Új privát üzeneted érkezett!

Suzy!
Holnap reggel 9 órára megyek NST és vérvétel!
Ugyhogy holnap reggel kimarad a reggeli :? ......
Majd készitek szendvicseket, meg teát! Az NST alatt bezabbantom... :P :wink:

Erika!
Hát azokon a Csajokon csak nevetni lehet bakker....!
Erika, mi az a savanya leves? Valami káposztás cuccos?
Bocsi, lehet csak Én vagyok ennyire tudatlan.... :oops: :)

Gabi!
A kisértés nagy Úr!!!!!
Hajajjj..... :wink:
Fini lett a lecsóóóóóóóóóó...én is bele szoktam pakolni minden maradékot, kolbit, szalonnát...úgy fincsi! :wink: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


lista a 32.oldalon!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi
Szorítok holnapra, de úgy is minden ok tudom :!: :wink: ez már utcsó v.v :?: vettek le neked HVT-t :?:

Gabi
Az is fincsi ám :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Orsi-Erika
Én sem tudom, h mi az a savanya leves... :oops:

Gabi
Jól hangzik. :) :D
Beírtalak a tábliba.

Nálunk is úgy van, h a látogatók csak a folyosóig mehetnek, és oda kell kimennem, de szerintem nem lesz szükség arra, h látogassanak. Úgyis csak 3nap, ami alatt a főfeladat, h picit összeszokjunk Barnival.
(Persze a Párom kivétel! Ő jöhet hozzám/hozzánk. :D :D :D )
Meg mivel 2ágyasak a szobák, eleve nem mehet semmilyen látogató be, mert azzal zavarnánk a másik anyukát, aki lehet, h éppen szoptat. (Mert igény szerinti szoptatás is van.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy!
Igen vettek le, még pénteken, eredmény holnap!
Ez az utolsó vérvételem, igen! És ez ugyanolyan nagylabor, mint a terhesség elején....mindenre kiterjedő!
Még jó, hogy fekve veszik...... :? :)


Csajok! AKartam már kérdezni, mi a véleméynezek a borostyánkő nyakláncról....??? Nektek nem ajánlották? Csak a fogzás időszakára vagy már előtte is....Nekem azt mesélték ismerőseim, hogy az első pillanattól viselte a Bébi, a kiegyensúlyozottság, jó közérzet miatt....nem tudom...5-6 ezer forint egy olyan.... :roll: ?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Akkor kitartást holnapra! :)
De furi, h ilyenkor még vérvétellel kínoznak! :?
Nekem azt mondták az utolsó v.v. lezajlik a 34.héten....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Nekem mesélték, h segíti a fogzást, de eléggé fenntartással kezelem az ilyesmiket....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Drukk a jó eredményért++++++++++++++++++++++++++++++++
Kitartás a v.v-hez és örülök, hogy fekve veszik le, mert sok helyen ez nem megoldott, pedig úgy is lehetne :!: :roll:

Én nem hiszek az ilyen dolgokban, biztos, hogy nem is fogok venni :!: :oops: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi!A savanya levest mi csibe apróságokból és zuzájából készítjük kell bele apróra vágott répa-petrezselyem babérlevél bors zöld paprika és rizs és a végén egy kis ecet kell még bele...nagyon finom....bocs de máskép nem tudom h mi a neve nálatok lehet h másképp mondják.

Szorítok holnapra és drukkolok a jó eredményért+++++++++++++

Holnap délelőtt Én sem leszek megyek a városba és a v.v eredményemért.

Kép
erika12
 
 


Erika
Erről még nem hallottam, de akkor nemcsak a neve nem volt ismerős... Viszont biztos nem rossz!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Erika!
Köszönöm szépen! Lejegyeztem és meg fogom csinálni....nálunk nem tudok hasonló levesról, max a csibeaprólék hasonló, de abba meg nem kell ecet!
Azt hittem valami káposztás cucc! :lol:

Suzy!
Igen olyan jó, hogy fekve veszik, azaz figyelembe veszik az egyéni igényeket....nagyon rendesek!

Én sem hiszek ebben a borostyánköizében, de sokan a környezetemben esküsznek rá.....nem tudom!
:?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na megyek palacsintázni! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Erika
Én sem hallottam erről a levesről, nálunk nincs ilyen sőt ehhez hasonló sem :!: :roll: de tuti nem lehet rossz :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noncsi jól van és Emese is :wink: olvastam Róluk a szeptemberi topikban :oops: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajok!

Van egy két ember a táblázatban, akivel én még nem is beszéltem, amióta itt vagyok nem írtak semmit. Velük mi van? Pl.: Bettike, Bebe

Gabi
Akkor én is óvatosan látogatom meg a turit,h kíméljem a pénztárcámat. :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Bettike egy másik topik(ok)lakója ide csak nagyon ritkán jön :!: :roll: Bebe csak egy párszor volt, Ő vele nem tudom, hogy mi van :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Akkor értem! Köszike!

Látom mindenki ebédel. Ebéd utáni pihi. Úgy aludnék,de hát nem lehet! :?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Segítséget szeretnék kérni bizonytalan vagyok.
A héten hétfőn voltam a házi dokimnál és mondtam h e hónap 1-től be lépek a szülési szabadságba még nem csináltam meg a papírokat vagy amit szokás ilyenkor kérdeztem h nem lesz késő ha megyek 2-án...azt mondta h bármelyik nap mehetek a papirért...ma nem mentem el hozzá mert az eredményt holnap ki veszem és ugy gondoltam h majd a jövő héten megyek el...csak most az a gond h nem fog jönni hozzánk a házi orvos a jövő héten anyósom mondta volt ma receptért...késő lesz ha megyek 13-án :?: attól félek h vissza menőleg nem fogja meg adni,de h mondta bármikor mehetek akkor szerintem nem lesz gond még a hónap közepén megyek nem maradok tán papirok nélkül :roll: :( .nállatok h van ez :?:
Nem rég beszéltem egy barátnőmmel őszerinte is bármikor mehetek a szülési szabadságért,ne nyugtalankodjak ezen meg kapom vissza menőleg is.De annyi minden jár a fejemben emlékszem mikor voltam a nőgyógyásznál akkor az aszisztensnő azt mondta nekem h mehetek rendezni 1-én hamarabb ne is menjek.Remélem nem lesz gond.

Kép
erika12
 
 


Jó reggelt!

Tegnap én is eltűntem! :oops: Csináltam palacsintát,diósat,meg csokiöntetet hozzá. :lol:
Aztán meg neki álltam vasalni.Hát jól megfájdult a derekam,este alig vártam,hogy ágyba kerüljek. :?

Erika!
Nem tudok ebben segíteni. :?

Borostyánkő:én nem hiszek benne.

Orsi!
Már biztos lecsapoltak :roll: :?

Ma folytatom a vasalást,főznöm nem kell :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Erika
Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert még nem voltam táppénzen nem tudom ennek mi a menete pontosan, hülyeséget meg nem akarok mondani!

Gabi
Akkor ma többet pihizzél drága :!: :wink:

Orsi
Drukk már a dokihoz++++++++++++++++++++++++++++++++++az NST azonnal megtudod ugye, hogy milyen a baba mozgás és stb.?

Reggel a férjem vittem v.v-re a fél éves diabetológiai kontrollra...mindig úgy fél szegény :!: :roll:
Cipike mozog ezerrel, holnap 4D már úgy várom :!: :lol:

Pusszantás, szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok lányok!

Csak beköszöntem ma,mert ezer dolog van itt benn!
Remélem mindneki jól van!

Orsi
Drukk az orvoshoz!

Suzy
Holnap a 4D-re is megy+++++ :wink:

Vivi
Veszprém megyei Cholnoky Ferenc Kórház

Mindnekinek szép hétvégét!Pihizzetek nagyokat! :D :wink:

Puszi :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom ma pangás van, de nem csak ma, hanem hétvégén is az lesz! :cry:

Erika
Sajnos én sem tudok segíteni. Nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok!

Orsi
Szurkolok én is és várjuk az infokat!

Suzy
Holnap hányra mentek? Utána tessék jönni egyből és mesélni és képet felrakni! :lol: És a babkocsis képeket még mindig várjuk! :P

Képzeljétek tegnap kaptam kiságyat a Babónak! Tesóm ígérte, hogy megkapom az övéket, mert a kislánya novemberben lesz 2 éves és akarnak venni egy normál ágyat neki. Úgyhogy mondta, hogy februárra legkésőbb meglesz! Erre tegnap felhívott, hogy kaptak egy ágyat anyóséktól, és már hozzák is nekem a kiságyat, úgyhogy már itt is van! Persze szétszerelve! Mivel majd kb. 2 hónap múlva lesz festés nálunk addig nem érdemes összeszerelni, úgyhogy ott áll a gyerekszobába darabokban. De már lesz mibe fektetnem! Ez megnyugtató! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Na mindenki jól eltűnt! :cry:
Ma nem dolgozom, egész nap tudnék beszélgetni veletek, erre sehol senki! Na szép mondhatom! :D

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnos most tőlem is csak egy gyors bejelentkezés!
Voltam szemüveget íratni a kórháznál, a városba,( mert rossz buszra szálltam... :D , de végül jól jött ki!) Most pedig ismét rohanok tovább a Postára, és kaját venni a hétvégi főzéshez, h ne kelljen szombaton korán kelni.

Erika
Sajnálom, én sem tudok neked tanácsot adni... :(

Evita
Majd ha meglesz a festés és szerelés, akkor várjuk a fotót! (Nagyon jól járt tatok, h lett kiságy!)

Suzy
Drukkkkkk holnapra! Reméljük Cipike megmutatja a pofikáját nektek!!!! :) :) :)

Hencsi
Jegyeztelek! :)

Gabi
Jó munkát! Nem vállalsz plusz vasalást? :D
Este lehet, h én is neki kell, h álljak majd vasalni.... :(

Szép napot mindenkinek!
Este még próbálok majd bejelentkezni! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!
Na....megjöttünk...már főztem is...és estére vacsivendégünk lesz Apa barátja, igy arra még elő kell készülnöm!

Megvolt a vérvétel...hát elég sokat vettek le, 3 nagyobb fiola és 1 kisebb... :?
Ájulás nem volt!Yessssssssss :!: :P

NST....van egy skála ami a méhösszehúzódások erősségét méri / 0-100ig/
Múlt pénteken a legmagasabb érték 30 volt...
Ma 70....

Dalma szivverése rendben és mocorgott is rendesen közben! Igy azt mondta a doki szép görbe lett...csak igy tovább! :D
Méhszájat nem nézett, nem piszkál majd 17.-én! :wink: :P
Aminek Én csak örültem, mert annyira nem kellemes a dolog.... :? :)

Aztán Apával elmentünk megnézni a karórát, amit már hetek óta figyelget a neten és újságokban, 15.-én szülinapja van ugye....és a családtól megkapná....felpróbálta....azt mpondta alszikmég rá egyet!
Cipésztől elhoztuk a cipőt....
Vettünk sampont...pffff..azt a drágát!
Vásárlás.....
Most meg bement dolgozni még....és este 7re fodrászhoz megy, addig Én megfőzöm a vacsit!

Holnap szunditani szeretnék jó sokáig!!!!!És Apára is ráfér!! :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy! Megy a drukk a holnapi uh-hoz !!!!

Vivi,Gabi,Hencsi! Jo munkat nektek! Vagy mar be is fejeztetek a surger-forgast? Vivi,mi finomat fozol?

Erika! sajna en sem tudok segiteni,hiszen itt egesz maskepp mukodnek a dolgok mint odahaza. En is most a szulesiszabadsagot jarom,nekem a nogyogyasz tolti ki a formanyomtatvany egyik felet,a masikat a melohelyen,a harmadikat en.... Ja,es ez meg gorogul is van,ugyhogy ma elmentem az etterembe,hogy a fonokasszony segitsen kitolteni,de sajna nem volt bennt,ugyhogy majd hetfon,es akkor viszem be a biztositasi hivatalba. en is izgulok,nehogy keso legyen..... :roll: :roll:

Evita! De jo,megvan a kisagy.... :wink: Szerencses vagy,hogy kozel a csalad,van segitseg....

Ma voltam dokinal......hat ezek kesz hulyek. kerdi milyen vitamint szedek,mondom Lactalinst....hat ez nem eleg,felirt kalciumot meg vasat. 2 honapja kerdi a masik doki mit szedek,mondom Gravigilt meg vas+folsavat...ez szuper,folytassam. Mult honapban a harmadik doki....ez nem jo,vegyem a Lactalinst. Kerdem es a vas+folsav? Azt mondja,ez nem kell. Ezek utan igazodjak ki rajtuk.... Nem ertem mert nem lehet egyetlen egy orvosom ???? Olyan nehez 1 honapra elore beprogramalni a rendeleseket????
Ja,es vett huvelyvaladek mintat...egy bazi nagy csovet dugott fel,azt hittem ott halok meg. Csutortokre lesz eredmeny....

Szep hetveget Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


sziasztok
köszönöm a keves fogadtatást
látom ez az oldal nagyon gyors...alig tutam visszaolvasni amióta írtam :-)
én tegnap voltam 33 éves és kislányt várok az én nagy örömömre mert bizony el se tutam volna képzelni magamnak egy kukacost :oops: ...tini korom óta lányra várok :lol:
az ő neve Anna Flóra lesz ha minen renben alakul akkor pont karácsony 25-re érkezik de remélem hogy nem szúr ki úgy magával hogy nem lesz önálló szülinapja...az orvos szerint lehet hogy elöbb kell kihozni császárral mert van egy autóimmun betegségem ami miatt lehet hogy ritmuszavara lesz a babónak és akkor inkább kicsit elöbb kiveszi...de azt majd meglátjuk mert ez persze nem törvényszerű hogy nálam is ez lesz...én most választottam csak orvost mert eddig sok gonunk volt kórházban is voltam vérzések görcsök miatt és volt már egy 8 hetes vetélésem így nem volt biztos hogy most sikerül megtartani pláne olyan orvosokkal körülvéve akik jóinulattal se mondhatók hozzáértő és jószánékúnak...aztán feküdni kellett sokat és ezért elmaradt az a terv hogy az első trimeszter után megyek a fogadott dokihoz...de most voltam kedden és nagyon rendes volt és elvállalt még így is 24 hetesen és mindenféle nyomorommal...ráadásul úgy tűnik ért is az immunológiai problémámhoz mert rögtön nézte a spec leleteimet és látható hogy képben van...amúgy nővér vagyok így kicsit átlátok a szitán mikor mellébeszél egy orvos :? így aztán bár nem a legközelebbi kórház nekünk de az I-es sz SOTE lesz ahol szülök...

vita a nővérem kislányát hívják Norinának :D szerintem gyönyörű név bár sokan keverik a Dorinával...

látom már táblázatotok is van ki hol szül és mikor :)
tegnap védőnőnél voltam aztán az ikeába vettünk a gyerekszobába rollót úgyhogy lefáradtam és nem tudtam netezni...azóta sokat írtatok...
menion
Budapest
 
 


Menion
Utólag is boldog szülinapot kívánok! Gratulálok a kislányodhoz! Én is inkább kislányt szeretnék, de természetesen örülni fogok a fiúnak is. Szép neve lesz a lányodnak! Hát jó lenn,ha pár nappal előbb jönne, mert tényleg nem jó, ha karácsonykor van a szülinapja. Nekem karácsonykor van a névnapod, és gyűlölöm. Úgyhogy pár éve nem akkor tartjuk, hanem júniusban, mivel anyum mondta, hogy nevezzek meg egy napot, amikor szeretném, hogy ünnepeljük! :lol: Meg már csak azért jobb lenne,ha előbb jönne, hogy karácsonyra otthon legyetek, nem? Jó kis karácsonyi ajándék! Ennél szebb már nem is lehetne!

Hát igen fent áll a veszélye,hogy keverni fogják a Dorinával, :? de majd meglátjuk, lehet hogy Emma lesz. Majd eldől. Főleg,ha kiderül, hogy fiú! :lol:

Te mikor érezted először Anna mocorgását a pocakodban? Mikor mondták meg, hogy lány? Pesten hol laksz? Melyik kórházban vagy nővér?

Na jó nem zaklatlak tovább a kérdéseimmel! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


szerintem ha valaki ilyen ügyet csinál a névválasztásból akkor az nem 100-as... egyik név sincs "levédetve" minenki adhatja a sajátjának amit te is a te gyerekednek...nem is értem a dolgot!
az én kislányomnak az Anna Flóra nevet adjuk és most akkor rettegjek hogy valakinek megtetszik és az is azt adja???
az én anyukám és a nagyikám is Anna volt...sőt a nagynéném is Anna.....nekem ez érzelmi döntés nem divat...számomra ez a név egyenlő az irántuk való érzéseimmel...
én úgy venném ha valaki ezt a nevet választja,hogy ezzel azt igazolja hogy jól választottam és másnak is tetszik....

hastapizás én eddig nem nagyon mehettem sehova de most szerán végre megint dolgozhatok és megtörtént az első tapperolás... :? hát én se veszem szivesen mert amúgy se vagyok az a tapizós tipus....azt szoktam mondani hogy nekem az intim szférám min.40cm...de tudom hogy mások nem ilyen távolságtartóak és gondolom hogy akkor ez se okoz gondot nekik...

amúgy meg én túlsúlyos vagyok tehát eleve úgy fogadtak 4 hónap elteltével a kollégák hogy :a baba hogy van? montam:hoztam őt is! erre ők:....és hova tetted? :oops:
szóval igazából semmi nem látszik abból hogy terhes vagyok...nem is gonoltam hogy majd átadják a helyet a buszon...
kicsit irigyelni is szoktam azokat akiknek látványos pocakjuk van de így is örülök és megelégszem azzal hogy csak én tudom és azok akiknek megmonom...
menion
Budapest
 
 


nyugodtan zaklass csak én örülök neki!
jelenleg csak ügyeleten dolgozok zuglóban ami azt jelenti hogy egy szobában főleg telefonon "gyógyítok" és ha bejönnek akkor kell ezt-azt csinálnom illetve eldönteni hogy hova kell kimenni az orvosnak...a másik munkám renelői volt körzetben de azt nem csinálom mert kijárni nem tudok betegekhez az már sok lenne...
(ha egészséges lennék akkor nem lenne gond)
a 18.heti genetikain kérdeztem de nem tuták megmondani csak tippelt a doki hogy lány aztán 2 hét múlva visszahívtak és ott megint azt tippelte egy másik....majd mult pénteken voltunk 4D-n és ott se akarta mutogatni de végül elcsípte a "lényeget"a szonográfus és "puni"volt látható :lol:
azt hogy mióta mocorgott nem tudom megmondani mert én nagyon vártam de mivel első így nem tudtam mit kell érezni...
aztán egyszer rávettem magam hogy elmenjek szoláriumba(soha nem voltam)és ott olyan "rumlit"csinált hogy röhögve jöttem ki mert azt már én éreztem 1-2hete csak nem tudtam hogy az az...mert a fórumokon mindenhol azt olvastam hogy bugyogást kell érezni....hát ez minen csak nem bugyogás!
lényeg hogy nem mentem vissza többet a szoliba mert nem akartam szekálni a gyereket...akkor is azért mentem mert meggyőztek hogy nem lehetek hulla fehér az esküvőmön...
menion
Budapest
 
 


Ezek szerint nem rég volt az esküvőd vagy lesz?

Én remélem minél hamarabb megtudom, mert már nagyon kíváncsi vagyok, úgyhogy minden nap elmondom neki, hogy 20án, amikor megyünk a dokihoz meg kell mutatnia magát! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Sikerült nagy nehezen keretet választani, úgyhogy lesz szép új szemüvegem! :D :D :D

Nomi
Jaj, ez sok doki! Szörnyű! Márcsak azért se értenek egyet! :?
És így Cipruson már tudod, h mennyit maradhatsz otthon a Picivel?

Menion
Utólag is nagyon boldog szülinapot! :D És sok-sok boldogságot! (Mert ezek szerint az esküvő sem lehetett régen! :) :D )
Szülinap-Karácsony: teljesen megértelek az én szülinapom dec.21.-én van... :( Rendszeresen összevonják a Karácsonnyal...
Nagyon nem lehetett egyszerű neked eddig a terhesség! De most már akkor minden rendben lesz a kritikus részeken túl vagy!
Nagyon szép neve lesz a kislánynak!

Orsi
Sok sikert az esti programhoz! Finomat főzöcskézzél ám! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita
Csak türelem! :D :)
Én is megbeszéltem annó Barnival és szót is fogadott! Megmutatta magát! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


És azóta is minden ultrahangon megmutizza. (Sokkal többet látni a fütyijét mint a pofiját! :? :D :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Menion!
Hát mégegyszer üdv közöttünk!
Örülök, hogy jelentkezel!
És annak is, hogy a Kislányod megfogant s minden rendben van Veletek! Mindig összeszoritott fogakkal és torokkal olvasom az ilyen történeteket, mint a Tied is!
De boldog vagyok, ha a vége egy egészséges Kisbaba és terhesség!
Anna Flóra, nagyon szép névkombináció!!!!

Túlsúly: szerintem a legkevésbé se foglalkozz ezzel...Te tudod, hogy a Kisbabád odabent van...a többiek meg...hát.. :roll: :wink:

Karácsonyi csmag lesz Anna Flóra.....Édes! Ennél nagyobb ajándék nincs a földön! :P :oops: :D

Kismamik!
Pihi van? :wink: :D

Nomi!
Nahááát, fura egy helyzet, mindegyik doki mást mond, jesszusom most akkor melyiket válaszd...na szép!

Evita!
SZupi, hogy megvan a kiságy.....engem annyira zavart amikor még semmi nem volt meg Dalmának!
Persze megbeszéltük előre, hogy ráérünk vásárolni...meg ki tudja milyen lesz a terhességem....vártunk!
De megmondom őszintén amióta helyén van minden....azóta vagyok nyugodt...tudom, hogy a Kisbabámat itthon minden a legnagyobb rendben várja..! :oops: :wink:

Suzy!
Jajjjjj, akkor holnap kapunk képeket????
Követeleeekkk képet! :P :lol:

Gabi!
Palacsintaaaaaaaaaa, Te is...Mi még ma is ettünk a tegnapiból, meg gulyáslevest csináltam hozzá... :!:
Apa falta is! :)

Vivi!
Mit főzöl a hétvégén??Hmmmmm..???

Hencsi!
Köszi Te is jól drukkoltál! Pusza érteee! :D

Erika!
Sajna Én sem tudok többet, mint a Csajok...nekem is mindig Anyukám segit....munkaüggyel is foglalkozik, ő mindig naprakész az aktuális jogszabályi állásokról, és mindig szól mit mikor, meddig kell elintéznem.....
Nem tudom nálatok, hogy megy ez!
Remélem azért valaki tud segiteni majd Neked ebben!
:? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Milyen keretet választottál? 8)

Nekem is van szemüvegem..elviekben olvasáshoz és számitógép elé kellene használnom...szted mennyit van rajtam????Pedig igy csak rosszabb lesz tudom...de....üüüüü, nem szokom meg soha sem!

Evita!
Olyan Aranyos vagy....és türelmetlen...hihi, de nyugi Én is ilyen voltam, azonnal akartam mindent...mozgást, csuklást, nagy hasat...stb!

Beszélj a Babával, ez nagyon fontos.....Én is folyamatosan nyomattam, nyomatom neki a szöveget......jó gyorsan bújjon ki...meg kell fordulnia stb....ha beszélek hozzá ezerrel kalimpál...visszareagél! Annyira szeretem Őt!
:oops: :D :P :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Hááááááááátttttttt..............
Szombaton: pörkölt lesz tésztával... (ha nagyon jó hangulatban kelek akko nokedlivel :wink: :D ) és talán borsóleves,
vasárnap: gyümileves (ez tuti) és talán fasírt krumplival.... :D

Én is nagyon meg fogok nyugodni, ha a kisszekrény meg lesz vasárnap... (addig az ember olyan nyugtalan, amig nincs minden a helyén... :roll: :? )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Én sajnos állandó szemüveges vagyok... :( Nélküle elveszett vakegér vagyok.:(
De most először lesz fúrt keretem! :D 2hét múlva lesz kész! MAad teszek fel képet! :D :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Mi lesz az esti menü?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Hmmm, fincsiiiii mindegyik! :wink:

Jaja, még 1-2 apróság kell nekem is, de azt majd ráér Apa rendezni amig a kórházban vagyok....!
És Anyukám majd segit neki! Tuti meg lesz gajdulva! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Okok, tegyél csak képet!

Hát...
Petrezselymes rizs, mustármagos csirkecombi, mézes fokhagymás ropogós bevonattal! És lilahagymás paradicsomsali.

És az Én Édesanyukám tegnap küldött Sopronból hazai meggyes-rácsos süteményt...IMÁDOOOM! Én nem tudom igy elkésziteni....

Ez lesz! Persze a fiúk söröznek...Én meg majd nézem.... :? , nem mintha szeretném a sört, inkább pálinka és bor párti vagyok....nah, de azért túlélem! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Milyen szemüveg kellett? Távolra vagy közelre? Én szemüveges vagyok, szóval én állandóan hordom! Pörkölt tésztával v. nokedlivel! Hm nyami!

Nomi
Ezek a dokik... Tényleg nagyon gázak!!! Így igazodjon ki az ember! :cry:

Orsi
Nem volt ájulás! Szupi! Az,hogy már 70es fájásaid vannak, azt jelenti, hogy Dalmus készül már kifele? Az már elég magas nem, ha 100 a felső határ! Bocsi, ha hülyeséget kérdezek! :oops:
De most már megnyugodhatsz, mert minden szépen a helyén van. És milyen gyönyörű! Dalmának tetszeni fog nagyon!
Néha még furán érzem magam, hogy beszélek a hasamhoz, mivel még nem is érzem, hogy bent van, de azért beszélek vele. Még nem olyan sokat, de reggel és este tuti. Például azt esti tusolásnál mindig dumálok hozzá. Bár még asszem nem is hall, de nem baj!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Hi-hi! :D :)
Az én szüleim is teljesen be vannak már zsongva! :D :)
De ez olyan jó, h örülnek! :D :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Hm! Fincsi menüsor. Küldjél nekem is légyszi!

Anyu vett tegnap valami koktélszerűt a Lidl-ben, ami nem ízlik neki. Én csak beledugtam a nyelvem, de olyan finom... Szerintetek, ha kicsit iszom belőle nem gáz? 6,9 % az alkohol tartalma! Annyira jó íze van! Asszem maracujás-banános és nem tudom mi a harmadik gyümi. De nagyon jó!!! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
És hányra jön a vendég,ha a párod este 7re megy csak fodrászhoz?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Nagyon jól hangzik a menü! :) Ügyi vagy! :D :)

Evita
Szerintem nem baj, h beszélsz hozzá! :) Én is mindig beszélgetek vele, már az eleje óta! :)

Távolra nem látok. (3-as és 2,5-es) :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita
Szerintem egy pohárral nem fog megártani! :)
Én is ittam egy kis sört egy barátunk esküvőjén! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita!
Ez olyan furi dolog!
Mert érzetre...nem érzem olyan durván fájdalmasnak a dolgot....persze a gép azt is érzékeli, amit Mi nem...szóval, alakul már valami, de azt mondta az orvos, hogy készül a méhizom a szülésre...és azért nem jár akkora fájdalommal, mert még csak PRÓBA! Nem értek Én ehhez....annyit tudok mondani, hogy fájdalomra akkora, mint amikor erősebben görcsöl menstruációkor a hasad, vagy ha nem szokott..akkor....nemtom...fejfájás, egy közepesen erős fejfájás..hihihi, de hülye vagyok,mi????!!!

A vendégünk fél nyolc körül érkezik, Apának rövöd a haja gyorsan megvan! :wink:
És legalább addig Ricsike elszórakoztat engem! Majd jól végigmutogatom neki a babacuccokat....hihihi! :wink:

Szerintem nyugodtan megkóstolhatod.....nem lesz bajod, nekem simán ajánlotta borivászatot......alkalmanként elcsáboltam egy pohárka vörösborra!

Vivi!
Jaj ezek a Nagyszülők.....annyira akarjál ők is ezt a Kisbabát! Már várták, hogy jöjjön....nem mondogatták ugyan,,,hiszen válás, talpraállás...új kapcsolat....egyebek mellett nem gondolták, hogy most jönni fog Dalmusom! Boldogság van! :wink: :oops: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


augusztus 7.-én volt az esküvői buli de 31.-én volt a törvényes polgári esküvő...oda nem hívtunk senkit hogy ne kelljen minenkit hurcolni ide-oda.....és jobb is volt mert így nem volt olyan lámpalázas a dolog...elég volt 7.én és ott amit lehetett el is bénáztunk a "szertartásból" de nem csináltam belőle valahogy tragédiát...azóta mióta baba van semmit nem veszek véresen komolyan...valahogy semmi nem ér fel a poronty fontosságával :D amúgy máskor biztosan megőrültem volna a problémáktól és attól hogy nem úgy sikerül ahogy terveztem....
mindent én szerveztem le és a dekort a virágot a csokrot a meghívókat és még jó pár dolgot saját kezűleg csináltam ezért aztán természetes hogy 1-2 gikszer becsúszott de lényegében szép és jó volt...minenki jól érezte magát és nem hiányoltak semmit...
schorsi hát az esetemben van pár olyan sztori amitől összeszorul a gyomrod...borzasztó hogy mik vannak ebben az országban...10 hetes voltam amikor elöntött a vér és a legközelebbi kórház ügyeletese megvizsgál és azt mondta csak 5 hetesnek felel meg a méhem nagysága és kiürült ...felvett hogy betoljanak a műtőbe és mikor látta hogy eügy-is vagyok azt monta"azért csinálunk egy uh-ot"...szerintem eszébe jutott hogy szakmabeli talán utólag beperli hogy nem volt egy uh se....aztán 5 percen keresztül nyomogatta a gépet és nem tudta bekapcsolni...ekkor már azért zokogtam mert a hasamra kente a gélt és tutam hogy 10 hetesen nem látható az én vastag hasamon vagyis csak "alibi"uh-ot akar csinálni...de nem ment a bekapcs és kénytelen volt mást segítségül hívni...a mi nagy szerencsénkre!betoppant egy drnő és közölte"miért nem hüvelyi uh-ot csinálsz? na mindegy ott a gyerek! hány hetes most?" montam :10 erre ő:"annyi az!" és vigyorogva kiment mert én meg zokogva csak azt hajtogattam "köszönöm köszönöm köszönöm"

hát ennyit arról hogy milyen orvosok vannak...épp ezért volt nagy szorongás hogy hova és kihez menjek szülni...ki az az orvos aki a nőgyógyászaton felűl még az immunbetegségemhez is ért valamit...
menion
Budapest
 
 


Helló csajok!

Orsi!
Múlt péntek 30,most 70? :shock: Hűha!Akkor már készül valami!

Suzy!
Én is nagyon várom a 4d-teket,alig várom a képeket Ádi babáról! :lol: :lol: :lol: Olyan jó nézegetni őket!

Vivi!
Jaj örülök,hogy a saját vasalni valómmal végeztem.Ráadásul furcsán eltorzult a vasalódeszkám is,be kell szereznem egy újat! :twisted:

Evita!
Az jó,ha kaptatok ágyat,mi is sok mindent kaptunk (kölcsön). :wink:
Nekünk a 18.heti uh-on derült ki,hogy kukis.De azért remélem nektek hamarabb mutatja meg.

Nomi!
Sajnálom ezt a "sok dokiságot"! :twisted: Most akkor találd ki mi a jó! :roll:

Menion!
Boldog szülinapot és sok boldogságot!Anna Flóra nagyon szép név.


Lányok!
Engem kb egy hete kínoz a gyomorsav. :twisted: Nagyon rossz és hiába eszek meg egy egész zacskó háztartási kekszet........

Ja és nem is írtam,hogy Roli annyira aktív mostanában,mint még soha,de inkább csak így kinyomja magát itt-ott.Olyan aranyos. :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?