Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi, okes, ertem, hormonalis vagy, vigyazok mert semmi negativ nem volt soha bennem...de tenyleg...ne haragudj!!!

Ezt a tejes dolgot sem tudtam pedig mar az osszes baratnom szult! Valahogy nem kerult szoba vagy nem is tudom. Most mar tudom am!!!:):) Koszike!! Milyen jol van megszerkesztve az emberi test. Eloszor meg nem tej jon de nagyon ertekes!! Ezt sem tudtam. Valamit olvastam mar errol regen de valahogy nem foglalkoztam vele. :oops: Azt sem tudtam, hogy rogton mellkasra teszik es szopizni kezd. Azt tudtam, hogy ugye azonnal odaadjak anyunak de nem gondoltam, hogy van egy ilyen oka is. :oops:
Vendég
 


Bogárkám: Nem haragszom! Csak olyan volt, mintha kinevettetek volna engem... :oops: Pedig én is szültem már ecce...

kovacszsuzsi
 
 


Dehogy nevetlek en ki!!!! Rajtad sosem viccelodnek!! Sosem nevetnelek ki es semmi mas hasonlo! Es Viragot sem, meg Nikat sem, meg Nitat sem, Bettit sem szoval senkit es mastol is elnezest kerek ha mostanaban megbantottam volna! A Nita anyossssan, na rajta mar elviccelodom de azt is csak azert mert Nita is es meg is engedte, jokat rotyog!!:) :lol:
Vendég
 

 
 

Zsuzsi, én örülök, hogy betetted ezeket a listákat!!!!!!! Nekem is van egy nyomtatott verzió, amit még a védőnőm adott akkor amikor Bencét vártam és én is, mint minden először szülő nő, végigböngésztem és pipáltam, hogy mi az ami már megvan. Persze ezek a listák nem egyénre szabottak, így természetes, hogy mindenki a saját szája íze szerint válogatja össze, hogy mi kell neki. Ne vedd már a szívedre a viccelődéseinket, KÉRLEK!!!!!!!!!!!!!!!!

Az olvasás nálam sajnos azért sem jöhetett szóba a kórházban, mert szülés közben a megerőltetéstől romlott a látásom... Tudom, hogy furán hangzik, de ez van sajnos...
Mikor bementem a kórházba, még simán el tudtam olvasni a telefonomban az SMS-eket, szülés után viszont csak hunyorítva... Azt hittem, hogy csak a fáradtság miatt, de nem... ez azóta is megmaradt... Most is olvasószemüvegben gubbasztok a net előtt, mert anélkül már nem megy...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág rendben:)

Bogi toll azért kell mert vannak papirok amiket a korházban kell kitölteni....legalábbis nálunk volt......

szopis teát tényleg nem szabad inni........nekem mondjuk mindegyiknél úgy beindult a tej hogy sírtam minden szopi előtt....beton cicik........gyerek bacott enni.......csak reggel volt hajlandó a korházba......kemény menet volt.....

Bogi anyós NYUGODTAN KIFIKÁZHATOD!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, kifikazni akkor tudnam, ha latnam is!:) :lol:
Tolthetnel fel rola ide egy fotot..tudod, csak ugy..elrettento peldanak!! :lol:
Vendég
 


AZuram meglatta mit irtam es jol lecseszett, hogy felre fogjatok erteni!! Nem a fius anyukakra ertem ezt az elrettento peldat!! Csak uuugy!! Huu, asszem par napra lelepek innen mert mostansag nem megy nekem az iras. :oops: :oops: :shock:
Vendég
 


Nehogymááá elmenj!!! Jaj, most te is hormonális lettél csajszi??? :D :D

kovacszsuzsi
 
 


Bogárka, ne menny mán el innejd PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZZZZZZZZ!
Én fiús anyuka vagyok és meg se fordult a fejemben, hogy ez a beszólás akár nekem is szólhatna... :P :P :P

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, megkukkoltam a tesódékat a blogodban. Gratulálok Nekik!!!! Nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag!!! nagyon szép a babátok!!!örülök, h minden rendben volt:)

KépKép
dike
 
 


Dike, köszönöm! Jól látom a vonalzódon, hogy Neked megjött?????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi holnap keresek képet róla.........és akkor mindent beleeeeee!!!!!

én is fiús anyuka vagyok..........oszt mi van akkor.......SEMMI!!!!!!!!
EL NE MERJ MENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!utánad megyek Londonba és hátsón billentelek!!!!!!!!

Virág drága megjött az esővédő!!!!!!!!!!!!!!!!KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, gratula a melohoz!!!!:):):) Biztosan jo lesz!! Tiszta hawaii!!dzsaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Jol van, jottem de akkor is visszafogom magam mert valoban elegge felreerthetoen tudok fogalmazni.:(:( blaaaaaaaaaaaa!

Nita, tegyed ide a kepet had` eljem ki minden indulatom a ven banyan!!:)
Lehet megartott Nekem a nyelvsuli!hihihihi Meg van zavarodva az agyam es ezert irok osszevisszamegvisszaossze! :?
Vendég
 


Jaj, Nika, Neked, meg nem is írtam, pedig Veled akartam kezdeni... nagyon-nagyon-nagyon ügyi voltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nita, és rá is tudod tenni a kocsira az esővédőt???????? bevallom őszintén, hogy postázás előtt kibontottam (mert még soha nem láttam ilyet... :oops: ) és csak forgattam, hogy akkor most hogy is kellene a babakocsira tenni... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág még nem próbáltam rá majd holnap........de szerintem jó lesz,,..........
Bogi HOLNAP JÖN A KÉPE :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ALIG VAROM!!!! :lol:
Vendég
 


találtam képet róla megpróbálom feltenni ha ma nem sikerül akkor holnap,.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Latom +ertelmet kapott az eleted!!:):) Anyospajtit foltenni a netre!!:):) Hazi feladat!:) De legalabb elvezed!!!! :lol: :lol: :lol: Vagy elvezi a bubanat, mi?!:) Csak ijesztgetni akarsz itt vele Bennunket!!!
Kuldjed, kuldjed, tukon ulok!!! :lol: :D
Vendég
 


Mit ne mondjak en mar most nagyon jol szorakozom az anyossssodon pedig meg nem is lattam!!! :lol: :mrgreen:
Vendég
 


Bogi örülök ha jól szórakozol rajta.............undormány a nő!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kivancsi vagyok ki rutabb, O, vagy az en anyosssom.
Vendég
 


tuti az enyém győz:)))) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogi ÍME A ROHADÉK:)))))))))

Kép
még anno Mátéval a kezébe........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A legkozelebbi jelmezbalba Mate helyett Ot kuldd el!! Be sem kell oltoznie! Siman megnyerne a versenyt! Tisztara, mint Hokuszpok!!!! Tudod a Hupikek torpikekbol!! De talan eleg ala tenyleg egy sepru!!
Vendég
 


Szinte hallom ahogyan vicsorog!!! blaaaaaa!!!

Egyebknet meg bocsi de kicsit "osszefirkaltam" a fotoidat fent iwiwen mig a banyara vartam!!!
Vendég
 


Nika gratulálok nagyon ügyes voltál!!!

Zsuzsi szerintem tök jó, hogy bemásoltad, hogy mire lehet szükség, ebből a listából mindenki saját maga eldöntheti, hogy mi kell neki!!!

Nita, hát nem semmi az öreglány, mondjuk a mienk sem jobb, igazi boszorkány kinézete van!! Majd csinálok képet az esküvőn róla, és hozok nektek!!! Máté viszont gyönyörű hajas baba volt, mondjuk most is nagyon édesek és szépek a gyerkőceid!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogárka, Rád nagy szükség van itt, úgy hogy nemhogy megpróbáld az csinálni velünk, hogy lelépsz!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogi ennél szerintem még hókuszpók is szebb!!!!!!! :) :)
Mona köszi:)tényleg rengeteg fekete haja volt Máténak:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona, varjuk a boszi kinezetu anyos fotot! Rendezzunk anyos csufsag versenyt! En is keresek majd az enyemrol. Vegulis 3an vannak versenyben ugyhogy mind dobogos lesz!hihihihi

Mona, most lesz a lagzi, ugye? Bocsi de mostanaban el is felejtek mindent pedig a heten mar irtad es figyeltem is de megsem tudom. Mondom en, a sulim az oka. Kikesziti az agyam!:):)Ma is lesz banzaj vagy csak holnap van buli, hogyan szokas Feletek? Fotokat majd kerunk, kerunk!! Nem csak anyosrooool!!!!

Rita, hogy van a pocid??

Kati, gyere!! Sejtem, a hazatokat rendezgeted es almos is vagy es szabin is vagy es jottok-mentek is de hianyzol Te paramami!!

Megy valaki mostansag dokkerhoz??? Mondjuk..ma?? Ugy remlik igen, de erre sem emlekszem! Azt tudom, hogy Zsuzsi 18an es meg lesz AFP is valakinek, mara nincs senki?

Most mentem suliba majd jovok!!

Puszi Csajok!
Vendég
 


Bogi nagyon jó ez a verseny ötlet!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a listát lehet szortirozni,nem veszek én meg ennyi mindent.ami tuti kell az az eldobható bugyi,az hasznos lesz,melltartó betét,valami krém cicire :) wc papir,papirtörlő,papucs,hálóingek,zokni az tuti,de innen is 2-3 nap alatt kivágnak és olyan rengeteg cucc nem kell.meg ugye a babát nem tudom h ottani ruciba öltöztetik e,vagy az is kell a bentlét alatt.de a lista az ugyis alakul még addig :) még van idő a sok hasznosz infót begyüjteni.

KépKép
bettike83
 
 


Császtok!

Voltam cukorterhelésen. Megittam, mint a kisangyal. Nagyon brutkó volt, de lenyeltem... Eredmény délután lesz. Apa megy érte. Közben bementem a tescoba és nézelődtem kicsit. Vettem 3 kiszoknit 270 Ft-ért :D Olyan cukimuki zöld színű tünemények!

Nita: Anyós duuurvaaa!!! Tiszta boszorka, és olyan rosszindulatú szeme van! Broáááf :evil: :evil: :x

Nika: Én még nem is gratuláltam! Nagyon ügyes csaj vagy! Drukkolok, hogy minden szupi legyen neked! A sógorom is az ING-nél dolgozik. :)

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok lányok!
ne haragudjatok hogy eddig nem voltam itt de nagyon sűrű napjaim voltak!!de ígérem ezentúl sűrűbben benézek.Babások hogy vagytok?
:)

kisrozika
kisrozika
 
 


ÁÁÁ van még egy kérdésem a vonalzót hogy teszitek be?

kisrozika
kisrozika
 
 


Nita, anyóspajtásnak tényleg az arcára van írva minden... :twisted: :twisted: :twisted:

Zsuzsi, ügyi voltál, hogy nem jött ki a cukros lötyi..., majd írd meg délután, hogy milyen lett az eredmény!
Köszi a zokni ötletet... lehet, hogy én is megkukkerolom magunknak a Tescoban! :wink:

Mona, jó bulizást holnapra!!!!!!!!!! Téged is szeretnénk ám látni abban csini rucidban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti, nekem nem volt eldobható bugyim... vettem pár fekete, tiszta pamut bugyit. Nem sexy-baby fajtát, hanem olyat, ami jól tartja a betét és abba tettem a kórhátban tena betétet, aztán itthon már csak Always éjszakait. Nálunk a 3. napon dobnak haza a kórházból, ha minden OK.

Ma voltam turiban és találkoztam RITÁVAL. Tök jó volt, nem is beszéltük meg. Épp nyakig el voltam "merülve" a gyerekcuccokban, amikor megláttuk egymást. Neki is sikerült beszerezni pár rucit magának, én meg ma csak a fiaimra gondoltam. (de jó ezt így kimondani, hogy FIAIM!!!!!!!!). Vettem egy csomó hosszúujjú vékonyabb felsőt Bencének, amik pont jók lesznek ősszel meg télen, Gergőnek pedig egy édes kis bodykat, rugikat meg pár pulcsit (vékonyabbat, vastagabbat)... Igazából nem nagyon kellett volna már ilyeneket vennem, de annyira aranyosak voltak, hogy nem tudtam ellenállni... :roll: A másik dolog ami miatt megvettem meg az, hogy nem akarom Gergőt csak és kizárólag Bence levetett cuccaiban járatni. Azt szeretném, ha mindig lennének olyan rucik is, amik csak az övéi...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sziasztok!

végigolvastalak titeket, de nincs erőm mindenkinek reagálni.
velünk nem sok jó történt. szerdán karambolóztunk. belénk jöttek majdnem frontálisan, csak a páromnak sikerült lerántania, így " csak a bal elejét kapta el az az állat. mi az árokban kötöttünk ki. semmi bajunk nem lett első látásra. de a párom rögtön mentőt hívott a babócára tekintettel. szólt nekik, amikor hívta őket, h kismama a felesége, így hoztak uh-ot is. a babának lassú volt a szívverése. nem véreztem, meg semmi. rögtön be is vittek. infúzió stb. estére normalizálódott. még csütörtökön bent fogtak, ma délelőtt hazaengedtek. nem kell feküdni, de kímélni kell magamat és amennyit csak lehet pihenni.
vszínű a légzsák ütötte a hasamat, meg az öv. beveretem a kezemet, meg belilult a térdem, egyébként tényleg jól vagyok.
az autónk totál lett. szerencsénk az volt, h a párom terepjárójával voltunk, így az árok nem tudott tovább dobni, meg az elején van az a króm rács, így a másik kocsi kapta a nagyobbat. abban aki ült eltört keze, lába. de nem is sajnálom. ő előzött. neki állt följebb, és a környékbeliek is őt sajnálták, hogy soha nem ült még ittasan autóba. még amikor mondta a férjem, h én kismama vagyok, akkor is mindenki az ismerős hapsit sajnálta.
hát ez van.-volt. túl vagyunk rajta és tényleg minden rendben van velünk. annyira érdekes volt látni, h két nap alatt nőtt a babóca 2,5 cm-t, mivel minden nap kétszer uh-oztak.

majd este jövök, most kimegyünk a házikóhoz egy picikét.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Jesszusom... ez nagyon durva!!!!!!!!!!!!!! Hihetetlen, hogy min mentetek keresztül!!!!!!!!!!!!! Sajnos rengeteg bunkó nagyképű állat ül a volán mögé és okoz balesetet... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nincs is erre szó....
Örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagytok és a baba is átvészelte az ütközést!!!!!!!!!!! kocsit sajnálom...
Pihenj nagyon sokat!!!!!!!!!!!!!! Puszillak!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


úr ég kati,még jó hogy nem lett komolyabb bajotok,ez a sok állat,nem tudom miért kell annyira sietni.mi is megyünk anyuékhoz az 52esen ugy előznek minket mintha csak 20al mennék,pedig 100al és nem számit semmi,mennek mint a szeles.

te pedig pihenj és nagyon vigyázz magara,csak pozitivan mindennel kapcsoaltban,ott van a picikéd és jól van,ez a lényeg,meg persze ti is jól vagytok,az anyagi javak pedig potolhatok idővel.

KépKép
bettike83
 
 


Kati, levegot nem kapva olvastam ami tortent!! Hihetetlen!!Nagyon orulok, hogy jol vagy remelem lelkileg is gyorsan ki fogod heverni. A baba is jol van, ennek is orulok. Ez a tulok aki nektek ment pedig oruljon neki, hogy ennyivel meguszta. Es miert sajnalja mindenki ezt a nem normalist aki nektek ment?? Ha a terepjaro igy osszetort, egyertelmu, hogy nem ment lassan ez a...ez a... nem is irom kicsoda!!! Meg all az eszem..de komolyan!!
Vigyazz Magadra es probalj kikapcsolni!! Puszillak sokszor!
Vendég
 


Katikám!!! Ez döbbenetes! Biztos nagyon megijedtetek. Jaaaj, Istenem, hülye állat! Minek iszik, ha kocsiba ül! Köcsög!!! Jó, hogy megfigyelték a kicsikédet és jól van. Pihenjél sokat! Puszillak

Na, csajok, nekem meg magas lett a cukrom, 8.3 lett a 120 perces terhelés után :( (7.8 a határ) Most asszem diétáznom kell. (mondjuk rám fér) :cry: :cry:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, sajnálom a cukit... ez tényleg nagyon magas, így biztos, hogy diétáznod kell... Te szegényke... (még jó, hogy Panka fini-csini tortáját megkóstolhattad :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Szerencsére ez még nem számít cukorbetegségnek (az 11.1 felett van), ez csökkent glukóz tolerancia. Utánanéztem.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi szerintem is......rosszul is vagyok ha szembe jön velem.....hányni tudnék tőle.........brrrrrrrr..........

Kati jézusom....a hideg is kirázott!!!!!!!!!!!!!!!!!hála az istennek hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!annak a fasznak a nyakát kellett volna eltörnie!!!!!!!!!!
hülye faszok még őt védik mikor ő előzött ő a hibás!!!!!!!!!!!!!!!!!húúúúúúú HOGY ROHADNA MEG AZ ILYEN!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi, akkor biztos, hogy elég lesz a diéta... nehéz lesz, de a lényeg, hogy a babóka jól legyen!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, jajjj ne haragudj Teged kifelejtettelek pedig annyira akartam irni Neked, hogy drukk a cukorhoz. Amint latom mar meg van az eredmeny. Kis dieta, pffff, oda se neki!!! Az viszont tok jo, hogy 11 alatt van!!!
Vendég
 


Virag, nagyon jol tetted, hogy vasaroltal!! Meg amugy is!! Kell ilyet is neha, kis csabulas jot tesz a kismami leleknek!!:) :wink:
Vendég
 


Csajok, foztetek mar Ti, rizsgombocot?? En ma eloszor de wwaaaaaa de finom. Sajtos rizsgolyokat adok ma husival Apjuknak. Aszta, nagyon jo es gyorsan kesz es occccsssoooo!!!!
Vendég
 


Bogárkám: Semmi baj angyalom! Köszi, hogy írtál. Kicsit el vagyok keseredve. Tudom, hogy ez azért nem akkora tragédia, de akkor is. Most még egy szar, amin aggódhatok :(

kovacszsuzsi
 
 


Bogííííííííííí receptet kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?