Új privát üzeneted érkezett!

Mea!
Én 12 éves koromtól altívan sportolok, így nekem ez természetes.Kép
Az egészséges étkezésre kb. 8 hónapja figyelek oda jobban.Kép
A cigivel kapcsolatban, pedig megoszlanak a vélemények.
Szerintem, ha nagyon kívánod akkor nyugodtan gyújts rá.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!
Én is már általános iskolás korom óta sportolok redszeren.

Judyt!
Küldtem egy levelet, kérlek nézd meg.
Egyébként nekem is november 1-én kellene nem megjönnie, úgy fogjátok az én kezemet is! Kérlek!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
Szerintem az az egy-egy szál nem olyan nagy gond. Sokkal fontosabb, hogy ne húzd fel magadat. Pl. én már megint felhúztam magamat egy kolléganőn.... Lehet, hogy ilyenkor én is jobban járnék egy szál cigivel és úgy hamarabb lenyugodnék. Amúgy én az étkezésnél nagyon vigyázok, hogy egészségeseket egyek: sok-sok alma, paradicsomlé és főzeléket eszem. Ja, és ott van az Elevit is, ami telis-tele van vitaminnal. Sport? Hát... Az nem nagyon. Pedig az aztán tényleg nem ártana. Néha-néha jógázom és Norbi féle duci tréningezem is. Azokat nagyon szeretem.
pilis
 
 

 
 

Annácska
ÍrtamKép

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Köszi, olvasom

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Olavastam, és írtam is.
Persze, hogy fogom a Te kezedet is, a másik kezem szabad az a tiéd.Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Fogd a kezem, mert félek, hogy megint nagyot fogok esni Kép
Nem jött jókor ez a fertőzés Kép Szerintem tuti nem maradt meg a baba.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!

Nem hagytalak ám el benneteket, mindenkiben képben vagyok, csak...

Csak egyrészt már itthon vagyok szabin, és a kisfiam egész nap lefoglal.Kép

Másrészt vizsgára készülök.Kép

Harmadrészt...Nos, harmadrészt vasárnap teszteltem még egyet, hát, halványka második csíkocska lett. De még nem tudom teljesen beleélni magam, kérlek, ti se tegyétek!!! Pénteken megyek dokihoz, az majd mond valamit. Azt hiszem, addig már nem tesztelek, mert azon halálra izgulom magam, a doki úgyis elküld vérvételre.

Írok, amint tudok valami biztosat. Ja, tünetem nem nagyon van, néha fájdogál a hasam...

Minden jót mindenkinek!Kép

Timi
szabotimi
 
 


Annácska!
Ne félj, ne add fel a reményt.
Ha jönni akar a baba, akkor legyőzi a fertőzést, és már ott is lehet a pocidban.Kép
Ha mégsem, akkor mi segítünk felállni a mély pontról.
Hidd el én is félek, mert már nagyon szeretném, hogy sikerüljön.
Pont ma megyünk baba látogatóba.
Kiváncsi vagyok milyen érzéseket fog kiváltani belőlem.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Timi!
Már izgultam érted.
Reméljük tényleg összejött a babauci.Kép
Már nagyon várjuk a tuti eredményt.
Milyen teszttel csináltad és mikor?
Jó tanulást!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Olyan jó, hogy vagytok nekem.
Az aszisztens, csak annyit mondott, hogy ezt mindenképpen beszéljem meg az orvosommal. Nem tudom mit találtak, de már nagyon várom a holnap reggelt.
Biztos neked nem lesz könnyű a baba látogatóban, remélem nem nagyon fogsz kiakadni.
Nekem mostanában maga a pokol, mikor találkozom az oviban a pici babákkal Kép A lányom persze egyből rohan és mosolyog rájuk, meg beszél hozzájuk, én meg csak állok és legszívesebben bőgnék Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!
Én mára zárom soraimat, letelt a munkaidőm.
A holnapi viszlát.

Puszika:
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
Én is fogom a kezed Judyttal együtt.

Most én is megyek haza.
Holnap találkozunk.
Üdv: Jura
jura
 
 


Sziasztok!

Tündi! Nekem is könnyes lett a szemem, de nagyon szép volt ígyis.

Voltam védőnéninél, 1 órát csak velem foglalkozott, adott egy csomó olvasnivalót és tanácsot. Nagyon aranyos volt. Kép

Babus!
Tényleg nagyon ügyesek vagytok hogy ilyen olcsón be tudtok szerezni mindent. Kép

Timi!
Nekem is csak egy nagyon halvány csíkom volt. Remélem sikerült. Várom a biztos eredményt. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!
Hat nem engedtek el haza korabban. Takaritottunk, mostunk, vacsiztunk. Most volt csak idom, hogy irjak. Sajnos nem volt idom visszaolvasni, csak a maikat.

Koszi mindenkinek a hozzaszolasokat, meg azt is, hogy orultetek, hogy hazajottem.

Igerem reggel tesztelek, vettem ma egy ClearBluet. Remelem a ketcsikosak kozul valasztottam.

Kerdeztetek, hogy birom ki, miert nem tesztelek mar. Hat azert mert ez lesz azt hiszem a 10, vagy a 11. honapom, hogy tesztelgetek. Elegem van a negativ tesztekbol. Ettol rosszabb erzes talan nincs is, amikor latom, hogy megint csak egy csik. Marciusban egyszer kimaradt 45 napra. A ferjem teljesen beleelte magat, reggelente mindig megpuszilta a pocakomat, es beszelt a kicsihez. Szegeny, akkor nagyot csalodott. Aztan, amikor a doki mondta, hogy babat varunk, es megsem. Most nem veszi komolyan a 40 nap kesest.
A hom reggel 37,1 volt, most este meg 37,4 Szerintem sima virust szedtem ossze. Igy nem remenykedem. Lehet, hogy nem is tesztelek Kép

Ma felhivott az egyik baratnom, aki bejelentette, hogy jon a harmadik baba. Nagyon nagyon orultem, es egy csepp irigyseget sem ereztem. Nem voltam duhos, mint regebben.

Ha reggel nem irok, akkor negativ a teszt, es padlon vagyok. Nem hiszem el, hogy tudok pozitiv tesztet csinalni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Egy kicsit optimistábban állj a dolgokhozKép Mindenképpen teszteljKép Én érzem, hogy ott lesz a 2.csíkKép Túl sokat késik a mensid, jó magas a hődKépEz babagyanúsKép

Nicol
Örülök, hogy neked is aranyos a védőnénidKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Gratulalok a babasoknak: Vandának, Zsófinak és Gyöngyinek.

Zsofi!
Babus irta mi tortent. Nagyon sajnalom. Orulok, hogy mar jol vagy.

Judyt!
Koszi, amit irtal. Remelem tenyleg nem lesz baj az alkohol miatt. De hat nem bulin ittam szorakozasbol. Megprobalom tultenni magam rajta. Remelem igazad lesz, es a nevem melle kerul egy zebra.

Kinga!
Remelem nem virus, de mar nekem is eszembe jutott. Orulok, hogy itt vagy.

Babus!
Lattam a babakocsit. Nagyon klassz. Nekem a kedvenc szinem a kek, es tuti nekunk is ilyen szinu babakocsink lesz majd egyszer. Az agy nagyon szuperul hangzik. Ilyen draga a kokusz matrac? Miert jobb a kokuszmartach?

Tundi!
12 napja ittam utoljara. Az azt jelenti, hogy a 26. napig. Remelem akkor meg nem artott. Mindegy, ezen majd raerek akkor gorcsolni, hat ketcsikos lesz reggel a teszt

Stella!
Mi van veled? Lattam megjott sajnos. Nagyon sajnalom! Tudom mit elhettel at. Szerintem nem sokara en is ujra atelem a francos elso mensis napra.

Jura!
Koszi, aranyos vagy

Pilis!
Ugy sajnalom, hogy megjott. Nem is tudom mit mondjak.

Szabotimi!
Most olvastam, hogy van egy halvany csikod. Annyira orulok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nicol!
Hogy vagy? Hanyinger? Mit csinaltal hanyinger ellen?

Bocsi, hogy ilyen hosszura sikeredet, dehat en ket hetig nem irtam. Most bepotolom

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!

Gondolod baba van a dologban? Nem lehet, hogy ez virus? Reggel teszt elott azert merek hot. Mi van, ha negativ, es nem jon meg? Irany a doki?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit

Persze benne van a pakliban, hogy összesezedtél egy vírust(de már jól vagy teljesen, nem? Akkor miért lenne hőemelkedésed tőle?), az is lehet persze, hogy csak úgy késik a mensid. Egyik sem kizárt.
De nekem az a megérzésem, hogy baba van a dologban. Nem tudom miért. Kismamai megérzésKép Talán mert a babák szinte mindig olyankor jönnek, amikor nem is számítunk rá. De nem tudom.
Ha netán nem lesz két csík, akkor persze tudom, hogy nagyot fogsz csalódni. De erre is fel kell készülni.
Mi azért Kristóffal nagyon drukkolunk reggelKép A Clearblue nagyon jóKép

A kókuszmatrac egészségesebb, nem allergizál(márpedig Kristófunknak erre jó esélye van, mivel ugye én is allergiás vagyok), és még több szempontból is jobb a szivacsnál. Én úgy vagyok vele, hogy egy baba életének első évét leginkább ágyban tölti, ezért nagyon nem mindegy, min fekszik.

Megyek most, van a Megasztár és Kristóf nagyon élveziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mit szoltal a Megasztarhoz? Majdnem megszakadtunk a rohogestol. Egyszeruen nem hiszem el, hogy ennyi hulye ember van. En ilyen hanggal be sem vonulnek. A hosszuhaju utolso elotti ficko volt a legjobb. Azon akkorat nevettunk, hogy mar szinte fajt. A Jezusos sem volt semmi. Nagyon csipem a Bakacsot, jo fej

Meg nem erzem magam teljesen jol. Igaz nem megy a hasam mar. reggel kiderul.

Az allergiam miatt lehet, hogy majd a gyerekem is az lesz?

Remelem jok a megerzeseid, es tenyleg lesz baba. Jo lenne egyszerre szulni a baratnommel Kép))
valami uj Clearbluet kaptam. Nem ket csikos lesz, ha van baba, hanem + Egesz lapos a doboza. Meg nem lattam ilyet.
Olyan nagyon hanyingerem van. Biztos nem a baba miatt, mert az ugye reggel vannak azok a bizonyos rosszulletek. inkabb arra gondolok, hogy a kinti kaja vagott igy tacsra.

Nagyon tetszett a Megasztar. Kivancsi vagyok Kristofnak, hogy tetszett Kép

mar annyira nagyon vagyunk egy kisbabara. Gyerek korom ota azt mondogattam, hogy nekem tuti nem fog konnyne osszejonni a baba, valahogy ereztem. Foleg miutan megallapitottak a PCO. Bizom, hogy a closti ebben a honapban meg kifejtette hatasat

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Én úgy tudom, hogyha az egyik szülő allergiás, akkor a gyereknek kb. 60% esélye van arra, hogy ő is allergiás lesz. Ha pedig mindkét szülő allergiás, akkor szinte 100%, hogy az lesz. Szerencsére nálunk "csak" az első verzió van.

Szerintem a hányinger nem feltétlenül reggel jeletkezik. Van akinél egész nap, van akinél pedig csak reggel vagy csak este. Talán te ez utolsó csoportba tartozolKép

A Megasztár nem semmi voltKép Mi felvettük videóra is, hogy tudjunk rajta máskor is röhögniKép Az a hosszú hajú Zámbó Jimmy-t éneklő volt a legdurvábbKép De a dadogós se volt semmi az elejénKép
Az elején nagyon élvezte Kristóf, aztán viszont beleuntKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tenyleg a dadogos is nagyon rohelyes volt. Regen nevettem ennyit.

Reggel es este van hanyingerem. Inkabb emelyges. Nagyon rossz. Barmitol is van, nem tetszik. Mondjuk, ha baba van a dologban, akkor meg sosem orultem igy hanyingernek. Egy rossz szot nem szolok majd.

Kulonben csak en vagyok allergias, szerencsere a parom nem.
Neztetek a szuloszobat? En kettorol lemaradtam. Nezted?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Elkezdtem nagyon gorcsolni. Ugy felek, nem akarom, hogy megjojjon. Ezt nem hiszem el. Mar a tesztet is megvettem. Mert tortenik ez velem? Biztos rossz anya lennek, es ezert nem jon ossze
Lehet, hogy reggel mar nem is kell teszteljek Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Igen néztem a SzülőszobátKép Le nem maradnék rólaKép Én nagyon élvezemKép

Szerintem feküdj neki aludni, akkor nem rágódsz ezen. Ha meg akar jönni, úgyis meg fog, ha pedig nem, akkor úgysem. Ez ellen nem tehetsz semmit. Egyébként a görcsölés koraterhességben is normális.
Az pedig nagy butaság, hogy rossz anya lennél, és azért nem jön össze. Mert hiszen akkor itt mind rossz anyák lennétek? Ezt aligha hiszem. Sőt, azt hiszem ez a várakozás, ez a küzdelem tesz minket igazán éretté a babavárásra és arra, hogy igazán jó anyák legyünk. Mi, akik megküzdünk a kisbabánkért, sokkal jobb szülők leszünk majd, az biztos. Mi értékeljük az élet apró csodáit, azt is, ami másnak olyan természetes.

Úgyhogy fel a fejjel, nem ám elkenődni! A remény hal meg utoljára! Reggel minden kiderül!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Olyan aranyos a ferjem. Itthon dolgozik, de amikor mondtam, hogy hanyingerem van, meg gorcsol a hasam (32-34 cn korul ugy gorcsoltem, mintha meg akart volna jonni) odabujt mellem, atkarolt. Azt mondta, hogy nagyon szeretne, ha vegre osszejott volna a kisbabank. Megmutattam neki, hogy milyen sok babas, meg zebras van a tablazatban. Azt mondta, hogy szeretne nagyon egy zebrat a nevem melle. Meglepodott milyen sokan vagyunk a tablazatban, akik babara varunk. Szegenyem azt hiszem megint beleelte magat, mint en.
Azt hiszem hallgatok Rad, es lefekszem, hogy neragodjak. Koszonom, hogy ilyen aranyosakat irtal. Nagyon segitett. Koszonom!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Remelem reggel irni fogok!
Kerlek, szoritsatok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Jó éjtKép
Reggel jelentkezzKép
Megy a drukkKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jo ejt!
Koszonom!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


ÁRULJÁTOK MÁR EL LÉGYSZI, HOGY HONNAN VANNAK A MINDENFÉLE SMILE-OK???ÉN CSAK 3-AT ISMEREK?

Erről nincs valakinek valami táblicskuja????

Köszi köszi köszi...

Kép

Kép
megann
 
 


ZEBRAAAAAAAAAAAT kerek

El sem hiszem, eros plussz lett a tesztemen.

KISBABAT VAROK!

Ez hihetetlen. En azt hittem sosem tudok pozitiv tesztet csinalni, de ma sikerult

Jovok delutan, csak most dolgoznom kell menni.

Koszonok mindent csajok, a biztatast, a vigasztalast.

Keresnem kell most egy rendes, nem penzehes dokit. Nehez lesz!

Puszi mindenkinek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
KépKépKépKépKép

[color=#ff0000]
Vendég
 


Judit!

Vigyázz magatokra!!!

Kép

Nézdd csak itt van a zebra amit kértél:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!

Tegnap hazajöhetem 1 napra, ma délbe megyek vissza.
Köszi szépen mindenkinek a sok druukot!!
Az orvosom azt mondta hogy a rosszullétem valószinű az altatás mellékhatása volt föleg.
A babucim jól van!!

Képzeljétek arról álmodtam hogy éppen látom őt és beszélek hozzá!!

Judit!
Nagyon gratulálok neked!!!!

Nicol!
Még csak most fedeztem fel hogy 3 nap van közöttünk!!

Stella!
Mi volt tegnap??

ZSÓFI
zsófi76
 
 


Elfelejtetem!!

Judyt!
Beirnád hogy a kiirás szerinti szülés dátuma
2005. június 18.
Köszi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Örülök, hogy jól vagytok.Kép

Stella!
Mi újság?
Mi volt tegnap?

Babus!
Nekem is tetszett a megasztár.
Szerintem is Zámbó Jimmy-s ürge volt a legdúrvább, és még végig is hallgatták.
Amikor néztem sokszor eszembe jutottál, mert ahogy a múlt héten írtad a családi TV-zést, így el tudtalak titeket képzelni.
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt!Kép

El is szégyelltem magam már reggel, mikor olvastam az egészséges életvitelről a hozzászólásaitokat.

Hát Ti tényleg sokkal jobban figyeltek erre.

Én sajnos nem sportolok, és 1 max 2 szál cigit el szoktam szívni napontaKép

Étkezésemre úgy ahogy oda figyelek, meg szedem az Elevitet.

Hát ha ebben a hónapban sem jön össze akkor összeszedem én is magam, csak ezt már sokkal régebben el kellett volna kezdenem.

Azt hiszem példát vehetnék rólatok!Kép

A hőm ma is 36.9 volt úgy hogy az adatok eddig stimmelnek a ciklusomban, valószinűleg akkor a peteérés is megvolt.

Mindenkinek nagyon drukkolok, és remélem minnél többen bezebrásodnak karácsonyig!!!!

Mea
mea
 
 


Jura!
Már annyira izgulok.Kép

Nézzd milyen közel vagyunk a zebrához.
Én ezt már nem bírom idegekkel.
Kérlek ne engedjük el egymást, na meg persze Annácskát sem.Kép

Vanda, Gyöngyi!
Mi van veletek?
Már régen dumcsiztunk.
Írjatok valamit légyszi.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Ez vicc!Kép

SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!

EZ SZUPER HÍR!!!

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

És nekem nem is fogjátok a kezem?!Kép

Szomorú vagyokKép

Mea
mea
 
 


Judit!
Te mióta szedted a closty-t?
Azért kérdezem, mert nekem ez az első closty-s hónapom, és nem tudom, hogy sikerülhet-e a babuci már az első hónapban.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit Kép
Grtaulálok Kép Kép Kép
Vigyázz magatokra.
Férjed mit szólt? Gondolom, majd kiugrik a bőréből örömében Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea!
Dehogynem.
Bocsi, nem szándékosan hagytunk ki.
Annácskát is csak tegnap vettük közre Jurával.
Akkor mostantól négyen egy kört alkotunk, és nem engedjük el egymást.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Köszi, hogy befogadtatokKép

És nagyon izgulok Veletek, remélem mindannyian bezebrásodunk. Olyan jó lenne, mert akkor karácsonyra már túl is lennénk a 3. hónapon!!!

Mea
mea
 
 


Zsófi Kép
Örülök, hogy már jobban vagy, annak meg még jobban, hogy a babával minden rendben.

Judyt Kép
Nekem is egy kör jutott az eszembe. Milyen szép is lenne, így közösen bezebrásodni.

Stella Kép
Mi van veletek, mit mondtak tegnap?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea, Annácska!
Én is nagyon örülnék, ha sikerülne mindenkinek ebben a hónapban.Kép
Képzeljétek el milyen tuti karácsonyi ajándék lenne a szülőknek egy UH kép.
Bele sem merek gondolni.
Jajj nagyon félek a jövőhéttől, na meg a csalódástól.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JUDITKép
Itt bőgöK örömömben!!!!! Ez csodálatos! Húúúú, de jóóóóó!!!
Most legszívesebben felhívnálak és szóban gratulálnék! Vagy odarohannék hozzád és jól megölelgetnélek!!!!!

Ha legközelebb jössz Pécsre feltétlenül szólj, addig félreteszem az öleléseket!!! Húúúúúúúú, nagyon örülök!!!!

TimiKép
a halvány csík is csík! A doki csak meg fogja erősíteni!
Hihetetlen ez a sok őszi baba!!!

JuraKép JudytKép MeaKép
Most Ti jöttök!!!!!

A tegnapi nap nem volt túl jó.
A legrosszabb az volt, hogy a párom délutános műszakban dolgozott és nem tudta megvárni, még sorra kerülök. Szerettem volna, ha ott van ő is és együtt döntünk mindenben!
Az eredménye sajnos ugyanolyan rossz lett! A doki azt mondta, hogy ha akarunk elmehetünk urológushoz vizsgálódni, de ő őszintén megmondja, hogy 0% esélyt lát arra, hogy ezen tudnak változtatni. Azért mi megpróbáljuk.
Aztán újra elmondta, hogy nálunk csak a lombik jöhet szóba.
Aztán megkérdezte, hogy akarjuk-e!! HÜLYE KÉRDÉS No1!
Mondom, hogy igen.
Aztán megkérezte, hogy mikor!!! HÜLYE KÉRDÉS No2!!
Mondom, mikor lehet? Azt mondja, hogy kellenek a laboreredmények (HIV teszt, citológia, egyebek) és utána ciklustól függően indulhat a stimu.
Aztán megkérdezte, hogy hol akarjuk csináltatni!
HÜLYE ARC A RÉSZEMRŐL No sokadik!!!
Két lehetőség van: bejelentkezünk a Klinikára és kezdjük a vizsgálódásokat elöről, vagy nála csináltatjuk, de akkor a punkció és a transzfer Tapolcán lenne.
Én őt választottam és Tapolcát!
Szóval jövő kedden laborvizsgálatok (vérvétel, újra matyiminta és egyebek) Aztán rá három hét múlva, nov 24-én kell hozzá mennünk legközelebb és akkor felírja a recepteket a stimuhoz!
Tőlem már nem is vett vért, mert azt mondta, hogy az eddigi eredményből is látszik, hogy minden OK (van peteérésem, nincsen semmilyen hormonzavarom, és stimulálható vagyok).
Estére csengett le minden bennem (illetve elérte az agyamat az első felfogási hullám). Eléggé elkezdtem félni ettől az egésztől!
Szombaton még adunk egy esélyt az urológusnak és nem mondom, hogy keveset várunk tőle. Mi azt várjuk, hogy tegyen csodát!
Olyan jó lenne csak egyszer a "normális" kategóriába tartozni!!!

Hát így állunk!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt!
Igaza volt Babusnak, nem szabad görcsölni, ha akar jönni a baba úgy is jön. Nézd meg tegnap este Judit is mennyire aggódott és ma pozitív tesztet produkált Kép
A kislányom ma reggel is sírva ment az oviba, hogy szégyen szemre a csoportjából csak neki nincs kistestvére, pedig ő már annyira szertné. A szivem szakadt meg Kép
Tegnap mi volt a baba látogatóban? Hogy viselted?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Mea
Én nem tartom jó dolognak ezt a cigit, még az egy szálat se. Szerintem erről könnyen le tudnál mondani, ha akarnál! Gondolj arra, hogy talán van egy bébi a pocakodban, és ez nem tesz jót neki.
Egyébként én nem sportolok, mert nincs időm rá, igényem persze lenne, mert régen sportolgattam. Ami az egészséges étkezést illeti, én nem változtattam az étrenden, a vitaminokra figyelek oda jobban, de semmi különös.

Timi
Sok sikert a vizsgádhoz, jó tanulást! Tudod, a halvány csík is csík, úgyhogy nagyon drukkolok! Várom a doki véleményét, mindenképpen írd majd meg! Kép

Judyt Kép
Hogy sikerült a babalátogató?
Látod, Timinek hamarosan elengedhetsz egy zebrát J Sőt, Juditnak is elengedhetsz egy zebrát! Kép

Judit
Ennél jobb hírt ma nem is kaphattunk volna! Fantasztikus, hogy végre sikerült, gratulálok, és nagyon vigyázz magadra! Férjed mit szólt? Kép

Babus Kép
Nagyon jó áron lesz Kristóf ágya, ügyesek vagytok Kép Ilyenkor minden darab ezres számít! Kép
A MEgasztáron tegnap ismét nagyon jókat röhögtem Kép A zsüri „produkciói” vetekszik a jelöltekével néha Kép
Tudod, hoyg mit jelent a Kristóf név? Kép

Stella???

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nemigen tudok mostanában jönni, ez a hét kicsit zűrös, de azért olvasgatok néha, és mit látok? Judit, akivel esténként nekem kéne beszélgetni (Judit, ezt még nem is tudod, de én is főleg este érek rá), szóval Judit zebrás lett!!!!!Kép

Judit,
hatalmas gratula!KépKép
Kép

Stella,
az urulógushoz drukkolok, de ha mégsem jön össze, gondolj arra, hogy nov. 24. már itt van a küszöbön!Kép

Timi,
drukkok mennek, hogy a doki is megerősítse a hírt!

Zsófi,
én is örülök, hogy jobban vagy!Kép

Köszönöm a jobbulást kívánóknak az energiákat, már segítettek annyiban, hogy a fejfájásom és a torokkaparásom eltűnt, a hányinger sajnos maradt, és hozzájött egy nagyon vacak gyomorfájás, már ha vizet iszom, attól is fáj a gyomrom.Kép Ma és holnap diétázom, de szombaton vendégségbe megyünk, remélem, addigra helyrejön a gyomrom is.

Minden jót, és zebrát mindenkinek! Vegyünk példát Juditról!Kép

Kóbor
kóbor
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?