Új privát üzeneted érkezett!

Evita!
A magneB6ból, mivel sajna extra érzékeny voltam a frontokra...keményedések jöttek ezerrel....Nekem a dokim azt javasolta, hogy reggel-délben-este 1 tabletta....ha ez sem segit a keményedésen akkor emeljem magamnak 2 tablettára reggel-délben-este...előfordult, hogy kellett ez is!
De szerintem indits kevesebbel és szabályozd a jövő menő frontokhoz/haskeményedéshez mérten.
DE...szerintem előszőr figyeld meg a keményedések gyakoriságát és, hogy valóban az időjáráshoz köthetőek-e. mert a terhesség elején szerintem, amig a méhizmaid nem szokják meg az új helyzetet, előfordulhat az is, hogy egy megszokott mozdulattól jön a keményedés....amit akkor most már másképpen kell csinálnod...
Pl:Nekem az ágyról való felkelésekkel volt ilyenem vagy a fordulásoknál...rá kellett jönnöm, melyik mozdulatot, hogy variáljak át, hogy az tettszen a hasimnak is... :wink: :)
Érdekes egy állapot ez....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Én 2x1-et szedek, de ha sok görcs van vagy hányinger nekem 3x2 ajánlott a dokim :!:
Én kezdettől fogva :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy,Vivi!
Szep a pocitok!!!! :wink: :wink: :wink:

Vivi! Boldog hazassagi evfordulot! Bocsi a kesesert :oops:

Orsi! Jo kis program.... :wink:

Ma kaptam kezhez a vercukor eredmenyeket......"poli kala" mondta az asszisztensno,mind a 4 kipipalva. Szoval csokival unnepeltuk :oops: :oops:

Suzy! En is beszelek a babahoz....magyarazom neki erre megyunk,most megallunk,most arra megyunk,ezt eszunk....szoval szerencse hogy senki nem ismer :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 

 
 

Suzy,Vivi!
Szep a pocitok!!!! :wink: :wink: :wink:

Vivi! Boldog hazassagi evfordulot! Bocsi a kesesert :oops:

Orsi! Jo kis program.... :wink:

Ma kaptam kezhez a vercukor eredmenyeket......"poli kala" mondta az asszisztensno,mind a 4 kipipalva. Szoval csokival unnepeltuk :oops: :oops:

Suzy! En is beszelek a babahoz....magyarazom neki erre megyunk,most megallunk,most arra megyunk,ezt eszunk....szoval szerencse hogy senki nem ismer :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Huuuu,ezt ketszer kuldte el a hulye gep,vagy a hulye en... :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
Gondolom ezt mind magyarul teszed :lol: :lol: :lol: hozzá is kell szokni, hogy beszél az ember a gyerekéhez, nem :?: :lol:
Először azt olvastam, hogy pokoli, kaka :D aztán elolvastam még egyszer és rájöttem, hogy nem magyarul van 8) 8) 8) örülök, hogy kipipálva :!: :lol:

Köszi a pocak dicsit :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nomi!
Grat az kiváló eredményhez!!!! :P

Beszélgess csak a Babóval....Én is sokat beszélek hozzá...Mit-hogyan-merre-miért....kell ez!
Mostanában azt vettem észre, hogy félénk lett a kisasszony...ha az Apukája, Nagyija vagy valaki más megérinti a hasimat és beszél hozzá érzem, ahogy összehúzza magát...ha Én teszem ezt ezerrel reagál....
Apa már meg is jegyezte...persze bőszen mondogatom neki, hogy nem igy van...szegéééénykeee! :) :(
A Punás félénk lett..... :shock:

Nnoémi? Nálatok hogyan változott ez????? :?:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jajjj, és hát mindegyikőtöknek nagyon Édes pocija van...majd teszek fel Én is.... :wink:

Nagyon kis szexi, csini Kismami Mindegyikőtök! :wink:
Remélem az Apák ezt sokszor sokszor elmondják Nektek!!!!! :wink: :!: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a pocak dicséreteket és a gratulációkat! :oops: :oops: :oops: :oops:

Most értem haza a szemorvostól. Ez a sügér cseppentett a szemembe pupillatágítót,-tudjátok ami után nem lát az ember vagy egy fél napig- azt hittem haza se érek busszal. (Még jó, h vannak segítőkész emberek akik megmondták, h jó számú buszra szállok-e. :) :? :? Mert, h ezzel a cuccal nem is lehetett volna menni napra. (Mert nem zár a pupillám össze...)
De nem gond, túléltem és az szerepel a papíromon, h "természetes uton történő szülést szemészeti ok nem befolyásolja!" :D :D :D
És....Lassan már kezdek látni. (csak könnyezik a szemem.)

Evita
Nekünk a 18.heti genetikai uh-n mutatta meg, h kisfiú. :D Szerintem jó választás a Barnabás! :D :D :D

Orsi
Jó kis programok! :) Sajnálom, h kimaradt az állatkert! Majd Dalmussal együtt pótoljátok!
Nagyon cuki lehet, h ilyen szégyellős! :) :D
Homeo-bogyók hajrá!

Hencsi
Magne B6ot én csak akkor veszek be, ha feszít a pocim. (Ez kb. heti egy bogyó.) Amúgy nem szedem rendszeresen.
Jól meg bonyolították neked a ezt a várható időpontot! :? :?

Suzy
Nagyon édes lehet Cipike, ahogy bújkál és hadakozik! :) Bizti nagyon büszke vagy rá! :D :D :D
Én is rendszeresen beszélek Barnihoz. Sőt mikor a Párom hazaér, ő a "Pocakomnak" meséli el , h milyen napja volt. :)

Nomi
De örülök, h rendben van a cukrod! :) :D

Picit becsukom a szemem, mert nagyon elborított a könny, megint alig látok... :( :?
De majd még jövök! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Megyek délután magánba ma már nem leszek :!: nagyon vacakul vagyok, jön a front hideg :!: :cry:

Legyetek jók, pusszantás :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Örömkönny!

Örülök, hogy itt vagy! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Na megjöttem!Hát amit a múltkor lefogytam az már vissza is jött +1,5 kiló :? Vagy a mérlegem sz@rakodott itthon. :twisted:
Hát végülis nem mondott különösebben semmit,csak megint azt,hogy figyeljek oda mit eszek és ha kibírom akkor hetente 1 gyüminapot tartsak. :roll: :roll: Hát nem hiszem,hogy kibírnám,meg nem is eszek amúgy se mértéktelenül.

Beírta az legfrissebb eredményeimet.
Vérnyomásom 109/60 (az itthonihoz képest magas), pulzusom 83.
Szóval semmi gáz nincs.

Később írok még,csak ennem kell valamit :lol: Tökfőzelék+tükörtojás. :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Szupi, jól van..végülis akkor semmi extra...ááá gyüminap tarthatatlan....sztem! Főleg igy a vége fele....annyit eszek Én is mint egy ló...de komolyan nem gondoltam volna...
Eddig elvoltam a kilócskáimmal..hát sztem igy a végén magamrakapok még párat...de nem baj, ez van valakiért...Dalmus zsirrétegei szaporodjanaaaakkk..:-)
Én meg majd lefogyom.... :wink: :D

Örömkönny!
Grat a 11.héthez és üdvözöllek!
:P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszike!

kedvesek vagytok!
örömkönny
 
 


Sziasztok!

Ismét van egy csepp időm, mert alszik a törpilla:)
Mindenkinek köszi a dicséreteket a kislányom nevében is!

Suzy!
Nagyon édes a pocakod és örülök, hogy az eredményeid rendben vannak!

Vivi!
Neked is szép a pocid:) és bizony nagyon rohan az idő, nem hogy 1 hónaposak, de már 6 hetes is elmúlt a babám. Tényleg igazad lesz, hogy kettőt pislantok és már a fiúkat hozza:)

Evita!
Én is a MagneB6-ot javasolnám, én a terhességem alatt 3*1-et szedtem

Orsi!
De jó hogy már az NST következik, innentől begyorsul minden és pár pillanat és a kezedbe tarthatod a pici lányodat. Én a kórházba az itthon használt tusfürdőmet vittem magammal.
Sztem se foglalkozz a plussz kilókkal, kell az Dalmusnak, aztán majd leadod.

Örömkönny!
Üdv, itt nálunk és gratula a picihez!

Nomi!
Gratula a jó eredményekhez!

Rólunk annyit, hogy minden rendben van, ma egész nyugodt a kislány, tegnap megint nagyon fájt a hasa, ezért nyugtalan volt. Remélem a közelgő hidegfront nem tesz be neki. Szépen gyarapodik, már 4500gramm és 55 cm.

puszi mindenkinek és igyatok sokat ebben a nagy melegben.
Vigyázzatok magatokra és a babókra!

andicsiga
 
 


Örömkönny!
Nagyon szivesen!

Andiiiiiii!
Hát ez a Csajszika......kész nagyhölgyike!
Örülök, hogy minden rendben van Vele!

Jaj, igen beindult a gépezet.......

Rendben akkor veszem a szokásos tusfürdőmet, köszönöm!
Vigyázzatok Magatokra! Puszi a Kiscsajnak!!!!
:wink: :lol: :) :D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna!
Jó,hogy H.K mindent rendben talált :lol: Grat a kislányhoz!

Suzy!
Én a 4 db-os t.pelenkát vettem 1000-ért. :roll:

Andi!
Nagyon édes a kislányod :lol:

Erika!
Remélem ki is pihented magad! :wink:

Hencsi!
Korai még a babát érezned :roll:Keményedés lesz,amin tényleg a magnézium segíthet.

Vivi!
Boldog házassági évfordulót nektek!
Szemcsepp miért kellett?

Evita!
Párodnak igaza van,ne vidd túlzásba a pakolást.Szépen lassan,bár én beszélek,aki nem tud nyugodtan ülni amíg kész nincs az elkezdett munka.
Én is bénáztam és most is bénázok :lol:
Emma szép név :lol:

Orsi!
Húúú jó kis hétvégétek volt :lol: :lol: :lol:
Abból nem lehet baj,ha illat-és ph semleges tusfürdőt veszel,bár én szeretem,ha tusolás után jó illatom van.Nem tudom....... :roll:
Találkozóba benne vagyok :wink:
Új védőnőhöz szerintem már csak 1× kell menned,aztán már ő fog menni.Én is megkaptam az utolsó időpontot. :lol:

Nomi!
Szuper,hogy jó neked is a cukor vv-d!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Mindenkinek szuper szép a pocija!Aki még nem rakott attól várjuk :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
A jövő héten megejtem a látogatást a Védőnőnél, nagyon kiváncsi vagyok Rá és persze arra, hogy mit mond!
És mikor látogat meg....
A hétvégén még rumlizás lesz a lakásba....kiságyösszeszerelés...szekrényátrakás...szóval...
Persze Én már csak a könnyebbik végét fogom meg a melónak... :lol:

Aztán, elrendeztem mindent jöhet a védőnő... :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nomi!Köszi.gratulálok a vércukor eredményeidnek.

Suzy!Pihiztem és köszi...a Te pocakod is szép,jól nézel ki.Örülök h minden rendben van Cipikével,a pulzusod az meg nem jó h szintén magas.

Vivi!A pocid szép te is jól nézel ki.Boldog házassági évfordulot :!:

Orsi!Jó sok programotok volt és szép jó lehetett és a sok finomság...nyami :wink: Meddig kell szedni a Magne b6-ot :?: 14-én voltam a dokinál és azt mondta h kb 2 hétig szedjem naponta 1-et...azt hallottam h a 30-dik hét után nem ajánlatos...ez igaz :?:

Örömkönny!Üdv kösztünk és grat a babához és a betöltött 11 héthez :!:

Gabi!Persze h kipihentem magam...de szerintem még rám férne,mert hamar ki fáradok és van mikor délután alszom egy jót.
Holnap Én főzök(lecsó lesz és burgonya krémlevest)csinálok a párom nagyon szereti.Ma viszont az ujjonan vett baba cuccokat be raktam a gépbe mosni 1x ki öblitette és másodjára kézzel jól ki öblitettem és ki terigettem...holnap majd ki vasalom még.Egy ismerősöm mondta h ki kell mosni,szerinted :?: .

Andi!Nagyon aranyos a kislányotok...Gratulálok :!: De mekkora...ugye milyen gyorsan nőnek a kisbabák...repül az idő.
Lenne egy kérdésem a pelenkával kapcsolatba:-a korházba hány darab kell egy napra :?: Előre is köszi.
A továbbiakba kívánok minden jót és sok egésséget mindenkinek:!:

Kép
erika12
 
 


Erika!
Szia!

MagneB6: Nekem azt mondta a doki, hogy fokozatosan csökkentjük majd az adagokat....igy ezt követve napról napra szépen elhagyom a magnéztiumot....

Ruha: Mindenképpen mosd és öblitsd ki őket! Ha új, ha használtan kaptad mindegyiknél ezt tedd!

Fini lesz a menü holnap!

Én olyat csináltam a múltkor....Részeges husit..:-))
Tarja, párizsiasan kisütve, majd a szelet párizsis husikat beleteszem tepsibe és jól nyakonöntöm sörrel....jól pezseg tőle...aztán alufólia a tetejére, fél órát párolni benne, majd le a fólia és kicsit megpiritani....Isteni!!!!
:wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Na vettem Magne B6-ot, az van ráírva, hogy naponta csak egyet szabad bevenni! Akkor most mi legyen? Nektek is olyan, amiben 250 mg magnézium van? Lehet, hogy csütörtökig 1et szedek, és akkor megkérdezem a dokit! Az már csak 2 nap, mivel reggelre megyek!

Csajok nektek a 12 hetes Uh hüvelyi volt? Mert a barátnőim, akik szintén ehhez a dokihoz járnak, akihez én, azt mondták, hogy az még hüvelyi volt! :shock: Én azt hittem hasi, így nem tudom,h mi lesz a párommal. Nem nagyon örülnék így, ha eljönne. Hát mondtam neki, hogy hüvelyi lesz, és döntse el, hogy így szeretne-e jönni! Pedig már felkészültem rá, hogy videót fog csinálni! Hát nem tudom mi lesz!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi!Részeges husi hm...még nem ettem bisztos fincsi lehet.Most is úgy ennék valami finomat,lehet h rántottát készitek bár már késő van...nem szeretném h baj legyen az éjszaka.És köszi h írtál a ruhával kapcsolatba...anyósom csudálkozott h miért kell ki mosni az ujjonan vett ruhákat és minek...ilyenkor majd frászt kapok mikor bele szól valamibe.:oops: A törölközőre is azt mondta h nem kell ki mosni...de nem halgatok rá holnap azt is el rendezem és az ágyneműt,stb.

Evita!Nekem a 12 hetes nem volt hüvelyi és nem is volt egyszer sem.
:roll:

Szép álmokat mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Evita!
Nekem a 12. hetes ultrahang nem hüvelyi volt...és az egész terhesség alatt 2 szer volt hüvelyi ultrahangom....5 hetesen....és a 7 hetesen, amikor a szivverést nézte a doki...ennyi!
De szerintem ahány orvos annyi szokás, tudják a dolgukat!
:D

MagneB6:
Szerintem nem ártasz magadnak, ha beveszel egyet!
De feltétlenül beszéld meg a dokiddal, jelezd neki a keményedést stb...

Erika!
Anyós....hm, szerintem csak magadra hallgass, Én mindent átmostam! Amit kellett kivasaltam!
Igy most nyugodta vagyok....ennyi!
Ügyesen csinálod, nyugalom! :wink: :D :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt :!:

Tegnap délután voltam a magánba dolgozni, annyira elfáradtam :roll: aludtam előtte egy másfél órát, de úgy érzem hamarosan itt a hideg front :!: :roll:

Örömkönny
Üdv. a topikban, nagyon tetszik a neved :!: :wink:
Mesélj magadról :!:

Gabi
Ne aggódj a kilók miatt, nekem is nagyon ingadozik, de most már Én azt fogom mindig bediktálni, amir Én mérek otthon, mert csak akkor lehet figyelembe venni az értékeket ugyebár, ha mindig azonoson van mérve :!: :roll: nekem még soha nem mértek súlyt, csak vérnyomit :!: neked az tökéletes :!: :wink: örülök neki :!:
Nem is lehet kibírni a csak gyümi napot...még nekem sem sikerült betartanom, hát olyan savat csinál :roll:
A Brendonos pelenkát fogom megvenni, 10 db 2690ft, kaptunk ajándékba 20ezer ft-ot utalványt, így azt ott veszem meg :!:
Mostanában nagyon sok tök főzeléket csináltam a férjem is azt mondta: nem is olyan rossz kaja, csak fasírt volt mellé, mert ugyebár a hús el nem maradhat :roll: :lol:

Andi
Köszi Tőled is a pocak dicsit :!: :wink: nagyon szépen növögettek, gyönyörűek a fotók :!: :wink: boldog baba-mama napokat drága :!: :wink:

Orsi
Jól hangzik ez a részeges husi...a férjemnek mondom mindenképpen :!: :wink:

Evita
Ne aggódj, nyugodtam lehet belőle szedni 3x2 is :!: sztem mindenképpen kezd el szedni a legjobb keményedés és a görcsök ellen :!: :roll: de a dokid kérdezd, hogy mi tegyél az a tuti
:!:
Nekem csak a petezsák nézés volt 5 hetesen hüvely uh, ill. 7 hetesen, hogy megmutassa a doki nénim a méhszáj vastagságát :!: de utána már mindig hasi volt/van és a 12 uh is már hüvely uh volt, de az attól függ, hogy milyen profi az uh gép :!:
Magánba mész :?:

Erika
Örülök, hogy sikerült egy kicsit pihenned, rád fért már biztosan :!: :roll: köszi a kép dicsit, drága vagy :!: :wink:

Vivi
Remélem jól van a szemed :!: :?: hogy vagytok :?: Barnika :?:

Csodás, vidám napot :!:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt csajok! :wink:

Tudtok nekem segíteni:megjött a vérvétel eredményem és 4 érték nem lett jó.Ezek:
- WBC 17,1 tart.: 4-10
- NEUT 79,4 40-74
- LYMPH 13,5 19-48
- NEUT absz. 13,57 2-7

Szerintetek?Kicsit parázok hogy most mi van.

Evita
Nekem sem hüvelyi volt a 12 hetes ultrhangom,igaz eddig nem is volt.A terhességmegállapításom is hasi uh volt,10 hetesen.

Örömkönny
Üdv nálunk! :D :wink: Gratula a bébihez!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi
Aggodalomra semmi ok :!:

WBC=fehérvérsejt szám :arrow: ez a terhesség alatt megemelkedik, nincs gond, teendőt nem igényel :!:
A többi 3 váralkotó, terhesség esetén megemelkedik szintén, nincs gond, teednőt nem igényel, hiszen ez normális esetben is lehet emelkedett :!:
A többi eredmény mi volt :?: mert, ha azok nem csillagosak vagy nem felkiáltó jelesek akkor az szuper :!: :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok csajok!

Végre újra rendesen látok! :D :D :D :D

Gabi
Gyüminap?!?!?!?! :? :shock: Teljesen tarthatatlan! :D :) Én tuti nem bírnám!:D Ilyenkor már a 1-1,5kg hízás havonta teljesen jó! Még a nagykönyv szerint is, úgy tudom.
Tegnapi: A cukor miatt kellett, h leellenőrizzék a szememet. Ezt a pupillatágítós szemcseppelést azért csinálta,h megnézze a doki a szemfeneket és az erezetet. (Ha lett volna olyan csudi modern műszere, aminél nem kell tágítani akkor megúsztam volna, de így sajnos... )

Erika
Szerintem teljesen jól csinálod! :) Én is kimosok minden új és használt ruhát is. (Sőt még azt is amit olyan ismerőstől kaptunk, akiről tudom, h tuti tisztán tette el.) Így frissebb is lesz, jobb illatú, és biztos lehetek benne, h milyen mosószer és öblítővel volt tisztítva. :D
Kedvet kaptam a lecsóhoz. Szerintem én is azt főzök ebédre! :D

Evita
Ezek szerint én leszek a kivétel. Nekem a 12.hetin mind a kettő volt. Először megnézte a doki hüvelyin, - mert úgy feküdt a Picur, h úgy jobban látszott a nyaki redő, - majd nagyon rendes volt, megkérdezte, h behívja-e a Páromat a hasi uh-ra. (természetesen igen! :D ) És akkor bejött a Párom és teljes döbbenettel néztük, ahogy produkálta magát Barni. Akkor még nem lehetett tudni, h kisfiú, de mikor jöttünk ki a Párom mondta, h biztos benne, h fiú. :D :D :D

Suzy
Akkor jól kimerülték tegnap! Ígérik a hidegfrontot holnapra, biztos azt érzed. Cipike nagyon aktív ilyenkor? Vagy mikor fáradt vagy Ő is csendesebb?
Tegnap Barni egésznap bulizott! Este is alig tudtam elaludni. :D :)
Felfedezte, h nemcsak pupokat tud csinálni a pocimon, hanem meg tudja mozdítani az egészet. Mondanom sem kell levideozni ismét nem sikerült. :D :) :) Mondta is a Párom, h csak jöjjön ki, annyi kisfilmet készít majd róla.... :D :D :D :D

Orsi
Ha megalkottátok a babasarkod teszel fel nekünk fotót? Bizti nagyon szép lesz! Viszont így zsúfolt hétnek nézel elébe! :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Köszi szépen a segítséget!Akkor megnyugodtam!Teljesen elkezdtem parázni hogy ezek elég magasak.A többi eredménynél nem volt semmi csillag,felkiáltó jel.Úgyhogy szuper :D :wink:

Szép napot nektek! :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Vivi
Igen, nagyon :!: :roll:
Cipike ha fáradt vagyok ill. front jön nem annyira mozog, de biztosan többet mozogna, ha többet pihennék :!: :roll: vasárnap sokat aludtam, csak főztem utána egész délután pihiztem és egyből éreztem, hogy mocorog a kis drága :!: :roll:
Én biztosan azért éreztem később a mocorgást, mert sokat talpalok :!: :roll:
Örülök, hogy jó a szemed :!: :wink:

Hencsi
nincs mit :!: miket néztek egyébként :?: éhgyomri cukor :?: vas :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát azt hittem, hogy elkerül a róka, de tegnap este fogmosáskor sikerült egy kicsit! :cry: Ma reggel se esett túl jól a fogmosás! Szörnyű! Pedig mindjárt betöltöm a 12 hetet, ezt be kéne fejeznie :!: :!: :!:

Úgy döntöttem napi egy Magne B6-ot szedek, és csütörtökön megkérdezem a dokit! Tegnap el is múlt a szurkálás a gyógyszer után! :-)

Vivi
Akkor megbeszélem a férjemmel,hogy jöjjön el, hátha meglehet kérni a dokit, hogy utána nézze meg hasival is, hogy láthassa ő is! Sokakat nem zavar, hogy bent van a férje miközben a hüvelyi Uh-gal nézik, de nekem kicsit kényelmetlen lenne! :oops:

Örömkönny
Gyere mesélj nekünk! :lol:

Gabi
Gyüminap nálam is esélytelen! :shock: Amennyire éhes vagyok állandóan... Lehetetlen csak gyümölcsöt ennem!

Ahogy ígértem szorgalmasan olvasgatom a beszélgetéseiteket az 1. oldaltól. Már a 16. oldalnál járok! :lol:

Orsi nagyon szépek lettek a fotók, nagyon tetszenek! :lol:

Ahogy olvasgattam a beszélgetéseket, jól rám hoztátok este a frászt! Nekünk van két cicánk! És eddig én takarítottam a macska almukat tegnapig, most már a férjem! Először kicsit megijedtem, de utána olvastam és megnyugodtam! Eddig is úgy tudtam, hogy akinek régóta van macskája, annak biztos volt már toxoplazmozisa, így nem veszélyes rá! Tegnap is találtam erről egy fórumot, valaki írta, hogy neki a dokija meg se nézte, mert azt mondta, ha már több mint 2 éve van macskája, akkor tuti át esett rajta! Nekünk kilenc éve van már macskának, plusz a szomszédunknak gyerekkorom óta van, akikkel állandóan játszottam, szóval tuti átestem rajta! Úgyhogy már nem vagyok ideges, de csütörtökön szólok a dokimnak, h nézzük meg! Amúgy a mi cicáink benti cicák, nem mehetnek ki!

Na abbahagyom, mert kicsi hosszúra sikerült! Bocsika :oops: :oops: :oops: :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Suzy
Most volt tesztreggelis vérvételem.Vérképet néztek még,vasat,meg Se-t.De amiket leírtam azok voltak problémásak.Szerencsére :wink:
2 hét múlva lesz az AFP vérvételem.

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Ja még annyi, hogy a tegnapi szurkálás után, ami persze amiatt van, tudtommal legalábbis, mert a szalagok nyúlnak, ma már nagyobbnak láttam a pocakom! Az is lehet, hogy csak bebeszélem! Bár a férjem szerint is, mert reggelre eléggé vissza szokott menni, most meg reggel is már volt egy kis dudor a hasamon! :P :P :P :lol: :lol: :lol:
Csak lenne már kicsit nagyobb! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Hellobello!

Huhhu, itt leszakadt az ég....esik...!

Suzy!
Apa majd megsüti Nektek!!! Helyes! :wink: :)

Hencsi!
Ez tényleg egy jó eredmény, ne izgulj! Gratula hozzá! :P

Vivi!
Hát mozgalmas lesz igen! Igyekszem szépitgetni a "kis" Babasarkunkat....és ha kész teszek fel képet! Kellékeket már megvettem... :)
Alig várom, hogy kész legyen!

Tegnap csináltattam egy EKGt....a dokim teljesen meg volt lepődve és mit ne mondjak Én is, ugyanis évek óta az első olyan értékeim amik normálisak, képzeljétek el....ilyen szép leletem még nem volt!
Azt mondta a doki, alkalmanként a terheség helyrebillenthet dolgokat...azért figyelni kell és a gyógyszert továbbra is szedjem. Végülis azért mentem át, hogy a szülés alat nem árt-e ha beveszem a szivgyógyszerem, de nem ....éy a fokozott igénybevétel miatt mindenképpen kell is!
Na de az eredmény jó!!!! :!: :arrow: :)

Homeo bogyó bekapva! :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hencsi
Nagyon szuper, h nincs se csillag, se felkiáltójel! :D :D Grat! A fehérjés rész, amit írtál, az pedig szerintem kivétel nélkül mindegyikünknél eltolódott. :)
Dolgozol ma?

Evita
Engem is zavart volna, ha a hüvelyinél benn van. :oops:
De szerintem simán megkérheted a dokidat, - ha nem ajánlja fel akkor is,- h csináljon egy rövid hasit és had lássa a Párod is. :) Pláne, ha magándokid van. :)
Szerintem akkor nem kell aggódnod a cicák miatt. Viszont az sosem árt, ha a biztonság érdekében nem te rendezed a macskaalmot.

Örömkönny
Ne haragudj, az előbb valahogy lefelejtettelek! :oops:
Gratulálok a babához! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Nagyon szurkolunk majd, de tudom, h nem lesz/nem lehet semmi gond! :)
Azért ez megnyugtató, h Dalmus "javított" az EKG-den! :D :)

Itt még hétágra süt a nap! Nem tudom ideér-e a vihar...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


csajok, nem tudom ti hogy vagytok vele, de teljesen rákattantam a diákcsemegére. (nem a szalámi hanem a magos-mix. :D :D :D :D )
Egy ültő helyembe meg tudok enni belőle egy zacskóval... :shock: :oops: :oops: :oops: :shock:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita!
Köszönjük a fotódicséretet! Dalma nevében is...hiszen az Ő érdeme! :wink: :)
Toxoplazmózis: Szerintem is jobb, ha megemlited az orvosnak, aztán majd megmondja mi legyen, de semmiképpen ne Te takaritsd ezentúl az almot, ha lehet ha nem...legyen ez inkább Apa dolga, ha nem gond neki! 8)
Én is szeretem a macskákat pároméknak is van, szobacica, 12 éves, de elkerülöm inkább, soha nem lehet tudni, pedig ugy sajnálom....szeretném már megdédelgetni!!! :P

A pocid folyamatosan növekedni fog, és azért a 3.hónap után már jelentősebben, bár látod ez azért alkati kérdés...rajtam már az elejétől meglátszott, hogy ott készülődik valami...mert édes kis gömbölyű puklim volt... :)
Majd teszek fel képet, hogy most mekkora!
Párom rendszeresen szörnyűlködik, hogy:"Jesszusom, higy fér el benned ez a Picuri...mekkora a hasad!" stb....Édes nagyon!
Arra figyelj, hogy kenegesd! Reggel és este mindenképpen! Én ha érzem, hogy viszketget napközben egy kisebb adag krémmel megkinálom mindig....repedés nincs. Főleg, ha vékony testalkatú vagy, figyelj oda rá! Könnyeb nyúlni a bőrnek, ha folyamatosan jó a nedvességtartalma és puha!
Itt a Kismamik között többünknek bevált a Dmes stria elleni kenőcs, ami tulajdonképpen egy olaj, nem kell belőle sok és kiadós.
Én kipróbáltam a Niveának azt a drága kencéjét is....hát...megbántam, hogy megvettem és kidobtam 9 ezret az ablakon! Felesleges volt!
:? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Kösziiii! :P

Egyél amennyi jólesik!!!!!!! :wink: :)
Megsúgom, detto igy vagyok a főtt kukoricával..több kilót meg tudnék enni.... :wink: :P
Csak hát keményitő.....nem segit nekem, amikor menni kell a WCre..!!! :evil:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Köszi szépen.én pedig már tegnap elkezdtem parázni! :D

Vivi
Köszi! :D
Igen dolgozom ma,de csak fél2ig.Utána megyek a háziorvoshoz a lelettel,meg megcsinálja az EKG-t meg amiket ilyenkor szoktak.Utána meg jön a védőnéni.
Bár legszívesebben nem lennék itt,nem igazán vagyok jól.Fáj afejem,szédelgek. :?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi!
Elhiszem..nyugi, az elején Mindegyikünk parázott valamitől..aztán lassan megtanultuk kezelni a jövő-menő nyavajákat....és a Lányok sokat segitettek/segitenek Mindenkinek!
Jó kis csapat gyűlt ide össze! :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Én majdnem 16 hetes voltam mire elmúlt a hányinger, hányás, kitartás drága :!: :roll: de Én úgy voltam vele, amíg vannak tünetek nagy baj nem lehet :!: :roll: :wink:
Mindenképpen kell toxoplasma vizsgálat, mert ha át is estél ezen akkor az majd megjelenik az értékelésen :!: de azért érdemes vigyázni a macskoszokkal :!:

Hencsi
Akkor minden ok :!: :wink:

Orsi
Örülök a szép eredménynek :!: :wink: a legjobb, hogy szülés előtt rendeződik :!: :wink:
Itt nagyon meleg van, dagadok :cry:

Evita
Nekem elég korán látszódott a pocakomon, hogy lakik odabent valaki :lol: ez egy alkati kérdés is :!:
Itt egy 13+5 napos pocak Rólunk:


Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Fogom kenegetni, nemsokára veszek olyan krémet, bár tegnap nézegettem a DM-ben, de nem találtam. :oops: Bár nem volt sok időm keresgélni! Nekem még a hasam nem viszket, viszont a mellem annál inkább! :? Hát én félek a striáktól, mert hajlamos vagyok rá sajnos! Tinikoromban, két egymás utáni nyáron 10-10 cm-t nőttem, és azóta a térdem, combom, sőt még a mellem is, bár az picit, striás! :shock: :shock: :shock:

Suzy
Hát ez tök jó, hogy ekkora pocid volt 13 hetesen, remélem nekem is nő hamar! Persze túl nagyot nem szeretnék, csak cuki kis formáás, hogy lássa mindenki. :P Aztán megállhat egy kicsit a növekedésben! Vannak igényeim, mi? :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!
Sztem ha megkéred az egyik eladót segiteni fog Neked!
Igen, a cicikenegetést kihagytam pedig azt is kell! Főleg, ha hajlamos vagy akkor feltétlenül! :wink: :)

Suzy!
De Édeske voltál, istenem...hogy elrohant az idő....!!!! :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Én az elejétől kezdve kenem, akkor meg főleg kenjed :!: kenem a hasam, cicim, combom külső részét :!: :wink:
Babylove termék :!:

Orsi
Ari vagy :wink: ...igen elrohan az idő :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Merre vagy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy még régebben írta ezt a Zymafluor tablettát, hogy érdemes szedni ilyenkor a fogaknak! Ti szeditek?
Én nagyon félek, h most tönkre mennek a fogaim, amúgy se örököltem túl jó fogakat! :? Anyumnak is rengeteg foga kihullott terhessége alatt! :shock: Hát én ezt nem szeretném!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Félidőtől kezdve érdemes elkezdeni szedni, ill. ha van rossz fogad érdemes betömetni, fogkövet szedni :!: az ínyvérzésre pedig jó a Corsodyl öblögető :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Értem! Köszi szépen!

Azt hogy lehet odatenni a vonalzó alá, hogy mik a következő vizsgálatok dátummal?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Ahol bejelentkezel alatta van a "profil" ikon és ott az aláírás szövegébe beírod és elmented és utána megjelenik a hsz-id után :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?