Új privát üzeneted érkezett!

lillanyuci, örülök a jó hírnek. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sucer, jó hogy jelentkeztél már kezdtem aggódni vajon mi lehet veled :lol: Szorítok hogy minden úgy alakuljon ahogy elképzelted és ahogy szeretnéd.

Panni, szuper hogy nega lett a kombinált teszt :D :D :D

Lillanyu, örülök hogy minden rendben a pocakbérlőddel. Aggódtam nagyon.

Én jól vagyok, néha kicsit émelygek, meg a cickók feszülnek más nincs. Zsombival émelygés nem volt ennyiben más eddig.
Kis drágám egyre ügyesebben beszél már szinte mindent rendesen kimond. Szól ha éhes, vagy szomjas.
Van új produkció is kimászik az ágyából és megjelenik reggel a mi ágyunkban :lol: :lol: :lol: Azt hiszem ágyátalakítás lesz ebből, bár nagyon ügyesen és óvatosan mászik ki az ágyból, no és a bemászással sincs gond :lol: :lol: :lol:

Többiek adjatok életjelet!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sucer!
Ilangodnak Boldog szülinapot!!!!!!!! És reméljük, hogy öcsike is siet ki, hogy felköszöntse.
Kép

Kri!
Nagyon ügyi Zsombi, akkor meg van a reggeli ébresztő.
Vonalzót csak a vizsgálat után teszel???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Sziasztok!

Lillanyuci!
rendesen megijesztettél, légyszi ne csinálj tobbé ilyet :wink:

Szilvia!
Fantasztikus hírek :D

Annamari!
hu, pont ilyesmi miatt volt a múltkor nálunk is mosolyszunet, nem értem miértcsak egy no csinálhat házimunka szeruséget :?:

Panni!
Akkor számot cseréljunk mindenképpen :D jo lesz a kozos szulés :lol:

Megjott tegnap a kombi eredményem nekem is NEGATíV :D

Sucer!
Ugyesek lehyetek Olivérrel, drukkolunk!

Franci!
Már egy párszor írtam(szolj ha az agyadra megyek), de számomra most derult ki , hogy a doki akit mondtam, PCO szakember is és endokrinologus.

Moti!
Drukkolok, hogy eljussatok a Hair-re :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Ja Kri!
Nagyon nagyon orulok nektek, szívbol gratulálok!!!!!!!!!!! :D

Sucer§
Ilangnak boldog szulinapot :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Ilangnak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Az augusztusiaknál olvastam, remélem nem haragszol meg érte Sucer, hogy ide bemásoltam.

megérkeztem ma 17:30 kor 3700 grammal és 56 cm-el,anya és én is remekül vagyunk :D Olivér Gábor voltam. (Sucer)

Sucer!
Nagyon sok szeretettel gratulálok, és hát mégis csak együtt ünnepel majd ez a két gyerek. Sok tejecskét kívánok!!!!!!!

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

A következő sms-t kaptam Sucer-től:
megérkeztem ma 17:30-kor, 3700 grammal, 56 cm-el. Anya és én is remekül vagyunk :) Olivér Gábor

Sucer Ilangnak nagyon boldog szülinapot. Olivért Isten hozta, gratulálok nektek még egyszer.

Kri :D

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Sucer: Gratulálok Olivér baba e világra jöttéhez! Minden jót, sok tejcit kívánok!
Ilangocskának boldog szülinapot!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sucer!

Gratula Oli babához!!!

Maryka!

Örülök h neked is nega lett a kombi teszt,szuper!!!

Kri!

Csak így tovább!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a hiányolást!!!
Jaj Lányok, én annyira szégyellem magam, hogy igy eltűntem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Pár napja jártam már itt, de én idióta nem raktam rá a töltőre a laptopot, és a hsz-em befejezése után, és az elkűldése előtt kikapcsolt a gép. Erőm már nem volt újrairni.
Én jól vagyok, csütörtökön voltam dokinál, és mindent rendben talált. Zért méhszáj (mindig ezért drukkolok), magasan álló méh. Sok pihenést javasolt. Azért már elég gyakran keményedgetek, és ilyenkor aggódom.

Most sincs időm személyesen irni mindenkinek, pedig látom, lenne amit, mert megyünk bográcsozni az öcsémékkel, és délben indulunk, én meg még sehogy nem állok a készüléssel, pakolással.

Úgy néz ki, hogy Szilárd szénanáthás, mert három napja egyfolytában folyik az orra, elég durván, és ezen kivül semmi baja nincs. Őszintén megmondom, inkább szeretném ha beteg lenne, ami pár nap alatt elmúlik, mint ez a fránya allergia. Remélem, kinövi, ha az. Majd hétfőn hivom a dokinkat, hogy érdemes-e tesztet csináltatni.

Majd csinálok pociképet is, és felrakom ide. Szép nagyra gömbölyödtem, már 9 kg a gyarapodásom, amire a doki azt mondta, hogy egy picit több az átlagosnál. Hát én Szilárdnál is pont ennyit hiztam a 28. hétre.

Annamari!
Nyugodtan zaklathatsz telefonon, nem sértődöm meg (Panni is ezt tette :) )

Sucer!
Hatalmas gratula Olivérhez!

Majd megpróbálok gyakrabban jönni :oops: :oops: :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Sucer, hatalmas gratula Olivérhez, sok boldogságot és tejecskét kívánok!

Angie, szerintem ez nem sok, ne foglalkozz senkivel, úgyis simán lemegy szopi alatt. Szilárdnak jobbulást, te pedig ne aggódj, minden rendben van!

Ma voltam genetikai uh-nn, minden rendben, Marci már majdnem fél kilót nyom, és még mindig 8 nappal idősebb a koránál. Lehet, hogy tényleg karácsonyi baba lesz? :roll: Az arca is tökéletesen látszódott, mondta is a dokim, hogy ez ilyenkor nagyon ritka. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, visszaolvasni még nem tudtam teljesen, de egy dolgon megakadt a szemem:

Kri: gratlálok :)

Holnaptól visszatérnek a hétköznapok, én is leszek már :)
Vendég
 


gratlálok=gratulálok :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, egyszerre írtunk Olivérről :D:D:D.

Köszönöm a gratulációkat mindenkinek :)

Angie, jobbulást Szilárdnak. Szerintem sem híztál sokat. A fotót várjuk :wink:

Beze, örülök, hogy minden rendben veletek. Jó lehetett látni a picit. Én is már alig várom a 9-ét hogy végre láthassam gombóckát és a szívecskéjét :).

Maryka, Panni gratulálok a kombi teszthez.

Annamary még nem tudom mikor rakok vonalzót.

Nálunk nagy vendégsereg volt a hétvégén, jól kipurcantam. Holnap még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sucer!
Hatalmas gratula, ha majd egyszer lesz idod kíváncsi vagyok a részletekre(szulésfobiás vagyok :oops: )

Kép
Kép
maryka
 
 


Sucer, gratulálok Olivérhez :)
Jó egészséget Nektek!

Lassan, de képbe kerülök... :)
Vendég
 


Képzeljétek, ma Fruzsin csak lestünk :shock: Este fürdés után Zsófi szobájában voltunk, elővett egy játékot. Mondtam neki, hogy már nem játszunk, megyünk aludni. Aztán mondtuk neki, hogy adjon mindenkinek puszit, és menjen aludni, feküdjön le. Ő adott mindenkinek puszit, aztán átment a szobájába, lefeküdt az ágyába (rács nélkül alszik már pár hete, így ki-be tud szállni veszélytelenül), odabújt a babájához, és elaludt :shock: Oké, sosem volt problémás a lefekvés neki, de hogy így lefeküdt egyedül, hát nekem ez Zsófi után nagyon fura :lol:
Vendég
 


Kri!
Bocsika hogy a te örömödre nem reagáltam legutóbb, pedig annyira megörültem a hírnek. Óriási gratula és kívánom, hogy legyen egy nagyon szép örömteli terhességed! Dokihoz mikor mész, 9-én? Tüneteid már jelentkeznek?

Beze!
Nagyon örülök, hogy minden rendben volt a genetikán a kisöcsivel :)

Panndi!
Fruzsi tényleg nagyon önálló. Kíváncsi vagyok, hogy ismétli-e a mutatványát :)

Mi most néztünk ki Szilárdnak egy ágyat, ami a bútorához passzol, pontosabban abból a bútorcsaládból való. Jól néz ki, és szuper matraca is van, de mivel ő még mindig rácsos ágyban alszik, félek, hogy folyton le fog esni. Folyton mászkál a kiságyában, hol itt hol ott találjuk meg benne. És azt hiszem, erre nem lehet leesésgátlót felszerelni. Már nagyon várja az új ágyát, de szegényke nem tudja, hogy mi vár rá, hogy meg kell tanulnia aludni rajta.

Szilvi!
Hogy vagytok? Közelít már a két kilóhoz a picifiad? Vagy már el is hagyta?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri!
Igen, utána én is azt néztem, hogy egyszerre írtunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!
Ma nem dolgoztál? Miért nem jelentkeztél? Ez nem megszokott tőled!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angie!
Legközelebb zaklatlak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Voltatok dokinál? Még mindig tüszög Szilárd?
Nálunk Levente úgy kel, hogy orrot fúj, sőt éjjel is többször tüsszent, meg napközben is. Nála csináltak allergia vizsgálatot, negatív lett.
Egyszer- kétszer biztos elő fog fordulni, hogy leesik, tegyél neki oda matracot, megszokja, aztán minden okés lesz.
Mi Leventét 18 hósan, Rékát 17 hósan tettük heverőre. 1-2-szer előfordult, hogy leestek, de ott volt a matrac, észre sem vették.

Panndi miért törölte magát???????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Maryka!
Te mikor raksz vonalzót????
A képet meg sem merem kérdezni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Gratulálok, hogy minden rendben volt az uh-on!!!! Mentek majd 4d-re is???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki nyaral :).

Angie, nincs semmi baj :):):) Igen 9-én megyek dokihoz, mert most szabin van és az volt a legkorábbi időpont. Hát reggelente inkább, meg néha délután hányinger gyötör, de még nem olyan vészes. Zsombival nem volt ezért inkább csak fura most. A derekam meg a cickók fájnak, de ez volt Zsombival is. Eddig ennyi. Remélem a hányinger is hamar elmúlik már. Ja meg nagyon fáradtnak érzem magam.:):):)
Pocifotót nem raksz fel?

Panndi, Fruzsi nagyon ügyes :):):)

Ma egész nap aludni tudtam volna úgy lefáradtam a hétvégén. Jó sűrű programunk volt, de nagyon jól éreztük magunkat. Itt volt anyukám, meg nagynéném a férjével. Imádják mind Zsombit. Kicsi fiam ki is használta hogy körülötte forog mindenki. Ma kicsit nehezen is bírtam vele. Nem baj majd visszarázódunk :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Annamari majdnem megint sikerült :):):):):)

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Te boszorkány vagy????? vagy engem akarsz megelőzni???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor ma könnyen voltál, bár utána jön mindig a fekete leves, hogy te bírj el egy hisztis gyerekkel.
Azért jó néha egy kis segítség. Hány hetes leszel majd 9-én????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri, Angie, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Annamari, neked is köszönöm. Igazából ez is 4d volt, de majd le szeretnék menni egy hosszabbra is, valamikor még a 30. hét előtt.

Panndi miért törölte magát? Én se értem... :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sucer!
Gratulálok Olivérhez! Ilangnak Boldog Születésnapot!

Örömmel látom hogy mindenki jól van.

Angie!
Leesés gátló még Gergőnek is kell. Nyaraláson 1 hét 4-szor esett le az ágyról!

Panndi mért töröltette magát? Talán terhes lett????

Hétvégén lementünk falura. Tegnap szabin voltam, akkor jöttünk haza.
Szokás szerint felment a pumpám. 20-án a Mamámékhoz mentünk át, apósom addig mondogatta Gergőnek hogy mért nem marad, minek megyünk át, hogy a fiam közölte hogy ő nem akar átmenni. Majdnem nekimentem.
Vasárnap meg elmentünk közösen (mi 3-án + anyósék) Nyíregyházára az állatkertbe. Az állatkert nagyon szép, de nekem biztos nem lesz többet ilyen hülye ötletem hogy vigyük magunkkal őket. Gergő is hisztizet egyet amint beléptünk, de az apósom végig nyafogott. Már fájt a fejem mire odaértünk.
franci
 
 


Sziasztok!

Annamari, nem vagyok boszi :):):) Úgy látom azonos időkben van időnk leülni a gép elé.
Elvileg 9 hetes leszek a kalkulátor szerint amit találtam a neten. majd a doki megmondja pontosan, mert rendszertelen volt a ciklusom így nehéz kiszámolni szerintem. Április végére várható a pici.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Tényleg mi van Panndival?????

Ez normális hogy még mindig hányingerem van iszonyat és még ma hánytam is?Pedig holnap töltöm a 14.hetet....én ebben nem vok jártas mert eddig mindig csak a 12.hétig voltam hányós.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boni!
Sok Boldog Születésnapot!

Panni!
Sajnos én majdnem végig hánytam. Az émelygés nagyon sokáig megvolt. Utána jött a gyomorsavas.
franci
 
 


Panni!
Ha ilyen szarul érzed magad, akkor tuti kisláááááááááááááány!!!!
Én még múlt héten is hánytam.
S tényleg én a lányokkal hányósabb is voltam.

Franci!
Mi anyóssal nem megyünk sehova. Egyszer hívtam tavaly, hogy jöjjenek le Balcsira, 1 nap, akkor is azt mondták, hogy nem. Pedig soha életükben szerintem nem is voltak ott.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
9-e mindjárt itt lesz, s milyen jó lesz látni a dobogó szívecskét. Akkor, ha már kettő baba lesz, azt is szépen lehet látni. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésre van időm, bocsi!

Nem tudjátok véletlenül, hogy az SOTE I. Klinikán kívül hol csinálnak még amniocentézist?

panny: engem is még mindig látogat róka-koma...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Boni,
boldog születésnapot!

Kri,
szuper.....

Szilvi,
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++

Panndi,
???????????????????????????????

Nekem megint herpesz a szememben és rengeteg a meló, majd jövök...
danyuci
 
 


Boni nagyon boldog szülinapot kívánok neked :D:D:D:D:D:D

Annamari, ne kezd te is a rokonok is állandóan ezzel jönnek, hogy két baba. Én egyet szeretnék akinek semmi baja. Azonban nincs kizárva az iker terhesség sem mert van a családban bőven iker. Majd 9-én kiderül
:wink:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Évi!
Én csak olyannal találkoztam akinek ott csinálták. Mért kell megcsináltatni? A kor miatt nem feltétlenül szükséges.

Danyu!
Jobbulást!

Kri!
Szerintem is elég egyszerre egy baba. Egyik nődoki azt mondta: „Szeretjük a gyerekeket, de csak egyesével.”

Annamari!
A te anyósod is jó lehet.
franci
 
 


Sziasztok!

Boni, boldog születésnapot!

Évi, Pécsen is csinálnak.

Panny, Lexivel pont a 14. hét betöltése napján múltak el a rendszeres hányingerek, de időnként azért jött utána is. Kitartást, most már lassan talán vége lesz. :wink:

Franci, ez gáz, hát nem csodálom, hogy többet nem mentek el velük!
Dokinak milyen igaza van. :D

Kri, én se akartam kettőt, egy legyen egészséges, az egyszerre pont elég. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!

Nagyon szépen köszönjük a gratulákat, és Ilangocska nevében a köszöntéseket, sajnos visszaolvasni nincs időm.

Magunkról annyit, hogy csodás szülésem volt, mindössze 5,5 óra alatt született meg Oliver, gátvédelemmel, oxi, eda minden nélkül. nagyon szép emlék maradt.

Reggel még megköszöntöttük a szülinapost, aztánm vérezni kezdtem, ezért délre bementünk a kórházba. Zárt méhszáj, majd 2 óra múlva 2 ujjnyi. Felmerült a császár veszélye, mert vérezni kezdtem és megijedtek, hogy nehogy lepényleválás legyen, de az ügyeletvezető várakozásra intette a dokikat. Végül jó döntés született, mert ezt követő 2 óra múlva, kint bömbölt az újabb családi kisoroszlán. Tejcim beindult, masszírozok fejek, és ébresztgetem a dedet, mert imád aludni. 3-4 óránként kér cicit, szépen pisil, kakil, így asszem jól alakulnaka dolgok. Nagy a boldogság, köszönöm nektek a drukkokat és a támogatást!

Majd hozok képeket!

Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Sucer! Isten hozta a kicsi Olivért! Ennél szebb szülinapi ajándékot nem is adhattál volna Ilangnak! Neki pedig boldog szülinapot!!!

Sucer, Panndi, Maryka! Szuper h minden rendben a babákkal!!!

Szilvi! Nagyon ügyik vagytok! ++++++++++++++++++++++++

Boni! Boldog szülinapot!

Ne haragudjatok h így eltűntem, de múlt héten anyóséknál voltunk és nem akartam rátok zúdítani a kiakadásaimat. Ráadásul a munkahelyemmel is tele van a nem létező kis tököm: nyár végén az igazgató közölte h júliusban mindenki kap vmennyi jutalmat, ne kérdezgessük egymást h ki mennyit, m mindenki fog kapni. Múlt héten rákérdeztem az egyik koleganőmet h ő kapott-e valamit, mondta h igen, én semmit se kaptam. Ezen túl egy perccel se fogok többet bent tölteni a suliban, nem csinálok semmi pluszt, ahogy lejár a munkaidőm, indulok is el onnan. Tavaly a nyelvi karácsonyra csináltam mind a 7 csoportommal 1-1 kis műsort, más meg semmit, és persze ő a profi angoltanár... A gyes utáni szabimat nem akarják kiadni, és kifizetni sem... Bocsi, de rohadtul kiakadtam, és elkezdtem munkahelyet keresni. Ha tudtok valamit, szóljatok!
Babaügyben arra jutottam, h nekem a jóisten 2 babát szánt, az egyiket elvesztettem, nem tudtam rá vigyázni és ennyi. Így legalább Petrára tudom fordítani a figyelmem 100 %-osan. Lehet h többet fel sem tudnék nevelni. Ha 2 évig nem jött össze, akkor már nem is fog. Pont 2 éve augusztus elején kezdtünk próbálkozni. Mindig rossz h megjön, de most már eljutottam odáig h azt várom h megjöjjön.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infokat!

boni: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

franci: a kor miatt IS. Sajna volt a családban beteg terhesség...
Lillával is voltam, most is mennék, csak olyan későre kaptam időpontot, szeptember 13. Ekkor még csak konzultáció, rá 2 hétre a vizsgálat, és 4 hétre eredmény. Nem tudom.

danyuci: jobbulást! Vigyázz magatokra!

kri: én mindig ikreket szerettem volna. Aztán a sógornőm ikreket szült 15 éve, na azóta nem akarok csak egyet egyszerre... De jó lesz 9-én szívdobogást hallani!

beze: köszi az infot! Holnap felhívom Pécset!

pruci: nem csodálom, hogy dühös vagy! Az azért pofátlanság, hogy egy fillért sem kaptál!!! A szabikat ne hagyd, ha kell, fenyegesd meg őkat!!!
Babaüggyel kapcsolatban férjed hogy vélekedik?
Lehet, hogy pont most fog hip-hop összejönni?

Panndi: hol vagy? Miért törölted magad?

Szilvi: Hogy vagytok? Remélem minden rendben!!!

Mi jól vagyunk, leszámítva az ismételt rosszulléteimet.
Lillussal szépen haladunk szobatisztaság útján, már 4. napja nincs rajta pelus (csak alváskor), volt pár baleset, de haladunk. Elmentünk ma boltba, és ott is szólt hogy: ana pisi. Nagyon örülök neki, szerettem volna ha bölcsi kezdésre leszokunk a pelusról, remélem sikerül.

Elköszönök, szép estét-éjszakát mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sucer!
Most nézem, hogy egy napon van a gyerekek születésnapja? Nem semmi!

Évi!
Nagyon ügyes Lillus. Okos kislány.

Teri!
Én is kiakadnék ilyen munkahelytől. Bár az enyém feleilyen, de engem az is kiakaszt. Ma majdnem nem tudtam elmenni a dokihoz. Lassan kérnem kell papírt tőlük. Nagy nehezen elengedtek, délután kell mennem.

Én mindig 3 gyereket szerettem volna. Az megvan. Gergő + a 2 vetélés. De amikor nem vagyok magam alatt, a két babóra nem gyerekként gondolok. Ezért próbálok néha felállni, és továbbmenni.
Ma lenne egy éves az első vetélés termése. A szívem szakad meg, ha rá gondolok. Legszívesebben beülnék egy sarokba, és kis se jönnék onnan. De nem tehetem, megyek a nődokihoz, hátha megbíztat valami jóval.
Néha én szeretném feladni, legalább a dokikhoz ne kéne járnom. De sajna muszáj, mert az anyatermészet nem adott nekem mostanában peteérést, anélkül meg nincs gyerek.
Elkezdem inni a málnalevél teát, ha már abba segít hogy rövidebb lesz a ciklusom már megérte, legalább nem kell kivárnom a 40 napot.
franci
 
 


Szilviék tegnap hazamehettek a kórházból!!!!!!!

Teri!
Munkahelyed :twisted: :twisted: :twisted: nem kérdeztél rá, hogy te miért nem kaptál???? Szerintem ne mondj le a kistesóról, max. ne görcsölj rajta, s meglátod hamarosan te is hozod a zebrás tesztet.

Franci!
Drukkolok a dokihoz, remélem nektek is össze fog jönni a tesóka.
Én 1 hónappal ezelőtt nosztalgiáztam, hogy hármaskánk 1 éves lenne, ha nem... s azóta volt még egy... s most remélem már minden rendben van/lesz. Neked is sikerülni fog. Tudom az a legrosszabb, mikor eltervezed, hogy 2-3 év legyen a korkülönbség, s a természet nem partner ebben.

Boni!
Boldog szülinapot!!!!!

Motiékkal mi lehet???? Még Balcsin vannak???

Kri!
Kíváncsi vagyok, hogy írsz-e utánam valamit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sucer!
Nagyon szép és gyors szülésed volt, még egyszer gratulálok. A képeket meg nagyon várjuk.

Évi!
Nagyon ügyes Lillus.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Mért ne lenne minden rendben most már Szonjával.
Tényleg az a legrosszabb hogy nem szeretem volna több korkülönbséget 3 évnél. Nekem nagyon rossz volt hogy nem volt testvérem, persze néha volt előnye is. De azért pl. nyaraláskor a játszópajtás jó lett volna. Gergő is szeretet volna gyerekkel játszani Gyulán, csak a sok külföldit nem értettük meg. Már látszott rajta, hogy nem mindig anyával akarok játszani. Most, meg már nem is fog összenőni a kistesóval. Persze egy 1 évessel nem nagyon lehet még játszani, de a szomszéd 5 és 2 éves gyerekei már játszaka együtt.
Csak az vigasztal, vannak olyanok akiknél a testvérek között 4-5, esetleg 5-6 év lesz/van.

Szilviéket puszilom! Örülök hogy otthon vannak. Ezek szerint minden rendben van Matyival.
franci
 
 


Évi! A MÁVban is csinálnak amniot. Hívd fel az Istenhegyi Gendiagnosztikát, ott dolgozik Hajdú Krisztina és ott tajékoztatnak az elérhetőségéről. De miért nem csináltatsz lepény biopsziát? (nekem is az volt) Még beleférsz az időbe és annak megvan az eredménye 2 nap alatt. Hétfőnként csinálják az Istenhegyin. Igaz, 25e-be kerül, de gyorsan megvan. Ha hívod őket, hétfőn túl is lehetnél rajta. Ha azt mondják h nincs hely, kicsit eröltestd, mert meg szokták oldani.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci!
Még lehetnek neked is ikrek. Ne add fel!!!!!
Unokatesó nincs Gergőnek???? Vagy ovis társakhoz nem tudtok átmenni????
Majd írj, hogy mit mondott a doki!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Pozitív lett a kombinált tesztem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Képzelhetitek hogy érzem magam. Ma reggel telefonáltak, azóta csak sírok meg wc-re járok... már bocsánat.
Azt mondták hogy nem kell megijedni. Hát köszönöm.
Holnap reggel megyek a kórházba konzultációra meg uh-ra, kíváncsi leszek az eredményre.

angie: köszönöm az infót, holnap az uh után próbálok intézkedni, felhívom a MÁV-ot, mert az előbbiek ismeretében nem tudok még heteket várni az eredményre.
Méhlepény biopsziának utána nézek...

Bocsi mindenkitől, most ennyire futja tőlem.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Megjöttem a dokitól. Megvolt a mai leb@szás is. Mért nem mentem be mikor megtudtam hogy terhes vagyok. bocsika, de én telefonáltam hogy mi a teendő, azt mondták semmi. Nem akartam bemártani mindenkit, ezért jó kislány módjára csendben maradtam.
A doki szerint is progi hiány volt a bűnös. Felírta a következő hónapra a clostit.

Annamari!
Otthon van elég játszótárs. Ma is az egyik kissráccal bandázott. A társasházban ahol lakunk rengeteg gyerek van, és jó nagy az udvarunk is.
Ikreket nem szeretnék, az kiszúrás lenne Gergővel.
franci
 
 


Évi!
Sajnálom a kombi eredményét.
( bár igazából nem tudom, hogy mit is jelent, mert itt nálunk nincs is ilyen vizsgálat, csak tőletek hallottam róla. Fogalmam sincs, hogy mit néznek, s mire is jó ez.)
A 12 hetes uh-on minden rendben volt???? Ha igen, akkor szerintem ne aggódj!!!!!!!!!!

Franci!
Akkor hajrá closti, s mielőbbi babásodást!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


sZIASZTOK!
Lillanyuci!
A teszt csak 85 százalékos,és a tarkóredő miatt lett poz.(mert az gyakran téved) Vagy a vérből és a kérdésekből derült ez most ki? Nagyon sajnálom :( minnél hamarább jelentkezz be a MÁV ba és próbálj megnyugodni(Dumálni könnyű, én tudom)mert ha téved a teszt-és nagy esély van rá- akkor ez most a kis babónak nem tesz jót.
Ölellek és drukkolok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

panni!
Rosszullétek terén nálam is hasonló a helyzet, hétfőn engem is meglátogatott róka koma és szinte egész nap émelygek :roll:

Annamari!
Apával rendeződött dolog?

Boni!
Utólag boldog szülinapot!

Danyu!
Jobbulást! :)

Franci!
Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Teri!
megértelek, hasónló volt az én munkahelyem is , nem is akarok oda visszamenni. Nagyon nehéz jó kollektívot és főnököt kifogni :?

Szilvia!
nagyon örülök nektek :D

Mi van Panndival? remélem csak terhes :wink:

Beze,
hogy vagy?

Kép
Kép
maryka
 
 


Annamari: vérből nézik a down-szindróma esélyét. Azt hiszem a megyei kórházakban ingyenesen csinálják a vérvételt, és kb.75-80 %-os a megbízhatósága.
A 12. heti uh-n minden rendben volt.

franci: hajrá következő hónap!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi! Jaj, nagyon sajnálom!! Mi a számbeli eredmény? Az enyém anno 1:4hez, és sajnos gond is volt, de a sógornőmé közel volt a határhoz, és egészséges babát szült. Én azt javasolnám h állj rá a korion biopsziára, mert azzal túl leszel rajta 1 héten belül, ha HKt megkeresed. Pozitív eredmény esetén tutira készséges lesz. Az amniora 1 hónapot kell várni. Most csinálta meg egy bbnetes lány és borzasztóan elhúzták neki a SOTEn. Neki is poz volt a kombija és nega a kromoszóma vizsgálata. Ezen a genetikai tanácsadáson semmit nem csináltak. Időpontot adtak neki, amit talán 2 héttel későbbre kapott + 4 hét az eredményig. Jaj, nagyon drukkolok h minden rendben legyen! Kérlek jelentkezz, ha már tudod h melyik vizsgálatra mész.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Évi! Nagyon sajnálom. Nem tudok rá mit mondani. :(
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?