Új privát üzeneted érkezett!

Dia, nektek is még sok-sok együtt töltött boldog évet! :)

sajnálom, hogy ti is betegek vagytok! :( jobbulást Virágnak!

a kiságyat meg ne bánd! ha Virág úgy szereti, hát úgy! nálunk a tesó miatt lett leszerelve a rács, hogy ne kelljen Benit ki, meg beemelnem, de aztán mikor már tényleg minden okés volt, akkor megvettük neki az új ágyát, és imádja! nagyon jókat alszik benne, és baleset sem volt még! ;)

sophie27
 
 


Mi is a tesó miatt vettünk új ágyat Eninek. meg azért is, mert a kiságyban nem tudott nyugodtan aludni, mindig beleütközött a rácsokba. De szerintem sincs semmi gond azzal, ha Virág ragaszkodik a megszokott ágyához meg a rácsokhoz...

Eni ma délelőtt rendesen kikészített. Elmentünk sétálni meg boltba... kapott egy jégkrémet, de mikor elfogyott, hisztizett, hogy még egyet akar enni... Aztán a lépcsőházban meg úgy jöttünk fel a 4.-ig, hogy másfél emeletet jött fel, aztán egyet vissza... közben egyik kezemben Peti, másikban szatyor, vállamon táska. Hát nagyon élveztem :roll:

Házassági évfordulósoknak gratulálok!! Miénk is közeleg, szept 8, csak hát a férjem pont azon a héten megy Pestre valami tanfolyamra :( És aznap kell mindkét gyereket tanácsadásra vinnem... de Anyu eljön velünk szerencsére.

Felicia, Dávidod nagyon ügyes fiú :D

yuyu79
 
 


Zsófi, Dávid úgy alszik, hogy vagy bealszik a lefekvés előtti kakó meg a fogmosás után a nappaliban a kanapén úgy, hpgy észre sem vesszük, vagy ami a gyakoribb, beviszem az ágyunkba, ott elalszik mellettem, majd ha már mélyen alszik, átteszem a saját rácsos kiságyába. De ha fáradt és álmos, képes bárhol, bármikor, bámilyen helyzetben elaludni, én ebben reménykedem, mert eddig még mindig, amint hazaértünk vele a bölcsiből, rögtön el is aludt, mert kifárasztotta az egész napos pörgés, meg elnyomta gondolom az ebéd.
Dia, mi is hallottuk, hogy jó, ha leszedjük a rácsot, próbáljuk meg ott altatni a saját ágyában, lehet meg is próbáljuk, csak eddig még azt sem néztem meg, hogy egyáltalán kivehető-e a rács...
Yuyu, köszönjük szépen! :D

Kép
felicia
 
 

 
 

Sziasztok!

De nagy itt a csend!!!

Nekem az Áron nap mint nap az idegeimen táncol szóval , esténként már sírógörcsökkel és a könnyeimmel küzdök. Apa egész héten későn jött haza nuku segítség. Éjjelente kelünk rendszeresen 1kor , sírva, de nem tudom miért. Bár tegnap mondta hogy fáj a foga.

Ezen kívül Áronnak elfertőződött egy csípése nagyon csúnyán , a dokinő azt mondta ótvar. Valószínüleg a strandon vagy a homokozóba belekerült a sebbe a bacilus és mivel amúgy is legyengült most a szervezete a bárányhimlő oltás miatt ezért történhetett ez. szóval nem az én hibám , de annyira kellemetlen. Mert mindig fürdünk játszóterezés után ügyelve erre pont a bacik miatt és tessék.
Erre ma reggel az én testem egy merő piros pontosság, a pocakom a cicim , a lábaim....... Házidoki azt mondta lehet étel allergia , de ha nem viszket hagyjam majd elmúlik ha gáz van menjek ügyeletre.
Egyenlőre nem múlik de nem viszket , uram meg már aggódik nehogy baj legyen.

Dia ne bánd az ágy dolgot, ha Virág így érzi jól magát hát hagyjad. Vegyetek először csak ki pár rácsot , vagy reggelente enged ki a kivehető rácsokon keresztül és este ott másszon be. Nálunk ez nagyon bevált, tökre tetszett tökinek. Aztán jött másnál az ágypróba. Jobbulást nektek!

Felicia Dávid ügyes lesz szerintem nem lesz gond nálatok a bölcsivel.

Yuyu házassági évfordulót majd bepótoljátok, apa biztos nem fogja elfelejteni.

megyek kezdődik a vámpíros film :)[/b]

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi! Van ilyen, hogy terhességi kiütés, ami a vége felé jelentkezik. Nézz esetleg utána, de elvileg el fog múlni. Persze lehet, hogy jobb, ha látja egy bőrdoki. Már ha van ilyen jó helyekre még energiád elmenni...Kitartás Áronhoz! Csak elmúlik nála is a hisztis időszak. Lehet ,hogy tényleg csak a fogacska kínozza. Dentinox?

Felicia! Tényleg ügyes DÁvid! Reméljük ez így is marad. Én is több helyről hallom, hogy van aki az elején sír a beszokásnál meg a kezdeti időkben, más meg amikor rájön, hogy ez már végeleges, és akkor is mennie kell, amikor már minden játékot ismer.... az mondjuk segít, ha szimpi neki a gondozónő, de ezt úgyis látod majd rajta. Elalvással remélhetőleg nem lesz gond. Én abban bízok, hogy majd látja RÉka, hogy a többi gyerek is lefekszik aludni délután, és így majd ő is követi a jó példát... Hát majd kiderül...


Julcsi! Elhiszem hogy kikészültél az Enis hiszti miatt. Át tudom érezni hidd el, csak nekem még egyszerűbb, mert nincs még másik gyerek. Remélem gyorsan túl lesznek ezen a dackorszkon a lurkók.
RÉka most szerencsére kezelhető, tényleg nincs vele gond.
:lol:
Mondjuk ma aludni nem nagyon akart délután, vagyis kicsit elcsúsztunk a bevásárlással, későn értünk haza, és addigra átment rajta az álmosság. Lefeküdtem vele, hogy aludjunk, aztán otthagyott, jobban érdekelte, hogy mit művel a mama a konyhában. Aztán mikor a mama visszakülde, hogy altassa el anyát, visszajött, odadugta mellém a Kócoskáját, begyömöszölte a számba a cumiját, aztán kivette, de csak azért, hogy a csőrösből megitasson. Mikor ezzel végzett visszakaptam a cumit, ő meg elindult kifelé. Kédeztem, hogy hova megy, mondta hogy "maradj nyugodtan, aludjál, majd jövök..." :lol: :lol: :lol:

Zsóf! Én nem a pocaklakó biztonsága miatt aggódok, hanem azért kellene az övterelő, mert ha valami szorítja picit is a hasamat, egyből hányingerem lesz... Ebből kifolyólag úgy ülök végig az autóban, hogy a kezemmel fogom az övet, mert amúgy elég hamar rosszul leszek. Persze ha én vezetek, ez nem megy, szóval nem olyan jó így autókázni.
Jövő héten szerintem pont 9 hetes leszek mikor dokihoz megyek. Nekem iszonyat lassan megy most az idő, de gondolom a rosszulléek miatt is...

Segítsetek: tarkóradő vizsgálat és vérvétel mikor is van pontosan? Betöltött 12. hét kell hozzá?

Dia! Remélem gyorsan meggyógyul Virág! Jobbulást neki! És hátha te nem kaptd el! Ággyal ne foglalkozz! Szerintem amíg szereti nincs baj a rácsokkal. RÉka is rácsosban nyomja még, és nem zavarja. Majd pár hónap után cserélünk neki ágyat, valamikor jövő év elején, dE mi is a pocaklakó miatt. Mondjuk az is jó lesz, hogy remélem addigra megtanulja letolni egyedül a gatyit, és elintézi magának az éjszakai pisilést...

Haladás van nálunk kaki témában. TEgnap éjjel, meg ma 2x is szólt időben, úgyhogy nem a bugyiban landolt a kaka, hanem biliben, fűben.... Reménykedek, hogy így is marad.

panna1
 
 


sziasztok
hoztam gyors 2 képet a szülinaposomról.
Kép
Kép

jövök majd mesélni, de baromi fáradt vagyok

jah Panna igen 12. hét
makadu
 
 


Köszi Kitti! Édes a kis szülinaposod! Gratu Levinek a szülinapjára így utólag!

RÉka ágy amellett van egy szék. Ma bemászott róla az ágyába. Hát lehet, hogy hamarosan mégiscsak le kell majd szedni a rácsokat, még mielőtt lepottyan a nagy mászogatás közben...

panna1
 
 


ooooopppppsss Kitti elnézést én is elfelejtettem köszönteni Levikét!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk neki !!!!!
Kép

Ma csoda történt velem, jó formán a létező összes ruhánkat eladtam ami eladásra szántam. Keresztapu unokatesójáék bevásároltak tőlünk még jó előre is vettek ruhákat cipőket :) Ennél jobb estét most nem kívánhattam volna :)

Itt kokorékolok nem bírok aludni :(

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


sziasztok!

Kristófnak utólag is boldogat, és mára természetesen Almának is nagyon sok boldog 2. születésnapot!

Kitti, nagyon jók a képek! majd mesélj! látom, autós tortája lett Levinek! :)

Panna, ja, értem. mondjuk az eleje nekem is nagyon lassan telt, de inkább a sok baj miatt, vagyis a vérömleny vérezgetés miatt. aggódtam mindig, hogy teljen már le a 12 hét, persze utána is volt para még, de hála az égnek, mára minden okés és telnek a hetek szépen sorjában! :)

egyébként a tarkóredő tuti, hogy 12. hét, de a vérvétel szerintem lehet hamarabb is!

Mecsi, gratula a ruhaeladásokhoz. nagyon ügyes vagy, és mázlista is! lassan én is elkezdem hirdetni, bár nekünk nincs is olyan sok, meg én sok Beniset is felhasználok majd, szóval ami nem nagyon fiús, azt simán megtartom! de azért kipróbálom az indexes fórumot, hátha nálam is elkezdenek mocorogni a rucikák! jövő szerdán Háda, bár párom nagyon mondja, hogy baromság... nem tudom! légzésfigyelővel vagyok most nagy bajban, mert senkinek nincs, akitől elkérhetnénk :( és az azért nagy érvágás, mert használtan is méregdrága!

ma itthon vagyunk, vagyis tervezem, hogy elegyünk a cirkuszba, vagy valahova, de még apa alszik, csak Benivel kettesben Vakondozunk! :) nagyon korán keltünk ma :S

na. megyek hajat mosni. szép napot mindenkinek! a hőmérséklet nekem most nagyon bejön! már maradhatna is így nov. végéig! :P

sophie27
 
 


Én is gratulálok Kristófnak és ALmának!

Na úgy néz ki, sikerül szereznem övterelőt.
Másik: most szereltük át RÉka ágyát, mert ma már egész délelőtt ki-be mászogatott a rácsosba. Az tény, hogy azért megy neki így, mert az ágya mellett volt egy szék, amin este ülök meseolvasásnál, de azt hiszem most már hiába vennénk el onnan, nem hülye a gyerek, nyilván visszatolná... Szóval rácsmentesítettünk. Kíváncsi leszek, hogy megy majd az alvás. Ami kicsit gáz, hoyg nincs leesésgátló, de van egy kis szvacsmatracunk, majd azt lerakjuk a földre, hogy ne üsse meg magát. Hát majd látjuk. Ha sokszor felkel éjjel a lepottyanás miatt, és nem nagyon tudja megszokni, legfeljebb beszerzünk neki egy leesésgátlót....
Elvileg már a délutáni alvása is a sajűt ágyikóban lesz.... Hát majd meglátjuk.

panna1
 
 


Ma igazán szép napunk volt, mi az állatkertet választottuk programként, még Zsófiékkal is találkoztunk és az ördög Benivel is :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Panna hogy sikerült a rácsmentes alvás?
Köszi a tippet kiütésekre, sajnos elég nagy valószínűségét látom hogy terhes kiütéseim vannak nekem is , bár csak a lábam kezdett el viszketni, de vettem be kálcium ampullát és az sem mulasztotta. Jövőhéten felhívom a védőnömet is mit csináljak, én nem akarok még 8hétig így maradni. :(

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Mecsi az a sisakos kazuár nagyon csinos állat, nem is tudom, hogy nálunk van-e az állatkertben!?
Nagyon formás a te szépen keresztcsíkozott pocakod is. Postát ne feledd!!! :)

Mi is tegnap az állatkertben voltunk. Itt nagyon vacak idö van, kb. 14 fok, erös szél és folyton esik. Tegnap nem esett, pedig hivatalosan kellett volna, így szerencsénk volt.
Viszont: vettünk éves belépöt egy százasért Euroban, így 4-en egymástól függetlenül is tudunk menni, pl. a gyerekek az iskolával. Az aprónépnek még nem kell fizetni. A pénzt a gyerekek kártyájáról húzták le, így ha úgy vesszük, ingyen volt. Évente és fejente kapnak 60 Eurot ill. most a létszámgyarapodásunk miatt egy újabb kártyával bövültünk, ami azt jelenti, hogy nem kell többet az oviért, az iskolai dolgokért, mint kaja, kirándulás, osztálykassza, stb. fizetnün, a zeneiskola jelképes összegbe kerül, tömegközlekedés is kevesebbe kerül, s még sorolhatnám. Minden iskolai évhez 50 Eurot kapnak fejenként készpénzben tanszerre. :)
Ma körül is nézek zeneiskola kérdéskörben. :) Szerdán meg kezdik a lányok az úszás tanulást. Nekem kicsit macerás, mert egy másik városrészben van, a mi helyi uszodánkat bezárták, meg én Edö miatt nem is mennék be a többiekkel úszni, de így is menni fog. A parkolóból pont rálátni arra a medencére, ahol lubickolnak és az úszásoktatónak is az a híre, hogy víztöl iszonyodó gyerekekböl is halként úszókat csinál. :)

Az állatkertben az egyik nagy teljes szortimentü szupermarkt rendezett kóstolós napot. Tavaly is voltunk már ezen a napon és akkor is nagyon belaktunk, de ez most az elözö évinél is bökezübb volt. Lássuk csak: többféle kenyérfajta, meggyes süti (ha a szerencsekereken 3x ugyanazt a szimbólumot tekerted, nagy darabot kaptál), kolbász (ha 3 dobással az összes dobozt leverted, kaptál egy egész csomaggal, mi konkrétan 3-at gyüjtöttünk be), friss tojás (ha 3x betaláltál a nagy tojáson a kis lukba, kaptál egy 6-os tojást, mi összesen 24 tojással gazdagodtunk annak az idösebb embernek a jóvoltából, aki a gyerekeket olyan közel emelte a lukhoz, hogy a szerencse be volt programozva, de ha nem is találtak bele, akkor is azt mondta, hogy na ez bent volt, csak kiugrott megint... :) ), 4 féle dinnye, ananász, gyümölcstúró (Ök is olyan jó fejek voltak, addig nem engedtek továbbmenni, míg az orrunkból is gyümölcstúró folyt. ), egy helyen ki kellett tapogatni a zöldségeket, felismerni illat alapján a füszernövényeket és ha minden helyes volt, lehetett valamit választani (mi almákat kaptunk) ill. sorsoláson veszel részt, volt még Nestlé gyorsasági játék, ott utcai krétát kaptak a csajok, aztán különféle gyümölcslék, a svájci Rivella és társai, kaptak egy tejtermékfeldolgozótól kis matchbox méretü játékteherautót, összesen 5 db., nyertek a szerencsekeréknél felfújható labdát, reflektort, apróságokat, s a legjobb pedig az volt, hogy a teherautókat ajéndékozó tejfeldolgozó joghurtos standján annyit ettünk, hogy majd kidurrantunk. Volt sima és különféle gyümölcsös tejberizs, natúr ill. különféle gyümölcsös valamint mézes joghurt, nugátos ill. citromos pudding. De ezt nem úgy adták, hogy egy pici kleks és ennyi, hanem mindig rendes gyári csomagolású poharaosakt, a rízs natúrban 200 gr, gyümölccsel 150 gr, a joghurtok szintén így. Nem nézték, hogy ki volt már és ki nem, annyiszor ehetett és ihatott mindenhol az ember, amennyit csak bírt. Nagyon, de nagyon belaktunk! Ja volt még virslikóstoló, ahonnan Döncit nem tudtam elvonszolni. Ha nem ment vissza bárhonnan oda vagy 10x, akkor egyszer sem. Mindig kapott soron kívül a két kezébe egy kis virslit vagy kolbászt. :) Volt még kerékpáros gabonadaráló, a gyerekek csináltak egy kenyérre való lisztet. Volt Dinkelacker sátor is, ott a párom ivott egy kis sört szintén ingyen. :)
S melegételben sem volt hiány, paradicsomszószos meleg ravioli, abból is befaltunk amennyit csak bírtunk. Döncinek nagyon bejött a tegnapi nap, hogy ez a sokminen hová fért ebbe a kisemberbe, azt nem tudom. Persze mozogtak is valamennyit, volt századfordulós körhinta ingyen és annyit mehettek vele, amennyihez kedvük volt, csúszda légvár és ugrálóvár. Dönci a csúszda légvárban is sokszor felmászott és Enivel lecsúszott.
Edö jól viselte a dolgot. Dönci bealudt a játszótéren, Edöt meg addig beraktam a kengurúba. Mivel napközben nem evett olyan sokat, éjjel rádolgozott rendesen, üresek a tejesköcsögök rendesen.
Tegnap 4,7 kg mértem Edönél... Gömbölyödik a kisember.

Aztán annyi újság van még, hogy Dönci eldöntötte a napokban a vitrint és az nekivágódott az üvegajtónak és az ajtó üvegezése dirib-darabra ment, a szekrény megfogta a vitrint, abba nem esett kár, csak a szekrénybe ill. a játékokba, ahogy beléjük álltak a nagyobb üvegdarabok.

A barátnömmel is beszéltem tegnapelött. Nem akar kéztörlötartókat felszereltetni, mert nem akarja, hogy lukas legyen a fürdöszoba fala. Nem értem igazán a logikáját, hiszen ha a tartó fel van szerelve, semmi lukat nem látni, de sebaj. Akkor legyen magában álló, de az se jó neki, mert az könnyen eldöl. Ja. Akkor legyen a mosdó alá kisszekrény tartóval. Talán.
Aztán mondtam neki, hogy kéne pár új edény is, mert ezekböl még a kutyának se adnék enni, nemhogy fözni embernek benne. Talán.
Még elmeséltem neki az újításaimat és hogy ezt így kéne tartani, mert ami náluk van nem állapot, de öt ez szerintem nem nagyon érdekli. Pl. nincsen szennyestartójuk, szereztem nekik egyet.

Elballagok, hív a kisfönököm, ennyi volt az alvás.

Mézespuszedli (itt már kaphatóak a karácsonyi édességek. Augusztus végén vagyunk, hol van még karácsony!?):

Barbi

Képeket is próbálok felrakni tegnapról.
Vendég
 


Ja a rácsmentes alvásról jut eszembe: mi már nagyon régen megszüntettük a babybörtönt. Általában egy évesen szoktuk a kiságyat rácstalanítani és eddig sose volt gond belöle. Kiesés se volt jellemzö, de volt is elötte matrac. Panna esetéröl jut eszembe, hogy anno Eni egy évesen is a rácson átbodva magát közlekedett szék nélkül. Nagyon ügyes és hajlékony volt, felrakta a lábát, felhúzta magát, súlypontot váltott és már kint is volt. Sose esett le. Az elsö kiszabadulásnál még egymást gyanusítottuk, hogy ki vette ki, míg egy reggel elcsíptem a jelenetet és ha nem a saját szememmel látom, lehet el sem hiszem.
Vendég
 


Sziasztok!
Még itt vannak a vendégek, így csak gyorsban! Szerdán a férjem jön Pestre, ha van akinek lenne kedve/ideje találkozni velünk akkor mi is vele tartanánk! Nekünk mindegy hogy hol.

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


SZisz mi 12ig érünk rá szerdán utána mennem kell fogászatra..

esetleg állatkerti játszó ? :)

BArbi de jó lehetett ez a mókatár!

ú Zsófi, Mecsi tegnap én is ki akartam menni délután, de apa lebeszélt róla :?

na megyek buktát sütni!
Vendég
 


Mecsi, köszi a fotót! :) klassz volt látni titeket, sajnálom, hogy nem volt nálunk is babakocsi, akkor abban szunnyadhatott volna Beni is egyet, és még bandázhattunk volna, meg ehettünk volna fini lángost, meg palcsit! :P

Boni, buktát is küldhetnél fénypostával. amit anno csináltál, túrós és ízes, na, az remek volt! biztos most is szupi lesz! fogászathoz sok sikert! mit csinálnák? már többedszerre mész, nem? :roll:

Sziszka, sajna nekünk a szerda nem valószínű, hogy jó lesz, de azért figyelem majd az eseményeket, hátha összejön! pajzsmirigyes vérvételre megyek délelőtt :S aztán anyósnál dekkolunk, meg én intéznék még pár dolgot, ha már bent vagyunk!

Barbi, nem semmi napotok lehetett tegnap! iszonyat jókat ettetek! csak csorog a nyálam, pedig most ettem ebédet, vagyis light-os leveskét, mert ezt és z.babfőzeléket csináltam reggel, de ahhoz most nincs sok kedvem! gondolkozom egy kis halrudacskán sültkrumplival, bár annyira fulladok mostanában, lehet, hogy ezzel a levessel kellene beérnem! :)

sophie27
 
 


Sziszka, szerdán ha az állatkert vagy a városliget környékén jártok, mi is megpróbálunk ott lenni!

sushy
 
 


hoztam 1-2 képet a 7 végéről! :) na, nem olyan szépek, mint Mecsi képei!

Kép

bolondozik

Kép

bálna anyuval, csak nem az akváriumban! :)

Kép

a jóság legfrissebb jele

sophie27
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek! :wink:
A bölcsiről annyit, hogy ma aludt ott Dávid először, pedig úgy volt, hogy csak holnap próbálják, de ebéd után olyan szépen befeküdt a kiságyába, utánozva a többieket, hogy be is aludt... :lol:
15-re mentem érte, meguzsonnázott, és képzeljétek, alig akart velem hazajönni, ki érti ezt?! :D

Kép
felicia
 
 


Szisz!

Lehet, hogy a szerda nekünk is jó! Ha tudunk, megyünk!

Felicia! Örülj, hogy ilyen jól viszi a társaság a fiadat. Jobb, mintha utánad üvöltene!

panna1
 
 


Felícia, nagyon örülök, hogy Dávid ilyen könnyedén veszi az akadályokat! :)

Jó éjt!

sophie27
 
 


Oké csajok, akkor azt hiszem lemondom a szerdai itthoni programot és eljövünk :)

Lackónak fél 2-re kell mennie, ez mennyire üti az alvásidőt? Málnus biztos kidől az autóban, így nekünk ebből a szempontból mindegy....

Holnap utaznak el este a vendégek, így addig csak kutyafuttában tudok jönni...

Boni :(

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Mi délelőtt tudnánk menni szerintem. Bár most nem tudom mi lesz, megint nem indul a kocsim, apa meg szerdán odalesz a másikkal. :cry: Remélem addig még tudok keríteni egy új akksit...

panna1
 
 


Panna, pedig olyan jó lenne! Bár elég ronda időt mondanak...

sushy
 
 


Szilvi, Paksra mikor jöttök? :wink:

yuyu79
 
 


Zsófi, jók a képek!! Hova verte be a fejét Beni? :(

Másik Zsófi? Mi van Veletek??

yuyu79
 
 


Kitti, LEvi nagyon édes a képeken :D

Mecsi, Neked is jók a képeid, és szép nagy pocid van :D

Barbi, képek? Nem sikerült? Azért majd hozd ám őket, várjuk :wink:

yuyu79
 
 


Csajok, ha esni fog,akkor mit tudunk csinálni a ligetben, állatkerti játszó az kinti?

Nem emlékszem rá...


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, vagyunk....csak nem túl fényesen, az uh-k, mert több is volt, megjártuk a Heim Pált is :-(, szóval egyenlőre negatív, annyit mondtak, hogy extrán tele van a pocak, bélrendszer levegővel, és ezt nem bizti hogy kinövi. Csak majd hónapok múlva, addig marad az ordítós hiszti és verekedős szopi. Éljen, éljen. Bár azóta már jobb, a napközbeni szopik csak verekedősek, de nem mind fullad 2 perc után sírásba.
Csüt. éjjel 3 órát aludt összesen, de azt sem egybe Zéti és száraz volt a pelusa, így pénteken kórházaztunk. A főorvos uh-zott, azt mondta, hogy kevés ennyire gázos pocakot látott pedig jópár 10 éve dolgozik, szóval nem csodálkozik, ha üvölt a gyerek, de nincs rá semmi, csak az idő. :-( Meg a mi hajhullásunk.
Szóval gááááz.

Ezért is tűntem el picit, olvasok olvasok, de Levi után is depis voltam, ez most is elővánszorgott kicsit ugye ott rátett a kórházas buli most meg úgy reménykedtem hogy könnyebb menet lesz, de egyenlőre úgy fest, nem. És a pylorus is fenyeget a 12.hétig.

Az esték a dúrvák, mert 5-6 után nem akar enni, mert nyűgös, fáj a pocak, minden baja van, kézben is sír Zéti. Ilyenkor max hangon megy a hajszárító, mert az megnyugtatja, van hogy 40-50 percet.

A másik, meg hogy Levit sajnálom nagyon, mert hiányzik, hogy nem tudok vele annyit lenni mint szeretnék és ugye fáradtabb, idegesebb is vagyok. És látom rajta hogy ez nem jó. Ilyenkor csak ölelgetném órákig!
:roll: :cry:

Na, ennyi van velünk, jól kipanaszkodtam magam....bocsi, hogy nem reagálok semmire és köszi a hiányoltást!
Csak eljön a 12.hét vége és feltámadunk....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo, hát ezek nem túl jó hírek :( Sajnálom, tarts ki, csak jobb lesz azért idővel :roll: Mi az a pylorus?? Bocsi, nem emlékszem, írtad-e már...

Azt hiszem én azért kicsit mázlista vagyok... a pocakfájás mindkettőnél pár alkalom volt csak nekünk, meg amúgy is elég nyugisak... azaz Eni csak volt nyugis, de hát a hisztin is túl kell esni egyszer :lol: :lol: Hát, szegény LEvinek se lehet könnyű, főleg, hogy sokat vagy velük egyedül gondolom :( De pár hónap múlva minden könnyebb lesz... azaz akkor más gondok lesznek :wink:

yuyu79
 
 


Julcsi, hát, szimplán képes volt elesni egy 1,5 cm-es patkában, és a buksi előbb érte a földet, mint a keze! :S nagyon sírt szegénykém! de szerencsére hamar elfelejtette! ;) hány ilyen lesz még... áucs!

Zsófi, mennek a drukkok, hogy teljen az idő! sajnálom, hogy nem, hogy könnyebb, de talán még nehezebb is Zéti pocakossága, mint Levié volt! :( kitartást neked! arról nem is beszélve, hogy segítséged nem sok, főleg, ha apa ügyel is! :( úgy segítenék, de tényleg! ha bármiben tudok, akkor csak szólj!

Sziszka, én azt nem tudom, hogy zárt-e a játszó, vagy sem, de van az ElevenPark nevű játszóház a XI. kerületben, lehet, hogy be lehet még vinni 2 év alattinak a gyerekeket, és akkor csak magatoknak kell fizetni... nem tudom, aki már volt, kértek valamilyen igazolványt a gyerkőc korának igazolásához?

http://www.elevenpark.hu/

tudom, nem szép dolog, na de nehogy már 1-2 héten múljon :roll: :oops:

sophie27
 
 


Nekem tetszik ez a hely, többiek mit szóltok?
Ez milyen messze van a ligettől?

Szisz


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziszka, hááát, nagyon messze! ez a XI. kerület szinte vége, az újbuda bevásárlóközpont. mondjuk a 103-as busz, ami az 1-es vili vonalán megy, az pont letesz itt...

sophie27
 
 


de akkor hánytól is lesz a tali? csak, hogy tudjam, ha esetleg mégis odaérnénk!?

sophie27
 
 


ja állatkerti játszóház zárt

bérleteseknek óránként 500F külsős 1000

szerintem nagyon szuper

http://www.jatek-mester.hu/?content=allatkert
Vendég
 


Aproo sajnálom a tortúrát

Szisz hát sajnálom.. mi azért reggel nekiindulunk asszem :roll:
Vendég
 


Boni, mi 10 körül indulunk, szerintem délre ott leszünk, ti max meddig lesztek?

Szerintem a telefonom elvesztésével elveszett a számod is, elküldöd?


<
sziszka78
Tolna
 
 


Most végül hova mentek? Én a kicsivel nem tudok BKV-ni, így csak akkor tudunk találkozni, ha ligetbe vagy állatkertbe jöttök. Egyébként holnapra felhős, de nem esős időt mondtak, ideális az állatkertre, mert kevesen lesznek, és ha mégis kicsit esik, be lehet menni valamelyik állatházba. Ha úgy döntötök, ide jöttök, szóljatok! Ha nem, akkor jó talit nektek.

sushy
 
 


Ja, az állatkerti játszó szuper, és olcsóbb, mert felnőttnek nem kell fizetni, csak gyerekeknek, annyit, mint amit Boni írt. Mondjuk mi nem hiszem, hogy bemegyünk, csak ha a kicsi durmol

sushy
 
 


holnapra jó talit nektek lányok! Sziszka, sajnálom, de nekünk az állatkert esélytelen, de csak talizunk még valahol idén! :)

jó éjt, holnap este jövök!

sophie27
 
 


Anna, Állatkert :)
Mi biztos, hogy jövünk! A számom nem változott!
Szuszu is jön :)

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Akkor állatkert? Én még nem tudom mi lesz, autóm a szervízben, apa ma bebikázta, és elgurult vele. Próbálok még valamit kitalálni, még az is lehet, hoyg elkötöm a meghirdetett autónkat :oops:
Ki mikor ér oda, és meddig marad? Szerintem ha mi sikeresen elindulunk, akkor f11 körül érkezünk, és úgy f2-2 kor ájul be RÉka. Persze ez még az éjszakától is függ...
Szisz, Boni! A számotokat tudom ,meg ti is az enyémet, írok sms-t, csörgök, ha ott vagyunk...

Apa borozik az egyik barátjával, most borított egy pohár vörösbort az ülőgarnitúrára... :evil: :evil: :evil: Valahogy mindig ő bénázik. A lakásavatónkon 7 évvel ezelőtt szintén ő borította le vörösborral durván... Legalább takaríthatok még pár órát!

Mecsi! Még neked akartam írni, hogy nem semmi pocak! Jól nézel ki!
És jók a fotók is!

Apró! Sajnálom a pocakfájást! Kitartást! Csak vége lesz hamarosan! Grip Water sem segít? Esetleg szélcső?

panna1
 
 


REggelt

Anna mi valószínű kimegyünk az állatkertbe 9körül .remélem nem lesz eső... és majd olyan 11körül megyünk be a játszóházba..így kb 13ig bennt lehetünk..talán még Sziszkáék is ideérnek.. 13kor muszáj eljönnünk,mer mire hazaérünk eszik és elaltatom... 3/4 14kor már el kell indulnom a fogászatra,,,

Szisznem te kértél Ikeából gyerekkészletet? mert ha igen akkor egy tányér, pohár, evőeszközök van nekem sárga színben.
Vendég
 


Sziasztok!

Miénk gyerek hajnal óta kukorékol, így előbb is eltudunk indulni....ha minden oké, akkor akár már 11 körül oda tudunk érni, és kb. 3 körül végez a férjem.

Én is úgy néztem, hogy nem lesz eső ma.


Boni, azóta már sikerült beszerezni a teljes készletet Verocsnak köszönhetően, de nagyon aranyos vagy, priviben nagyon sokan felajánlották a segítségüket, nagyon hálás voltam érte :D

Jaj, de jó lesz találkozni veletek egy kicsit :D

Julcsi, egyeztetünk még, jó! Holnap délután anyámék jönnek, pénteken pedig köszönteni megyünk, szerintem csak a jövő hét lenne jó....

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


na most hívtak,hogy 10 ig jönnek eladtam egy autósülést. igy utána megyünk csak..! de akkor 11 re megyünk a játszóba. :lol:
Vendég
 


Apróóó!

Gabim is hasfájós volt, de nem ennyire brutál kategória...viszont annyiban tudsz segíteni neki, hogy veszel gyógyászati segédeszköz boltban szélcsövet (4-est) és minden alkalommal "leengeded" a gyereket...én anno 900 Ft-ért vettem...és a gyerek könnybelábadt szemmel, megkönnyebbülve, hálásan pislogott ránk, mikor alkalmaztuk...
Az pedig hülyeség, hogy hozzászokik, nem lehet hozzászokni, de legalább nem szenved...szerintem egy próbát megér...
Talán Ti is többet tudtok pihenni és a türelmesebb lehetsz Levivel is...
danyuci
 
 


Sziasztok!

Aproo - Nalunk is eleg nyugos a helyzet, napkozben Oliver 15-20 percenkent felebred es nagyon nehez visszaaltatni. Most bevetettem a kendot, ebben szepen alszik, bar letenni nem lehet, mert akkor egybol fent van - de igy legalabb a ket kezem szabad. Lauraval en sem tudok annyit jatszani, mint amennyit szeretnek. Julcsi, nyugtass meg, hogy ez jobb lesz...:) :shock: Egyenlore eleg nehez a ket gyerekkel egyutt...

Remelem jo volt a tali ma, valamikor mi is bemennenk mar az allatkertbe, csak legyen jobb ido!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Mazska, sajnálom, hogy Neked sincs könnyű dolgod... Az az igazság, hogy Petim nem nehéz eset, de így is azért többet néz DVD-t, neten kisvakondot Eni, mint szeretném :oops: De pl most már könnyebben le tudok menni a játszóra velük mint korábban... Peti mikor kisebb volt, vagy aludt fél órát a babakocsiban, aztán irány haza, vagy ha nem aludt el, akkor csak nyűglődött. Most már viszont tök jól elnézelődik, ha elfárad elalszik, szóval alakul a dolog :wink:

yuyu79
 
 


A délutáni alvásnál meg, ha nem egyszerre alszanak, nekem a játszószőnyeg nagyon bevált, persze ez is kb 2-3 hónapos korától, mikor már kezdték érdekelni a felaggatott játékok...Sokszor 1 órát is eljátszik rajta amíg alszik Eni, néha el is alszik rajta utána. Most is fél óra alvás után felébredt, és most kiraktam a játszószőnyegre...

Mondjuk kisebb korában meg elég sokat aludt, de sokszor pont akkor volt ébren, mikor Eni elaludt...

yuyu79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?