Új privát üzeneted érkezett!

nálunk a helyzet változatlan, teljesen rajtam van Pepke, apja továbbra sem tud nyelni. :evil:
reggeltől estig persze cipelteti magát a disznó (Peti, nem az apja) szóval a hátam meg a derekam kivan rendesen. szerintem ő most ugrott fejlődésileg, legalábbis ami a kaját illeti, tegnap is 1000 felett evett. meg idegesíti, ha háton van, ha "felültetem" oké, de inkább azt szereti, ha "felállítom" szóval fogom a hóna alatt és ő meg áll. ha nem ezt csináljuk, akkor sír. hason, háton, mindenhogyan. szerintem előbb fog állni, mint ülni... :D

most fél óráig ringattam a hordozóban + karban felváltva, elaludt nagy nehezen... van fél órám. ;)

úúúúúúúúúúúúgy unom ezt az egyedüli műszakot... :cry: még egy büfire sem tudom átadni... :cry: ááááááááááá remélem a hét végére elmúlik ez a fos betegség és akkor elmegyek fürdeni... :D

örülök, hogy balu rendben van. :)

monde, a férjem dettó. még hogy a nők csigák... :D én már rég ezerrel várok, ő még bekeni a kezét (!), háromszor visszaszalad, mert a kucsot hagyta fenn, most egy sapka kéne, még pisil egyet... :lol: már csak röhögök rajta.

orsi, nem pocak miatt feszíti ki magát? nálunk mindig az van. eszik-eszik, aztán c-zik és visít. utána nem is találja a cickóm a nagy idegében. mondjuk fekve is ezt csinálja, gyakorlatilag mindig.

na nézek gmailt. :)

hibernia
 
 
 


mayday, a habtapin hogy volt el úgy Balu? tök jó, hogy főzöl... :) most elhatároztam, ha apa megint besegít, én is fogok főzni minden este... :oops: legalább így "rákényszerítem" hogy legyenek együtt... olyan gáz, hogy rám mosolyog mindig, rá meg csak néha...

zsu, részvét, hát jól benne vagyunk a kaksiban. :? nálatok meddig tart??

hibernia
 
 
 


Hibernia!
Sajnálom Apát! Remélem hamar kikúrálod! :) :lol:
Na jó! Viccet félre téve! Szed valami gyógyszert? Dokinál volt? Mit mondott?! Csak mert lehet, hogy nem olyan ártatlan ez a betegség, mint amilyennek látszik! Nálunk egyszer Laci volt ilyen sz@rul, és a gyógyszertárban Strepfen szopogatós "cukorkát" adtak! 3 nap alatt mintha nem is lett volna! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 

 
 

kati, hát szed ő 8 zsillió gyógyszert, antibiotikumot, gargalizálós izét, fájdalomcsillapítót, de nem hat. :(
semmit nem eszik, csak pépeset. :? volt dokinál, az külön show volt, itt az antibiotikumot nem odaadják vényre, lezárt dobozban, hanem így kiszámolták egy nagy kübliből egy kis üvegbe. :shock: nagyon kemény. :lol:

ma lehet megyek a városba megnézem a mosóbigyut. ;)

hibernia
 
 
 


Hibernia, Petinek bejött az az új játék?
Hát ez szívás..Gabi is nálunk csakkarban van el meg ha úgy tartom mintha hasalna, de a levegőben :roll:
Ezek a fiúúúúk.....
Nálunk nem tudom meddig tart ez a szívás..lehet évvégéig is :?
De lelkiekben próbálok ráhangolódni.... k*rva nehéz egyedül főleg hogy ez a tökibogyó is tiszta nyügi..mivel este nem laszik egy jót 5-6 órát se alszik már le egyhuzamban ezért állandóan nyüszi...nem egyszerű
Tegnap 2,5 órát sétáltam vele a kenguruban..ebből 1,5-et végigaludt..örültem, hogy alszik de a csontjaim romokban....

Kati, küldtem szavazatot.
+ elküldtem a nőnek az elképzelésem, és kértem egy árajánlatot..meglássuk.....amúgy meddig használják a gyerkőcök a játékszőnyegeket? Gondolom amíg nem tudnak ülni..?

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, elég panaszosra sikerült az utolsó hszem, pedig nem annak szántam :wink:, csak helyzetjelentésnek. Éjszakákkal kapcsolatban panaszra még mindig semmi okom, csak a kora reggeli nyűglődések (ébredés-visszaalvás, ami hol sikerül, hol nem) miatt összességében sokkal nyűgösebb Nóri egész nap. És megint nagyon sír minden elalvás előtt, ilyenkor olyan rosszul érzem magam, tiszta szaranya érzésem van, de néha tényleg semmivel nem tudom megnyugtatni, ilyenkor az egyik percben még bömbi van, majd a következőben már alszik :? :shock:. Ma reggel is korán ébredt és már nem tudtam visszaaltatni, délelőtti alvása 20 percre sikeredett (sírva elalvás, sírva ébredés), most meg úgy bealudt ebéd közben, hogy leraktam az ágyába, remélem valamennyit bepótol a hajnali nyűglődés után...

Visszaolvas és jön, hacsak meg nem ébred a kiscsaj közben :wink:.[/img]
kovmarti
 
 


Lefagyasztott tej - pohárból még nem próbáltam, lehet teszek még egy utolsó kísérletet, bár már lemondtam az évfolyamtaliról, annyira nem volt jó évfolyamunk, volt 7-8 ember akikkel nagyon jól éreztük magunkat , a maradék 100 nélkül meg tök jól elvoltam :lol:. Amúgy Orsi, Apa próbálta adni neki, mert sejtettem, hogy tőlem mindenképp cicit szeretne majd, de tőle sem fogadta el, pedig az első 2 hónapban minden este tőle kapta üvegből az esti betevőt :).

Mayday
De mér' nem lehet rendesen mondani, hogy jó vót??? :lol: 8) Imádom a Tigrist, nagy fan vagyok, régen betéve tudtam a poénokat, mára már csak a legjobbakra emlékszem, de időnként megnézem és frissítem a memóriámat :). Amúgy Hibernia is nagy rajongó úgy láttam - állítólag készül a harmadik rész, kimozdulnak Tinnyéről, mindenki elmegy világot látni, én kíváncsian várom az újabb kalandokat :). Lányok, bocs az offért, befejeztem. Habtapi vagány, tök jó, hogy Bubu így élvezte 8).

Nadi
Sajnálom, hogy nem sikerült egy kicsit kikapcsolnod, azért hihetetlen hogy gyereknevelésben rutinos emberek hogy meg tudnak ijedni egy síró babától, anyum is ilyen, amint rázendít Nóri,rögtön passzolja vissza nekem, nem tudom, mikor merem majd ráhagyni akár 1-2 órára is... :oops:. Gréti gyönyörű baba, jó volt végre látni, régen láttuk.

Csöpplány
Örülök, hogy nincs komoly baj Baluval, remélem hamar kiheveri a náthát.

Zsu
Nem irigyellek, nehéz lehet, kitartás++++. Azért próbáld meg élvezni egy kicsit a kiruccanást, hátha Gabi is megjavul egy kicsit az idegen környezetben :).

Hibernia
Jobbulást férjednek, neked meg szintén kitartást ++++. Nálunk is volt 1,5 hét karantén Apának, akkor én is kivoltam, át tudom érezni. Cicizésnél Nóri is néha c-zik és sír meg rángat, megbolondulnék, ha egyfolytában ezt csinálná, nem lehet egyszerű Petivel...
kovmarti
 
 


Sziasztok!

Most tudtam elaltatni Kriszt, tiszta nyűgös manó mostanában. :? Még nem tudja magát lefoglalni és a legújabb felfedezése az, hogy sikongat. :shock: Egész nap visít, mint egy kismalac...vagy micsoda! Ő ezt baromira élvezi (vigyorog hozzá), de nekem fáj a fejem két napja ettől az előadástól.... :evil:
és már megint sír.......jajajajja :roll: :evil:

KépKép
charlott
 
 


Charlott,
nagyon helyes Krisz a vonalzodon!

Nalunk most tart a délutani szieszta, egy oraja. Kint a teraszon. a szomszéd most kezdte a fuvet nyirni. aaaaaaaaaaaa! tuti fel fog ra ébredni! a francba. délelott egy kutya ugatott...

Zsu,
a hely és levegovaltozas csodakra képes. csak addig kell eljutni!

Hibernia,
nem tudom miért fesziti magat. csak este csinalja. szerintem inkabb a faradsag, stb... de muszaj megetetni lefekvés elott. Bar olyan is volt mar, hogy vacsora nélkul fekudt le...
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek Gréti nevében is a fotó dicséreteket :lol: Ilyenkor büszke anyuka érzésem van :lol: , bár ezt ma eléggé kompenzálja az egész napos nyűglődés miatti szaranya érzés....
De látom sajna sok babuci nyűgös mostanában. Talán tényleg ez a 3 hónapot betöltött kor, vagy ez a fura idő, vagy mittudomén.... nálunk ma volt 1-szer fél óra alvás és egyszer 10 perc :evil: Most is nyivákol a babakocsiban, lábbal tologatom, hátha....de már volt játszószőnyegen, szinte egész nap kézben, hason, háton.....még a feje tetejére nem állítottam, de lehet az lesz a következő.

Csöpplány, örülök, hogy Balunak nincs nagy baja. A felújításhoz meg kitartást! Meddig tart majd? Fárasztó lesz biztos, de utána milyen jó lesz, hogy minden tiszta új. Balu még mindig iszonyat jó alvó! Bárcsak Gréti legalább a felét aludná ennek.

Zsu, tarts ki! Gabi ilyen sokszor kel éjszaka? Nem csodálom, hogy kivagy szegény. És ilyenkor éhes? Vagy csak szimplán nem tud aludni? Azért tuti szép helyre mentek és talán a hegyi levegő...

Jövök még csak megint üvöltés...

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Na vagyok. Tologattam megint, és talán bealudt. Remélem többre, mint 10 perc. Legjobb, hogy a küszöbön kell tologatni, mert arra alszik el, ha rázkódik a feje :lol: szóval érdemes volt lengéscsillapítós babakocsit venni drága pénzzért :twisted:

Ercsikati, megyek mindjárt szavazni! Megnéztem a sok oklevelet, gratula hozzá! Ki is nyomtattátok őket? Lassan nem fér majd el a falon :D

Hibernia, akkor nálatok már Peti és Apa is pépes kaján él :D Szegény, lehet tényleg komolyabb a dolog kis megfázásnál. Ez a szemenkénti antibiotikum adagolás nagyon vicces :shock: Hiába fura hely ez a "koboldföld" :lol: Tesóm is volt kint Dublinba és az íreket elnevezte koboldoknak, mert szerinte úgy néznek ki, azóta így hívja Írországot :D Éltetek Dániában is? Nagy világjárók vagytok.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Orsi: köszi! igen, általában tündi-bündi baba, de most.... :roll:

Nadina: akkor nálatok is áll a bál, és másoknál is, akkor csak az időváltozásra lehet fogni.

Csak a fejem ne fájna....aprópó lehet, hogy mensimanók előjele ez?
Nálatok már jelentkeztek? (egy-kettő társunktól már olvastam, de esetleg mindenki túl van már rajta?)

KépKép
charlott
 
 


Orsi, sajnálom a fiadat, szegény :( Nem is tudom én mit csinálnék ilyenkor. De biztos nagyon szar. Amúgy meg tényleg elkapta valakitől, mert nem az ő fején termett...szóval mondja csak meg a piszkálódóknak ezt. Azért ez gáz, hogy még mindig ilyen gondok vannak, hogy tetű... azt hittem, hogy ez csak a mi időnkben volt :shock:

Monde, teljesen egyetértek, hogy az üvöltő gyerekkel én sem tudtam volna mit kezdeni akkor se, ha ott vagyok, így meg a fodrásztól ugyebár pláne nem... de hát ez van....szüleim se egy született babysitterek...nem is tudom hogyan sikerült nekik 2 gyereket felnevelni :roll: (amúgy a hajam legalább jó lett, levágattam rövidebbre és be lett színezve sötét barnára, bár most ki tudja mikor mehetek megint el bárhová is Gréti nélkül...) Hagyhatnám apára is, de ő mostanában össze-vissza dolgozik, ha épp itthon van, akkor meg bármikor behívhatják, ezért sem vigyázott rá ő, mert pont fodrász előtt ment el dolgozni)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Charlott
Sikongatás nálunk is volt sláger pár hete, akkor pár napig egyfolytában nyomta, azóta talál más elfoglaltságot, csak akkor sikongat, ha nagyon tetszik neki valami. De abban a pár napban én is fejfájással küzdöttem...
Orsi
Akkor Elisa nem az a monoton zajra jókat alvó baba? Nóri tök jókat alszik a szomszéd kutya ugatására, fűnyírásra, flexelésre, csiszolásra 8).
Nadi
Küszöbön tologat, ezen jót röhögtem :lol: - Nóri is szereti babakocsival a rázós utakat, de a küszöb még nem jutott eszembe, mondjuk én ha babakocsiba teszem, akkor már el is viszem sétálni, ritkán tologatom a házban.

Amúgy Nóri aludt majdnem egy órát miután letettem cicin bealvás után, azóta viszont nyöszörög, csak akkor nyugis, ha egyfolytában vele foglalkozok...lassan elviszem sétálni, szép idő van, remélem az megnyugtatja kicsit. És iszonyat módon nyálzik, meg nyomkodja az ínyét, de még nem érzek semmilyen duzzanatot rajta.
kovmarti
 
 


Charlott, sajnálom a fejfájást, de csaknem mensi előjel! Nálam még nincs szerencsére (még az hiányozna... :? ) Gyorsan le is kopogtam :D Krisz sikongat, azért ez tök jó lehet. Bár gondolom egész nap sikítást hallgatni se egy leányálom...csak megunja hamar.

Megyek teregetni, nálunk kisütött a nap 8) 8) 8)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Kovmarti, akkor Nóri 1 órás alvása egész jónak számít már itt a többiekhez képest ma (vagyis hozzánk). Mi egy nap egyszer megyünk sétálni és ha nyűgös, akkor a nappaliban is tologatom a kocsiban pihenőszék híján a mózesban pihen :D De lehet elviszem most is egy körre sétálni, hátha jót tesz, ugyanis megint felkelt...ez 15 perc alvás volt kb.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Kovmarti
Elisat nem zavarja a monoton zaj, de a kutyaugatas, az nem monoton. A fuvet is ugy nyirta a szomszéd, h mindg elzarta mig kiontotte a fuvet, utana vissza a motor. egyébként nem ébredt fel ra.

Charlott
Mensi: nekem nincs, viszont két honapja megfigyeltem, h kb 4 hetes ciklusban nagyon ideges vagyok par napig. szoval biztos akkor kéne lennie, de még nincs.
s.orsi
 
 


Hibernia,Balu a habtapin????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy nem tom miért fekszik el rajta olyan nyugodtan.Kényelmesebb mint az ágy.Talán.

Zsu,ez csak természetes.
Hatalmas kitartást,nem egyszerű egész nap a babóval.
Galyatető?Hm...Lehet a jó levegő Gabiból is kihozza a legjobbat,szóval ne izgulj(annyira) az utazás miatt. :wink:

Kati,idő itt most szép.Olyan kellemesen őszies.Ha jobban belegondolok 15 éve ilyen volt a nyár. :roll: +2-3fok.

Kovmárti,szerintem sok babának nyűgösebbek a napjai mostanában.Én a fejlődési ugrásra tippelnék.
Üvegtigris,ohh,jee,nekem is nagy szerelmem. :oops: Régen én is betéve tudtam,egyfolytában szavaltam a kedvenc monológokat. :lol: Másik nagy bestem az Argo!!!!!Tibi mindent visz!!!! :D

pill

Kép

KépKép
mayday
 
 


Na!

Voltunk ma a dédinél,Bubu negyed 11kor kelt(előtte már kelt 7kor,de fél 10fele visszaaludt,szóval ennyire azért nem vagyok elkényeztetve.. :roll: ) mentünk is,ott voltunk 4ig,fél 5kor tettem le.Szóval 6 órát ébren volt!!! :shock: :shock: Egyéni csúcs,eddig 4 óránál többet nem bírt.Azóta is alszik. :roll: Pedig lassan ennie kéne...

Holnap megyünk a 4hós oltásra.Remélem minden ok lesz,eddig mindig jól viselte.(kopp-kopp)

Még akartam valamit....de mit?????

Kép

KépKép
mayday
 
 


kati, na voltam benn, nem volt malackás washmitt.. :( :( pedig nagyon néztem, lehet változott a kínálat. még ha egy másik ilyen boltban járunk, megnézem, hátha csak itt fogyott ki. lehet Skóciában is van még... :)

tök gáz volt, 35 percet vártunk a buszra hazafelé, kenguruval voltam persze, fújt a szél, ömlött az eső, kicsit voltam ideges... a bkv egy istenáldása, komolyan, ami itt megy az egy vicc. :evil:

zsu, aha, szereti a lasztit, majd legközelebb lefotózom. főleg rágicsálja, de átadja egyik kezéből a másikba (gondolom véletlenül) meg néha rázza is csak úgy. :) amúgy ez sem köti le csak kb 10 percre... :? ami a vicces, hogy az bezzeg leköti, ha néz közelről. azzal fél órát is elvan, még ha nem is szólok hozzá, akkor is. ennek egyetlen hátránya, hogy ugye csak akkor nézhet közelről, ha ott ülök mellette vagy fogom... úgyhogy mellette hajtogatom a ruhákat, mellette csinálok kb mindent. ma ez megy. legalább nem cipelem. :)

kovmarti, mayday, ja én is nagy üvegtigris rajongó vagyok, általában facebook-on Peti képei alá is Üvegtigris idézetek kerülnek... :lol: "igen, esett is. de nekünk itt nem jó!" emlékszem, otthon a maratoni szopik alatt végignéztük 2x mindkét részt... :D először nem tetszett a 2. rész, de most már abból is mennek az idézetek, hogy "egyszer volt, hol nem volt... HOL?" :lol: OFF vége egy időre. :lol:

chralott, sikongat? az aranyos... :D nálunk is megy néha, én szeretem... :oops:

nadi, nem küldesz képet a hajadról? :) hát fura egy ország ez, az biztos. :D Dániában csak 3 hónapot voltunk, de nekem nem tetszett annyira sajna. :?

mayday bocsi, Bubu. :oops: a sok B megzavart... :D

na sietek, beszélnem kell a szüleimmel, Peti meg mindjárt ébred szerintem. :?

hibernia
 
 
 


Voltunk csavarogni, aludt kb. 10 percet, amúgy hangosan nyöszörgött sokat :shock:, meg nézelődött. Arra jöttem rá, vihetek én csiricsáré csörgőt meg rágókát meg kutyafülét is a babakocsiba, előbb-utóbb úgyis a nyálzásra vitt textilpelenka köt ki a szájában, azzal egész úton elvan, gyűrögeti, tömködi a szájába, szopogatja - fura egy ízlése van :lol: 8).
Séta utáni szopi nyűglődés volt megint, 20 perc kínlódás után megmasszíroztam, rotyizott meg pukizott akkorákat, hogy csak úgy zengett a ház tőle - ez lehetett a baja, utána már evett, bár önmagához képest így is kevesebbet. Egyedül játszás ma esélytelen, most is itt ül az ölemben, nézi, ahogy verem a billentyűzetet :) - ez izgi neki gondolom.
Nadi
Nóri is ritkán alszik 1 egész órát, ez a mai a kivételek egyike volt, de azért örültem neki nagyon.
Orsi
Így már értem, hogy nem volt annyira monoton - végül felébredt Elisa?
Mayday
6 óra ébren, az durva! Nóri max. 3,5-et bír ki, de már 3 óra után csak nyavalyog. Bubu bírta nyűglődés nélkül a maratoni ébrenlétet? Argó nekem annyira nem jött be, de lehet, meg kéne még néznem párszor hogy rendesen üljenek a poénok.
Hibernia
Kedvenc jelentem a 2-ből a hullócsillagos, attól még most is sírok a röhögéstől, ha eszembe jut :lol: :lol:. Na, tényleg jegelem a témát mert szétoffoljuk a topikot, különben is, l*f*sz jön itt csikánók, nem csillag :lol: 8).

Megyek Nórit szórakoztatni.
kovmarti
 
 


Sziasztok!
Ma tökre jó idő volt délután, úgyhogy egész délután sétálunk! Nagyon szuper volt! Kendra végig aludta, mondjuk amikor Tenciékhez értük kicsit felébredt, megnézte magának Benedeket, aztán aludt tovább! :) Köszönöm Mindenkinek aki szavazott ránk, remélem holnap is megteszitek! Nagyon szoros a verseny, úgyhogy minden szavazatra szükségünk van! :)

Hibernia!
Ha esetleg nem kapsz, majd beizzítom a tesómat! Már a labdára így is ráállítottam! :) Átküldtem neki a linket amit ide beszúrtál, remélem kap majd! Azt mondta, ha esetleg nem lát, akkor majd rendel nekünk! Nekem nagyon tetszik ez a játék, úgyhogy remélem, hogy kap majd! :)

Zsófesz!
A Fisher Price-os csillag nagyon tuti! Én most vettem neki tanuló kutyát, úgyhogy ez a csillag marad a jövő hónapra! Nekem nagyon bejött! Remélem Kendrának is tetszeni fog majd!

Mayday!
Köszönjük a szavikat, remélem holnap is eszedbe jut majd! :) Gondolom a szezon már véget ért! Milyen ilyenkor a Balcsi, amikor már nincs az a sok ember?! Egyébként Te melyik részen laksz?! Ha meg lehet kérdezni?! :oops:

Csöpplány!
Merre vagy?! Csavarogtok, vagy lakást újítotok?

Most megyek, mert Kendra és Apa a nagy ágyban "alszik" és hamarosan kaja idő, aztán meg fürdés! De még utána jövök szerintem! Aki még nem tette szavazzon........

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Kovmarti,
nem ébredt fel.

Mayday
6 ora ébrenlét? az nem semmi. Nalunk a max az 3-4 ora, de egy honapja még max 2 ora volt.

Barbazso,
merre vagy?

Hibernia,
és Pepke mit szolt a buszra varashoz? Befér a kabatod ala kengurustol?

Nalunk miota bevetettuk a hasonalvos cselt, alszik délelott is és délutan is 1,5 - 2 orat. és koraeste muszaj neki egyet hunyni. ezt ma szopi kozben vittuk véghez. és este fél9kor kidol. ma mondjuk ugy el volt faradva, hogy rendesen elaludt az esti szopinal, még harc sem volt, igy most a hatan alszik... ha esetleg felébred, majd megforditom. szerintem sokat segit a jo alvashoz az elegendo kintlét. én pl ezért altatom kint min egyszer napkozben.
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk...

csöpplány!!!!!!!!!!!!
köszönöm az smst nagyon szégyellem a képemet hogy eddig nem jöttem köszike jól vagyunk!
A szülés kicsit ilyesztőre sikerült sürgősségi császár lett belőle majdnem ottmaradtunk de minden okés Linus lassan 6 kiló szopizik nagyon jó baba gögyög nevet tartja a fejét és már kllátszik 2 kis fogacskája Smile) teszek fel pár képet gmailre van blogom ha küldtök emailcmet küldök meghívót hozzá szivesen bárkinek

Ezt az üzit találtam a 2010 tavaszi babavárók topikban.Kismami házszámot tévesztett :lol: Ezt aug 3.-án írt,legalább tudjuk hogy jólvannak.

Velünk mindenr endben,a konyhámat szétverték,megkértük hogy a tűzhelyet tegyék legalább vissza hogy főzni tudjunk.Majd jövök még bővebben :)
Balu jól van,már csak a taknya folyik szegényemnek.Átalusszuk újra az éjszakát 3 napja.TEgnap 11től aludt reggel 8ig.Ma is jól viselkedett,épp álommanót játszott.Sokat aludt a nagy zaj ellenére is :)

Na majd jövök még ha tudok és akkor reagálok. puszi :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Hej mi hogy jártunk...apa ma végre hazaért volna majdnem időben...erre 5kor bedöglött az autó a lurdy előtt....negyed9re ért haza.... ez van, ilyenkor mindíg eszembe jut amit férjem volt kollégája szokott mondogatni: ma nem lehet olyan rossz, hogy holnap ne lehessen rosszabb... :D

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


szornyu!
s.orsi
 
 


Na halihó!

Csak gyorsan amire emlékszem,mert fáradt vagyok,most aludt el Balu és kelünk legkésőbb fél 7kor.

Montázs a 2011-es topikba.Kérdeztem hogy csak a régi van,amin nincs mindenki rajta.Hiába szerkesztettem hozzá a friss topikosokat amikor fel akarom tölteni akkor rossz fájlkiterjesztést ír ki.Ezt nem értem,mert a kép jpg formátumú szóval?!Küldjem el akkor azt amit csináltam?Friss tagok nem haragudnak érte?(ezt már kérdeztem nemrég egyébként csak nem kaptam választ...mármint hogy küldjem-e amit először csináltam).

Felújítás:hát elég necces,semmi nincs időhöz szabva,mert mindenki akor jön amikor éppen be tud zsúfolni minket.A gázos elvileg jövő hét végén jön, a bútor 23.-án érkezik meg a bútorboltba,akkor megyünk be és intézzük a szállítást meg a szerelést(jó lenne ha egyszerre jönnének,mivel nem tudom hova tenni a bútort,szóval rögtön a falra kellene a helyére),maga a folyosó meg a z ajtócsere 23.-a utánra marad :? A csempét holnap felrakják,viszont a bele való bordúrt csak csütörtökön hozzák,szóval ki tudja mikor lesz befejezve az is.Ráadásul a régi bútor spotjai olyan gagyi módon volt bekötve hogy még villanyszerelőt is kellett hívni aki leakasztott rólunk kapásból még 25ezret :? Össze-vissza volt minden kötözgetve,horror volt,csoda hogy idáig nem égett le a lakás..Szóval fogalmam nincs hol a vége....

Étvágytalanság:nem mondott doki rá semmit,nem szabad erőltetni,ha kér akkor adjak neki.Ma 3 szor evett,180,140,150....Nem sok....Csak remélem nem kezd el fogyni,így sincs még 6 kiló se 4 és fél hósan :?

Hol lehet megnézni Kendra okleveleit?Mi nyertünk egy videó versenyen oklevelet .1 helyezett lett Balu :)

Mayday:Bubud nagyon cukkeráj,és az a kaján mosoly :D CSípi a habtapit?Meddig köti le?

Ébrenlét:Balunak a rekordja 4 óra volt talán.De 2 óra után már fáradt.Most pl 3 és fél óra után tudtuk nagy nehezen,üvöltés követve elaltatni.Balu felkel,kajál fent van,aztán alszik,kajál fent van :D És ez a gáz,hogy kaja után nem tudom letenni játszani,mert rögtön hasra fordul és a kaja meg visszaköszön.De ugye ezt Őuraságának nem tudom megmagyarázni :D Szóval kaja után 1 órát játszunk háton(ha hajlandó),vagy viszem ölbe,vagy kenguruban,míg le nem ülepszik a kaja.Aztán meg játszhat szépen magában :D Aztán nyüszít hogy álmos és jön az altatás :)

Rossz naposoknak,apátlanoknak,betegeskedőknek,nem alvóknak meg további kitartást.Lesz ez még jobb is :wink:

Viszont a kismama szita agy megmaradt és csak ennyi maradt meg,pedig mindent visszaolvastam.....Na mindegy...Megyek tentézni..Jó éjszakát :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Áááá! Szegény Zsu! De az utazás biztos jó lesz!

Orsi, köszi a hiányolást! :) Apa itthon dolgozott péntek óta, mert a munkahelyén festenek, és ablakot cserélnek. Holnap már megy, és nagyon gáz, de még örülök is neki. Csajok, ez tök stresszelő, hogy sír a baba, én mosogatok, ő meg a házban van, és dolgozik! Igaz, hogy előtte bevállalta Samut, amíg fejtem, és hajat mostam. Meg az is igaz, hogy sietnie kellett, mert még más dolga is volt. Szerelés, tetőépítés,... És az esti fürdetés után még folytatta a munkát. Még most is nyomja szegény, pedig korán kelt. Na, szóval ennél sokkal egyszerűbb, ha 6-ra hazaér, és onnantól nincs munkahelyi elfoglaltság. Hozzátartozik a dologhoz, hogy a három munkanap alatt egynapi munkát kellett volna elvégeznie, és az sem sikerült... De nem azért, mert babázott. Kertes ház, jön a tél, sok a munka. Hétvégén a nyári konyha tetejét bontották le, és építették újra nagynéném barátjával (nem végeztek), aztán apuval másfél napig fűtést szereltek, erre ma estére kiderült (miután már mindent kipróbáltak), hogy nem a rendszerben van a hiba, hanem egyszerűen a 13 éves gázkazán a rossz. :twisted: Egy éve szívunk vele, mert nem szántunk rá pénzt, és elfogadtuk azt, amit nagynénémék lecseréltek. Azt meg sem merem tőle kérdezni, mennyi pluszköltséggel járt ez a szerelés. Sok szirszart vettek hozzá. Férjem folyton jön nekem a spórolással, aztán a nyári konyha teteje is már 100ezerbe került eddig(!). OK, hogy jó lesz az a plusz terület rakodásra, meg nyáron vendégfogadásra, de basszus, most talán a szárítógépnek és a cirkónak nagyobb hasznát vennénk... Másrészről mondjuk tök büszke vagyok a férjemre, hogy 31 évesen mindent megcsinál a ház körül, és nem munkásokat fizet. Ilyenkor nagyon sokat eltanul a nagyoktól :) , hogy legközelebb már egyedül álljon neki. Szóval ügyes, de be kéne látnia, hogy néhány dolgot le kell cserélni, mert már nem javítható...

Üvegtigris, szeretem... :) Visin Jani fiával folyton néztük. Állandóan Sanyit utánozta, de banyek, mostanra nagyon elfelejtettem a poénokat, pedig akkoriban szinte a filmből vett mondatokkal kommunikáltunk. :D Következő nyáron találkozó Tinnyén? :D :D

Koboldföld! :lol: A frizurára én is kíváncsi vagyok!

Samu napirendje hasonlít Elisájéra, csak ő délelőtt nem alszik ilyen hosszan, viszont 9 körül kel.

Ma éjjel 3 körül szopizott Samu, aztán csak 3/4 10-kor kelt! Fú, nagyon kemény volt! Hulla fáradt voltam, szóval aludtam, de folyton felébredtem, mert egyrészt háton sikerült csak az alvás (annyira fájt már a cicim), másrészt állandóan figyeltem a mellkasát, hogy rendben van-e. Reggeli (délelőtti :) ) szopi előtt kiszaladtam pisilni... Na, halljátok, piros fürdőruhában beillettem volna a baywatch szereplőgárdájába, pedig amúgy nincs nagy mellem. :shock: Viszont a fejés után egész nap nehézkes volt a szoptatás. Este végül meg kellett melegíteni a lefejt tejet. Most már tudom, milyen, amit meséltetek, ha ideges a baba, mert nem jön a tej. :( Felavattuk az új cumisüveget, amit nem tudtam a rossmannban hagyni. Közben a szívem majd' megszakadt. Amikor fájt a szoptatás, néha örültem volna, ha vége. Most viszont attól félek, hogy nagyon meg fog viselni. Samut amúgy egyáltalán nem zavarta. Szorította az üveget, hogy ne tudjam elvenni, aztán mélyen elaludt. 80ml kellett neki. Kb ez volt az adagja 1 hónaposan is. :) De hízik, mert már 6400g körül van. (Elmaradt a hétvégi mérés, ma meg szopi után mértem "reggel". 6430g volt, de nem tudom, hogy ez így mennyire reális.)

Krisz sikongat? :D Édi lehet! Mensi... Úgy vagyok vele, mint Nadi. Mág csak az kéne! :D Amit Orsi megfigyelt, az érdekes. Lehet, hogy nálam is van rendszer? Ráadásul néha pár napig újra görcsölök, mint szülés után, amikor elkezdett összehúzódni a méhem. Folyton azt hiszem, most tuti megjön, aztán semmi.

Csöpplány, hogy vetted észre ezt az üzenetet? Én nem is nagyon nézek más topikot. :)

Csak azt tudom, hogy több embernek akartam még írni, de azt már nem, hogy mit. :oops:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Így visszaolvasva vicces, hogy azt leírtam, hogy Barnus itthon dolgozott, de abból nem nagyon derül ki az összefüggés, hogy én miért voltam keveset. Szóval ő ugye informatikus, és nem nagyon mertem még akkor sem a géphez nyúlni, amikor nem ült épp előtte, mert a képernyőn mindenféle kódok voltak (csak szöveg, fekete alapon fehér betűk), amibe nem mertem belerondítani. :)

Undorító, megint jön az esős idő!!!

Csöpplány, kitartást a felújításhoz! Nem egyszerű a kipakolás, munkások után takarítás, visszapakolás meg a többi. :( De utána nagyon-nagyon szép lesz! Már várom a képeket! Tényleg! Készítesz előtte, utána, alatta képeket?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Nagyon édes Bubu a habtapin!

A legrosszabbat nem is írtam! Megint előjött az ekcéma! :evil: Pedig az első piros pöttynél már kentem a Heim Pál-os krémmel. Annyira elszomorít ez az egész. Úgy sajnálom Samut! Tiszta folt az arca! Kis angyalkám, remélem, kinövi! Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, hogy ne jöjjön elő.

Ja, azt sem írtam, hogy voltunk az ortopédián, és minden rendben, már csak akkor kell visszamenni, ha stabilan jár, de akkor mindenkinek. Kicsit féltem, hogy le fognak szúrni, mert 2 hónaposan kellett volna visszamenni, csak mindig volt valami. (Két nap van rendelés egy héten, és időpontra kell menni, de csomószor nem vették fel a telefont, aztán szabin voltak hetekig, az oltások után egy hétig nem lehetett menni,...) De nem szólt semmit a bácsi, hogy miért most mentünk. Nagyon kedves volt.

Le kéne feküdni...

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Hali,

Orsi: lehet, hogy pont most van az mensis időszaknak a fejben! :)
El is mentem tegnap a patikába fogi tabit venni (biztos, ami biztos) és lehidaltam mikor fizetnem kellett: 8000 Ft! :shock: Igaz, 3 hónapra való. Na, de mégis! :?

Mayday: szorítok, hogy az oltás beadása gyors és zökkenőmentes legyen! :wink: Boldog születésnapot Bálintnak! :D

Hibernia: szóval tegnap ezek történtek - nyöszögés, sikítás, sírás - ezek ismételődtek egész nap és még a fejfájásom is egyre erősödött. :evil: :( De ma eldöntöttem, bármilyen a hangulatom Krisz jókedvét nem rontom el. Meg azt is hallottam, hogy az élet nem rossz és nem jó! hanem olyan amilyenné tesszük. :wink:
35 perc várakozás a buszra! egyedül is fárasztó, idegesítő, de babával még rosszabb! :?

Csöpplány: sok erőt, kitartást kívánok, küldök Neked a felújításhoz. Nem könnyű így élni, ha nincsen meg a megszokott környezet.

Barbazso: Krisz bőre is állandóan piros pöttyös, ekcéma gyanús! :? Hintőport ajánlottak, hogy azzal kenegessem a foltokat. Illetve használom Csöpplány ajánlására a Neogranormon kenőcsöt. :wink:

Zsu: sajnálom, hogy a férjed nem tudott időben hazaérni az autó meghibásodása miatt. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.09.15 08:45-kor.

KépKép
charlott
 
 


Hé, mindenki alszik?! Én nagyon elememben vagyok, mert Samu átaludta az éjszakát. Este 10-től fél 8-ig! Micsoda kényeztetés...! Igaz, én a tegnapihoz hasonlóan megint nem aludtam jól egy idő után. :) De most nem fejtem, hanem 1 óra múlva megmutattam Samunak, és kért. Így most jobban érzem magam. Főleg, hogy nem a mosogatóban végzi a tej...
Már a délelőtti alvás megy. A vállamon aludt el, mindjárt megpróbálom áttenni a kocsiba. Később szokott elaludni, de szerintem most ilyen az idő.
Megint esik, én meg még mindig elmaradásban vagyok a mosással, pedig mindkét szárító teli. Úgyis kisírom azt a gépet. :D
Az ekcéma szerencsére sokat halványodott, csak egy napig volt csúnya.

Zsu, készülődsz már a keresztelőre? Vagy most leköt Galyatető? Én egyelőre csak gondolatban készülök. Mi legyen a kaja, hogyan szállásoljuk el a rokonokat,...

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Hagy kezdem a hsz-t, tuti ír közben valaki. :D

Charlott, azt olvastam, hogy a zsírosabb krémek jók az ekcémára. Én úgy tudom, a hintőpor és a neogranormon is szárít. Én azt hittem, hogy Krisz a melegtől/izzadástól foltos vagy a mosószertől. A doki mondta az ekcémát? Tényleg, a heim pálban voltatok a bőrgyógyászaton is? Ott adtak nekünk egy speckó krémet, amit ők fejlesztettek ki, és csak náluk lehet kapni.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Azt akartam írni, hogy "ha így kezdem a hsz-t..." :oops:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Fél kéz...
Megyek, átpakolom Samut a kocsiba.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyorsra ugrottam be, mert megyünk Anyáékhoz, mert annyira klassz az idő, hogy nem tudunk itthon ülni + a vizet is elzárták, mert valami csöveket újítanak fel! Bravó! Még jó, hogy mosni akartam volna! De mindegy is, mert így inkább sétálunk egy nagyot!
Tegnap óta fáj a torkom, és folyik az orrom! :( Útálom! De remélem azért jobb lesz egy-két nap múlva! :) Fő az optimizmus!

És persze ha van időtök segítsetek egy szavazattal ma is, mert nagyon szoros a verseny! Mondjuk még csak szerda van, de nem szeretném ha nagyon elhúznának, mert akkor behozhatatlan lesz! Előre is köszönöm!

http://picibaba.hu/palyazat/201038-heti ... d=szavazat

Este jövök! Aki teheti szerintem menjen ki, mert olvastam hogy holnaptól újra itt a sz@r idő, és már nem is lesz jobb! :(

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Barbazso: :) a védőnő ajánlotta a hintőport, azt tényleg az izzadás által kialakult piros foltokra való. De ahogy lenni szokott, erre kiszáradt a bőre, na erre használom a neogranormont. :roll:

Lesz keresztelő??? Jaj, de jó Nektek.
Én még azt sem tudom, hogy ki legyen a keresztszülő! és Katolikus szertartás szeretnénk, az meg nem olyan egyszerű. Szóval, várunk májusig ezzel. Akkor Krisz 1 éves lesz, talán kezelhetőbb. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Hibernia,és persze Kovmárti(csak míg el nem felejtem)Ü.t. 2, "testvérek vagytok?","hülye vagy?Deutsch mark,megyek németbe,elverem Qrvákra", "kamu 5000!!!s ki volt rajta?Hát Cingár!!!" "van egy haver,nincs tvje!!!"

Kép

KépKép
mayday
 
 


Jó reggelt!

Nálunk is elég jó alvás volt. Este fél 10-től reggel 6-ig. Viszont reggelre megint bedagadt a mellem....de már nem is panaszkodom erre az egész szoptatás mizériára. Vagyis csak egy kicsit. Szóval kenem az antibiotikus krémmel, előtte utána fertőtlenítek, mindent, ami a mellemhez érhet 60 fokban mosom, vasalom.... és fejek megint naponta min. kétszer, és mégse javul a helyzetem! :evil: :evil: :evil:

Erről jut eszembe egy fontos kérdés: Ti még vasaljátok a babaruhákat :?:
én még igen, de lassan abba kéne már hagyni, nagy könnyebbség lenne.

Visszatérve az előbbire, Gréti egy hét alatt csak 90 grammot hízott, szóval megint jöhet a para, hogy esetleg ismét kevés a tej. De most nem érdekel, amint sírni fog szopizás után már bontom is a tápszert kifelé és pótolok. Nincs kedvem megint egy kikészüléshez és több hétig tartó 2 óránkénti szopihoz, üvöltéshez, hogy éhes, stb...

Barba, azért ez tényleg tök jó, hogy a férjed ilyen ezermester. Persze sajnos azt be kell látnia, hogy van amin már nem lehet segíteni és érdemesebb újat venni. Nálunk amihez az enyém hozzányúl, hogy megjavítsa az általában a kukában végzi :?
Ezt elhiszem, hogy ideölő, ha sír a gyerek, ő meg dolgozik...

Mayday, Bubunak Boldog 4 hót!!! Mi volt az oltáson? Ilyenkor mennyit kapnak?

Zsu, sajnálom az autó lerobbanást, de már jó a kocsi, ugye? Ez a "ma nem lehet olyan rossz, hogy holnap ne legyen rosszabb" mondás nagyon tetszik! :-) És be is jön sokszor...:-(

Charlott, horror ára van a fogigátlóknak tényleg. Én nem merek már szedni, kb. 11 évig szedtem és csinált is egy-két bajt sajna. Viszont más védekezési módok is ilyen drágák :x Nem is értem, hogy az ilyen gyógyszereket pl. miért nem támogatja az állam...

Orsi, ez szuper, hogy így bejön nálatok a hason alvás. Kipróbálom megint, hátha nálunk is. De jó lenne.

Csinálok képet a hajamról, bár nem nagy szám, de nekem jó, mert ezelőtti fodrász kb.1 éve volt :oops:
Kozmetikushoz is mennék, de hová teszem Grétit? Nagyszülők ugyebár kilőve :? Talán anyósom, bár ő most beteg szegény. Elkapta a nátha (még jó hogy nem a múltkori hangyák a kapunkban :lol: :lol: :lol: )

De durva, hogy már 2011 májusi babás topik is van! Öregszünk...

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Barbazso,
nem értem. reggel abszolut tele volt a melled, estére meg nem jott semmi?
Ekcéma :(

Faradt vagyok. Hajnalban megint oranként ébredtem fel Elisa mozgolodasara, nyoszorgésére. O aludt. A nagyoknak beindultak a kulonprogramok. Nagyon huzos. Ugy érzem lehetetlen lesz ugy csinalni, h mindenkinek jo legyen. + mostanaban egyfolytaban provokalnak.... turelmetlen vagyok. A munkara nem tudok koncentralni. Nem is haladok vele... Bocs a panasznapért, de kilatastalannak érzem a kovetkezo heteket...
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Hű, azt sem tudom hol áll a fejem, ezer dolgom lenne itthon, de képtelen vagyok rávenni magam. Tegnap teljesen kiborultam, mert képzeljétek észrevettem, hogy Bori (kókusz!)matracának az alja, ott, ahol a légzésfigyelővel érintkezik, bepenészedett. Szerencsére csak egy nagyon kis pötty, de én kész vagyok. Azonnal kimostam a huzatot ugye, meg szétszellőztettem a matracot, de valamit ki kell találnom. A legnagyobb dilemmát az okozza, hogy nincs is még hideg a szobájában, 20-22 fok, és hát arra nem lehet mondani, hogy rá kéne fűteni. Szóval egyértelmű, hogy az ő szobája nagyon párás. A férjem most valami párátlanító készüléket talált, ami kivonja a vizet a szoba levegőjéből, de nem ez a ceresit, mert az eddig is volt, hanem egy elektromos készülék. Bakker, már a gépektől nem fogunk kilátszani. Mindegy, ha megoldja a problémát, akkor nem érdekel, de kiborít, ha belegondolok, hogy milyen betegségeket kaphatna Bori a penésztől.

Csöpplány, én nem bánom, ha mi nem leszünk rajta a képen!

Zsu, sajnálom a szar hangulatot, nekem is ez van napok óta, állandóan költözhetnékem van (rétóta téma ez nálunk), biztos az ősz. Kitartás!

Barba, sajnálom az ekcémát, az egyetlen dolog amit kencézés mellett tenni tudsz az a minél tovább szoptatás (szerencsére megvan), illetve az, hogy a hozzátáplálás elkezdésénél nagyon kerülöd az allergizáló cuccokat. Tejet pl másfél éves kor előtt nem is ajánlják ilyenkor. De tutira kinövi majd!

Bori reggel 8-kor kel, akkor kábé másfél óra múlva bealszik egy fél órára, aztán délig fent van, akkor lerakom mindkét gyereket (én ehhez próbáltam szoktatni őket, hogy ebéd után aludjon mindkettő egy hosszabbat), akkor alszik 3-4-ig, onnantól pedig fent van kb este 7-ig, amikor alszik még egyszer max fél órát, 1/2 9-kor fürdés, 9-kor lefekvés, aztán reggel 8-kor ébredés. Délután szoktunk menni sétálni, most már egy ideje hajlandó háton lenni, játszik a lógó cuccokkal, de az is előfordul, hogy beszunnyad egy 10 percre közben.

Ne haragudjatok, nem emlékszem mire akartam még írni, talán később, most megyek, valamit csinálni kéne...
monde
 
 


Közben írtatok egy csomót :D
Ercsikati megy ma is a szavazat! Néztem, hogy szoros a verseny, de rajtunk nem fog múlni :wink:
Mára én is nagy sétát tervezek, még az is lehet, hogy kenguruban elmegyünk buszozni, hátha az is bejön Grétinek és akkor még mobilisabbak lennénk, mert hát az autóért apával kell néha harcolni.
Nem is gondoltam ilyenre a vásárláskor, de sikerült olyan babakocsit vennünk, ami se buszra, se semmilyen tömegközlekedésre sem fér fel :x (néha jön itt nálunk alacsonypadlós bkv, arra ok, de az olyan ritka, hogy nem merek vele elmenni, mert hogy jövünk haza, ha épp nem jön olyan....) szóval szívás.
Másnál ez nem probléma? Vagy Ti hogyan oldjátok ezt meg? Mert persze az utasok segítségére, hogy netán átemelnék a korláton, nem is számítok.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Nadina, szerintem azért nincs állami támogatás a fogamzásgátlókra, merthogy állandóan fogyunk... Én mondjuk sosem szedtem.

Én vasalok, nem a higiénia miatt első sorban, hanem mert utálom, ha gyűröttek a ruhák, remélem a szárítógéppel valamit megspórolok majd ebből a melóból.

Orsi, látom Te is szar passzban. Ez van. Fel a fejjel, minden rendben lesz, bár biztos nagyon kemény lehet!

Most már tényleg megyek.
monde
 
 


Most olvasom Zsó Te is szereted a tigrist.Akkor Neked is szóltak a fenti sorok.
Többiektől meg bocs az offért.

Kati,ma sem felejtettem el,ment a pont.Mikor szavaztam elsők voltatok. :wink: Mit lehet nyerni?
Balcsi ilyenkor már halott,aug 20 után minden évben így van.Én Tapolcán lakom,északi part,innen kb 10 perc a part kocsival.De nem pont part melletti város.De 18 évig Keszthelyen laktam,na az ugye a Balaton második "fővárosa".

Charlott,nagyon szépen köszönjük!!! :D Ilyenkor már egy órás volt.

Zsó,Tinnye?Ott forgatták?Vagy mi?Én úgy tudtam,hogy Pilisvörösvár.Legalábbis valaki aszonta még régen.

Kovmárti,Argó is jó nagyon,csak többször kell megnézni.Mikor én először láttam,bealudtam rajta. :oops: De szerintem érdemes vele próbálkozni.Kovács Lajos,Sherer Péter,Oszter Sándor....stb.
Tényleg bocs a filmes offjaimért.

Zsu,én ezt az évekre hallottam.Ez az év tuti jobb,mint a kövi.

pill

Kép

KépKép
mayday
 
 


Nadi,én nem járok tömegközlekedéssel,épp ezért,amit írtál.Sok paraszt akik végignézik ahogy felkatingolsz a buszra gyerekestől,cuccostól és b@sznak segíteni. :twisted: :twisted: Bár ugye ez kisváros,a belváros 15 perc lazán sétálva,szóval szerencsére ezt megúszom.De Ti pestiek tényleg sz@r helyzetbe vagytok ilyen szempontból.
Köszönjük a köszöntést!!! :D Oltásra csak duán megyünk.

Orsi,hát biztos nagyon kemény lehet.Nem csodálom,hogy ki vagy.Kitartást!!!!

Csöpplány,igen,elvan rajta,én csodálkozom a legjobban.Akár 1órát is,persze csak ha teli a poci.

Kép

KépKép
mayday
 
 



Monde,
jol indul az osz neked is! penész! :( nalunk tetu. bar ugy tunik, sikerult kiirtani a hétvégén. pénteken megyunk fodraszhoz, levagatom a hajukat olyan rovidre, mint nyaron!
s.orsi
 
 


Nadina,
babakocsihoz nem lehet egy lajtosabb vazat venni? mi amikor varosban laktunk sokat jartam villamossal. de egy ido utan mar szigoruan csak autoval. 2 gyerektol meg foleg. Most meg auto nélkul ki sem tudnék mozdulni.
Tegnap elromlott az autom csomagtartoja, nem all meg, ha kinyitjuk, ergo nem tudom hasznalni... remélem hamar megcsinaljak!

annyira haragszom magamra, amikor ilyen pesszimista vagyok! mar egy csomo mindent csinaltam ma és mégis ugy érzem, nem haladok. vki irta fentebb, igen az élet olyan, mint amilyenné tesszuk!

Ma szerda, nincs iskola, milyen rossz lehet egy rosszkedvu anyaval itthon. Ugy sajnalom a gyerekeket. szerencsére a kicsi alszik, mar vagy 2 oraja...

Ja, Monde, én is koltozni akarok, kicsi lett a haz 5en. de max nyaron fogunk esetleg. Munkatol, mindentol fugg...
s.orsi
 
 


Gyerekem 2 órája alszik,apa apummal tescozik,nekem lenne csomó dolgom,de nincs kedvem...
Na,ahogy leírtam felébredt...Médium.

Kép

KépKép
mayday
 
 


atyaég mennyit írtatok!!

1 órán át ringattam a gyerkőcöt, most TALÁN elaludt, basszus nagyon bolond volt, megint semmire sem reagált, ha felvettem, ha letettem. nem tudom, mikor szokik már erről le végre. végül úgy aludt el, hogy a hordozóban ringattam egy kézzel, a másik kezemmel meg cumit nyomtam a szájába. :? de nem tudok már mit kitalálni, eddig a hordozó magában működött, most már csak cumival volt hatásos. :evil: miért nem tud úgy elaludni, hogy leteszem és hopp - alszik??? 1x sem aludt még el úgy, mindig kell neki a műsor. :?

apailag a helyzet még mindig változatlan, kezdem feladni, hogy egyszer nem egyedülálló anyuka is leszek... :( itthon van, ül az egyik szobában és ki se mer jönni. mi meg éljük az életünket kinn kettesben. :( de úúúúgy unom.

zsu, ez a kocsi... no comment. :( ma mikor jön a párod?

mayday, zsu, barba, kovmarti, nálunk apa a "mindent idehordó ember"... :) de tényleg, így is rengeteg cuccunk van, de ő mindig minden fost idehord. :lol: az "elverem k*rvákra" is megy, mikor megyek a városba és kérek aprót a buszra. :lol: a 2. részből a csillagnézős rész tényleg visz mindent. kéne egy májusi anyukák kedvenc idézetei topic. :D :D

orsi, sajnálom a káoszt. :( el sem tudom képzelni, hogy bírnám. :( neked francia a férjed, ugye? az ő családja nem tud besegíteni?

csöpplány az átalakítás sem lehet semmi... még jó, hogy Balu kb jól tűri... :) jó kisfiú. :)

Bubunak boldog 4. hónapot! :) és drukk az oltáshoz. 8)

Peti jól tűrte a buszravárást, csak engem cseszett szét az ideg. gyalog 25 perc a központ, de esőben, szélben nem akartam szarakodni, gondoltam csak jön a busz. most ezt úgy képzeljétek el, hogy álltok a ferencieken pl és a keletihez próbálnátok eljutni és nem jön a 7-es... egy botrány az itteni tömegközlekedés, nincs metró, van a dart, ami észak-dél közlekedik a part mentén, inkább városok között használható, van 2 (!) villamosvonal, amik közül nekünk egyik sem jó és vannak a buszok, amik ismeretlen helyeken állnak meg és kb félóránként járnak... ja és a buszokra csak kiszámolt apróval lehet felszállni, mert vissza nem adnak. :evil: :evil: a legbosszantóbb, hogy ez az ittenieknek fel sem tűnik, leszarják, mert ehhez szoktak, én meg agybajt kapok. bocs a nyafiért, halálom a közlekedés itt.
ja még 1, aztán befogom. ha van már vki babakocsival a buszon és te is felszállnál, akkor nem engednek fel!!!! egy buszon egy babakocsi lehet!!! vagyis ha vársz fél órát, véletlenül van már fenn vki kocsival, a vezető leszállít, hogy várj még egy buszt. hihetetlen, komolyan. ezért járok kenguruval azzal tuti felszállhatok - HA jön.

kati, a mosókesztyű itt a Penneys-ben volt, Primark Angliában asszem, a laszti meg a Smyth's-ben. hátha segít. ;)

na ezek jutottak eszembe még próbálok reagálni, ha enged a ded.

hibernia
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?