Új privát üzeneted érkezett!

Pruci,

Tunéziával én is kb így jártam.merre voltatok?melyik városban?
nekem nagyon nem tetszettek a kinti emberek, bunkók, bámulnak, nyomulnak (szőke volt a hajam teljesen, mikor ott voltunk, szinte féltem kimenni az utcára), pofátlanok...és a tisztaság fogalmát sem ismerik.pedig a tenger szuper jó.voltatok tevegelni a sivatagban?mikor mi voltunk, elkezdett esni az eső.kb. 40 évente egyszer fordul ilyen elő.a tevém meg úgy megvadult tőle, hogy elszaladt velem együtt, úgy loholt utánunk a tulaj... :D szegény akkor látott életében először esőt. :D

Sucer, ezektől a súlybecslésektől ne ijedj meg!semmi közük a valósághoz!a saját orvosom is ezt mondta mindig.ő sokkal inkább meg tudta jósolni mindkét gyerekem méretét, mint a gép.

Panndi,merre utaztok most?
mi is megyünk még 1 hét Balcsira szombaton, aztán meg Szegedre, és ha inden jól megy, és eljutunk (Sebit le tudom fektetni) akkor a szabadtéri játékokon megnézzük a Hairt.már úgy várom.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti! Nabeulban voltunk. Nekem barna a hajam, de láttam h a szőkékre buknak nagyon. Nálam az tette be a kaput végleg amikor a tengerben egy arab végigsimította a kezem meg a lábam. :twisted: Csak azt nem értem h miért bunkók az emberrel, hiszen a túristákból élnek. Tevegeltünk, az nagyon klassz volt. Be is tojtam volna ha velem elszalad a teve :lol:
A HAIR nagyon jó! Ha olyan m kb 15 évvel ezelőtt akkor az nagyon klassz.

Sucer! A súlybecslések ilyenkor már csak találgatások, tényleg ne félj tőle!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri,

egyszerűen nem jut eszembe, mi melyik városban voltunk Tunéziában...lehet, hogy mi is Nabulban...mindenesetre nagyon megérte elmennem, mert ott ismertem meg azt a két lányt, aki anno beajánlott a munkahelyemre, amin keresztül megismertem a férjemet. :D

Petra jól bírta nélkületek?

KépKépKépKép
moti
 
 

 
 

Annamari!

Én már idestova 9 éve eléggé kimaradok a Postai rendezvényekből...minden évben szokott lenni ilyen?És jó volt?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Eddig ugye Győrben szokott lenni, aztán tavaly is már Zánkán volt. Mi is csak az idén mentünk, de jó volt nagyon. Igaz mi csak fürödtünk, gyerekek szinte egész nap a vízben voltak.
Engem sem szoktak értesíteni, csak apa is ott dolgozik, így tudtunk róla.
És, hogy vagy??? Hányinger, róka?????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Róka már nincs,hányinger még akad...


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Moti! Petra anyu szerint jól bírta, a gondozónők szerint nehezen bírta nélkülünk. De most nem nagyon csinál semmit nélkülem, ráadásul úgy néz ki h bárányhimlős. Azért nem tudják 100%-ra, m be lett oltva elle, de csak egyszer és olyan mintha az lenne, de nem annyira durvák a pöttyök. Tegnap este 24-et kezeltem le...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Évi,
Lillának boldog szülinapot!
danyuci
 
 


Sziasztok!

Lillának boldog születésnapot!

Szilvi, sokat gondolok rátok, küldöm a sok-sok energiát, remélem, hamar hazajöhettek! Puszi nektek!

Azt hittem, tök jó napom lesz tegnap: akkor volt a 7. évfordulónk, egyben az 5. templomi házassági. Férjem bölcsességfogát kihúzták szerdán, ő azóta is szenved, én reggel barnáztam, hívtam a dokit. Tegnap nagyon megpiszkált, szerinte onnan jött. Még egy nagyon pici van, de nem vészes. Szerencsére azért Marci sokat mocorog.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocsánatt, hogy nem olvasok vissza, fejek, s közben egy kézzel pötyögök...

Mindenkinek köszönöm drukkokat, imákat, kedves, együttérző szavakat, nagyon jól esik....., Elég KO vagyok, még messze vagyok attól, hogy feldolgozzam a történteket, de tartja bennem a lelket, hogy Matyi nő, ügyesedik, s nagyon bízom benne, hogy egészséges most is, s az is marad.....Tegnap én etettem 2x is üvegből, a 45 ml-ből 10-et, ill. 15-öt eszik üvegből a többi megy szondából....apránként haladunk....súlya:1.890gramm volt tegnap.... Marcika is emlegeti már sokat, "segít " fejni, ilyenkor csinálunk újat Öcsinek....ez abból van, hogy neki is mindig újat kell csinálni ha elfogy az Ő innikéje .....

Panny!
Gratula!!!!

Kismamák vigyázzatok Magatokra!

Babára váróknak megadrukkok!

Puszi,
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Matyi nagyon szépen fejlődik, hurrá! :D Csak így tovább!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Gratulálok az évfordulóhoz!!!!!
Sajnálom ezt a bölcsességfogat. Remélem veled minden rendben van, már nem barnázol, éééééééés gratulálok a félidőhöz. Még akkor ennyit kell kihúzni, vagy lehet, hogy ennyit sem?? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Lillának boldog szülinapot!!!!!!

Szilvia!
Hajrá Matyi!!! Csak így tovább, nagyon ügyesen eszik, mindját már eléri a 2 kilót, s otthon lehettek.

Panni!
Gondolom mindegy, hogy mit szeretnél, de egy picit azért reménykedsz a kislányban????

Teri!
És a férjed nem adott túl rajtad???? :lol: :lol: :lol: :lol: azért rendes, hogy nem cserél el egy tevéért. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos nagyon jól éreztétek magatokat.

Moti!
Jó Balcsizást!!!!!!

Sucer!
Nagyon a végén vagy már. Lhet, hogy ő is 20-ai lesz, mint Ilang???? Egyszerre lenne a szülinapjuk. Hajrá Olivér!!!!!!

Maryka!
Lusta vagyok iwiw-en megnézni, hogy melyik Mária napkor ünnepelsz :oops: :oops: :oops: ha ma, akkor Boldog névnapot!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam már... Mentségemre hozom fel :D hogy folyamatos rosszullétekkel küzdöttem (szerencsére múlóban :lol: ), aztán nyaralni voltunk Zalakaroson, csütörtökön jöttünk haza. Aznap még jöttek anyósomék is, szombaton ünnepeltük Lillust - KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉSEKET -. Most kidőlt mindenki, sikerült mindent visszaolvasnom.

Először is:
DANYUCI: Drága elsőszülött kisfiadnak utólag kívánok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! Remélem egyszer láthatják egymást az egyszerre született gyermekeink! Kitartást a munkálatokhoz!

szilvi: rengetegszer gondoltam rád/rátok, nagyon örülök, hogy fejlődik a kisfiad, és külön örülök hogy bízol benne és magadban is. Az anyatejjel tudsz a legtöbbet segíteni, remélem tudsz eleget adni neki. Vigyázz magadra/magatokra, továbbra is mennek a drukkok!!!

panny: jaj de örülök! Gratulálok! Szerintem senki sem neheztel a titkolózás miatt!

maryka: én is február 23-ra vagyok kiírva! Lehet hogy mindhárman egy napon szülünk? :D :D :D

Elküldöm, jövök még később, csak ébredezik a banda. Anyósomék nemsokára indulnak haza.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk mi is.

Szilvi, éljen-éljen Matyi nagyon ügyes, szépen fejlődik.


Lillának nagyon boldog szülinapot!

Beze, gratulálok az évfordulóhoz!

Én megkaptam életem legszebb születésnapi ajándékát, ma reggel zebrásat teszteltem :D :D :D
Szülőknek még nem mondtuk el megvárjuk az első vizsgálatot vele. Szorítsatok hogy minden rendben legyen majd velünk.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!!

Kri,
csendben gratulálok neked!!!! Boldog születésnapot!!

Annamari,
én személy szerint jobban örülnék, ha nem egy napon lenne a születésnapjuk. Sztem jobb ha mindenkinek van egy saját ünnepnapja, ami csak az övé. Bár tudom, hogy ez sem kívánságműsor.

Szilvi,
örülök, hogy ilyen ügyes Matyi baba! Továbbra is mennek a drukkjaim nektek!

Mindenkinek boldog évfordulót, névnapot!

Mi még egyben, Olivér jól van odabent, hiába jó a luxus albérlet neki :wink: :wink: .

Ha fejlemény van jelentkezem!

Szép estét!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Annamari, Kri, köszönöm szépen!

Annamari, már minden rendben, tényleg nem volt sok, de azért paráztam...

Kri, hatalmas gratula, jaj, nagyon örülök!!!

Danyu, Gábornak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A teszt Marcival nekem is utólagos szülinapi ajándék volt. :D

Hogy én ma mekkora két suttyó bunkóval találkoztam a tescoban! :evil: Lexi áll a kosárban, ezek jönnek oldalról, simán elfértem volna előttük, előrébb is voltunk, de nekem kellett megállnom, hogy átmenjenek előttem, mert nem bírtak 5 mp-t várni. Félhangosan be is szóltam hogy de bunkó vagy, hihetetlen! :evil: Nem szokásom idegeneknek semmit se mondani, de most csak azt sajnálom, hogy nem mondtam hangosabban! :twisted: Bár férjem szerint így is hallották!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kri!
Ez aztán a legszebb szülinapi ajándék!!!!!! Gratulálok!!!!!!

Beze!
Tesco-s sztori :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: sajnos vannak ilyen bunkó suttyók.

Sucer!
Kitartás!!!!! Már hamarosan a kezedben foghatod Olivért. Tudom ez az utolsó pár nap a legnehezebb. Meg nektek kezdődik a suli is. Nem csinálhatod meg, hogy Ilangot nem viszed suliba. Szófogadó lesz meglátod, s időben érkezik majd.

Láttátok este a Naplót???? A gördeszkás Zoli atyát???? Ő 15-20 éve, pontosan nem tudom, itt volt nálunk pap. Már akkor nagy szám volt, mikor görkorcsolyázott, meg gördeszkázott. Itt is nagyon szerették. Még anyuéknál van egy közös kép is vele. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Én láttam a TV-ben a papot..eszméletlen jó fej :wink: ...így tényleg jobban meg tudja kedveltetni a filatalokkal is a vallást.

Szilvi!

Nagyon ügyes a picikéd...szépen fejlődik..nem lesz itt semmi baj!!!

Évi!

Te is SOTE II?mert akkor tényleg babanetes közös szülés lesz :lol: :lol:

De nem értem hogy van ez a febr.23 dátum?Az uh alapján?Csak mert a vonalzód alapján később kéne mint nekem mert 3 nappal utánam jársz,nem?!Én febr.24-re vok.

Kri!

Gratula!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

SZilvi! Nagyon szépen erősödik Matyi! Csak így tovább!!!

Kri! Hatalmas, de nagyon csendes gratula!!!!

Évi! Lillának nagyon boldog szülinapot!!!

Annamari! Egyért??? 1000ret ajánlottak, de nem adott el... Mit csinálna itt annyi tevével? Én meg Ali háremében? Bár lehet h előbb babás lennék :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Ismét itt, bár nem sokáig mert leragadnak a szemeim...

kri: juj de jó!!! Gratulálok!!!

panny: érdekes ez a szülési időpont dolog. Utolsó mensi alapján a rendszer február 25-re írja a szülés időpontját, a dokim pedig 23-ra. Hát majd jön amikor jönni akar! Én Fehérváron szülök.

pruci: jó, hogy ki tudtatok apával kapcsolódni kicsikét. Én arab országba nem megyek... 2 évig NYC-ban az arab negyedben laktam, hááát...inkább nem részletezem.

beze: az ilyen embereknek: :twisted: :twisted: :twisted:

annamari: láttam én is a papot! Nagyon tetszik a modern felfogása!
sucer után Te vagy a következő, ugye? Juj de izgi!

boni, pruci, franci: úgy tűnik, kri beindította a következő babahullámot! Lehet csatlakozni!!!

Pár szót rólunk: a nyaralásunk szuper volt, most hármasban voltunk. Hát az én kislányom nem egy kiskacsa típus. 10 percre tudtuk becsalogatni a medencébe, ennyi volt az egész napi fürdése. Mi viszont szétcsúzdáztuk a fürdőgatyánkat... Mondtam is az uramnak, hogy milyen felelőtlen kismama vagyok, de ő megnyugtatott, hogy ami nekem jó és élvezem, az jó az albérlőmnek is, úgyhogy bátran csússzak, hát én megtettem. :D Lillus kicsit belüttyösödött harmadnapon, így utána már nem strandoltunk, csak kirándultunk, de nagyon jó volt.
Szülinapjára kapott egy trambulint, azóta nem létezik más, csak az ugrálás. Igaz, előtte is ugrált mindenhol, most legalább biztonságos helyen teszi. De ma este csak a kedvenc vacsorája említésével tudtam kicsalogatni belőle fél 9-kor... Imádja. Barátnőm mondja mindig, hogy ő már a hasamból is ugorva jött ki, mert épphogy elkezdett járni, de kétlábon ugrálni azonnal megtanult. Lehet tornász lesz a kicsikémből?
Mellesleg mikor mentek el anyósomék, olyan hisztit levágott, mint még sosem. Szabályosan görcsöt kapott, még meg is ilyedtem egy kicsit.
Aztán magára hagytam örjöngeni az előszobában, és mikor elkezdte a bejárati ajtót püfölni a cipőjével, na akkor beküldtem a mosdóba, rácsuktam az ajtót, aztán mondtam neki ha lenyugodott kijöhet. Nem kellett egy perc, vigyorogva jött ki... De a hiszti majdnem fél órás volt.
Még az kéne, hogy egyszer ezt az utcán is előadja :oops:

No, elköszönök. Itt megint dörgés, villámlás van, lassan mindennapos.
Jó éjt mindenkinek.
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok! Megjöttem!

Ünnepelteknek, Évfordulósoknak Boldogat!

Panni! Jó téged újra látni! Gratula a pocaklakóhoz, szép lesz a neve!

Kri!
Tegnap délután beleolvastam a topikban és csak annyit sikerült leszűrnöm, hogy nem írtad hogy megjött volna, erre ma mit olvasok. Baba van Kri pocijában. Drukkolok!!!!
Gyulán végég jó idővolt. Hallottuk hogy Pesten esett, de lent csak 1 éjszaka.

Annamari!
Levente kérdésére hogy a tv-ben mikor pisilnek: Jobb ha nem látja a gyerek, én olyan filmet láttam ahol a konyhai csapba pisilt a bácsi, Aston Kutcher.

Moti!
Sebi biztos megeszi majd amit főzöl! És már csücsül is! Szuper!

Szilvi!
Sokat gondolok rátok! Matyi, tessék szépen növögetni!

Danyu!
Nálatok, 6.44-kor már kész az ebéd??? Nem semmi vagy!
Gyönyörűek a gyerkőcök!!!!

Boni Drága!
Teljesen megértelek hogy magad alatt vagy, főleg piri idején. Én se érzem magam túl jól néha. Talán a rosszabb, hogy körülöttem mindenki terhes, vagy már van két gyerkőce. Olyanoknak is akik azt mondták legalább 5 év lesz a gyerekek között, erre jó ha 3 év van. A környékemen én voltam a kivétel aki 2-3 év korkülönbséggel szeretett volna gyereket. Ha terhes lennék akkor lenne 4,5 év, de nem vagyok az.
Én is kezdek padlóra kerülni megint, a 2. babó 1 éves lenne, ma meg terheléses cukorvizsgálaton voltam, pedig ha nem vetéltem volna el, lassan a 24. hetes kötelezőre kéne készülnöm.
Pedig mindent szépen elterveztem, 3 gyerek 35 éves korig. Hát nehéz lesz teljesíteni. :?

Panndi!
Jó pihenést!

Sucer!
Látom már a „végét járod”! Nagyon izgalmas!

Teri!
Nem semmi lehetet a nyaralásotok!
Hogy vannak Petra pöttyei? Jobbulást neki!

Beze!
Ezek a fránya barnaságok! Ne idegesítsenek már téged!
Sajnos sok bunkó ember van! Nehéz őket kikerülni.

Évi!
Édes lehet az ugri-bugri lánykád! A kicsinek egy csúszdát már be is lehet szerezni!

Angie!
Merre vagy????
franci
 
 


Franci!
Üdv. újra itthon!!!!!
Ma akkor már dolgozol is???? Gergő is jól érezte magát????


Évi!
Ha minden igaz én vagyok a következő, hacsak Angie be nem előz. :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan jó lesz, majd szép sorban, majd minden hónapban lesz egy újabb baba.
Lilla most van a hiszti korszakban. Nálunk ebben az időben, néha váratlanul rájuk tört a hisztéria, ordítottak, fogalmam sem volt, hogy miért. Majd elmúlik. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerencse egyszer volt a játszótéren hiszti, Réka földhöz vágta magát, s úgy ordított. Kicsit ciki volt, mikor 2-3 anyuka lesett, mondtam nekik, hogy majd abbahagyja.

Vigyázz magatokra, azért a csúszdázás nem volt semmi tőled!!!! de szerencse jól érezted magad, s ez a lényeg.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, Franci, lillanyuci, köszönöm szépen!

Franci, úgy megvigasztalnálak, ha nem laknál olyan messze... :( Azért így is ölellek és nagyon-nagyon szorítok, de ezt biztosan tudod!!!
Egyébként is még összejöhet a 3 baba, főleg, ha ikrek lesznek. :wink: Clostyval simán!

Annamari, már nincs sok hátra. :wink:

Teri, ez aranyos volt. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Az én lányomból valamilyen ugráló bajnok lesz, az tuti!
Ráadásul azok után, hogy órákat ugrál kint - kisebb megszakításokkal - bejövünk, és nekiáll sikítozva/vigyorogva rohangálni előszoba-étkező-konyha útvonalon oda-vissza, oda-vissza stb... Azt hiszem, mihelyst lehet el fogom vinni mozogni valahova.

Annamari: ma megint volt hiszti, azért nem olyan durva mint tegnap szerencsére. Remélem tényleg kinövi!!!
A sétákkal vagyok bajban. Nem tudok menni vele sehova. Apja is teljesen kiakadt rajta, pénteken elmentek anyósékkal sétálni a belvárosba, Lillát is vitték. Káosz. Kezét nem lehet megfogni, de így meg rohan tökön-babon keresztül, nem vár meg, más irányba megy, ha felveszem rugdalózik, ordít, stb. Nem merek elindulni vele sehova.
Mit csináljak???

franci: üdv itthon! Kérünk élménybeszámolót! Én betöltöm a 38-at mire megszületik a második babám.Tudom, ez nem vigasztal... csak úgy írtam. És lehet hogy még vállalok egy harmadikat is...
Nagyon sok embernek nem úgy alakul az élete, ahogy azt korábban elgondolta/eltervezte. Van már egy csodás kisfiad, hamarosan bővülni fog a család, meglátod! Én nagyon drukkolok!!!!!!!

No megyek, vár az ágy!
Jó éjt mindenkinek!
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Reggelt

Kri nagyon vigyázz magatokra!++++++++++++++++++++++++++++++ :) többit később :wink:

Franci
ölellek.. na most láttam, hogy a szomszédasszony pocija is gömbölyödik, a másik szomszédban, meg most született meg az első baba irtó pici és annyira cuki :lol: :lol: :lol: :lol: egyszer majd a mi időnk is eljön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jó lenne már nem elugrani a babahullám elől :lol: :lol: :lol: nme jöttök el állatkertezni valamikor? most 20áőn lemegyünk vidékre, de jövő hét felé?

Matyinak erősítőenergia!

mindenkinek pussssz
Vendég
 


Jó reggelt!!!

SZILVI,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
szuper, hogy hízik...elhiszem, hogy nem fogtad még fel...de nagyon jól kezeled és kitartásodnak meg lesz az eredménye...
Veletek vagyunk...


KRI,
ez ám a szuper ajándék!!! :lol: Örülök Nektek...


BONI,
maradtok is odahaza??? Ha minden jól alakul mi 21-én megyünk...egy délutáni játék nálunk??? Megyek értetek, ha kell, hozlak viszlek benneteket...


SUCER,
várjuk a híreket...


ANNAMARI,
Angyalkánk sztrájkol... :lol: 8)

ÉVI,
Lillusod nem semmi...csak egy kicsit lenne ilyen Gabi, de mostanság egész nap legózik és fakockával épít...Anyuéknál nagy a tér, ott kirohangálja magát, aztán napokig elvan...bár talán kicsit mozgékonyabb, mint korábban, de még ugrálni sem tud...

Köszönjük a köszöntéseket, a szülinap szuper volt...

MOTI,
nem semmi Sebi...Boró még nem ül fel, hanem kúszik, de néha már mászásban megy 1 métert, és négykézlábból kiül oldalra...a felülést kezdi gyakorolni...kajával hadilábon állunk...


Bizony nálunk általában hajnalban készül az ebéd, 5-kor kelünk...így délelőtt tudunk házazni vagy itthon rendezkedni, meg Gabi utálja a forró ételt, csak langyosan hajlandó mindent megenni...
Tegnap hozta a WC ülőkéjét, hát ráültettem, és képzeljétek belekakilt a WC-be...olyan büszke volt magára...remélem, ha lassan is, de majd haladunk...

Na mentem! Puszi mindenkinek...
danyuci
 
 


DAnyu éljen :lol:

otthon leszünk Hétfőig , de az is lehet hogy tovább. így rendben a tali! .attól függ hugi hogy dolgozik. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Visszaolvastram, de írni most sajnos nem tudok, remélem este nem dolok ki!
Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Szép jó reggelt!

Köszönöm a halk gratulációkat :lol:

9-én megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Angie, mi van veled?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Beze!
Szerintem te laksz messze! Bár…. 2,5 óra alatt le lehet érni, vonattal. :lol:
Az ölelést köszönöm.

Évi!
A gyerekek duracel elemmel mennek, nem valami olcsó Tescossal mint én.

Boni!
Jó lenne talizni valahol. Most mi lemegyünk falura, hétfőn jövünk vissza. Megbeszéljük a hétvégét, vagy esetleg még 30-án is ráérünk. Jövőhéten megdumáljuk. Apákat vigyük, csak hogy lefoglalják a gyerekek.

Danyu!
Nagyon ügyes a fiacskád.

Kri!
nagyon messze van még 9-e!!!

A hétfői vérvételen jó lett a vasam és az inzulinom is tűrhető.

Angie!
Kérünk egy életjelet.
franci
 
 


Gyula képekben. A strandra nem mertük kivinni a gépet.

Kép
Kép Kis erősöm
Kép csendélet
Kép hennám
franci
 
 


Nyaralás:
Nagyon szép város Gyula. Tiszta, rendezett.
Vasárnaptól csütörtökig csak strandoltunk. Pénteken és szombaton megnéztük a várat, sétakocsikáztunk, vízibicikliztünk.

Nekem kicsit csalódás volta strand. Többet vártam tőle. Jó a gyerekmedencéjük, felnőtt nem mehet bele, ezért sajnos az én fiam csak 3-szor csúszott, mert félt a lejövő víztől. Reggel még nem jött le a víz.
28 medencével hirdeti magát, de szerintem jó ha 10 van. Csak 3 szabadtéri medencéjük van amibe a gyerek is bemehet. 2 db jéghideg volt, a gyerekbe meg én nem mehettem be.
Ezt sikerült az első nap leszűrnöm, erre még jött, hogy Gergő délbe nem aludt el, fáradtan felment a gyerekmedence csúszdájára (persze előtte hisztizet egy sort, hogy ő nem akar hazamenni), beverte a lábát, sírt szegénykém. Aztán mentünk átöltözni, kezemben a fáradt, bibis lábú porontyom erre egy külföldi nő kivágja a wc ajtót és jól fejbe vágja vele a gyerekemet. Csak azért nem kapott az öreg nő szívrohamot mert nem tud magyarul.

Az első napot leszámítva szép volt, jó volt, rövid volt. Finoman főznek és minden elég olcsó. Senki ne vegye el a kedvét a várostól. Akinek a gyereke nem fél felmenni a vízi csúszdára, az legalább 3 fürdőnadrágot vigyen a gyerekének, szerintem a bátrabbak tönkretettek ott pár fürdőruhát.

Gergőt elvittük úszás oktatásra. Hát nagyon ügyes a fiam. És szerencsére teszik is neki. Most keresek neki egy oktatót a környéken. Szerdán már csak a víz alatt akart lenni. Mentünk a benti meleg vízbe. Még az úszószemüveget is elviselte.

És láttam lent a Dolhai Attilát. A férjem vette észre nekem. Sajnos mióta vele vagyok, csak őt veszem észre. Ez van….

Gyerek-víziparadicsom:
Kép
franci
 
 


Franci!
szegény Gergő. :( :( :( és akkor egyedül beengedted a vízbe? Milyen mély volt? Hogy-hogy nem mehetett bele szülő? Nekem fura, mert mi van, ha elcsúszik, akkor kifogja meg, belefullad a vízbe???
Nagyon szupik a képek!!!!!! S nagyon jó ez a hennás tetkó!!! Megvan még? nem kopott le????

Kri!
és valami hányinger-félét érzel már? Kiszámoltad, hogy akkor mire is várható a kistesó????

Sucer!
Látom még egyben vagy. Szorítok, hogy Olivér minél előbb kiköltözzön abból az albérletből!!!!!

Danyu!
Jó korán keltek. Nekünk a szomszédaink kelnek 5-kor, ott van egy 2 éves és egy 4 hónapos kisfiú. Én nem is tudom, hogy bír olyankor felkelni. Én még fél 7-kor is vissza altatom a gyereket, bár nem sokáig, mert 2 hét, s kezdődik az ovi.

Évi!
Sajnálom, hogy nehezen tudtok Lillussal sétálni.
Szerintem mindenképp fogd a kezét, csak ott engedd el, ahol biztonságos. Nálunk Réka olyan, hogy nagy nehezen lehet a kezét fogni, de már beletörődött, hogy meg kell fogni. volt, hogy kiszaladt az autó elé, majdnem szívbajt kaptam. Még szerencse, hogy autós nem jött gyorsan. Szoktam neki mondani, majd felkap valami bácsi vagy néni, s betesznek az autóba, s elvisznek, én meg sírhatok utána, meg ő is.
Esetleg nincs ilyen 3-kerekű biciklitek, aminek hátul van ilyen irányítója??? Abban nálunk mindig szépen elült.

Kép

Angie!
Adj hírt magadról!!!!!!!! Tessék bejelentkezni, mert elkezdelek telefonon zaklatni!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉS Szilviről is adok nektek hírt, bemásolom:
[quote]j írta:ó hír:
MATYI MA MÁR SZOPIZOTT, S NEM VOLT INKUBÁTORBAN SEM....
először délben 20-at ciciből 30-at üvegből evett, majd 3-kor: 40-et ciciből 10-et üvegből...ügyik voltunk nagyon, ha így halad tovább, talán nem kell majd a szonda...nagyon ügyi baba....s 1960 gramm

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
És biztos, hogy Gyulán nem sikerült valamit összehozni apával????

Még Bonival és Panndival együtt lehettek a következő babahullámban. :P :P :P :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Gergőnek is kb térdig ért a víz. Sajnos a csúszdát alapba is csak 5 éves kor felet lehetne használni. Ha csak a lábamat véletlenül beledugtam a vízbe már sípolt az úszómester. De én mindig a medence szélén voltam ugrásra készen. Persze mikor a fiam a tetején sírt nem volt ott.

Hennám már lekopott. :(

Mi van veletek mostanában? Olyan szótlan vagy te is.

Ma vagy holnap végre megjön.

Szilvinek szoktál üzenni? Ha igen puszilom.
franci
 
 


Franci!
Közben Szilvi is beszokott jelentkezni, eddig 1-szer küldtem neki sms-t. Tájékoztat folyamatosan bennünket, hogy mi van velük, de megmondom neki, hogy puszilod. :D :D :D :D

Miből gondolod, hogy megjön? Fájdogál a hasad??

Mi megvagyunk, ide csak bele-bele olvasok.
Ma voltam az utolsó vérvételen, holnap délelőtt megyek az eredményért. 31-én már én is megyek nst-re. Megkezdődik a visszaszámlálás.
Néha olyan lustának érzem magamat, sőt vannak még mindig rosszulléteim, róka is látogat. Szonja néha úgy nekifeszül a hasamnak, hogy csuda. Leventét egyszer meg is rúgta Szonja, tetszett neki. Azóta is folyamatosan kérdezi, hogy most nem rúg??
Reggel Réka hívott, anya, gyere ide, had nézzem meg, hogy mekkora a hasad. Odamentem, a köldökömnél elkezdett suttogni, szia Szonja. s adott egy csomó puszit neki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most apával vagyunk nem beszélem viszonyban. Mindenen felkapja a vizet, akármit mondok neki.
Ma nem ült oda az asztalhoz ebédelni, mert neki nem vettem elő tányért. Neki is annyi elővenni, mint nekem. Nem vagyok hajlandó még neki is ugrálni.
Idegesít, hogy mindig Leventét viszi magával, s Réka meg itthon sír, hogy a fiúk itthon hagyták. Lusta megvárni, míg Réka felöltözik.
Szóval zajlik az élet. De ezzel nem akarlak untatni.

Neked, kollégák??? normálisak már? bár nem hiszem, hogy megváltoznak.
Szedsz most valami bogyót, vagy iszol teát????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

franci: nagyon jók a képek, jó lehetett a nyaralás!
Zalakaroson csak a kacsaúsztatóba (30 cm-es) nem mehettek be felnőttek és az egy sima körmedence volt csúszda, vagy bármilyen élményelem nélkül, a gyerekmedencébe ahol pl. a csúszda volt, be lehetett menni felnőttekenek is.
Fura, hogy nem lehetsz ott a gyereked mellett mikor csúszik...
Nekem is tetszik a hennád!

Annamari: Rékád tünemény! Levente is szokott beszélni Szonjával?
Csak apának nem raktál az asztalra tányért?

Nálam besz.ás van... Édesapámhoz tegnap éjszaka ügyeletet kellett hívni, aztán délelőtt háziorvos, utána sürgősségi, bent akarták tartani a kórházban epepróblémái vannak. Nagyon erős a kötődésem hozzájuk, teljesen készen vagyok. A poén, hogy délután pisi után véres lett a papír, és azóta is minden pisi után, plusz fáj-görcsöl a hasam alul. Férjem nincs itthon, céges rendezvényen van és nem is mondtam el neki, mert akkor hazajött volna, ez a "pofavizit" pedig nagyon kell az előmenetele szempontjából. Tudom, a babánk fontosabb bárminél... Talán nemsokára itthon lesz. De ha éjszaka meg reggel is véres lesz a papír, akkor irány reggel a kórház... Eléggé félek.

Most elköszönök, szorítsatok lécccccci.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Annamari!
Meg is jött tegnap. 40 napra.
Sajnálom hogy apával mosolyszünet van.
Tegnap nagyon szenvedtem, és a férjem nagyon rendi volt. Szó nélkül segített mindenben.
Az feltűnt hogy ide már csak néha kukkantasz be. Miért?????? Igaz ez másra is vonatkozik.

Évi!
Mi van veled???? Vérzés???? Voltál dokinál????? Aggódom!!! Jelentkezz!!!!
franci
 
 


Évi!
Hogy vagy ma??? Vérzés??? szerintem mindenképp menj dokihoz.
Csak apának nem raktam, mert neki is van két keze. :lol: :lol: :lol: :lol:
Levente nem nagyon szokott beszélni Szonjával, csak kérdezi, hogy most nem rúg???

Franci!
Minden nap benézek, de valamikor nincs nagy forgalom, s nincs mit írni. Meg nem is voltál múlt héten. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most kicsit belassult a topik.
Sajnálom, hogy megjött. :( :( :( :( :( :( :( :( :(
szedsz most valamit? Vagy mész dokihoz??? nem gondolkodtatok az inszem-ben vagy a lombikba? lehet, hogy az egyszerre összejön.
Tudom, hogy kicsit kínos, egy csomó vizsgálat, de hátha...

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Még olyan helyről is elzavartak ahol foglalkoznak inszemmel, mondván teherbe tudok esni.
franci
 
 


Franci!
És az nem számított, hogy most nem sikerül????
Tesóm mikor járt, akkor ismerkedett meg egy csajjal, neki volt egy fia, s a második nem akart nekik összejönni. Inszemen mentek keresztül, de szegényt mindig túlstimulálták. ( ezt én nem nagyon értem, talán több gyógyszert adtak neki :?: :?: :idea: :idea: ) most lombikkal próbálkoznak, de szegényeknek nem sikerül.
Te is a budai meddőségibe mentél???? Tesómnak dr. Szűcs csinálta, s elsőre sikerült is.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Évi, nem akarlak ijesztgetni, de szerintem sürgősen hívd fel a dokid, ki tudja, miért vérzel! Én mindenesetre nagyon-nagyon szorítok, hogy ne legyen gond!!! Én az elsőnél rögtön bementem a kórházba, utána a saját orvosomhoz, a 2.-nál csak telefonáltam, és szerencsére megnyugtató választ kaptam!

Annamari, már bocsi, de a férjed elég b.ó volt! Ugye nem bántottalak meg? Szerintem neki kellene téged kiszolgálni, nem fordítva!

Franci, sajnálom... :cry: A fehérvári dokim tuti nem zavarna el, pco-ban is otthon van, tudom, nem a szomszédban rendel, de azért annyira nincs messze az m7-esen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Az igazat megmondva, én nem is szeretnék semmilyen inszemet. Egy egyszerű Clostyval is teherbe tudok esni, csak valahogy megtartani kéne. Azért mentem a ÁEK meddőségiébe.
Lombikra meg nem is mennék. Annyit lehet nem ér….
franci
 
 


Beze!
Dehogy bántottál meg, én is kicsit többet várnék tőle, de ha szólok neki, mindenen megsértődik, így nehéz vele beszélni. :? :? :x :x

Franci!
És akkor másik dokihoz nem mész el, mint ahogy Beze javasolta?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre már nem volt semmi, de azért kimentem a kórházba. A dokim szabin van, de szerencsére a szülésznőm bent volt, így a helyettesítő doki megvizsgált, megnéztük az albérlőt is, semmi elváltozást nem talált - szerencsére. Azóta sincs vérzés.
Mindenesetre arra jó volt, hogy jól besz.jak, és többet pihenjek, mert hajlamos vagyok túlpörögni hiába mondják hogy engedjek le kicsit...

Köszönöm az aggódást!!!

franci: ne haragudj, lehet hogy írtad már, de Gergő könnyen összejött?
A Budai Meddőségiről én is csak jókat hallottam. Ha nekünk nem jött volna össze, mi mentünk volna lombikra...

beze: megnéztem a ddgroup honalpját, és láttam hogy csinálnak integrált tesztet, hurrá! Nem kell felmennem Bp-re emiatt! Lehet, összefutok a dokiddal is! Vagy mostanában nem jössz hozzá? Akkorra kérek én is időpontot!

Annamari: hajaj, nálunk ha én terítek, akkor rakok mindenkinek tányért, függetlenül attól, hogy van-e keze az illetőnek.. :oops:
A férjed nem nagyon érti a célzást, ezek szerint.

Ledőlök kicsit...
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Annamari!

Ismerős a szitu...néha mi is apával összekapunk ilyesmiken...néha kiburul nálam a bili :roll: ..alapjában véve segít...rajta lóg mindhárom srác ha hazaér..csak sajna sokszor későn ér haza és szó szeint hulla fáradt :(

Évi!

jelentkezz!!!!!!Remélem minden ok!!!

Nekem meglett a kombi teszt eredménye és totál negatív hál'istennek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!

Kitartás!

Pont itt a babaneten a cikkek közt arról van szó h stressz miatt késhet a baba...nálad nincs erről szó?

Szilvi Matyikájának nagy gratula...egy-kettőre otthon lesznek!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Évi!
De jó, hogy minden rendben van!!!! Legalább te is láttad, hogy minden okés. És tényleg pihenj sokat!!!!!

Panni!
Gratulálok a jó kombi teszthez!!!!!!!
Nálunk is szoktak a nyakában lógni a gyerekek apának. Egyik elől, másik hátul.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

mi még mindig egyben. Ha nincs változás kedden be kell feküdnöm a klinikára.

Amúgy jól vagyunk, holnap szülinapozunk, a dokim visszajött szabiról, szóval elvileg már jöhet holnap du.-tól Olivér-baba.

Amúgy tök jól vagyok, a méhszáj zárt ugyan, de vajpuha és papírvékony, szóval, bármikor beindulhat a dolog már.

Én már nem vagyok türelmetlen, max. annyit szeretnék, hogy magától induljon és ne indítsák meg.

Bocsánat nem olvasok vissza, csak életjelet adtam.

Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!

Sok szerencsét Oli baba jöveteléhez...a név kötelez,én már csak tudom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?