Új privát üzeneted érkezett!

Stella!
Biztos nem lehett könnyű egyedül lenni, de gondolj arra, hogy most már egyenesben vagytok és még akár az is lehet, hogy a karácsonyi ajándékotok egy pozitít teszt lesz Kép
Fel a fejjel és nézz előre Kép
A dokidat nem Nováknak hívják?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella!
Sajnálom. Kép
De annak örülök, hogy beindulnak a dolgok.
Elég nehéz lehet nektek feldolgozni.
A párod nagyon el volt keseredve?
Az nem semmi már nov.25-én.
Látod az már nincs is messze.Kép
Nagyon szorítot értetek.Kép
Bízzál benne, hogy minden rendben lesz, és már nemsokára kezdődhet a "nagy dolog".

Annácska!
Persze, persze tudom, hogy nem szabad görcsölni.
De tudod, hogy ilyenkor már a ciklus végén nagyon nehéz.
Meglepően jól viseltem a babalátogatást.
El sem tudtam szakadni a kicsi lánytól.
Annyira édes volt, egyfolytában mosolygot rám.
Óóóó már Én is akarok babucit.
A kicsilányodnak is kijár már a testvérke.
Remélem sikerül.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kicsi Stella
Nagyon sokat gondoltam rád tegnap, szorítottam, drukkoltam, ahoyg csak bírtam!
Sajnálom, hogy az eredmény nem lett jobb, és nagyon jó, hogy a doki véleménye ellenére mégis elmentek az urológushoz. Szombaton is nagyon fogok drukkolni, remélem, hogy valami jó hírrel is tud szolgálni nektek, már nagyon megérdemeltétek!
Pároddal meg tudtad este beszélni? Vagy vársz vele az urológusig?
Látod, mégiscsak van remény ebben az évben a lombikra Kép Az ismerősöm akinek itt csináltak már 2 lombikot, ő is Tapolcára akart menni a következőre, úgyhogy szerintem jól döntöttél, az állítólag jobb hely!
Megértem a félelmed, most sok vizsgálat vár rád, de erősebb vagy mint hinnéd és végig fogod tudni csinálni, és ha fájni fog sem érdekel majd, mert a baba ennél sokkal többet ér és jelent nektek! Kép

Tündi
Vendég
 

 
 

EzVicc! Nagyon szuper, GRATULÁLOK!!!!! Ilyenkor mindig erőt veszek abból, hogy másnak sikerül. Tehát nekünk is sikerülni fog Kép))))

Szorítok a négyes körnek! Kép

Zsófi!
Örülök, hogy jobban vagy és hogy a babával is minden ok.

Hihetetlen, hogy milyen szépen alakul a táblázat Kép Szép napot mindenkinek!

Pilis
pilis
 
 


Tündi!Kép
tudom, hogy el kellene már hagynom azt az egy szálat is, de jólesik legalább azt az egyet elszívni, mert levezeti a feszültséget.

De ígérem megpróbálom elhagyni.Kép

Tényleg sok a zebrásodás most ősszel!
Hihetetlen, hogy ebben a topicban mennyi mindenkinek sikerült! Tök jó!

Mea
mea
 
 


Pilis!Kép

Köszönjük!

Mea
mea
 
 


Stella! Minden rendben lesz, majd meglátod!

Timi! Az pozitív, majd meglátod Kép

Ja, tegnap voltam vásárolni: előttem egy baba, mögöttem egy baba és ráadásul még az előttem kettővel egy fiatal apuci pelenkát vett... Na jó, gondolom erre csak érzékenyebb vagyok...
pilis
 
 


JudytKép TündiKép AnnácskaKép
Köszi a bátorítást. Én úgy számolom, hogy Az a helyzet, hogy nov 24-én pont a következő ciklusom legelején leszek, úgyhogy szerintem akkor már nem lehet elkezdeni a stimut.
Ha minden rendben megy, akkor talán újév környékén kerülhet sor a beültetésre!
Hát tényleg felpörögtek az események.
Az eslő gondolatom az volt, hogy most nagyon nyugodta, nagyon boldoga, nagyon egészségesen, és főleg nagyon stresszmentesen kell élnünk addig.
El is kezdek szedni elevitet és folsavat, hogy minden esélyt megadjak magunknak arra, hogy elsőre sikerüljön.
Visszagondolva az eddigi életemre ez lesz nekem az eslő és igazi próba, hoszen eddig védekezés nélkül nem voltam senkivel, most meg, mint kiderült esélyem sem volt bizonyítani, hogy mennyire is vagyok nőből. Ez azért kicsit meredek!
De minek is gondolok ilyen hülyeségekre?!

Tündi, Te írtad, hogy szedsz folsavat. Ezt fel kell iratni, vagy csak úgy simán lehet venni?
A párom nagyon el volt keseredve. Megvártam este (majdnem éjfél volt mire hazaért) és beszéltünk sok mindenről. Olyan édes, folyton bocsánatot akar kérni tőlem, hogy miatta ilyen sokmindenen át kell mennem! Imádom!

KóborKép
gyógyulj meg minél hamarabb!

AnnácskaKép
A dokit Töröknek hívják és Pécsen a Megyei Kórházban rendel, no meg Tapolcán!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
Ha Elevitet szedsz, akkor folsavat is kell szedned. Én úgy tudom, hogy az Elevitben vakón folsav is...

Zebrás és babás lányok!
Ti mit szedtetek? Elég a terhességi vitamin vagy kellett folsav is?
pilis
 
 


Tündi!
Már csak egy dolog. A csoda-tea keveréknek elfelejtettem az összetevőit Kép cickafarkfű... és mi volt a másik kettő? Előre is nagyon köszi!
Ahogy nézem, Ti most vagytok a fontos napokon! Nagyon szorítok Kép
pilis
 
 


Stella
A folsavat recept nélkül lehet vásárolni a gyógyszertárban. Én a Bio-folsavat szedem, ebben 60 szem van, és 1000 ft körül van. Napi 1 szem elég. Viszont nem tudom, hogy az elevit mellett szükség van-e rá, mert az állítólag tartalmaz minden vitamint a szükséges mennyiségben.
Mikor lehet elkezdeni a stimut? Nem inkább most a ciklus alatt? Ciklus elején nem lehet kezdeni?
Párod nagy kedves és drága lehet, no meg figyelmes Kép Szegény még mindig nagyon rosszul érezheti magát, nagyon sajnálom Kép A te szerelmed fogja átsegíteni ezen a nehéz időszakon, és tényleg próbáljatok meg kerülni minden stresszhelyzetet! Kép

Tündi
Vendég
 


PilisKép
Majd megkérdem a gyógyszerészt, hogy ő mit ajánl.

A csodatea keverék: cickafarf-palástfű-zsálya.

Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
amíg nincsenek meg a laboreredmények, addig nem írja fel a doki a gyógyszereket.
Aztán majd ő megmondja, hogy mikor kell kezdeni. De én úgy tudom, hogy ciklus elején.
Erről sajnos semmit nem árult el. Lehet, hogy elötte még lesz egy fogamzásgátlós, peteérésleállítós ciklus is. Elvileg az is kell! Legalábbis én így olvastam!
Majd kiderül. A stresszhelyzetet igyekszem kerülni, most már pályára álltunk és ez a fontos!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Nagyon kedves vagy, köszi! Este megyek gyógynövény boltba, hogy még néhány egészséges dolgot beszerezzek.
Még egyszer köszi! Ja, már múltkor akartam írni, hogy nagyon szépek vagytok ám ketten!
pilis
 
 


Pilis Kép
A teát Stella itta, sajnos én sem emlékszem a pontos összetevőire. Cickafarkfű, zsálya meg még valami Kép Bocsi Kép
Köszi a szorítást, igaziból már túl vagyunk a legfontosabb napokon, a 13. cn-on hétfőn volt a tüszőrepim, akcióztunk aznap és tegnap is a 15. cn-on Kép Ismét produkáltam egy 3/4 órás gyertyázást, jó volt Kép Szerintem szombatra felmegy a hőm, és akkro kicsit tudunk pihenni is, mert őszintén szólva kicsit fárasztó így kétnaponta összpontosítani a szeretkezésre Kép
Szóval most várunk, várakozunk, hoyg teljenek már gyorsabban a napok Kép

Tündi
Vendég
 


Judit
Én is elsírtam magam örömömben! Úgy örülök nektek!
Látod meghozta a babucit a nyaralás!

Judyt
Nem bírom!!!!!!!!!!!!!!
Megőrülök a kíváncsiságtól. A hőm fent van, és a cicjeim mintha egyre nagyobbak lennének. Tegnap, amikor sietve lépkedtem az utcán azt vettem észre, hogy fel -le röpködtek és olyan nehezek voltak! Sosem éreztem ilyet, mert mindíg picik voltak a cicijeim. A párom is azt mondta, hogy ilyen nagynak még nem látta őket! Na ezt jól kielemeztem!
Judyt neked van valami tüneted?

Mea
Hát persze, hogy a te kezed is szorítjuk! Nem érzed? De a cigit tessék letenni!

Stella
Újév már nagyon közel van! És fenn áll az esélye, hogy akár két babucitok is lesz! Nagyon szorítok!!!!!!!!!
Ja, és az Elevitben szerintem van folsav is. Nekem csak ezt ajánlotta a dokim, mert minden benne van ami kell.
Jura
jura
 
 


PilisKép
Köszi.
Látom Te is cseréltél profilt. Szép ez a kutyus nagyon, olyan okos a feje!

Kép
stella9
 
 


JuraKép
ez nagyon izgalmas! Remélem a cicifájás nálad a babó miatt van!
Menzi elött nem szokott így fájni és bedurranni?
Stella

Kép
stella9
 
 


Jura!
Nagyon szorítok! Akkor legközelebbi szári bulin már csak módjával bulizhatsz, de azért megéri Kép
pilis
 
 


Jura!
Nálam még mindig ugyanaz a helyzet, mint nálad.
A hőm fent, cicik érzékenyek, 2 napja szédikézek, de ezt lehet, hogy csak az időjárás miatt.
Már én is nagyon kíváncsi vagyok.
Hééé, ez már a 31 cn-od.
Mikor tesztelsz?
Mondjuk holnap?
Készítem a zebrát.Kép
Ja és, hogy van Juci?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Te is cseréltél képet, ez is nagyon szuper jó! Kép

Mea
Levetted a képet a profilodból? Pedig olyan szép volt! Vagy csak nekem nem nyitja meg?

Pilis Kép
Annyira édesek vagytok a kutyussal ezen a képen Kép Ezt a kutyust is agyon tudnám dögönyözni Kép

Jura Kép
Nagyon izgi napok ezek, drukkolok +++++++++
Nagyon szeretnék örülöni még néhány zebrának a már amúgy is gyönyörű táblázatunkban Kép

Judyt, Mea, Annácska Kép
Rettentően szorítok ám nektek! Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Remélem minden rendben lesz!

Jura!
Nagyon szoritok hogy baba legyen a cicifájás miatt!!

Tündi30!
Tamás lassan jobban agodik mint én persze a dokoim is azt mondta hogy kerüljem a steszzt.

Na jó most elbucsuzom mert meggyünk a védőnénihez és utána a kórházba!!

Remélem mire vissza jövök megint lesznek zebrások!!!
Mindenkinek sok ++++++++++++++++ energiát küldök!!

Zsófi
zsófi76
 
 


ZsófiKép
Énis küldök nektek rendeteg energiát, hogy minden rendben legyen a kis utóddal és veled is!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsófi Kép
Remélem minden rendben lesz, és tényleg ne idegeskedj. Nagyszerű férjed van.

Tündi Kép
köszönöm a szorítást.

Stella Kép
Ez a képetek is nagyon jó.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak sok dolgom volt.

JuditKép
Gratulalok!!! Latod, jot tett az egyiptomi kiruccanas! Kép

Tegnap voltam a dokinal (korzeti tipusu), nagyon kedves volt. Sokminden nem tortent, megegyeztunk hogy melyik korhazba megyek es hogy majd ok inteznek mindent. Vett vert es semmi tobb... Raadasul azt mondta, hogy az elso UH valoszinuleg a 14. het elott nem lesz... vagyis januar 2. hete kornyeken Kép Na, erre mondtam a dokinak, hogy nem hiszem hogy azt ki tudom varni, tuti elmegyek otthon UH-ra... Kép
Ja, es azt is mondta, hogy minden 6. terhesseg vetelessel vegzodik... Otthon is ez a statisztika?

ZsofiKép
Orulok, hogy jobban vagy. Vigyazz tovabbra is magatokra!

Gyöngyi

bgy
 
 


Stella
Idáig is megnőtt egy kicsit menzi előtt, de nem ennyire! Viszont sosem volt érzékeny.Remélem pszichésen nem tudom megnöveszteni a mellem!

Pilis
Köszi! Nagyon szép a kutyusod. Jól meg lehet gyúrni a kis stramm testét ugye? Gondolom élvezi is!

Judyt
Szédikézzél tovább és jó erős hányingert is kívánok! Még nem merek tesztelni! Ugy döntöttem, hogy csak hétfőn reggel!!!
Vajon kibírom addig? Csak meg ne jöjjön!
Köszönöm kérdésed, Jucikám egyre jobban érzi magát nálunk. Kezd felodódni. Holnap szabin leszek és visszük az állatorvoshoz, hogy megkapjon minden szükséges oltást, férghajtót, stb.+ megvizsgálják, hogy egészségileg minden rendben van-e a menhely után. Esténként továbbra is együtt látogatjuk Bélucim sírját.

Tündi
Köszi a drukkolást. Remélem tudom majd szaporítani a zebracsordát a jövő héten!

Zsófi
Örülök nagyon , hogy minden rendben van újra. Olyan jó olvasni a várható szülésed időpontját!
És köszi a jókívánságokat.

Köszi mindenkinek a drukkokat!
Jura
jura
 
 


Stella, Tündi!
Honnan szeditek ezeket a gyógynövényes teáket, praktikákat? Van valami jó könyv?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella, Tündi!
Honnan szeditek ezeket a gyógynövényes teáket, praktikákat? Van valami jó könyvetek?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judit
GratulaKép
Én megmondtamKép Annyira nagyon éreztem, hogy babás vagyKép Fejlődik a kismamai megérzésemKép
Ennyit ér egy felhőtlen nyaralásKép Eddig mindig ezen görcsöltén, már-már depisen írogattál. Erre elmész Egyiptomba és hazajössz babásanKép
Tehát mindenki, nyaralásra fel!

Stella
Sajnálom, hogy megint rossz lett az eredményKép De nagyon jó, hogy így beindultak a dolgok. November vége rögtön itt vanKép Az újévet már min. 4-esben kezditekKép

Judyt, Jura
Nagyon jól álltokKép Csak így továbbKép

Pilis
Az Elevitben van folsav, én sose szedtem plusszba még. Én ezidáig csakis kizárólag ezt szedtem, most, így a 25.héten kezdtem el a vasat(amihez szinté van folsav) és a Magne B6-ot.

Végre valaki(Tündi) egyetért velem cigiügybenKép
Én úgy gondolom, a babára felkészülés egyet jelent minden káros szenvedély, többek között a dohányzásról való teljes leszokással, sőt az lenne az ideális, ha az apuka is leszokna, bár ez nálunk sajna nem sikerült.
Egy ismerősöm erős dohányos volt, mikor kiderült, hogy jön a baba, lecsökkentette minimumra, pár szálra, elmondása szerint. Közben lelkesen mesélte nekem, hogy ő mindent megtesz a babájáért, Elevitet szed, meg minden. Aztán a 12.heti UH-on egy elhalt babát láttak nála az UH-on, nem értette, ugyan miért pont vele történt mindez?! Én már semmit se mondtam, mert persze soha nem dohányzó embereknél is előfordulhat ez. De az biztos, hogy rásegített a természetre a dohányzással. Kíváncsi vagyok, a következő babánál lesz-e mersze rágyújtani. Hisz ekkor vannak a legnagyobb osztódásban a baba sejtjei, ebbe beavatkozni egy olyan méreggel, mint a cigi, hát...döntse el mindenki.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura!Kép

Szeintem már holnap is tesztelhetnél ahogy elnéztem a ciklusaidat, hogy hány naposak és most hanyadik napon vagy.

Nem szeretnél még tesztelni?

"Tesztet akarunk!!!"
(ez eddig is beváltKép )

Mea
mea
 
 


GYöngyiKép
milyen kedves ez a doki! Hogy lehet ilyen mondani egy várandós anyának, hogy minden 6. elmegy! Bolond ez? ahelyett, hogy bíztatna!

JuraKép
Ha pszichásen lehetne növeszteni a melleket, akkor a plasztikai sebészek kinyírnák a pszichiátereket, ha nem tesznek ellene valamit!
Drukkolok nagyon!

AnnácskaKép
A gyógynövényes ötleteket innen a babanetről szedem, vagy utánaolvasok, ahol tudok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Gyöngyi
Én nem tudom, itthon mi a stasztika, talán 10-ből 1 a vetélés, de nem tudom biztosra.
De ez azért genyóság volt a doki részéről, így indítani. Szerintem anélkül is parázunk ezen. Azon kívül, hogy mindent megteszünk a kisbabánk egészségéért, mást aligha tudunk tenni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Háűt nem tudom, szerintem meg 1 szál egyáltalán nem olyan vészes még, de tudom hogy el hagyhatnám azt is inkább.

De hány ember bagózik, meg iszik és sorban szüli a gyerekeit?!?!

Úgy hogy nem biztos, hogy amiatt halt meg a pici a pocakjába, mert néha rágyújtott.

Természetesen az a jó, ha teljesen felhagy vele az ember, de azért nézd a másik végletet akik minden rosszat csinálnak mégis nekik összejön!!!

Ez elég igazságtalan az élettől.Szerintem.

Mea
mea
 
 


BabusKép
remélem, hogy igazad lesz az évkezdést illetően!

Kristóf é s amamája hogy vannak?
Stella

Kép
stella9
 
 


És nekem az az egy szál jólesik, különben sokkal feszültebb lennék és nem hiszem hogy az jót tenne.

Persze lehetnék erősebb is és mondjuk jógázhatnék vagy sportolhatnék mást helyette, ez igaz.

Ha kiderül hogy terhes lennék azonnal eldobnám azt az egyetlen szálat is.

Mea
mea
 
 


Lányok!
Teljesen magam alatt vagyok Kép
Most jöttem a dokitól és nagyon elkeserített.
A vérvételi eredményemmel nincs semmi baj, a hormon eredményeim csak 3 hét múlva lesznek meg. Viszont a fertőzésem nagyon komoly, így arra felírt gyógyszert.
Most két hónapig még nem javasolnja, hogy babás legyek. Majd a következő ciklusom második felében kell visszamennem kontrolra. Így nekem már biztos nem lesz idén baba a pocimban Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella
Kristóf nagyon lusta megint. Tegnap a Megasztár szünetéig bulizott, aztán kiütötte magát. Azóta szinte semmi(1-2 rúgás, de több nem). Már megint elkezdtem aggódni. Előbb már a lelkére beszéltem a srácnak, hogy ne csinálja ezt velem, mert agyon izgulom magam. És egyébként is, egész héten olyan kis passzív volt, időnként beindult ugyan, de többségében kis lustaság. Hol van az én nagy bulis kisfiam?!
Pocakbulit akarok!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hat, en igazabol fel se vettem ezt a kijelenteset a dokinak, csak egybol kozoltem vele, hogy ez termeszetesen nem velem fog elofordulni... Kép (most gyorsan lekopogom) Kép Azert irtam le nektek, mert kivancsi voltam, hogy otthon is ezek-e az aranyok... Itt egyebkent tenyleg nagyon sok kismamatol hallottam, hogy mar volt 1-2 vetelese... Nem tudom, hogy miert magasabb itt az arany.
Egyebkent nagyon rendes volt a dokineni, mondta hogy o is most szult, es 4 honapos a kisfia! Kép

bgy
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Eloszor is Juditnak es Timinek szeretnek egy nagyon-nagyon nagy puszit kuldeni a szuper hirert, tenyleg nagyon orulok nekik!!! Kép
Majd ha ujra elokerultok, szamoljatok be legyszives, hogy mi volt, hogy volt apucival?

Gyongyi,
ne is foglalkozz a dokival. ha hazajossz, megnezeted magad es kesz. Egyebkent szerintem szilveszter kornyeken mi mar a 16 hetnel jarunk majd, nem?

Zsofi,
nagyon orulok, hogy jobban vagy es hogy a babad is teljesen ugyesen tartja magat ebben a nehez idoszakban. Most mar szerintem nem lesz semmi baj!!!

Negyes kortanc tagjai,
nagyon drukkolok nektek a hetvegere. Sajnos en majd csak kedden olvaslak benneteket legkozelebb, de az biztos, hogy a tablazatot fogom eloszor megnezni, hogy hogy allunk? Zebrak keszen allnak, ti mindent megtettetek az ugy erdekeben, ugyhogy mar csak turelemre van szukseg. Ami ilyenkor a legnehezebb...

Stella,
en is nagyon drukkolok nektek 24-en, es szerintem nem rossz otlet, hogy elkezded szedni az Elevitet. En folsavat nem szedek kulon, de a Magne B6-ot tegnap elkezdtem.

En egyebkent megvagyok, nem mernem azt mondani, hogy jol, de majd elmulik ez a resze is a dolognak. Kicsit hanyingerem van, de nem ez a legrosszabb, hanem hogy eleg sokat gorcsol estenkent a hasam es ma reggel ujbol elojott a szivdobogasom, amivel vizsgaltak honapokig nyaron. Ezert holnap szabin vagyok es szerintem egesz nap az agyban leszek es kisbabas konyveket olvasgatok vegre nyugiban!

Vanda
vanda72
 
 


BabusKép
ne aggódj Kristóf miatt, biztos minden OK vele, csak most éppen a növekedésre koncentrál Kép!
A billentyűzet hangja is hidegen hagyja?
Aludni is hagy? Nem fekszik rá és nyomja a "szomszédokat"?

VandaKép
de jó, hogy jelentkezel. Pihenj nagyon sokat!

Lányok, köszi mindenkinek a hozzászólást és a tanácsot Elevit és folsav ügyben!

TündiKép
mi a helyzet veletek? Nagyon csöndben vagy? Hőd merre jár? Remélem jó magasan!

Stella

Kép
stella9
 
 


BabusKép
ne aggódj Kristóf miatt, biztos minden OK vele, csak most éppen a növekedésre koncentrál Kép!
A billentyűzet hangja is hidegen hagyja?
Aludni is hagy? Nem fekszik rá és nyomja a "szomszédokat"?

VandaKép
de jó, hogy jelentkezel. Pihenj nagyon sokat!

Lányok, köszi mindenkinek a hozzászólást és a tanácsot Elevit és folsav ügyben!

TündiKép
mi a helyzet veletek? Nagyon csöndben vagy? Hőd merre jár? Remélem jó magasan!

Stella

Kép
stella9
 
 


BabusKép
ne aggódj Kristóf miatt, biztos minden OK vele, csak most éppen a növekedésre koncentrál Kép!
A billentyűzet hangja is hidegen hagyja?
Aludni is hagy? Nem fekszik rá és nyomja a "szomszédokat"?

VandaKép
de jó, hogy jelentkezel. Pihenj nagyon sokat!

Lányok, köszi mindenkinek a hozzászólást és a tanácsot Elevit és folsav ügyben!

TündiKép
mi a helyzet veletek? Nagyon csöndben vagy? Hőd merre jár? Remélem jó magasan!

Stella

Kép
stella9
 
 


Na ezt jól elküldtem háromszor, bocsi!

Kép
stella9
 
 


Hmm, tenyleg igazad van VandaKép. Utanaszamoltam, es eppen azon a heten leszunkKép 14 hetesek, amikor jovunk haza... Hatha akkor meg itt is beleferek! Jo lenne a nagyszulokkel egy aranyos kep kisereteben kozolni a dolgokat! Kép

Mindenkinek nagyon drukkolok +++++++++++++++++++Kép

A gorcsokkel egyebkent en is hasonloan allok, es tegnap raadasul azt mondta a dokineni hogy a szivemre felirt gyogyszert csak akkor vegyem be, ha tenyleg veszes a dolog... Kép Viszont nekem is erosodtek a tunetek az utobbi napokban, szoval 2x is be kellett vennem... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Mea
Még nem merek tesztelni! És amúgy is holnap szabin vagyok, úgyhogy legkorábban csak jövő hét kedden tudjátok meg az erdményt.
És tessék letenni azt a cigit! Ha valakinek 1 nap elég egy szál, akkor az nem is kívánja igazán!Mondom én. Én még csak ki sem próbáltam soha, szerencsére.Próbáld meg lecserélni azt az egy szálat valami kajára, amit nagyon szertetsz. Pl: csoki, süti, stb. És az legyen míndíg nálad, hogy elő tudd kapni a cigi helyett. Nem jó?

Stella
Nagyon jót nevettem a plasztikai sebész és pszichiáter párhuzamon!

Annácska
Nagyon nem jó hírekkel jöttél! De hát akkor most mi van 25.cn -eddel?!?! Még most azért lehet, hogy van babuci, vagy nem?
Jura
jura
 
 


De erdekes ez Gyongyi, hogy ennyire "egyuttmukodunk". Nem is tudtam, hogy neked is vannak bajok a sziveddel. ha nem haragszol, akkor azert most megnyugodtam, hogy masnal is vannak ilyen hasgorcsok, mint nalam. Nem vagyunk mi ikrek veletlelnul?

Stella,
koszi a biztatast, igyekezni fogok! De aztan te is pihenj meg elvezd az eletet most mar, hogy tudjuk merre van az arra!

Babus,
szerintem is Kristof kicsit masnapos a multheti bulizas utan. Biztosan csak erot gyujt, hogy ujra jol "megvigasztaljon".

Vanda
vanda72
 
 


Jaj, valamit el kell mesélnem!
Tegnap láttam a barátnőm 13 hetes ikreit az UH képeken. Gyönyörűek rajta! A és B babaként vannak feltünteve. "A" baba hanyatt feküdt, tökéletesen látszott minden végtagja , nagy gombócka feje és képzeljétek szopizta az ujját!
"B" baba pont a gerincét mutatta meg, hogy bizonyítsa minden rendben van. A mamája nála csak azt látta, hogy izeg -mozog keze lába, sőt még egyet bukfencezett is! Olyan jó volt nézegtni őket . Ja, és majdnem 6 cm-esek.
Jura
jura
 
 


Lányok!Kép

Ok.Leteszem azt az egy szálat ígéremKép

Mea
mea
 
 


VandaKép
Nem kaptad meg a keddi levelem? - mert abban irtam errol is... Kép A gorcsok miatt elegge aggodtam, de a doki szerint ha nem verzek akkor nincs gond.

JuraKép
Hat fantasztikus elmeny lehetett!

AnnácskaKép
Ne keseredj el! Legalabb most kikezelnek mindenfele betegsegedbol es utana biztos szaguldani fog a baba hozzatok! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Stella
Remélem tényleg intenzíven növekszik. Most néztem egy könyvben, hogy míg a 24.héten 550gr körüli a baba, addig a 25.hét végére 850gr körüli lesz. Egy hét alatt ennyit hízni?! Ehhez aztán kell az energiaKép
Amúgy semmi sem érdekliKép Bár nagyon néha nagyon picit mintha mocorogna, de ez nem olyan egyértelmű, mint eddig. De azzal nyugtatom magam, hogy biztos úgy van fordulva, hogy kevésbé érzem a rugdosásait.

Vanda
Remélem nagyon gyűjti az erőt és aztán szétrugdossa a pocimatKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?