Új privát üzeneted érkezett!

Babus!
Ok, igazad van, majd megy a baba Juditnak.Kép
Én még nem merek tesztelni, mert csak hétfőn kell NEM megjönnie.
Már nagyon izgulok.Félek eléggé be fogok depizni, ha nem sikerült.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó hír.Most telefonált a barátnőm,aki szintén régóta szeretne babát, hogy 8 hetes terhes.Ő a lactobacillus injekciós kúrát csinálta végig.Ha érdekel valakit kérdezek tőle további infot ezügyben.Noémi
nolac
 
 


Sziasztok!
Judit
Mesélj csak nyugodtan, olyan jó olvasni, hogy ennyire boldog vagy. Teljesen bele tudom magam élni a helyzetbe. Inkább feldob az örömöd, mint sem elkeserít. Veletek együtt tudok örülni Kép

Megann
Köszönöm, nagyon kedves tőled. Szívesen kölcsön adom, bár nem tartom magam "bomba nőnek" Kép Inkább csak szerencsés alkatunak.

Babus, Kinga, Tündi
Nekem sajna biztos nem kell tesztelnem, ma reggel leesett a hőm Kép

Judyt
Engedd el a kezem, nehogy lerántsalak magammal a tábla aljára Kép
Szerintem még ma meg fog jönni.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Annácska!
Jajj ne.Nagyon sajnálom.Kép
Nem engedem el a kezedet, csak a táblázatban jelképesen.
Nagyon szorítottam pedig neked.
Most azt kívánom neked, hogy minél előbb gyógyulj meg.Kép
Gondolj arra, hogy ha meggyógyulsz, akkor máris kezdődhet a babaprojekt.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nolac!
Köszi a jótanácsot. Szerintem mindenki igyekszik nem görcsölni, de ez nem is olyan egyszerű... De irogass csak jó sokat nekünk, hogy sokkal okosabbak legyünk!

Babus!
Na jó, felteszem nekik még egyszer a kérdést. Köszi, hogy így figyelsz, aranyos vagy Kép
pilis
 
 


Annácska !Kép

Ne!!Maradj velünk.Mindannyian maradjunk fent!!!Kép

Azért drukkolok még, hátha nem jön meg.....

Mea
mea
 
 


Annácska
SajnálomKép De ha tényleg olyan súlyos az a fertőzés, akkor talán jobb is így.

Judyt
Most hiába írok bármit, olyan hülyén jön le.
De egyrészt ne aggódj, ti mindent megtettetek, szépek voltak a tüszőid, jók a tüneteid, a görcsölés max. árthat, de nem segíthetKépKedden talán magadnak is rakhatsz be egy zábrát a táblázatbaKép
Másrészről, a tüsző, sőt a sok tüsző sem garancia arra, hogy összejön a baba. Mégha minden oké is veletek, akkor se. Ezt te is tudod. Hisz akkor nem lenne magyarázat arra, hogy teljesen egészséges pároknál, miért nem jön össze akár elsőre a baba? És nekem miért csak a 3. Closty-s hónapban sikerült? Hisz (az 1.hónapot kivéve) utána már nekem is volt peteérésem. És akkor akcióztunk amikor az UH alapján tüszőrepim volt, kétnaponta. Mégsem. Ezekre nincs magyarázat. Ez mindig benne van a pakliban. Tehát valamennyire erre is fel kell készülni és akkor talán könnyebb lesz.

Tudom, tudom, könnyen dumálok. De azért én is megjártam ezt, sajnosKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszi a bíztatást.Kép
Nagyon aranyos vagy.Kép
Tudom, hogy csak jót akarsz, és köszönöm, hogy mindezt leírod.
Tudom én, hogy mindent megtettünk, csak sajnos ott van az a fránya DE, hogy miért NEM sikerült még.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


AnnácskaKép
sajnálom, hogy így alakult!
De tudod, hogy várnak ránk a januári zebrák!!!!!

JuraKép
?????????????????????????

JudytKép
már nem kell sokat várni és remélem nagyon jó hírekkel jössz majd kedden.

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Hidd el Én is ezt szeretném.Kép
Köszi, hogy biztatsz, remélem sikerült.Kép
Én is szeretnék, már egy zebrácskát!!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea

Én több hónapon keresztül hőmérőztem és nagyjából mindig ugyanannyi volt a hőmérsékletem minden nap. pl. a 37 C nem is érte el.Ebből én soha nem tudtam meg semmit.Viszont a tüszőrepit mindig éreztem erős nyilalló érzésként a petefészek tájékán.Mensi előtt egy héttel már éreztem hogy görcsöl a hasam, viszont amikor terhes lettem, még nem is tudtam róla, de már éreztem, hogy lehet, mert szokásos időpontban már nem jelentkeztek a görcsök, viszont állandó ájulásérzetem volt. Noémi
nolac
 
 


Lányok!
Tudtommal Jura azért nem jelentkezik, mert ma szabin van. Vitték az új kutyusukat állatorvoshoz.
Sajnos keddig várnunk kell rá, hogy milyen hírt hoz.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska

Nagyon sajnálom! De tényleg tudja ez a baba, hoyg most nem lett volna olyan jó ha jön, talán baja is lehetett volna. Inkább vár még ő is egy picit, amikor jobb állapotban leszel, és biztosan egészséges is Kép

Babus Kép
Én kérdeztem igen, mert egyik este olvasgattam az utónév könyvet, és megtetszett a Kristóf jelentése Kép
Jah, hát igen, ennyit a nem görcsölésről, utónévkönyvet olvagatok.......... Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Sajnos most már búcsúzom, mert lejárt a munkaidőm.
Mindenkinek jó hétvégét kívánok.
Remélem jövőhéten egy-két zebrát majd kioszthatok.Kép
Puszika
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Hát tényleg, Jura ma nem is tud írni Kép De kááááááár, pedig örömködhettünk volna újra egyet Kép

Timi
Nagyon kíváncsi vagyok már rád is! Kép Mizujs?

Tündi
Vendég
 


Judyt!
Szép hétvégét, reméljük kedden már egy csodás hírrel térsz vissza, nagyon drukkolok++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Tündi
Én még rosszabb voltamKép Én tavaly az OTTO Katalógusból megrendeltem egy (rózsaszínKép) bébifarmert kispulcsival(most eltehetjük a hugicánakKép). Már vagy 2 éve megvettük az első kiszokniját, egy fehér Micimackós plüsszoknit. Tavaly karácsonyra babás könyvet kértem és kaptamKép Ááá, nekem se a babatémán járt az eszem sohaKép

Nemsokára elbúcsúzomKép Fél 2-kor hazajön apuci és utána elmegyünk Kristófkának bútort nézniKép Egyelőre csak körbejárjuk a bútorboltokat, hogy találunk-e valami jót vagy inkább megcsináltatjuk az én terveim alapján készült bútortKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Na elmentünkKép
Mikorra visszaérek, már bizonyára ti mentek hazaKép
Úgyhogy keddre sok zebrát mindenkinek, a tüszőrepiseknek jó akciózást, a várakozóknak pedig sok-sok türelmetKépA babások pedig vigyázzanak magukraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Látom, épp későn jöttem. Mindenki megy elKép

Nagyon le vagyok törve és egy kis vigasztalásra lenne szükségemKép Ma voltam UH-n. Megint nincs petesejt. Annyira bíztam a clostyban meg mindenben... Meg a dokiban is, akiben hatalmasat csalódtam!

A closty miatt ma (10.ciklusnapon)kellett bemennem UH-ra. Hát, nagyon letörtem. De nem is igazán az eredménytől, mert arra lelkileg felkészültem, hanem a doki viselkedésétől. Reggel 7-re beszéltük meg, hogy oda megyek. Amikor odaértem, felhívtam, hogy megérkeztem. Oké, odajön. Ja, oda is jött úgy 1/2 9 körül. Előttem még behívott egy másik csajt, aki gondolom szintén a páciense. 3/4 9kor én is sorra kerültem. 2(!) percig tartott a vizsgálat. Megint tőlem kérdezte a doki, hogy miket szedek. Aztán mondja: Hát, sajnos nincs most sem petesejt, úgylátszik nem hatott a closty. Majd jelentkezzen, ha megjött a menzesze és akkor leülünk megbeszélni a továbbiakat. Ennyi. Bementem felöltözni és azt hittem, hogy kint fog várni és elmondja, hogy akkor most mi is van?! Ehhez képest, beront(!) az öltözőfülkébe az a gnóm nő, aki ott UH-z meg asszisztál és odaadja a TAJ kártyámat meg az UH papírt. A doki elment, majd azt tegye amit mondott. Paff voltam. Nem volt a dokiban annyi, hogy megvárja amíg felöltözöm és mondjon pár szót.

Nem tudom, hogyan jöttem ki a kórházból és hogyan jutottam el a kocsiig. Annyira magam alatt voltam, meg még vagyok is! Felhívtam a férjemet, mert megígértem, hogy vizsgálat után hívom, de alig tudtam neki elmondani mi van, úgy sírtam. A járókelők biztos hülyének néztek.

Szóval, úgy döntöttem, elmegyek egy másik dokihoz. Ja, meg azt nem értem, hogy a múlt hónapban azért kellett megint Norcolutot szednem, hogy megjöjjön a menzim, mivel akkor sem volt peteérés és azt mondta, hogy anélkül menzi sem lesz. Most meg akkor mitől lesz???? Tök ideg vagyok! Sőt, most meg az jutott eszembe, hogy mi van, ha túl korán UH-zott a doki és a petesejt majd csak ezután indul növekedésnek???

Babus! Te szaki vagy a témában! Mondj valami bíztatót, kérlek!

Köszi, hogy meghallgattatok!
Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali,
ez a doki tényleg nagyon érzéketlenül, bunkón és szakmailag furcsán viselkedett, szerintem is mindenképpen érdemes váltanod. Sajnálom, hogy nincsen petesejt (vagy lehet, hogy van?), de hidd el, ha egy normális, figyelmes dokihoz kerülsz, az pikk-pakk kideríti a gondot, gyorsan rendbehoz, és aztán örülhetsz is a babának! Itt egy kis buksisimi vigasztalónak. Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Tacsifül!

Hát tényleg nem sok emberség van a dokidban.Ne legyél elkeseredve, mi 4 évig próbálkoztunk hónapról hónapra átéltem ezt.Nagyon sok hormoninjekciót kaptam hol meghíztam hol lefogytam, és egyéb gondok, fel sem tudnám sorolni annyi.Mindig úgy éreztem ez volt az utolsó ,tudod hányszor jöttem ki a meddőségi int. ajtaján úgy, hogy én már többet nem próbálkozom tovább, de aztán jött a következő hónap és ismét fellelkesültem. Volt olyan is, amikor 3 órán keresztül feküdtem az UH asztalon keresték a petesejteket és az orvos aki nem találta kijelentette poénosan "nem találom a petesejteket, egyáltalán van magának petefészke?"Gondolhatod milyen lelkiállapotba voltam amikor másnap lett volna az inszeminációra megbeszélt időpont.Az a baj a dokikkal /persze vannak nagyon rendesek is/ hogy túl sok ilyen gondokkal küzdő párt látnak és szerintem megedződnek.Te hova és kihez jársz?Ha gondolod tudok segíteni, mert az én orvosom nagyon rendi .
Próbálj kicsit megnyugodni, kikapcsolódni, menjetek el sétálni, ja és fontos, azért mert nem láttak petesejtet azért nyugodtan próbálkozzatok a ciklusod közepén.
Noémi
nolac
 
 


Csajszik!Babások!Reménykedők!....Kép

Megyek haza lassan, hurrrrrááááá!!!!!!


Ezt küldöm mindenkinek:
Kép

Mea
mea
 
 


Szia Tacsifül!
Múlt hónapban én is kaptam norcolutot, mert sokáig nem jött még és a következő ciklusban már tök normálisan megjött (sajnos Kép ) Szerintem neked is meg fog szépen jönni, ezen ne rinyálj. Azaz nagyon szeretném, ha a doki tényleg túl korán hívott volna be, akkor még lazán összejöhet! Lehet, hogy már csak egy-két nap és lesz tüszi! Szerintem a kétnapi akciózás tutira jól fog esni és a hónap végén már együtt izgulhatunk, hogy babásodunk-e! És most jön három szuper nap, mert együtt lehetsz a pároddal és tudtok pihenni. És csak semmi elkenődés, csak lazítás!!!!! Tudod mit? Menj és vegyél egy halom csokit és fincsi (persze cukros Kép) inniket és sok gyümit és persze minden bűnös dolgot és ki se bújjatok az ágyból Kép
pilis
 
 


KépKép

Mea
mea
 
 


Mindenkinek nagyon jó hétvégét és mindenkinek ezr drukk és sok sikert, akiknek meg most nem jött össze fel a fejjel a következő hónap az övéké lesz!!!!

PusziKép

Mea
mea
 
 


Tacsifül!
És a lényeget elfelejtettem.... Nem túl emberséges a dokid, tényleg érdemes lecserélni. Sajna ezt így látom, de szerintem ezek után nem is szívesen mennél hozzá Kép
pilis
 
 


Judyt!
Javíts ki kérlek, ma cn 1 nap Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó hévégét akik hazaflé készülődnek!

Vali
A dokid egy bunkó tapló embertelen érzéketlen, és mindezek uták egy faragatlan tuskó!!!! AZONNAL LECSERÉLNI! Hát kell az neked, hogy tovább tiporja sárba az érzékeny lelkedet és a nőiséged?
Felháborító!
SAjnos nincs bent a táblázatban hoyg hány naposak a ciklusaid, de ha 30 körüli, akkor még nem biztos hoyg kellett lennie domináns tüsződnek. Talán tényleg csak korán volt az UH, vagy a balfék doki nem is AKARTA meglátni azt a kis növekvő tüszőcskét!
Na, nem esünk kétségbe, gyorsan-gyorsan új doki után kutatunk, aki 1. csinál még időben egy normális UH-t, 2. felvilágisít téged a lehetőségekről és további vizsgálatokról, 3. megbeszélheted vele a gyógyszer kérdést is, mert ez így nincs rendjén!
Pilisnek igaza van, tessék a hétvégén lelkileg regenerálódni a férjecskéddel, megynugodni, akciózni ha kell ha nem, és kedden beszámolni nekünk a fejleményekről! Kép Oké? Kép
Addig is ezer drukk megy, ez biztos segít Kép

Babus Kép
Még sokáig nézelődtök bútort? Kép olyan kiváncsi vagyok már Kép Szerintem úgyis az lesz amit te terveztél meg, mert annál jobb nincs amikor az ember sajá maga tervezi a kis lakását Kép

Annácska
Szépen kérlek ne keseredj el! Mit fog szólni az a gyönyörű kislányod, ha egy szomorú anyucit lát hazamenni?
Megkérem az én babucimat, aki majd jön hozzánk hogy beszéljen a te babuciddal, aki majd megy hozzátok, hogy küldjön neked pozitív energiákat a kis szivedbe, hogy megnyugodjál, menni fog, csak értse meg anyuci, hogy most még nem lehetett! Kép
Babaországban a babák jóban vannak egymással, szeretgetik egymást, és hidd el, neki sem könnyű, hogy most még nem mehetett el hozzátok! A többi babuci ott vígasztalja őt is ahogy mi itt téged! Vígasztalja őt Kristóf kistesója, Judyt, Jura, Móni,Pilis, Vali, Kinga, Timi,Mea, Zsuzsci, Kóbor babucija, Stella és az én ikreim is Kép És ő már hamarosan nem is fog sírni Kép És te? Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok, belehallgattam a babazenékbe, és teljesen bezsongtam Kép Annyira édes zenék, hogy majdnem elsírtam magam Kép El is képzeltem, hogy a szülőknek majd úgy mondjuk meg, hogy berakjuk ezt a cd-t és csak rájönnek Kép Ja, merthogy meg is rendeltem mindkét cd-t Kép Na ezt valahogy be is kell adni apának..... Kép

Megyek haza, jó hétvégét, mindenki vigyázzon magára!

Pusszancs Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Nagyon-nagyon szépen köszönöm. Megkönnyeztem az írásodat, olyan melegség árad belőle.
Szegény kislányom nem érti anya miért sír, de igyekeszem megnyugodni, hisz senkinek nem jó, ha anyuci görcsöl.
Köszönöm mindenkinek a vígasztaló szavakat.

Vali Kép
Tényleg nagyon nem bunkó ez a doki. Azonnal keress másik. Én is így jártam a múlt héten és most hála az égnek végre sikerült egy normális dokit találnom, aki fogalkozik velem és meghallgatja az összes aggódásomat.
Ne keseredj el, minden rendben lesz és találsz majd olyan orvost, aki normális.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali!
Nagyon sajnálom, hogy így jártál a dokiddal. Átérzem a helyzeted. Úgy tudom Győrbe is van meddőségi központ. Nem tudom oda jársz-e, de ha nem szerintem ott kellene próbálkoznod.
Én Tapolcára járok, és ebbe a ciklusba 10. napon nekem sem volt domináns tüszőm. A closty mellé én kaptam szurit is. Eredmény 17. nap inszem, ahol elvileg minden jó volt. 27. cn reggeli hő 37,1 este 37,6. Nagyon biztató.
Lehet a closty mellé más is, ami eredményt hoz. Ne keseredj el. Biztosan egy jó doki ezeket a lehetőségeket ismeri és a betegét biztatja is. Szerintem a hozzáállás fél siker. Újhogy fel a fejjel. Sikerülni fog.
Andi
andi71
 
 


Sziasztok!
Elég kár ilyenkor már írnom, mert most 3 napig alig fogja valaki olvasni, de én azért mégis írokKép

Vali
Szerintem felejtsd el ezt a dokit! Ez egy bunkó! Keress egy normálisat, ami tudom, manapság nem könnyű.
De, egyáltalán nem kizárt, hogy csak később fog érni a tüsződ. 30 napos ciklusnál ez még belefér. Nekem volt, hogy még a 11.napon se volt domináns tüszőm, aztán a 16.napra pedig szép nagy lettKép Hihetetlen gyorsan tudnak nőni ezek a tüszőkKép
De ha valóban nem nőnek tüszőid a Clostytól, akkor talán emelni kéne az adagot? Mennyit szedsz belőle? Én a napi 2*1-es adagtól is csak egy tüszőt tudtam produkálni. (van aki 4-et is képesKép)Mindenki másképp reagál rá, lehet, hogy neked ez az adag kevés. Ez az orvos dolga, hogy UH és hormonlaborok alapján megállapítsa a szükséges mennyiséget.
De mégegyszer mondom, lehet hogy csak korai volt az UH. Talán 4-5 nappal később gyönyörű tüszőid lesznek, úgyhogy a jövő hetet azért akciózzátok végig, biztos ami biztos alaponKép

Tündi
Megvolt a nagy bútornézegetésKép Végigjártunk egy csomó boltot és persze, hogy a legutolsó üzletben találtunk egy nekünk tetszőt. Ezt átvariáltunk a mi egyedi tervezésű bútorunkra, és holnap leadjuk a megrendeléstKép Kb. 3 hét múlva kész is leszKép


Na most már én is nyugovóra térek. Nem mintha álmos lennék, csakhát mit csináljak ilyen késői óránKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Lányok!

Na, tegnap este voltam dokinál, azt mondta, GRATULÁL! Úgyhogy van babuci, de azt mondta, még nagyon picike lehet, valószínüleg ezért mutatott halvány csíkot a teszt is. November 9-én megyek az elsö ultrahangra.

Úgyhogy mostmár kicsit megnyugodtam, kezdem elhinni, hogy tényleg jön a tesó.

Judyt!
Kérek szépen zebrát a nevem mellé!Kép

Judit!
Gratulálok!Kép Kellemes babavárást!

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Timi
szabotimi
 
 


Timi

Nagy-nagy gratulaKépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TimiKép
Na ugye én megmodtam hogy itt baba leszKép
Nagyon örülök vigyázz magatokra
Edina és a picurKép

Kép

Kép
edinka
 
 


TimiKép

Gratulalok!!! Jo hetveget, es vigyazzatok magatokra! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Sziasztok!
Láttátok a Magellánt? Annyira jó képek voltak. Tisztára meghatódtam a szívhangtól.

Timi
Gratulálok!!! Kép
szilvi26
 
 


Szilvi

LáttamKép Mi már kétszer voltunk is ilyenenKép Nagyon nagy élményKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Timi Kép
Gratulálok! Nagyon örülök.
Vigyázz magadra Kép

Babus Kép
Örülök, hogy megtaláltátok az álom babaszoba bútort.
Néztem én is a Magellánt, olyan gyönyörű volt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Hát nem semmi teljesítmény tőlem, de végigolvasatm az eheti termést, amiről lemaradtam.

Judit, Timi
ORIÁSI GRATULA!!!! KépKépKép

Annácska,
Sajnálom, hogy megjött és a fertőzést is, de majd Stellával együtt babáztok egy év múlva.

Babus,
Örülök, hogy meglesz álmaid babaszobájaKép

Judyt, Mea, Jura
Nagyon drukkolok, kedden várom a kétcsíkos teszteket.

Tündi,
Remélem neked is felment végre a hőd, nagyon szurkolok.

Stella,
Mit mondott az urológus? Remélem jó híreket kaptatok, és ha még sem, akkor mindjárt itt van 24-e.

Én pénteken voltam harmadik napi vérvételen. A hétfőn vett citológia negatív lett, és a vérképemmel sincs gond, csak a vas egy kicsit alacsony. Ha minden igaz, akkor 8-án megcsinálják a HSG-t, 15-én megyek 20. és 19-én 24. napi vérvételre, és akkorra meg is lesz minden szükséges vizsgálat, remélem 3 hét múlva már okosabbak leszünk.
És képzeljétek, az egyetem szervezett egy tanulmány utat Düsseldorfba, és megyünk a férjemmel. Két hétmúlva egy hosszúhétvége repülővel. Én még sohasem repültem, kicsit félek tőle, de remélem jó lesz egy kis pihenés.

Móni

Kép
móni23
 
 


Csajok, amit fent írt a Noémi injekciót, az a gynevac injekció. Bővebben: www.gynevac.hu. Én beadattam, de eredményről még nem tudok beszámolni, mert most vagyunk újra a próbálkozós hónap első hónapjában.

Hátha segít nektek, mindenkinek sok sikert.

Szilvia Tbányáról (nyitottunk egy lakóhely szerinti Tatabányai topikot is, ha valakit érdekel)

emeseanyu
 
 


Babus,
örülök, hogy szép bútora lesz Kristófnak!Kép

Timi,
még egyszer gratula, én reméltem, hogy a doki is megerősíti.Kép

Móni,
akkor lehet, hogy ott jön össze a baba?Kép Én sem repültem sokszor, sőt, de a felhők kimondottan gyönyörűek felülről. Előre is jó utat!

Rólunk annyit, hogy ugyan én nem hőmérőzök (nincs meg az öt óra alvás), de sajnos tökéletesen érzem anélkül is, hogy reggel óta a hőm a béka feneke alatt leledzik.Kép Szóval erről a hónapról ennyit, kivi vagyok, mikor jön meg, hogy új remények ébredhessenek.

További jó hétvégét!

Kóbor
kóbor
 
 


Timi!

Nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!

Most jöttem ki a kórházból és nagyon remélem mostanában már nem kell!!!!!

Majd most megprobálak titeket visszaolvasni!!!

Kicsitt izgulok mert Tamásnak elkell utazni 2 hétre szerdán!
zsófi76
 
 


Zsófi

Jó, hogy újra otthon vagyKép Vigyázz magatokraKép
Szüleid vagy valaki nem tud addig eljönni hozzátok, míg a férjed nincs otthon?

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Azért valahogy megoldjuk csak az a 2 hét az hosszu.
Tamás megprobálta lemondani mert azt mondta hogy hiába van mellettem valaki ö akkor is ideges lesz!!

Kérhetek valamit!!
Nem tudnád nekem egy egy mondatba leirni hogy kivel mi történt csütörtök óta!?
Zsófi
zsófi76
 
 


Szia Zsófi!

Úgy örülökKép, hogy végre jobban vagy, és végre többet tudsz majd jönni hozzánk.
Sajnálom, hogy a férjednek el kell utaznia, de mi ha testben nem is, de lélekben ott leszünk melletted. Majd meglátod velünk nagyon gyorsan repül az időKép. A családból pedig biztosan ott lesz valaki melletted.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Na vegre hazajottunk. Nagyon faradekony vagyok mostanaban

Timi!
Nagyon orulok, hogy sikerult!!!
Gratulalok!
Tudsz rola, hogy egynapra leszunk kiirva? Nekem szeptember 19.en jott meg utoljara. A szules varhato ideje junius 26.
Amikor Te mesz Uh, akkor mar eleg nagy lesz a babo. Nalunk csak egy 7mm petesejtet latott, es benne egy kisbabat, de azt nem merte meg.

Sajnos nem tudom feltenni az UH kepet, de azert nem adom fel.

Judyt!
2005.06.26 vagyok kiirva. Ma toltottem a 6.hetet
Drukkolok am neked.Szerintem most osszejott.

Stella!
En kislanyt szerettem volna, de most mar a fiunak is orulnek. Sajnalom, hogy igy alakult, de kerlek nem felj, es izgulj a lombik miatt. A baba az baba. Akit irtam neked, hogy Tapolcan elsore sikerult a lombikjuk, nekik csak egy baba jott ossze a harombol. Nem mindegyik lesz iker.
Remelem tartjuk a kapcsolatot, es ha Pecsett jarok,osszefutunk.

Babus!
Koszi, hogy zebra helyett babat javasoltal nekem. Tudnal nekem segiteni? El akarok menni tappenzre, mert a munkahelyemen kemenyen dohanyoznak, es az ablak allandoan nyitva van (ugye a fust miatt) tavasszal ugy felfaztam, hogy vereset pisiltem. Hiaba szoltam, tudjak is a babat, megis a kepembe fujjak a fustot.Ja, meg allandoan stresszelnek. A ferjemmel megbeszeltuk, hogy inkabb maradjak itthon. Na most ezt minel hamarabb szeretnem. Volt meg egy komoly mutetem, kivagtak egy nagy reszt a mehszajambol, igy felidotol a doki maga is kiiratna. Mi ilyenkor a teendo? Koszi a segitseget
Orulok a butornak. Nekunk meg ez odebb van Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Szeretnem megkerdezni, hogy tudsz valamilyen internetes oldalrol, ahol kepekkel illusztralva van a baba fejlodese? Szeretnem tudni, hogy mi van odabenn.
Meg van a kiszemelt doki, a Jahn Ferencben van, Dr.Fekete Tamas Ot ajanlotta a doki (aki megmondta, hogy anya leszek) aszisztense, es egy feloraja kiderult, hogy az ismerosunk is nala szult.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Zsófi, Judit, később visszatérek és válaszolok. Apuci sürgetKép
Judit nézd meg a következő oldalt: http://mama-baba.freeweb.hu/hetrolhetre1.html

Babus

Kép
babus2005
 
 



Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?