Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak hogy ne mindig rosszat írjak, képzeljétek megkaptam a novemberi Praktikát, és amit én küldtem be, az a hónap ötlete!!! Kép Persze a nevemet elírták, de mindegy... Kép Kapni fogok valami Kenderezős csomagot meg könyvet, tudnám mi az... Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike!Kép
GratulaKép akkor most majd megveszem a praktikát!Kép
abby
abby
 
 


Anyko, nem vagyok egy nagy húsevő, de a hurka-kolbász szókapcsolat olyan jól hangzikKép

Miszike, ügyes vagyKép Én ugyan még nem kaptam meg az újságot, pedig az előfizetőknek előbb kéne megkapniuk, az újságosnál meg már láttamKép
Majd meglesem.

Mutizok is egy szép
konyharuhatartót.

Puszkó, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 

 
 

Abby,
köszi, de miattam nem kell, azért nem akkora ötlet... Kép, csak gondolom a többiekéhez képest. Kép

Egyébként köszi mindenkitől az együttérzést, nagyon jól esett!!! Az orvos szerint jövő hónapban már próbálkozhatunk megint, addig meg iszom a gyógyteákat meg Elevitet.

Miszike
miszike
 
 


Zsuzska!
A pirosba egy-két csepp feketét ha teszel, akkor bordó lesz!

Abby!
KÖSZÖNÖM!! Remek ez a lenvásznas ötlet! Nekem soha nem jutott volna eszembe, de NAGYON TETSZIK! Ha minden igaz, van is itthon lenvászon valahol, majd megyek kutatni, csak most nincs időm. Pedig beletetted a bolhát a fülembe! (Így szokták mondani??) Kép

Miszike!
Nekem nem jár a Praktika...megtennéd, hogy felteszed ide a hónap ötletének a képét? Kép
Úgy szeretném látni!

Conti!
Ez a konyharuhatartó nagyon profi! Te készítetted az alapot vagy vetted?

Ánizs!
Ne szomorkodj! Mi ismerünk és szeretünk!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Miszike !

Gratula, befuttottál :-)

Én mindíg megveszem a Praktikát, de ma még nem láttam az újságosnál:-( Hiába, Érd az naaaaaagyon vidék :-((((( Na de majd hátha holnap :-)
Kilesem a tudományodat :-))))

Conti!


Nagyon szépséges az a konyharuha tartó :-))
Én is akarok ilyet :-( A párom már turbósítja a fűrészt és hamarosan készülnek a faanyagok és majd akkor meglátjátok miket tudok én :-))))

Anykó!

Örülök, ha használható ötletet adtam, hiszen én is sokat tanultam már tőletek, végül is az a jó abban hogy itt vagyunk, hogy örülni tudunk egymás sikereinek és segítünk egymásnak :-)))
minimaxi
 
 


Jubi,
megtisztelő az érdeklődésed, de egyáltalán nem olyan húúdenagyötletről van szó Kép.

"Az indigós technika annak válik nagyon hasznára, aki nem tud szépen és pontosan szabad kézzel rajzolni. Én tükrön és porcelánon szoktam
használni, mégpedig úgy, hogy a tükörre ráhelyezem az indigót "tintás" felületével lefele, erre kerül a minta, amit golyós tollal átrajzolok. Ezután következhet a kontúrozás és a festés."

Kép
Kép
Kép

Majd este visszaolvasok, hogy mi szépet alkottatok!

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Miszike!
Ez szomorú!Kép Sajnálom!Kép

Jubi!
Annyira meg volt száradva a festés, hogy jobban már nem is száradhatna meg, mégis feloldotta.
Átmegyek a régi szalvis topicba és megkérdem a lányokat. Hátha ott tud valaki tippet.

Minimaxi!
Köszi!Kép

Abby!
Látom Te is ismerős vagy a plextol terén.Kép
Írod, hogy használtad temperába. Ezt kented is decoupage ragival is? Nem oldotta fel? Talán ez lenne nekem is a megoldás...Kép Milyen mennyiségben használtad a temperához?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jubi, az Anita-boltból vettem az alapot, akasztó néven van.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok,

Minimaxi, Jubi,
köszönöm a lehetőséget, akoor a rendelésem:
cserép alakú kaspó 3 db 3x 250ft
magas füles tál közepes 3 db 3x 300ft
magas füles tál nagy 3 db 3x 550ft
talpas kaspó 5db 5x 350ft
2dl lötyi

előre is köszi, pénzt utalom, ha kapok számlaszámot.

Koda,
a múltkorában említetted a nagy kiszerelésű akrilfestéket, tudsz nekem részletes leírást adni róla?

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi! Örülök, hogy tetszik az ötlet, Kodát is bombáztam remélem neki is bejön a küldeményem...találtam még 1-2 dolgot de már nem merem ide föltenni...nem kimondottan deku.
kata! használtam de én is csak a hobbyboltos ajánlására...és így visszagondolva nem emlékszem hogy kentem e utána decoulakkal....most szörnyű vagyok tudom...de azt gondolom, hogy igen...a portalomon a borosképnél így használtam. tempera és plextol keverésére pedig sok tippet kaptam már, de én szemre ész nélkül készítem...a temperához teszem és úgy hogy olyan jól kenhető legyen, ne túl sűrű, de ne is híg...no ez egyre borzasztóbb tisztára mint magdusKép
No hátha a többiek is beszállnak az ész osztásbaKép
abby
abby
 
 


no megnéztem a képem...a portalon és úgy tetszik, hogy igen lekentem mikor jól megszáradt decoulakkal...tehát szerintem mehet a dolog! DE várjunk még 1-2 hozzászólást inkább...több szem többet lát alaponKép
abby
 
 


SziasztokKép

KataKép
Írtam neked mélt, MEGKAPTAD?

ManókaKép
A fehér akril alapozóra gondolsz? mert ha igen, utánanézek. Ha nem, akkor sajna nem tudok segíteni. Nekem csak ez van ....

AbbyKép
Szuper amit küldtél, nagyon köszönöm! ha van még valami érdekesség, bombázz vele nyugodtan!Kép

MiszikeKép
Gyönyörű a lepkéd!!!!

A konyhámban brutális rendetlenség, de haladok!4Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Nem tudok jönni két napig, és egy estére való olvasnivalóval szolgáltok?Kép szééépKép
Üdv az újaknakKép

Minimaxi
Asszem Te is ilyet csináltál már.. írtam is hogy pont szárad az ilyen cuccomKép arany alap, replak majd barna, csak én foltosan kentem a peplakkot... és ahol esetleg sok volt a repedés, és nem úgy akartam, akkor egy kis barna krétával "öregítettem" rajta.

JubiKép hja ez -volt- a slágerKép
több nem mutatna már jól a lépcsőnélKép
köcsögöd: Kép

Miszike, GRatula!!Kép

Tempera nekem sem szok összeveszni a lakkal...eddig legalább is nem tette.

Conti teccenek a képeid, és a konyaruhatartó is szépKép

most elvonulok zebrázniKép

Hajni
hajnii
 
 


Jubi! Köszönöm ,nagyon aranyos vagy. akkor beszélek a lányzóval.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Conti,
nagyon szép lett a konyharuha tartód! Kép

Jubi,
a mostani prtaktikában pont a törött köcsögök helyrehozása a téma! Hátha lehet segíteni a tiéden is! Sajnos nincs scannerem...

Ánizs,
sajnálom a veled történteket Kép, de tényleg ne add fel! Sajnos a hiba lehetősége mindig fennáll mindkét részről, de ezen Nyúl barátunknak nem megsértődni kellett volna, hanem megoldást keresni.

Köszönöm a dícséreteket Kép. Apukám azt mondta, hogy ha már bekerültem az újságba, akkor kapok egy jövő évi előfizetést is! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Szorgosstuci!

Írtam neked mailt!

Miszike! Gratula az újság miatt!Kép Nagyon jó ötlet ez az indigós dolog.

Lányok!
Lenne egy kérdésem. A temperát repeszti a repesztő lakk? Mondjuk,holnap úgy is megtudom,mert csináltam egy képet így. De azért kíváncsi vagyok a véleményekre.
Jah és csak zárójelben jegyzem meg,hogy picifiamról vannak még a profilomban fénykép linkek...Kép ha esetleg valaki kíváncsi rá...
orsi21
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Nekem repesztette az ősrégi és az új temperát is! Maribut használok...

Conti!Kép
Írtam emilkét!

OFF:
A kért szalvik eltéve, ellenőrizzétek a honlapockámon!Kép Akinek küldhetem az írja meg hova is megyen a csomagocska? (Koda, Andi címét már tudom)

Rohanok, mert a Nagylánykámmal kivizsgálásra kell mennük PestreKép, 3 napja lázas, megy a hasa, nem eszik, nem iszik, vizelete rémes...Kép no megyek is!

Sztigris
sztigris
 
 


Sztigris!
Lánykádnak mihamarabbi gyógyulást! Kép

Jajjj ez a praktika magazin!!! Én előfizető vagyok és ez már a 2. eset, hogy még nem jött eg időben. Peddig annyira kíváncsi vagyok már!!!! A múlt hónapban is azt hittem, hogy kilpoták a ládából, mert már majdnem két hete megjelent a magazin és ide még nem jött. Megvettem az újságosnál és mire hazaértem...itt vigyorgott a postaládádban! Ezért most nem merem megveni.

Szerencsére megszáradtak a képkeretek és a mécsesek is. Már csak alkotnom kell. Viszont ma délben húsleves és rántptthús lesz, így tuti nem fogok ráérni! Kép Na mindegy! Majd éjszaka! Holnap meg jövök mutizni!

A fiam még mindig alszik, pedig menni kéne a piacra ruhát venni neki,mert 2 hónap alatt 6 cm-t nőtt!!!! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok akik használtok PLEXTOLT!!!!!
Hol a túróban tudtok venni :-(
Már az összes nagy barkácsboltot végigjártuk és sehol nincs, még ott sem ahol ki van írva a polcon, hogy ott kellene lennie:-((( De nincs:-(((
Segiccség!!!!!!!!
minimaxi
 
 


Manóka, rendelés jegyezve, a nap folyamán elküldöm mailben a bankszámla számot :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Sztigris! Köszi! Akkor jó! Bár nekem valami koh-i-noor temperám van. Jah és megkaptad az e-mailem?

Pusza,megyek reggelizni.
orsi21
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk vissza a főorvosnőnél és most már rendben vannak a csajok!Kép maradék gyógyszert még beszedik, jövő7en még pihi Hangusnak aztán mehet ezerrel! Nem is árt neki mert akkor már elkezdődik a korcsolya oktatás is nekeik. És ma voltam bent az oviban és láttam, hogy a boros képem kivételével a többi gipszképet megvettékKép A kis matricafestett nem kell senkinek mert szerintük drága, de nem baj majd jó lesz ajándékba... Tehát csinálhatok több képet is, most majd faalapra próbálom meg-persze csak ha rendbejön a kacsókám...pedig lenne mit alkotnom..már jó lenne ha több vis major nem történne!
Szép napot és kellemes 7végét nektek!
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Abby!
Megkaptam a szalvikat. Köszönöm szépen. Olyan szépekKépKép

Miszike!
Pedig ez nagyon nagy ötlet!!!!Nekem biztos nem jutna ilyen az eszembe. Ügyes vagyKép

Sztigris!
Jobbulást a lányodnak!!Remélem nem lesz semmi baj!

Jubi!
Köszi a köcsögöketKép
Képzeld, Anna elaludt hazafele a kocsiban, most meg itt énekelget a kiságyábanKép
Pedig már úgy csinálnám a köcsögöket!!!
Jó volt találkozniKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Lányok! Ánizs megtámadja Budapestet!! Tegnap este volt nálam egy kedves fiatal csajszi, Bp-es fodrász, és elvitt néhány mécsest, hogy piacot szerez nekem!!! Csak sikerüljön!!!!
anizs007
 
 


Miszike!
Végre meghozta a postás a Praktikámat! Gratulálok! Kép

És jöttem pár képpel, de időm alig!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=92
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=93
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=94

Puszi! Sír a fiam!

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Mostanában annyira nincs időm, hogy el sem tudom olvasni amit írtatok, mert annyira le vagyok maradva. Csak a képeket néztem meg, jók és szépek az alkotások, mint mindig!

Miszike, GRAT a Praktikához, tényleg nagyon jó az ötlet, hogy én mennyit kínlódtam...

Koda, megkaptam ma a csomagod (jobban mondva érta kellett mennem), NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, majdnem elájultam először a mennyiségtől, aztán, hogy milyen jók. Anyu mellett kellett kibontanom, mert annyira kíváncsi volt ő is, milyenek lehetnek benne. Lesz dolgom, egy baj van, a szabadidőhiánya.

AKriszti
akriszti
 
 


SziasztokKép

KrisztiKép
Jajj de örülök, hogy már ott is van! Használd egészséggel!Kép Én is örültem a falvédőnekKép

AnykóóóóóóKép
Annyira jók ezek a kockás szélű képek! Nagyon tetszenekKép

AbbyKép
Nagyon gratulálokKép De jó, hogy csak kevés dolog nem ment el.

MiniKép
Plextolt én eddig csak művészellátókban és hobby boltokban láttam. De ez Miskolc, aztán kitudja nálatok hol lehet kapni..Kép Ahány ház, annyi szokás..

SztigrisKép
Az én szalvétáimat jól írtad kiKép

Na itt egy képecske a lefestett szekrényajtókról. A fenti még nincs is kész..
A kis kupiért a kép többi részén elnézést, de van még mit csinálnom..

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/85545.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anykó! nagyon ügyi vagy, úgy irigyellek titeket, hogy tudtok dolgozni...de remélem én is hamarosan belendülhetek ismét.
Koda! nagyon jó lett a konyha! A csempére mit tettél? Tapétát? Nagyon kis hangulatos már így is...tőlem akár maradhatna is!Kép Bár gondolom Gábor nem így gondolkodik!Kép...Én is nagyon örülök, hogy elfogytak a képek, csak a helyzet az, hogy összesen 6 db volt kitéve...tehát ez csak kis siker. majd ha tudok alkotni újra akkor kiderül mennyi is fogy igazán!
abby
 
 


Sziasztok!

Abby!
Azért ki tudtam hámozni amire szükségem volt.Kép
Ma már vettem is Plextolt. Ha nem jön be a dolog, legfeljebb elhasználom szalvi ragasztásra. Állítólag arra is jó.Kép

Sztigris!
Lánykádnak jobbulást!
Mit mondtak a dokinál???

Minimaxi!
Én itt Miskolcon, Művészellátóban vettem. 2 dl volt 529,-

Koda!
Nem kaptam mélt tőled.Kép
Ha ezzel kapcsolatos írd ide. Hátha másnak is jól jön. Ha személyes, küld újra légyszi.Kép
A szekrényed baromi jó!KépKépKépKép
Kérdés: a csempén itt-ott szalvéta van, vagy a csempe eredetileg itt-ott mintás?

Ánizs!
Nagyon sajnálom ami veled történt.Kép
Velem is történt már olyan, hogy kértek tőlem szalvétát, be is tettem egy zacsiba, aztán be a többi közé. Ott volt vagy 2 hétig.Kép
Szerencsére hamarabb megtaláltam, mint az illető rákérdezett volna.Kép
Szerintem Nyúl is csak hirtelen haragjában írt ilyet. Ha olvassa az írásaid, akkor tudhatná, hogy egyeltalán nem vagy megbízhatatlan és hálátlan. Én már csak tudom.Kép Vagyis a lánykáim.Kép

Anyko!
Klasszak a képeid!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!Kép Most esett le, hogy Te is fődi vagy!Kép
Hol szoktál vásárolni?
Akrillhoz, a természetes sziénához én a tulipán köz végében lévő kis müv.ellátót tartottam korrektnek!
plextollt meg a nagy és tsa. müv.ellátóban érdemes...szerintem!Kép
abby
 
 


SziasztokKép

MinimaxiKép
Magam részéről Plextolt a Móricz Zs. körtéren vettem bent, a régi Bartók mozi helyén nyilt egy hobbi bolt, ha jól emlékszem egy deci 360 Ft volt, 250ml pedig 760, de erre nem esküszöm. Sőt ha nagyon kell hoznak be gessot is.

KodaKép
Nagyon klasz a konyhád, le a kalappal elöttedKép

AnykóKép
Nagyon édik ezek a kockás képekKép

AbbyKép
gratula a sikeres értékesitéshezKép A drágának talált dolog is relativ, sok embernek halvány lila dunsztja sincs hogy mi munka ez, és mennyibe kerül hozzá az alapanyagKép

Képzeljétek tegnap azt hittem fogok egy hátast, voltam Budaörsi Tescoba este, ott nyilt egy kicsi mini pavilon, kreativ kuckó névre hallgatva, mondom gyors megkukk, hátha találok valamit amit kergetekKép Csak a szalvikig jutottam és hagytam is ott, egy szerencsétlen koktél szalvi hatvan forintba került, meg is jegyeztem félhangosan hogy jó huzósKép Csajszi, nem is olyan drága ez, hisz négy kép is kijön belőle. Mondom neki nem is olyan messze tőled (két üzlet) most vettem tiz darabos szalvicsomit 225 Ftért, csak egy csöpp fejszámolás hogy mennyi a különbség. Tiszta szabadrablás amit egyesek megengednek, amugy a südoros konturozót is háromszoros áron adta mint amiért én pont aznap vettem.

ÁnizsKép
Sok sikert Buda bevételéhezKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Valaki rendelt már itt szalvétát?

www.hobbybolt.hu

Az lenne a kérdésem,hogy a postaköltség tényleg 970 ft???

Orsi
orsi21
 
 


Szia Lányok!
ORsi , nem jött emilke. Kép(

Kodácska! Ez most ua. konyha mint amit nem rég csináltál?
Ánizsom! Odaért már a szivecske?

Lányok ! Ánizson kívűl igértem még valakinek levendula szivet , de ha megölnek se jövök rá , hogy ki az?Kép( Millió bocsi és kérem jelentkezzen.
szorgosstuci
 
 


Szorgosstuci! Pedig én már a harmadikat küldöm...

Akkor légyszi küldd el e-mailben a címed,hogy postázni tudjam a szalvikat! Az az e-mail sem jött meg amiben a címemet írtam le?
orsi21
 
 


Stuci!!! NEKEMKépKép
hajnii
 
 


KodaKép

Mondom hogy le vagyok maradvaKép
Eszembe sem jutott volna hogy a Tied konyha a sárgaKép Hisz nem rég csináltad megKép Viszont teccik nagyon az uj-régies!! (nekem jobban mint a sárgaKép )

Orsi, én rendeltem onnan...
meg máshonnan isKép

Ági,
Jó árak lehetnek, plextolt én is ma vettem 370-ért itt nálunk. (első plextolom) mire islehet használni??KépKép

StuciKép Látom Te is most fogod Koda konyhájátKép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok !

Ma reggeltől mostanáig mécseseket gyártottunk Adrikámmal, mert a párom kitalálta hogy a hétvégén kimegy a temetőhöz és eladja :-)))
Közben kikapcsolódás képpen megcsináltam egy-két kaspót és képet, de meg sem közelíti a Kelet Magyarországi régióban gyártottakat:-( Viszont a kreatív boltban nagyon tetszettek a képek amiket vittem, mostmár csak a vevőknek kellene, hogy tetszen :-( Na de hátha :-))))
Holnap se sokat leszek, mert folyik a sorozatgyártás tovább, meg azért van munka lemeradásom is, de ma is megnéztem az alkotásokat és MINDENKINEK GRATULA :-)))))

Ági! Kata! köszi a segítséget:-))
Látjátok nem mindíg hátrány a vidék, mert a plextol ezek szerint ott olcsóbb :-(

Abby!
Nagyon örülök, hogy legalább a lányok már meggyógyultak, mostmár csak Rajtad a sor :-)))))
Na elhúzok tentikélni, mert a héten sem sokkal sikerült többet aludni, és holnap legalább nem kell korán kelni, hátha kicsit behozok a lemaradásból :-))))
Szép álmokat mindenkinek :-))))) !!!!
minimaxi
 
 


Sziasztok!

OFF:
Köszi mindenkinek a nagylánykám nevében, sajna a kivizsgálás után azonnal a kórházban tartották...Kép... 3 napja lázas(bár ma már nem!Kép), azóta szinte semmit nem eszik-iszik csak f.sik, a vizelete rémes, így kiszáradás gyanúja miatt befektették) Azonnal infúzióra akarták kötni, de végül kaptunk egy pici haladékot, hogy beletukmáljunk némi lötyit legalább, na majd holnap kiderül! Szegénykétől vért is vettek és ráadásul kapott egy kanült, hogy bármikor megkaphassa az infúziót. Most felváltva vagyunk a férjemmel vele és az itthonmaradt picurral...közben ingázunk Ócsa és Pest között. Szegény férjem ma a kórházban alszik egy gyerekszéken, de legalább vele van!KépKépKép Bocsi lányok az OFF-ért, de most próbálom előkaparászni magamat magam alól...Kép

ON:

Abby!
Örülök, hogy meggyógyultak a lányok és csak így tovább a biznisszel!Kép

Orsi!
Megkaptam a levelet, válaszoltam is!Kép

Miszike!
Grat!Kép Mostmár meg kell néznem ezt a hírős Praktika újságot!Kép

Ánizs!
Pszt! Csak csendben: gratula!Kép

Ágiboszi!
Akkor én le se merem írni nektek, hogy mennyiért veszem a szalvit itt nálunk...gyenge idegzetűek lapozzanak!!!
koktél 20, normál 25 Ft...Kép

Plextolosok!
Nálunk ugye ennek se híre, se hamva, viszont Pesten tudtok konkrét, metróhoz közeli helyet, ahol lehet kapni?

Sztigris
sztigris
 
 


Sztigris!

Okés,válaszoltam én is.Kép
Lánykádnak mielöbbi gyógyulást és hazamenetelt kívánok!

Hajnii!

Ha rendeltél onnan,megtudod mondani,hogy mennyi volt a postaköltség? Mert kinéztem kb 30 féle szalvit,de meggondoltam magamat a rendeléskor,mikor megláttam,hogy 970 ft a postaköltség.Kép Ennyiért vehetnék még 30 szalvit legalább...
orsi21
 
 


Orsi, írj egy mailt, nem találom a címed:
hajnii@vnet.hu
hajnii
 
 


Sztigris!
Most akkor szerintem mindenki a Te babácskádért szorít!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nagyon remélem, hogy gyorsan megerősödik, és hazavihetitek :-))))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

Sztigris!
Ez nagyon szomorú, hogy benttartották a lánykádat! Remélem hamar helyrehozzák és mehettek haza!Kép

Hajni, StuciKép
Igen-igen, enyém volt a sárga konyha is, de most újat csináltam. Vagyis régiesetKép Apa megmondta, hogy sajna nem lesz pénz új konyhaszekrényt venni, ezért azt csinálok vele, amit akarok. És most nagyon megtetszett ez a kicsit népies, régies hangulat. Szerintem öregszemKép

HajniKép
Én a plextolt arra használom, amit Katának is írtam.Kép De jó dec.rag. helyett is, ha hirtelen kell. És ha temperához kevered, akkor szép akrilt kapsz.

KataKép
Csak a plextolról írtam neked a mélben. Nem tudom, hogy vettél -e már..én a műv. ellátóban vettem kb 520 ft-ért. Ezt Abby is írta fentebb. És ha egy 7 dl-es üvegben keverem a gipszet, akkor csak egy jóóó löttyintésnyit adok hozzá. 3-4 cl kb. És csak akkor, ha már kikevertem a gipszet.Kép
A konyha csempéjén pedig öntapadós fólia van.Kép Ua., mint a pulton.

AbbyKép
Szuper megint amit küldtél mélbe! Hol találod ezeket? Nekem is megvan szinte minden Praktika, de én nem láttam ezeket..Vagy elsiklottam felettük anno?Kép


OrsiKép
Tényleg annyi a postaköltség! Sajnos..Én már rendeltem tőlük.....Nem is egyszer..De most már itt Miskolcon is van nagyon sok szép szalvétaKép

ÁgiKép
Még jó, hogy nem vettél ott szalvétátKép Ezek kissé el vannak tévedve!
De ez jó duma volt, hogy de 4 oldala van a szalvétának és 4 képet lehet csinálni belőleKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó napot!Kép
Sztigris! Nagyon szorítok nektek, hogy ne legyen semmi baj és hamarosan otthon legyen mindkét csemete, nem irigyellek ez most nagyon húzós lehet.Kép Nekünk is majdnem kórház lett a dologból, de hála megúsztuk...nagyon ügyesek vagytok, hogy valaki mindig ott van vele, hogy ezt meg tudjátok oldani...tudom, hogy nehéz, de biztos gyorsan minden rendbe jön! Kitartást neked és a párodnak is!
Koda! azt ne felejtsük el, hogy én már vén vagyok és vének a praktikáim is!Kép Most mivel nem bírok alkotni nem tudtam mást csinálni mint végignézi az összeset...és még az otthon meg a lakáskultúra a szép lak és a szép házak hátra vannak!Kép Szóval még lehet, hogy kapsz valamit!Kép
20 ft-os szali???? hol?!....ez rablás ami itt van nálunk....
ja és ez a 4 oldalú szali duma tényleg nem rossz! igazi kereskedő a csajszi!Kép
Minike! remélem jó sokat árultok majd a mécsesekből!Kép A férjed nagyon aranyos, hogy ilyen lelkes és hogy így bízik benned. Nekem most hogy 5 képet eladtam így kezdi fogni, hogy talán annyira nem is értelmetlen amit csinálok!Kép Bár az én hitesem is sokat segít azért...mindent megvesz szegény amit csak kiadok neki! Már lassan profi lesz ő is!Kép
abby
abby
 
 


Hahó, élek!

Az őszi betegségek elkapták a gépet... Kép
Még jó, hogy csak azt! Apánk éjjel 3-ig gyógyította, de pár nap alatt kimaradtam saját hasonmás-versenyembőlKép
Háááát, tiszta zavarba hoztatok. Amikor fekete volt a hajam, lemaradtam a találgatások követésében Björk-nél. Nem tudom, mi lehet a fejembenKép, de amíg Franciaországban jártam isibe, a tanárok vmi ős-ázsiait láttak bennem fekete hajjal.Kép
Kata!!!
A vadászosnál a szalvit futtattam keretre, a sarkai bizony feszültek, néha ki is szakadt. A kávés két külön szalviból van, így azzal semmi probléma nem volt. Conti csinál ha minden igaz most ilyen szép duplákat. Ha nem, bocs.
Ha plextollal kevered a temperát, nem is kell leragiznod, mert vízálló és fényes lesz
Gyönyörűen tudsz festeni, semmi görbeség, remegés...
O-s ecset?
Bocs, mindenkinek írok este, de a család dzsekiben vár indulásra készen
Pusza
paat
 
 


SziasztokKép

TigrisKép
Melyik metró vonalán?
Mert a kék (3as) metronál az Üllői úti megállónál van egy művészellátó, ott tuti kapsz, plextolt, gessot, szienát is, csak egy a bibi vele, hogy drága, mert francia cuccokat használnak legfőképpen. Üllői út 36, de a házszámra nem esküszöm meg, a Kálvin tér felé visszafelé van a jobb oldalon.

Drukkolunk, hogy gyorsan rendbejöjjetekKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Koda! Köszi az infót! Ennyit arról,hogy én ott rendeljek szalvétát.Nagyon nem éri meg,inkább rendelek tőletek.Kép

Ági! Bocsi,hogy tőled kérdezem,de aki tudja válaszolhat,hogy mi az a sziena? Már többször láttam,hogy írtatok róla.Annyit tudtam kibogozni,hogy valami drága festék.De mire jó? Miért jó?

Stuci! Feladtam ma a csomagodat.Remélem hamar odaér.
Paat! Te sem kaptad meg az e-mailem?Kép

Tud valaki Pesten olyan boltot ahol 40ft alatt vannak szalvik?

Orsi
orsi21
 
 


OrsiKép
A sziéna egy barnás festék. Akril méghozzá. A Pannoncolor gyártja. Van Természetes sziéna és van Égetett sziéna. Az égetett kicsit sötéttebb, mint a természetes. Azért szeretjük, mert gyönyörű színe van. Jubi rengeteget dolgozik ezzel a színnel. Az oldalán nagyon sok ilyen keretű képet találhatsz. És nem olyan nagyon drága. Egy kis tubus 200-300 ft között van.Kép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!Kép Köcike! Most már értem!Kép
orsi21
 
 


Sziasztok!KépKépKép

Annyira, de annyira köszönjük a Drukkokat, nagyon sokat segítettek!KépKépKép Ma telefonált a férjem, hogy Zsani reggel elkezdett rendesen inni és már eszik is valamennyit, láza nincs, a hasmenése javulgat, de a vizelet már nem acetonos(a kiszáradás egyik jele lehet) így hazaengedték a 7végére, de kedden vissza kell mennünk kontrollra, na meg a leletekért. Apja elmondása szerint egyszerűen hihetetlen, hogy mennyivel jobban van az elmúlt napokhoz képest!KépKépKép Már vonaton ülnek útban hazafelé...KépKépKép...sietünk is eléjük!Kép

Ági!Kép
Köszönöm, a 3-as metró mellett lenne a legjobb. Mennyire drága mulatság ez a Plextol? Ennyire eltérő árakon vannak?

Pusszi Mindenkinek!Kép
KépSztigrisKép
sztigris
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?