek!!! (nyálcsorgatós smile)

Kép

KépKép
mayday
 
 


Sziasztok!

A figyelmetekbe szeretném ajánlani a www.mozgasfejlodes.hu honlapot, ahol fejlesztő játékok/eszközök bérlésére/vásárlására van lehetőség már egészen pici kortól is.

Üdv,
Kata2006
kata2006
 
 


Sziasztok!


Csöpplány, tök jók a képek! Persze kell hozzá egy olyan szép baba is, mint Balu:) Úgy irigyellek, hogy ilyen ügyi vagy. Én ilyenekben egy nagy nulla vagyok (meg amúgy is).
Minden baba annyira csodaszép, élmény őket nézni.
Amikor kórházban voltam, nekem is mesélte a szobatársam, hogy indult a lánya miss valamin (nem tudom pontosan), Balatonon voltak és sírva hívta őt a döntő előtti nap, hogy már tudják, ki fog nyerni. Sajnos ebben a világban így megy.
Én is azért nem jövök, mint Hibernia, viszont olvaslak Titeket.
kriszta15
 
 


Hé, lányok! Fel a fejjel! Dobjatok be valami vitaminkoktélt, hátha jobb kedvre derít... :D Amúgy csak a szám nagy, hasonló napjaim vannak, bár nekem férjem is rásegített. Tegnap nagyon megbántott, eléggé kiakadtam. Amúgy csak a szokásos, amit ő nem bántásból mond, de tegnap nagyon összetört. :( Tudjátok, a fogyás téma. Minden ismerősöm azt mondja, hogy lefogytam, meg milyen csinos vagyok, de ő csak a fejében kitalált álomképhez tud hasonlítani, nem ahhoz, amilyen voltam szülés után. Szóval nem a fejlődést látja, hanem azt, hogy még mennyi van... :( Alapból nem szokott így kiborítani, de most nagyon depis idő van, meg a hormonok, meg minden... Nekem lehet, hogy múlt héten volt olyan ha nem szoptatnék, most menstruálnék dolog. A hasam is görcsölt, és mindent nagyon a szívemre vettem.

Csöpplány, nagyon jók a képek! Kipróbálom én is. Pont ilyen programot kerestem! Köszi!

Mayday, én nem tudtam a videót megnyitni. :( Csak a hangot. :?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barba:igazán nincs mit.Használd egészséggel :) Azért annyit kérhetek/tünk hogy a kész remekműveket majd elénk tárd gmailen? :)

Kriszta:köszike :) Biztos neked is sikerülne.Nekem is párom segített,szóval én sem vagyok ám olyan ügyi :oops:

Rossz naposok gyertek bátran,írjátok le ha gondoljátok,azért vagyunk itt egymásnak.Jóban rosszban :D

Megjártuk a sárkány centert.Vettem cipőt fehérneműt pulcsit.Balunak hálózsákot.Aztán Baumaxba vettünk kilincset,páraelszívóhoz kivezetőcsövet,meg néztünk festéket meg lazúrt.Hosszú nap volt ez a mai is :)
Na még majd jövök,csak most egykezes vagyok :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Jajjj,lányok,ne csináljátok!!!!
Nyugodtan tessék panaszkodni,nem magatokban depizni!!!Az nem jó!!!Azért (is) vagyunk itt,hogy meghallgassuk egymás bajait,ha meg nem publikus,ott a gmail!!!!
Nekem pl nagyon sokat segített nyáron,mikor folyton egyedül voltam,hogy TI itt voltatok nekem és valamilyen formában velem. :oops:

Zsó,pasik...De biztos nem a rosszindulat vezérelte,hogy szóvá tette a súlyodat.Csak tudod,pasiból van. :D Nem lehet mindenki Angelina Jolie,24 gyerek után 40kilo az egész nő.VASÁGYASTUL!!!!! :D

Csöpplány,vásárlás irigy-irigy.Én ma Rád irigykedem,ez egy ilyen nap. :D

Kép

KépKép
mayday
 
 


Lesz este,illetve minnyá(Kati,ezt is titkárnőm gépelte :lol: ) a "Nicsak ki beszél,még!",ha valakit érdekel.Szerintem nagyon cukkancs film!!!
Depiseinket talán vidítaná....

Kép

KépKép
mayday
 
 


Kriszta,a Balaton szépére gondolsz,nem?Röhej,2 éve Zimány Linda nyerte,holott már 10 éve ismert modell(vagy mi).Egyáltalán minek nevezett?????Nem vágom,tök gáz.... :?

Kép

KépKép
mayday
 
 


Az osz szerintem nem a legjobb évszak, de fel a fejjel, gyertek és nyugodtan panaszkodjatok, azért vagyunk itt! én legjobban a novembert utalom, mert hosszu, hideg, sotét...
ha fizikailag nem is tudunk segiteni, de legalabb osztjuk az észt.

Nekem talan egy fokkal jobb a hangulatom.

Képzeljétek, Elisa ma nem akart hason aludni! és ossz 2x30 percet aludt. Mondjuk megint fél10ig aludt reggel. Este is csak a hatan volt hajlando lefekudni... Na kivi vagyok, igy is tud-e 6ig aludni?

Egyébként ma hideg volt, gondoltam fozok mar vmi magyarosat. Tejfeles csirkét. Most eloszor ettem fuszerpaprikat miota megszuletett. Hat nem tudom attol-e, de délutan fajt a hasa kicsit és marhara kicsipte a fenekét a pisi, kaka, pedig tobbszor is tisztaba tettem. igy egyelore magyar kajak kizarva. Pedig hat borsot eszek minden nap, sot mar ettem currys hust is, stb...

Csopplany,
le a kalappal Balu elott, h ilyen jol birja a sok vasarlast!

Mayday,
fuled?

Barbazso,
sajnalom az osszezorrenést! én a helyedben nem foglalkoznék vele, elvégre jo ugy érdekében valtozott a tested. raadasul fogytal is, azt mondod.
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Jövök egy kicsit ha nem baj...:)

Barbazso köszi, hogy gondoltál ránk... jól vagyunk, tegnapelőtt volt Juli 4 hónapos és pont aznap volt egy éve, hogy a teszt megmutatta, hogy velünk van :)
Nálunk a 4. hónap hozott nagyobb változást, végre eltelik 3 sőt van, hogy 4 óra is az evések között, és van, hogy éjjel is már csak 1x kel. Nálunk ez nagy szó az eddigi sűrű szopizásokhoz képest. Sokat mosolyog, főleg reggelenként és napközben, estére nyűgibb, fáradtabb mostanában. Ja, és nagyon ráállt az ujjszopizásra, még mindig a mutatót és középsőt egyszerre :) cumit nem fogadja el, de már nem is próbálkozom, ő eldöntötte, hogy melyiket választja. Így viszont szépen elalszik magától, szinte nem is kell altatni :)
Mi is felavattuk a habtapit, de még nem szereti annyira, mert kemény neki rajta a fordulás az ágyhoz képest. Tegnap kaja után egy órával bukott rajta mert nyomta a hasát :shock:
A hason alvás nekem is nagyon hiányzik, pocakosan csak az oldalamon tudtam aludni, most meg már csak háton a mellem miatt, pedig az nagyon kicsi volt nekem mindig :oops:
Ma kint voltunk az expo-n a babaruha börzén, rengeteg ruha volt, több órát lehetett volna válogatni, de nem nagyon volt türelmem, nővérem tologatta babakocsiban Julit, aki nagyon jól viselte a tömeget, sokat aludt. Azért megérte kimenni, vettem egy-két használt meg új darabot és pelenkát is. És ma végre vettem egy cipőt, magamnak vásárolni sosincs időm.

Csöpplány minden elismerésem a felújítás miatt, még egy ilyen pici gyerkőc nélkül is nyűg, nemhogy így. Nagyon stram vagy, hogy így bírod és jöttök-mentek sokat :)
Én csak szoptatok de mensi mégis van, sőt elég sűrűn jön, ezért előbb visszamegyek a dokihoz mint fél év :(

Ne haragudjatok, hogy nem reagálok személyre szólóan, inkább csak követem az eseményeket... Nézem gmailt-is, gyönyörűek és ügyesek a gyerkőcök.
Teszek fel én is egy pár újabb képet, tegnap találtam a fényképezőgépen egyet, amin annyira nevettem, mert nem is vettem észre, hogy milyen arcot vág amikor fényképeztem. Benevezünk vele a grimaszversenyre :D

Jó hétvégét mindenkinek!

Juci

Kép
juci71
 
 


Mayday, de legalább akkor nem kellett munkanélküli segélyt igényelnie...
Csöpplány, valaha, mikor még dolgoztam, akkor én is ügyibb voltam, persze akkor is csak inkább excel-ben. Azóta már abból is felejtettem el.
Hasam egyre többször görcsöl.
Most alszom egyet a depimre, csak sajna tudom, hogy ez nem csak az időnek tudható be. Azért is nem akarom elkezdeni, mert akkor órákig regélnék.
Barba, a pasik olyan meggondolatlanul tudnak beszólogatni.
Jó éjt!
kriszta15
 
 


Hali,

ma voltunk az állatkertben, egy autós bemutatóval összekapcsolt játék része volt egy ingyenesen bejutás az zoo-ba! :shock: Ezért mindenképp elmentünk rá. Igaz, csak egy órára, de ez is elég volt. Nem tudtuk, hogy Krisz miképpen fogadja ezt az állatsereget?!Eleinte sétának fogta fel, alukált a babakocsiban, addig a szülők nézelődtek. :oops: :) De a jegesmedve résznél, a fókáknál nagyon felélénkült Krisz. Kivettem a kocsiból és együtt néztük a medvék, pinvinek és fókák mozgását. Tetszett nagyon mindenkinek! :lol:
Küldtem erről képeket a gmailra.

KépKép
charlott
 
 


Olvasgatok, de látom, hogy sokan rosszkedvűek.... :( sajnálom.

Barbazso: teljesen kész vagyok azoktól az emberektől, akik nem hogy dicsérnék az embert, lenne miért - végül is csak megszültünk egy egészséges babócát és ügyesen neveljük - és csak azzal tudnak törődni, hogy mikor fogunk lefogyni?! :evil: (én mindkét nagymamától megkaptam ezt!) :?

Mayday, Csöpplány: lehet panaszkodni?! Ez így igaz... :wink:
hát én csak tesóm nagyobbik fiára (4 éves) tudtam ma haragudni (velük is taliztunk), mert állandóan hangosan beszélt, ordított ha közölni szeretett volna valamit. Kicsit el lett kényeztetve, mert mindig rögtön teljesítik kívánságait. Lényeg, hogy a hangoskodástól csillagokat láttam, annyira fülsüketítő volt. :? És amikor már rászóltam, hogy ezt ne csinálja többet! Akkor a tesóm szólt nekem, hogy vigyázz megharagszik a gyerek rám! :shock:
Kit érdekel ez??? :shock:

KépKép
charlott
 
 


halihó

aranyosak vagytok, sajna :lol: nincs konkrét bajom, csak olyan fos a kedvem... nem az idő, mert néha még szeretem is az esőt + őszt, van egy hangulata annak is, hanem csak úgy semmihez sincs kedvem.
még a legnagyobb gondom talán az, hogy Peti megint irtó sokat eszik és megőrjít, hogy folyton mi fogjuk vissza, mert 220-230 után is még követelőzik... :? 1000 alatt tuti nem eszik / nap. most este 60 mg volt két cicimben, ne tudjátok meg, mekkora patáliát csapott szerintem hazáig hallatszott. úgy belelovalta magát, hogy félrenyelt és hol köhögött, hol visított, ettől meg is ijedt persze és még tápit sem tudott enni hirtelen, annyira behergelődött... kicsit talán ezt unom már, hogy mindig egy rohadt nagy küzdés ez a kajálás, mindig bennem van a stressz, hogy na, most fog megint üvölteni. alig várom, hogy nőjön és ugyanazt ehesse kb, mint mi. vagy legalább végre beszélne. :D és mellette az is idegesít, hogy tök értelmes gyerek és 1: ha őt ilyen nehezen viselem, mit kezdenék egy problémás babával (úgy értem, beteg) 2: ha ilyen értelmes, én meg elcseszem, az tök gáz, mert az én hibám lesz. :? az elcseszés alatt azt értem, hogy nem használja majd ki a benne lévő potenciált. nem tudom ezt másképp mondani. :lol:
szóval néha azt szeretném, ha nem lenne ilyen "tökéletes", mert az nem ilyen oltári nagy felelősség. nem tudom, ez így tiszta-e. szeretem túlbonyolítani a dolgokat. :roll:

amúgy voltunk ikeában, kapott vizilovas csörgőt + egy színes lasztit, holnap kimosom őket és birtokba veheti őket. :) a férjem meggyógyult, köszönjük az érdeklődést, ma már ő hordozta mindenfelé véres kardként meg ő altatta egész nap. :D

barbazsó, hát igen, a ffiak ilyenek. én is tapasztalom. :? a legszarabb, hogy nem is akarattal ilyen tapintatlanok... szóval nem akarnak ők bunkók lenni, egyszerűen más bolygóról jöttek... ismeritek azt a viccet, mikor a ffi meg a nő fekszik egymás mellett...
Nõ: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. õ elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...

Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a picsába nem esik le?!

folyt köv próbálok reagálni

hibernia
 
 
 


charlott engem is a világból kergetnek ki a hangoskodó gyerekek. :lol: egyszerűen nem értem, a szülők miért nem szólnak rájuk??? :evil: basszus... ma az ikeában egy kis p*cs mintha csak kergetett volna minket. folyton ott járt a sarkunkban és így sikongatott. Peti persze percenként felébredt és görbített.... szerintem ez engem akkor fog idegesíteni, ha a saját gyerkőcöm csinálja. nem kicsi volt már a srác, szóval nem a hangját próbálgatta, volt már vagy 6-7 éves. :?
jó lehetett az állatkert!

barba hason aludtam pár órát pár napja... ne tudd meg azt a derékfájást utána. :oops: meg persze a mejjek miatt sem lehet... :?

mayday húúú te indultál ilyen versenyen? de izgi! :) ja és egyetértek, tényleg semmi értelme a versenyeknek, mert lefizetni ki legyen az első... háááát... elég béna. én sem Kendrára gondolok persze, mert ő szép kislány, de csomószor olyanok nyernek az ilyen baba szépségversenyeken, hogy jajj.
tényleg, füled?

kriszta, ne depizz... :) (jó beszél :lol:)

orsi, tejfölös csirke óóóóó... :) sajnálom, hogy ártott a paprika a kicsi lánynak. :(

én csak irigykedem, hogy csöpplány chilis babot evett, el sem tudom képzelni, mikor ehetek legközelebb egy jóóóó kis jókai bablevest... áááááááááááááááááá...
ja tök jók a montázsok! :) :)
a blogban Peti nem nagyon szerepel, apa szakmai ártalma, hogy nem enged semmit feltenni (képet, nevet stb)... :? szóval ez nem olyan babás blog, inkább olyan "mi jut eszembe épp" blog... :D (pl múltkor írtam én is, hogy milyen hülyeség hogy emelt díjas sms-sel lehet pontokat gyűjteni a szépségversenyen...)

ja igen, üdv a régi-újaknak. :)

mayday blogot illetően majd írok privit. :) nem felejtettem el... :oops: csak ugye hétvége... a gyerek + férj... :lol:

no, ennyi jutott eszembe, ennyire emlékeztem, miket írtatok ezer év alatt... :oops:
próbálok bekapcsolódni újra. :) most jó éjt! :)

hibernia
 
 
 


Napot!!!

Ismét túl egy sz@r éjszakán. :? Nem tudom mi van a gyerekemmel,éjjel 1 körül megint felébredt,semmi nem volt jó neki,csak sírt és sírt,aztán 3 körül nagy nehezen visszaaludt.Persze az ember azt hinné,hogy így tovább alszik reggel,de nem 7kor ugyanúgy kel és azóta sem alszik,nézeget,próbálgat (gondolom én) átfordulni hasról hátra,fenekét "dobálja",de mintha a lendület kicsi lenne.Ezt jól megaszontam. :D

Charlott,azért ez durva.Elhiszem,hogy nem érdekelt,ha megharagszik.Vannak nagyon neveletlen gyerekek...Ahol melóztam régen,volt a főnöknek 2 "hülye gyereke",akik elvárták szegény szakácstól,hogy minden sz@rt főzzön/süssön meg nekik,miközben a legnagyobb hajtás volt... :roll: Persze,ez nem a gyerek hibája,hanem a szülőké.Ha a fiam ilyet csinálna,biztos helyre raknám.

Kriszta,ja,akkor még jól ment,most már rá van szorulva szegény a munkanélkülire.Ha ráérek,sajnálom. :roll:

Hibernia,értem mit mondasz.De (ne,hogy megharagudj érte) nem parázod picit túl?
Ez a vicc!!!!!Nagyon állat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Komoly dilemma. :lol: :lol: :lol:
Ja,indultam,de egy percig se vettem komolyan,de ahogy már írtam bulinak jó volt.Összehaverkodtam egy csajjal (mai napig tartjuk a kapcsolatot) és a próbán mondta a betanító nő,hogy mosolyogjunk mindig a zsűri előtt.Hát mi a csajjal nem mosolyogtunk,hanem szédelegtünk a röhögéstől,dehogy min nevettünk azt már nem tom.Szóval ennyire vettem komolyan.

pill

Kép

KépKép
mayday
 
 


Blog nem sürgős,ráérek vele.

Na,nekiállok az ebédnek.

Kép

KépKép
mayday
 
 


Ja,a fülem,köszönöm az érdeklődést.Még mindig dugult.Holnap megpróbálom azt a gyertyát,ha nem jön be,kedden doki. :?

Kép

KépKép
mayday
 
 


na látjátok, mondom én, hogy csak túlparázom a semmit. :cry: mi van ma is, mi ez a csend? mindenki hétvégézik?

az éjszakánk normális volt, 10-8-ig aludt. ;)

hibernia
 
 
 


arra gyanakszom, h ujabb fejlodési ugrashoz értunk. Egyre nehezebben alszik el, éjjel fél2kor felébredt és szopni akart... 6kor ujra és fél8kor ujra.
gyanitom, h a kovetkezo hét nem lesz egy leanyalom...
s.orsi
 
 


Orsi,nálunk dettó ez megy.Hosszú elalvás,éjszakai ébredés...

Képzeljétek,ÁTFORDULT A FIAM!!!!!!Hasról hátra,de pont nem láttam. :( Letettem hasra és mikor bementem hozzá már háton dumálgatott a játékainak.Láttam rajta már napok óta,hogy erre készül...Nagyon örülök neki!!!!Boldog anya!!!! :D

Kép

KépKép
mayday
 
 


Rohadt hideg van nálunk.Fűtrés csak okt 15től.Király. :?

Kép

KépKép
mayday
 
 


Én lenni itten.Mindenki más?

Kép

KépKép
mayday
 
 


Juci,Juli nagyon édes kiscsaj!!!Az első kép nálam nyert!!!

Charlott,jók a képek,bár én már megsasoltam iwiwen. :oops: Krisz tiszta apja.Ugye?

Kép

KépKép
mayday
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?