Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta, nagyon jó lett a vonalzód! Gratulálok!
Mekkorák a fiaid?

Szecs...az átaludt éjszaka valamikor az első pár hónapban volt, ha jól emlékszem...de ismerek olyan babát, aki pár hetes kora óta átalussza az éjszakát. Az enyém nem...de nekünk ilyet sorsoltak odafent :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszönöm lányok, nekem is tetszik, igyekeztem valami csajosat készíteni :-) azt hiszem sikerült!

Szecs: ha már az átaludt éjszakákról beszéltek, nagyobbik fiam pontosan 6 hetesen aludta át az éjszakát... én persze semmit sem aludtam, vártam hogy fölkeljen, folyton azt figyeltem, hogy jól van e. Kisebbik fiam 15 hónaposan szokott le a szopcsiról, akkor volt az első alvással töltött éjszaka, addig pontosan fél 2-kor hajnalban keltünk egy körre. Elég jól hozzá lehet szokni :-)

Timi: a fiaim 7 és 5 évesek. Nem fogok unatkozni, a nagyobbik most kezdi az iskolát..kicsit izgulok :-)

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Kriszta...az egy kelés az egy nagyon jó dolog. Zsolti mostanában 4-5 alkalommal ébred éjjel. A tegnapi 3 ajándék volt. Ezért is vagyok ma egész kipihent :)
Izgalmas időszak lehet az iskolakezdés. Meg majd megszervezni, hogy hogyan mennek óvodába, iskolába a fiúk.
Mit szólnak a hugicához?
Dolgozol még vagy otthon tudsz pihenni a pocakkal?

Timi
Kép
vt72
 
 

 
 

Timi...8 hónaposan még mi is többször keltünk, az egyszeri kelés csak később jár :-)
A fiúk örülnek, főleg a nagyobbik érti az egészet...a legérdekesebb, hogy már tudják teljes értékű családtagként kezelni. A kicsi már most ráfogja, ha valami rosszat csinált...pl a múltkor leejtette a villát az asztal alá és amikor kérdeztem, hogy hol van, azt mondta, hogy " Babuska " kinyúlt a hasadból és eldugta !! :-)
Esténként jó éjszakát kívánnak neki :-) bár hozzáteszem Petra erre a mondatra ébred rendszeresen és kb. 11-ig pörög a hasamban :-)
Remélem ha megszületik leszokik erről !

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


[quote="mkriszta75"]a írta:mkriszta75z egyszeri kelés csak később jár :-)


De jó...ez a mondatrész energiával tölt fel :D Bár tudom, hogy egyszer ennek a korszaknak is vége lesz :)
Most legalább alszik...bár letenni még nem tudtam, de olyan jó, hogy kismajomként lóg rajtam :) Szerencsére nem nehéz....kb. 7,5 kg lehet. Délután megyünk mázsálózni :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Üdv Kriszta közöttünk :D
Gratulálok a lánykához, no meg a vonalzóhoz :lol:
Te még csak most fogod felkeresni Gulyás dokit?

Timi, Vivi is sokat aludt rajtam, imádtam. Már nem kell annyit babusgatni, önálló kis lény lett, és hiányzik. Én bújnék hozzá, őt pedig jobban lefoglalják a játékai. Sajnos ezt a korszakot kinőttük.
Bár sokszor kéri fel magát, hogy cipeljem, de a 17kg, az 17 kg... :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Timi, Judyt, én még tusolni is nagy cselszövések árán jutok el, akkor is csak pár perc erejéig. Blanka szinte szó szerint egész nap rajtam csüng :D De pont tegnap jutott eszembe, hogy ennek a korszaknak a végén meg fog szakadni a szívem...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Kriszta, ügyi vagy, nagyon jó lett a vonalzód!
Gratulálok Petrához, gondolom nagy az öröm, hogy 2 fiú után csajszi jön.
Pontosan mikorra vagy kiírva?

Éppen múlt héten gondolkoztam, hogy lassan kifogyunk a kismamikból, én zárom a sort, de most már akkor nem.

Lányok, nekem is hamarosan elkezdődik a nemalvós időszak!?!
Bár mostanában sem nagyon megy 2 órától.

Szecs, most hányszor keltek éjszaka? Nappal tudsz aludni egy picit?

Judyt, húúúúúúúú azért a 17 kg, az tényleg 17 kg. Már nehéz lehet vinni.

Timi, na mennyit mázsáltatok?
Mit tudsz a Zsolti kis barátnőjéről aki kórházba került? Hogy van?

Babaim, már nagyban babázik, mi lehet vele, talán vasárnap hazajöhetnek már?

Kép
judit70
 
 


Judit, változó a felkelések száma. A pozitív rekord 3 volt, de abból kétszer én keltettem enni. A negatívat nem számoltam, olyan hajnali egytől kb. 20 percenként ébredt :shock:
Nappal előfordul, hogy tudok 20-30-50 percet aludni, néha ez egész napra feltölt, néha viszont csak kótyagosabb leszek tőle :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!
Tegnap este mégis csak beautóztunk a dokihoz 1/2 8-ra be is értem.
A hasam és a derekam nagyon fájt,menni alig bírtam,mivel folyamatos volt gondoltam nem szülünk,de jobb megmutatni,már csak a nem olyan jó ctg miatt is.
A gép szerint nincs fájás,de a vérnyomásom felment 170-re a hurka ujjaim mellé,így kaptam vérnyomáscsökkentőt.Ma a kórházban vizsgált 1 új-nyi.Vasárnap megyek megint azt mondta 20-ra már otthon leszünk :D Pedig be voltam rezelve,hogy péntek 13-án lesz meg a baba,bár ki tudja :roll
Pont akkor született egy baba olyan édes volt,ahogy sírt.
Judit :Nekem a 38 héten 3210 gr mért uh-on....ahoz képest,hogy azt mondták max 3000 gr lesz.
Kriszta :gratula Petrához,mi is lányt terveztünk,de majd a 3.-ik :)
ildibildi
 
 


Szecs...nálunk a tusolás már csak olyankor tud működni, ha Apa is itthon van. Ha alszik, sem nagyon tudok menni...annyi mindent akarok azalatt az idő alatt megcsinálni :D
Igen...a napközbeni alvások hátránya, hogy mi felnőttek nehezebben ébredünk fel 20-30 perc alvás után. Néha már a kómásság elkerülése miatt nem is fekszem le :D

Judit...7380 gramm és 70 cm. Az előző hónaphoz képest 15 dkg-t bírt hízni azt én kis örökmozgó sajtkukacom. A védőnéni szerint teljesen jó...még azt sem látta gondnak, hogy a táplálkozása 75-80 %-ban még anyatej. Azt mondta, hogy amennyit kér, annyit adjak neki szilárd ételt.
A kis barátnőnk egyre jobban van...holnap már úgy néz ki, hogy újra szopizhat. Két napja kap újra anyatejet és nem volt vele gond. Jövő hét elején már jöhetnek haza és valószínűleg megússzák az újabb gyomortükrözést is. Holnap meglátogatom őket...addig a fiúk a kórház előtt a parkban sétálnak majd.

Ildi...kívánom, hogy legyen minden úgy, ahogy szeretnéd! Lehet, hogy a héten már babázhatsz :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Ildi: mi mind a 3-nál lányt terveztünk :-) nem szabad feladni, egyébként a fiúk is nagyon bújósak, kedvesek, aranyosak ... és még ragozhatnám.....

Judyt: igen, én még csak most fogom fölkeresni G.I.-t, majd beszámolok róla, hogy milyen volt az első benyomás!
Remélem nem csalódok, a barátnőm nagyon dicsérte.

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Jó reggelt!

Látszik, hogy hétvége van, a koránkelők még csak be sem jelentkeznek! :?

Kép
judit70
 
 


Judit...nálunk hétvégén ketten vagyunk a gépre Apával és mivel neki hétközben kevesebb lehetősége van, így hétvégén elsőbbséget élvez :)
Ma dédiéknél voltunk, jól elfáradtunk...úgyhogy én most megyek ázni egy kád vízbe egy doboz sörrel és egy könyvvel amit fél éve olvasok :D A hétvége egyik legnagyobb pozitívuma ez számomra :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


[quote="vt72"]e írta:vt72gy doboz sörrel


Milyen sört iszol? :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Alkoholmentest :)

Saját ablakpucolónk van:
Kép

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, kedves egészségedre! :-)

Nagyon ari az új ablakpucolód!

Képzeld nálunk is él még a férjem révén a dédi, Ő most 85 éves, nagyon várja Lillácskát! :-)
Bár........ Ő mindenáron Annát akart, de már van Anna unokája.

Kép
judit70
 
 


Jóreggelt!

Judit...nálunk is a férjem révén vannak dédszülők. 89 és 86 évesek.
Dédipapa már a nevekkel gondban van...Zsoltit "a gyermek"-nek hívja :)

Szép vasárnapot mindenkinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, édes a Kis Zsolti :lol:
Nálunk nincs dédi, nagymamája is csak 1 van Vivinek. Él az összes többi nagyszülő, de említésre sem méltók.... :cry:

Kriszta, biztos vagyok benne, hogy nem fogsz csalódni a dokiban. Mikorra vagy kiírva?

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok Lányok!

Judyt: dec.10-re, de ez csak az ultrahang szerinti időpont, sajnos az utolsó menst. időpontjával bajban vagyok :-) Egy a lényeg, karácsonyra itthon leszünk!!!! és Petra mehet a fa alá :-))

Judit70! ... megkaptad a privimet?

Üdv Nektek :-)

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Sziasztok!

Timi, én is megfogadtam az alkoholmentes sör tippedet és mellettem is itt habzik éppen egy jó pohárral :lol: És ma reggel jó kis gabonakávéval indult a nap, amit szintén tejszaporítónak tartanak. És a kávézás illúzióját nyújtotta, amire legalább egy éve nem volt példa :D
Szerencsére nálunk is van dédpapa, igaz, nem vérrokon, de mi úgy gondolunk rá. A nagyszülők hozzáállása között viszont nálunk is nagy a különbség...
Képzeljétek, tegnap levágtuk a kislányunk körmét, persze csak szopizás közben engedte meg :lol:
Kriszta, mikor mész a dokihoz?
Én bepróbálkozom egy szeptember 9-i dátummal. Remélem itthon addig minden rendben lesz.
Babázók, a D-vitamin pótlására adott cseppet még adjátok a babóknak? A védőnő szerint minden nap, napi 2 csepp kell kéthetes korától, a tájékoztató szerint napi 1 és csak a téli hónapokban. Hallottam olyat is, hogy egy éves korig kell szedni, máshol pedig, hogy három éves korig :shock:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs! Babáknak 1 éves korig napi 1 csepp, télen-nyáron, majd 3 éves korig napi 1 csepp a téli hónapokban, kb októbertől májusig. Én Vivinek nem adom tavasz óta, és majd elkezdem októberben újra. Ugyebár nyáron bőven éri D-vitamin.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Szép vasárnapot mindenkinek!

Szecs, húúúúúú megvolt az első körömvágás? Látod megy minden magától. Na én beszélek és én félek mindentől a legjobban.
Szept.09. akkor már 6 hetesek lesztek? Megy az idő rendesen.

Timi szép korúak a dédszülők! :-)

Petra, dec.10. az tudod milyen nap? :-) Judit

Kép
judit70
 
 


Judit, épp azt akartam én is írni, hogy dec 10-én a névnapunk van :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Én írtam:

Petra, dec.10. az tudod milyen nap? Judit

Kriszta!!! Természetesen, nem Petra.
Látjátok én nem söröztem és mégis hülyeségeket írok :-)

Kép
judit70
 
 


Judyt, te is akkor tartod?

Kép
judit70
 
 


Köszönöm Judyt! Megnyugtattál, mert a férjem bogarat ültetett a fülembe, hogy nehogy túladagoljuk, mert a leírás szerint veseelégtelenséget okozhat. Gondolom, hogy Vivit úgy kell bekönyörögni a szabadból tavasszal-nyáron :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit, igen, én dec 10-én tartom, ezek szerint Te is :D
DE jó lenne, ha a KisPetra akkor születne :D
Ti söröztök, én pedig borozok :lol: Végre lehet :D

Szecs, kisebb hiszti van, amikor haza kell jönni. DE anya szava dönt. Nincs birka türelmem. Én nem könyörgök a gyereknek percekig, hanem kérem 3X, majd felkapom, a kezemben vergődhet.
Ja, és ma pelenka nélkül voltunk a játszótéren!!!
Mindjárt keresek képet, hogy a strandon hogy falta a jégkrémet :)

Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok,

Judit70: nem tudtam, hogy dec. 10 milyen nap, de megnéztem! :-) Többszörösen ünnepelni fogunk ! Csütörtökön mikorra van időpontod a dokihoz? a magánrendelőbe mész?
Sajnos a barátnőmnek elfolyt a magzatvize, állítólag streptococcus okozta, amniocentézis során bejutott a fertőzés a magzatvízbe. De hogy mi a valós ok, szerintem senki sem tudja. Volt neki olyan problémája is, hogy kettévált a magzatburok és a két fal között magzatvíz is volt..ennek nem tudták az okát, azt mondták, hogy ha a 16. hétig nem történik baj, akkor megmarad a baba....Azt hitte, hogy már minden rendben lesz... :-( két lány után kisfia lett volna.
Gondolkodtam,hogy leírjam e ezt neked, vagy csak a szülés után a streptococcus miatt, de te már a finisch-ben vagy, nem lehet baj.

Szecs: Én is csütörtökön megyek, mint Judit70 :-) csak várom tőle a pontos időpontot :-) jó lenne összefutni!!

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Szecs...a D vitamint az első időszakban én két cseppenként adtam naponta Zsoltinak. Emlészem, hogy emiatt direkt fel is hívtam a doktornőnket, hogy mindenhol az országban egy csepp a napi adag, de ő monta, hogy valamiért ő 2 cseppet ír, és adjak annyit. Zsolti most is kapja, napi egyszer...de volt már pár alkalom, hogy elfelejtettem :)
Gratula a körömvágáshoz...ma még nekünk is hátravan, de lehet, hogy elmarad.

Ma brutál pocsék napunk van...annyira párás, nyomott idő van egész nap. hogy Zsolti is a nap 75 %-át átüvöltötte...most mindjárt bealszik rajtam a fáradtságtól...aztán este meg mi lesz???
Én is ultra fáradt vagyok ma...remélem holnapra elmúlik :)

BJudyt...édes Vivi nagyon!!!

Szecs...mikor jöttök először sétálni?

Judit...hátha összejön a találkozó Krisztával csütörtökön.

Kriszta...sajnálom a barátnődet :( :(

Timi
Kép
vt72
 
 


Judyt........... nagyon cuki Vivi! Ebben a tikkasztó melegben, még jó hogy falta a jégkrémet!

Timi, ma eszembe jutottatok ti babások, annyira fülledt, párás, volt az egész nap. Nem is csodálom, ha Zsolti is nyűgöske volt.

Kriszta nekem 3/4 4-4 között kell odaérnem.
Múlt héten 3/4 6-kor voltam. Azelőtt is. Régebben mindig 1/2 4-4 közötti időpontok voltak.
De jó lenne összefutni, hátha sikerül. Dumcsizhatnánk amíg várunk, + én még egy jó félórát a ctg-n is ülni fogok.
Nem baj, hogy elmondtad a barátnődet, nagyon sajnálom. Az amnionak sajnos vannak veszélyei alapesetben is, én is féltem, hogy nehogy utána fertőzés legyen.

Kép
judit70
 
 


Babaimékkal mi lehet, vajon hazajöhettek már?

Kép
judit70
 
 


Judit...szerintem ha minden rendben, akkor talán hétfőn mehetnek majd haza. Csütörtökön született Fanni, Babaim pedig mondta, hogy 4-5 nap a SOTE-n a bentlét. Így szerintem jövő hét elején jár ez le náluk.

Timi
Kép
vt72
 
 


Jóreggelt!

Ma már kicsit jobb a levegő az éjszakai viharnak köszönhetően. Remélem ki is tart pár napig...már nagyon hosszú volt ez a meleg nyár :(

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi, igen ma már jobb a levegő, tegnap azt hittem, hogy megfulladok, annyira meleg volt. Tegnap a pocim is feszített nagyon.

Nekem az ismerősöm szült a SOTE-n októberben, csüt. megcsászározták és vasárnap délelőtt hoztuk haza Őket, azért gondoltam, hogy már Babaim is esetleg itthon lehet, de gondolom orvostól is függ.

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Judit70: sajna a találkozó nem fog összejönni, én 6-ra megyek a dokihoz.
Eszembe jutott, hogy én mitől féltem a legjobban az első gyereknél.... amikor hazajöttünk még nem volt gond, ott volt a nagyi (első nap ő fürdetett :-)) és a férjem is, de egy hét után apa dolgozni ment és egyedül maradtam a kicsivel....és jött a pánik, uram atyám rám van bízva egyes-egyedül az én felelősségem....most mi lesz......Azután rájöttem, hogy a gyerek ugyanúgy működik, mint eddig....eszik, alszik, pisil, kakil.....és sír....:-) és ha bizonytalan vagy segít a védőnő...legalább is nálunk így volt.
Nyugi, minden menni fog!!!!
Ugye lányok????

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Kriszta...persze, hogy menni fog Juditnak is minden!
Bár én még 9 hónap után is sokszor és sokat bizonytalankodom...főleg magamban vagyok bizonytalan és ezt Zsolti is érzi. De ezek általában hamar elmúlnak és akkor ő is megnyugszik :)
A védőnői segítség tényleg megvan, nálunk is bármikor hívható. A gyerekorvos is. Persze az ember nem akar úgy tűnni, hogy "jaj, már megint hívom"...de én is hívtam már többször. Utólag persze banálisnak tűnő kérdések miatt is.

A fürdetés azért nekem még mindig mumus...de mivel még csak 3 alkalommal fürdettem Zsoltit (a nyári pancsolásokat nem számítva), így gyakorlatlan vagyok a témában :D
De ha a férjem pl. eltörné a lábát, vagy elutazna (ami majd szeptemberben elő is fog fordulni)...akkor majd erőt veszek magamon és megcsinálom :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi: a fürdetés nálunk is apa feladata :-) a bizonytalanság pedig azt gondolom nem a legfontosabb dolgokban van, arra gondolok, hogy pl amikor az első gyermekem 3 hónaposan lázgörcsöt kapott...valahogy NEM ESHETTEM PÁNIKBA!!! sőt a kisebbik fiam Lukács is beszakította a fejét (megbotlott a saját lábában, úgy hogy mellette álltam) akkor is muszáj volt nyugodtan viselkednem és uralni a helyzetet, különben ő is kétségbe esett volna....szóval igaz, ami igaz az anyai ösztönök működnek!!!!
Egyébként én harmadik gyerekkel is simán felhívom a védőnőt olyan hülye kérdésekkel, hogy simán röhögőgörcsöt kap :-) hi-hi

Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Timi, Kriszta, tök arik vagytok, olyan jó olvasni, hogy azért csak feltaláljátok magatokat a bizonytalanságban is.
Na, majd én is megmutatom, hogy menni fog :-)

Kriszta, sajnálom, hogy nem jön össze a randi, ez nem igazságos,látod eddig mindig 6 órára kellett mennem, most meg korábban. Bár, 5-ig biztos ott fogok ülni, vizsgálat + ctg, de 6-ig biztos nem maradok.
Azt azért javasolom, hogy ne pont 6-ra menjél, egy kicsit előbb, mert úgyis érkezési sorrendben megyünk be ahogy észrevettem.
Kriszta merre laksz?

Kép
judit70
 
 


Sziasztok lányok!

Az a lényeg, hogy mindig hallgassatok az anyai megérzésetekre. Inkább többször hívni a dokit, mint egyszer nem, és nagyobb lesz a baj. Lásd. a mi esetünket. Nagyobb baj is történhetett volna.

Kriszta, ma mész először a dokihoz?

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Ma vagyunk először magunkban, apa ugyanis visszament dolgozni. De eddig úgy néz ki, hogy a délelőtti folytonos rajtam csüngés után végre beállt a megfelelő evési-alvási ciklus, szóval minden rendben :D
Két adagot tudtam mosni, egy adagot mosogatni és még szemöldökszedésre is maradt idő. Sőt, ebédeltem is, igaz rendeltem a kaját, de akkor is :lol:
Már kiraktam a babakocsit is, ébredés után eszegetünk egy picit aztán rójuk a köröket a teraszon :D
Timi, köszi a D vitaminos infókat! Én nem vagyok ilyen bátor, inkább maradok az egy cseppnél, mert a tájékoztató nagyon megrémített... A védőnő nekem sem tudta igazán megindokolni, hogy miért kellene dupla adag :shock: Jövő héten megyünk orvoshoz (pénteken), az lesz a próba séta :D Apa is segít, megnézzük, hogy kezelem a babakocsit, hogy fér el a liftben stb. Ha minden jól alakul, akkor utána való héttől becsatlakoznánk hozzátok a délutáni sétákra, persze, ha nektek is megfelel így. A reggelek-délelőttök még kuszák, de délután 3-4 körül mindig nagy a nyugi egészen 6 óráig. Legalábbis így néz ki egyelőre :D
Judyt, Vivi ezeken a képeken is gyönyörű, mint mindig :D Tényleg, megvettétek végül valamelyik kiságyat azóta? Kíváncsi lennék, hogy hogy vált be és melyiket választotta végül Vivi.
Kriszta, Judit, majd tessék beszámolni, hogy mi volt a dokinál! Mindkettőtöknek drukkolok!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, most megkezdtétek az egyedüllétet Blankával, ahogy olvaso elég szuperul alakul. Csak így tovább!
Mennyi mindent tudtál csinálni, ez nagyon jó!
A rokonok megértették, hogy egy ideig nincs látogatás?
Természetesen lesz beszámoló doki után! Csütörtökön!

Én is 2 adagot mostam, főztem, pakolásztam, most azért már érzem, hogy fáradok rendesen. A hátam nem bírja valószínűleg a súly miatt is.

Judyt tényleg megvettétek Vivinek valamelyik ágyat?

Ripley-ék még nyaralnak?

Kia is nagyon eltűnt!

Ildibildinek tegnap kellett a kórházba mennie, ha jól emlékszem! Lehet, hogy már babázik?

Kép
judit70
 
 


Szecs...teljesen jó lesz! Már előre várom. Mostanában a délutáni sétát pont úgy 3 körül szoktuk időzíteni. Ma valamiért már 2-kor elindultunk, sétáltunk egy 1,5 órát...de szerencsére pont hazaértünk a nagy vihar előtt :)

Ripley-ék ma este jönnek meg a nyaralásból, már délután hívtam, hogy sétáljon velünk, de csak gondolatban csatlakozott :)

Azt a nagy megállapítást tettem a 9 hónap alatt, hogy a babák az anyukájukkal kettesben sokkal nyugodtabbak, kiszámíthatóbbak, mint hétvégén, mikor több fős a család, vagy épp rokonlátogatás van, stb. Zsoltival pl. a hétköznapok sokkal könnyebben telnek, mint a hétvégék. Persze ebben az is ott van, hogy akkor két pasinak szeretnék a kedvére tenni...és ez nem mindig sikerül. Meg hétköznap mi nők is jobban figyelünk arra, hogy minden rendben legyen...háztartás, gyerek...aztán hétvégén leeresztünk és akkor jön ki rajtunk a fáradtság. De ezt csak a saját magamon végzett megfigyelések eredményezték :D

Én ma nem csináltam semmit...kaja maradt vasárnapról, mosni pénteken mostam...így ma lusta napot tartottunk Zsoltival :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, jó a megfigyelésed, ha apa nincs itthon, akkor nyugisabb Vivi is. Ha itthon van, mindenki pörög, Vivi az apjával, én pedig a mosógéppel, a tűzhellyel, stb.. :D

Még nem vettem ágyat, igazából még nem is döntöttem, meg nyaralni voltunk, arra kellett a pénz. (vagy tudat alatt nem akarom Vivit kirakni a nagyágyból, és amíg nincs ágya, mellettem fekhet :lol: )

De jó nektek, hogy együtt tudtok sétálni... :cry:

Judit, most akkor te mikor is szülsz pontosan? Meg van már minden a kis Lillának?

Szecs, nagyon ügyes vagy, nem is gondoltad volna, hogy ilyen jól fog menni, ugye? Tök jó érzés először tolni a babakocsit, majd nő a gyerek, egyre nehezebben marad meg benne :lol: Vivivel mi már rég sétálunk, megáll, mutat a másik irányba és mondja, hogy: ajja.
Én pedig mindig mondom neki, hogy arra, amerre ő akar menni, nem kapható Dörmi :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judit, a rokonoknak nincs választásuk, ez van és kész :D
Timi, én is nagyon várom már a sétákat! Tegnap mi pont akkor mentünk volna ki, amikor rákezdett a vihar, alig tudtam bemenekíteni a babakocsit.
Egyetértek veletek, szerintem is nyugodtabb a légkör kettesben. Így nekem is kevésbé van lelkifurdalásom, ha valamire nem jut időm Blankuc mellett.
Judyt, ez annyira cuki, hogy Vivi így szereti a hasát!!! (Már ha jól értettem és a Dörmi az a töltött mackóalakú piskóta, nem pedig a Dörmögő Dömötör legfrissebb száma :lol: )

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Timi, Zsoltika 9 hónapos lett, gratulálok, pusszancs neki! :-)

Judyt, a szülés...... szeptember 01.-re vagyok kiírva, de G.I. szerint jövőhéten (23.-i héten így mondta) baba várható. Csütörtökön beszéljük át, de Ő már a jövőhétre be akar fektetni, mert szerinte úgyis császár lesz. Tudod, azért amiket régebben írtam.

Azt mondta, hogy csütörtökön vizsgálat+ctg és átbeszéljük és lehet, hogy a jövőhetet már kórházban kezdjük. Meglátjuk, hogy mit lát. Már múlthéten a labornál volt egy kis fehérje is a vizeletben, amire mondjuk azt mondta, hogy még jó, hogy csak most jelent meg, ahhoz képest, hogy már hónapok óta drasztikusan vizesedek és mindig ott lebegett a fejem felett, ha rosszabbodik befektet egy-két hétre.
Na........ ezt megúsztam.
Azzal vígasztalt, hogy végül is a jövőhét csak 1 héttel a korábbi időpont, így már Lillácska jöhet gond nélkül, ha úgy alakul.

Már éjszaka azt álmodtam, hogy megszületett (bár azt nem, hogy hogy született) és ott volt mellettem, de nem tudtam szoptatni és csak néztem, hogy mit is kell most vele kezdenem. Nagyon rossz álom volt, szakadt rólam a víz amikor felkeltem.

Szerintem mindent megvettünk már neki, de napról-napra úgy érzem, hogy valami lemaradt.

Úgyhogy lehet, hogy már csak 1 hét és köztünk lesz Lilla baba :-)

Kép
judit70
 
 


Szecs és most látom Blanka 3 hetes, neki is pusszancs.
Ha lesz időd kérünk sétálós képet is a babakocsiban :-)

Kép
judit70
 
 


Judit...átadtam, köszöni szépen :D

Tényleg nagyon szépen kihúztad ennyi ideig Lillácskával, most már nem lesz semmi gond! Lehet, hogy jövő héten ilyenkor már boldogan simultok össze a kórházban :)
Az álmot sajnálom...de ilyenkor ez természetes, hogy a szüléssel a babával kapcsolatban álmodik az ember.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziastok!!!
Csak részben tudtam visszaolvasni, sorry...

[b]Babai, szívből gratulálok kislányod megérkezéséhez! Egészséget és boldogságot kívánok nektek!
Látod, csodák pedig vannak :wink: ...


Judit, nagyon közeleg a te időd is :) .

Kriszta, üdv a fórumon. Jó, hogy írtad a fiaiddal kapcs. éjszakákat, így könnyebb kitartani nekem is. Most mi is 4-5x kelünk éjjel. Összességében anyásabb a kisebb, mint a nagyobb fiam volt.

Timi, a vasárnap pocsék volt nekünk is :( . Jó az ablakos kép :D !

Kép

Kép
ripley
 
 


A nyaralás alatt kibújt Zalán első foga :D . A mászással is próbálkozik egy-két mozdulat erejéig, és a "lefelé néző kutyapózzal" is, de aztán eldől :lol: .
Győző az önállóskodással próbálkozik: Balatonlellén a dugig tömött strandon eltűnt 20 percre szó nélkül - agyon kerestük, majd visszajött magától, de szörnyű volt az a 20 perc, apjával együtt nagyon megijedtünk :cry: .

Kriszta, mázli, hogy a 3. lány :wink: !

Timi, egyetértek: a hétköznapok kettesben sokkal nyugisabbak.
Amikor reggel Apa elmegy Győzővel az oviba, beköszönt a csend és nyugalom :) . Persze vannak nyűgösebb napok, ma sokat sír és folyton kézben lenne Zalán.

Ebéd: én is rendelem Foodexpressztől. Így választékosabban ehetek, és több időm marad másra, pl: Zalán babának főzni :lol: .

Kép

Kép
ripley
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?