Új privát üzeneted érkezett!

csinalt. Nem tudom mi van a gepemmel, felet lehagyja.

ugye nem artott, ha van baba az alkohol?
Ugye nem?

Ahhoz kepest, hogy hulla faradt vagyok nem tudok felalni a szamitogep elol. Felek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit

Nagyon korai terhességben a mindent vagy semmit elve érvényesül. Vagyis, ha ilyenkor valamilyen súlyos ártalom éri a babát, akkor két dolog lehetséges: vagy nem marad megKép, vagy ha túléli, akkor nagy valószínűséggel nem lesz semmi bajaKép Nálad reméljük, ez utóbbi leszKép
És én még mindig azt tartom, hogy még mindig jobb az alkohol, mint pl. gyógyszer vagy röntgen vagy egyéb szinte biztosan károsító dologKép

De most lehetek egy kicsit szigorú és megdorgálhatlak egy kicsit?Kép A babaprojekt kellős közepén azért nem kellett volna ilyet csinálni! Ejnye-bejnye!Kép(ugye nem haragszol?Kép)

Kristóffal együtt azért nagyon drukkolunk nekedKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Dehogy haragszom. Csak egyszeruen annyira rosszul lettem elso este, es semmi nem segitett, nem vittunk gyogyszert, semmit. Azt hittem ott halok meg. Eszembe jutott, hogy anyosom az alkoholt javasolta, hogy az jo gyomorfertotlenito. Aztan hajnalra jobban lettem. Feltem megint attol a rosszullettol, ezert ittam kaja elott mindig. tudom, hogy nem lett volna szabad, de ott, akkor ezt tartottam helyesnek. Tobb napig voltam meg utana rosszul. Sot a hajon valami feketekavet itattak citromlevel, mert annyira szarul voltam.

Orulok annak, amit irtal. Ha tenyleg megmarad a baba, es baba, akkor nem lehet problemaja. Megprobalom a dolgot elfelejteni, nem gondolni erre tobbet

Koszi a drukkot!
Ti jol vagytok? Hany babasunk lett?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Jo ejszakat, a tobbieknek jo reggelt!

Holnap jovok!

Sziasztok

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jól vagyunk, kösziKép Vasárnap voltunk dokinál, minden rendben, UH is volt, ott is oké mindenKép

Most elég sok babásunk lett. Sikerült Vandának, Zsófinak és Gyöngyinek isKép Bár Zsófi most kórházban van, volt nála egy kis probléma. Két babája fogant meg, az egyik jó helyen, a másik méhenkívül. De már jobban vannakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Csak mejelentkezem és szolók hogy a Zsófi jól van.(a lelkemre kötötte hogy nézzek be hozzátok!!)
Az orvos még ezen a héten bent tartja!!
zsófi76
 
 


Olyan korán van hogy irni sem tudok!!!!
BEJELENTKEZEM!!!
zsófi76
 
 


Zsófi!
Örülök hogy jól vagytok!
Vendég
 


Judit!
Ne izgulj!!!
Én például rendszeresen röplabdázom, és sokat dilemmáztam, hogy valyon szabad-e, nem árt-e a babának.
Sokan mondták, hogy ha élni akar a baba és szívós, akkor mindent kibír, így azt a kis alkoholt is.
Legfeljebb egy kicsit bódult volt, amikor ittad.Kép
Nyugi, nem ártott neki, ha ott van a pocidban.Kép
Tesztelj légyszi.
Már a zebrákat alig bírom visszafogni, szertnék már kiengedni egyet-kettőt.Kép

Zsófiék!
Nagyon szorítok nektek.Kép
Vigyázzatok magatokra.

Nicol!
Köszi a drukkolást.
Hidd el én is nagyon örülbék, ha most összejönne.Kép

Tünde!
Azért olyan ilyesztőek a zebrák, mert már nagyon kínlódnak, mert ki akarnak jönni.
Ha kiszabadulnak, akkor biztosan mosolyogni fonak és meg fognak nyugodni.Így ni:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!
Kép

Ma munkaundorom vanKép

Mea
mea
 
 


Én vagyok a jobb oldaliKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Én is hasonló hangulatban vagyok.Kép
Nekem sincs kedvem dolgozni.
Hogy vagy?
Ma mennyi volt a hőd?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Judit!
Vettél már tesztet? Annyira drukkolok! Babusnak igaza van, ilyen kis korban, ha a babának árt valami,annak következménye lett volna, Neked viszont magas a hőd!!!Esetleg nem lehet, hogy a vírus amit összeszedtél hőemelkedést okoz? Remélem nem így van!(Mi még nem ismerjük egymást, én azóta jöttem, hogy elutaztál.)

Tesztelj!! Nagyon várjuk az eredményt!

Babus!
Csak most tudtam megnézni a tegnapi leveleket, olyan jó olvasni, hogy ilyen megértő, kedves férjed van, vigyázz rá!És gyönyörű a babakocsi, tényleg Kristófos!

Mindenkinek szép napot kívánok!
Kinga79
 


Sziasztok Kép
Meg vannak a leleteim. A dokit midjárt hívom, hogy mikor tudjuk megbeszélni az eredményeket.

JudytKép
Semmit nem értek az eredményekből Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Nem írod meg?
Hátha tudunk valamit hozzá szólni.
De ha nem akkor majd a dikddal kielemezitek.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Mit írjak? Melyik értékeket van értelme nézni?
Annyit látok, hogy a HBsAg, ANA, DNA még folyamatban Kép
A rubeola faktor 26 IU/ml lett (0.00-40.00). Ez mit jelent?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea, Judyt!
Úgy látszik ez egy ilyen nap, nekem sincs kedvem dolgozni, de már szerda van és jön a hosszú hétvége!!!

Hogy vagytok!Semmi tünet?Hő?Remélem pár nap múlva örülhetünk!
Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Remélem,hogy délután már tudni fogod az eredményt, rögtön írd meg!Rem. minden rendben lesz!
Drukkolok!
Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Neked általános vérkép volt vagy hormonvizsgálat?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Na most próbálom harmadszor elküldeni, kezd elegem lenni a hülye szerverünkből vagy az ADSL ilyen rohadék mostanában...

Jó reggelt!

Judit
Én is örülnék ha tesztelnél egyet, szerintem nagyo esélyes vagy egy zebrára Kép Nem is tudom hogy bírod ki tesztelés nélkül Kép Ami az alkoholt illeti, hát..... egy kicsit a mennyiséget sokallom amúgy is nem hogy babásan, pláne páleszből. Biztos babás lehettél már az első egyiptomi napon? Számolj vissza, hátha nem is volt semm iveszély, mert éppen csak haladt lefelé hogy beágyazódjon, és akkor nem is juthatott el hozzá az alkohol Kép

Mea
Mizujs veled? Kinek van kedve dolgozni, amikor itt olyan jókat dumcsizunk? Kép

Babus Kép
Igen, szoktam néha írni a másik topikba is, de nem sokszor, ott irtó sokan vagyunk és nem lehet követni hoyg ki kivel van Kép Zsu neve ismerős, biztos fog írni a lombik után, hogy mi az eredmény Kép
Ikerbabakocsi................ hmmmmm Kép De jó is lenne Kép

Judyt Kép
Megnyugtattál zebra ügyben Kép Szerintem Meának és Juditnak kiengedhetsz egyet a héten még KépKépKép

Zsófi Kép
Minden jót nektek, vigyázzatok magatokra, szorítok továbbra is, hogy minden OK legyen! Kép Tamás olyan kis aranyos, hősiesen tartja a frontot Kép
Tamás, így tovább! Kép

Nicol Kép
De jó, már tudják a szülők Kép Örülök, hogy jobban vagytok Kép Most már biztosan jobban fogod érezni magad, hogy tudsz rendesen enni Kép
1 napig kerested a védőnénit? Nem semmi Kép Remélem, valami tuti jó fej nőci lesz Kép Gondolok rád 1 órakor, aztán gyere ám vissza, hogy mi volt Kép
Jövő héten még nem lesz nálam eredmény, csak 2-3 hét múlva, és lassan kezdek türelmetlenkedni Kép

Stella
Remélem kipihened ma magad, mennek a drukkok++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++ +++++++++++++ KépKépKép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Ne türelmetlenkedj.
Inkább összpontosíts a mai estére.Kép
Én a szívem szerint mindenkinek engedném a zebrát.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

36.9 volt ma reggel.Az még jó nem?

Mea
mea
 
 


Valahogy nem bízom, illetve nem merek bízni benne, hogy most összejöttKép

Félek, mert ha megint reménykedem nagyon akkor olyan rossz lesz zuhanni....

És próbálok nem gondolni rá, mindenki azt mondja ne akarjam görcsösen, dehát nem tudok nem gondolni erre.

Ti hogy vagytok ezzel?

Pedig tényleg mindenki mondja, hogy csak akkor fog összejönni, amikor nem is számítok rá...

Hát nem tudom.....

Mea
mea
 
 


Zsófi
Örülök, hogy jobban vagytokKép

Annácska
Ezeket én se nagyon értem. A HbsAg az a hepatitis szűrés, az ANA, DNA-ról fogalmam sincs.
A rubeolánál pedig nem tudom, hogy az, hogy a határérték között vagy, az mit jelent. Azt, hogy már védett vagy vagy azt, hogy még nem.
És hormonok nem voltak?

Stella
Mennek a drukkok a dokihozKép

Most rendeltük meg a kiságyatKép A múltkor kinéztünk egy később majd heverővé alakítható kombi kiságyat, egybe van szerelve a pelenkázóval. 50oooFt ugyan, de unokatesóm most intézi, mert neki az egyik barátja ott dolgozik az áruházban, és így feketén el tudja intézni, hogy ÁFA és az áruház által rátett haszon nélkül kapjuk megKépÍgy kb. 35oooFt körül leszKép Tök jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea!
Ez a hő nagyon jó.Kép
Neked milyen hosszúak a ciklusaid?
Hát sajnos én sem tudok másra gondolni.
Tudom én, hogy nem szabad görcsösen, meg stb., de hát könnyű ezt másnak mondani.

Babus!
Ez nagyon jó ár.Kép
Ne hadjátok ki.Biztosan szép lesz.Kép
Irigy kuyta vagyok, ugye nem baj.

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Sajnos, kicsit túl vállaltam magam a hétre, ezért nem sok időm van olvasni titeket. KépKép
Azért gyorsan bejelentkezetm, hogy megköszönjem a tegnapi bíztató szavakat. Nem kellett volna annyira idegeskednem, mert reggelre megjött.
Judyt átjavítanál a táblázatban 1.cn Most én vagyok a sereghajtó. Sajnos a babó most sem jött össze, de így el tudok menni hormonvizsgálatra és legalább kiderül mi a gond.

Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt!Kép

Hát nekem 29-32 között váltózikKép

Neked?

Mea
mea
 
 


Látom márKép

Neked is hasonló.

Együtt izgulhatunk továbbKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok lányok!

Az elveszett bárány vissza tért:-) Kiteszem a lábam pár napra és sikerül itt mindent a feje tetejére állítani a kedves kollégáknak. De most már átrágtam magam a papírkupacon, amit felhalmoztak az asztalomon:-)

Hogy vagytok? Kinek lehet gratulálni?? Vannak új zebrásaink?:-)

Judyt
Légyszi "lökjél" le valahova a tábla aljára. A Norcoluttól megjött a menzim és most új periódust kezdtem. Ma vagyok a 8. cnapon. Köszike!

Babus
Nagyon szépen köszi a képeket! Most már rendesen átjöttek. Szép pár vagytok! Gratulálok! Nem tudom miért, de egy kicsit idősebbnek gondoltalak:-) Biztos, a sok tapasztalatod miatt:-)

Doki óta még nem is voltam itt. Szóval a doki picit magasnak találta a prolactin szintemet. Kaptam Bromocriptint meg Clostyt. A bromot folyamatosan kell szednem, amíg terhes nem leszek. A clostyt meg a 4. napon kellett elkezdenem szedni (ma van az utolsó adagnyi, hála Istennek!). Pénteken megyek UH-ra. Remélem most nem "PCO szerű ováriumok"-at fog látni a doki:-(

Lányok, melyikőtök szedett clostyt? Nem volt székrekedése? Nekem van:-( A Bromocriptintől meg hányingerem van. Ma véletlenül reggeli közben vettem be (mindig vacsi közben szedem)és mire kiértem a munkába olyan hányingerem volt, hogy csak na. Este szerencsére addigra mindig elalszom (kb. a bevételtől számított 3 órán belül jelentkezik).

Szerintetek a peteérésnek vannak külső jelei is? Folyás, hasfájás, stb.?

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judit
Jó, hogy itt vagy újra! Én is tesztelést akarok tőled! Ne várass minket sokáig!

Judyt
Én sem tudok másra gondolni!
Tegnap hazafelé úgy éreztem megjött. Hát akkorát koppant a szívemről leeső óriási kő a fürdőszoba kövén, hogy simán feltörhette volna a burkolatot! A cicim változatlanul nagy (bárcsak megállás nélkül nőne-növekedne!)Lehet , hogy korai gondolni rá, de ha vasárnapig nem jön meg, akkor reggel már tesztelhetek? Te mikor tesztelsz?
Szólj, ha már fáj a kezed, mert annyira szorítom, jó!

Mea
Nehogy engedd a hőidnek, hogy lejjebb menjenek.
Te mikor tesztelhetsz?

Zsófi
Pihenj sokat és beszélgess baucival amennyit csak tudsz, hogy erősödjön!

Babus
Tök jó, hogy már ennyi felszerelésetek van. Már babaruhák is vannak? Tőlünk egy utcányira laknak a barátaink, náluk ikerbabák lesznek, most 12 hetesek. Olyan jó, mert Marikával végig izgulom a heteket, nézegetjük a fotókat, múltkor már autósülést, rucikat nézegettünk. Olyan jó készülődni vele!
jura
 
 


Mea!
Görcsölni tényleg nem kell. De hát hogyne görcsölnénk, amikor már annyira szeretnénk azt a babát?! Sajna én is úgy vagyok vele, hogy nem bírom ki, hogy ne gondoljak rá. Ilyet szerintem nem lehet elvárni!
Csak akkor fog összejönni, ha nem számítunk rá? Azért azt nem hiszem, itt a lányok közül ezt szerencsére nagyon sokan figyelmen kívül hagyták Kép
Tehát most arra koncentrálunk, hogy fittek és lazák vagyunk, nem stresszelünk: sétálunk és kutyázunk és fincsi, egészséges dolgokat főzünk! Így pedig össze kell jönnie a babónak Kép

Apropó kutya! Ahhoz képest, hogy azt vártam, hogy este odabújjon hozzám, már a kapuban hanyatt vágta magát és jelezte, hogy most aztán én simogassam a hasát, vele foglalkozzak. Szóval nem lehetett ám elvárni tőle, hogy ő vígasztaljon, inkább követelte, hogy végre legyek vele és ne a saját bajommal foglalkozzak Kép És mire a párom hazaért, addigra már el is aludtam. Tehát a tegnap estére tervezett nagy vígasztalások elmaradtak, de a páromtól érkezett reggeli sms már jobb kedvre is derített Kép

Zsófi! Örülünk, hogy jól vagy!

EzVicc! Üdvözlet! Sajnos én mellőled estem egy jó nagyot, de kívánom, hogy neked összejöjjön. És ne izgulj, minden szupi lesz!

Nicol! És te nem is sírtad el magadat? Én biztosan velük bőgtem volna Kép Amúgy nem vagy sokkal érzékenyebb?

Szia Babus! Hogy van Kristóf? Várjuk ám a beszámolót.

Móni! Látod, mi megmondtuk Kép Akkor kb. egy naposak leszünk Kép)))
pilis
 
 


Vali
Csak a képeken látszódom "kórosan" fiatalnakKép, de 25 vagyokKép
Nekem nem volt székrekedésem a Clostytól, bár nekem semmitől sincsKép
Van akinél vannak jelei a peteérésnek, nálam pl. sose volt.

Jura
Egy pár babaruhát már kaptunk a családból, bár én szeretnék venni sok újat is. Lehet, hogy hülyeség, de én szeretném ha a saját ruháiban lenne, később elrakhatnám emlékbe, vagy a tesóknak és később mutogathatnám is, hogy na, ezek voltak a ruhacskáid babakorodban.
Apuci inkább a vagány kisruhákért van oda, így van már egy pár kockás ingünk, farmerünk, kockás kisnadrágunk, sportcipőnk, meg hasonlók. Hiába mondom, egy babának rugdalódzó, kisbody is kell. De majd mikor 1 hónap múlva újra megyünk Pestre a dokihoz, akkor majd elugrunk valami babaruhás helyre és akkor majd jól bevásárolunk belőlükKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Tacsifül!
Sajnálom, hogy Te is új hónapot kezdtél, de ezek szerint téged sem nagyon viselt meg.
Nekem a múltkori peteérésko kicsit görcsölt a hasam, de szerintem hajlandó vagyok tüneteket beképzelni....
pilis
 
 


Szia Jura!Kép

Szerintem nekem legkorábban esetleg szombaton kellene tesztelnem.Nem?

Ha 19. napon volt tüszőrepim, akkor még korai, nem?

Mea
mea
 
 


Móni!
Sajnálom, hogy nem jött össze.Kép
Minden rosszban van valami jó, így legalább elkezdődik a vizsgálat.Kép

Jura!
Nyugodtan szorítsd a kezem, ha fáj az se baj, akkor sem fogom elengedni.Kép
Nekem hétfőn kell NEM megjönnie, de majd csak szerda-csütörtök körül gondoltam a tesztet, ha addigg fenn marad a hőm, mert nem akarom elkapkodni.

Babus!
De jók lehetnek a kis rucik.Kép
El tudom képzelni Kristófot a kis vagány szerkóban amint a szép babakocsiban van, és ti tologatjátok.Kép
Már megint irigy kutya vagyok.

Vali!
Oké javítottam a táblázatot.
Nekem se okozott gondot a closty.
Reméljük beválik majd nálad.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!
Te tudod, hogy mikor akarsz, de szerintem még korai lenne.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Pilis
Köszi az érdeklődéstKép Még mindig lusta Kristóf van. Bár a billentyűzet hangját nagyon bírja, így már kezd ébredezniKép De majd este a Megasztár alatt beindulKép Múlt héten is úgy felráztam szegényt a sok nevetésemmel, hogy 2 napig állt a bálKép

Nehéz dolog ez a nem görcsölés, de tényleg van benne valami. Én eleinte egész hónapban a tüneteimen, meg a hőmön görcsöltem (írtó jól ment), meg azon, hogy ugyan mikor van peteérésem, mikor kell akciózni. Persze nagyon jó volt reménykedni, de irdatlanul nagyot tudtam koppani, amikor megjött.
Az utolsó hónapomon taktikát váltottam. Nehéz ezt leírni, mert az az igazság, hogy saját magamat is becsaptam akkoriban. Bebeszéltem, hogy nekem csak azért nem sikerül a baba, mert ennyire akarom, hiszen ez a magyarázat arra, hogy sokaknak, akik nem is tervezik, miért sikerül akár elsőre. Tehát a teendő, türelem és türelem. Úgyis lesz babám, de nem most, hanem majd nyáron, amikor megyünk nyaralni, hisz az akciódús időszakra időzítettem a nyaralást. Addig is kár hőmérőznöm, az LH teszt se ér semmit, érezzük inkább jól magunkat. Rengeteg programot csináltunk apucival, persze ehhez a jól érzéshez az is hozzátartozott, hogy kerüljünk el minden kismamát, meg mindent, ami babával kapcsolatos (ezt persze a munkám lehetetlenné tette). Semmilyen tünetem nem volt, de ha lett volna, akkor is makacsságból azt mondtam volna, hogy nincs semmi babás tünetem. Sőt, nekem kérem meg fog jönni a mensim, úgyhogy babában ne is reménykedjünk. Na persze ez volt a duma, belülről persze majd szétrobbantam. És amikor a munkahelyemen dolgoztam, éjjel, egyedül, és amikor senki sem látta, nagy titokban, akkor sírva puszilgattam és ölelgettem pici kis babáimat, és azt kérdezgettem tőlük, ugye nekem is lesz ilyen?! Nagyon nehéz volt. Aztán persze itthon kezdődött újra az egész önbecsapás, miszerint engem aztán nem érdekel a babaügy most. Néha már úgy éreztem, pszichológiai eset vagyok. Átverem saját magam és másokat is. De bejöttKép Mert ebben összefüggéstelen lelkiállapotomban megfogant a kisbabám. Pedig tényleg nem gondoltam volna. És azóta nyoma sincs a depimnekKép Én vagyok a legboldogabb a világonKép

Nem tudom, értelmesnek tűnik-e, amit most leírtam, de akkor én ezt így éltem át.
Jó hogy ti még ennyire reálisan, épeszűen tudjátok felfogni ezt az egészet, mert nekem már sokáig nem ment volna. Nem is tudom mi lett volna, ha még jópár hónapig, esetleg évekig kellett volna ezt csinálnom. Valószínűleg ebben közrejátszott elképesztő babaimádatom és a munkám is. Kristófom bizonyára tudta, hogy anyunak már nagyon szüksége van ráKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Móni
Előbb kihagytam, bocsiKép
Sajnálom, hogy megjött, de talán jobb is így. Indulhatnak a vizsgálódásokKép

Mea
Neked a 19.napi tüszőrepivel elvileg csak a 33.nap körül kéne megjönni. Tesztelhetsz ugyan szombaton, de nem valószínű, hogy rögtön kétcsíkos lesz, úgyhogy fölöslegesen ne keseredj el, lehet, hogy még korai lesz. A tesztek általában csak az elmaradt mensi napjától mutatják ki a babát.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Nagyon szép történet, ez az önbecsapás. Majd én is kipróbálom.
A párom is folyton azt mondja, hogy ne görcsöljek Kép
Egyébként nem tudom miket vizsgáltak, állitólag volt benne hormon is. Modj valamit és megnézem az értékét, ha van. A doki, csak holnap reggel tud fogadni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska

FSH, LH, progeszteron, ösztradiol, prolaktin, tesztoszteron. Ezek az alaphormonok.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Nem látom egyik sem Kép
Lehet, hogy kért a dokim, csak még nem lettek készen a leletek Kép
Olyan rossz így, hogy nem tudok semmit Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus Kép
Én már el is határoztam, hogy nem hőmérőzök. Elvégre kiderült, hogy tutira van tüszim és most már azt is pontosan írom, hogy mikor jött meg (eddig ez egyáltalán nem érdekelt). Tehát akkor izgulást abbahagyni és párom is tutira örülni fog, hogy biztosra marad a kétnaponkénti együttlét Kép És már szerzvezem is a hétvégi progikat Kép
pilis
 
 


Judyt!

Akkor hétfőtől megy a drukk Neked, ha csütörtökön akarsz tesztelni és addig fennmarad a hőd az már felér egy fél teszteléssel!Szorítunk!!
Légyszi javíts ki a táblában a cn-om, mert ma már a 6 napon vagyok, 22-én pénteken jött meg.Köszönöm!

Kinga
Kinga79
 


Babus Kép
Nagyon édes vagy! Kép
Babaágy ügyben ügyesek vagytok, ez a Kristóf jól választott, hogy hova akar beköltözni Kép Nem véletlen hogy a te pocakod volt neki a legszimpibb Kép

Vali
Örülök, hogy előkerültél Kép Menzit sajnálom, de ami késik nem múlik! Továb belőre a bébiért! Kép
A peteérésnek lehet érezni kis jeleit, de nem mindenki érzi. Nekem pl egy picit felerősödik a folyásom, és kezdődnek a kis alhasi görcsök, ami pont olyan, mintha menstruálni akarnék.

Móni Kép
Sajnálom, hogy nincs baba most sem, viszont örülök hogy megjött a menzid, végre elkezdődhetnek az igazi viszgálatok, maikből a legtöbbet lehet megtudni Kép Kitartás, ebben a hónapban sokmindent megtudsz a testedről, hogyan működsz és a baba miért nem tud hozzátok költözni Kép Nagyon nagy lépés ez, ne csüggedj! Kép

Jura, Judyt Kép
Olyan aranyosak vagytok ezzel a kézfogással Kép Aztán nem ám elengedni, semmilyen körülmények között, és szépen fent maradni! Kép

Mea
NYUGI! Ne görcsölj, az nem azt jelenti hogy ne gondolj rá és ne izgulj. De legyen ez egy nyugodt, kellemes várakozás a számodra, próbálj meg minden lehetőségre felkészülni. Azért hogy ha sikerült akkor kitörő örömmel fogadhasd, ha nem sikerült, akkor ne csalódj akkorát. A hőd jó hogy fent van, de még szerintem korai lenne a tesztelés, pár napot még kellene várni. Mivel 29-32 naposak a ciklusaid, én csak a 35. nap környékén kezdenék gondolkodni a teszten. Addig is gondolj rá, várakozzál, de közben ne idegeskedj Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska
Mikor vették a vért? Mert a hormoneredményeknek van ahol kell 1 hét is?

Pont most telefonált az ismerős, 26oooFt-ért meg tudja szerezni a kiságyat, (ez féláron van ígyKép)ráadásul amit kinéztünk, annak egy kicsit újított, jobb minőségű verzióját + 11oooft-ért a hozzá való kókuszmatracotKép Így 37oooft-ból komplett kiságyunk leszKép Úgy örülökKép Eddig egész olcsón beszereztünk mindentKép
Már van mibe kakilnia KristófnakKép(csomó Liberó), van hol aludnia, van egy pár ruhácskája fölvenni és van babakocsija sétálgatniKépSzombaton pedig elmegyünk bútort rendelni(az általam készített szobabútor terv alapjánKép)
De hülye vagyok énKép Ennyit örvendezniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Hétfőn reggel, úgyhogy akkor még várok Kép
Küldtem egy levelet.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Csajok!Kép

Köszönöm a hozzászólásokat és úgy döntöttem nem csinálok még tesztet, majd csak esetleg jövő hét kedd v. szerdán.

Próbálok nyugi maradni.Kép

Mea
mea
 
 


Lányok!

Ti már mindannyian nagyon figyeltek az egészséges étkezésre meg sportoltok???

Én még annyira nem....Kép

Néha egy-egy szál cigit elszívokKép

Az nagy baj?

Mea
mea
 
 


Mea

Én nagyon cigiellenes vagyok, ezért azt mondom, inkább ne dohányozzKép Sose tudhatod, hogy már ott van-e a pocidban a kisbabád. Kár ezzel kockáztatniKép
Az egészséges étkezés és életmód pedig akár a fogamzást is elősegítheti.

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?