Új privát üzeneted érkezett!

És egy pár kép:

Kép
Kukis kép, oda is van írva, csak le kellett kicsinyítenem...
Kép

Ezen a képen éppen nevet!
Kép

itt pedig a két zacsi van...
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


És egy pár kép:

Kép
Kukis kép, oda is van írva, csak le kellett kicsinyítenem...
Kép

Ezen a képen éppen nevet!
Kép

itt pedig a két zacsi van...
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!:)

Suzy!


Köszönöm szépen!:)tegnap voltam a dm-be mindent megvettem ami kellett persze az olajat elfelejtettem , de majd ma elvitetem magam:)egy nap nem a vilg,főleg ,hogy nekem alig látszik még vmi,úgy nézek ki mint aki éppen jól bekajált:D:D
neked 2 állásod is van?
hát én iis tömegközlekedek vonat , metró , busz...:S

Kép
böbe baba
 
 

 
 

És Suzy!

Nagyon jók a képek!!!ti hol voltatok 4d-n?

Kép
böbe baba
 
 


Suzy
Nagyon jók a képek! Gratulálok Cipikéhez! Gyönyörű!!!

Menion
Utánanéztem fórumban a babakocsinak, eddig,aki vett ilyet nagyon elégedett vele, viszont nem esett szó a kerekeiről, úgyhogy a gyakorikerdesek.hu-n megkérdeztem, most várom a válaszokat. Kíváncsi vagyok. Én nagy ezt a babakocsit szeretném! :oops:

Amúgy mi a véleményetek a 7-es számú babakocsihoz! (bordó+krémszínű). Férjem szerint az fiúnak és lánynak is jó! :shock: Szerintetek is jó az fiúnak???

Mi ma átmegyünk anyósomékhoz ebédre! Laci húgának a névnapját ünnepeljük! :lol:

Szép vasárnapot Mindenkinek!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Suzy! Hat csodaszep Cipiketek! :lol: :lol: :lol: Gratulalok!
Eredmenyek szerdan lesznek.

Menion! Szep lett a vonalzod! Volt masszazs????

Evita! Jo unneplest! Es boldog nevnapot a sogornodnek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


És 2-szer is elküldte, de ez a biztos :roll: :wink: :!: :roll: :wink:

Köszi Csajok a dicsiket Cipike nevében is :!: :wink:

Böbe
Mi Szegeden voltunk, mert Én itt lakom :!:
az nem baj, ha nem látszik, attól még csak kenjed nyugodtan minden nap :!: :wink:
Igen, immár 9 éve két állásom is van, egy labor-és egy fogászati asszisztens :!: imádom mindkettőt csinálni :wink:
Akkor neked is jut mindenféle tömegközlekedéses dologból :roll: nem irigyellek :roll: :!:

Evita
Jó étvágyat az ebédhez és érezzétek jól magatokat a névnapozáson :!: :wink:

Noémi
Reméljük minden rendben lesz az eredményeddel kapcsolatban :!: :roll: drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

További szép vasárnapot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Jó szar éjszakám volt....nem aludtam semmit... :(

Suzy!
Édes Pofa.....és a zacsiiiiiiiiiii!Imádnivaló...és ugyan a párodról nem lűttam képeket, igy csak azt tudom mondani, hogy valóban Rád hasonlit....na a lábaköze az neeeeeeeeemmmmmmmmmm!!!! :lol:

Babakocsi: Nagyon szuper! Tuti kocsika lesz ez Cipikének!

Böbe baba!
Üdv újra itt! Örülünk Neked! :wink: :P
Kezd el a kencézést! Sokat segit majd a bőröd tágulásában....!!!
Felesleges drága termékeket megvenni.....barátnőm azt csinálta, hogy sima gyógyszetári krémbe kevert bele olovaolajat...ez volt a kence....és egy csik sem lett rajta!
Persze ezt már többszöt kihangsúlyoztuk, hogy alkati kérdés is!!!

Evita!
Babakocsi: szép, de Menionnak igaza van....jobb a bolygósitható kerekű....sokkal sokkal könnyebb vele a mozgás, kanyarodás....és azt is fixálhatod, amikor akarod!
Szerintem is igaza van a férjednek....az simán jó fiúnak és lánynak is....a mienk narancs, csokibarna és acélszürke szinekben pompázik...szerintem ez is unisex......!

Remélem a többieknek is jól telik a hétvége...nekem rettenetesen dagad a lábam és furcsán zsibbadgat is..érdekes ilyet még nem éreztem..olyan jó lenne egy talpmasszázs...de Apa nem egy masszázs fenomén....inkább kihagyom! Kicsit béna ebben szegénykém! AZ unokatesóm tud olyan jól masszirozni Istenem!!! Az ő kezeire vágyom most...persze 250 kmre van...hm..??!!
Dalma szinte egész éjjel fent volt..ilyen még soha sem volt....nagyon meg voltam ijedve! És annyire erősen feszegetett...lent a medencémnél is..jessus, azt hittem kiviszem a közfalat!!!!Sehogyan sem volt jó neki...semmilyen póz....hajnalig tévéztem...olvastam, kijöttem a nappaliba...most meg nagy csend van....de nem tudok aludni, mert pakolászunk! Aztán lassan indulunk Apa Anyukájához kajálni....remélem a ma estém nyugodtabb lesz és tudok aludni...!!
Phűűű Csajok, ez a málnalevéltea.....ez annyi savat csinál komolyan.....mar, csip, fortyog...!!!Már Én sem tudok mit kajálni, mert semmi nem szivja fel Nekem sem....keksz, zsömi--ááá!
És a hátam is elkezdett féjni..a gerincem mellett középen...fentről indul és lefelé sugárzik...
Basszus, csak panaszkodom....közben meg semmi baj ám!!!!
Na de hol tenném, mint barátok és kismamik között! Majd megtudjátok cimszóval.... :arrow: :wink: :lol: :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Sajnálom a rossz éjszakádat, de ezt biztosan a front okozza, nálunk egész éjjel esett...meg már betöltött 38 hetes vagy...jönnek a nehéz éjszakák :?: :roll: Én azért drukkolok, hogy még maradjon bent Dalmus :!: :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jó étvágyat ez ebédhez, pihenj le délután :!:

Sztem semmi gond ezzel, hogy a "nyűgöket" leírod, majd átéljük mi is,mert ilyen és ehhez hasonló lesz/ van mindenkinél :!: :roll: :wink:
Dokihoz csak a szokásos pénteken kell mennetek :?:

Köszi a baba kocsi és Cipike dicsiket :!: :wink:
Mondtam is a férjemnek, hogy ne legyen ilyen velem, mert örüljön, hogy Cipike is kukis, egy szót se... :wink: erre Ő, de már neki is nagyobb van, mint neki :D tiszta dilis...és persze büszke már most :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kép

Suzy!
Cipike tündéri! :lol: Nekünk a kukiról nincs kép,csak a dvd-n látszik,de ott nagyon. :lol:
Szerintem is arcra tiszta te vagy! :D
Én már jól vagyok,ritkán köhögök még 1-1-et,de amúgy már semmi.

Böbe!
Nem lehet elég korán kezdeni a kenegetést,sajnos én két olyan helyen kezdtem el repedni amire nem gondoltam és nem is kentem.(A derekam oldalt és a combom belül :shock: )

Evita!
Bordó-krém uniszex szerintem is.

Orsi!
Remélem a mai éjszakád jobb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyere nyugodtan panaszkodni,mi megértünk. :wink:
Málnalevél ilyen savat csinál???????? :shock: :twisted: :cry: akkor nekem sem lesz jó,mert én aztán már most szenvedek a savaktól.
Betöltött 38.hét :shock: :shock: Húúúúúúúúú,de megy az idő!


Roli baba nagyon aktív volt tegnap is,este néztük a megasztárt és jelezte ki tetszik neki :lol:Hatalmasakat rúgott és kinyomogatta magát mindíg,csak soha nem tudtuk milye az éppen, apa teljesen odáig volt :lol:
Holnap megyek az anyakönyvvezetőhöz aki összeadott minket és ad egy friss házassági-anyakönyvi kivonatot.Nagyon aranyos,mert ügyfélfogadási időn kívül mehetek.
Aztán délután mehetek a tp papírért.Lesz dolgom :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, Pécsen voltunk vásárban, meg egy kicsit bóklászni.

Suzy
Köszi kérdésed, velünk minden rendben. Múlt héten voltam kontroll uh-n, mert a 12 hetesen nem látszott a pici orrcsontja, mert éppen hason feküdt a drága, de most azért megmutatta magát.

Nagyon édi a kis Cipike, jók lettek a képek.


Evita
Jó névnapozást! És szerintem is jó a bordó babakocsi fiúnak is.

Kép
gyevacska
 
 


Böbe!
Én az elejétől kezdve nem dolgozom,veszélyeztetett terhes voltam/vagyok(?).

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi!

köszönöm a tanácsot sztem az lesz , ez már biztos!:):)

Kép
böbe baba
 
 


Gabi
Köszi a Cipike dicsit :!: :wink: sztem totál Én vagyok és mondom a férjemnek, hogy mások is így látják :roll: :wink:
örülök, hogy jobban vagy, Roli baba rugdosson csak :!: :wink:
Miért kell, hogy friss legyen a házassági anyakönyvi kivonat :?:

Gyevacska
Örülök, hogy látszódott az orrcsontja most már :wink: köszike :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

én úgy tudom , hogy azért kell friss legyen , vagyis nem is frissnek kell lennie csak kell egy h nálatok is maradjon amivel igazolni tudjátok , hogy férj és feleség vagytok...mert mikor a baba megszületik elveszik...kicsit bonyolult de talán így van:)

Kép
böbe baba
 
 


Böbe
És a fénymásolat nem jó :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
300 napnál nem régebbi kell a baba anyakönyvezéséhez,hogy apa nevére kerüljön.Nálunk így van.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Ezt nem is tudtam...de milyen hülyeség ez, nem :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Biztos van valami nagy okosság benne,bár nem értem,miért nem elég,hogy apa ott lesz.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Én csak azt nem értem, hogy ha valaki házas, és erről írásos dokumentum is van, akkor hányszor kell még a házasságot igazolni :?: és hogy a gyerek automatikusan az apa nevét kapja :roll: :?: mennyi utána járás ez, sztem tök feleslegesen...na de mindegy is... :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Jaja, gondolom már minden bajom van....de ami a legjobban zavar....az a lábdagadás! Komolyan mondom...emiatt még a kipűrolgása is más, soha nem volt büdi a lábam...na most az...ecetszagúúúúúú :roll: :shock: 8) :x :twisted: :lol:

Apa mindig tapogatja...., hogy megnézze mennyire dagadt..ás úgy zavar...mindig mondom neki, hogy neeeeeeeee meeer büdiiiiiiiiii!!! :wink: :lol:

Röhej!

Gabi!
Igen, málnalevél....lehet Rád majd más hatással lesz! De nyemjóóóóó....
Pedig már nem szeretnék semmilyen savlekötőt....!! :x
Tali jövő héten? :wink:

Böbe baba!
Naggyon naggyon szivesen! Vigyázunk egymásra! :P :)

Anyakönyvi kivonat: nem mintha nekem kellene...de nézzetek utána, kérdezzétek meg a kórházat ahol szülni fogtok,mert nem mindenhol kérik már a 300 napnál frissebbet!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szerintem nem jó a fénymásolat...akkor tuti azt mondták volna , hogy jó az is...

Kép
böbe baba
 
 


Csajok!

Holnap reggel kilenc után megyek körmöshöz...leszedetem a kb. 20 éves korom óta viselt műkörmeimet...Annakidején a barátnőim tömegével mentek tanfolyamokra....gyakran voltam körömmodell...és annyira megszoktam, hogy mindig volt olyan kis normális méretű... :) :(
Annyira hozzászoktam, hogy nem tudom hogy boldogulok majd pinduri saját körmökkel, de Dalmát nem szeretném megsérteni, hiszen olyan kis finom lesz a bőre...és érzékeny! Majd kitapasztalom...aztán lassan visszatérek ilyen pinduri franciákra!

Tehát egyik szemem sir a másik nevet...mert soha nem volt gondom a kezemre...1 hónapig kitartott aztán töltöttük, minta...lakk...stb...na mindegy!
:cry: :lol: :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Állítólag a vége felé már ilyen a láb, dagad és van szaga :roll:
Húúúúúú, akkor éppen időszerű leszedetned, nekem soha nem volt, igaz nagyon erős körmeim vannak, mindig franciára van lakkozva, egy héten egyszer (vasárnap) manikűrözök és lakkozom :!: :wink:

Már csak 2 hét :roll: :wink: gyorsan el fog telni :roll: :wink:

Dobok egy pocak képet, mindig ilyenkor van fotózás...vasárnap van nekem is a forduló...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


evita: ha meg vannak elégedve akkor biztos jó...a képen nem látni hogy fordul szóval lehet hogy könnyű vele...tudod nem értek hozzá én csak 2 félét használtam de nem jelenti azt hogy ettől hozzáértő lettem...a bordó-krém szerintem is unisex!
és mi lett a gyakorikérdés.hu-n a válasz?
nomi volt masszázs és kicsit segített is a fájdalmakon de sajnos talán csak akkor lenne hatásos ha minden este lenne :lol:
mindig estére kezd el nagyon fájni a keresztcsontom akkor is ha egész nap nem csinnáltam szinte semmit..

Kép
menion
Budapest
 
 


suziszuperek a képek és írtam is egy csomót közvetlen utánad de látom hogy sehol nincs belőle egy betü se....azt írtam hogy szuperül látszik a 3D-s képen minden de a fekete-fehéren nem látom...ezekkel mindig bajban vagyok...olyan ciki pláne eügyis létemre meg hogy az én manómat is már sokszor uh-ozták...

hogy birod a két állást?én nem mehettem melózni április vége óta és most csak az egyikbe megyek vissza...szerdán voltam és ma másodszor...szerdán örültem és sokat nevettem ma meg úgy kicsinált egy mentős kolléga hogy a vége ajtócsapkodás és sírás lett...aztán egy óra múlva meg sündörgött egy tábla csokival hogy bocsánatot kér...hát nagyon kikészültem...és megbántam hogy visszamentem...nem ér a pénz ennyit viszont ha nincs ez akkor nagyokat ökörködünk és sokat nevetek persze nyilván kollega függvénye de azt nem választhatom meg kivel dolgozzak....
a mai napot kihagytam volna...
itthon meg nem panaszolhatom el mert reggel is kérdezte a párom hogy biztos jó ötlet nekem ez a meló? miután öltözés közben kidobtam a taccsot...arról pláne nem is tud hogy a betegek fele lázas taknyos torokfájós volt....
de érzem hogy agyamra megy lassan az itthonlét...zombi leszek
szóval se ez se az nem jó...

Kép
menion
Budapest
 
 


na megpróbálom az alvást bár a poronty se alszik ...veri a tam-tamot...biztos érzi hogy mi volt nap közben

remélem szebb volt a napotok! sziasztok

Kép
menion
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Menion
Köszi a kép dicsiket :!: :wink:
Még bírom, de a másodikba már csak nagyon ritkán vagyunk, szinte csak a családtagokat csináljuk meg :!: :wink: fáradok nem mondom, hogy nem, de ebben a hónapban vége lesz a melónak :!: :wink:

Jajjj, de undorító az ilyen kolléga :shock: megbánt, aztán azt hiszi egy csokival minden el van intézve :?: hát számomra az ilyet ennyivel nem lehet elintézni :!: :roll:
Akkor azt hiszem tényleg jobb, ha nem mész dolgozni :roll: még mindig hánysz :?: szegénykém :!: :roll:

Remélem el tudtál aludni :!: :roll: :wink:

Szép napot :!:

Én jót aludtam éjszaka, a férjem nem túl jót...fel is ébresztett, hogy nagyon hányingere van :roll: nem sikerült neki, csak ölelgette a budit...sajnáltam nagyon, mert 8-ra megy dolgozni :!:
Én már bent vagyok, elég hüsi volt az idő reggel...nem ér be a köpenyem :lol: azt hiszem nem tudok jönni dolgozni, mert nincs ruhám :wink: mondjuk már nem is dolgozok csak itt vagyok és felügyelem a Nővéremet :!: :wink:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

Én is nagyon rosszul aludtam. :( Letört az egyik hátsó fogamból egy darab és most nagyon vágja a nyelvem. :( És a fogorvost akihez járok nem érem el telon. :( :cry: Ma még többször próbálkozom.

Suzy
Nagyon édes Cipike! :D :) És csatlakozom a többiekhez, szerintem is rád hasonlít! :) :D
Szép pocak! :)

Evita
Ha gondolod/gondoljátok, beírhatom a tábliba a várhatóidőpont mellé amikor megszületnek a Picik, de szerintem ha már a kezünkbe lesz oly mindegy, h mikorra voltunk kiírva... :wink: :)
Babakocsi: ha elég sötét a bordó akkor szerintem is unisex. :)

Gyevacska
Terhestorna: én néztem is helyet és időpontot, de nagyon rossz helyen van és nehezen tudnék csak odajutni... :(

Menion
Szép lett a vonid! :D
Sajnálom, h ilyen kollégád van. :(

Orsi
Panaszkodj csak nyugodtan! Azért vagyunk, h meghallgassunk! :)
Mostanra már jobban vagy? :?
Nekem csak az esküvőn volt műkörmöm, aztán leszedettem. Nem tudtam megszokni...

Gabi
Jó ügyintézést mára!

Hétvégén volt itt após, összeszerelte Barni-szekrényt! Ha sikerül a héten kidekorálni, akkor teszek majd fel róla képet. :) :D
Szegény itt volt este 6ig, és utána még Pesten át mire eljutott haza... (Székesfehérvár mellett laknak) Mi meg még utána nagytakarításba kezdtünk. Mondanom se kell nagyon kipurcantunk.

Még 10 perc és hívom újra a fogorvost... Remélem felveszi valaki... :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!

Jövök délután,ha nem jön közbe semmi!

Csajok szerintetek lehet,hogy a zöldteától megy a hasam?Mióta beteg voltam mindíg azt főztem magamnak és azóta is azt iszom. :roll: Eddig soha nem volt ezzel gond,de a napokban direkt figyeltem mi az amit minden nap eszek-iszok és ez az egy volt a rendszeres.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi! Hogy a zoldteanak hashajto hatasa lenne??? Arrol hallottam,hogy vizhajto...........

Erika! Merre jarkalsz?

Orsi! Semmi baj,panaszkodj csak,mi meghallgatunk :wink: Es legalabb tudjuk,mi var rank par het mulva..... :oops: De kis onzo vagyok :oops: :oops:
Remelem jobban aludtal...

Suzy! Ha mar nem fersz bele a kopenybe,tenyleg otthon a helyed :lol: :wink:
A pocak meg aranyos!

Gabi! Jo intezkedest Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Csajok!

A tegnapi nap jó volt! Este Laci húgát elvittem koncertre. Lőrincen 3 napos szeptember fesztivál volt, és este fellépett Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán. :) Nagyon szeretem Őket. Alapból szeretem a musicaleket, de az ő cd-éik kifejezetten jók. Szerintem nagyon cukik együtt. Rebus is nagyon szereti őket, úgyhogy nagyon boldog volt, hogy elmentünk. Utána pedig este fél9-től a Neoton Família volt. Hát őket nem szoktam hallgatni, viszont Rebeka a 11 évével, úgy odavan értük... :lol: Úgyhogy ott csápolt az első sorban. Ez volt neki élete első ilyen esti nagy koncertje szabadtéren, sötétben, sok fény, füst...
Nagyon odavolt. Mivel kb 2 órás volt a koncert, nem maradtunk végig. Rebus már hulla volt, és mondta, hogy menjünk haza. De nagyon jól érezte magát. Nekem is jó volt nagyon. Szinetárékat kifejezetten élveztem. :lol: Neotont kihagytam volna, mert már majd leszakadt a derekam, a hasam is fájt, de hát Rebus miatt most kibírtam. Olyan hangos volt a zene...
Képzeljétek, hogy behoztak egy 7-8 hónapos gyereket a legelejére. Rács és a színpad között volt még egy nagy terület, ahova a protekciósok lehettek bent, nem sokan voltak, de voltak egy páran. Én azt a kislányt úgy sajnáltam... Nekem hangos volt, milyen lehetett neki? Úgy sírt! Én nem értem az ilyen szülőt! :(

Orsi
Nyugodtan panaszkodj, azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást! :wink: A tesómnak is van műkörme, amióta az eszemet tudom, de ő nem vetette le, amikor megszületett a kislánya, szerintem ki se bírta volna nélküle! :lol: És nem zavarta. Mindent meg tudott csinálni vele, és nem bántotta vele Lillát.

Menion
Én örülök, hogy írtad,h nem biztos, hogy könnyen befordul, mert eszembe se jutott. :oops: Két ember írt eddig, ők azt mondták szeretik nincs baj vele a forduláskor. Találtam még egy babakocsit, ami hasonló a másikhoz.

http://www.olcsobabakocsi.com/baby_merc_agat__lux_babakocsi.html

Ennél lehet külön kérni görgőkereket, több a színválasztéka, viszont két bajom van vele. Az egyik 3 kg-mal nehezebb, ami szerintem sok, főleg úgyhogy sokat fogom emelkedni, mert én közlekedési eszközökkel fogok járni. A másik, hogy majdnem 6000 Ft-tal drágább. :cry: Ami jelen helyzetemben sok. :? Viszont kitaláltam, hogy mivel az Pesti bemutató terme van, ami nincs ugyan állandóan nyitva, be lehet jelentkezni, elmegyek és kipróbálom görgőkerekekkel és nélküle, hogy mekkora a különbség. Valószínűleg, hasonló a másik is.

Suzy
Nagyon aranyos a pocakod! :wink: Ha már nem ér össze a köpenyed, akkor ne is menjél dolgozni. :wink:

Vivi
Sajnálom a fogad, nagyon rossz az tudom. Tök jó, hogy kész Barni szekrény, már várjuk a fotót róla.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Hát Csajok, ez a híres magyar egészségügy..... :( :( :(
Teljesen kiakadtam!!!!!!! :evil: :twisted: :evil: :evil: :twisted:

A sima körzeti fogorvoshoz isten-tudja-mikorra van az első időpont még sürgős esetben, is és még kismamáknak is. (Mindennel próbálkoztam.)
Felhívtam 2magánrendelőt, de ebből 2ben nem vették fel...
(Ezt nem is kommentálom....)

És végül nagy nehezen egy ismerős, ismerőse tud fogadni legkorábban holnap 15:00kor. (De végre van időpontom!!!!!!! :) )
Ha más meséli el se hiszem! Ez nekem nagyon furi....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
El képzelhető, h hashajtó is a zöldtea... (Bár eddig én is csak a vízhajtó tulajdonságáról hallottam..)

Evita
Bizti csudi jó volt!( Én is nagy Szinetár Dóra és Bereczky Zoli fan vagyok!!!!! :D :D :) )

Nagyon furcsa szülők vannak! :? :shock: Azért koncertre vinni egy pici gyereket nem semmi! :shock:
Egyébként még ugyan pocakba van, de most is észreveszem, h ha valami hangos Barninak akkor elkezd rugdalni. :)

A babakocsi-próba nagyon jó ötlet! Ugyis csak használatkor derülnek ki a bakik!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Hát nem semmi. Utálom a magyar Eü-t. Ez egyszerűen botrány!!!
Hát én is fan vagyok! Nagyon bírom őket. Amikor Pesten van koncertjük, ha tehetem megyek! Két éve decemberben, amikor Bp. Sportarénában voltak ott is voltam. Annyira jó volt!!

Vicces volt, mert az egyik számuk előtt megkérdezték, hogy kinek volt első randija már. Mert hogy arról szól az énekük. Erre én lelkesen felteszem a kezem. Erre Zoli megszólal, látom csak egy embernek volt itt csak randija. Elég vicces volt. :lol: Erre Dóri megszólal, hát elég sok gyerek van itt, ha csak 1 embernek volt első randija, akkor ők honnan kerültek ide? A gólya hozta? :lol: :lol: :lol:

Nagyon bírom őket! Nagyon jófejek!

Hát még én is aggódtam Babóért a hasamban, bár én úgy tudom csak 15. héttől hall. Te tudsz erről valamit, hogy mikortól hallanak a Babák?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Én is akörül tudom. Kb. a 14-15.hét. :D :)

Nagyon jó fejek!:)
Még nem voltam koncertjükön, de a Rómeó és Júliát is miattuk hallgatom annyit. :D :)
És szerintem a cd-jük a: legszebb szerelmes dalok duettek is nagyon jó! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szerintem is nagyon jók a duettlemezeik. Tavaly megjelent karácsonyi cd-éjük is nagyon jó. Egész karácsonykor azt hallgattuk! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!


Nekem is rossz éjszakám volt sajnos...annyira fel voltam fújódva , hogy teljesen rosszul voltam...ezáltal alig aludtam és persze reggel 6kor kellett kelnem és munkába menni...:(:(
és ma munka után mehetek az okmányirodába az irataimat megcsináltatni , mert ma van fél6ig félfogadás!
Más téma!kék-krémszínű babakocsi vajon unisex , mert még nem lehet tudni , hogy fiú vagy kiscsaj!?:)bár volt róla szó h kukis:D


Puszi

Kép
böbe baba
 
 


Böbe
sajnálom, hogy neked is rossz éjszakád volt. :cry:
Szerintem attól is függ mennyire sötétkék. Ha világos kék, akkor inkább unisex, bár én kékőrült vagyok :lol: szóval én még lánynak is szívesen vennék kék babakocsit! :lol:

Nevetek már van?

Orsi
Neked milyen volt az éjszakát? Most Dalmus hagyott aludni?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Páran már bejelöltek ismerősen engem az iwiw-en, és megtalálaltak az ismerőseik között. :oops: Bejelölhetlek?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!


világoskék majd lefényképezem szerintem és felteszem , hogy megnézzétek :wink: :)
van már név igen ha kisfiú lesz akkor Peti baba, az apukája után , ha kislány akkor Maja Angéla ez a két név , nekem anyukámat hívták Angélának és az ő emlékére:(:)
nektek?lehet , hogy itt már mindenki tudja és idegesítő lehet , hogy én is feltettem a kérdést de eléggé levagyok maradva most mindenkiből!:) :oops: :oops: :oops:

Kép
böbe baba
 
 


és még egy fontos kérdés jut eszembe:D
nekem a vonalzóm teljesen rossz...pedig azt a dátumot írtam be mikor utoljára menstruáltam , de hát nyílván ezt nem lehet pontosan kiszámolni , bár a dokim szerint vasárnap töltöttem a 16.hetet.

Kép
böbe baba
 
 


Vivi
No comment az állami fogászathoz :cry: remélem sikerül betömetned a fogad :!: egyébként ez volt már kezelve :?: szedjed a Zymafluort :!:
Várom a képet a Barni-szekrényről :!: :wink:

Gabi
Jó ügyintézést mára :!:

Orsi
Hogy vagytok :?:

Evita
Én nem ismerem a zenéiket, dalaikat sosem hallgattam még :roll: :oops: biztosan nagy élmény volt a kislánynak a koncert, lehet is élvezni :!: :wink: Én nem vinném a gyerekem olyan tömegbe és a hangos zene sem tesz jót neki, főleg, ha még üvölt is...az ilyen szülőnek elment az esze :roll: :?:
Én az idén szerettem volna menni a repülő napra, de gondoltam nem tenne jót Cipikének a hang, így nem mentem :!: :roll:

Böbe
Jó ügyintézést neked is délutánra :!:
Nagyon szép neveket választottatok ki :!: :wink:
Sajnálom a rossz éjszakádat...front vagy Csajok megint, nekem úgy elkezdett kalapálni a szívem majd kiesik, pedig nincs okom az idegeskedésre :roll: :cry:
Szívből sajnálom édesanyádat :cry:
sztem a baba kocsi színe unisex, Én adnám mindkettőnek, szép szín összeállítás :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én úgy tudom, hogy a 20.héttől kezd el kialakulni a magzat hallása :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!


Köszönöm szerintem is nagyon jók főleg a Maja nem igazán találkoztam még vele,habár a szomszéd kislányt is így hívják de megkérdeztük és nem zavarja őket!:):D:D
front?hát az könnyen lehet...nekem hála istennek nem fáj a fejem , mindig is fejfájós voltam , de ez a terhesség alatt felerősödött , beszéltem dokival is , mert olyan helyen dolgozom és ez elvileg "természetes"...a puffadás is?elején nagyon megvolt utána elmúlt és most megint kezd visszatérni:S

Kép
böbe baba
 
 


Sziasztok!

Hiha h pörög a fórum alig birlak követni benneteket.

Suzy!A babakocsi szuper nagyon szép és a baba ruhák is.
Örülök h Cipikével minden rendben van.
Jók lettek a képek édi Cipike...gratulálok!
Menion!Utólag is boldog születésnapot kívánok neked :!:
Szép lett a vonalzód :!:

Böbe!Sok boldogságot kívánok nektek :!: És sajnálom h rossz éjszakád volt,ráadásul korán kellett kelned.

Orsi!Sajnálom a rossz éjszakát.Drukkolok h minden rendben legyen veletek.Panaszkodj csak nyugodtan mi szívesen meghallgatunk bármikor.
Lábdagadás:az nem jó...ilyenkor teszel rá valamit a lábadra :?:
És ma h érzed magad :?: a lábdagadás múlik :?:
Nekem még soha nem volt műkörmöm...nem tom milyen érzés lehet műkörömmel...régen szerettem volna tettetni,de nem sikerült.

Nomi!Tegnap búcsún voltunk elég későn értünk haza és még a piacon is voltunk...eléggé elfáradtam már alig vártam h haza érjünk...szerettem volna szét nézni a búcsún,de nemsikerült...a párom nem szereti a búcsút és nézgelődni sem szeret :( ...jövőre Én egyedül megyek és szét nézek a picivel együtt.

Gabi!Jó intészkedést!

Ma is mozgalmas napom volt idáig...főzőcskéztem anyósom ment a városba így egyedül vagyok itthon...jól eltelt az idő...mire el készítettem mindent...az állatoknak adtam enni,stb.Nemrég volt nálam egy barátnőm a kisfiával,nagyon aranyos kaptam tőlle egy lepkét a picinek,szép és saját kezüleg készítette...majd készítek képet a férjem telefonjával és fel töltöm.Meg azt is mondta h kész van az ágy a kisfiának és a jövő héten meg kezdi az ovodát.Nem sokáj meg kapjuk a kiságyat...aminek nagyon örülök/örülünk már szeretném látni bent a szobába és h rendbe legyen.
Most már be fejezem az írást megyek lepihenek egy kicsit.

Szép napot mindenkinek !Pihenjetek ti is :!: :wink:

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!
Most ertem haza a tekergesbol.....voltam a munkahelyemen,sajna a nagyfonok nem volt bennt,ugyhogy a papiromat nem irtak ala. De a fogadtatasom nagyon kedves volt :D
Aztan elmentem a biztositasi hivatalba,azzal vigasztaltak,hogy most meg a juliusi tappenzeket vizsgaljak,majd valamikor meg fogom kapni. Hat.... :roll: :roll: :roll:
Es gazdagitottam a babakelengyet is 2 kisnadraggal :wink:

Vivi! Nagyon durva....nem eleg hogy a fogad...meg a dokik sem fogadnak idoben :evil: :evil: :evil:

Evita! Jo kis programot csinaltal a kislanynak :)

Vegre talaltunk nevet a babanak.... :!: :oops: :roll: a ferjem,mivel vallasos,kikototte,hogy bibliai nev kell legyen. Hat szombaton vegigbongesztem a neten a bibliai neveket. Ha kislany akkor Miriam Anna (vagy Amara) ha kisfiu akkor Peter. Az Erichez kepest nagy a valtozas :roll: :roll: "Hatarozottak " vagyunk,mi?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Böbe
Szép nevek! Nekem is tetszik a Maja, de a férjemnek nem! Nekünk, ha lány lesz,akkor Emma v. Norina. Még nem tudtuk eldönteni. Ha fiú.... akkor nem tudjuk. Akkor nagy feladat előtt állunk. :D Nekem a Barnabás név nagyon tetszik. De Laci még nem mondott rá igent. Most nézegettem az utónév könyvet, és még tetszik a Levente, Roland és Marcell. Majd, ha lesz egy kis ideje a férjemnek, ő is beleveti magát az utónév könyvbe. Egyelőre várjuk, hogy megtudjuk kislány, vagy kisfiú! :D Remélem 2 hét múlva kiderül.
Vonalzó: a picibaba.hu-n a vonalzóhoz nem a születés várható idejét kell írni? Te mikorra vagy kiírva?

Erika
Van valami hír a táppénzes papírodról? Hát akkor most olyan a megérdemelt pihenés, ha mozgalmas napod volt! :wink: Nem csodálom, hogy várod már a kiságyat, milyen jó is lesz felállítva látni a helyén. :D

Suzy
Ó 20 hét csak. :cry: Hát ez szörnyű! Miért olyan sokára???
Amúgy megkérdezhetem mi a keresztneved? Lehet, hogy már mondtad, de nem emlékszem! :oops:

Ma belelapoztam a Kismama újságba és hirdették, hogy szeptember 18-án a Hungexpon lesz Bababörze. Én szerintem ki fogok menni.

http://www.babaruhaborze.hu/

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nomi
Szép nevek. A barátnőm, aki novemberben szül, neki is Miriam lesz. Még időben vagytok teljesen! Még 100x megváltoztathatjátok addigra! :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Na itthon vagyok,jól elfáradtam! :? :? :?

Orsi!
Taliba benne vagyok,már kérdeztem fenntebb :wink: Nekem bármelyik nap jó,a holnap(kedd) lenne a legjobb,de tényleg mindegy.
Büdi a lábad??? :shock: Hát igen,jól megváltoznak a dolgok!
Szerintem is jó ötlet levetetni a műkörmöt,nem mintha nekem valaha is lett volna (szakmából adódóan).

Suzy!
Szép poci! :lol:
Apa elrontotta a gyomrát?Vagy mi van?
A köpeny már egy jel,ha nem ér át!!! :wink:

Menion!
Hát inkább az otthoni bekattanás,mint beteg emberek között lenni.

Vivi!
Sajnálom a fogadat!
Nem kell ám megvárni a dekorációt,jó nekünk az a kép a szekrényről ma is dísz nélkül.

Böbe!
A kék-krém szerintem már nem annyira uniszex,de mondjuk mi is megvettük a kéket úgy,hogy nem tudtuk mi lesz.Szerencsénk volt,mert kukisunk lesz :lol: ROLAND :D
Szép nevek!(Ugye Suzy :wink: )
Vonalzó.............hát nem tudom!Én mindíg úgy hagyom az utolsó menszi szerintin,mert mi tudjuk a fogantatás napját.
De azért a 2 hét eltérés szerintem sok. :roll:

Erika!
Neked mindíg annyi dolgod van a ház körül,ha a baba meglesz akkor is neked kell ezekkel foglalkozni?
Én párom se szeret nézelődni,pedig olyan jó.

Evita!
Ez a babakocsi is szép,a bolygókerék meg szerintem kell. :roll:
Szinetár-Bereczki nem a stílusom :?
Bababörze nagyon jó,de megint azt mondom sok-sok pénzt vigyél,tavasszal voltam és csak azért nem hagytam ott vagyonokat,mert nem tudtuk,hogy fiú vagy lány lesz.Vannak jó kis használt cuccok,meg új dolgok is.

Nomi!
És ezek a nevek mostmár maradnak?Tetszenek! :wink:


Anyakönyvi kivonat elintézve,sajnos a Jánosba úgy tudom,hogy a fénymásolatot nem fogadják el és 300 napnál nem lehet régebbi.De kb 5 perc se volt elintézni.

Zöldteáról azt hiszem leállok egy darabig :? Pedig szeretem. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?