Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Pocakosok!
Apa szabit kapott..programozunk....!Minden ok!
Majd jelentkezem!

Üdv Evita!!!!!Gratulálok a Picuridhoz!
Minket minden érdekel....Ugye Csajook? :wink: :) :)

Na puszillak Benneteket! Holnap leszek! :wink: :!: :D :lol: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Helló!

Evita!
Üdv köztünk!
Na akkor majd én kérdezek!
Hol laksz?Hol szülsz majd?Kettesben laktok a férjeddel?Bp-en merre fele?Szerettetek volna babát vagy az égiek gondolták úgy,hogy most jöjjön?Milyen egyetemre jársz?Férjed hány éves?Mit dolgozol?
Hirtelen ennyi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem nem is vagyok kíváncsi! :oops: :lol: :oops: :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szia cukigabi!

Na így már egyszerűbb! :lol:
9. kerületben lakom, ugyanabban a házban, ahol felnőttem, születésem óta ott lakom! Mivel anyukám esküvőnk után egy évre ő is férjhez ment, elköltözött, így ketten lakunk ott a férjemmel! :D
Dél-Pesti kórházban fogok szülni!

Nem terveztük még a babát, bár én már ezer éve szeretnék, szóval csak úgy betoppant az életünkbe, aminek nagyon örülünk! Én mindig is reménykedtem, hogy előbb fog jön, mint ahogy mi tervezzük. Már csak amiatt is, mert attól féltem, hogy amikor azt mondom, hogy jöhet, akkor nem akar majd és egy csomót kell majd rá várni! Így tökéletes. :lol:
Férjem most lett nyáron 30 éves, a baba lett a szülinapi ajándéka, akkor tudtuk meg, jobban mondva, akkor már sejtettük, és 2 napra rá csináltam a tesztet (anyukám szülinapján :P )! :D

Két egyetemre járok! Halmozom az élvezeteket! Az egyik ELTE-BTK spanyol szak, ez nappali , azt befejezem mire megszületik a baba! :D A másik gyógypedagógia, azon belül is hallássérült szak, abból még lesz másfél évem a baba születése után, viszont az levelező, így az már könnyebb lesz!
Egy könyvelői irodában dolgozom! Szeretem nagyon,bár amióta babát várok, kicsit nehezebben megy a munka, elég fáradt vagyok! Ugye igaz, hogy második trimeszterben több energiám lesz??? Nagyon remélem!

Ha lehet Ti is mondjatok pár szót magatokról, bár igyekszem majd visszaolvasni a beszélgetéseket! :D Így majd megismerlek titeket!

Hát kicsit hosszúra sikerült! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Ja és nagyon cuki a babád a kis képen!
Nekem még semmilyen képem nincs róla! :cry:
Remélem majd jövő héten! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!
A dél-pestiben van fogadott orvosod?
Jó sűrű az életed! :roll: :shock: Igen a 2.trimeszter kicsit könnyebb lesz,ha szerencséd van.
Fiút vagy lányt szeretnétek inkább?Tudom mindegy,de azért biztos van valami titkos vágy.

Rólam:
31 éves vagyok,férjem 32 lesz.Csepelen lakunk,egyenlőre kettesben.
Kisfiúnk lesz akit Rolandnak fognak hívni (és ő lombik baba :lol: )
A János-kórházban fogok szülni.Cukrász vagyok (férjem is,egy helyen dolgoztunk),de már az elejétől nem dolgozok :roll: :? amitől már kicsit kivagyok.

Köszi a kép dicsit!Neked is lesz képed,bár én soha nem kapok :twisted: Ha erre a 4d-re nem mentünk volna,akkor még most se lenne. :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Evita! Udv,es gratulalok a babahoz! Az en energiam nem jott vissza sajna.... Remelhetoleg Nalatok maskepp lesz .

Suzy! Remelem az en pocim is megno,mint a baratnode.... Szeretnek mar akkora lenni mint egy balnacska.

Ma volt a "nagy vervetel",szerencsere a baratnom jott velem,mert teljesen be voltam panikolva. Persze minden ment mint a karikacsapas,a lotyit sem hanytam ki (csak majdnem),de a 4 szuras picit sok volt,az elso 3at az ugyi noverke csinalta,a negyediket egy banya,hat azt ereztem.... Es eredmeny csak hetfon :roll: :roll:

Szep estet Nektek! Es jo hetveget!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy! A visszer hala Istennek csak ronda,de nem faj...vagyis amiota itthon vagyok es sokat pihizek,alig erzem.......

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok,

hú, Noémi,
sajnálom azt a nagyon meleget :( Én megdöglenék, le a kalappal.
A pocidról: nekem sem volt nagyobb annyi idősen, sokáig tök pici volt, és most úgy megindult, hogy ihajj... Szóval várd ki a végét :D

Anna,
masszázs tök jó, mármint hogy egyáltalán mentél. Mikor én voltam áprilisban, akkor is végig dumálta a nő (ápr. 12-én voltam, a választások utáni hétfőn), politikáról, meg hogy a fia kire szavazott, meg hogy mennyit szexel a férjével,s tb.... Azt hittem megőrülök...

Evita,

szia, szia. :) Én is 23 és 24 között járok :) Üdv itt!
35. hétben van a babónk a férjemmel, Emese, mi sem vártuk, de ő úgy döntött, hogy jön :) XVII. kerületben lakunk, Bajcsyban szülök majd.
És nekem a második trimeszter volt a legrosszabb :) Na jó nem, most kezdem magam igazán "terhes"-nek érezni, eddig sok bajom nem volt. :)
És még én is egyetemre járok, de nem is fogom tudni befejezni szeptemberig, a babáig. Majd valahogy utána... :( Ja, és én is bölcsésznek készülök :D

Na eleget írtam magamról.
HOgy vagytok?
Totál benáthásodtam, már előre reszketek az éjszakától... semmi alvás...

Álmokról:
én rémeket ritkán, inkább Emeséseket. De azok jók :)

Puszi nektek,

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi! Elkezdtem olvasni az elejétől, még csak két oldalt olvastam el, de majd szépen lassan behozom! :lol: Legalább jobban megismerlek Titeket, plusz a tapasztalataitokkal is gazdagodom! :)

cukigabi!

Csepel jó hely, nagyon szeretem. Tesóm is ott lakik. :-) Anyukám meg ott dolgozik védőnőként. Már nem csecsemős védőnő, hanem iskola védőnő, de régen, még amikor vidéken lakott, csecsemős volt!
Kislányt szeretnénk jobban, főleg a férjem, de szerintem fiú lesz! :lol: Na meg a tesómnak is kislánya van, és tele vagyunk rózsaszínű ruhácskákkal!

Noémi!
Milyen bölcsésznek készülsz? És hova jársz? Neked már nincs sok hátra! Nemsokára kezedben tarthatod a babádat! Dejóóóóó! Jelenleg legjobban azt várom, hogy érezzem a mocorgásást!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nem tudok képet feltölteni a nevem alá! :cry:
Pedig a méreteknek megfelel! Nem értem! :cry: [/quote]

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Na sikerült!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Szép jó reggelt :!:

Engem már kidobott az ágy :shock: mindenem zsibbad reggelre :shock: a kezeim, a csípőm, a lábaim folyamatosan begörcsölnek, óránként keltem este és ugrottam ki az ágyból, hogy ráálljak a görcsölés miatt :!: :roll: :wink: most már elkezdem szedni a calciumot is :!: mert eddig nem szedtem még :!:
Tegnap bepecsételtem a kis könyvembe a fogászatot, ha esetleg kellene valakinek pecsét megoldjuk :!: :wink:

Anna
Mi volt tegnap a Hajdú Krisztánál :?:

Evita
Húúúúú, milyen fiatal vagy Te is (Én mindig ezzel kezdem bocsi, ha valaki jóval fiatalabb, mint Én, de nem irigységből, csak olyan jó nektek :!: :lol: )
Nagyon szerencsés vagy azt hiszem, mert a mai világban ritka, aki nem tervezi a babát és sikerül, de nagyon gratulálok Nektek és boldog kismamaságot kívánok Neked, reméljük minden a legnagyobb rendben lesz :!: :roll: :wink:
Meglátod, ha jössz hozzánk olyan gyorsan fognak telni a baba várás napjaid :!: :lol:

Milyen nagy boldogságot szereztél egyből 3 embernek is :!: :roll: :lol:
Le a kalappal előtted, ennyi tanulás mellett :shock: :wink: nagyon ügyes vagy, de menni fog minden biztosan és össze tudod egyeztetni a dolgaidat :!: :wink: szép nyelv a spanyol, nem nehéz nagyon :?: más nyelven is beszélsz :?:
Most az elején biztosan fáradtabb leszel/vagy, de a 2.trimeszterben könnyebb az tuti, de igényelni fogod akkor is a pihenést :arrow: magamon is érzem, hogy ha nincs időm, mert dolgozom hiányzik, hogy vízszintesbe legyek :!: :roll:
Hányinger, hányás :?:
Biztosan fogsz képet kapni majd most a 12 hetes nucha szűrésen :!: :roll: :wink:

Rólam:
32 éves vagyok, férjnél, 2007-ben kezdtük a babaprojektet, 3 sikertelen inszemináció után megnyugodtam és nem adtuk fel a próbálkozást és mentünk tovább magunk próbálkoztunk és decemberben sikerült is, de sajnos korai spontán vetélés lett a vége, és egyszer csak 3 hónap múlva márc.19-én pozitívat teszteltem :lol:
Boldogan éljük a férjemmel a baba várás napokat :!: :lol:
Genetikai laborban dolgozom, másodállásban fogászati asszisztens vagyok, Szegeden lakom :!:

Noémi
Beindul az a pocak :lol: látod Noncsi is írja, csak várd ki a végét :lol:
Drukk a jó eredményért hétfőre+++++++++++++++++++++++++
És kened a lábad valamivel :?: nem fájnak :?: vagy így kevésbé, hogy nem dolgozol :?:

Orsi
Jó "programozást", érezzétek jól magatokat, egymást :lol: várunk :!: :wink:

Noncsi
Jobbulást :!:

Mindenkinek szép hosszú hétvégét, érezzétek jól magatokat és vigyázzatok magatokra a babókkal együtt :!: :lol:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Nomi!
Ne akarj bálna lenni! :wink: :lol: Nem túl jó! :? Az viszont jó érzés,hogy mindenki érdeklődik,hogy vagy.
Nekem se fájnak az erek a lábamon,bár nekem nem ennyire jönnek ki.Vendéglátás.................

Noémi!
Nátha??? :shock: Hogy aludtál?

Evita!
Kicsit mi is inkább a lány felé hajlottunk és a 18.hétig úgy éreztem az is lesz,de nem :lol: :lol: :lol:

Suzy!
Nem lehet,hogy egy erősebb magnéziumot kéne szedned?Sajnálom ezt a görcsölést,nagyon rossz lehet állandóan kipattanni az ágyból,főleg,hogy amúgy sem tudsz rendesen pihenni.

Orsi!
Mit programoztatok apával?

Csajok!
Én ma takarítást tervezek :? Ne nézzetek hülyének,nekem ez a nap pont olyan,mint a többi :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :lol: :D :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Suzy! Kenegetni nem kenegetem a labam,a doki azt mondta csak harisnyat tud ajanlani....hat majd ha jon a hideg.... Lehet ha majd elkezd fajni,feloltoztetem :wink:

Nomi! Koszi,egy kicsit megnyugtattal,Te is meg Suzy is..... De azert varom a szept. 10-et,hogy mit mutat az uh. Gyogyulj meg!!!

Gabi! Gratulalok a 30. hethez :D :D :lol: Rohan az ido.......
Nem akarok balna lenni csak balnacska...olyan kis aranyos :P Engem csak az bosszant,hogy altalaban rakerdeznek mennyi idos terhes vagyok,mondom,erre mozog a baba..... Ilyenkor mar kezdek mergelodni,aztan a kov. kerdes,eszek-e rendesen.Hat..... bizti ehsegsztrajkba kezdtem :evil: :evil: :evil:

Evita! Magamrol....33 eves vagyok,februar ota ferjnel. Cipruson,Nicosiaban elek mar tobb mint egy eve. Hosszu evek ota szerettem volna babat,de valahogy nem akart jonni. Igaz,doki nem mondott olyat,hogy nem lehet termeszetes uton,de en mar kezdtem lemondani rola,aztan tessek...... 29 hetesek vagyunk,es olyan kis szemtelenek,hogy nem aruljuk el a vilagnak kislany,vagy kisfiu.... Ha kislany,akkor Amara(ez egy afrikai torzsi nev,jelentese kegyelem),ha kisfiu Eric,mint apuci....

Ja,es egy jo hir..irtam a volt kolleganomrol,akinek most szuletett babaja,pont 2 hete. Kepzeljetek a picurka mar otthon van 3 napja. Es teljesen egeszseges :lol: :lol: Alig varom lassam mar (neki is afrikai apukaja van,kivancsi vagyok a szinere,hajara,stb. )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Mai kép,30+0
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi: Gratula a 30. héthez! Tök jó, hogy már itt jártok! Nagyon szép a pocakod! Már várom, hogy nekem is ekkora legyen! :P

suzy78: köszi szépen! Hát igyekszem összeegyeztetni mindent! Nem könnyű. :D Szerencse, hogy mire megszületik Babóca már csak egy suli lesz, és az is levelező!
A spanyol nem olyan vészesen nehéz! Ezen kívül még angolul tudok! Bár beszélni már nem nagyon megy, mert ezer éve nem beszéltem. Az értés még megy, az is a sorozatok miatt, amit angolul nézek, hol magyar felirattal, hol nélküle!
Hát a görcsöléseket én sem szeretem, szerencsére nekem már rég volt a lábamban, utálok arra ébredni! :shock: :shock: :shock:

Nomi: Hát nagyon remélem, hogy Babóca hamar megmutatja magát, mert már nagyon szeretném tudni! Majd megdumálom vele, hogy ne szégyenlősködjön! :P

Hát én ma főzőcskéztem és azt terveztem, hogy a másik szobát rendbe teszem, mert olyan káosz van.... Most kaptunk apuméktól egy új szekrénysort, mert ők építkeztek és ott beépített szekrényeik lettek, és ez már nem kellett nekik, pedig nagyon szép IKEA-s bútor, úgyhogy mi nagyon örültünk, az ezer éves szekrénysor helyére tökéletes! A régi szekrényből kipakoltam mindent, de az újba még nem pakoltam vissza! :shock: Tele van a szoba, mozdulni, alig lehet, de nem tudom hogy kezdjek hozzá! De holnap már tuti neki állok! Ma ehelyett egy csomót olvastam!

Na nem írok többet, mert már így sok lett, mindenkinek további szép hétvégét!
Itt egy kedves szám, aki még esetleg nem ismeri! Én ezen a héten figyeltem fel rá! Szerintem nagyon kedves szövege van!

http://www.youtube.com/watch?v=tGjAxmypt6Y

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :!:

Gabi
Gratulálok a 30.betöltött héthez :wink: hogy repül az idő :roll: :wink: csodás pocakod van, annyira jól áll :!: :lol:
Mi is takarítottunk, füvet nyírtunk délelőtt tegnap független az ünneptől, még mostam is :!: Én nem szoktam erre figyelni, ha munka van meg kell csinálni, mindent nem lehet hétközben :!: :roll: :wink:
Lehet, hogy emelnem kellene a magnéziumot, de most teszek egy próbál ezzel a Calcium Sandoz-al :!: :roll: ...ma reggel megint jött a görcs, meg Én nem tudom, hogy hogy alszom, de a hátam is nagyon megfájdul az egy huzamba alvástól :roll: 9-től aludtam 7-ig...igaz az már 10 óra alvás...fel is keltem vasalni :!: :roll: :wink:

Noémi
Igen, valóban van egy ilyen csúny nagy barna harisnya a visszeres lábra :roll: :wink: hatásos azt mondják :!: :roll:
Én olyan kíváncsi vagyok a bébitekre, biztosan gyönyörű lesz :!: :roll: :wink:

Evita
Jó pakolászást drága :!: :wink:

További szép hétvégét :!: :wink:

Cupp-cupp

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jo reggelt, Kismamik!

Na, voltunk Hajdu Krisztánál, ő rendben talált mindent, csak annyi volt a "gond", hogy a kislanyunk (mar biztosan az, mert lattuk a szemeremajkait - ha ezt nagykorában elmondjuk neki... :D), mint egy kis sün össze volt kunkorodva, és az arcával a vesemet nezte, igy azt nem igazan lattuk, de majd megprobálok képet is feltenni. Jó fej volt a nő, tenyleg alapos, 15 ezer volt a vizsgalat, ami annyira szerintem nem is sok. :)

Na megyek, megkezdem a szombatot. :)

Szép napot nektek! :)

Kép
presario
 
 


Anna
Örülök, hogy minden rendben van veletek, gratulálok a kislányhoz :!: :lol: jó, hogy inkább oda mentetek el, nagyon nagy tekintély a H.K független attól, hogy hogy néz ki, de alapos és megnyugtató :!: :wink:

Vettem a vaterán 6db kis zoknit 450ft-ért, avent sterilizálót 3800ft-ért, overált 1500 ft-ért :arrow: épp az előbb utaltam a pénzeket, mert mindhármat megnyertem :!: :lol:
Teszek képet is majd róluk :!: már egy csomóval adós vagyok :oops: :wink:

Van új textil pelenka csomag 8db-os 1800 ft-ért, szerintetek az jó áron van :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy! Te nagyon ugyi vagy..... :wink:
A zokni,majd ha muszaj lesz :roll: :roll: :roll: Most bizti ramolvadna..... Szegeny fejed,ezek a gorcsok szornyuek.
En is kivancsi vagyok nagyon a bebinkre...habar nagyjabol el tudom kepzelni,mivel ezek a felverbabak nagyon egyformak picin(legalabbis az eddig latott 4 ). Szornyu hosszu fekete sima haj,es nagyon vilagos bor. Csak a nozi es az ajkacskak utalnak arra,hogy itt afrikai ver is van.

Anna! Orvendek,hogy minden rendben!

Gabi! Csinik vagytok :wink: :wink:

Neki kene alljak takaritani,de olyan lusti vagyok... :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Lányok!

Programozás még folyik....Minden rendben!
Azt hiszem hétfőn tudok majd jönni, hogy bővebben beszámoljak Nektek az elmúlt napokról!
Jól vagyunk és örülök, hogy Veletek is minnden rendben van!

Csupa jó hir...UHok....mocorgások...Nagyon szuper!

Sok puszi Nektek! Szép napot!!!
:P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy, azt hogy erted, hogy "ahhoz képest, ahogy kinéz"? Arra gondolsz, h rövidhajú és antinőies? Azon elso blikkre en is meglepodtem! :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok!

Evita!
Üdv itt köztünk:)Gratula a picurhoz!

Gabi!
Nagyon szép a pocakod, és gratula a 30.héthez.

Orsi!
Hú már a 35. hét...közeledik a nagy nap:)

Ahogy olvasom mindenkinél minden rendben, mocorognak a babók és a vizsgálatok eredményei is jók.

Rólam pár szó: 26 éves vagyok, július 9-én született Dóra Jázmin nevű első kisbabám. a 11.kerületben lakom és a Bajcsyban szültem, ahol Noémi is fog.

Velünk minden rendben, Dóri a múlt héten elég nyűgös volt, sajnos hasfájósak vagyunk és nem akar elmúlni neki, de majd csak átvészeljük valahogy. Viszont éjjel már csak egyszer kel, ami nagyon jó:)

puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra

andicsiga
 
 


Sziasztok!

Meg érkeztem,jó sokáig távol voltam a gép-től,sajnos :( .

Suzy!A búcsú el telt végre...türhető volt.A rokon Szentendré-ről volt nálunk nagyon jó volt beszélgetni és rengeteg mindent hozott a picinek baba ruhától kezdeve ami kell...nagyon szépek.Jövő hónapban lesz Iratoson a búcsú aminek örülök,mert el tudok menni a mamámhoz és a szüleimhez és a testvéreimmel is lehetek többet...az itteni búcsút szeretem azért is mert sok bazáros van szeretek nézelődni :lol: .
A kocsit sikerült elrendezni :?: Örülök h jól éreztétek magatokat az uh-n és h minden rendben van a picivel.Már Én is nagyon várom a jövőhét csütörtököt...megyek uh-ra és beteg szabiért.

Gabi!Nagyon jó lett a tábla...ügyes vagy.

Hencsi!Örülök h minden rendben volt az uh-n.A dokik már csak ilyenek sajnos ha nem kérdezed meg h mi a helyzet nnem mondja...ezzel Én is így vagyok mikor megyek uh-ra.Édi a pici a képen.

Vivi!A pocim néha fájdogál ilyenkor lepihenek ami jól esik a sok készülődés után.Jó lett a táblázat!Sajnálom nem sikerült meg csináltatni a terheléses vércukrot...ilyet h ne írja rá a beutalóra.

Orsi!Gondolom h jó volt a hajókázás...milyen volt :?: Én még sosem voltam hajókázni :roll: .Örülök h jól telt a hétvégégéd.

Nomi!Tényleg kicsi a pocakod...kb az enyém is ekkora talán egy kicsit nagyobb.

Evita!Üdv köztünk és grat a babához :!:
Magamról:24 éves vagyok Romániába lakom falun.9 éve vagyunk együtt a párommal...3 éve vagyunk házasok.Mi is az első babát várjuk aminek nagyon örülünk már alig várjuk h meg szülessen.

Anna!Örülök h minden rendben és grat a kislányhoz :!: .

Magamról egy pocakos kép.

[/img]http://i690.photobucket.com/albums/vv266/rom_erika/15082010146.jpg.

Kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek és a pocaklakóknak :!:

Puszi mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Erika! Vegre pihizhetsz! Es nagyon csinos a pocakod,joval nagyobb,mint az enyem :wink: (De az enyem is novoget :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Andi! megneztem a kislanyod fotojat! Egyszeruen..gyonyoru!!!! Tenyleg rohan az ido

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Remélem jól teli/telt a hétvégétek :!: :?:

Noémi
Remélem jók lesznek a cuccosok amiket vettem :roll: :!: :wink:
Beindul az a pocak, ne aggódj :!: :wink:

Erika
Örülök, hogy jöttél, már kezdtelek Én is hiányolni :!: :wink:
Tegnap érkeztek a barátnőmék Angliából, de még nem találkoztunk...kíváncsi vagyok a baba kocsira nagyon, ha itthon lesz teszek képet :!: :wink:
Pihiztél :?:
Szép pocak, csini vagy :!: :wink:

Holnap reggel megyek a Védőbe, majd valamikor jelentkezem :!:

Pusszantás

És egy pocakos kép Rólunk 26 hetes:




Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi
gyönyörű kislányod van, gratulálok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok! :D :wink:
Hogy telt a hétvégétek?
Nekem egész jól és persze jó gyorsan.A párom egész hétévégén dolgozoztt délelőttönként,úgyhogy csak délután voltunk együtt.tegnap elhívtak a szülei ebédelni,végre ehettem vadast! :D :wink:
meg lányok én valamit észleletem,ami nem tudom hogy az-e aminek gondolom.Tegnap éjjel meg azelőtti éjjel az alhasamnál éreztem valami keményet és kicsit kidudorodott.Az a gyerek lehetett?Csak anyu azt mondja hogy akkor viszont nem annyi idős vagyok amennyit mondtak.Szóval nem értem!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Szép pocakotok van lányok! :D
csók :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok!

Újra vagyok! :D
Jó sokat írtatok, gyorsan visszaolvasok.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita
Üdv köztünk!
Csak röviden magamról:
Én 25éves vagyok, tegnaptól pont egy éve férjnél. :D :D :D :D (A Párom 27éves) :D Mi is kicsit későbbre terveztük a Picit, de nagyon boldogok vagyunk, h úgy döntött, h jön. Kisfiút várunk, Barnabás lesz a neve. Mérnökként végeztem/dolgozom, illetve csak dolgoztam múlt hétig, mert már táppénzen vagyok. :D Vácon lakunk és itt is szeretnék szülni.

Hencsi-Nomi
Cukor eredményetek jó lett?

Gabi-Suzy-Erika
Nagyon szép pocitok van!
:D :D :D :D :) :)

Anna
Örülök, h minden rendben volt! :) Akkor már elég biztos, h kislányotok lesz! :D

Andi
Csodaszép pici lány!Gondolom nem is győztök eleget gyönyörködni benne! :) Nagyon szalad az idő. Te jó ég, már egy hónapos!?!?!?!?! Mire feleszmélsz már fiút hoz haza! :wink: :D :)

Suzy
Sajnálom ezt a görcsölés dolgot. Egy ideig nekem is volt, de most egy ideje békén hagy. (Bár tegnap meg a pocim kezdett rá. Szerencsére egy Magne B6 és egy alvás után úgy tűnik elmúlt.)

Hencsi
Hát... Első babunál a 14hét nagyon-nagyon korai, h érezd. Meg először csak olyat érzel, mintha finoman mocorogna valami a bőrőd alatt...

Noémi
Mielőbbi gyógyulást!

Orsi
Remélem jól telt a program! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Tényleg mielőtt elfelejtem:
A beígért poci fotó:
Kép
29.héti pocak fotó

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Én is úgy gondolom hogy korai lenne,ha tényleg annyi vagyok.Mert mondjuk még várható időpontom sincsen.Az ultrahangra azt írták rá két héttel ezelőtt hogy terhesség ideje: 12+2 hét,szülés várható ideje:2011.Hát mondom ki vagyok segítve!
Csak akkor nem tudom mi lehetett az mert utána meg eltűnt onnan.
Nagyon aranyos pocid van! :D :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát gyorsan eltelt a hétvége! Sikerült pakolnom, aminek nagyon örülök, persze még nem végeztem, így is túl sokat pakoltam, mert a már el kezdett szurkálni a hasam, úgyhogy abba is hagytam! A férjem ágyba parancsolt! :P De szépen lassan haladok! Ma is reggel óta szurkálgat a hasam, gondolom méhem szalagjai nyúlnak! Nektek is volt ilyen! De nem csak a hasam szurkál, hanem a mellem is, úgyhogy halmozom az élvezeteket! :lol:
Van egy hülye kérdésem! Amióta terhes vagyok, olyan ügyetlen vagyok, hogy mindent elejtek, kiborítok, eltörök... Tegnap pl.: elejtettem (szerencsére a kádban) az öblítőt és a fele kiborult, majd kis idő múlva, öntöttem a poharamban a tejet és a felét mellé öntöttem! :lol: Eddig nem csináltam ilyeneket, csak amióta terhes vagyok! Nálatok volt ilyen, vagy csak én vagyok ennyire béna!! :P

Nagyon cuki mindenkinek a pocakja! Remélem nekem is nemsokára látszódni fog egyre jobban! :D

Andi
Gyönyörű a kislányod!! Gratulálok hozzá!

Vivi
Így utólag is boldog házassági évfordulót! Én most a 4. házassági évfordulónkon láttam először UH-on a babát. Ennél jobb ajándékot nem is kaphattunk volna! Barnabás nagyon szép név! Ha fiúnk lesz, nekünk is szóba jöhet ez a név! Nekem nagyon tetszik! Fiú nevekkel bajban vagyunk nagyon! Ha lány lesz, akkor Emma lesz! :D Te mikor tudtad meg, hogy kisfiú?

Mindenkinek szép hetet! Csütörtökön megyek 12 hetes Uh-ra! Férjem akkor fogja először látni Babócát! Már nagyon izgatott vagyok, hogy mit szól!! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Jóóó reggelt Kismamik!

Vége a programozós napoknak... :) :(

Jó sokat irtatok...utánatokolvastam, de azt hiszem összefolyt minden.. :lol: Rövid az agyacskám...

Hááát...jó kis napjaim/napjaink voltak!
Szerda este hazajött Apa és maradt is csütörtök,péntek szombat, vasárnap...
Csütörtökön délelőtt egy nagyot lazsáltunk, alvás volt délig :wink: , majd elindultunk Győrbe, hogy majd jól megnézzük az Állatkertet, persze ott kiderült, hogy nem tudjuk mert már délután ellepték a város a kommandósok ugyanis az ETO a Zágrábbal játszott és nagyon félt a város a szurkolói dolgoktól...és persze a stadion az Állatkert mellett van...se ki..se be...ughyogy gyors programváltás, felhivtuk Apa unokatesóit és ránk értek, igy nagy beszélgetés kerti parti kerekedett! Este meg indultunk tovább Mosonmagyaróvárra a Mosoni Napok zárókoncertjeit néztük meg....majd haza!
Pénteken délelőtt kicsit pihi, majd udvaron bográcsparti Apukám vezényletével...Pincepörkölt evészet...családozás....
Szombaton Soproni Piknik rendezvényeinek látogatása, barátokkal találkozás...háztűznéző az egyik barátoméknál, ahol Emese ugyanannyi idős terhes mint Én és szintén kislányt hord a szive alatt! Ledöbbenve tapasztaltam, hogy a pocija fele akkora, mint az enyém.... :shock:
Majd velük koncertlátogatás a Várkerületen, pizzaevés...adtunk az élvezeteknek!!!
Vasárnap, kihasználva a jó időt elmentünk a városi strandra, amit most újitottak, modernizáltak.....este 6ig láblógatás a medence széléről, fetrengés az árnyékba, miközbe Apa hosszról hosszra bevette az egész medencét! :wink: :)
És már elkezdte a nyüszitést:"Nem akarok holnap dolgozni menni...!!!!"

Csajszik!
Mától elkezdtem a homeos bogyókat....és a Magne B6ot is csökkentenem kell..szóval.....KEZDŐDIK!
Pénteken NST és doki....
Dalmának már nem nagyon lehet helye, mert "furkálódik" csak, de azt hatalmas energiával teszi...borda, hugyhólyag, petefészek, vese fájdalmak jelzik, hogy éppen merre jár...éjszakáim már nem a legjobbak! Elaludni el tudok, de felébredek éjfél után és hát kinlódok, egyik oldalamról a másikra fordulok középen nyögdécslve...SZOPIPÁRNA..SZOPIPÁRNA...használjátok minél előbb!!
Segit! :!:

Újaknak:
Orsinak hivnak, 29 éves vagyok. Február óta táppénzen, előtte egy bentlakásos pszichiátriai/ fogyatékos otthon mentálhigiénés és szakmai részlegét vezettem. Szociálpedagógus/egészségfejlesztő/tanár/mentálhigiénés diplomáim vannak. A párom 33 éves, hálózatépitő mérnök és multirabszolga.. :roll: Kisbabánk tervezett babó volt, nagyon könnyen és hamar jelezte érkezését...aminek örülünk nagyon! Kislányt várunk és már a célegyenesben vagyunk! Utolsó hetek következnek.
SOTE II. -en fogunk szülni, fogadott orvossal és szülésznővel.
Ha kérdésetek van, tegyétek fel bátran!!! :wink: :D

Azt hiszem megvettem mindent.....azaz a kórházi tisztálodószerek még hiányoznak..azt majd a hétvégén....
Valaki azt ajánlotta, hogy teljesen illatanyagmentes és ph semleges tusfürdőt, szappant...vegyek!
Szerintetek???

:) :shock: :wink: :?:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hencsi!
Sztem biztosan nem a babát érezted, hiszen Ő még most nagyon kis picuri..maximum bekeményedett a méhed egy picit.....ha továbbra is érezni fogod ezt, beszéld meg a nőgyógyászoddal, valószinűleg emel majd a magnézium adagodon!

Mindegyikünknek voltak/vannak hasonló problémái, majd a tehresség elúrehaladtával Te is beleszoksz a MagneB6 adagolási szokásokba...ha jön a front emeled...stb! :wink: :)
De kérdezz bátran, segitünk! :)

Evita!
Ez jellemző...Én detto ugyanilyen vagyok,mindent burogatok...elejtek...fellökök..stb.
És amióta tetemesebb a hasméretem folyamatosan leeszem, olyan vagyok mint egy kismalac....és mire megszoktam, hogy kiáll belőlem a hasam...gyakran eltévesztettem a méreteket..ugyan itt még átférek...aztán nem issss! :lol: :D :shock: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Megjöttem a Védőből...nem volt semmi különös, vittem a kész eredményeket, minden ok :!: nézett a doki szívhangot, vagyis szerette volna megnézni, de Cipike nem akarta :roll: mondta is a kedves doktor, hogy micsoda háború van itt, annyira mozgott, hogy nem tudott először szívhangot nézni...aztán meg elbújt, de végül is a doktor nyert :lol: minden a legnagyobb rendben :!: :wink:
Szokásosan a pulzusom 110 volt már reggel, meleg lesz vagyis már az van :!: :roll:

Vivi
Nagyon csini vagy :wink:
Csak akkor szeded a magne b6-ot, ha görcsölést érzel, egyébként nem :?:
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz :!: :wink:

Hencsi
Köszi a pocak dicsit :!: :wink:
Lehet, hogy a baba...az is lehet, hogy hamarabb fogod érezni a mocorgást :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló csajok!

Délután jövök,ma védőnőhöz megyek én is. :?

Pusz mindenkinek!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Evita
Igen, velem is volt ilyen, sőt Én eléggé le vagyok lassulva :!: :roll:
Drukk az uh-hoz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Orsi
Jó kis programjaitok voltak, nem fáradtál el nagyon :!: :?: :wink:
Húúúúúú,akkor hamarosan beindulnak az események :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
De elfáradtam...de úgy voltam vele, hogy valószinűleg az utolsó ilyen 4 napunk a szülés előtt....igy erőt vettem magamon és kértem Dalmát, hogy segitsen Anyának, mert Apával kicsit ki szeretnének kapcsolódni...nem is volt semmi gubanc!:-)
Bár már mindenhova hurcolom magammal a paksamétás, tudod a kiskönyvet benne a fincsiségekkel...mert soha nem lehet tudni!
:wink: :)
Jó volt nagyooon....
És szó se róla...kellett is Nekünk!
Örülök, hogy védőnőnél minden ok...a pulzusod durva...nem mondtak rá semmit???

Gabi!
Csütörtökön újra Csepelcity....
Jó lenne most már tényleg összefutni...!
Drukk a védőnénihez.....

Jaj, Nekem még oda is kell mennem jövő héten....de már a csepelihez.... :? ,átjelentkezem végre és kicsit félek, hogy nem a megszokott arc néz majd vissza Rám...bár igy az utolsó hetekben talán nem szivózik majd Velünk! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
eddig még nekem nem mondták hogy szedjek magnéziumot.Na majd holnap megkérdem a védőnőt hogy szerinte mi lehet ez.Holnap jön családlátogatásra.

Suzy
Azért kicsit korainak tartom.Anyu egyébként azt mondta hogy szerinte több vagyok 14 hetesnél.Na hát majd a legközelebbi ultrhangnál már remélem többet mondanak.és nem az a doki lesz aki a 12 hetesnél.
örülök hoigy minden rendben ment a védőnőnél! :wink:

Evita
Én is ilyen ügye-fogyi vagyok :D :wink:
Sőt én állandóan elbotlok az utcán,múltkor majdnem leestem a lépcsőn a városban, a párom úgy fogott meg.A párom már mondta hogy jobb lesz ha egyedül nem emygek semerre,mert még valami bajom lesz.Állandóan kiöntök valamit.Úgyhogy nem vagy vele egyedül! :D

nekem ma lesz meg a csütörtöki vérvétel eredményem.Remélem minden rendben lesz!Holnap meg emygek vele a háziorvoshoz,aztán ő megcsinálja az eKG-t meg amiket ilyenkor szoktak.Utána meg védőnéni jön hozzánk!Lesz programunk holnapra! :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi!
Huhhu, jó sűrű progi.... :)
Hát nyugodtan kérdezz rá, bár szerintem ezt a nőgyógyásznál tedd...de a védőnő is ajánlhatja....
Én Magne B6ot szedek...Nekem bevált!
És azt hiszem többünk nevében is mondhatom, mert sokan szedik még ezt! :)
A frontokra elég érzékeny vagyok, egyszerre megérzem, ezért jönnek a keményedések.
De a terhesség vége felé csükkenteni kell, mert akkor meg nem szülünk meg tőle. Majd pénteken én is rákárdezek a dokinál, hogy hogyan csináljam, bár ha logikusan :!: / szőőőkeeee/ belegondolok...akkor tuti fokozatosan kell... :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hát megnyugtattatok, hogy akkor nem vagyok ezzel egyedül!
Én sem szedek magnéziumot. A hülye körzetis csak annyit mondott, hogy legyen otthon, ha kell. De mikor kell? A magánnőgyógyásznál egyszer voltam, és azt el felejtettem megkérdezni! Mire jó a magnézium? Tabletta kell, vagy iható pezsgőtabletta is jó? Az enyhítené a hasamban a szurkálásokat?
Bocsi a sok kérdést? :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Aranyos kis csajod van már most :wink:
Én már előre szóltam a védő néninek, hogy ne akadjon ki, meleg van és ennyi, de egyébként a belgyógyász is megerősített ebben, hogy ettől van :!: :roll:

Gabi
Gyere majd, régen voltál :!: :roll: drukk a védő nénihez+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hencsi
Te nem tudod esetleg biztosabban a napját :?: hogy akkor most honnan számoljad :?:
Akkor nem is dolgozol holnap :?:
Várjuk az eredményeidet, de biztosan minden ok :!: :wink:

Ti szoktatok beszélgetni a babótokkal :?: nekem már sokszor figyelnem kell, nehogy hülyének nézzenek :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Evita
Magne b6-ot szedj :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


És mennyit kell szedni a Magne b6-ból?

Ti mikor kezdtetek el beszélgetni a babátokkal? Mert ugye kb 15 hétig még nem is hall? Attól még beszéltetek hozzá kezdetektől fogva?

Ti ismeritek ezt a z oldalt? Szerintem nagyon jó! Mi a férjemmel mindig megnézzük szerdánként az aktuális hetet (mert hát akkor van a forduló napom). Nagyon jó infok vannak és jók a videók! Nekem tetszik nagyon!

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Akkor majd rákérdezek.lehet nekem is a frontok miatt van,mert azokat nagyon megérzem,eddig a fejem fájt mindig.Most már lehet a hasam is érzi :wink:

Suzy
Az a nagy harci helyzet,hogy az első ultrahangnál (terhességmegállapításkor) mondtam hogy jún. 1én volt vérzésem,de azt mondta a doki hogy akkor már valószínű hogy terhes voltam,de az ilyen előfordul hogy még vérzek.De előtte meg április 23-án volt.De ahhoz meg pici volt a baba.Úgyhogy azt mondta hogy majd a 12 hetesnél pontosan kiszámítják,de hát csak azt írták rá hogy 12+2.Ezért vagyok kicsit össze-vissza zavarodva :D
De dolgoozm holnap,csak fél2ig.Utána jönnek a programok :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön leszünk 11 hetesek. Evita írtam mail-t.
örömkönny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?