Új privát üzeneted érkezett!

Kép: :lol: :P :oops:
Kép

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Jó nagy pocak :shock: :lol: csini vagy, annyira lányos pocid van :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
:P :oops: Köszike! :oops:
Lányos, pedig tudod sokan fiúnak tippelték a pociforma alapján.... :shock: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre pihenhetek...kész a főzés.Mi felénk meleg van egy csepp eső nem esett :( ...már jó lenne egy kis eső.Beásztattam klóros mosóporos vizbe a használt baba cuccokat 1 órája áznak majd később ki dörzsölöm és jól ki öblitem.

Suzy!Sajnálo h ki fáratál pihizz sokat...rád fér.Édi a pocakod már mekkorra volt 13 hetesen...ha jól emlékszem nekem nem volt ekkora...kár h nem készítettem képeket az elejétől kezdve. :roll:

Vivi!Örülök h jól van a szemed.És h aludtál az éjszaka :?: .

Hencsi!Grat az eredményeidhez :!:

Orsi!Örülök h jó lett az EKG-d és h minden rendben van.Én egy sima testáplóval kenegetem a hasam...dm-ből van a (Balea)-tól nem tom h mennyire jó ezzel kenegetni...szerinted jó :?:
Csini a pocakod de tényleg gyorsan nő és mekkora már.Közeledik a nagy napotok...h rohan az idő.

Szerettem volna színt cserélni de nem sikerül...valaki meg irja h kell?
Szép napot mindenkinek :!:[/quote]

Kép
erika12
 
 


Suzy
Köszi szépen! Sikerült! :D

Orsi
Nagyon szép a pocid! :lol: De jó nemsokára kezedben tarthatod, csöp babádat :!: Örülök, hogy jó lett az EKG-éd! Szupi!!

Hencsi
Neked most volt az első vérvételed! Nekem már 8 hetesen levették! Érdekes!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Erika!
Ha nem csikosodik a pocid, akkor az is jó, csak puhitsa a bőrödet!
Rohan ám...! :lol: :? :D

Tényleg, elfelejtettem mesélni Nektek!
Az barátnőm akivel egyidős terhesek vagyunk, megkérdezte Tőlem a múltkor, hogy ven-e tejem...Néztem rá bambán.....neki 4 hónapos kora óta melltartóbetétet kell viselnie mert folyamatosan szivárog az az előtej a cicijéből....
Nekem talán 2szer fordult elő, hogy észrevettem foltos egy picit a melltartóm a mellbimbómnál...de azóta nem....
Nektek???? :?: :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita!
Köszi szépen! :oops: :D
Készülj nemsokára Neked is ekkora lesz meglátod!
És élvezd ki majd minden pillanatát....Én mindig úgy öltözködtem, hogy kiemeljem a pocakomat, olyan jó mutatni mindenkinek, hogy Babókám bennem van....Imádom!
Leszámitva egy-két kellemetlenséget, azt hiszem nagyon jó terhesnek lenni.....!!!!!!
:wink: :) :oops: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Már várom is, hogy szép nagy legyen! :lol:
Én is úgy akarok öltözködni, hogy kiemeljem a pocakom! Csak látszódna már!!! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi!Nem csikosodik a pocakomon a bőr és a krém meg puhává teszi a bört.
Nekem szinte minden nap szivárog az előtej van olyan nap is mikor semmi...de ez már kb 1,5 hónapja hanem több.

Kép
erika12
 
 


Helló lányok!

Apázok,vásárolgatunk,rendezkedünk :lol: :lol: :lol: Holnap jövök!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi! Hat mit is mondjak...gyonyoru egy pocak,es te mellette olyan kis vekonyka maradtal.Mit mond a doki mekkora Dalma? Szerintem jo nagy baba lesz :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Elotej eddig egy csopp sem jott,legalabbis nem vettem eszre (altalaban annyira meg vagyok izzadva,mintha zuhanykabinbol leptem volna ki,ugyhogy lehet csak en nem vettem eszre)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Kismamik :!:

Orsi
Nekem is jött már valami a cicimből úgy egy hete kb., de csak a balból és nem sok :!:
És a barátnőd is első babáját várja :?: mert nekem egy barinőmnek van egy gyereke már és a peteéréskor jön neki tej az egyik cicijéből...nagyon megijedt amikor először ezt tapasztalta :!: :roll: de a doki mondta, hogy van ilyen és nem kell megijedni :!: :roll: :wink:

Evita
Már csak egy nap :roll: :wink: és végre mehettek az uh-ra :!: :wink:

Erika
Mi sem csináltunk olyan sok képet, de most már hetente egyszer fordulónapon fogunk, hogy lássam a szembe tűnő változást :!: :wink:

A férjem oda van a pocakomért :roll: :wink: annyira aranyos volt tegnap is :wink: bújt oda és Cipike mozgását most már Ő is remekül érzi :lol:

Noémi
Még mindig tombol a hőség :?: belaktátok az új lakást :?:

Gabi
Jó apácskázást, vásárolgatást, várunk majd :!: :wink:
Addig is vigyázz magatokra drága :!: :wink:

Tegnap jöttek a barátnőmék hozzánk, Ők hozták a baba kocsit Angliából :!: Csajok teljesen le vagyok nyűgözve ezt sztem nem is használták, annyira jó állapotban van és olyan sok mindent lehet rajta állítani és van egy hordozó is hozzá, nagyon szép, Graco :!: :lol:
Csinálok fotót róla, mert ezt muszáj megmutatnom nektek is :!: :wink: ja és 20ezer ft volt :!: minden van hozzá, ami nekem majd kellene fog és a színe :roll: anyaga plüss, de vízhatlan, mogyoró barna, krém szín és apró kis kockás rész is van rajta :!: jajjj, nagyon tetszik, apácskával tologattuk este 10-kor az udvarban :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt csajok! :D

Orsi
nagyon szép nagy pocakod van! :D :wink: Remélem nekem is nagy lesz :D Mondjuk bizti mert már most elég nagy ahhoz képest amennyi idős vagyok :D

Evita
Az első vérvételem 2 hete volt,akkor vették le a terhesgondozóba,ott is vérképet néznek,vércsoportot.Annak az eredményét majd az AFP vérévételkor kapom meg.Meg most volt múlthéten ahol tesztreggelis vércukrot néztek,vasat,vérképet.
Mert ugye már 10 hetes volt a pici amikor voltam terhesmegálllapításon,mert nekem csak egyszer maradt ki júliusban,legalábbis én azthittem.De kiderült hogy a júniusi már nem rendes vérzés volt. :D

Suzy
Akkor nagyon jól jártál a babakocsival! :D :wink: majd kérünk képet! :wink:

Hát voltam tegnap a háziorvosnál.És nagyon mérges voltam rá :twisted: Elcseszte a laborba a beutalómat,csak vérvételt írt rá vizeletet nem.És fel volt háborodva hogy miért nincs vizelet eredmény.Mondtam neki hogy nem volt ráírva a beutalóra és elkezdett velem bunkózni hogy olyan nincs,minden kismamának kiir vizeletet is.Hát de ha rá lett volna írva akkor csináltak is volna nem?Nagyon felhúzott.Nem is csinált semmi vizsgálatot,majd ha a vizelet eredménnyel visszamegyek.Merthogy nagyon magas a fehérvérsejt számom és csak a vizelet eredménnyel tudunk majd továbblépni.Ja és ott ültem másfél órát mire sorra kerültem!

Volt a védőnéni is nálunk.10 percet volt ott :DMondta hogy nem akar zavarni,megnézte az eredményeimet aztán ennyi.A vérvétlre azt mondta ogy azokkal nem kell fogllakozni amik magasak lettek,az ilyenkor normális!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Jóóó reggelt!

Ma megint csavargok,nem bírok magammal :lol: :lol: :lol:
Tegnap megvettük a függönynek való anyagot,azt hétvégén anyunál megvarrom.
Vettünk polcot a falra meg ugye még kellett az olcsó szekrénybe,ezeket mindet be/fel szereltük.
Meg vettünk apróságokat:cumisüveg,cumi,olló,hajkefe.Olyan jó volt nézelődni-válogatni :lol:

De hát ma még mindenféleképpen el kell mennem :lol:

Este jövök!Remélem mindenki jól van!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Hencsi
Sajnálom, hogy ennyire figyelmetlen volt a házi dokid és még Téged cseszett le mikor Ő nem adta ki a beutalót :!: :shock: a házi dokik elég "tudatlanok " sokszor...csak annyi dolguk van pedig, hogy megírják a beutalókat :!:
Hidd el nincs semmi baj a fvs számmal...ahogy a védő nő is mondta :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
De jó kis napod van ma is :lol: jó vásárlást, nézelődést :!:

Átnéztük a Vivi-s listát a Nővéremmel és azt mondta minden rajta van ami kell, köszi Vivi még egyszer :!: bepantene krémmel egészítette ki, mert azt mondta a cici sebesedése esetén jobb azzal bekenni, mert azt nem kell lemosni szoptatás előtt :!:
Nálunk nem kell a babának vinni a kórházba semmi, ők adnak ruhát, pelenkát, kenőcsöt mindent :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Ti hogy aludtatok,mert én rosszul! Amióta itt van a pocimban Babóca, az időjárás változások úgy megviselnek! :? Órákon át forgolódtam és nem tudtam aludni! :cry:

Suzy
Már nagyon várom a képet a babakocsiról. Biztos nagyon szép! Ez tetszik, hogy apácskával tologattátok a kocsit! Nagyon jó! :lol: :lol:
És igen, holnap Uh :!: :!: :!: :!: Már úgy várom! :lol:

Hencsi
Hát jól kifogtad ezzel a háziorvossal! Nem normális! :?
Nekem szerencsére tök jó fej! Bár én választottam, tudtam,hogy nagyon jó. (Jobban mondva anyu mondta, hogy legyen ő :lol: )
Amikor először mentem hozzá, h babát várok, azt mondta, hogy tudta, hogy emiatt mentem! :D Sőt megszólalt, hogy végre, hogy már babát várok! Úgy mondta, mintha évek óta próbálkoznánk, és csak most jött össze! Elég vicces volt! :lol:

Gabi
Nincs is annál jobb, mint csavarogni és vásárolgatni. Most már lehet én is fogok valami kis apróságot venni! Már úgy szeretnék valamit venni neki!

Ma este a férjem le fogja fényképezni a pocakom! Ami elég kicsi még, de magamhoz képest már látszik! :lol: Meg hát ma töltöttem be a 12 hetet! Így mindenféleképpen akarok egy fotót! Hogy későbbiekben lássam, miből lett a cserebogár!

Na már megint hosszúra sikeredtem, úgyhogy befejezem! :D

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Ja és a Velvet Porontyon van egy olyan jó írás... Nekem nagyon tetszett! Akinek van kedve olvassa el!

http://velvet.hu/poronty/2010/08/24/elv ... kunk_lesz/

Kíváncsi vagyok a véleményekre! :P

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Orsi
Nagyon aranyos pocakod van! :D :D :D :)
Előtej: én eddig egyszer vettem észre, h szivárogna pici, de akkor a cicimen feküdtem, szerintem azért.

Hencsi
Szegényem! Neked is milyen szerencséd van ezzel a házidokival!
Nem baj, ezután te is nézd meg kétszer is a beutalót, h rajta van-e minden. (Én is ezt fogom csinálni.)

Gabi
Jó szórakozás mára! :D

Evita
Nekem az első vérvétel teljesen kimaradt. :? Amikor az AFP-t levették a 16.héten akkor csináltak egy általánosat is....
Fényképeztess is! Én is bánom, h nem csináltattam hétről hétre mindig fotót!:(

Suzy
Nagyon szívesen a listát! :D :)
Várjuk a fotót! (Így elmondva/leírva is nagyon szépnek tűnik! :))
Az nagyon jó, ha mindent adnak nektek! Nálunk csak kisruhát. Pelust, popsi kenőcsöt, popsitörlőt vinni kell.
Tényleg milyen popsitörlöt fogtok használni?
Mert kenőcsnél nekem azt mondták, h ha ki van csípve a popsi akkor a bepantene a legjobb, de általános használatra pedig a Sudokrem-et használjam. De popsitörlőről még nem nyilatkoztak...

Nomi
Tart még a hőség? Hogy bírod?
Baba-"részleg" készül otthon? :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Pocakosbanda! :wink: :D

Nomi!
Hááát...mst fogalmam sincsen mekkora lehet Dalmusom...majd pénteken kiderül és kerülnek majd fel friss adatok!!!
De sztem, ha következtetek az előző adatokból...olyan 43 cm lehet és 2600-2800 gramm....vagy lehet több...nem tudom....PÉNTEK!!!! :wink: :lol:

Suzy!
Igen, az első babáját várja.....és mondom folyamatosan van előteje...ilyen kicsit sárgás, fehéres..de átlátszóbb,mint a rendes anyatejci....
Hát nem tudom...nekem nincsenek túl nagy cicikéjim...vagyis az eredetiekhez képest azért most nagyok, duzzadtak...de Anyukámnak sem voltak és majdnem 16 hónapos koromig szopiztam belőlük..szóval, reméljük a legjobbakat!! :wink:

Várom a babakocsi képet, biztosan nagyon szuper!!!!! :D
Édesek lehettetek, ahogy tologattátok a még üres babakocsit...Nyugi Mi ugyanezt csináltuk....csak a folyosón...!!!!

Hencsi!
Ne siettesd a növését.....nyugi, jól megnő majd aztán moccani sem tudsz tőle! :wink: Bár Én még 6 hónapos terhesen barlangásztam Szlovéniában ugyhogy...akkor még se dagadás..se derékfájás....most meg minden egyszerre jön... :shock: :D !

Házidokid egy P..öcs..már bocsi, miért nem mondtad neki, hogy nem a Te neved előtt van a nagy DR felirat..honnan kellett volna tudnod mindezt, ráadásul előszőr vagy terhes...röhej...! :!:

Gabi!
További jó vásárlást és Apázást!
Aztán beférjenek ám a cuccok a Roliszobába!!!!
:wink: :lol: :D
Gyere este várunk! :wink:

Evita!
Várom a képet a Pocidról...mindegy mekkora, a lények, hogy Mi tudjuk ott bent lakik már 12 hete valaki!!!
A velvetes cikk nagyon jó!!!! :lol:
Azt hiszem pár pontban magamra ismertem...TI???? :arrow: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Köszi a Pocak nevében is! :wink:

Popsikenőcs: Én gyógyszertárit kevertettem....
Nekem is a ruhán kivül mindent kell bevinnem. A popsitörlőről nem mondtak semmit, nekem a barátnőim és a védőnőm a Dmes Babylove törlőt ajánlotta, ami ilkatanyagmentes...
Sőt van olyan aki a Lidlben kapható törlőkendőre esküszik....mert állitólag a Pampers és Liberó kendők szét foszlanak...és nem erősek!
Nem tudom, azt hiszem majd ez is tapasztalat és a Picurkáink popóbőrének függvénye...
Én a kórházba Dmeset viszek be....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


A lényeget még nem meséltem!

Tegnap a Párom leszervezett egy 4D-s babamozit házassági évfordulonk alkalmából! :D :D :D :D :D
Nagyon szuper volt, csak rájöttünk, h Barni nem szereti ha fotózzák. Először a kiskezét tette az arca elé, aztán már a kezébe fogta a lábát, h véletlenül se sikerüljön egy teljes pofikép. És amikor próbálta kicselezni a doki akkor a könyöke majd pedig a köldökzsinór lógott be. De nem baj én nagyon élveztem.
(Jól leizzasztotta a szonográfus csajt.)

A legjobb kép:

Kép
Barni 30hetesen
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.08.25 10:56-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Háááát...a lééényeg...!!!!!
Édes Pofiiiii!
De milyen helyes orrocskája van!!!!!! :oops: :P
Garula! :wink: :arrow: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


És amikor küzdd a szonográfussal:

Kép
Barni 30hetesen_2

Kép
Barni 30hetesen_3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.08.25 10:55-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Köszönjük! :oops: :) :oops:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Azt vettem észre Én is, most az utolsó két Uhn, hogy igy a vége fele nem nagyon tettszik nekik az uh.....
Dalma is az utolsó két alkalommal püfölte az uh fejet...a doki meg is jegyezte, hogy harcol a Kisasszony!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Én először kipróbálom a DM-es fajtát...majd ki kell tapasztalnom, milyen lesz a bőre :roll: érzékeny-e vagy mi jó majd neki...annyi féle van...majd jó lesz valamelyik :roll: :wink:
Igen, Én is úgy hallottam, hogy a bepantene a legjobb, de van gyógyszertári cuccos is, az is biztos jó :!:

Orsi
Hát igen...a férjem különösen élvezte tologatni :lol: Én annyit röhögtem rajta, de még azt azért hozzá tette, hogy milyen jó, hogy ehhez nem kell műszaki vizsga és jogsi :D na mondom nem igaz, hogy még ilyenkor is ez jár az agyadban, most nem dolgozol drágám :roll: :lol: :lol: :lol:

Akkor pénteken megtudjuk mekkora is már Dalmus, de nem lesz kicsi súlyú hál istennek az tuti :!: :wink:

Délután fodrászhoz megyek végre, festés, vágás...szépülés :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
És ezt csak most írod :roll: hát ez szuper :lol: micsoda meglepi volt :roll: :lol:
Nagyon édi a kis Barnus :wink:

Egyik baba sem szereti, ha fotózzák őket, vagy egyáltalán az uh fejet :!: :wink: olyan gyorsan felmelegszik az uh fej, hogy egyből elmennek onnan és el akarnak bújni előle :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nálunk már most égi háború volt :roll: :lol: mi lesz később :?: :wink: várom a 4D-t Én is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Hát, Én majd 4 kiló voltam...3950...Apa...3550....nem tudom mekkora lesz Dalmus...de a Mi családunkban nagy Babák születnek...Anyukám meg 4970 volt...
:shock:
Szülés szempontjából örülnék ha normál súlyú lenne...
:roll: :D

Jaja, Apa.....tipikus pasi....forgalmi..hihihihi! :lol:

Huha, akkor ma kicsit lazitasz a fodrász székben...kérj fejmasszázst is!!!!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
A kórházi csomagot kezdtem el én is összeszedni/vásárolni tegnap és álltam a popsitörlők teljes választéka előtt tanácstalanul. Pont emiatt, h mi van, ha ezt meg azt nem bírja majd a pici bőre....
De akkor ha jó tapasztalataid lesznek a Dm-essel, akkor én is beszerzek a kórházi napokra olyat.

Tegnap sikerült nekem is pár dolgot összeszedni: eldobhatós bugyit, vízhőmérőt, cuki kis sapikat (a Párom válogatta. :) :D ), és vettünk Liberó újszülötteknek pelust is. (Ami a köldökcsonkot védi.) Lehet, h még korai volt, de ha már ott jártunk...
És néztem még tegnap Avent kézi mellszívót. (Ezt nem vettük meg mert 13.000Ft volt...), de majd ilyet szeretnék mert ezt dicsérik.

Ti nézegettetek bébiőrt, vagy légzésfigyelőt? Milyen márkájúba gondolkodtok, aki szeretne ilyet?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Aranyos a férjed! :) Hi-hi-hi. :D :D Baba-jogsi. :D :D
De jó lesz neked akkor! Jó szépülést a fodrásznál!

Orsi
Hűűűű!!! Anyukád nagyon nagy volt! :shock: :shock:
De ha múltkor Dalmus még nem volt látványosan nagyobb, akkor szerintem nem kell aggódnod.
Az eddigi adatok alapján súlya a korához illő volt ugye? Mert ha igen, akkor egy egészséges, 3kg körüli Picur lesz! :D :) :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ultrahang:
:D Most küldték a fotókat, azért nem írtam le eddig. :)
- h már tudjam is mutizni nektek a hírrel együtt! :D
De ajándéknak tökéletesebbet el se tudtam volna képzelni! :D :)

Suzy
Nagyon drukkolok, h nálatok sikerüljön a teljes pofikép is! :D

Sajnos lehet ebben valami amit írtok, h nem szeretik a Picurok az uh-t. Sőt Barni semmit ami a pocimhoz ér... :roll:
Tegnap átöleltem a Párom derekát és a pocakom nekinyomódott a hátának: mindjárt veszekedett is. :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Nekem is Avent kézi mellszivóm van, barátnőmé, Ő esküszik rá...és az Avent cuccoknál az a jó, hogy minden passzol mindennel...és valóban, végigpróbálgattam!

Légzésfigyelő:
Azt Apa uncsitesójától kaptunk, de ha jól tudom akkor már azt is lehet kölcsönözni, mint a babamérleget....
Szóval nem kell megvenned, ha nem akarod vagy nincs rá keret...mert azért ezeknek elég húzós áruk van!!!!
Bébiőr:
Én feleslegesnek tartom hozzánk...50nm...a szoba egy köpésre van a nappalitól és a konyhától..este meg együtt vagyunk szóval azt hiszem Nekem olyan nem lesz, ez akkor jó, ha viszonylag nagy a házikótok és nagyobb távolságokban leszel a kiságytól....
persze azért Én is megnéztem...ezek még kifizethetők...

Súly:
Persze Dalmus normális méretű volt eddig, ugyhogy remélem nem lesz óriásbébink!
De majd péneken fény derül erre is! :wink: :D
:D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajok!
Lehet, hogy már betettem egyszer Nektek, de nézzétek meg....hátha megtettszik valami innen is!
http://ruhafalva.hu/index.php?page=shop ... Itemid=169

Jó kis cuccok vannak, ráadásul az öszes márkás...és már jóelőre lehet vélogatni!!!
Én rendeltem már egyszer, 2 nap alatt megjöttek a cuccok és mindegyik hibátlan állapotban, amelyiken van valami hiba vagy folt azt jelzik mindig mellette!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
A cikkben én is magamra ismertem. Kíváncsi vagyok, hogy az elveim, hogy fognak megdőlni! Remélem nem nagyon! Jó lenne, ha bejönnének! :D
Majd felteszek fotót! :P

Vivi
Popsikrémet én is gyógyszertárit fogok.
A képek csodaszépek! Ennél jobb ajándékot el se tudok képzelni!
Légzésfigyelőt én is szeretnék mindenképp! Én Angelcare-t szeretnék. Az a boltokban 30000 Ft, viszont vaterán jó áron lehet venni. Nekem ebben az tetszik, hogy az egész matrac felületet érzékeli!

Csajok!
Van egy közkérdésem! :lol:
Nevek!! Eddig 1000%-os biztosak voltunk abban, hogy ha lány lesz Emma, viszont tegnap találtam egy olyan nevet,ami annyira tetszik... Még soha nem hallottam! Ez nem más, mint a Norina (nem Dorina :D ). Szerintem gyönyörű ez a név. Tök aranyosan lehet becézni, pl.: Nona, meg persze Nóri ...stb. De legfőképp Norina. Egyre többet mondogatom, annál jobban tetszik! Szerintetek melyik a szebb! Szavazást indítok! :P :lol: :lol: :lol:
Dráviczki Emma vagy Dráviczki Norina

Fiúnevek!
Fogalmunk sincs. :oops:

Férjem mindenkinek mondogatja, hogy mondjanak ötleteket mi hangzik jól a családnevünkhöz, mint már írtam Dráviczki.
Eddig most a porondon van Barnabás, Máté, Bence! Tippek, ötletek! Bármit szívesen fogadunk! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!
Nekem Emma a bejövős, nem mintha a Norina nem lenne szép név...de valahogy mégis...
De mivel közkérdéssé tetted, jöjjenek a többiek válaszai is!

Fiúnévvel Mi is bajban voltunk.....igy ha netán Dalmus mégis kukacot rejteget Norbert lesz, mint az Apucija!
:P

Nehéz ez a névkérdés....szerintem...nekem is annyi nevem volt...de amikor előszőr megláttam a Babánk arcocskáját, egy csomó kiesett, mert nem találtam hozzáillőnek...hihihi, Apa mondta is milyen bolondok vagyunk...meghát...Apának voltak névötletei, de reméltem, hogy hamar elfelejti őket, mert nem szerettem volna azokkal a nevekkel "büntetni" a gyerekemet.... :roll: :shock: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Elolvastam a cikket! :D Halálosan jó! :) Szerintem a mi "elveink" is így fognak porba hullani...
(A fogantatás-körüli nekem kimaradt, de már a terhességgel kapcsolatos simán én vagyok. :D )
Lány nevek:
Nekem is listás volt az Emma, (sőt úgyis, h Emma Róza), de a ti vezeték nevetekhez a Norina nagyon különleges. Ilyen névvel nem sok lány megy szembe az biztos... Ami pedig tartalék lánynév nálunk az a Natália.
Fiú nevek:
Én elfogult vagyok. :oops: A mi kisfiúnkat tuti Barnabásnak fogják hívni. (Nálunk a vezetéknév csak 2rövid szótagú, azért kellett viszonylag hosszú keresztnév.) De nálatok a 3szótag miatt lehet akár milyen rövid is. (Amúgy a Máté is nagyon szép név, (Ez is listás volt,de a rövidsége miatt kiesett), de emellett nekem tetszett még az Ákos, Áron, Márk, András.

Orsi
Igen, a bébiőr lehet, h tényleg felesleges. (Nálunk 69nm...)
Köszönöm a tippet! meg fogom nézni a légzésfigyelőt kölcsönzőbe, és esetleg teszvesz-en, vagy vaterán...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Ne is mondd! Nálunk a Páromnak a Sára tetszik...
Szerintem borzasztó lenne. (Remélem nem bántok meg senkit! :oops: )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Honória....
Nekem ez volt a rémálmaim netovábbja...
Szép név, ne értsetek félre...de a lányomnak nem tudtam elképzelni, hogy ezt a nevet adjam... :? :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Hát igen... olyan érdekes név ez a Honória is...
Ezeknek az apukáknak furcsa az ízlésük. :D :) :wink:

Evita
Olyan nevet nem akartok, ami összecseng a vezetéknévvel?
Pl.: Dávid vagy Dániel?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!

Nagyon tetszik nekünk a Dávid, viszont a férjem öccse Dávid! Agy kilőve. :? A Dániel pedig csak így tetszik nekünk, hogy Dániel, a Dani már nem! :cry: Pedig nagyon jó lett volna! :D

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Így kilőve! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Vivi!

Miért tűnt el a vonalzónk??? Vagy te látod őket?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Csajok!
Én se látom a vonalzótokat!!
:shock: :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Én sem látom. :(
Ilyet eddig még nem csinált! Valószínű a lilypie-al van valami gikszer.
Szerintem egy pár óra és csak helyrejön....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Biztosan! :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Itt vagyok! :lol: Jól lemaradtam megint :?

Evita!
Nekem a 12.heti már hasi volt,előtte kettő hüvelyi volt.
Nekem kb a 16.héten változtak meg a dolgok az émelygéssel kapcsolatban,de lehet,hogy később volt.Szerencsére róka elkerült,de a fogmosás nálam is gáz volt.
DM-es olaj Babylove márkájú és mama pflegeöl van ráírva,olyan a flakonja,mint egy testápoló.Én is kenem magam,mell,has,csípő,fenék.
Én ma 5-től ébren voltam és szinte minden éjjel fent vagyok 1-2 órát.Nagyon váltózóan alszom,van amikor alig ébredek fel,de sajnos ez a ritkább.
Szép a Norina,de nálam az Emma a nyerő,főleg azért,mert a vezetéknév se egyszerű.Fiúba szerintem:Máté,Ádám :lol: ,Áron,Ákos

Erika!
Mindent moss ki!Ne hallgass anyósodra.

Suzy!
Én ma vettem 8db t.pelust 1500 ért (tetra,baby bruin),szerintem el volt nyomva kód,mert 1990 volt kiírva.És a brendonos milyen,jó?Utána néztél?
20e utalvány?Az jó,bár jó drága hely,de ki lehet fogni olcsóbb dolgokat.
Nagyon kíváncsi vagyok a babakocsira. :lol:
Mára jó szépülést!

Orsi!
Örülök a szupi ekg-nak!És akkor lehet,hogy így is marad?Vagy csak a terhesség alatt javul?
Hú csudi formás pocid van :lol: :lol: :lol:
Hát nekem nagyon kevéske kis előtejecske szokott lenni,egyből észre is veszem,de csak itthon,mert akkor nincs rajtam melltartó(bár már lassan kéne).
Szép súlyú babák voltatok!Én 3300g 53 cm.

Vivi!
Diákcsemege az amelyikben mazsola-mogyoró meg ilyenek vannak?
Jujjjjjjj,nagyon jó kis meglepid volt!És milyen ari Barni!!!!

Hencsi!
Hát akkor majdnem úgy jártál,mint én a vizelettel az első labornál,csak nekem rajta volt a papíron,vittem is csak nem vizsgálták meg. :twisted:

Popsikrém:Még nem tudom,de szerintem gyógyszertári lesz.

Popsitörlő:Én végeztem közvéleménykutatást barátnők között és a pamperst mondta mindenki,abból vettem 2 félét.Liberót senki nem dícsérte.

UH:Látjátok annak is van előnye,ha nincs sok uh,mert Roli mindíg produkálja magát :P

Mellszívó:Én egy egyszerű kézi Medela-t kapok kölcsibe.

Légzésfigyelő:Azt is kölcsönkapunk,nem tudom még milyen :roll: (Kölcsönzésnél nálunk 22e kaució+min.6 hó kölcsönzési idő,1800/hó. :roll: )

Bébiőr:Nézegettem pont ma,Sencor 6500ft,de nem tudom még megvesszük-e,mondjuk engem megnyugtatna,ha lenne.


Tegnap óta csúnyán köhögök és fáj a torkom :twisted: :cry: Citromos teát ittam mézzel,meg halls cukit szopogattam,de nem tudom mitől jött ki. :twisted:

Jót csavarogtam ma egyedül,mert apa ma már dolgozik. :cry: Sikerült 4 órát nézelődnöm. :shock: Vettem ezt azt,de csak apróságokat.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Na persze!Megint jól eltűnt mindenki :cry: :? Akkor megyek én is :P :P :P

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?